Огляд баштану: друге підживлення добривами та схема підживлення від А до Я

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 2 окт 2024
  • Вітаю!
    У цьому відео я продемонструю свій баштан і розповім про процес його підживлення. Ви дізнаєтеся, які препарати я використовував та як саме підживлював баштан, щоб забезпечити його здоровий ріст і багатий врожай, від А до Я.
    ❇Підпишись на канал та постав вподобайку під цим відео!❇
    #кавун #диня #добрива #розсада #росток #rostokкавун #rostokдиня #Агро #ВирощуванняРозсади #СадівництвоУкраїна #Посів #Овочі #Город #Плоди #СільськеГосподарство #Дачництво #КавунНаРозсаду #ДиняНаРозсаду #щеплення #підщепа #насіння #ВирощуванняКавунівДома #ВирощуємоКавуниЗНасіння #ВирощуємоКавуниЗСаджанців #ДоглядЗаКавунями #ВирощуємоКавуни #СадимоКавуни #СаджанціКавунівНаРозсаду #ГородКавунів #СаджанціКавунів #КавуниНаРозсаду #РозсадаКавунів #ВирощуванняКавунів #ПосадкаКавунів #КавуниЗНасіння #ВирощуванняДиньДома #ДоглядЗаДинями #ВирощуємоДиніЗСаджанців #ВирощуємоДиніЗНасіння #СадимоДині #ВирощуємоДині #СаджанціДиньНаРозсаду #ДиніНаГороді #СаджанціДинь #ДиніЗСаджанців #ДиніНаРозсаду #РозсадаДинь #ВирощуванняДинь #ПосадкаДинь #ДиніЗНасіння #ПосівДинь #город #насіння #посів #овочі #розсада #InnovaSeeds #Nunhems #Syngenta #Clause #SolareSementi #NongWooBio #UnitedGenetics #Hazera #Bejo #садівництво #кавуни #зчеплення #садіння #аграрнатехніка #саджанці #врожай #екологічне #сільськегосподарство #відкритийгрунт #садоводство #урожайність #садиба #саджанці #сільськогосподарськіпраці #пересаджування #садівницькіпраці #органічнесадівництво #саджанцікавуна #врожай2024 #садівництвоукраїни #садівництвосвоїмируками #відеоурокисадівництва #врожайністьсаду #саджанціфруктів #зчепленнякавунів #техніказчеплення #саджанець #поміщенняпагона #растаможенняпагона #зачепленнявідкритийгрунт #вирощуваннякавунів #саджанцізчеплені #саджанцінакованках #зчепленнямолодихрослин #підщепаТитанF1 #кобальтF1 #РутПауерF1 #Шинтоза #F1 #кавунАвалонF1 #відновленнясаджанців #садіннякавунів #добрива #удобрения #фермер #агробізнес #сільськеГосподарство #урожай #аграрії #сільськеГосподарствоУкраїни #органічніДобрива #мінеральніДобрива #біодобрива #компост #селітра #нітроамофоска #амофос #карбамід #суперфосфат #сульфатАмонію #калійніДобрива #фосфорніДобрива #азотніДобрива #комплексніДобрива #нітратКалію #нітратАмонію #кальцієваСелітра #хлоридКалію #органічніДобрива #мінеральніДобрива #мікродобрива #гумати #агрохімія #фертилайзер

Комментарии • 30

  • @ДмитроДобродій
    @ДмитроДобродій 3 месяца назад +3

    В цьому році саджав кавун привитий на спецпідщепу кобальт. Рослина як мінімум у 2 рази більша ніж кориневласні при однакових умовах і одного віку. Кавун любить добре прогріваємі легкі пісчані грунти, тому північні і західні регіони тільки щеплені рослини..

    • @ROSTOK24
      @ROSTOK24  3 месяца назад +2

      В мене чомусь навпаки, але підщепляв на Титан F1 від Innova Seeds, Анук також від Innova Seeds, Танга від Solare Sementi.

  • @ЛюдмилаБабич-ш9е
    @ЛюдмилаБабич-ш9е 2 месяца назад

    ❤❤😊Вподобайки !!

  • @Alina_Tarnavska
    @Alina_Tarnavska 3 месяца назад +1

    Дуже корисна інформація👍

  • @Alina_Tarnavska
    @Alina_Tarnavska 3 месяца назад +1

    Ооооо, маленькі кавунятка уже є🤤

  • @ЮраЯни
    @ЮраЯни 2 месяца назад +1

    Я на дині завжди після 4 ,5 листа зрізаю бо дині ротунь на пасинках тих 4 пагонах доречі в цьому році дині добре зав'язались а кавуни дуже слабенько гірше за все продюсер та чарльстон грей трохе краще талісман фарао та шугабебі дини садив портенто лукстар амал флоренція нево дакаро раймонд та мазін

    • @ROSTOK24
      @ROSTOK24  2 месяца назад

      Вітаю, пасинкування ще не практикував, але на мою думку, гібриди уже так розвинені і самі скидають зайві плоди, як у моєму випадку з Кар'єрою F1(буде в наступному відео)

  • @tysichka97
    @tysichka97 3 месяца назад +1

    👍🏼👍🏼

  • @mag258
    @mag258 3 месяца назад +1

    а який регіон?

    • @ROSTOK24
      @ROSTOK24  3 месяца назад +1

      Черкаська область!

  • @UK-du3yx
    @UK-du3yx 2 месяца назад

    Зроби порівняння привитих кавунів і не привитих.

    • @ROSTOK24
      @ROSTOK24  2 месяца назад +1

      Вітаю, звісно зроблю, я думаю, це буде всим цікаво.

    • @UK-du3yx
      @UK-du3yx 2 месяца назад +1

      ​@@ROSTOK24В мене немає що порівнювати Рут Пауер тупить жорстко і розганяє зелену масу 😢 а ще привив сорт Кримсон-світ. Зрозумів свою помилку що потрібно прививати гібрид в моїх кліматичних умовах.

    • @ROSTOK24
      @ROSTOK24  2 месяца назад

      @@UK-du3yx в мене вижила тільки диня, і вона теж жене зелену масу, коли уже Анук F1 і Танга є по 1кг, то на підщепі ще немає завʼязі, тільки цвіте, дуже відстає у розвитку. Але саме головне, який буде кінцевий результат)

    • @UK-du3yx
      @UK-du3yx 2 месяца назад +1

      @@ROSTOK24 вчора на підщепі бачив пару зав'язей як квасолина, тільки що поливав кавуни так вже як кулак 🤔

    • @ROSTOK24
      @ROSTOK24  2 месяца назад

      @@UK-du3yx Можливо плоди швидше будуть набирати вагу на підщепі, але це припущення)

  • @serhiyhaiduk6893
    @serhiyhaiduk6893 3 месяца назад +1

    Супер!!!!! Дуже цікаво!!!!

  • @ЮрийИванов-р7п
    @ЮрийИванов-р7п 3 месяца назад +1

    Доброго дня! Чи прищіпуєте ви стебла на бахчі?

    • @ROSTOK24
      @ROSTOK24  3 месяца назад +1

      Вітаю, підщеплював дині і кавуни на Титан F1, але прийнялись тільки 2 дині, Анук і Танга. Так як я підщепляв у Черкасах, а до місця висадки 100км, більш за все при транспортуванні пошкодилось місце зростання, тому і прийнялись тільки 2 з 20(
      Ось відео про щеплення: ruclips.net/video/7tTBuLTO0CA/видео.html

    • @ДмитроДобродій
      @ДмитроДобродій 3 месяца назад +1

      ​@@ROSTOK24Прищіпувати стебла та робити щеплення це різні речі. Напевно малось на увазі видалення точки росту чи пасинкування.)))

    • @ROSTOK24
      @ROSTOK24  3 месяца назад +2

      @@ДмитроДобродій Вибачте, не так зрозумів, потрібно було написати пасинкування))
      Пасинкування не робив, точку росту теж не прибирав, та і не планую це робити. Я думаю гібридні форми так уже розвинені, що і пасинкування не потрібно робити)

    • @ЮрийИванов-р7п
      @ЮрийИванов-р7п 3 месяца назад +1

      @@ROSTOK24 дякую за відповідь! Гарного врожаю!

    • @ROSTOK24
      @ROSTOK24  3 месяца назад

      @@ЮрийИванов-р7п дякую, навзаєм)

  • @ТамараКабанова-я5д
    @ТамараКабанова-я5д 3 месяца назад +1

    Молодець

  • @The_Kobryn
    @The_Kobryn 3 месяца назад +1

    Супер!

  • @ВалерийСыровацский
    @ВалерийСыровацский 3 месяца назад +1

    Кушайте хімію.Ура.

    • @ROSTOK24
      @ROSTOK24  3 месяца назад

      Вітаю, щодо цього можу посперечатись, що це суцільна хімія)
      Ці добрива є мінеральними і часто використовуються у сг для покращення врожайності та якості продукції. Якщо застосовувати рекомендовані дози і дотримуються агротехнічних норм, то кавуни і дині не міститимуть шкідливих для здоров'я речовин у кількостях, які перевищують допустимі норми.
      Я використовую такі добрива, і надам опис для чого вони:
      1) Нітроамофоска (NPK 16-16-16): Це комплексне мінеральне добриво, яке містить основні поживні елементи - азот, фосфор і калій. Використовується для загального підживлення рослин.
      2) Аміачна селітра (NPK 34.4-0-0): Це азотне добриво, яке часто використовується для стимулювання росту рослин.
      3) Мерістем NPK 11-40-11 + 2MgO + mix(по листу) : Це добриво з високим вмістом фосфору та магнію, що сприяє розвитку кореневої системи.
      4) Кристалон: Це комплексне водорозчинне добриво, яке забезпечує рослини всіма необхідними елементами( в основному, щоб не було чорних п'ятен на плодах, хвороба називається Макроспоріоз).
      5) Суперфосфат: Фосфорне добриво, яке сприяє розвитку кореневої системи та підвищує стійкість рослин до хвороб.
      Повторюсь, якщо використовувати в рекомендованих дозах то не буде ніякої хімії, і якщо враховувати, що в межах дози , то це потрібно підживлювати з майже кожним етапом по 2-3 рази(тобто, Аміачна селітра (NPK 34.4-0-0) - рекомендована доза 100-200кг/га і розподіляти на 2-3 підживлення), а я підживлюю послідовно 1 раз, щоб рослині було потрібно, те що вона не може взяти з грунту. Надіюсь я написав для Вас це зрозуміло). Тому робимо висновки, що підживлення мінеральними добривами, це не завжди "хімоза"