У нас в цегляній хрущівці були стііни завалені до 7 см в усіх площинах, навіть капітальні. )) Так що, для старої хати ще умовно нормальна геометрія. Ви великі молодці, приємно і цікаво Вас дивитися.
дуже Вам вдячний за такі приємні слова) наскільки я розумію, подібна геометрія це не лише наша проблема. Нещодавно бачив історію ремонту будівлі під салон краси у Порто,там теж стіни настільки криві, що шпалери доводилось вручну вирізати і підганяти малюнок))
Вітаю! А нащо вам ті рівні стіни і плитка в такій хаті? Вирівнювання зжере не тільки гроші і час, а й простір. Як хочеться рівного то треба нове будувати. Я б зробила візуальну рівність глиною і просто побілила. Зіграла б на такому собі екологічному рішенні. Це швидко, дешево і жити можна вже. І хаті цій підходить. Утеплення знадвору і по горищу, аби не зменшувати і так маленьку площу. Ну і долівка, звісно. Наповнення хатини, як в старі часи, без шаф. Скрині, гачки по стінах, Тоді і нерівності буде не видно. Взагалі орієнтувалась би на автентичне українське житло з елементами сучасного комфорту. А як буде можливість то можна буде вже рівне і нове будувати. А зараз гроші зекономити.
Ви все вірно говорите, але забаганки, то страшне діло) хочеться навіть так, але зробити добре, тому і рівняємо. А плитка - тому що є багато плитки😂 Так і виходимо із ситуації - чому дерев’яні вікна? Бо у тестя є можливість їх зробити. Чому плитка - бо вона є. І так з багатьма моментами. Дякую вам за пораду!!!
Дивлюсь я на ті кривущі стіни, і постійно згадую слова, які неодноразово чув, що колись робили без всяких рівнів і маяків і було рівно, чи типу - та мій дід штукатурив завжди на око, і все виходило рівно.... А насправді мало того що рівня немає на таких стінах, то ще й плоскість поламана, з животами завалами гвинтом і т.д., чи кривими дверними порталами, коли перестінки однієї стіни, на якій знаходиться дверний портал лежать в різній плоскості. Про кути 90 градусів мовчу, бо не завжди вони потрібні. Важко сказати чому так робили колись, для того щоб змурувати достатньо рівну стіну, сучасних технологій не потрібно, рівень і нитка.
TDS-метр показує електропровідність води і величина приведена до кількості розчинених частинок на мільйон частинок води ppm, чим більше електропровідність чи ppm, тим більше розчинених солей містить вода, краще переводити величину в електропровідність, а не в ppm, електропровідність більш звична і можна знайти купу інформації якою вона має бути. Є певні санітарні норми якою має бути електропровідність, більше певної межі вода вважається мінеральною і не бажано її вживати її на постійній основі, можуть виникати певні захворювання по типу каменів у нирках та всякоого іншого, менше певної межі воду також не бажано вживати, тому що мало мінералізована вода сприяє вимиванню мінеральних речовин з організму, що також шкідливо. Показник електропровідності ніяк не покаже саме якість води в плані безпечності, на питання безбечності води може відповісти лише розгорнутий хімічний аналіз. pH-метр, також не дасть відповідь на питання безпечності води, лише покаже її кислотність, яка також має бути в певних межах.
@@VERBOVYI, так я ж просто направляю, щоб не зробили помилок. Бо багато тих хто займається системами осмосу самі не знають що саме показує tds meter. А я хімік за фахом і бачу що вам цікаво розібратись.
@@-PiroMAN- питання чистої води це прям буде питанням виживання в нинішніх реаліях. Дякую за інформацію, якщо є література в якій можна більш детально розібратися з питанням очистки, буду дуже вдячний.
@@VERBOVYI, перш за все вам треба зробити розгорнутий аналіз вашої води, бажано після того як ви покористуєтесь якийсь певний час вашим колодязем, тому що вода в них приходить до певної рівноваги в хімічному та біологічному плані і відбираючи певну кількість води ви створюєте якусь певну рівновагу відмінну від просто стоячої води. Після цього відбираєте пробу води, для цього берете чисту пляшку з-під води,зазвичай 1л достатньо, добре ополіскуєте пляшку та кришку вашою водою мінімум три рази, кожного разу зливаючи та набираючи свіжу порцію, в самому кінці набираєте воду аж під кришку щільно закриваєте та в мінімальні строки (пару днів норм, особливо якщо зберігати в холодильнику, але не розтягувати на тижні) несете в лабораторію СЕС чи може е нагуглити хто робить аналіз недалеко від вашого місця проживання. Там же вам підкажуть які параметри не відповідають нормі, якщо такі є. По кожному з параметрів в гуглі можна знайти інформацію наскільки критичне перевищення того чи іншого параметру, буває що параметр завищений, але то безпечно. Також по кожному з перевищених параметрах можна знайти інформацію як то усувати. Література по водопідготовці зазвичай специфічна і спеціалізована в плані промислового використання води, я б не рекомендував йти цим шляхом... У будь якому разі є системи зворотнього осмосу, але я б не рекомендував їх використовувати якщо у вас в криниці буде вода прийнятної якості, вода з якої видалені усі солі осмосом менш прийнятна для живих організмів в порівнянні з водою в якій не буде небезпечних домішок з невеликим перевищенням деяких природних мінералів. Якщо ж є небезпечне біологічне зараження, то це вирішується протравленням криниці хлорним вапном та послідуючим викачуванням того розчину через деякий час або ж просто не пити воду пряму з криниці і кип'ятити її.
@@VERBOVYI , я свого часу у себе на ділянці також хотів робити системи водоочистки, перечитав купу всього, зробив аналіз, зрозумів що для технічних потреб мені підходить якість, а для харчових цілей просто встановив осмос. При цьому у мене дід з бабою усе життя користувались тією водою і все а нормі було, хоча в криниці було перевищення нітратів у три рази (усувається лише осмосом), мінералізація в 1,3 г солей в літрі (при нормі максимум 1г, більше то вже мінеральна), а також жорсткість води 18 одиниць при нормі 6±2, від чого в чайниках завжди наростати "сталагміти"). Знаючи результати аналізу можна вже буде якось цілеспрямовано мінімальними зусиллями щось вирішувати, а знати взагалі про воду, то цілий пласт інформації і по суті раніше були навіть окремі спеціалізації в деяких інститутах яки випускали спеціалістів з такою спеціальністю...
Вітаю! Ось цікавий приклад переробки старої хати. Звісно коштів вкладено не мало, але ідеї можно викоростати у вашому будинку. Щасти вам. ruclips.net/video/Ip9MA5og9TY/видео.htmlsi=u_N7Am-j9why-Gh8
Світло звісно було б більше, але як ви собі уявляєте унітаз і за спиною вікно?) не дуже комфортно) В квартирах взагалі немає вікон у санвузлах і нічого страшного
Зачем вам ця хата, шото в последнне время развелось блогеров строителей, миллионеров, какие могут себе позволить купить все готовое, а не разводить людей на поосмотри, ну денег мало не бивает, а ютуб єто позволяет
Якщо у вас є можливість купувати все нове і готове, я за вас щиро радий! У нас нажаль такої можливості немає, тому робимо все самі, з того що є під рукою. Потреба така - зробити з мінімально можливим бюджетом і терміном хороші умови для життя родини. А далі вже планувати весь побут і господарство по місцю. Цей будинок по планам має бути тимчасовим, але це може бути років 5...
У нас в цегляній хрущівці були стііни завалені до 7 см в усіх площинах, навіть капітальні. )) Так що, для старої хати ще умовно нормальна геометрія. Ви великі молодці, приємно і цікаво Вас дивитися.
дуже Вам вдячний за такі приємні слова)
наскільки я розумію, подібна геометрія це не лише наша проблема. Нещодавно бачив історію ремонту будівлі під салон краси у Порто,там теж стіни настільки криві, що шпалери доводилось вручну вирізати і підганяти малюнок))
Молодці, маленькими кроками... процес трудомісткий і вартий вкладень! Успіхів!
Дякую. Тільки так) маленькими, маленькими кроками
Не дивитися, природа бере своє! Більше б таких працьовитих людей в Україні, було Щастя і добро
дякую вам)
Природа звісно бере своє, але дуже хочеться зробити це місце охайним, наскільки це можливо.
Гарна робота
Дякую
Так, тур ділянками був би цікавий, обов'язково знімайте, дуже гарне місце
Добре, обов'язково погуляю найближчим часом округою з камерою))
Очень интересно...
Далі буде цікавіше) поки розкачуємось
🤩🤩🤩
🥰🥰
🔥🔥🔥
❤️❤️❤️
Вітаю! А нащо вам ті рівні стіни і плитка в такій хаті? Вирівнювання зжере не тільки гроші і час, а й простір. Як хочеться рівного то треба нове будувати. Я б зробила візуальну рівність глиною і просто побілила. Зіграла б на такому собі екологічному рішенні. Це швидко, дешево і жити можна вже. І хаті цій підходить. Утеплення знадвору і по горищу, аби не зменшувати і так маленьку площу. Ну і долівка, звісно. Наповнення хатини, як в старі часи, без шаф. Скрині, гачки по стінах, Тоді і нерівності буде не видно. Взагалі орієнтувалась би на автентичне українське житло з елементами сучасного комфорту. А як буде можливість то можна буде вже рівне і нове будувати. А зараз гроші зекономити.
Ви все вірно говорите, але забаганки, то страшне діло) хочеться навіть так, але зробити добре, тому і рівняємо.
А плитка - тому що є багато плитки😂
Так і виходимо із ситуації - чому дерев’яні вікна? Бо у тестя є можливість їх зробити. Чому плитка - бо вона є. І так з багатьма моментами.
Дякую вам за пораду!!!
знімайте все, таймлапс потім можно зробити - прогрес за рік, два, три... Щасти вам!
Так і будемо робити. Дякую вам!
Дивлюсь я на ті кривущі стіни, і постійно згадую слова, які неодноразово чув, що колись робили без всяких рівнів і маяків і було рівно, чи типу - та мій дід штукатурив завжди на око, і все виходило рівно....
А насправді мало того що рівня немає на таких стінах, то ще й плоскість поламана, з животами завалами гвинтом і т.д., чи кривими дверними порталами, коли перестінки однієї стіни, на якій знаходиться дверний портал лежать в різній плоскості. Про кути 90 градусів мовчу, бо не завжди вони потрібні.
Важко сказати чому так робили колись, для того щоб змурувати достатньо рівну стіну, сучасних технологій не потрібно, рівень і нитка.
Раніше мабуть люди були менш вибагливими. Є стіни, є дах, шпалери приклеїли - взагалі краса. А зараз багато заморочок) маємо, що маємо)
Щоб не було хащів то весною треба прокропити раундапом на дорозі і на ділянці де не треба рослинності і не будете так мучитись.
Дякую за пораду. Подумаємо над цим)
Рота собі ним покропіть
Рота собі ним покропіть
Я б стіни дуже не вирівнював. Ну то я))
а в мене "трохи" пробиває перфекціонізм)
Отвір😂
Отвір, отвір))
TDS-метр показує електропровідність води і величина приведена до кількості розчинених частинок на мільйон частинок води ppm, чим більше електропровідність чи ppm, тим більше розчинених солей містить вода, краще переводити величину в електропровідність, а не в ppm, електропровідність більш звична і можна знайти купу інформації якою вона має бути. Є певні санітарні норми якою має бути електропровідність, більше певної межі вода вважається мінеральною і не бажано її вживати її на постійній основі, можуть виникати певні захворювання по типу каменів у нирках та всякоого іншого, менше певної межі воду також не бажано вживати, тому що мало мінералізована вода сприяє вимиванню мінеральних речовин з організму, що також шкідливо.
Показник електропровідності ніяк не покаже саме якість води в плані безпечності, на питання безбечності води може відповісти лише розгорнутий хімічний аналіз.
pH-метр, також не дасть відповідь на питання безпечності води, лише покаже її кислотність, яка також має бути в певних межах.
Я тільки почав розбиратись в цьому напрямку, тому перепрошую за неточності формулювань) дякую за пораду та інформацію!
@@VERBOVYI, так я ж просто направляю, щоб не зробили помилок. Бо багато тих хто займається системами осмосу самі не знають що саме показує tds meter.
А я хімік за фахом і бачу що вам цікаво розібратись.
@@-PiroMAN- питання чистої води це прям буде питанням виживання в нинішніх реаліях. Дякую за інформацію, якщо є література в якій можна більш детально розібратися з питанням очистки, буду дуже вдячний.
@@VERBOVYI, перш за все вам треба зробити розгорнутий аналіз вашої води, бажано після того як ви покористуєтесь якийсь певний час вашим колодязем, тому що вода в них приходить до певної рівноваги в хімічному та біологічному плані і відбираючи певну кількість води ви створюєте якусь певну рівновагу відмінну від просто стоячої води.
Після цього відбираєте пробу води, для цього берете чисту пляшку з-під води,зазвичай 1л достатньо, добре ополіскуєте пляшку та кришку вашою водою мінімум три рази, кожного разу зливаючи та набираючи свіжу порцію, в самому кінці набираєте воду аж під кришку щільно закриваєте та в мінімальні строки (пару днів норм, особливо якщо зберігати в холодильнику, але не розтягувати на тижні) несете в лабораторію СЕС чи може е нагуглити хто робить аналіз недалеко від вашого місця проживання. Там же вам підкажуть які параметри не відповідають нормі, якщо такі є.
По кожному з параметрів в гуглі можна знайти інформацію наскільки критичне перевищення того чи іншого параметру, буває що параметр завищений, але то безпечно. Також по кожному з перевищених параметрах можна знайти інформацію як то усувати.
Література по водопідготовці зазвичай специфічна і спеціалізована в плані промислового використання води, я б не рекомендував йти цим шляхом...
У будь якому разі є системи зворотнього осмосу, але я б не рекомендував їх використовувати якщо у вас в криниці буде вода прийнятної якості, вода з якої видалені усі солі осмосом менш прийнятна для живих організмів в порівнянні з водою в якій не буде небезпечних домішок з невеликим перевищенням деяких природних мінералів.
Якщо ж є небезпечне біологічне зараження, то це вирішується протравленням криниці хлорним вапном та послідуючим викачуванням того розчину через деякий час або ж просто не пити воду пряму з криниці і кип'ятити її.
@@VERBOVYI , я свого часу у себе на ділянці також хотів робити системи водоочистки, перечитав купу всього, зробив аналіз, зрозумів що для технічних потреб мені підходить якість, а для харчових цілей просто встановив осмос.
При цьому у мене дід з бабою усе життя користувались тією водою і все а нормі було, хоча в криниці було перевищення нітратів у три рази (усувається лише осмосом), мінералізація в 1,3 г солей в літрі (при нормі максимум 1г, більше то вже мінеральна), а також жорсткість води 18 одиниць при нормі 6±2, від чого в чайниках завжди наростати "сталагміти").
Знаючи результати аналізу можна вже буде якось цілеспрямовано мінімальними зусиллями щось вирішувати, а знати взагалі про воду, то цілий пласт інформації і по суті раніше були навіть окремі спеціалізації в деяких інститутах яки випускали спеціалістів з такою спеціальністю...
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
❤❤❤
Я правильно розумію, що у вас найближчі сусіди знаходяться через декілька сотень метрів?
Майже. У нас є сусідка прямо через дорогу, але вона приїздить на дачу в теплий сезон і ми її рідко бачимо, а всі інші сусіди за 100-200-300 метрів
❤🇺🇦❤
Ділянку потрібно пару разів трохи поорати щоб не так все заростало. Потім зарівняли б і засіяли б травичкою.
є такі плани в майбутньому) і розумні грядки теж)
Вітаю! Ось цікавий приклад переробки старої хати. Звісно коштів вкладено не мало, але ідеї можно викоростати у вашому будинку. Щасти вам.
ruclips.net/video/Ip9MA5og9TY/видео.htmlsi=u_N7Am-j9why-Gh8
дякую, обов'язково перегляну)
Скажіть, будь ласка, в якій області ділянка?
У Полтавській
@@VERBOVYI боже, ніколи б не подумав. Думав Віницька чи західніше щось.
Клас.
Чому?
@@VERBOVYI залісненість велика, та й село виглядає якимось пустоватим
@@olegua2972 стосовно залісненості згоден, а село звичайне. Особливості рельєфу - гора і луки в цьому місці дають таку усамітненість
Для чого те віконечко було замуровувати,.бвльше світла,.а вікно можна шторкою закрити.
Світло звісно було б більше, але як ви собі уявляєте унітаз і за спиною вікно?) не дуже комфортно)
В квартирах взагалі немає вікон у санвузлах і нічого страшного
Вітаю. Цікавий ідеї, у вашого каналу хороше майбутнє.
дякую вам!
Зачем вам ця хата, шото в последнне время развелось блогеров строителей, миллионеров, какие могут себе позволить купить все готовое, а не разводить людей на поосмотри, ну денег мало не бивает, а ютуб єто позволяет
Якщо у вас є можливість купувати все нове і готове, я за вас щиро радий! У нас нажаль такої можливості немає, тому робимо все самі, з того що є під рукою.
Потреба така - зробити з мінімально можливим бюджетом і терміном хороші умови для життя родини. А далі вже планувати весь побут і господарство по місцю. Цей будинок по планам має бути тимчасовим, але це може бути років 5...
@@VERBOVYI ну да ну да, успеха
навзаєм