CL-1993/1994 AS Monaco - Steaua Bucuresti 4-1 (20.10.1993)

Dumitrescu, Adrian Ilie, Galca, Panduru, Vladoiu, Prodan...Un placer ver a estos jugadores en aquel Steaua.

@elbalondeicaro Год назад

Sciffo, Djorkaeff, Klinsmann, Ikgpeba, un jovencísimo Petit.. y Thuram expulsado... ese Mónaco antes del Mundial 94 tenía cositas...

• @josemigueljimenezmartin7720
    @josemigueljimenezmartin7720 Год назад

Ahí era a doble partido de la segunda ronda y después liguilla contra el Barcelona. Spartak y galatasaray

• @bibysoruwu2355
    @bibysoruwu2355 Год назад

Steaua nu a jucat chiar rau atunci,a jucat bine,am avut ocazii mari,daca Adi Ilie dadea gol la 3-1,se facea 3-2,si altfel curgea jocul..

• @republicofhandball8815
      @republicofhandball8815 10 месяцев назад

La 1-0 in prima repriza Dumitrescu a mai avut o ocazie sa inscrie, iar repriza a 2-a am fost praf, am luat 4 goluri. Noi am inceput perfect acea partida, aveam 1-0 din penalty, plus un cartonas rosu la AS Monaco, insa pana la pauza si Prodan a luat rosu si am fost egali numeric. Antrenor la Monaco era Arsene Wenger, si avea in echipa jucatori ca Scifo, Klisman, Ikpeba sau Djorkaef.

• @zzob79
    @zzob79 3 года назад

Am avut meciul in mana...1-0 si un om in plus. De ce-o fi facut Prodan hentul ala stupid de la 2:47?

• @jackpiratable
    @jackpiratable 2 года назад

Nedreapta infrangere;Stangaciu a fost total depasit in interventii,apararea noastra,facuta KO de Scifo si Ikpeba!Putea fi un 4-3 sau 3-3!Clasicul bulan occidental!