Гарний огляд. Тільки з Вашого дозволу дві ремарки: 1.вказана потужність на ел.інструменті - це під навантаженням; 2. дуже дорогий ремонт даних генераторів, не завжди доцільний (плата автоматики та інвертора залита компаундом та коштує як новий "мопед")
Не кожен холодильник запуститься з 1 кіловата - пускові токи блекаут не відміняє. Ну і якщо є свердловина, то води з нього також не набереш, тому все ж таки оптимально генератор 2 кв
Ну так він же ж взяв кіловатник для своїх потреб , йому його вистачає , щось я не чув щоб 'він казав що запуститься вся техніка від нього відео він казав що запуститься вс
Господи, навіщо стільки тексту зайвого??🤦♂️ Хотів просто дізнатися чим інверторний генератор відрізняється від звичайного. Але не вистачило терпіння оце все слухати
Та щас каждый стал экспердом.Купил гену, включил телефон и пишет ролик. Просто по ремонтам авто вижу , у каждого елмка в розетке, но как только проблема , сразу слюни и слезы. Тоже не буду смотреть.
Инверторный генератор отличается двойным преобразованием электроэнергии, соответственно ниже КПД и больше расход топлива. Но работает на более низких оборотах, за счёт чего закрытые модели меньше шумят. Отличаются ценой покупки и ценой ремонта. В них из-за плохих контактов часто горит управляющая плата, которая стоит 10 тыс грн +, также очень быстро накрывается рейка шагового двигателя ценой 1200-2000 грн. У закрытых инверторных генераторов быстрее изнашивается двигатель и альтернатор из-за худшего охлаждения. Время непрерывной работы инаерторного генератора закрытого типа до 4 часов. У обычного - 10-12 часов. Инверторный генератор выдает чистую синусоиду на холостых оборотах. Обычный только при нагрузке больше 200-300 Вт.
Цілком підтримую саме такий підхід, і розглядаю бензогенератор не як резервне джерело живлення, а як аварійне. Це дещо спрощує і здешевлює вибір. Собі придбав інверторний, свідомо на 1 КВт, задовольняє майже(скажу пізніше) всі мої потреби, а саме головне - це енергозалежний газовий котел, ну, і, освітлення, телевізор, роутер, гаджети. Чому майже? Відключаю хоодильник, він його потягне, але не хочу навантажувати, та економлю моторесурс. Холодильник взимку - це не саме болюче питання, тим більше, що світло у нас відключають, не більше, ніж на 4 години. Купував тоді, коли вибору вже не було, але була загроза залишитись без нічого, тому купівля була трохи ризикована. Цієї зими нам потрібно просто вижити, тому мінімалізм, в наших бажаннях, буде не зайвим.
@@Pin_1703 Тут как-бы и "да" и "нет". Я тоже живу в Киеве, не было света один раз на протяжении десяти часов, а обычно 3-3,5, поэтом вопрос холодильника остро не стоит. Я акцентировал свой подход на том, что этой зимой нам надо просто выжить, а после еды, тепло занимает второе место, а т.к. у меня энергозависимый газовый котёл, то его работа является наиболее приоритетной. Конечно, много электрики не бывает, кому-то хотелось-бы и чайник поставить, и бойлер включить, но - побольше генератор - побольше расход бензина, а ещё неизвестно, как с этим будет, так что, каждый решает в соответствии со своими запросами и возможностями.
Дивився на швидкості 1,5 і з прокруткою вперед. На словах генератор макітРа терпець увірвався. Український контент це класно, але тут інформації на 5-10 хвилинного відео. Лаконічніше, будьте ласкаві! Проте, лайк!)
Іване, вдячний за зрозумілий та технічно правильний огляд! Вдвічі приємніше дивитися огляд від земляка)) Справді, для потреб навіть окремого будинка, достатньо генератора малої потужності, якщо мова йде тільки про холодильник, котел, та освітлення. Сам маю інверторний генератор на 1,8 кВт номіналу і нещодавно помітив що вже більше тижня він був в екорежимі)) Супер штука, стабільна напруга, навіть краща ніж від мережі. Що б додав - то це обов'язковий прогрів ПЕРЕД ввімкненням навантаження (бодай 3-5 зв), особливо коли на дворі мінус (двигун внутрішнього згоряння, зазори і т.п.), а також обов'язково дати попрацювати вхолосту перед вимкненням (ті ж 5 хв), аби дати охолонути альтернатору. З електричних особливостей, особливо коли маємо котел - один з виводів генератора (байдуже який) жорстко посадити на "нуль", а вже інший комутувати, так котел гарантовано працювати без помилок. Тримаймося, все буде Україна!)
А еще в к такому генератору круто докупить безперебойник и литиевый аккумулятор, который поставить на обязательные потребители такие как свет, холодильник, котел и розетки (кроме розеток под крупные потребители)и запитать через безперебойник, когда свет есть все работает напрямую, как только свет выключился все что на линии безперебойника переходит на аккумулятор, тухнут только мощные приборы. У меня акум от велосипеда 48V 17Ah и бесперебойник 48v тянули телевизор 50дюймов в режиме просмотра фильмов со звуком и ноутбук 7 часов 45 минут, думаю если бы был холодильник и котел и освещение, то хватило бы на 2,5 часа. Полная зарядка аккумулятора за 1,5 часа 10А (500ватт). Итого имеем - если свет отключили менее чем на 2,5 часа - то генератор не надо вообще запускать, аккумулятора хватит, а потом он за 1,5 часа зарядится когда свет дадут, если свет отключили на долго, то когда аккумулятор сел включаем безперебойник к генератору и зарядку к генератору. В доме по прежнему все необходимое работает через 1,5 часа акум зарядится и можно снова выключать. Можно конечно собрать акум на LG-Chem 60Ah тогда на 8 часов будет хватать, но и заряжаться от 10А будет 5 часов. Вобщем можно сделать еще в 3 раза экономнее. А для кратковременных отключений вообще бесплатным. например свет отключили на 21 час - 8 часов работает от батареи +5 часов работает от генератора и заряжает батарею +8 часов работает от батареи. Итого всего 5 часов работы генератора на 21 часовое отключение, если он пол литра потребляет, то это 2,5 литра практически на суточное отключение, а если свет отключают до 8 часов, то вообще генератор отдыхает.
Привіт, пане Рибка. В звичайних генераторах є функція AVR, яка регулює напругу. Нормальний генератор видає близьку до чистої або чисту синусоїду, якщо Ви візьмете в руки осцилограф :) В тех документації того ж чеського генератора hecht є схема занулення і заземлення, тому можна і чутливі прилади підключати. На рахунок зручностей і економії Ви праві, але так як Ви охарактеризувати звичайний генератор - це не докінця об'єктивно. Звичайний генератор бере на холостих 500-600 мл кожен 1кВт це +350/450 мл. Виходить 2 кВт це 1.5 л, але ніяк не 2-3 л. Обкатка: в більшості генераторів в тех документації пише перших 5 годин без навантаження. Заміна оливи відповідно після перших 5 годин, далі наступні 20 годин із 25% навантаженням, далі 50 годин якщо більше 50% від навантаження і послідовні 100 годин при навантаженні менше 50%. Якось огляд вийшов не докінця правдивий. Шум звичайного генератора більший, бо об'єм двигуна більший в 5-6 разів в макіти. Звичайний генератор макіта вже був в ремонті і перебраний. Видає тільки 2 кВт із 6, бо дві із 3 обмоток пошкоджені. Більшість генераторів на 3 фази, при нерівномірному навантаженні на фазу мають зсув фаз... електроніка не може цей зсув фаз усунути, що призводить до поломки.
AVR є далеко не у всіх генераторах, а якщо є - ціна одразу піднімається до рівня інверторних. Холостий хід - це холостий хід, а кожен кВт - це вже навантаження. Так от через особливість і масивність конструкції звичайний генератор саме на холостому ходу споживає значно більше навантаження ніж інверторний, адже інверторний може без навантаження ще й оберти звеншити. Наче у відео про це говорив, але воно вас якось стороною обійшло...
@@IvanRybka1. Холостого хожу немає в інверторного генератора? 2. AVR має більшість 4-х тактних звичайних генераторів. 3. Недоліки які Ви перелічили стосуватися 2х тактних генераторів - тут я із Вами абсолютно згідний. 4. ТА не пройшло мимо...
Згоден з написанним ... Проблеми з синусойдою та плавуюча напруга у звичайних генераторів (і типу не працюючі котли і т.п.) це більше байки продавців. А ось витрата палива та стабільна робота на 80%+ відсотків потужності це все-таки виділяє інверторні. У мене 4 генератори, 1 потужний звичайний, один 2Т на кіловат, один інвертор на 1.4 кіловат, і один інвертор на 700ватт тому досвіду достатньо.
на холостому ході в мене частота 55, коли нагружаю хоча би на половину 52, коли на 75 нагрузка то 50герц, то ж обкатка на половину нагрузки.тим більш що зараз холодно і майже негарячий.
Гарна річ! Але в мене вже був однофазний 5кВт з 2014р. Поставив на нього карбюратор газ/бензин і приєднав до магістралі природного газу. Дешевше в 4 рази, потужно і не треба дозаправляти. Єдиний мінус газ менш калорійне паливо і генератор більше ніж 4.2 кВт не дає. Але хліб вже випікали в духовці. На чутливе обладнання поставив стабілізатор. А зараз ситуація в області вирівнялась, то достатньо двох безперебійників. Генератор на крайній випадок.
Також моє "за" в сторону маленького інвертора. Але у мене особисто є нюанси при виборі: холодильник, який при запуску споживає 1300ват (далі від 10 до 120) та насос свердловини у якого сплеск до 1.3 кВт. І начхати вже на той холодильник, але от вода повинна бути... Тому, мені здається, що "кубики" до 1 кВт не завжди справляться. На роботі користуємося дизельним генератором на 4.8кВт. Постійне навантаження 3кВт, більше не навантажуємо впринципі. Так от, розхід - бомба. Всього 1л/год (на 3кВт). А в дома для аварійного живлення використовую систему на гібридному інверторі в парі з АКБ 24v120aH. Ї
Генератор добре працює у поєднанні з акумуляторною системою живлення, тобто генератор - акумулятор - інвертор. Поясню - якщо зібрати навіть найпростішу систему на літій-залізо-фосфатних акумуляторах на 12 вольт, наприклад на 105 А-год (а для 12 вольт потрібно 4 банки), то Ви зможете запасти приблизно так 1300 ват енергії. Відтак - Вам рідше треба буде запускати генератор, бо якийсь час зможете заживлюватись від акумулятора. З іншого боку, якщо Ви вже запустили генератор, то зазвичай споживання Вашого будинку суттево нижче від того, що виробляє генератор, а бензин, і мотогодини, Ви все одно витрачаєте. То чи не логічно буде зайву енергію направити на зарядку акумуляторів. Тобто - якщо Ваш будинок використовує, скажімо, ват 400, то позосталі 500 ват було би непогано використати із користю, направивши їх на підзаряд акумулятора, регулюючи струм заряду на відповідному зарядному пристрої. Що Вам це дає? По - перше - рідше треба буде запускати генератор. По - друге - акумулятори Ви зможете підзарядити також від мережі, коли в ній є струм, причому ці акумулятори витримують високі зарядні і розрядні струми в 0,5С, відтак повний заряд від 0 до 100% робиться протягом 2-х годин за наявності відповідного зарядного пристрою, на відміну від автомобільного, якому треба щонайменше 10 годин для заряджання. І так - заряджені від мережі акумулятори економлять Вам гроші на бензин і олію! В ідеалі - Вам генератор знадобиться лише за умов повного блекауту протягом більше ніж доба-друга. P. S. - генератору достатньо декількох хвилин для прогріву, і виходу на робочий режим.
Класно! Дякую пане Іване. Після декількох днів користування цікавить питання реальної та заявленої витрати пального. Якщо не буде занадто важко, відпишиться, будь ласка. Дякую
16:20 трохи Ви перебільшуєте стрибки напруги. Ще за мирних часів, якщо ви на трансформаторі в кінці лінії, то постійні стрибки та низька в цілому напруга вам "забезпечені"... Зараз те саме усюди від мережі, яка ледь дихає. Тобто в неї звичайно синус є, але стрибки постійні, хоча й не високі, але значення постійно змінюється - споглядаю по своєму інвертору "онлайн" кожен день у різну пору доби. Може опускатися до 192В (що робить неможливою роботу мікрохвильовки) і сягати довоєних значень у 239-243В уночі десь під ранок, коли споживання навкруги мінімальне. Тому очікувати БІЛЬШОЇ (ніж від мережі) стабільності від малесенького інверторного 1-кВт генератора або очікувати страшних наслідків від зміни напруги на 1-5В не слід. А вибір псевдо 3фазного псведо 6000Вт попереднього то жадібність згубила, хибний вибір. Звичайний 1фазний на 2.5кВт то є найкращий вибір.
Гарний вибір, теж зупинився на такому, вже 3 тижні в мене працює. В еко режимі після того як холодильник нагнав температуру, спокійно тяне котел + освітлення + зарядки (ноутбук, телефони, роутер, павербанки)
Вже є певна статистика, мінімальний показник 3 години та 20хвилин на баку. Рекорд поки що 8:35. В середньому з моїм споживанням 5-6 годин на баку виходить, що досить непогано і досить економно. Доречі вітання з гольф клубу)
Здравствуйте! Подскажите, запускается ли холодильник от данного генератора? Имею в виду большие пусковые токи. Ведь они могут достигать и больше 1-го Квт.
Доречі, за оберти і стабільність струму в звичайному генераторі відповідає АВР. Єдиний відчутний мінус звичайних генераторів - вага та шум. А сплески напруги може видати будь-який генератор - техніка ламається. Тут потрібно ставити реле напруги на вході
Доброго дня На початку листопада придбав собі такий, тільки на 2 кВт. Реально хороша річ, рекомендую. Маю два питання: 1. До отвору вихлопних газів можна підєднати трубку. Чому потрібно напрявляти його саме вгору? І який матеріал трубки (гума, ПВХ, поліуретан, з армованими стінками/без)? Пробував підєднювати звичайну гумову трубку (типу, для поливу). Теж направляв вгору. Під час роботи генератора, було видно як на стінках трубки осідає кондинсат і починають зявлятися каплі. Раптом воно потече назад в отвір (при тривалій роботі генератора)? 2. Завжди заливав звичайний 95-й. Побоювався лити 92-й. Але, я так розумію, що можна спокійно заливати його? Дякую!
Добрий день. Які враження від нього через півроку? Чи досі працює? Чи були проблеми та ремонти? Та й загалом, чи залишились ви ним задоволенні після реальної експлуатації?
Це у вас якась макитра ушатана, ремонтована і перемотана. Якщо новий генератор такий, все стабільно працює, напруга стабільна 230В, на малих навантаженнях типу 500 ватт має помірне споживання 2 кіловатний 0,6-0.7 л. У інверторного ціна х2-х3, малий мотор, мало оливи, очевидно що і ресурс малий, єдиний суттєвий плюс - че чистий синус. Якщо його грузити, буде споживати теж доволі суттєво паливо і літр і більше на годину. Також складний по конструкції, є вірогідність виходу самого інвертора, тоді навіть немає сенсу його ремонтувати, для мене це суттєвий мінус у військовий час.
Іван, Ви мій однодумець в підході до вибору генератора. Теж придбав собі інверорний 0.8 квт. Вистачає на все щоб пережити скрутні години без світла. Сосіди понакупляли по 2.5...3 квт а тепер не користуються бо їсть багато бензину. Але дозвольте написати - не згоден з вами з використанням звичайної автомобільної оливи 10w40. Моя думка що краще використовувати спеціалізовані оливи 10w40 чи 10w30 які бувають з даними в'язкостями синтетичними, це збільшить наробіток, полегшить запуски в холодну пору року.
будь-який бензиновий генератор буде їсти 350-500грам на кіловат час енергії, як ваш, так і у сусідів. Але у сусідів запустится холодильник або насосна станція, а у вас ні.
@@rsst2 сосіди брали 3квт тому що в них є бойлер на 2 квт холодильник та морозильна камера повна курчат. В мене не має бойлера морозильних камер з курчатами, насосних станцій, вода цетралізована. Без духовки пральної машини можна жити хоть тиждень. Щоб накачати води можна використати наприклад вібраційний насос на 250 ват. Для світла тв котла холодильника гаджетів вистачає 1 квт з надлишком і росхід буде 0.3..0.5 бензину. Гена важить як відро води а не 40 чи 50 кг, жінка взяла й понесла куди потрібно. Якщо виходити з того щоб все працювало то 5 квт може не вистачити, потрібно 7-10 квт брати генератор, в кожного свої потреби і підхід як пройти період без світла.
@@MrVikpoltava особенно з за курчат треба брати потужний генератор. На різниці вартості генераторів 1квт і 5квт, можно не одну камеру затарити новими курчатами. Та то нічого нам головне старих зберегти.
Купив в офіс генератор на 6КВт ще у 2019 році, бо відрізали на кожну зиму від мережі. Використовували його по 8 годин по три місяці. Якісний китайський, не з самих дешевих. Заправляли 95 им але правильніше 92 з нормальної заправки. Що до мастила - головне частіше змінювати, нехай не дороге аби оригінал і свіже. Звичайного 10 w40 напівсинтетикибюджетного класу достатньо, якщо не грузити на усі 100 відсотків. Цієї весни та частину літа віддавали волонтерам у Бучу, поки там ремонтували мережі. Так там заливали круту синтетику але на два місяці безперебійної роботи. Двигун вижив але мастило зливали як дьоготь. Так не робіть бо втратите моторесурс і надійність
купил 5квт хюндай из германии и весит он с пустым баком 90кг, масло менял по мануалу первый раз через 10 часов, потом через 50. нагрузка сейчас 3.5квт в среднем, на полную любой генератор не рекомендуют нагружать, потому как ресурс его будет гораздо меньше. расход топлива с текущей нагрузкой после 80 часов работы - 2.2 литра в час. как тот что на видео может быть 6кв и быть таким легким? кстати генератор не инверторный, и тянет очень большое количество компов, правда все они за упсами. про расход, все они идут с авр который обороты подстраивает под нагрузку.
Китайський клон люмині (обмеднен-счастя) 6Кв/3ф =2Кв по 1фазі. 1 або 2 кирдик обмотка +АВР 3ф +ремонт в майже вартість . От і вкарячили 1ф-АВР (за недорого) якось так ок.
Ті, хто обслуговує генератори кажуть що потрібно купляти звичайні, якщо у вас немає сонячних інверторів чи інших складних систем. Ці маленькі генератори складно обслуговувати. Вони частіше виходять з ладу. Вони частіше працюють на повну потужність, бо їх вибирають меньшої потужності. і запустити насос зі скважини таким генератором не можливо... Якщо, звісно це потрібно.
Дякую за відео, а то застопорився у виборі генератора для будинку тещі ) там тільки насос водяний холодильник, телевізор що могло б постійно бути включене, і насос від газової колонки, роблю крч вибів в сторону інверторного десь на 2 квт, для періоду відключення буде в самий раз)
Малий непоганий в плані шуму та витрати палива. Але недоліком малого є неможливість переобладнання на газ від бутану до метану із магістралі. На звичайні 1ф 2.5кВт моделі люди замовляють карби в Китаї чи на ОЛХі та юзають газ з плити по 7,99 грн отримуючи втричі дешевше 1 кВт*г, ніж від бензину по 50 грн/л. Тобто за 650-2500 грн ви отримуєте ті самі до 2.5кВт потужності при витратах, як у цього малюка. А мастило хадо 1л Ви оптимістично купили. Як відомо, чим більша каністра, тим дешевше грн/л, а по-друге - Ви що реально на 1 заправку його купили? Йому працювати, не дай Бог, ще всю зиму, та й потім ще може знадобитися після війни, а мастило майже не старіє, можна ж і слід було одразу брати 4л.
@@OggyXXXL або ви поза контекстом (не дивилися як підключають генератори до газу замість бензину), або як інші, не розрізняєте пропан/бутан/метан і тому не розумієте чого всі пишуть "магістральний газ" або просто полюбляєте пости у стилі капітана очевидність.
Іване, щиро дякую за тему. Можу помилятися, але бензинові генератори потужністю до 10 кВт у 80% випадків виробляють у Китаї. Далі ці 80% розподіляються між двома найбільшими промисловими виробниками (знову біля 80%) та маленькими домашніми виробниками "на колінках". Один із цих двох виробників - найбільший у світі виробник мотоциклетних бензинових двигунів, інший - великий виробник бензинових двигунів для садового техніки. А далі ідуть формфактори, кольори і потрібні країни на наклейках. Стосовно потужності: є стандарт ISO, в якому чітко вказано, яку потужність і як ідентифікувати. Так от, ніколи не дивіться на Макс.потужність або Stand-by power (іі навіть можуть не перевірити) і зі скепсисом відносьтесть до номінальної або prime power. Саме цей показник дає Вам розуміння, що більш-менш Вы можете отримати від генератора, якщо він буде працювати годину. Якщо ж ви розраховуєте використовувати генератор 24 години і більше, то вам потрібно номінал помножити на 70%. Саме таку потужність теоретично повинен видати генератор, якщо він заводського виробництва. Вибачте за longread
Ще є двигун Вейма,який відповідає нормам євро 5 та використовується в єврозоні, а лончін ставлять на вироби щоб здешевити їхню вартість та які не потрапляють на європейський ринок.
@@ВалентинЧёрный-ж6ф у всіх нормальних китайських виробників є двигуни Tier 3 (американський стандарт) або Stage 5 (для ЕС), але навіть в Європі зараз люди не хочуть іх купувати (я сподіваюсь, Ви ж проти того, щоб вирізали сажеві фільтри в авто?)
Респкт! Бо до перегляду вашого відео теж зробив свій вибір до аналогічного firman sps2000i. Вирішальним при вибрі стало 9 годин безперервної роботи в економ режимі
Добре , що працює і виручиє. Але це не макіта , а звичайний дишевий китаєць. Вам перемотали на 1 фазу із 3-х фазного , його в максимумі 2,2kw , попробуйте зменшити навантаження , можливо перестане ним трусити
Доброго дня, Іване! Купив собі також інверторний генератор на 1 кВт. Чи правильно я зрозумів з Вашого відео, що Ви залили звичайну напівсинтетичну оливу в'язкістю 10W40, яку використовують для двигунів авто. Бо на сайтах деяких інтернет-магазинів з продажу генараторів чи садової техніки продають нечебто спеціальну оливу в'язкістю 10W40 для чотирьохтактних двигунів, на упаковці намальований генератор чи бензогазонокосарка. Тільки ціна на неї на 50% вища, ніж моторна олива для авто. Я так розумію, це просто маркетинговий хід. І, насправді, можна заливати моторну оливу для двигуна автомобіля.
Іване, ви забули за водопостачання (насос). Також хочу додати, що при переведенні звичайного генератора на роботу від магістрального газу вартість кіловата падає в рази і складає 5-10грн. (власний досвід), що навіть дешевше інвертора, який на газ недуже й переведеш
@@maximuskh Ви зазначили вартість кіловата електроенергії, яка вироблена генератором, підключеним до магістралі, без врахування ціни проекту, його погодження та самого підключення. Ви самостійно не маєте права підключати генератор до магістралі. Так, багато хто так робить, але це не означає, що це правильно і законно, оскільки заборонено. А от вартість кіловата від генератора, який "їсть" газ з балонів, зовсім інша
@@OggyXXXL Вже врізав магістральний, і що? Просто пуста демагогія? Якщо все зроблено з головою і прямими руками без економії на матеріалах і їх якості, то при тиску в газопроводі до 0,02 буде 100 років служить. Проте економія на кіловаті та маслі буде значна. Про необхідність оформлення документації на газ знаю, однак наразі мова іде більше про виживання, а не ходіння пів-року за папірцями для підключення. Так само є вимоги до заземлення генератора, місця встановлення (на вулиці під накриттям), відстані встановлення від приміщень (в т.ч. сусідських), дотримання вимог забруднення повітря вихлопами і вимог гучності, особливо в нічний час. До речі, тиск у пропановому балоні аж до 16 атм. і перевезення його у багажнику авто ще й без дотримання безлічі вимог з безпеки теж заборонено, тим не менше якось заправляють
Іван доброго ранку. Подивився відео про інвенторний генератор Promac PMI 1000 , велика вдячність за надане відео. Підкажіть якщо можете = а електроконвектор на 1500 Вт він потягне? щоб зігрівати кімнату у квартирі? дякую
Вопрос. У меня инверторный генератор 4 кВт. Какая максимальная нагрузка допустима в эко режиме? Можно ли постоянно работать в эко режиме? Если включаются, пылесос, чайник, микроволновка. Или обязательно надо переключать на обычный режим?
Будьте обережні! Не допускайте щоб закінчувалося пальне і він глох під навантаженням - в мене такий самий Pramac, тільки на 2кВт, вийшов з ладу через це - скоріш за все згорів AVR..
Доречі, дякую за ці слова з попередженням, бо саме за це мені теж було цікаво. Після того, як мій 1.8 заглох з-за закінчення палива (хоча я то спеціально робив - було цікаво, скільки на баку пропрацює, але був впевнений, що нічого йому страшного не може бути...5л на майже 10 годин вийшло доречі), то як потім запускав - дуже стрьомно він запускався...спочатку взагалі не міг завести, потім завів лише перевівши не в режим запуску, а вже в безпосередньо робочий режим і при тому він блимав про перенавантаження...і так кілька разів. Потім так само завів і залишив працювати, працював нормально і працює зараз нормально, але я очканув добряче. Зараз запускається і працює, як має, але теж зрозумів, що краще не доводити до закінчення палива.
Добрий вечір, тиждень тому придбав собі інверторний генератор SG2500i в магазині norma 430 євро, якщо у вас є знайомі в Німеччині то зможуть передати вам на Україну, 2 кВт хороша якість і ціна.
Привіт! А Іван використовує вихід для заземлення? Теж придбав інверторного, але, нажаль, у комплекті не було такого мірного стакану блін...так воно не зручно туди заливати, то ппц...конусом аркуш картону скрутив, бо і воронки не зручно туди пхати) А так штука крутезна!
На мій погляд для приватного будинку 2 квт набагато краще брати ніж 1 квт. Так як буває що для твердопаливного котла може і не вистачити (турбіна + насос, в яких сумарні пускові токи можуть бути і більше 1 квт). Плюс на 2 кіловатному можна запустити насос свердловини (за умови що він 0,75 квт). Тобто навіщо себе обмежувати завчасно (ніхто не знає що буде далі і можливо холодильник прийдеться також вмикати від генератора). По витраті пального 2 кВт інвертор бере стільки ж скільки і 1 квт. З власного досвіду - купили на офіс Ford FG2500 (2квт). Заміряли серднє навантаження від восьми компьютерів - 1.2 кВт (пікові до 1.6), плюс інколи вмикаємо принтер, а це ще +600 Вт. Заправили повний бак пального (це 4.5 л), генератор пропрацював до повного вимкнення 9 год і 20 хв. Тобто розхід пального в районі тих же самих 0,5л що і генератор на 1 кВт. По ціні (на олх) цей Форд - 36000. Той же scheppach на 1 кВт коштує в районі 20000. Тобто так цей на 2 кВт дорожчий, але все таки навіть не в два рази, а можливостей набагато більше.
Може аргументуєте для чого я маю купувати в два рази потужніший генератор, який в два рази дорожчий за 1кВт, якщо в мене немає ні свердловини, ні 8 комп’ютерів, ні твердопаливного котла? Щоб що? Щоб перед сусідами вихвалятись що в мене 2кВт?
@@IvanRybka Я ніде не писав що ви щось маєте купувати. Мій коментар зводився до двох речей: перше і найголовніше це те що інверторний генератор на 2 кВт бере не набагато більше ніж інверторний генератор на 1 кВт, друге це те що генератор на 2 кВт не коштує вдвічі більше і якщо кошти дозволяють то краще взяти на 2кВт. І не для того щоб перед сусідом вихвалятися, а для того щоб окрім котла і компьютера можна було ще вмикнути холодильник.
Замислювався, але що робити вночі? Або треба поле ставити щоб у грудні за день набралось стільки енергії щоб будинку вистачало до ранку. Дещо пізніше може й панелями розживемся, після перемоги ;)
@@crimean4448 нет, холодильник обычный двухкамерный Индезит. Дополнение: холодильник заменён на новый инверторный Сименс. Теперь при включении холодильника нагрузки на генератор вообще нет
Відео на 100% Але коли в будинку холодильник, мороз.камера, котел, глибинний насос то 1квт. 😭 А ще хочеться переглянути що в світі твориться, тоді .... Вам велика вдячність за контент 👍👏🤝💪
Вітаю з придбанням шанхайсько-китайського виробу без гарантії та сервісу,який однозначно не відповідає ніяким нормам та стандартам.Олива має бути 10 W30 для 4-х тактних двигунів з повітряним охолодженням і аж ніяк не можна лити 10W40 яка використовується для авто.Ну нема в генератора водяного охолодження,та й авто не їхатиме 2-3 годині з обертами двигуна 3000.І взагалі вибираючи генератор розраховуйте на споживання електроприладів під час запуску.а також має бути запас потужності в генератора(+30%) .Наприклад: взяли генератор на 1 кВт- 0,7 ккВт він потягне без шкоди для двигуна.Якось так.
Ну тут з вами можна довго сперечатись і не погоджуватись. Як і говорив у відео, зазирайте в інструкцію перед запуском будь-якого пристрою. Так от, в інструкції до мого генератора вказано що йому можна заливати оливу в'язкістю 10W-40 коли в середовищі його функціонування буде температура від +30°. Це спростовує вашу категоричну рекомендацію "аж ніяк не можна", бо виявляється що можна і треба, але за певних умов. З іншої сторони і я допустив помилку у відео, бо не приділив уваги цій таблиці, адже в ній для температур нижче +10° рекомендується взагалі використовувати оливу в'язкістю 10W-20. Тому, повторюсь ще раз, ⚠️ЧИТАЙТЕ ІНСТРУКЦІЮ⚠️ Стосовно розрахунку потужності в залежності від споживання під час запуску - я не сиджу на автоматі не вмикаю/вимикаю одночасно всі свої прилади кожні 2-3 секунди щоб для цього купувати генератор потужністю в 2-3 рази більшою за необхідну. Пікові навантаження при запуску можна обійти двома способами: 1. Поставити потужне ДБЖ на 2-3кВт, яке буде віддавати необхідну потужність під час запуску, а далі заряджатись від мережі в яку генератор дає хоч навіть 500ватт. 2. Вмикати споживачі послідовно один за одним, власне як і тоді коли "дали світло" в мережу. Таким чином ви розвантажите генератор (інвертор) і він потягне все що ви до нього підключили. Не дякуйте!
@@ВалентинЧёрный-ж6ф і шо буде? 3000 обертів це швидкість десь 110-120. Я буває їзжу і ще з більшими швидкостями. То ж в мене завтра двигун закінчиться чи шо? Навіщо тоді 4000 або 5000 обертів?
Ми сиділи місяц без світла а в селах по шість і більше..в мене був простий генератор 1.5 Ка але виручали сонячних батареї 6 шт по 150ват в сумі мав 350-650 ват хватало щей на сусіда...в кого був газ метан підключили генератори на прямо була економія
Щоб зрозуміти який потрібен генератор треба рахувати споживачів, про це було сказано у відео - ЧУВ? У мене централізоване водопостачання і насосу немає, то чому я маю в холосту ганяти генератор на 3кВт? І подібна ситуація у багатьох українців.
Гарний огляд.
Тільки з Вашого дозволу дві ремарки:
1.вказана потужність на ел.інструменті - це під навантаженням;
2. дуже дорогий ремонт даних генераторів, не завжди доцільний (плата автоматики та інвертора залита компаундом та коштує як новий "мопед")
Не кожен холодильник запуститься з 1 кіловата - пускові токи блекаут не відміняє. Ну і якщо є свердловина, то води з нього також не набереш, тому все ж таки оптимально генератор 2 кв
теж дивно це слухати що 1квт вистачить на будинок
Ну так він же ж взяв кіловатник для своїх потреб , йому його вистачає , щось я не чув щоб 'він казав що запуститься вся техніка від нього відео він казав що запуститься вс
Господи, навіщо стільки тексту зайвого??🤦♂️ Хотів просто дізнатися чим інверторний генератор відрізняється від звичайного. Але не вистачило терпіння оце все слухати
Швидкість 1.5 все вирішує.
Та щас каждый стал экспердом.Купил гену, включил телефон и пишет ролик.
Просто по ремонтам авто вижу , у каждого елмка в розетке, но как только проблема , сразу слюни и слезы. Тоже не буду смотреть.
Инверторный генератор отличается двойным преобразованием электроэнергии, соответственно ниже КПД и больше расход топлива.
Но работает на более низких оборотах, за счёт чего закрытые модели меньше шумят.
Отличаются ценой покупки и ценой ремонта.
В них из-за плохих контактов часто горит управляющая плата, которая стоит 10 тыс грн +, также очень быстро накрывается рейка шагового двигателя ценой 1200-2000 грн.
У закрытых инверторных генераторов быстрее изнашивается двигатель и альтернатор из-за худшего охлаждения.
Время непрерывной работы инаерторного генератора закрытого типа до 4 часов. У обычного - 10-12 часов.
Инверторный генератор выдает чистую синусоиду на холостых оборотах. Обычный только при нагрузке больше 200-300 Вт.
Цілком підтримую саме такий підхід, і розглядаю бензогенератор не як резервне джерело живлення, а як аварійне. Це дещо спрощує і здешевлює вибір. Собі придбав інверторний, свідомо на 1 КВт, задовольняє майже(скажу пізніше) всі мої потреби, а саме головне - це енергозалежний газовий котел, ну, і, освітлення, телевізор, роутер, гаджети. Чому майже? Відключаю хоодильник, він його потягне, але не хочу навантажувати, та економлю моторесурс. Холодильник взимку - це не саме болюче питання, тим більше, що світло у нас відключають, не більше, ніж на 4 години. Купував тоді, коли вибору вже не було, але була загроза залишитись без нічого, тому купівля була трохи ризикована. Цієї зими нам потрібно просто вижити, тому мінімалізм, в наших бажаннях, буде не зайвим.
@@Pin_1703 Тут как-бы и "да" и "нет". Я тоже живу в Киеве, не было света один раз на протяжении десяти часов, а обычно 3-3,5, поэтом вопрос холодильника остро не стоит. Я акцентировал свой подход на том, что этой зимой нам надо просто выжить, а после еды, тепло занимает второе место, а т.к. у меня энергозависимый газовый котёл, то его работа является наиболее приоритетной. Конечно, много электрики не бывает, кому-то хотелось-бы и чайник поставить, и бойлер включить, но - побольше генератор - побольше расход бензина, а ещё неизвестно, как с этим будет, так что, каждый решает в соответствии со своими запросами и возможностями.
@@jackmartini8754 "Суперважное" уточнение.
Дивився на швидкості 1,5 і з прокруткою вперед.
На словах генератор макітРа терпець увірвався.
Український контент це класно, але тут інформації на 5-10 хвилинного відео.
Лаконічніше, будьте ласкаві!
Проте, лайк!)
Це ви витраяаєте мій дроцейніший час коли 10 разів повторюєте як шкода вашого часу
Дроцейніший час?це що ви робите таке))
@@vasik363 так і дивився на 2х майже усе відео але води все одно дуже багато, просто помотав до кінця. любить Іван воду лити.
@@alt0v14 так багато, але по темі. Ви б заварили чаю, та поки він вихолонув би, ви б і продивились відео...
Та чел готовится в депутаты 😅
😮 5:18 🎉жж😮р
Іване, вдячний за зрозумілий та технічно правильний огляд!
Вдвічі приємніше дивитися огляд від земляка))
Справді, для потреб навіть окремого будинка, достатньо генератора малої потужності, якщо мова йде тільки про холодильник, котел, та освітлення. Сам маю інверторний генератор на 1,8 кВт номіналу і нещодавно помітив що вже більше тижня він був в екорежимі)) Супер штука, стабільна напруга, навіть краща ніж від мережі.
Що б додав - то це обов'язковий прогрів ПЕРЕД ввімкненням навантаження (бодай 3-5 зв), особливо коли на дворі мінус (двигун внутрішнього згоряння, зазори і т.п.), а також обов'язково дати попрацювати вхолосту перед вимкненням (ті ж 5 хв), аби дати охолонути альтернатору.
З електричних особливостей, особливо коли маємо котел - один з виводів генератора (байдуже який) жорстко посадити на "нуль", а вже інший комутувати, так котел гарантовано працювати без помилок.
Тримаймося, все буде Україна!)
Відео корисне та інформативне. Актуальна тема в наш час.
Слава Україні, СЛАВА ЗСУ
Правильний підхід до вибору, молодець як завжди.
Прикольна назва у великого генератора - "Макітра". Ви підняли настрій на цілий день. Дякую.))
Макіта а не макитра ,читайте внимательно!
А еще в к такому генератору круто докупить безперебойник и литиевый аккумулятор, который поставить на обязательные потребители такие как свет, холодильник, котел и розетки (кроме розеток под крупные потребители)и запитать через безперебойник, когда свет есть все работает напрямую, как только свет выключился все что на линии безперебойника переходит на аккумулятор, тухнут только мощные приборы. У меня акум от велосипеда 48V 17Ah и бесперебойник 48v тянули телевизор 50дюймов в режиме просмотра фильмов со звуком и ноутбук 7 часов 45 минут, думаю если бы был холодильник и котел и освещение, то хватило бы на 2,5 часа. Полная зарядка аккумулятора за 1,5 часа 10А (500ватт). Итого имеем - если свет отключили менее чем на 2,5 часа - то генератор не надо вообще запускать, аккумулятора хватит, а потом он за 1,5 часа зарядится когда свет дадут, если свет отключили на долго, то когда аккумулятор сел включаем безперебойник к генератору и зарядку к генератору. В доме по прежнему все необходимое работает через 1,5 часа акум зарядится и можно снова выключать. Можно конечно собрать акум на LG-Chem 60Ah тогда на 8 часов будет хватать, но и заряжаться от 10А будет 5 часов. Вобщем можно сделать еще в 3 раза экономнее. А для кратковременных отключений вообще бесплатным. например свет отключили на 21 час - 8 часов работает от батареи +5 часов работает от генератора и заряжает батарею +8 часов работает от батареи. Итого всего 5 часов работы генератора на 21 часовое отключение, если он пол литра потребляет, то это 2,5 литра практически на суточное отключение, а если свет отключают до 8 часов, то вообще генератор отдыхает.
Дуже будо цікаво, хоч багатенько про них прочитав інформації. Це схоже, як порівнювати транформаторний та інверторний зварювальник. Дякую за відео👍
Дякую за огляд. Як завєди тільки корисна інформація та ніякої води! Супер!
Привіт, пане Рибка. В звичайних генераторах є функція AVR, яка регулює напругу. Нормальний генератор видає близьку до чистої або чисту синусоїду, якщо Ви візьмете в руки осцилограф :)
В тех документації того ж чеського генератора hecht є схема занулення і заземлення, тому можна і чутливі прилади підключати.
На рахунок зручностей і економії Ви праві, але так як Ви охарактеризувати звичайний генератор - це не докінця об'єктивно.
Звичайний генератор бере на холостих 500-600 мл кожен 1кВт це +350/450 мл.
Виходить 2 кВт це 1.5 л, але ніяк не 2-3 л.
Обкатка: в більшості генераторів в тех документації пише перших 5 годин без навантаження.
Заміна оливи відповідно після перших 5 годин, далі наступні 20 годин із 25% навантаженням, далі 50 годин якщо більше 50% від навантаження і послідовні 100 годин при навантаженні менше 50%.
Якось огляд вийшов не докінця правдивий. Шум звичайного генератора більший, бо об'єм двигуна більший в 5-6 разів в макіти. Звичайний генератор макіта вже був в ремонті і перебраний. Видає тільки 2 кВт із 6, бо дві із 3 обмоток пошкоджені. Більшість генераторів на 3 фази, при нерівномірному навантаженні на фазу мають зсув фаз... електроніка не може цей зсув фаз усунути, що призводить до поломки.
AVR є далеко не у всіх генераторах, а якщо є - ціна одразу піднімається до рівня інверторних.
Холостий хід - це холостий хід, а кожен кВт - це вже навантаження. Так от через особливість і масивність конструкції звичайний генератор саме на холостому ходу споживає значно більше навантаження ніж інверторний, адже інверторний може без навантаження ще й оберти звеншити. Наче у відео про це говорив, але воно вас якось стороною обійшло...
@@IvanRybka1. Холостого хожу немає в інверторного генератора?
2. AVR має більшість 4-х тактних звичайних генераторів.
3. Недоліки які Ви перелічили стосуватися 2х тактних генераторів - тут я із Вами абсолютно згідний.
4. ТА не пройшло мимо...
Згоден з написанним ... Проблеми з синусойдою та плавуюча напруга у звичайних генераторів (і типу не працюючі котли і т.п.) це більше байки продавців.
А ось витрата палива та стабільна робота на 80%+ відсотків потужності це все-таки виділяє інверторні.
У мене 4 генератори, 1 потужний звичайний, один 2Т на кіловат, один інвертор на 1.4 кіловат, і один інвертор на 700ватт тому досвіду достатньо.
🤝👍👍
на холостому ході в мене частота 55, коли нагружаю хоча би на половину 52, коли на 75 нагрузка то 50герц, то ж обкатка на половину нагрузки.тим більш що зараз холодно і майже негарячий.
Гарна річ! Але в мене вже був однофазний 5кВт з 2014р. Поставив на нього карбюратор газ/бензин і приєднав до магістралі природного газу. Дешевше в 4 рази, потужно і не треба дозаправляти. Єдиний мінус газ менш калорійне паливо і генератор більше ніж 4.2 кВт не дає. Але хліб вже випікали в духовці. На чутливе обладнання поставив стабілізатор. А зараз ситуація в області вирівнялась, то достатньо двох безперебійників. Генератор на крайній випадок.
Також моє "за" в сторону маленького інвертора. Але у мене особисто є нюанси при виборі: холодильник, який при запуску споживає 1300ват (далі від 10 до 120) та насос свердловини у якого сплеск до 1.3 кВт.
І начхати вже на той холодильник, але от вода повинна бути... Тому, мені здається, що "кубики" до 1 кВт не завжди справляться.
На роботі користуємося дизельним генератором на 4.8кВт. Постійне навантаження 3кВт, більше не навантажуємо впринципі. Так от, розхід - бомба. Всього 1л/год (на 3кВт).
А в дома для аварійного живлення використовую систему на гібридному інверторі в парі з АКБ 24v120aH. Ї
@@OggyXXXL LG GR-B207 GVCA
такий холодильник споживає біля 150-200 ват при охолоджені і десь 1.3 кВт на пуск (2-3с).
Дякую, за гарний огляд! Іване, зробіть огляд коли підключите весь будинок (холодильник, комп'ютер, освітлення і т.д)
Генератор добре працює у поєднанні з акумуляторною системою живлення, тобто генератор - акумулятор - інвертор.
Поясню - якщо зібрати навіть найпростішу систему на літій-залізо-фосфатних акумуляторах на 12 вольт, наприклад на 105 А-год (а для 12 вольт потрібно 4 банки), то Ви зможете запасти приблизно так 1300 ват енергії. Відтак - Вам рідше треба буде запускати генератор, бо якийсь час зможете заживлюватись від акумулятора.
З іншого боку, якщо Ви вже запустили генератор, то зазвичай споживання Вашого будинку суттево нижче від того, що виробляє генератор, а бензин, і мотогодини, Ви все одно витрачаєте. То чи не логічно буде зайву енергію направити на зарядку акумуляторів. Тобто - якщо Ваш будинок використовує, скажімо, ват 400, то позосталі 500 ват було би непогано використати із користю, направивши їх на підзаряд акумулятора, регулюючи струм заряду на відповідному зарядному пристрої.
Що Вам це дає? По - перше - рідше треба буде запускати генератор.
По - друге - акумулятори Ви зможете підзарядити також від мережі, коли в ній є струм, причому ці акумулятори витримують високі зарядні і розрядні струми в 0,5С, відтак повний заряд від 0 до 100% робиться протягом 2-х годин за наявності відповідного зарядного пристрою, на відміну від автомобільного, якому треба щонайменше 10 годин для заряджання. І так - заряджені від мережі акумулятори економлять Вам гроші на бензин і олію! В ідеалі - Вам генератор знадобиться лише за умов повного блекауту протягом більше ніж доба-друга.
P. S. - генератору достатньо декількох хвилин для прогріву, і виходу на робочий режим.
Класно! Дякую пане Іване.
Після декількох днів користування цікавить питання реальної та заявленої витрати пального. Якщо не буде занадто важко, відпишиться, будь ласка.
Дякую
16:20 трохи Ви перебільшуєте стрибки напруги. Ще за мирних часів, якщо ви на трансформаторі в кінці лінії, то постійні стрибки та низька в цілому напруга вам "забезпечені"... Зараз те саме усюди від мережі, яка ледь дихає. Тобто в неї звичайно синус є, але стрибки постійні, хоча й не високі, але значення постійно змінюється - споглядаю по своєму інвертору "онлайн" кожен день у різну пору доби. Може опускатися до 192В (що робить неможливою роботу мікрохвильовки) і сягати довоєних значень у 239-243В уночі десь під ранок, коли споживання навкруги мінімальне. Тому очікувати БІЛЬШОЇ (ніж від мережі) стабільності від малесенького інверторного 1-кВт генератора або очікувати страшних наслідків від зміни напруги на 1-5В не слід. А вибір псевдо 3фазного псведо 6000Вт попереднього то жадібність згубила, хибний вибір. Звичайний 1фазний на 2.5кВт то є найкращий вибір.
Дуже інформативне відео. Гарно дякую!
Дякую, що українською! Гарна порада щодо генератора
Гарний вибір, теж зупинився на такому, вже 3 тижні в мене працює. В еко режимі після того як холодильник нагнав температуру, спокійно тяне котел + освітлення + зарядки (ноутбук, телефони, роутер, павербанки)
Яка реальна витрата? Не заміряли?
Вже є певна статистика, мінімальний показник 3 години та 20хвилин на баку. Рекорд поки що 8:35. В середньому з моїм споживанням 5-6 годин на баку виходить, що досить непогано і досить економно. Доречі вітання з гольф клубу)
@@S_u_o_m_iвы за инверторный говорите?
Здравствуйте! Подскажите, запускается ли холодильник от данного генератора? Имею в виду большие пусковые токи. Ведь они могут достигать и больше 1-го Квт.
Дякую Вам за відео, здоровезний 👍. Зараз сам в пошуках і роздумах, який, на скільки кВт, за скільки купити для своїх потреб. Всього найкращого 🤝🇺🇦
Дуже багато порожніх балачок, треба дивитися з перемоткою "води"
Ну красень! Все зрозуміло! Дякую!
Дякую , дуже приємно дивитися 🔥
Побачив десь як стіл пласмасовий обновити, газовою горелкою легенько грієш, і як новий, помить перед цим.
Дякую за огляд дуже цікаво було та саме головне корисну інформацію
Доречі, за оберти і стабільність струму в звичайному генераторі відповідає АВР. Єдиний відчутний мінус звичайних генераторів - вага та шум. А сплески напруги може видати будь-який генератор - техніка ламається. Тут потрібно ставити реле напруги на вході
@@OggyXXXL частота звичайного генератора нічим не нашкодить домашнім приладам.
І з напругою в справного генератора все буде добре.
Доброго дня
На початку листопада придбав собі такий, тільки на 2 кВт. Реально хороша річ, рекомендую.
Маю два питання:
1. До отвору вихлопних газів можна підєднати трубку. Чому потрібно напрявляти його саме вгору? І який матеріал трубки (гума, ПВХ, поліуретан, з армованими стінками/без)? Пробував підєднювати звичайну гумову трубку (типу, для поливу). Теж направляв вгору. Під час роботи генератора, було видно як на стінках трубки осідає кондинсат і починають зявлятися каплі. Раптом воно потече назад в отвір (при тривалій роботі генератора)?
2. Завжди заливав звичайний 95-й. Побоювався лити 92-й. Але, я так розумію, що можна спокійно заливати його?
Дякую!
Ви маєте на увазі інверторний? дякую
Добрий день. Які враження від нього через півроку? Чи досі працює? Чи були проблеми та ремонти? Та й загалом, чи залишились ви ним задоволенні після реальної експлуатації?
Все добре, працює, вмикав декілька разів, тому він і попрацювати не встиг ще нормально.
Це у вас якась макитра ушатана, ремонтована і перемотана. Якщо новий генератор такий, все стабільно працює, напруга стабільна 230В, на малих навантаженнях типу 500 ватт має помірне споживання 2 кіловатний 0,6-0.7 л. У інверторного ціна х2-х3, малий мотор, мало оливи, очевидно що і ресурс малий, єдиний суттєвий плюс - че чистий синус. Якщо його грузити, буде споживати теж доволі суттєво паливо і літр і більше на годину. Також складний по конструкції, є вірогідність виходу самого інвертора, тоді навіть немає сенсу його ремонтувати, для мене це суттєвий мінус у військовий час.
Я вибачаюсь, ви не розказали якого кольору у вас труси. Так все розказали а про це забули, будь ласка, перезніміть відео на 4 години
🤗
Іван, дякую за відео. Дуже інформативно. Можна посилання на сайт, де придбали.
І як саме називається ваш генератор?
Добрий день. Чи можна на інверторний генератор поставити газовий карбюратор ?
Дякую Іване за інформативне відео.
Трішки гумору, кожна інструкція повинна починатися зі слів (що вже зламав)))
Информация нужная,важная,спасибо. Покороче видео,7-10мин,много воды
Лайк за час , і відношення!
"Макитра"! Це крутіше ніж "інвектрор"!😁 О нагодали за "ковертор"!)))
Корисна інформація!
У котлів, майже, постіне споживання. Насос, автоматика. Димосос та саленоїд це ватт 30.
Про які розгони котла Ви говорите???
Іван, Ви мій однодумець в підході до вибору генератора. Теж придбав собі інверорний 0.8 квт. Вистачає на все щоб пережити скрутні години без світла. Сосіди понакупляли по 2.5...3 квт а тепер не користуються бо їсть багато бензину. Але дозвольте написати - не згоден з вами з використанням звичайної автомобільної оливи 10w40. Моя думка що краще використовувати спеціалізовані оливи 10w40 чи 10w30 які бувають з даними в'язкостями синтетичними, це збільшить наробіток, полегшить запуски в холодну пору року.
будь-який бензиновий генератор буде їсти 350-500грам на кіловат час енергії, як ваш, так і у сусідів. Але у сусідів запустится холодильник або насосна станція, а у вас ні.
@@rsst2 сосіди брали 3квт тому що в них є бойлер на 2 квт холодильник та морозильна камера повна курчат. В мене не має бойлера морозильних камер з курчатами, насосних станцій, вода цетралізована. Без духовки пральної машини можна жити хоть тиждень. Щоб накачати води можна використати наприклад вібраційний насос на 250 ват. Для світла тв котла холодильника гаджетів вистачає 1 квт з надлишком і росхід буде 0.3..0.5 бензину. Гена важить як відро води а не 40 чи 50 кг, жінка взяла й понесла куди потрібно. Якщо виходити з того щоб все працювало то 5 квт може не вистачити, потрібно 7-10 квт брати генератор, в кожного свої потреби і підхід як пройти період без світла.
@@MrVikpoltava особенно з за курчат треба брати потужний генератор. На різниці вартості генераторів 1квт і 5квт, можно не одну камеру затарити новими курчатами. Та то нічого нам головне старих зберегти.
Купив в офіс генератор на 6КВт ще у 2019 році, бо відрізали на кожну зиму від мережі. Використовували його по 8 годин по три місяці. Якісний китайський, не з самих дешевих. Заправляли 95 им але правильніше 92 з нормальної заправки. Що до мастила - головне частіше змінювати, нехай не дороге аби оригінал і свіже. Звичайного 10 w40 напівсинтетикибюджетного класу достатньо, якщо не грузити на усі 100 відсотків. Цієї весни та частину літа віддавали волонтерам у Бучу, поки там ремонтували мережі. Так там заливали круту синтетику але на два місяці безперебійної роботи. Двигун вижив але мастило зливали як дьоготь. Так не робіть бо втратите моторесурс і надійність
Ваня а як машини ? Продаються? Як твій електроавто
купил 5квт хюндай из германии и весит он с пустым баком 90кг, масло менял по мануалу первый раз через 10 часов, потом через 50. нагрузка сейчас 3.5квт в среднем, на полную любой генератор не рекомендуют нагружать, потому как ресурс его будет гораздо меньше. расход топлива с текущей нагрузкой после 80 часов работы - 2.2 литра в час. как тот что на видео может быть 6кв и быть таким легким? кстати генератор не инверторный, и тянет очень большое количество компов, правда все они за упсами. про расход, все они идут с авр который обороты подстраивает под нагрузку.
Китайський клон люмині (обмеднен-счастя) 6Кв/3ф =2Кв по 1фазі.
1 або 2 кирдик обмотка +АВР 3ф +ремонт в майже вартість . От і вкарячили 1ф-АВР (за недорого) якось так ок.
Ті, хто обслуговує генератори кажуть що потрібно купляти звичайні, якщо у вас немає сонячних інверторів чи інших складних систем.
Ці маленькі генератори складно обслуговувати. Вони частіше виходять з ладу.
Вони частіше працюють на повну потужність, бо їх вибирають меньшої потужності.
і запустити насос зі скважини таким генератором не можливо... Якщо, звісно це потрібно.
Оце б я обирав все за параметром, за яким майстру легше всього ремонтувати 😁
@@IvanRybka
Як що плата згорить, майстри відмовляються їх ремонтувати тому,що плата буде коштувати як 70% ціни генератора та ще її важко купити.
добрый день
де Вы купляли цей генератор?Та скількі він коштує?
Дякую
чи можно підключити газ?яка ціна генератора,де можна замовити?
Дякую за відео, а то застопорився у виборі генератора для будинку тещі ) там тільки насос водяний холодильник, телевізор що могло б постійно бути включене, і насос від газової колонки, роблю крч вибів в сторону інверторного десь на 2 квт, для періоду відключення буде в самий раз)
Малий непоганий в плані шуму та витрати палива. Але недоліком малого є неможливість переобладнання на газ від бутану до метану із магістралі. На звичайні 1ф 2.5кВт моделі люди замовляють карби в Китаї чи на ОЛХі та юзають газ з плити по 7,99 грн отримуючи втричі дешевше 1 кВт*г, ніж від бензину по 50 грн/л. Тобто за 650-2500 грн ви отримуєте ті самі до 2.5кВт потужності при витратах, як у цього малюка. А мастило хадо 1л Ви оптимістично купили. Як відомо, чим більша каністра, тим дешевше грн/л, а по-друге - Ви що реально на 1 заправку його купили? Йому працювати, не дай Бог, ще всю зиму, та й потім ще може знадобитися після війни, а мастило майже не старіє, можна ж і слід було одразу брати 4л.
@@OggyXXXL або ви поза контекстом (не дивилися як підключають генератори до газу замість бензину), або як інші, не розрізняєте пропан/бутан/метан і тому не розумієте чого всі пишуть "магістральний газ" або просто полюбляєте пости у стилі капітана очевидність.
Макітра)) Це автентичний український генератор)))
Я чуть со стула не упал после его слов =)))
А в нас не макітра, а микита.
Дякую за поради
доброго дня,скажіть будьласка чи від цього генератора буде працювати сучасний газовий котел чи потрібно ще нуль заземляти,
На дворі 2024, вартість біля 25 тисяч. По якій вартості ви його купували?
Дякую!
Іване, щиро дякую за тему. Можу помилятися, але бензинові генератори потужністю до 10 кВт у 80% випадків виробляють у Китаї. Далі ці 80% розподіляються між двома найбільшими промисловими виробниками (знову біля 80%) та маленькими домашніми виробниками "на колінках". Один із цих двох виробників - найбільший у світі виробник мотоциклетних бензинових двигунів, інший - великий виробник бензинових двигунів для садового техніки. А далі ідуть формфактори, кольори і потрібні країни на наклейках. Стосовно потужності: є стандарт ISO, в якому чітко вказано, яку потужність і як ідентифікувати. Так от, ніколи не дивіться на Макс.потужність або Stand-by power (іі навіть можуть не перевірити) і зі скепсисом відносьтесть до номінальної або prime power. Саме цей показник дає Вам розуміння, що більш-менш Вы можете отримати від генератора, якщо він буде працювати годину. Якщо ж ви розраховуєте використовувати генератор 24 години і більше, то вам потрібно номінал помножити на 70%. Саме таку потужність теоретично повинен видати генератор, якщо він заводського виробництва. Вибачте за longread
І один з них Loncin 🤓
@@IvanRybkaтак, а інший Rato:)
Ще є двигун Вейма,який відповідає нормам євро 5 та використовується в єврозоні, а лончін ставлять на вироби щоб здешевити їхню вартість та які не потрапляють на європейський ринок.
@@ВалентинЧёрный-ж6ф у всіх нормальних китайських виробників є двигуни Tier 3 (американський стандарт) або Stage 5 (для ЕС), але навіть в Європі зараз люди не хочуть іх купувати (я сподіваюсь, Ви ж проти того, щоб вирізали сажеві фільтри в авто?)
До чого тут сажевий фільтр? Всі нармальні виробники садової техніки ( генераторів) ставлять іскрогасник і аж ніяких фільтрів ,крім повітряного.
А від нього можна зарядити електроавтомобіль ? Удачі !!
Дякую за огляд, чи можете поділитися контактами продавця?
Респкт! Бо до перегляду вашого відео теж зробив свій вибір до аналогічного firman sps2000i. Вирішальним при вибрі стало 9 годин безперервної роботи в економ режимі
Макітра - то оригінально :)
Китайську Макіту по іншому не назвеш 😁
@@IvanRybka ще Мохіто)
Дякую добре все розяснив
Добре , що працює і виручиє. Але це не макіта , а звичайний дишевий китаєць. Вам перемотали на 1 фазу із 3-х фазного , його в максимумі 2,2kw , попробуйте зменшити навантаження , можливо перестане ним трусити
теж замовляв по одній ціні, через тиждень привезли і вже намалювали ціну на 10к дороще, послав- втратив час.
Доброго дня, Іване! Купив собі також інверторний генератор на 1 кВт. Чи правильно я зрозумів з Вашого відео, що Ви залили звичайну напівсинтетичну оливу в'язкістю 10W40, яку використовують для двигунів авто. Бо на сайтах деяких інтернет-магазинів з продажу генараторів чи садової техніки продають нечебто спеціальну оливу в'язкістю 10W40 для чотирьохтактних двигунів, на упаковці намальований генератор чи бензогазонокосарка. Тільки ціна на неї на 50% вища, ніж моторна олива для авто. Я так розумію, це просто маркетинговий хід. І, насправді, можна заливати моторну оливу для двигуна автомобіля.
Залив 10/40, потім купив 10/30
@@IvanRybka дякую. Бензин А-92 чи А-95 заливаєте?
95
Дякую!
Іване, ви забули за водопостачання (насос). Також хочу додати, що при переведенні звичайного генератора на роботу від магістрального газу вартість кіловата падає в рази і складає 5-10грн. (власний досвід), що навіть дешевше інвертора, який на газ недуже й переведеш
В Європі у продажу є інверторні на газу потужністю від 2кВт і вартістю біля 850€.
@@IvanRybka не тільки в Європі, в мене такий куплений в Україні, працює на пропані з автозаправок
@@maximuskh Ви зазначили вартість кіловата електроенергії, яка вироблена генератором, підключеним до магістралі, без врахування ціни проекту, його погодження та самого підключення. Ви самостійно не маєте права підключати генератор до магістралі. Так, багато хто так робить, але це не означає, що це правильно і законно, оскільки заборонено. А от вартість кіловата від генератора, який "їсть" газ з балонів, зовсім інша
@@OggyXXXL Вже врізав магістральний, і що? Просто пуста демагогія? Якщо все зроблено з головою і прямими руками без економії на матеріалах і їх якості, то при тиску в газопроводі до 0,02 буде 100 років служить. Проте економія на кіловаті та маслі буде значна. Про необхідність оформлення документації на газ знаю, однак наразі мова іде більше про виживання, а не ходіння пів-року за папірцями для підключення. Так само є вимоги до заземлення генератора, місця встановлення (на вулиці під накриттям), відстані встановлення від приміщень (в т.ч. сусідських), дотримання вимог забруднення повітря вихлопами і вимог гучності, особливо в нічний час. До речі, тиск у пропановому балоні аж до 16 атм. і перевезення його у багажнику авто ще й без дотримання безлічі вимог з безпеки теж заборонено, тим не менше якось заправляють
Іван доброго ранку. Подивився відео про інвенторний генератор Promac PMI 1000 , велика вдячність за надане відео. Підкажіть якщо можете = а електроконвектор на 1500 Вт він потягне? щоб зігрівати кімнату у квартирі? дякую
Звісно не потягне! 1000 - це макс., що він зможе і то на короткий проміжок(пікові моменти). А у вас конвектор на 1500. Вам треба, як мінімум 2.0/2.5.
Вопрос. У меня инверторный генератор 4 кВт. Какая максимальная нагрузка допустима в эко режиме? Можно ли постоянно работать в эко режиме? Если включаются, пылесос, чайник, микроволновка. Или обязательно надо переключать на обычный режим?
Іване доброго дня.Як ви думаєте на рахунок Mitsubishi Outlander 2.2 дизель?2016р.
Варто його купувати?
Дякую
задоволені інверторним генератором на зараз?
Glory to Ukraine 💙💛 be us all strong to keep supporting Ukrainian army, be Ukrainian army strong!!!
так автомобільну синтетику не можна? а то лежить шелл літр, думаю куди б його
Хотілося б почути твою думку через деякийсь час експлуатації його. Одного квт для будинку явно замало.
Почепіть ще муфлер від мопеда на вихлоп і буде ще тихіший!
Будьте обережні! Не допускайте щоб закінчувалося пальне і він глох під навантаженням - в мене такий самий Pramac, тільки на 2кВт, вийшов з ладу через це - скоріш за все згорів AVR..
Цікаво. І в інструкції про це пишуть? Чи гіпотеза продавця? Треба почитати інструкцію на свій генератор.
Доречі, дякую за ці слова з попередженням, бо саме за це мені теж було цікаво. Після того, як мій 1.8 заглох з-за закінчення палива (хоча я то спеціально робив - було цікаво, скільки на баку пропрацює, але був впевнений, що нічого йому страшного не може бути...5л на майже 10 годин вийшло доречі), то як потім запускав - дуже стрьомно він запускався...спочатку взагалі не міг завести, потім завів лише перевівши не в режим запуску, а вже в безпосередньо робочий режим і при тому він блимав про перенавантаження...і так кілька разів. Потім так само завів і залишив працювати, працював нормально і працює зараз нормально, але я очканув добряче. Зараз запускається і працює, як має, але теж зрозумів, що краще не доводити до закінчення палива.
@@Dumbodanbas Та я купляв новий але без гарантії..
@@allll4055 В інструкції я такого не бачив - там пише як правильно генератор глушити..
@@vitkoo У мене теж без гарантії.
Супер дякую
Добрий вечір, тиждень тому придбав собі інверторний генератор SG2500i в магазині norma 430 євро, якщо у вас є знайомі в Німеччині то зможуть передати вам на Україну, 2 кВт хороша якість і ціна.
Привіт! А Іван використовує вихід для заземлення?
Теж придбав інверторного, але, нажаль, у комплекті не було такого мірного стакану блін...так воно не зручно туди заливати, то ппц...конусом аркуш картону скрутив, бо і воронки не зручно туди пхати)
А так штука крутезна!
У мене в будинку є заземлення
@@IvanRybka То ви від гєни прямо у розетку в будинку підключаєте?
Так
@@IvanRybka заземлення на корпусі генератора для того, щоб десь не пробило на корпус, і не токнуло Івана током))
Доброго дня яка ціна????
На мій погляд для приватного будинку 2 квт набагато краще брати ніж 1 квт. Так як буває що для твердопаливного котла може і не вистачити (турбіна + насос, в яких сумарні пускові токи можуть бути і більше 1 квт). Плюс на 2 кіловатному можна запустити насос свердловини (за умови що він 0,75 квт). Тобто навіщо себе обмежувати завчасно (ніхто не знає що буде далі і можливо холодильник прийдеться також вмикати від генератора). По витраті пального 2 кВт інвертор бере стільки ж скільки і 1 квт.
З власного досвіду - купили на офіс Ford FG2500 (2квт). Заміряли серднє навантаження від восьми компьютерів - 1.2 кВт (пікові до 1.6), плюс інколи вмикаємо принтер, а це ще +600 Вт. Заправили повний бак пального (це 4.5 л), генератор пропрацював до повного вимкнення 9 год і 20 хв. Тобто розхід пального в районі тих же самих 0,5л що і генератор на 1 кВт. По ціні (на олх) цей Форд - 36000. Той же scheppach на 1 кВт коштує в районі 20000. Тобто так цей на 2 кВт дорожчий, але все таки навіть не в два рази, а можливостей набагато більше.
Може аргументуєте для чого я маю купувати в два рази потужніший генератор, який в два рази дорожчий за 1кВт, якщо в мене немає ні свердловини, ні 8 комп’ютерів, ні твердопаливного котла? Щоб що? Щоб перед сусідами вихвалятись що в мене 2кВт?
@@IvanRybka Я ніде не писав що ви щось маєте купувати. Мій коментар зводився до двох речей: перше і найголовніше це те що інверторний генератор на 2 кВт бере не набагато більше ніж інверторний генератор на 1 кВт, друге це те що генератор на 2 кВт не коштує вдвічі більше і якщо кошти дозволяють то краще взяти на 2кВт. І не для того щоб перед сусідом вихвалятися, а для того щоб окрім котла і компьютера можна було ще вмикнути холодильник.
@@Poliukhovych ))) це як «коментар заради коментаря»😅
Сейчас Форте на 3500 кВт,стоит 15000...на панике люди брали в тридорого
Гарне відео 👍. Пане Іване, а ви не замислювалися про встановлення сонячних батарей.
Замислювався, але що робити вночі? Або треба поле ставити щоб у грудні за день набралось стільки енергії щоб будинку вистачало до ранку. Дещо пізніше може й панелями розживемся, після перемоги ;)
А я себе купил инверторный генератор Weekender D1200 мощностью 1 кВт, расход бензина 400 грамм в час. Котёл, холодильник, свет и зарядки тянет
Холодильник инверторный?
@@crimean4448 нет, холодильник обычный двухкамерный Индезит. Дополнение: холодильник заменён на новый инверторный Сименс. Теперь при включении холодильника нагрузки на генератор вообще нет
Он сейчас 11000 стоит...довольны???тоже думаю брать...мне для котла восновном
Ти москалю@@Odessa-mama.2000
Вітаю, Іван! Спробуйте зняти кришку повітряного фільтра. Виглядає так що це буде дуже проблемно?
Доброго дня! Чи є вже реальні витрати палива цього генератора?
Відео на 100%
Але коли в будинку холодильник, мороз.камера, котел, глибинний насос то 1квт. 😭
А ще хочеться переглянути що в світі твориться, тоді ....
Вам велика вдячність за контент
👍👏🤝💪
Дуже довго розмовляе
Актуальна тема. Ваш сюжет допоміг і мені також вибрати генератор.
Like за XADO.
Классное масло
Приблизительно...какая цена?
Дякую пане Іване.
Вітаю з придбанням шанхайсько-китайського виробу без гарантії та сервісу,який однозначно не відповідає ніяким нормам та стандартам.Олива має бути 10 W30 для 4-х тактних двигунів з повітряним охолодженням і аж ніяк не можна лити 10W40 яка використовується для авто.Ну нема в генератора водяного охолодження,та й авто не їхатиме 2-3 годині з обертами двигуна 3000.І взагалі вибираючи генератор розраховуйте на споживання електроприладів під час запуску.а також має бути запас потужності в генератора(+30%) .Наприклад: взяли генератор на 1 кВт- 0,7 ккВт він потягне без шкоди для двигуна.Якось так.
а чому це авто не їздить 2-3 години з обертами 3000?
Виїдьте на трасу і попробуйте,або по місту покатайтесь на 3000 обертів хача б годинку безперервно
Ну тут з вами можна довго сперечатись і не погоджуватись. Як і говорив у відео, зазирайте в інструкцію перед запуском будь-якого пристрою. Так от, в інструкції до мого генератора вказано що йому можна заливати оливу в'язкістю 10W-40 коли в середовищі його функціонування буде температура від +30°. Це спростовує вашу категоричну рекомендацію "аж ніяк не можна", бо виявляється що можна і треба, але за певних умов.
З іншої сторони і я допустив помилку у відео, бо не приділив уваги цій таблиці, адже в ній для температур нижче +10° рекомендується взагалі використовувати оливу в'язкістю 10W-20. Тому, повторюсь ще раз, ⚠️ЧИТАЙТЕ ІНСТРУКЦІЮ⚠️
Стосовно розрахунку потужності в залежності від споживання під час запуску - я не сиджу на автоматі не вмикаю/вимикаю одночасно всі свої прилади кожні 2-3 секунди щоб для цього купувати генератор потужністю в 2-3 рази більшою за необхідну. Пікові навантаження при запуску можна обійти двома способами:
1. Поставити потужне ДБЖ на 2-3кВт, яке буде віддавати необхідну потужність під час запуску, а далі заряджатись від мережі в яку генератор дає хоч навіть 500ватт.
2. Вмикати споживачі послідовно один за одним, власне як і тоді коли "дали світло" в мережу. Таким чином ви розвантажите генератор (інвертор) і він потягне все що ви до нього підключили.
Не дякуйте!
@@ВалентинЧёрный-ж6ф і шо буде? 3000 обертів це швидкість десь 110-120. Я буває їзжу і ще з більшими швидкостями. То ж в мене завтра двигун закінчиться чи шо? Навіщо тоді 4000 або 5000 обертів?
І не збирався Вам дякувати,Ви всеодно хочете бути завжди правий,що у підборі авто( я найкращий) що у рекомендації з покупки генератора.
Яка гарантія на інверторний?
Привет,Ваня где покупал?
ОЛХ
наверное отлично заряжать павербанки от генераторных гнезд USB зимой на улице...
Ми сиділи місяц без світла а в селах по шість і більше..в мене був простий генератор 1.5 Ка але виручали сонячних батареї 6 шт по 150ват в сумі мав 350-650 ват хватало щей на сусіда...в кого був газ метан підключили генератори на прямо була економія
Іван, навіщо вам генератор, якщо у вас є електромобіль. Не пробували заживити будинок від авто?
Ви знайомі зі схемою підклбченння і роботи обох варіантів - електромобіля і генератора? Якщо так, для чого задаєте подібні питання?
Успішно використовую Нісан Ліф для екстренного живлення будинку. Не бачу жодних проблем.
А цена . к примеру 5.5 инвертор и обычный?ресурс и ремонтопригодность? Тоже интересно было бы узнать.
Щоб води набрати насосом потрібен пусковий ток 2,5 кВт чув? Тому шукав генератор 3 кВ
Щоб зрозуміти який потрібен генератор треба рахувати споживачів, про це було сказано у відео - ЧУВ?
У мене централізоване водопостачання і насосу немає, то чому я маю в холосту ганяти генератор на 3кВт?
І подібна ситуація у багатьох українців.
струм (ток) вимірюється в АМПЕРАХ (А), а не кВт (КІЛОВАТАХ)
Красавчик.