Rapid - CFR Cluj 3-2 , 25 august 2012

• Опубликовано: 24 авг 2012
  • Rapid - CFR Cluj 3-2 , 25 august 2012 , Liga I Etapa a 6 a Rezumat all highlights and goals , goluri marcate de Ronny , Vasile Maftei , Blaze Ilioski Ilijoski, Nicolae Grigore , Rapid Bucuresti CFR Cluj Napoca 3-2
  • СпортСпорт

Комментарии • 23

• @NiTzZu
    @NiTzZu 12 лет назад +3

De data asta a comis-o galeria ca lasat zona centrala a peluzei goale, dar poate a fost mai bine asa ca baietii si-au revenit :) Asta e Rapidul din Giulesti, iubeste-l si-o sa-nebunesti !

• @eduardcristian91
    @eduardcristian91 12 лет назад +1

Suntem oameni avem o limita, aseara am fost pe stadion, am cantat pana nu am mai putut.
    Nu vorbi fara sa stii, au meritat un pic de boicot.

• @Weirdgus
    @Weirdgus 12 лет назад

Indiferent ce ar fi, rămâne urât gestul galeriei...acum 5-6 nu s-ar fi strigat demisia la pauză nici dacă era 0-4 , ar fi cazul să-și ceară scuze...

• @stelistinfocatoficial1967
    @stelistinfocatoficial1967 3 года назад

Legenda spune că Edi Iordănescu și-a teiat belengherul fix la videoclipul ăsta 😂😂😂😂😂😂😂😂

• @fotosony
    @fotosony 12 лет назад +1

Chiar si cu acest 3-2, Rapidul joaca execrabil. De cate ori sa avem acest noroc, cu 3 ocazii si 3 goluri? Alearga toti ca niste gaini fara cap...

• @Ciprianreal
    @Ciprianreal 10 лет назад

surdu surdu surdu:)))

• @amykid92
    @amykid92 12 лет назад

Pentru prima oara mi'a fost rusine ... si nu de ce s'a intamplat in teren.

• @florinmitica6009
    @florinmitica6009 3 года назад

RAPID ESTEPESTE STEAUA SI DINANO CU CEA M AI FRUMOASA GALERIE SICEI M AI MULTI SUPORTERI

• @MtzRapidt2
    @MtzRapidt2 12 лет назад

29:23 GRUPPO' NORD !

• @1923Sanascutunmit
    @1923Sanascutunmit 12 лет назад

Nu o sa ne comparam cu sarbii,polonezii,nemtii etc.

• @fcrb963
    @fcrb963 12 лет назад

ai dreptate...noi la orice meci oriunde cantam de nu mai putem..uneori mai si ragusim...in prima repriza a fost cea mai slaba din ultimii 2-3 ani poate mai mult(si cu gaz la fel...noroc cu pancone)....de aceea s-a intamplat ce s-a intamplat

• @finetzedebaiat1923
    @finetzedebaiat1923 12 лет назад

FZR :X

• @amykid92

Hai sa o luam altfel ... ce ar fi facut Mincea?

• @Weirdgus

acum 5-6 ani*

Si galeria condusa de Nea Mincea a boicotat o data.
    Si sincer traim din amintiri?Suntem spurcati?
    NU!Indiferent ce se intampla noi tot RAPIDisti suntem, noi tot vom fi prezenti la meci si vom canta.Dar cand vezi ca o echipa NU VREA sa joace, mai recurgi si la astfel de gesturi, oare de ce in a doua repriza brusc au jucat toti asa bine? Sa fie oare din cauza faptului ca toata lumea s-a pus pe ei???