Oglądam Reduktor Szumu od kilku lat i za każdym razem jestem zaskoczony wiedzą i umiejętnościami Pana Krzysztofa. Oglądając niektóre odcinki przenoszę się w czasie do lat dziecinnych i wczesnej młodość. Niesamowite klimaty wszystkich odcinków sprawiają, że czekam z niecierpliwością na nowy odcinek. Życzę Panu Krzysztofowi wszelkiej pomyślności i wspaniałych pomysłów w Nowym Roku!!!
@@thebast2748 Można? Można. Tutaj można powiedzieć że bylo przedstawione typowe uszkodzenie stopnia końcowego. Pewnie szybciej się reduktorowi diagnozowało niż opowiadało "detektywistyczne" i nagrywało film :P
Ja też jestem inżynierem budownictwa i też dla mnie czasami to czarna magia, ale rewelacyjny głosi i zaangażowanie Pana Krzysztofa sprawia, że z zaciekawianiem czekam na kolejne odcinki :-)
Subskrybuje chyba z 1000 kanałów.Ale ten jest moim number one.Sposób w jaki jest to opowiedziane...ten głos idealny lektorski.Uwielbiam słuchać i oglądać.I zazdroszczę wiedzy.Pozdrawiam i wszystkiego dobrego
Duża wiedza Szanownego Pana Krzysztofa, a także praktyka (!). Serdecznie pozdrawiam, również Fanów audio - video, a także silników elektrycznych i spalinowych - życząc w Nowym 2023 Roku pomyślności i zdrowia (!).
Pańskie patenty z żarówką coś mi przypomniały :) to mój pierwszy "prostownik" na wsi do odpalania traktora a byłem wtedy w Technikum elektronicznym. Kawał deski, gwoździami przybity trafo ze 200W na 24v żarówka 200W w szereg z pierwotnym, dioda 40A bez radiatora ale w kubku z wodą (chłodzenie wodne) działało i chyba jako rezerwa leży gdzieś do dziś, bo prowizorka...... >;)
Sam nie mam pojęcia o tym co mówisz ale słucha się ciebie fenomenalnie, oglądam twój kanał od kilku lat i bawię się rewelacyjnie, podziwiam wiedzę i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku 🙂
zastanawia mnie czy chinskie odpowiedniki/podróbki to serio może być taka kupa. Jeśli parametry byłby podobne to czemu by nie używać takich zamienników?
Bardzo sie ciesze, ze w koncu na kanale pojawilo sie cos marki Mitsubishi. Osobiscie posiadam Model DAU640 wraz z tunerem. Wizualnie oceniam go bardzo dobrze. Co do brzmienia zapewne jest to rzecz subiektywna, chociaż same liczby się bronią.
Fajnie zobaczyć ten sprzęt który służył mi dzielnie w studenckich czasach😉 zakupiony na pchlim targu za marne grosze zniósł wiele i został przekazany młodszemu pokoleniu w dobrej kondycji.
Dziękuję za kolejny fajny odcinek. Te dziwne obudowy tranzystorów mocy to XM20 potocznie zwane"batwings" czyli skrzydła nietoperza ;). Myślę, że każdy prawdziwy audiofil powinien sobie kupić wzmacniacz z takimi tranzystorami. W końcu audiofile słyszą prawie tak dobrze jak nietoperze.😀
Ciekawe jak ze stereofonią a właściwie ze sceną. Miałem kiedyś DA-U780 i o ile pasmo było przenoszone poprawnie to jednak przestrzeni zero, grało centralnie w środku, jakieś nachalne realizacje potwierdzały jedynie że separacja między kanałowa jest i to wszystko. Rozwiązanie układowe całkiem podobne do accuphase który gościł kiedyś na warsztacie reduktora tj. stk 3082 który dla odmiany, w DA-U780 sterował bipolarnymi . Chylę czoła przed zapałem do grzebania w takich starych sprzętach i wszystkiego najlepszego w nowym roku.
Jak zawsze pełen profesjonalizm, mam cichą nadzieję że może kiedyś mój Sansui 890DB trafi na przegląd do Pana Krzysztofa. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Ale bym chciał obejrzeć odcinek w takim formacie z przedstawiania (czy nawet naprawy?) Pańskiego Dream Amp'a :D Taki z nutką historyczną jak pojawił się na niego pomysł, w skrócie problemy jakie się pojawiły przy projektowaniu (brak transformatorów etc.) 🙏
Wskaźnik ledowy śmieszny? Wiem że dziś raczej nikt tego na ul1980 nie robi, ale współczesne słupki diodowe z aliexpress na mikro procesorach mają się świetnie.
Najlepiej wymienić na takie same. Jeśli nie, to trzeba o tym informować w przypadku sprzedaży. Wzmacniacz prezentuje się bardzo dobrze, warto mieć coś takiego w salonie w wersji bez uchwytów.
Jaka jest zależność między charakterystyką częstotliwościowa wzmacniacza a jego faktycznym brzmieniem? Co właściwie dla ludzkiego ucha oznacza taka charakterystyka jak w 38:29? Z góry dziękuje za wszelkie ciekawe odpowiedzi. Pozdrawiam!
Dla ludzkiego ucha oznacza to, że niskie i wysokie tony będą ciche, a środek pasma najgłośniejszy. Zakładając w miarę liniowe odtwarzanie dźwięków przez głośniki. Dlatego osobiście jestem zwolennikiem regulacji niskich i wysokich tonów.
Mam pytanie do znających się na elektryczności. Dlaczego w niektórych sprzętach kabelki są zrobione nie ze zwykłej miedzi tylko z miedzi pobielanej? Czy chodzi o większa odporność na korozję czy o lepsze parametry takich kabelków, a może jedno i drugie?
Nie jestem pewien w 100%, ale czasem robi się przewody z miedzi pokrytej cyną, która zabezpiecza miedź przed śniedzeniem. Śniedzenie pogarsza parametry przewodu. Przy czym mówię o śniedzeniu / pokryciu miedzi nalotem - bo typowa korozja nie dotyczy miedzi, przynajmniej w takim znaczeniu, jak stali. Kiedyś kupiłem zestaw przewodów miedzianych na Ali. Dotarły przewody takie jasne - myślałem, że stalowe. Ale ta jasna warstwa dała się zeskrobywać i okazało się, że żyłki przewodów są ocynowane. Przy okazji: ocynowane przewody lutuje się jeszcze łatwiej, niż z samej miedzi.
@@piotrd.5480 Chyba właśnie chodzi o zabezpieczenie przed warunkami środowiska szczególnie połączeń gdzie nie może być dużych odchyłek od zaplanowanych parametrów prądu np. kabel z zasilacza do procesora, a korozja/śniedzenie miedzi takie parametry na pewno by pogorszyła. Spotkałem to w w sprzętach z częściowo otwartymi obudowami - pralka, zasilacze komputerowe, zasilacze UPS, wzmacniacze audio z tym że część kabli była tam z normalnej miedzi a reszta z pobielanej, pewnie w tych normalnych leci prąd który może być słabej jakości i patyna mu za bardzo nie zaszkodzi.
Mam pytanie odnośnie diod zabezpieczających tranzystory sterujące . Naprawiałem ten wzmacniacz miesiąc temu, był po przejściach i tych diod tam nie było . To są zwykłe zenerki?
Jak zwykle ciekawie, na temat nawet z autopoprawkami. Wciąż podziwiam wiedzę fachową i praktyczną. Drażni mnie tylko słowo śrubokręt - może by tak bardziej po polskiemu i fachowemu - wkrętak (kalka z schraubenzieher czyli śrubko - obracacz). Pozdrawiam z życzeniami DOSIEGO ROKU jak śpiewał klasyk: "...by wewnętrzne wzmóc napięcie pukam se po śrubokręcie..." a dalej szło całkiem na temat: "... jak gałkę podkręcę sala się rozleci jednych to wystraszy, drugich to podnieci jeszcze trochę watów..."
Mam pytanie - Mierzy Pan wartość rezystora R531 wlutowanego w płytkę. Czy mierząc w ten sposób nie zmierzymy też rezystancji innych obwodów równoległych do rezystora (o ile takie są)?
Witam. Oglądam Twoje filmy od dawna i zawsze zastanawia mnie jedna rzecz. Ile kosztuje taka naprawa? Czy przeliczasz to na roboczogodziny? Domyślam się, że naprawa tego wzmacniacza trwała długo i żeby zarobić, zapłacić ZUS, podatek dochodowy i ponieść inne koszty prowadzenia działalności trzeba odpowiednio to wycenić. Jak możesz to daj znać jak to w Twoim przypadku wygląda. Pozdrawiam, stały widz.
@@jerzyjerzewski6162 Niekoniecznie. One miały sporo wad. Po pierwsze słaba ochrona pilota, po drugie zbiornik paliwa bez warstwy samouszczelniającej no i nie skręcał przy dużych prędkościach. Dość szybko wymyślono taktykę jak z nimi walczyć.
Fajny egzotyk. Mam podobny wizualnie wzmacniacz. Saba Vs 2160. Nie działa niestety, hybryda padła. Ale myślę że brzmieniowo pewnie też będą podobne, czyli bez fajerwerków. I dlatego leży na razie w kącie i zbiera kurz. Najpierw muszę odratowac mojego 3020 🙂 Kolejny super odcinek! Pozdrawiam 🙋♂️
Trochę przestało trzeszczeć to potencjometry zostawiamy! To się ubawiłem tym januszem serwisowym i do takiego nosicie sprzęt za ciężką kasę żeby za pół roku znaleźć kogoś kompetentnego no brawo :)
Życzę Reduktorowi Szumu i jego Słuchaczom wielu szalonych odcninków z suspensem w 2023!
Dziękujemy za życzenia i w ramach wzajemności życzymy stopy wody pod kilem czy co tam jest pod kajakiem :-)
@@piotrd.5480 dziękuję. Wystarczą życzenia miliona dolarów. No może uwzględniając inflację - życzenia dziesięciu milionów dolarów. Co roku.
Oglądam Reduktor Szumu od kilku lat i za każdym razem jestem zaskoczony wiedzą i umiejętnościami Pana Krzysztofa. Oglądając niektóre odcinki przenoszę się w czasie do lat dziecinnych i wczesnej młodość. Niesamowite klimaty wszystkich odcinków sprawiają, że czekam z niecierpliwością na nowy odcinek. Życzę Panu Krzysztofowi wszelkiej pomyślności i wspaniałych pomysłów w Nowym Roku!!!
Podziwiam jak pan dochodzi do poszczególnych wniosków niczym detektyw - sam jestem inżynierem ale budownictwa i dla mnie to ciemna magia😀
podobnie jak dla wiekszosci elektroników - budownictwo :)
Też jestem inżynierem budownictwa i też między innymi konstruuję sprzęt audio :)
@@thebast2748 Można? Można. Tutaj można powiedzieć że bylo przedstawione typowe uszkodzenie stopnia końcowego. Pewnie szybciej się reduktorowi diagnozowało niż opowiadało "detektywistyczne" i nagrywało film :P
Ja też jestem inżynierem budownictwa i też dla mnie czasami to czarna magia, ale rewelacyjny głosi i zaangażowanie Pana Krzysztofa sprawia, że z zaciekawianiem czekam na kolejne odcinki :-)
To może Panowie rzucamy budownictwo i zmieniamy branże 😀 Ktoś kiedyś powiedział że inżynier poradzi sobie w każdym zawodzie😀
42:07 twarz Reduktora odbija się wyświetlaczu 😁
Wydało się!
Straszny paszczur, prawie jak ja
Subskrybuje chyba z 1000 kanałów.Ale ten jest moim number one.Sposób w jaki jest to opowiedziane...ten głos idealny lektorski.Uwielbiam słuchać i oglądać.I zazdroszczę wiedzy.Pozdrawiam i wszystkiego dobrego
głos wujka, który tłumaczy świat elektroniki. ;)
Nie robi live, nie żebra o lajki, donejty itp. Prawdziwy profesor co przekazuje wiedzę.
Duża wiedza Szanownego Pana Krzysztofa, a także praktyka (!).
Serdecznie pozdrawiam, również Fanów audio - video, a także silników elektrycznych i spalinowych - życząc w Nowym 2023 Roku pomyślności i zdrowia (!).
Lubię słuchać tych analiz, uspokojenie przychodzi automatycznie.
Pańskie patenty z żarówką coś mi przypomniały :) to mój pierwszy "prostownik" na wsi do odpalania traktora a byłem wtedy w Technikum elektronicznym. Kawał deski, gwoździami przybity trafo ze 200W na 24v żarówka 200W w szereg z pierwotnym, dioda 40A bez radiatora ale w kubku z wodą (chłodzenie wodne) działało i chyba jako rezerwa leży gdzieś do dziś, bo prowizorka...... >;)
Sam nie mam pojęcia o tym co mówisz ale słucha się ciebie fenomenalnie, oglądam twój kanał od kilku lat i bawię się rewelacyjnie, podziwiam wiedzę i życzę wszystkiego dobrego w nowym roku 🙂
W koncu Mitsubischi😁😁😁 mam caly zestaw tylko na wskaznikach wychylowych i drewnianych boczkach... pieknie wyglada i fajnie gra💪
Elektroniką się zajmuję od 1983 ale wzmacniacza Mitsubishi jeszcze nie widziałem , fajna perełka
Jak widać .Nie był to sprzęt domowy .
@@boleklolek578 ja mam domowy wzmacniacz magnetofon gramofon i tiuner😁
Jak zawsze doskonały materiał. Jak mawia klasyk: " Mądrego miło posłuchać..." 👍
Pozdrawiam
26:04 - freudowskie przejęzyczenie. 😉
Powodzenia w nowym roku!
Głównie a nie gównie 😂 ale fakt jest taki, że pompę miałem z tego 😂😂
Pozdrawiam i najlepszego na 23 rok!
Przeglądałem giełdę ebay i znalazłem takie tranzystory i ... oczywiście z Chin . Wytwarzają już chyba wszystko . 😃😃
zastanawia mnie czy chinskie odpowiedniki/podróbki to serio może być taka kupa. Jeśli parametry byłby podobne to czemu by nie używać takich zamienników?
Jak zawsze super materiał, nadal czekam aż pojawi się WS 432.
Jest po prostu piękny .
Wszystkiego najlepszego w nowym roku życzę dużo zdrowia szczęścia pomyślności w życiu codziennym i zawodowym dużo pomysłów na programy
Bardzo sie ciesze, ze w koncu na kanale pojawilo sie cos marki Mitsubishi. Osobiscie posiadam Model DAU640 wraz z tunerem. Wizualnie oceniam go bardzo dobrze. Co do brzmienia zapewne jest to rzecz subiektywna, chociaż same liczby się bronią.
Fajnie zobaczyć ten sprzęt który służył mi dzielnie w studenckich czasach😉 zakupiony na pchlim targu za marne grosze zniósł wiele i został przekazany młodszemu pokoleniu w dobrej kondycji.
Bardzo ciekawa naprawa, pierwszy raz widzę tego typu konstrukcje tranzystorów końcówki mocy.
Dziękuję za kolejny fajny odcinek. Te dziwne obudowy tranzystorów mocy to XM20 potocznie zwane"batwings" czyli skrzydła nietoperza ;). Myślę, że każdy prawdziwy audiofil powinien sobie kupić wzmacniacz z takimi tranzystorami. W końcu audiofile słyszą prawie tak dobrze jak nietoperze.😀
oni slyszą lepiej niż nietoperze, nawet kable ethernet słyszą 🤣🤣🤣 i te magiczne rzeczy pomiędzy zerami i jedynkami
Dobra robota i kolejny kawałek wiedzy 👌 pozdrawiam
Super Robota Panie Krzysztofie, serdecznie pozdrawiam z Yorksire
Ciekawy oryginał. Nigdy takiego nie widziałem
W tej samej stylistyce do zestawu jest też tuner DA-F680 i magnetofon DT-4700. Można też znaleźć inne sprzęty np. DA-A10DC dual mono.
Ciekawe jak ze stereofonią a właściwie ze sceną. Miałem kiedyś DA-U780 i o ile pasmo było przenoszone poprawnie to jednak przestrzeni zero, grało centralnie w środku, jakieś nachalne realizacje potwierdzały jedynie że separacja między kanałowa jest i to wszystko. Rozwiązanie układowe całkiem podobne do accuphase który gościł kiedyś na warsztacie reduktora tj. stk 3082 który dla odmiany, w DA-U780 sterował bipolarnymi . Chylę czoła przed zapałem do grzebania w takich starych sprzętach i wszystkiego najlepszego w nowym roku.
Jak zawsze pełen profesjonalizm, mam cichą nadzieję że może kiedyś mój Sansui 890DB trafi na przegląd do Pana Krzysztofa.
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
A może odcinek na temat tego gdzie, kiedy i dlaczego możemy zamienić kondensatory elektrolityczne na foliowe bez polaryzacji ?
Ale bym chciał obejrzeć odcinek w takim formacie z przedstawiania (czy nawet naprawy?) Pańskiego Dream Amp'a :D
Taki z nutką historyczną jak pojawił się na niego pomysł, w skrócie problemy jakie się pojawiły przy projektowaniu (brak transformatorów etc.) 🙏
Oooo super już mam mile popołudnie.
Genialna robota 😉 i to z rzadkim sprzetem. Pozdro
Dobry odcinek. Dużo tłumaczenia, lepszy niż kilka poprzednich
Mitsubishi to nawet rakiety kosmiczne robi.
Oglądam i czekam na kolejne odcinki!
DUŻO ZDROWIA (bo jak jest zdrowie to i kasa się zgadza i uśmiech pozostaje ). Jeszcze raz DUŻO ZDROWIA DLA PANA I RODZINY. (MY fani CZEKAMY na WIĘCEJ)
Wskaźnik ledowy śmieszny? Wiem że dziś raczej nikt tego na ul1980 nie robi, ale współczesne słupki diodowe z aliexpress na mikro procesorach mają się świetnie.
Ta mata/podkładka, na której Pan już testował wzmacniacz, gdzie to można kupić.
Swoją drogą, jak zawsze, świetny odcinek!
👍 👍 👍 Pomyślności na Nowy Rok 2023! P.S. Piękne urządzenie!
Szacunek...
Na xraytonyb są chyba dwa Miszubisi - chyba jeden nawet dual mono z pięknymi wycieraczkami DA-A10DC
26:05 w tym naszym głównie :)))
Super odcinek pozdrawiam
Dzięki za p
Jakość super to nie plastik !!!
Nasi tu byli!
Mitsubishi robiło najlepsze tabletki na świecie 😁
🤣 to były specjalne audiofilskie tablety, scena się rozszerzała w pięciu wymiarach 🤣
mam takie tranzystory oryginalne sprawne :)
Najlepiej wymienić na takie same. Jeśli nie, to trzeba o tym informować w przypadku sprzedaży. Wzmacniacz prezentuje się bardzo dobrze, warto mieć coś takiego w salonie w wersji bez uchwytów.
Szacun z
Witam. Czy mógłbym prosić o kilka zdań na temat kolumn firmy Teufel Ultima 40. Pozdrawiam
Jaka jest zależność między charakterystyką częstotliwościowa wzmacniacza a jego faktycznym brzmieniem? Co właściwie dla ludzkiego ucha oznacza taka charakterystyka jak w 38:29? Z góry dziękuje za wszelkie ciekawe odpowiedzi. Pozdrawiam!
Dla ludzkiego ucha oznacza to, że niskie i wysokie tony będą ciche, a środek pasma najgłośniejszy.
Zakładając w miarę liniowe odtwarzanie dźwięków przez głośniki.
Dlatego osobiście jestem zwolennikiem regulacji niskich i wysokich tonów.
Stara Japonia💪
Fajny sprzęt 👍👌🤗
Porównać serie tranzystorów ,wtedy będzie wiadomo. Tak znam ten PA, dość upierdliwy w naprawie - tnx pzdr.
Taki sam motyw z żarówka mam w rs simpleamp i na razie leży
Mam pytanie do znających się na elektryczności. Dlaczego w niektórych sprzętach kabelki są zrobione nie ze zwykłej miedzi tylko z miedzi pobielanej? Czy chodzi o większa odporność na korozję czy o lepsze parametry takich kabelków, a może jedno i drugie?
Pobielana miedź pewnie była tańsza.
Nie jestem pewien w 100%, ale czasem robi się przewody z miedzi pokrytej cyną, która zabezpiecza miedź przed śniedzeniem. Śniedzenie pogarsza parametry przewodu. Przy czym mówię o śniedzeniu / pokryciu miedzi nalotem - bo typowa korozja nie dotyczy miedzi, przynajmniej w takim znaczeniu, jak stali.
Kiedyś kupiłem zestaw przewodów miedzianych na Ali. Dotarły przewody takie jasne - myślałem, że stalowe. Ale ta jasna warstwa dała się zeskrobywać i okazało się, że żyłki przewodów są ocynowane.
Przy okazji: ocynowane przewody lutuje się jeszcze łatwiej, niż z samej miedzi.
@@piotrd.5480 Chyba właśnie chodzi o zabezpieczenie przed warunkami środowiska szczególnie połączeń gdzie nie może być dużych odchyłek od zaplanowanych parametrów prądu np. kabel z zasilacza do procesora, a korozja/śniedzenie miedzi takie parametry na pewno by pogorszyła. Spotkałem to w w sprzętach z częściowo otwartymi obudowami - pralka, zasilacze komputerowe, zasilacze UPS, wzmacniacze audio z tym że część kabli była tam z normalnej miedzi a reszta z pobielanej, pewnie w tych normalnych leci prąd który może być słabej jakości i patyna mu za bardzo nie zaszkodzi.
Mam pytanie odnośnie diod zabezpieczających tranzystory sterujące . Naprawiałem ten wzmacniacz miesiąc temu, był po przejściach i tych diod tam nie było . To są zwykłe zenerki?
Jak zwykle ciekawie, na temat nawet z autopoprawkami.
Wciąż podziwiam wiedzę fachową i praktyczną.
Drażni mnie tylko słowo śrubokręt - może by tak bardziej po polskiemu i fachowemu - wkrętak (kalka z schraubenzieher czyli śrubko - obracacz).
Pozdrawiam z życzeniami DOSIEGO ROKU
jak śpiewał klasyk:
"...by wewnętrzne wzmóc napięcie
pukam se po śrubokręcie..."
a dalej szło całkiem na temat:
"... jak gałkę podkręcę sala się rozleci
jednych to wystraszy, drugich to podnieci
jeszcze trochę watów..."
Kochany podpowiedź jak
Iii
I
Witam. Czy mogę tutaj poprosić o pewną poradę związaną z moim problem podłączenia Odtwarzacza audio do wzmacniacza poprzez łącze Coaxial?
Pozdrawiam
Mam pytanie - Mierzy Pan wartość rezystora R531 wlutowanego w płytkę. Czy mierząc w ten sposób nie zmierzymy też rezystancji innych obwodów równoległych do rezystora (o ile takie są)?
aaa, dobra, obejrzałem dalej - nie było pytania :)
Za szybki jesteś.
A jakiej firmy były te elektrolity które przez pół wieku prawie nie utraciły pojemności?:)
mitasubiszi
Firma istnieje o lat 70tych 19 wieku?Czyli od okolo 1870r?
Tak
👍
A on przypadkiem nie jest na 110V? W dokumentacji jest podane nawet 100V.
Witam. Oglądam Twoje filmy od dawna i zawsze zastanawia mnie jedna rzecz. Ile kosztuje taka naprawa? Czy przeliczasz to na roboczogodziny? Domyślam się, że naprawa tego wzmacniacza trwała długo i żeby zarobić, zapłacić ZUS, podatek dochodowy i ponieść inne koszty prowadzenia działalności trzeba odpowiednio to wycenić. Jak możesz to daj znać jak to w Twoim przypadku wygląda.
Pozdrawiam, stały widz.
👍🏻👍🏻
nice.
Były sprzęty w tamtych latach,moim zdaniem japończyki przodowały.Niestety tego w Polsce nie było.
I have it...the all line of mitsubishi deck,tunner,preampli,end ampli da-u680
1 sekundę temu. Wcześniej zapomniałem komentarza napisać.
Firma zbrojeniowa jak Renault czy Maybach depone et a właściciel Black Rock
Mitszibuszi 😉
Mitsubishi A6M , zwany również Zero, coś Wam to mówi ? ;-)
A i owszem.
Zeke!!!🤝🤝💪💪😁😁😁🛩️🛩️🛩️
Jankesi do dziś mają traumę na wspomnienie o nim.
@@jerzyjerzewski6162 Niekoniecznie. One miały sporo wad. Po pierwsze słaba ochrona pilota, po drugie zbiornik paliwa bez warstwy samouszczelniającej no i nie skręcał przy dużych prędkościach. Dość szybko wymyślono taktykę jak z nimi walczyć.
Do tej pory robią samoloty myśliwskie i to bardzo dobre
Fajny egzotyk. Mam podobny wizualnie wzmacniacz. Saba Vs 2160. Nie działa niestety, hybryda padła. Ale myślę że brzmieniowo pewnie też będą podobne, czyli bez fajerwerków. I dlatego leży na razie w kącie i zbiera kurz. Najpierw muszę odratowac mojego 3020 🙂 Kolejny super odcinek! Pozdrawiam 🙋♂️
Ja od lat czekam na wzmaka naima 🤣
To nie 3 diamenty, tylko 3 liście dębu wodnego... No, ale może się mylę.
Ja znałem legendę o 3 diamentach.
Firma znana na świecie raczej z samochodów w tym Lancer evo. Wzmacniacz ciekawie rozwiązany.
Trochę przestało trzeszczeć to potencjometry zostawiamy! To się ubawiłem tym januszem serwisowym i do takiego nosicie sprzęt za ciężką kasę żeby za pół roku znaleźć kogoś kompetentnego no brawo :)
Czejsc a co sadzisz o firmie basf w sensie wzmacniaczy
Rzeczywiście, ten wskaźnik poziomu mocy LED jest tragiczny, powinien być wskaźnikiem elektromagnetycznym, z ciepłym podświetleniem
żaróweczkami.
Mitsubishi
Dziwny wzmacniacz, jedyny w swoim rodzaju ale mógł się podobać.
...ujnia drogi Panie. Ale wiele tanich wzmacniaczy z tych lat, nie potrafiło "zagrać".