Погоджуюсь з вами. Стосунки 50/50 вигідні жінці, бо в такому разі ти не почуєш від нього « а що на вечерю ?» або «чого не прибрано ?» і при цьому ніхто не забороняє чоловіку пригостити вечерею в ресторані чи там купити якийсь подарунок.
Чудові стосунки ❤ Сподіваюся, що українці теж стануть більше гнучкими ментально, і зрозуміють, що різні люди люблять різні формати стосунків. І це ок 👌
Дуже дякую за Ваше бачення і аргументи. Так в США багато сімей так живуть. Але Ви знаєте з досвіду та спостережень. Не існує ідеальної єдиної схеми. І гарантій на постійне сумісне життя теж немає, то ви праві. Але кожна пара дуже індивідуальна , і кожен має змогу обирати ту схему життя , яка влаштовує обох.
Маша, моє найулюбленіше твоє відео!!!👏🏼👏🏼👏🏼 Брайан нереально щасливий хлопець мати таку дівчину, я серйозно багато чому в тебе маю повчитися, дякую за це відео! Я би дуже хотіла, щоби більше дівчат і жінок могли це почути.
50/50 - дуже справедливий формат. Хоча для гарно заробляючої жінки це все одно може бути невигідно, але зовсім в зворотньому сенсі, ніж у утриманок; особливо коли немає дітей у такої пари, а її дохід сильно перевищує дохід чоловіка; а ще більш не вигідніше, якщо вона накопичує, а він - ні. Бо по законам багатьох штатів при розлученні, а тут статистика немала, вона майже половину своїх накопичень буде вимушена розділити з колишнім чоловіком та ще кількість років, що рівна терміну їх шлюбу виплачувати чоловіку аліменти (не повʼязані з дітьми), щоб не дай Боже, рівень його життя після розлучення сильно не погіршився. Тут закон не придає значення статті. Тому в США дуже вигідно заробляти та накопичувати однаково чи житти на шії у іншого :))) Також боротьба багатьох чоловіків за право виховувати дітей 50/50, частіш за все про фін вигідність та заощадження на податках, а не про супер велике бажання проводити час з дітьми (яке багато українських жінок романтизує амер чоловіках).
Всіма руками за за такі стосунки!!! Я значно впевненіше почувала себе як і на зйомній квартирі, які кілька років знімали 50/50, так і потім в придбаній я навіть внутрішньо відчувала себе дійсно на своїй території, бо половина метрів квадратних оплачених мною.
Дякую за відео, згодна з вами. Партнерські стосунки - це про дорослість, відповідальність, здоровий глузд. В нас більшість стосунків по моделі залежності, яка переростає в тривожність, інфантільність тощо... Більшість не розуміють навіть, що в стосунках для того, щоб вони були довгі та щасливі треба вміти розмовляти, поважати, але на умовах рівності. Із здивуванням дивлюся на дівчат, які йдуть в стосунки і відмовляються від навчання, роботи і по факту свого життя - бо йдуть в кохання та сім'ю 🤦 в мене за плечима 20+ років сім'ї та розлучення, тож, може бути все що завгодно в житті. І бути самостійною - необхідність.
Дівчата життя довге я одружена 30 років і на початку я хотіла бути мамою бути з дітьми жили на гроші чоловіка потім як діти пішли до школи я могла підробляти і я вкладала в сімейний бюджет що могла а тепер ми 50/50 тому що я хочу відкласти на пенсію і він любить одяг рибалку охоту то кожен має вибір як тратити свої кошти
Мені приємніше, коли чоловік бере на себе витрати на основні базові потреби, такі як житло та їжа. А вже на розваги, подорожі, дітей - це все можна із спільного бюджету. Якось ьак чомусь в моїй голові. Просто чоловік, який не може закрити базові потреби, виглядає мені не надійним, щоб будувати із ним шлюб. При цьому це мені зовсім не заважає розвиватися самій в справі, яка мені подобається. І звісно допомогти йому, якщо трапиться якась халепа і він не зможе оплатити..., але це повинно бути щось ну дуууже поважне. Якось так 😊
Причина одна, как вы сказали, тупо не хватает денег ) а не весь этот феминизм) зарабатывал бы он миллион то вы бы тоже 50% за его частный джет платили бы) конечно нет )
Спасибі, цікаво пояснили! Я остаточно зрозуміла, що мені такий підхід нафіг не цікавий. Лайт-патріархат краще... Пи.Си. даний підхід за замовчуванням вважає, що жінка може і хоче добре заробляти. Що робити іншим жінкам? Особливо якщо вони хотіли б мати дітей? Ну як відповіла на це питання одна активістка на феміністичному форумі: "Хай тоді жінка працює по 20 годин на добу, якщо тупа".
Ви забули про варіант коли жінка нічого не драїть і не шкварить, бо є клінінг та людина яка приходить і готує, а жінка абсолютно вільна від хатніх справ і може приділяти час чоловіку, своїй реалізації, дітям. І при тому вона рівна партнера, для цього не обовʼязково мати 50/50.
Я гей, і дуже радий що геї майже всі (пари) живуть саме так, як ви зараз описуєте. Дуже зручно, чітко, ясно та зрозуміло. Стосунки - це партнерство, і в цьому партнерстві саме партнери мають домовлятися про комфортні умови цього партнерства, а коли партнери домовилися - то інших це вже хвилювати не має )))
Поки це не сімя то все норм :) Найбільша помилка яку роблять люди це продовжуючи жити так після шлюбу. Бо шлюб це не партнерство. А ставлення до шлюбу як до партнерства шкодить всім членам сімї.
@@iamrobinzona Такий підхід ставить особисті фінанси на перше місце а не сім'ю, що вже не є здоровим розумінням сімї. Роздільні фінанси завжди натякають на те, що кожен переслідує свої особисті інтереси і у випадку конфлікту таким людям простіше розійтись ніж змінювати себе, шукати компроміси, і покращувати відносини заради спільного добробуту. Сімя ніколи не задумувалась як інститут особистої свободи ні для чоловіків ні для жінок :) Американці про це часто забувають, а разом з ними і решту світу, котрі мавпують американський підхід. Це один з факторів, що привели до епідемії самотніх матерів в штатах
@@iamrobinzona Стосовно смерті подруга - є страхування життя. Стосовно розвитку і розуміння інвестицій - ніхто ж не забороняє людям в сімї разом інвестувати і приймати фінансові рішення. Навпаки - це ознака здоровї сімї. Ну і 50/50 просто реально не працює коли мова йде про дітей. Якщо є бабусі під боком, або якщо сімя достатньо забезпечена щоб дозволити собі няню щодня - то з натяжкою можливо й вийде 50/50. Але у більшості середньостатистичних випадків 50/50 не працює бо приводить до вигорання як чоловіка так і жінки. І якщо у пари по життю підхід "кожен може сам за себе" то внаслідок вигорання рано чи пізно вони приходять до логічного висновку розійтись. Коли сімя не будується по принципу партнерства, то люди не думають про мфічні 50/50 і не думають про те, що "я зробив вже достатньо тепер ти", чи "я зроблю але так як я хочу, а як ти хочеш по свому то роби сам", і починають думати категоріями "як найкраще я можу служити своїй сімї" і "як я можу полегшити життя своєму чоловікові/жінці". Сімї з таким підходом статистично набагато частіше доживають до своїх внуків ніж партнерські сімї.
Хочу сказати що 50/50 це інтимна справа, я проживала в таких стосунках і я неотримувала подарунки, я відчувала себе просто партнером робочим, але ніяк не жінкою це такий сбр і це так юридко, зараз згадуючи це розумію що ніколи більше в таке не піду, це огидно.
Чи може дівчина говорити про гендерну рівність, якщо сама скористалась її відсутністю ? Без претензій: дівчина виїхала з України, бо скористалась відсутністю рівності: у нас -чоловіки захищають жінок. Жінки воюють за бажанням або їдуть за кордон і знаходять чоловіків які їм розповідають про гендерну рівність. Питання чому ви не відстоювали гендерну рівність в Україні? Сама жінка і дуже обережна з цим питанням. Як завжди - подвійні стандарти! Все має свою зворотню сторону. Але мені дуже було б цікаво послухати думку пані з цього приводу!
Equality is power. When you have a couple who are both motivated. Hardworking, and love each other. They are stronger than any single person! Keep spreading the gospel, Maria. 😚😍
Странно мерять украинский опыт, где в целом у женщин намного ниже зарплаты и менее квалифицированный труд. Конечно особо нет смысла девушку гнать 200 долларов зарабатывать. Если она быт в замен организовывает, что по сути полноценная работа, то супер. Про США - ну без 3-4к в месяц на человека не прожить. Поэтому все верно, когда руммейт противоположного пола и вы еще пирожки печете вместе и не тратить на свидания и рестораныиденьги, то вообще супер. Но американцы в такой постановке вопроса живут раздельно и уже съезжаются когда дела сертезно идут и первый шаг - обьядинить счета. Я б, не жил с противоположным полом, если вопрос сводится квартиру пополам... Более здоровая модель - каждый платит в пропорции дохода. Условно арерда 1500, а МЧ получает в два раза больше. Не с него 1000, с тебя 500. За 750/750 я б не жил на месте девушки с МЧ
@@Nuashotyhotiv мне кажется, что скорее всего он мало зарабатывал и это для него были решающие деньги. В сша если условно мужчина зарабатывает 80-90к, а девушка 30-40к, но она не замученная жизнью, то нужно пропорционально платить. При браке будут общие все счета и общее имущество. По факту будет в пропорции все. Зачем себя самого обманывать... Ну или девушка на помотросить и бросить
Є два типи сім"ї-західний, коли рівноправні відносини, і східний, коли чоловік платить і керує. В Україні наші жінки хочуть рівних прав і незалежності, але за гроші чоловіків, а чоловіки не згоджуються на таку модель...🤷
Я 4 роки поспіль заробляла в декілька разів більше, ніж мій чоловік-американець, то я б точно була б проти пропорційним доходу контрибуціям у бюджет, як тут деякі коментатори пишуть. ))) Тому ми також платимо 50/50, якщо мова про обов’язкові спільні рахунки, враховуючи його мортжідж, бо в нього він 500 баксів досі складає і то набагато дешевше любої ренти. :)
Вітаю, Марійка! Мені здається, що в таких стосунках, чоловік більш приваблює жінку сексуально. Для мене, дуже сексуальний чоловік, коли він пропонує щось допомогти, або приготувати щось на кухні...
@@halyachykailo1345 У нас нема жорсткої ротації походів в ресторан з календарем чия черга платити 😅 Це скоріше просто на думці: «Ага, давненько я не пригощав/ла тебе, моя черга»
50/50 змушує жінку заробляти стільки ж, як чоловік. Коли наша майбутня подорож коштує 6 тис дол, чоловік заробляє 3 тис дол на місяць,а я лише 1 тис, то пополам це його одна зарплата, а моїх аж три. А ви стверджуєте, що я тут лише виграю в такому випадку )) і купити житло спільне ми не можемо, бо чоловік потрібну половину суми назбирає в 3 рази швидше, ніж я. Тут лише один вихід - укладати контракт про пропорційний внесок кожного з подружжя. Бо іноді пари розлучаються. І коли один заробляє втричі більше, то ділити потім пополам спільно придбану в шлюбі квартиру несправедливо
Дурня це все дівчата неслухайте. Перший мій американський чоловік заробляв за день стільки скільки я щас за місяць, звичайно й мови небуло про 50/50, другий теж old school man , і багато знайомих дівчат на жінок "з постсоветского пространства" ніхто не живе 50/50
Партнерські стосунки - це благо сучасного світу, і дуже сподіваюсь, що в Україні вони також стануть все більш поширеними. Класно ви сказали про навики жінки до фінансової грамотності і власного, в тому числі фінансового, розвитку. Та і відсутність побутового кретинизму в чоловіка. І люди таким чином сходяться як дві незалежні особистості, яких тримають разом спільні цінності, а не залежність один від одного.
А якщо діти і в мами робота не онлайн як ділити це з таким партнером, він по вашому не тупіє віж такого, треба обом працювпти і спільний бюджет мати і чоловікам інколи з дітьми бути, і мамі в декреті дати можливість бути, смішно 70 -80 років життя і нема права з них побути 3-5 років з єдиними найріднішими, от в що треба інвестувати в декрет мамин
Я з американцем півтора роки, теж по ю4ю приїхала, одружились Наш бюджет це було просто платили по черзі Можна сказати спільний сімейний бюджет Не рахуємо в цілому
Це не завжди the case, що платять 50/50. Знаю, як і такі пари, так і пари, де чоловіки все забезпечують, купують подарунки і запрошують в ресторан. Але це не є як правило, тобто, правда, два партнери рівносильні, і якщо жінка хоче запросити чоловіка в ресторан в честь якоїсь нагоди - це зовсім не дивно. Американські/канадські чоловіки, і взагалі американці/канадці вважають наших жінок/дівчат, які лише вимагають уваги і всього від чоловіка, childish, дитячою, не такою людиною, з ким можна будувати майбутнє. Тому просто мати гарний макіяж і одягнутися, показуючи всім виглядом, що дівчина полює на чоловіків, - не допоможе, бо дивляться насамперед, чи є освіта, робота, чи дівчина водить машину, як поводиться, тоді це вважається людиною, з якою можна будувати щось серйозне.
@@nataliadmitruk6869З моїм підходом до організації цих питань, перед тим як народжувати, я скоріше підпишу контракт про виплату мені «зарплати годуючої мами» 😅 А якщо серйозно, то час покаже чи взагалі ті діти будуть
Багато слів, а на ділі це робиться для того що б доказати що ви пара та ін для отримання Грін карти через "шлюб". І це правильно, кожен хоче жити краще.
@@Istar_0000 У кожного своя мотивація; комусь та грін карта сто років не потрібна. По ю4ю/tps без проблем можна жити і не тужити. Хіба що з виїздом напряжно, але то таке. Можливо ви робите проекцію своєї ситуації/позиції життя на мою? 👀
Щоб не було проблем треба чоловіка вибирати, так само відповідно як роботу. Коли почула: чоловік хоче самостійності від мене, подумала що чоловік не хоче від мене бути залежним... думаю молодець, від мене залежити не треба...за фінансами треба слідкувати навіть не працюючи, і навички знаходити гроші теж нікуди не дінуться якщо ви вмієте бути від роботи незалежною. І від незалежності теж треба бути незалежною.😂
Якщо це в Америці, то такий «бюджет» може бути дуже невигідним для гарно заробляючої жінки; особливо коли немає дітей, а її дохід сильно перевищує дохід чоловіка; а ще більш не вигідніше, якщо вона накопичує, а він - ні. Бо по законам багатьох штатів при розлученні, а тут статистика немала, вона майже половину своїх накопичень буде вимушена розділити з колишнім чоловіком та ще кількість років, що рівна терміну їх шлюбу виплачувати чоловіку аліменти (не повʼязані з дітьми), щоб не дай Боже, рівень його життя після розлучення сильно не погіршився. Тут закон не придає значення статті. Тому в США дуже вигідно заробляти та накопичувати однаково чи житти на шії у іншого :))) Також боротьба багатьох чоловіків за право виховувати дітей 50/50, частіш за все про фін вигідність та заощадження на податках, а не про супер велике бажання проводити час з дітьми (яке багато українських жінок романтизує амер чоловіках).
@@andriidubytskyi5884вона вибрала так, любить роботу, і не має сенсу бути вдома, коли чоловік заробляє в три рази менше. Але вона спокійна, бо вдома все зроблено і дитина щаслива
Можно аутсорсить рождение ребенка и давно. Украинок с деревень, состоятельные азиаты, часто используют для этих целей. Суррогатное материнство называется. Смотрел интервью с одной такой суррогатной матерью, она за свои услуги получила около 10к долларов(за вынашивание и роды). Контора, которая организовывала, взяла больше, но суть не в этом, а в том, что делегировать рождение ребенка можно и это не так дорого, особенно для резидентов США. Возможно будет выгоднее вытащить яйцеклетки с одного партнера, оплодотворить генным материалом второго и выносить в утробе суррогатной матери. В итоге оба партнера могут не выпадать с карьеры и не переживать, что из-за нервотрепки на работе повредят ребенку… + риски родов переносятся на суррогатную мать, а генетически это 100% ребенок партнеров. Я не призываю такое делать, но эта опция есть и доступна. В ней есть, как плюсы, так и минусы. Один из плюсов, что можно «заказать» двойню за одни роды). Второй плюс, что не всем девушкам безопасно рожать, точнее опасно всем, но есть те кому очень опасно из-за их телосложения/здоровья, так что это возможность получить генетически 100% своего ребенка, для тех кому это важно)
@@EvgenYReacts Я теж думала про це, але все ж таки це в іншій утробі виношена дитина. Трохи інше за відчуттями. Плюс хто перевіряє чи вона пиво по пʼятницям буде пити))
Судячи з цього повідомлення ви не дуже обізнані про сурогатне материнство в Україні. Делегувати - не можна, такої послуги немає. Сурогатне материнство доступне лише для гетеросексуальних пар, в офіційному шлюбі і у яких є підтверджений діагноз безпліддя!!! (А не просто коли мені не по приколу народжувати, делегую це комусь). А про “украинок с деревень”, яких використовують азіати - фу так казати, вас не красить. Ці жінки змінюють життя безплідних пар і дають їм надію. Думайте, що пишете.
Ну це так українки 50 на 50 коли виїжджають за кордон бо там по іншому в більшості не прокатить ,і стають такими просвітленими ,а в Україні коли вони знаходяться ага плати за мени .)
У більшості знайомих в Україні саме такий формат стосунків, і це прекрасно. Дивно дивитись на жінок, які «красіві» і їх утримують.
Погоджуюсь з вами. Стосунки 50/50 вигідні жінці, бо в такому разі ти не почуєш від нього « а що на вечерю ?» або «чого не прибрано ?» і при цьому ніхто не забороняє чоловіку пригостити вечерею в ресторані чи там купити якийсь подарунок.
Чудові стосунки ❤ Сподіваюся, що українці теж стануть більше гнучкими ментально, і зрозуміють, що різні люди люблять різні формати стосунків. І це ок 👌
Дуже дякую за Ваше бачення і аргументи. Так в США багато сімей так живуть. Але Ви знаєте з досвіду та спостережень. Не існує ідеальної єдиної схеми. І гарантій на постійне сумісне життя теж немає, то ви праві. Але кожна пара дуже індивідуальна , і кожен має змогу обирати ту схему життя , яка влаштовує обох.
Ви просто описали ідеальні стосунки ❤ я та сама людина, що може бути щасливою тільки в партнерських стосунках 😊
Маша, моє найулюбленіше твоє відео!!!👏🏼👏🏼👏🏼 Брайан нереально щасливий хлопець мати таку дівчину, я серйозно багато чому в тебе маю повчитися, дякую за це відео!
Я би дуже хотіла, щоби більше дівчат і жінок могли це почути.
@@marynaksendz46 ♥️♥️♥️
Така молода і така мудра. Погоджуюся зі сказаним
50/50 - дуже справедливий формат. Хоча для гарно заробляючої жінки це все одно може бути невигідно, але зовсім в зворотньому сенсі, ніж у утриманок; особливо коли немає дітей у такої пари, а її дохід сильно перевищує дохід чоловіка; а ще більш не вигідніше, якщо вона накопичує, а він - ні. Бо по законам багатьох штатів при розлученні, а тут статистика немала, вона майже половину своїх накопичень буде вимушена розділити з колишнім чоловіком та ще кількість років, що рівна терміну їх шлюбу виплачувати чоловіку аліменти (не повʼязані з дітьми), щоб не дай Боже, рівень його життя після розлучення сильно не погіршився. Тут закон не придає значення статті. Тому в США дуже вигідно заробляти та накопичувати однаково чи житти на шії у іншого :)))
Також боротьба багатьох чоловіків за право виховувати дітей 50/50, частіш за все про фін вигідність та заощадження на податках, а не про супер велике бажання проводити час з дітьми (яке багато українських жінок романтизує амер чоловіках).
@@programmistka_v_amerike Цікаво, дякую, що поділились! Думаю, в прінапі якщо прописати про заощадження, то можна себе захистити
Незвично, цікаво! Дякую що ділитесь своїм досвідом 😊
@@cler9431 Завжди рада! 🫶
Всіма руками за за такі стосунки!!! Я значно впевненіше почувала себе як і на зйомній квартирі, які кілька років знімали 50/50, так і потім в придбаній я навіть внутрішньо відчувала себе дійсно на своїй території, бо половина метрів квадратних оплачених мною.
Дякую за відео, згодна з вами. Партнерські стосунки - це про дорослість, відповідальність, здоровий глузд. В нас більшість стосунків по моделі залежності, яка переростає в тривожність, інфантільність тощо... Більшість не розуміють навіть, що в стосунках для того, щоб вони були довгі та щасливі треба вміти розмовляти, поважати, але на умовах рівності. Із здивуванням дивлюся на дівчат, які йдуть в стосунки і відмовляються від навчання, роботи і по факту свого життя - бо йдуть в кохання та сім'ю 🤦 в мене за плечима 20+ років сім'ї та розлучення, тож, може бути все що завгодно в житті. І бути самостійною - необхідність.
Дівчата життя довге я одружена 30 років і на початку я хотіла бути мамою бути з дітьми жили на гроші чоловіка потім як діти пішли до школи я могла підробляти і я вкладала в сімейний бюджет що могла а тепер ми 50/50 тому що я хочу відкласти на пенсію і він любить одяг рибалку охоту то кожен має вибір як тратити свої кошти
Мені приємніше, коли чоловік бере на себе витрати на основні базові потреби, такі як житло та їжа. А вже на розваги, подорожі, дітей - це все можна із спільного бюджету. Якось ьак чомусь в моїй голові. Просто чоловік, який не може закрити базові потреби, виглядає мені не надійним, щоб будувати із ним шлюб. При цьому це мені зовсім не заважає розвиватися самій в справі, яка мені подобається. І звісно допомогти йому, якщо трапиться якась халепа і він не зможе оплатити..., але це повинно бути щось ну дуууже поважне. Якось так 😊
Прикро , що такі ,здавалося б , базові речі треба комусь в 21- му столітті пояснювати .
Чудово пояснила. Відпали всі запитання щодо попереднього відео.
Причина одна, как вы сказали, тупо не хватает денег ) а не весь этот феминизм) зарабатывал бы он миллион то вы бы тоже 50% за его частный джет платили бы) конечно нет )
😂😂👏🏻👏🏻👏🏻
Спасибі, цікаво пояснили!
Я остаточно зрозуміла, що мені такий підхід нафіг не цікавий. Лайт-патріархат краще...
Пи.Си. даний підхід за замовчуванням вважає, що жінка може і хоче добре заробляти. Що робити іншим жінкам? Особливо якщо вони хотіли б мати дітей? Ну як відповіла на це питання одна активістка на феміністичному форумі: "Хай тоді жінка працює по 20 годин на добу, якщо тупа".
Молодець!Слава богу не всiм дiвчатам цим фемiнiстичним "партнерством" голову задурили.
Здорова позиція. Стосунки - це про партнерство та повагу. А не хтось заводить собі когось, щоб утримувати. Можна тваринку завести)
Вас дуже цікаво дивитися, багато розумних думок почула
Ви забули про варіант коли жінка нічого не драїть і не шкварить, бо є клінінг та людина яка приходить і готує, а жінка абсолютно вільна від хатніх справ і може приділяти час чоловіку, своїй реалізації, дітям. І при тому вона рівна партнера, для цього не обовʼязково мати 50/50.
Для цього треба мати багатого чоловік, а їх на все не стане, плюс в любий момент такий чоловік пʼю може піти реалізовувати іншу.
Дякую за тему, цікаво. Чи можете поділитись досвідом інвестування і все про ваше бачення розподілу грошей в одному з наступних відео?
@@oksanagurbik7312 подумаю як це обіграти 😉
Я гей, і дуже радий що геї майже всі (пари) живуть саме так, як ви зараз описуєте. Дуже зручно, чітко, ясно та зрозуміло. Стосунки - це партнерство, і в цьому партнерстві саме партнери мають домовлятися про комфортні умови цього партнерства, а коли партнери домовилися - то інших це вже хвилювати не має )))
А если вы решите пожениться, у вас будет общий бюджет?
😮❤😊
Поки це не сімя то все норм :) Найбільша помилка яку роблять люди це продовжуючи жити так після шлюбу. Бо шлюб це не партнерство. А ставлення до шлюбу як до партнерства шкодить всім членам сімї.
@@andriidubytskyi5884 Залежить від людей у шлюбі; для когось роздільні фінанси навпаки будуть спасінням і відсутністю приводу для сварок
@@iamrobinzona Такий підхід ставить особисті фінанси на перше місце а не сім'ю, що вже не є здоровим розумінням сімї. Роздільні фінанси завжди натякають на те, що кожен переслідує свої особисті інтереси і у випадку конфлікту таким людям простіше розійтись ніж змінювати себе, шукати компроміси, і покращувати відносини заради спільного добробуту. Сімя ніколи не задумувалась як інститут особистої свободи ні для чоловіків ні для жінок :) Американці про це часто забувають, а разом з ними і решту світу, котрі мавпують американський підхід. Це один з факторів, що привели до епідемії самотніх матерів в штатах
@@iamrobinzona Стосовно смерті подруга - є страхування життя. Стосовно розвитку і розуміння інвестицій - ніхто ж не забороняє людям в сімї разом інвестувати і приймати фінансові рішення. Навпаки - це ознака здоровї сімї. Ну і 50/50 просто реально не працює коли мова йде про дітей. Якщо є бабусі під боком, або якщо сімя достатньо забезпечена щоб дозволити собі няню щодня - то з натяжкою можливо й вийде 50/50. Але у більшості середньостатистичних випадків 50/50 не працює бо приводить до вигорання як чоловіка так і жінки. І якщо у пари по життю підхід "кожен може сам за себе" то внаслідок вигорання рано чи пізно вони приходять до логічного висновку розійтись. Коли сімя не будується по принципу партнерства, то люди не думають про мфічні 50/50 і не думають про те, що "я зробив вже достатньо тепер ти", чи "я зроблю але так як я хочу, а як ти хочеш по свому то роби сам", і починають думати категоріями "як найкраще я можу служити своїй сімї" і "як я можу полегшити життя своєму чоловікові/жінці". Сімї з таким підходом статистично набагато частіше доживають до своїх внуків ніж партнерські сімї.
@@andriidubytskyi5884 Подивимось. Є стільки сценаріїв для організації родини. Треба просто пробувати і знаходити щось своє.
Зараз за гроші можна все, навіть аутсорснути народження дитини, називається сурогатна мама
Хочу сказати що 50/50 це інтимна справа, я проживала в таких стосунках і я неотримувала подарунки, я відчувала себе просто партнером робочим, але ніяк не жінкою це такий сбр і це так юридко, зараз згадуючи це розумію що ніколи більше в таке не піду, це огидно.
Чи може дівчина говорити про гендерну рівність, якщо сама скористалась її відсутністю ? Без претензій: дівчина виїхала з України, бо скористалась відсутністю рівності: у нас -чоловіки захищають жінок. Жінки воюють за бажанням або їдуть за кордон і знаходять чоловіків які їм розповідають про гендерну рівність. Питання чому ви не відстоювали гендерну рівність в Україні? Сама жінка і дуже обережна з цим питанням. Як завжди - подвійні стандарти! Все має свою зворотню сторону. Але мені дуже було б цікаво послухати думку пані з цього приводу!
Дівчина зараз приймає реальність на той момент життя, який є зараз. Я не думаю, що раніше вона про це думала. Ви просто так, щоб вколоти.
Йдіть і воюйте, та продемонструйте гендерну рівність
Я проти тотальної гендерної рівності. Тому що це нереально
Equality is power. When you have a couple who are both motivated. Hardworking, and love each other. They are stronger than any single person! Keep spreading the gospel, Maria. 😚😍
@@BPARKALLDAY Yes, chef! 🧑🍳 🫡
Странно мерять украинский опыт, где в целом у женщин намного ниже зарплаты и менее квалифицированный труд. Конечно особо нет смысла девушку гнать 200 долларов зарабатывать. Если она быт в замен организовывает, что по сути полноценная работа, то супер.
Про США - ну без 3-4к в месяц на человека не прожить. Поэтому все верно, когда руммейт противоположного пола и вы еще пирожки печете вместе и не тратить на свидания и рестораныиденьги, то вообще супер.
Но американцы в такой постановке вопроса живут раздельно и уже съезжаются когда дела сертезно идут и первый шаг - обьядинить счета. Я б, не жил с противоположным полом, если вопрос сводится квартиру пополам... Более здоровая модель - каждый платит в пропорции дохода. Условно арерда 1500, а МЧ получает в два раза больше. Не с него 1000, с тебя 500. За 750/750 я б не жил на месте девушки с МЧ
Цікаво
Мій ексколишнійбувший був проти пропорційного вкладу в оренду кв
Лише 50/50 і їбись як хоч
Як вам?
@@Nuashotyhotiv мне кажется, что скорее всего он мало зарабатывал и это для него были решающие деньги.
В сша если условно мужчина зарабатывает 80-90к, а девушка 30-40к, но она не замученная жизнью, то нужно пропорционально платить.
При браке будут общие все счета и общее имущество. По факту будет в пропорции все. Зачем себя самого обманывать... Ну или девушка на помотросить и бросить
Я б хотіла доєднатися до вашого українського ком'юніті, живу вже рік в Чіко на півночі Каліфорнії, українців тут дуже мало.
Нема бажання займатись сексом з тими, хто хоче 50/50. Яка різниця мвж ним і просто подружкою? Романтичні відносини - це не відносини як між друзями
Скажіть яке ваша відео про зустрічі з Тіндеру не можу знайти
Третє відео на каналі: Чи платять американці за дівчину на побаченнях?
Є два типи сім"ї-західний, коли рівноправні відносини, і східний, коли чоловік платить і керує. В Україні наші жінки хочуть рівних прав і незалежності, але за гроші чоловіків, а чоловіки не згоджуються на таку модель...🤷
Я 4 роки поспіль заробляла в декілька разів більше, ніж мій чоловік-американець, то я б точно була б проти пропорційним доходу контрибуціям у бюджет, як тут деякі коментатори пишуть. ))) Тому ми також платимо 50/50, якщо мова про обов’язкові спільні рахунки, враховуючи його мортжідж, бо в нього він 500 баксів досі складає і то набагато дешевше любої ренти. :)
А дітей теж по черзі народжувати?!
Дiтей у цьому партнерствi не буде,максимум - собака.
Вітаю, Марійка! Мені здається, що в таких стосунках, чоловік більш приваблює жінку сексуально. Для мене, дуже сексуальний чоловік, коли він пропонує щось допомогти, або приготувати щось на кухні...
В мене заводить коли чоловік платить за мене в ресторані
Все ніби ок,але трохи дивно, при романтичних стосунках ,навіть запрошення в ресторан робити порівну…
@@halyachykailo1345 У нас нема жорсткої ротації походів в ресторан з календарем чия черга платити 😅 Це скоріше просто на думці: «Ага, давненько я не пригощав/ла тебе, моя черга»
Певно стосунки не дуже романтичні😅
Мені заходить ця тема про 50/50 я б в майбутньому 100 відсотків такі б стосунки хотіла. Всі виграють із цього на мою думку.
50/50 змушує жінку заробляти стільки ж, як чоловік. Коли наша майбутня подорож коштує 6 тис дол, чоловік заробляє 3 тис дол на місяць,а я лише 1 тис, то пополам це його одна зарплата, а моїх аж три. А ви стверджуєте, що я тут лише виграю в такому випадку )) і купити житло спільне ми не можемо, бо чоловік потрібну половину суми назбирає в 3 рази швидше, ніж я. Тут лише один вихід - укладати контракт про пропорційний внесок кожного з подружжя. Бо іноді пари розлучаються. І коли один заробляє втричі більше, то ділити потім пополам спільно придбану в шлюбі квартиру несправедливо
Дурня це все дівчата неслухайте. Перший мій американський чоловік заробляв за день стільки скільки я щас за місяць, звичайно й мови небуло про 50/50, другий теж old school man , і багато знайомих дівчат на жінок "з постсоветского пространства" ніхто не живе 50/50
Мій заробляв більше і принципово хотів 50/50
Партнерські стосунки - це благо сучасного світу, і дуже сподіваюсь, що в Україні вони також стануть все більш поширеними. Класно ви сказали про навики жінки до фінансової грамотності і власного, в тому числі фінансового, розвитку. Та і відсутність побутового кретинизму в чоловіка. І люди таким чином сходяться як дві незалежні особистості, яких тримають разом спільні цінності, а не залежність один від одного.
Ви класна❤
@@juliasmirnova8063 🫶
А якщо діти і в мами робота не онлайн як ділити це з таким партнером, він по вашому не тупіє віж такого, треба обом працювпти і спільний бюджет мати і чоловікам інколи з дітьми бути, і мамі в декреті дати можливість бути, смішно 70 -80 років життя і нема права з них побути 3-5 років з єдиними найріднішими, от в що треба інвестувати в декрет мамин
Я з американцем півтора роки, теж по ю4ю приїхала, одружились
Наш бюджет це було просто платили по черзі
Можна сказати спільний сімейний бюджет
Не рахуємо в цілому
Цікаво! Одруження змінює динаміку у багатьох парах. Ще не знаю, як буде в мене 👀
Це не завжди the case, що платять 50/50. Знаю, як і такі пари, так і пари, де чоловіки все забезпечують, купують подарунки і запрошують в ресторан. Але це не є як правило, тобто, правда, два партнери рівносильні, і якщо жінка хоче запросити чоловіка в ресторан в честь якоїсь нагоди - це зовсім не дивно. Американські/канадські чоловіки, і взагалі американці/канадці вважають наших жінок/дівчат, які лише вимагають уваги і всього від чоловіка, childish, дитячою, не такою людиною, з ким можна будувати майбутнє. Тому просто мати гарний макіяж і одягнутися, показуючи всім виглядом, що дівчина полює на чоловіків, - не допоможе, бо дивляться насамперед, чи є освіта, робота, чи дівчина водить машину, як поводиться, тоді це вважається людиною, з якою можна будувати щось серйозне.
Це ідіотизм. Коли ти народиш дитину і будеш в декреті і тоді прийдеться платити на половину, тоді відчуєш. Адже чоловік буде добре заробляти, а ти ні.
@@nataliadmitruk6869З моїм підходом до організації цих питань, перед тим як народжувати, я скоріше підпишу контракт про виплату мені «зарплати годуючої мами» 😅 А якщо серйозно, то час покаже чи взагалі ті діти будуть
в декрете там по очереди сидят)) представь себе. что как бы логично ребенка делали оба, женщина даже больше вкладывается физически.
Ця сістема не передбачує народження дітей. Частіше це чайлдфрі
Багато слів, а на ділі це робиться для того що б доказати що ви пара та ін для отримання Грін карти через "шлюб". І це правильно, кожен хоче жити краще.
@@Istar_0000 У кожного своя мотивація; комусь та грін карта сто років не потрібна. По ю4ю/tps без проблем можна жити і не тужити. Хіба що з виїздом напряжно, але то таке. Можливо ви робите проекцію своєї ситуації/позиції життя на мою? 👀
Мають бути рівноправні партнерські стосунки,це чесно.
Ви дуже мудра
Щоб не було проблем треба чоловіка вибирати, так само відповідно як роботу. Коли почула: чоловік хоче самостійності від мене, подумала що чоловік не хоче від мене бути залежним... думаю молодець, від мене залежити не треба...за фінансами треба слідкувати навіть не працюючи, і навички знаходити гроші теж нікуди не дінуться якщо ви вмієте бути від роботи незалежною. І від незалежності теж треба бути незалежною.😂
Теж знаю сімʼю, де жінка лікар і працює, бо багато заробляє, а чоловік з дитиною в декреті і робить все по дому. Всі щасливі
Ну це не 50/50. Працювати лікарем і працювати по дому - різні речі. Працювати по дому набагато легше :)
@@andriidubytskyi5884ви ,мабуть, з досвідом
Якщо це в Америці, то такий «бюджет» може бути дуже невигідним для гарно заробляючої жінки; особливо коли немає дітей, а її дохід сильно перевищує дохід чоловіка; а ще більш не вигідніше, якщо вона накопичує, а він - ні. Бо по законам багатьох штатів при розлученні, а тут статистика немала, вона майже половину своїх накопичень буде вимушена розділити з колишнім чоловіком та ще кількість років, що рівна терміну їх шлюбу виплачувати чоловіку аліменти (не повʼязані з дітьми), щоб не дай Боже, рівень його життя після розлучення сильно не погіршився. Тут закон не придає значення статті. Тому в США дуже вигідно заробляти та накопичувати однаково чи житти на шії у іншого :)))
Також боротьба багатьох чоловіків за право виховувати дітей 50/50, частіш за все про фін вигідність та заощадження на податках, а не про супер велике бажання проводити час з дітьми (яке багато українських жінок романтизує амер чоловіках).
@@andriidubytskyi5884вона вибрала так, любить роботу, і не має сенсу бути вдома, коли чоловік заробляє в три рази менше. Але вона спокійна, бо вдома все зроблено і дитина щаслива
шо зробити щоб були білі зуби
@@blog_my_happy Генетика/не пити каву/ робити відбілювання … хто його зна
Вагітність так само 50/50 поділите? 5 місяців я поношу, а потів інші 5 місяців ти? 😂
Кому це цікаво ,живіть собі тихо...вискочки!!!
Як😂ви так мислите ви ж повинні з України були невиїздною?! Як вам не стидно поки хлопці на війні, ви з України поїхали, а не пішли на фронт
Это Американский образ жизни! Все пополам! Женщины чувствует себя независимым и будут жить только с тем с кем ей в кайф!
Можно аутсорсить рождение ребенка и давно. Украинок с деревень, состоятельные азиаты, часто используют для этих целей. Суррогатное материнство называется. Смотрел интервью с одной такой суррогатной матерью, она за свои услуги получила около 10к долларов(за вынашивание и роды). Контора, которая организовывала, взяла больше, но суть не в этом, а в том, что делегировать рождение ребенка можно и это не так дорого, особенно для резидентов США. Возможно будет выгоднее вытащить яйцеклетки с одного партнера, оплодотворить генным материалом второго и выносить в утробе суррогатной матери. В итоге оба партнера могут не выпадать с карьеры и не переживать, что из-за нервотрепки на работе повредят ребенку… + риски родов переносятся на суррогатную мать, а генетически это 100% ребенок партнеров.
Я не призываю такое делать, но эта опция есть и доступна. В ней есть, как плюсы, так и минусы.
Один из плюсов, что можно «заказать» двойню за одни роды). Второй плюс, что не всем девушкам безопасно рожать, точнее опасно всем, но есть те кому очень опасно из-за их телосложения/здоровья, так что это возможность получить генетически 100% своего ребенка, для тех кому это важно)
@@EvgenYReacts Я теж думала про це, але все ж таки це в іншій утробі виношена дитина. Трохи інше за відчуттями. Плюс хто перевіряє чи вона пиво по пʼятницям буде пити))
Судячи з цього повідомлення ви не дуже обізнані про сурогатне материнство в Україні. Делегувати - не можна, такої послуги немає. Сурогатне материнство доступне лише для гетеросексуальних пар, в офіційному шлюбі і у яких є підтверджений діагноз безпліддя!!! (А не просто коли мені не по приколу народжувати, делегую це комусь). А про “украинок с деревень”, яких використовують азіати - фу так казати, вас не красить. Ці жінки змінюють життя безплідних пар і дають їм надію. Думайте, що пишете.
@@tatissim7960народжені з пробірок я як дивилась так плакала. Це велика справа народити дитину. І цих жінок сурогатних мам перевіряють от і до.
Господи, який інтим, що ви таке кажете? Ви ж ще навіть не одружилися.
Ну це так українки 50 на 50 коли виїжджають за кордон бо там по іншому в більшості не прокатить ,і стають такими просвітленими ,а в Україні коли вони знаходяться ага плати за мени .)
Ситуації різні, дівчата, не будьте дурненькими, хай працюють вони😂😂😂😂 Але гроші якісь мають бути і у вас, хай дає.
А коли вона завагітніє це також 50/50????😂😂😂😂 На хер тоді потрібні діти взагалі???