Qingping CGP22C
HTML-код
- Опубликовано: 6 фев 2025
- Qingping CO₂ & Temp & RH Monitor (CGP22C) це один з 3-х датчиків якості повітря в приміщені від Qingping. Без підсвідки, тач-скріна, з простим ЖК дисплеєм, з великими інтервалами між замірами. Тільки 3 параметра. температура, вологість і діоксид вуглицю. Але в порівняні з іншими моделями від Qingping цей працює від батареї (2600мАг) 1.5 місяці. Може більше або менше в залежності від частоти замірів. Має якісні сенсори. Кнопка на корпусі дозволяє зробити замір "зараз". Від зовнішнього живлення вимірює в "реальному часі".
Питання для чого міряти СО2 в звичайній квартирі і це ще передавати по інтернету. Бо якщо зроблене відвід продуктів згорання в пічці та вентиляція то ніякий СО2, а особливо СО немає накопичуватись в принципі. Якщо це відбувається значить таким треба вже авансом видавати премію Дарвіна.
@@MykolaKML дуже у багатьох людей в радянський забудові де колись стояли деревʼяні вікна з часом встановили металопластик без відповідної до цього створення системи вентиляції. І там значення CO2 починають значно перевищувати норми. Бо щілини в старих вікнах то була «фічя» а не «баг». І не тільки відкритий вогонь продукує CO2. А ще і люди що є в приміщенні.
@@sylatoka Втім і проблема. Що встановлюють герметичні віка забивають канали вентиляції, малюють стіни стежкою та іншими фарбами які забивають пори в тіна. Це все називається Євро ремонт з утепленням. Результат в приміщеннях утворюється парілка, на стінах конденсат. Рівень кисню падає а вулицю зростає навіть якщо там немає нагрівальних пристроїв. Після чого втрачається здатність до мислення та що нібуть роби за то болить голова. І зівсно стіни починають цвісти. Але тут появляються "добрі дяді", одні продають давачі вулицю з вай-фаєм та записом. Це дійсно в певних випадках може пригодитись при проведені вкриття трупа в морзі та медичній експертизі. Поті м зявляются інші та пропонують за 1000 доларів встановити рекуператор, теж в вай-фаєм тат дистанційним керуванням. Всі при баблі та роботі. Замість того щоб зразу все зробити нормально і перетворювати квартири в ДУШЕГУБКИ.
Окрмтого появляются іні розумники які вже монтують "розумнику електрику" яка дасть зекономити гроші. От як електричне опалення, найдорожчий вид опалення який може бути, втім і теплові насоси. Ініші дальше пропонують сонячні панелі з яких взимку користі як кацапа молока, інвертори з акумуляторами. Звісно всісно заради економі та енергонезалежності. В результаті перевантажені електричні мережі в містах і селах. І так далі.
@@MykolaKMLа чим вам теплові насоси завинили?
є мережа, є споживач, куди споживач витрачає оплачену активну електрику не має хвилювати постачальника, хай хоч землю обігріває - це його справа.
Чи ви за те, щоб всім нав'язали лічільники з автовідключеннямна 5кВт?
@@banzabest6027 Типовий совковий підхід. Мені одинаково що буде після мене хоч потоп. Тому і так живемо. Тепер що до теплових насосів я не є кагоеричним противником їх застосовування. але як все має мати розумні межі. Але неробити з них панацею і універсальним рішенням проблем. А ще є інший вже технічно економічно, екологічні нюанси. Технічний наші розподільні мережі не розраховані на таке додаткове навантаження. Якщо всі почнуть встановлювати масово теплові насоси мережі просто не витримають. На це преили часу попались жителі м. Нікополь яким в 2010-2012 роках коли там вимкнули місцеву ТЕЦ і всім запропонували перейти на електричний обігрів. Бо це дешиево через то що вони в зоні Запорізької АЕС тариф на електрику і так в два рази дешевше, а ноа опалення в чотири порівняно з іншими жителями України. Резуьта вигорання проводки та розподільчих чи щитів, притому коли наступали справжні холиди, там це рідкість, але два-тири тижні таке буває, в квартирах настав дубак. В результаті вже з 2013 рокі всі хто міг переходив на індивідуальне газове опалення виключно за свої гроші та відмовлялись від електрообігріву. А ще недавно повився один з Знищенням первинних джерел живлення виді Вугільних ТЕС. Відразу скажу АЕС це теж не панацея хоча на них я працює час від часу і не є їх противником. Економічна нюанс. Якщо вводити справедливі ціни на електрику, як в часи совка, для населення втім і опалення. То електричний обігрів буде дорожчим за опалення від газу чи інших первинних джерел. Тепла також збільшення пропускної здатності розподільчих мереж це теж великі капіталовкладення. Відповідно зростання тарифу на розподіл електроенергії обленерго. Нічого безплатного немає. В цьому переконалась мої сатири та жителі м. Нікополь про що я писав раніше. Виявилось опалювати газом дешевше і надійніше ніж електрикою. екологічний аспект. Якщо в країні нема зелених джерел енергії як ГЕС, як в Норвегії, Албанії чи Венесуелі. То електричне опалення навіть тепловими насосами приводь до значного зростання споживання вугілля чи газу навіть для цих теплових насосів. А це ще більші викиди "парникових газів" в атмосферу. Тобто проти чого боримось "глобальне потепління" та екологію ще більше страждає. І до речі зростання цін на вугілля газ відповідно саму електрику.
Так що опалення тепловими насосами є технічно, економічно та екологічно виправдано там де основним джерелом електроенергії є ГЕС. От як згадана Норвегія, але там вже задуюся про будівництво АЕС. Бо виявляється що є періоди коли потужності ГЕС не хватає. Бо вітрячки неочікувано перестають генерувати електрику, споживачів електрики зросло до такої міри що в цей період ГЕС та незначна доля газових ТЕС ледве справляються з попитом. А при дальшому переході виключно на електроавтомобілі та Теплові насоси енергії ГЕС та ВЕС вже не вистарчатиме. А ще зміни клімату теж не радують енергетиків Норвегії. В 2008-2012 роках Бразилія та Венесуелі вже переживали енергетичну кризу через Ельхньйо. що привело до економічної кризи і тих подій що стались в Венесуелі. Бо потужність ГЕС впала на 20% через зменшення опадів в Андах та обсягу води в річках а 90% електрики в цих країнах якраз виробляли на ГЕС.
Так що теплові насоси можуть використовуватись в Україні тільки в обмежених випадках. Зазвичай там де інший вид опалення неможливий по технічним причинам. Про економію коштів тут і мови не може речі, якщо врахувати витрати на те все дороге обладнання яке потрібно встановити та постійно обслуговувати.