Дякую Вам, Кириле! На іпподромі у 1941-42 роках був розташований гітлеровський пересильний концтабір. Сюди зганяли полонених із дарницьеого і сирецького таборів, формували команди і потім гнали на залізницю і до німеччини. Дякую за чудову розповідь.
Жив на колишній вулиці Московській 37/2, у дворах було міні футбольне поле, в народі "сєтки", покриття асфальт, тому коліна і локті ніколи не загоювались. Після школи ганяли у футбол, квадрат. Після ігор йшли до водоканалу попити води, там був невеличкий фонтанчик) У кінотеатр "зоряний" ходив в гурток бально-спортивних танців, там ще були автомати з відеоіграми, порубаться в "мортал комбат" за кілька закинутих копійок було справжнім щастям)) Ех...ностальгія)
Вдячна за екскурсію моїм ріднесеньким Печерськом. Як лазити по склепам Байкового кладовищаі по хащам Сирецького лісу - так свою дружину туди тягнете. А прогулятись охайним Печерськом - так самі?))) Сама коротка вулиця в Києві знаходиться на лівому березі, в Дарницькому районі - вул. Урожайная. На ній всього ОДИН будинок. Щодо будинку за Іподромом. Його спочатку взагалі планували зробити експериментальним - без сходин - лише ліфти. ПОтім відмовились від цієї ідеї. В кожному стояку була резервна квартира - раптом у вас ремонт і треба переїхати - будь ласка. Було передбачено декілька бригад, які обслуговували будинок - вам треба замінити лампочку? - будь ласка, телефонуєте черговому і до вас за 15-20 хвилин приходить електрик. Мешкали там і Блохін, і Дерюгіни.
Блискуче описав побут."безсоромних дівчат" на Хрестах Лєсков у "Печерських.антиках". Чудовий києвознавець А.Макаров.власне повторює за Лєсковим. Захоплююся Вашою роботою! Ви охоплюєте огром тем, подаєте найскладніше легко, трохи з гумором і любов'ю до нашого дивовижного міста
Приходить на думку,що в давні часи будинки будувалися,як для себе,а в наш час ради грошей:щоб більше заробити,а ще більше вкрасти.Неприємно те,що такі будинки руйнуються,і нікому немає до цього діла. Дякую,Кириле.Як завжди багато нового,цікавого,історичного.👍👏❤🇺🇦
Ми переїхали звідти вже давно , продали квартиру , здається нові власники зробили двох поверхову квартиру , вони так планували ) Картини малювали і мій дідусь і його друзі художники (малювали і у вежі і поза нею)
А у 75ї гімназії я вчилась з першого по 11 клас , на другому поверсі є велика зала з диванчиками для відпочинку і по обидві стіни були (не знаю як зараз) від полу до стелі розмальовані картини в стилі українського розпису . У навчальних класах ми полюбляли розбігатись та з усієї дурі летіли на дупах ногами у перед по підлозі та розбили декілька розписів , якщо я правильно пам’ятаю дідусь їх потім лагодив . Памʼятаю як дісталось за це на горіхи 😅
🙏🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻ДРУЗІ ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАШУ ПРАЦЮ ЗА ВІДЕО ПРАЦЮ!!!!!!!!ЗА ВСЕ ЩО ВИ РОБИТЕ ДЛЯ НАС!!!!!👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻✌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻😊
Дуже цікаво дивитись про місця, які сходив вдовж і впоперек на протязі більше як 50 років, про будинки і двори, де живуть і жили колись однокласники, живуть приятелі ... Особлива подяка !
Кирило, директорка 75 гімназії - Алла Ратушна (тепер Душкіна). Дуже цікавий персонаж. Директором вона була ще у 2000-х. Те що вона була директором гімназії під час повномасштабки - помилка журналістів. На той час вона уже була директором якоїсь шараги в Ірпені. Але дама цікава тим, що спочатку таки була директором 75 гімназії (власне вона і зробила зі школи гімназію), а потім вона працювала в районо. Перед повномасштабним вторгненням в школі вирувала боротьба за місце директора. І там приймала участь Душкіна і два огидних персонажі (крикливий чоловік антисеміт та його дружина, яка до цього дала йому право керувати гімназією за довіренністю, КАРЛ!!!) Але нова директорка Поварчук відстояла себе і своє місце, і залишилася директором гімназії. І ця гімназія дуже проукраїнська. Це фейк від журналістів, що Душкіна була директором цієї гімназії коли була війна. Ні, ця худоба буда директором далеко "ДО". А потім лише намагалася знову повернути собі своє місце перед війною. Дуже брудно і жорстоко. Зараз ця подруга Юрія Кота сидить у Москві і розповідає байки по росТВ. Тобі як історику буде цікаво почитати про все це. Гугли Аллу Душкіну і "директор школи за довіренністю" . Якщо знайдеш того чувака, який був директором "за довіреністю", то насмієшся))) Агресивне Карло страшніше Путіна) А Душкіна вірогідніше за все ділилася інформацією від колег та з районо, де працювала. Адже весною 2022 року у деяких школах були укриття (як у 75 де ховалася велика частина Трикутника), а у деяких сиділи хлопці. От чим вона займалася.
@@ОксанаМариненкова-й2фдивний комент. Ратушна це дійсно був треш. Більше того, її в 22му посадили за підозрою в держзраді, але з якогось чорта випустили під заставу. І вона дійсно змилася в рашу. Взагалі, про цей екшн можна зняти окреме відео. Але перевірити уважно факти, бо в цьому відео я почула принаймні дві фактичні помилки. Ах да. І директори не всі однакові. 75ка тому підтвердження- там директоркою була паскуда ратушна, потім її заводна лялька оксана-забула-прізвище, а наразі чудова Поварчук
Класно, цікаво, інформативно, емоційно, як завжди!👍 Це теж моі знайомі дитячі місця!😃 Ми жили поруч, а сюди частенько ходили до родичів у гості, тож дітлахами багато цих двориків і вуличок обходили/облазили. До речі, про те перше графіті з рибою не знала, требі піти його відшукати🤔 Дякую, Кириле, за таку нелегку та корисну всім нам працю! Бажаю успіхів і чекаю нових відео!
Дякую, знайомі місця, бо як я казав, навчався в арсенальському технікумі на Аніщенка (тепер знову Левандовська). Можу ще додати, що на колишній московській стоїть двоповерхова будівля колишнього будинку культури заводу Арсенал. В ньому зазвичай розташовують вибірчу дільницю, на яку ходив голосувати янукович бо напевно жив десь неподалік. Тому цей будинок в день виборів обов'язково показували по телевізору.
Дякую, не друзі! Ви неймовірні, Степанці! Хотелося б побачити випуск про "музичний" Київ: оперета, філармонія, відкриті майданчики, підпільні паби). Вам зичу успіхів і достатку.
Дякую за цікаве відео. Уточнення - будинок Іпсіланті стоїть не на вулиці Лаврській, а на вулиці Івана Мазепи, бо від Арсенальної до площі Слави - то вулиця Мазепи, а вулиця Лаврська йде від площі Слави до Лаври. Раніше і цей відрізок входив до вулиці Мазепи, але після візиту Гундяя (ще за часів януковича) його перейменували на Лаврську.
Привет Кирилл, смотрю твоё видео ты огромный вклад делаешь в развития нашему обществу.Огромная тебе и твоей команде благодарность. У меня риторический вопрос, что и когда с нами люди произошло что мы так перестали ценить и уважать своё прошлое,как мы позволяем разрушаться и разрушать памятники,дома,культуру,человеческие ценности? Я родился и вырос в Киеве,мне больно смотреть как рушиться мир нашим безразличием!
Навчався в 75 школі .Чудове місце. В Авангард ходили..і в Зоряний...В Торговий центр- чудовий був магазин . Життя кипіло а зараз нема людей навіть!.. Сумно.
Дякую за роботу, виріс на (Аніщенка) тепер Левандівська...ніколи ми не називали нашу місцевість Хрести....Грохот - перехід, 3-5 м.Арсенальна.... дуже давня назва....Дуже Цікаво...
спасибо за выпуск. кроме м Арсенальная и ЛАВРЫ ничего не знали хорошо что эти здания уцелели. Печерск как красиво. еще и еще интересненького. исторического. И Подол.
В1962-65, 1969-71 жив по вул. Аїстова 5, у приватному будинку, який тоді знесли, потім по вул. Різницькій. Чудові місця - Клов, пагорби і яри на схилах Дніпра, від стадіону Динамо до Звіринецької. Лавра, печери, Наводничі. І все це без хмарочосів, які нищать найзеленіше місто Європи. Зараз я на Троєщині. Мер, видно, теж хоче жити в приємному, зі ставками, скверами, парками місті, Але працюють і барони-феодали - захопити шмат землі, втиснути якусь бетонну потвору. Недобудов маса, колись і про це хтось знімати буде.
Бро дякую за гарні історії.Давай про райони червоних ліхтарів))) Аще цікаво про Київські дніпровські острови)))Ті що не такі урбанізовані, впевнений про них теж куча історій)))
Дякую за екскурсію рідним районом . Можливо не всі кияни знають що на Печерську існує вулиця , тепер провулок одного будинку . Тобто на провулку у центрі Києва за адресою лише один будинок ) Крім Інженерного провулку.
@@STEPANETS, доречі, ви запитували, чи цікаво буде побачити, куди переїхали наші, Київські, "червоні ліхтарі". Тож, так, дуже цікаво. Завчасно, щиро вдячні за змістовне, як завжди, відео. Дивимося вас родиною. Захоплює. А стосовно пікантних місць Києва, то мені відомо, що свого часу Іван Бунін у творі "яма" саме Ямську і її притони описував. А ще цікавий факт: прабабуся моєї однокласниці, яка навчалася в інституті благородних девіц(нині МЦКМ жовтневий палац), навчила мою подругу романсу Київських проституток"Пара Гнедих".😊😊😊😊
Зашел в первые на канал , однозначно подписка! Очень интересно, автор я в шоке от диапазона знаний , и исторические факты довоенной эпохи , и про ІК первую работу) Супер. Про Инженерный слышал что самая короткая улица , и про схемы улиц ,дворов и арок тоже соглашусь, обратил как то внимание, очень интересный район, хотя бываю там не так часто. Странное здание с закрытыми окнами конечно, еще задавался вопросом чего высотки со стороны кинотеатра на "ножках" . Спасибо
О, ностальгічні місця) на початку 90их був у дитячому садку №1 Орлятко (фактично, він не на самих Хрестах, але поруч. А в нульових навчався в місцевому, на той час, Оптико-Механічному технікумі)
Дуже цікаві відео, так тримати) дізнався багато цікавого З побажань - хотілося більше кадрів з видами, місцинами ітп, бо дуже багато "самого себе"))) взагалі нічого не маю з приводу твого обличчя, але) Дуже цікаве відео було про воскресенку, бо виріс там на Кібальчича💪
Цікаво ТЦК хоч раз вривалися у випуск? Так на широку ногу, гуляти і цікаві відео знімати! Нехай у Вас Степане все буде добре, дякую за контент!💛💙 Ну вулиці прям сопустілі майже😢 😢😢
Чудовий огляд! Кириле, а є у вас маршрут екскурсії Печерськом? Колись, ще в часи студентської юності, я бувала в цих місцях, але ніякої такої цікавої історії не знала, звичайно. Хочу з вами побувати знов, і вже почути розповіді, як то кажуть, на місцині
Київ , це цілий світ , нескінчений і дуже цікавий. Спасибі.
Дякую Вам, Кириле! На іпподромі у 1941-42 роках був розташований гітлеровський пересильний концтабір. Сюди зганяли полонених із дарницьеого і сирецького таборів, формували команди і потім гнали на залізницю і до німеччини. Дякую за чудову розповідь.
Мої щирі вітання улюбленим блогерам Кирилові та Оленці ❤❤❤❤❤❤❤
Жив на колишній вулиці Московській 37/2, у дворах було міні футбольне поле, в народі "сєтки", покриття асфальт, тому коліна і локті ніколи не загоювались. Після школи ганяли у футбол, квадрат. Після ігор йшли до водоканалу попити води, там був невеличкий фонтанчик) У кінотеатр "зоряний" ходив в гурток бально-спортивних танців, там ще були автомати з відеоіграми, порубаться в "мортал комбат" за кілька закинутих копійок було справжнім щастям)) Ех...ностальгія)
в "сетках" пиво пили)
❤
А як вас друзі звали?:) Я просто теж із цих дворів.
@@green76044 Рома, якогось особливого «поганяла» не було)) Вас як звати?) В яку школу ходили?)
@@Roman-dt6hd Мене свати Вова. На сітці не сильно зависали. В 51 і 90 ходив. А ви в якій вчилися?
Дякую захисникам України за мужність і героїзм, дякую автору за працю.
Дуже цікаві істричні дані вулиць,будинків,якими ходимо кожного дня.Дякую за цікавинки.😊
Дякую! Дуже цікаво, інформативно і пізнавально! Степанці ви, як завжди Молодці!
таке враження, що пан Кирило жив з дитинства поряд буквально з кожною місцинкою Києва. А після його розповідей - і ми. Спасибі!
@@alexandervinogradov7252 не, тут я жив вже дорослий)) хочу в кожному районі пожити 🥰
Дякую Вам за увагу 😍😍
Степанець-молодець! Як завжди цікаво та грунтовно! Дякую за твою працю!
Супер формат "вільної прогулянки" по історичних районах! Хоч район хрестів до болю знайомий, але дуже пізнавально! Дякую))
На перегляд "Степанця"
У тісному крузі
Позбиралися усі
Друзі та недрузі
Подписан на Вас в Инстаграм)
Вдячна за екскурсію моїм ріднесеньким Печерськом. Як лазити по склепам Байкового кладовищаі по хащам Сирецького лісу - так свою дружину туди тягнете. А прогулятись охайним Печерськом - так самі?))) Сама коротка вулиця в Києві знаходиться на лівому березі, в Дарницькому районі - вул. Урожайная. На ній всього ОДИН будинок. Щодо будинку за Іподромом. Його спочатку взагалі планували зробити експериментальним - без сходин - лише ліфти. ПОтім відмовились від цієї ідеї. В кожному стояку була резервна квартира - раптом у вас ремонт і треба переїхати - будь ласка. Було передбачено декілька бригад, які обслуговували будинок - вам треба замінити лампочку? - будь ласка, телефонуєте черговому і до вас за 15-20 хвилин приходить електрик. Мешкали там і Блохін, і Дерюгіни.
Ух ти, цікаво
так тримати!!! ура про мій рідний Печерськ!!!
❤❤❤Дякую Вам за працю та інформацію🇺🇦🇺🇦🇺🇦🙏👏
дякую за чудову прогулянку рiдним Печерськом, такi рiдни пейзажi... велика дяка. Слава Украiнi
Блискуче описав побут."безсоромних дівчат" на Хрестах Лєсков у "Печерських.антиках". Чудовий києвознавець А.Макаров.власне повторює за Лєсковим.
Захоплююся Вашою роботою! Ви охоплюєте огром тем, подаєте найскладніше легко, трохи з гумором і любов'ю до нашого дивовижного міста
Ви-чудовий лектор.🎉🎉🎉
Приходить на думку,що в давні часи будинки будувалися,як для себе,а в наш час ради грошей:щоб більше заробити,а ще більше вкрасти.Неприємно те,що такі будинки руйнуються,і нікому немає до цього діла.
Дякую,Кириле.Як завжди багато нового,цікавого,історичного.👍👏❤🇺🇦
Мої місця дитинства. Насправді це затишні куточки Києва для мене. Колись була вулиця Оніщенка, зараз Левандовська.
Сумую за Києвом!
Працював на арсеналі 30 років тому,місцина дуже знайома і мало змінилась за ці роки.Дякую,дуже ностальгічно!💔
Дякую ! Це картини мого дідуся . Ми жили на останньому поверху під вежою . Кожен закуток знайомий, це щось 🙏
Доброго дня! Дякую, що відгукнулися! Ваш дідусь малював їх прямо у вежі? А що зараз там?
Ми переїхали звідти вже давно , продали квартиру , здається нові власники зробили двох поверхову квартиру , вони так планували ) Картини малювали і мій дідусь і його друзі художники (малювали і у вежі і поза нею)
А у 75ї гімназії я вчилась з першого по 11 клас , на другому поверсі є велика зала з диванчиками для відпочинку і по обидві стіни були (не знаю як зараз) від полу до стелі розмальовані картини в стилі українського розпису . У навчальних класах ми полюбляли розбігатись та з усієї дурі летіли на дупах ногами у перед по підлозі та розбили декілька розписів , якщо я правильно пам’ятаю дідусь їх потім лагодив . Памʼятаю як дісталось за це на горіхи 😅
Круто! Все життя прожив на Печерську і тільки дізнався про Хрести
🙏🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻ДРУЗІ ДЯКУЮ ВАМ ЗА ВАШУ ПРАЦЮ ЗА ВІДЕО ПРАЦЮ!!!!!!!!ЗА ВСЕ ЩО ВИ РОБИТЕ ДЛЯ НАС!!!!!👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻✌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻😊
Дуже цікаво дивитись про місця, які сходив вдовж і впоперек на протязі більше як 50 років, про будинки і двори, де живуть і жили колись однокласники, живуть приятелі ...
Особлива подяка !
Кирило, директорка 75 гімназії - Алла Ратушна (тепер Душкіна). Дуже цікавий персонаж. Директором вона була ще у 2000-х. Те що вона була директором гімназії під час повномасштабки - помилка журналістів. На той час вона уже була директором якоїсь шараги в Ірпені. Але дама цікава тим, що спочатку таки була директором 75 гімназії (власне вона і зробила зі школи гімназію), а потім вона працювала в районо. Перед повномасштабним вторгненням в школі вирувала боротьба за місце директора. І там приймала участь Душкіна і два огидних персонажі (крикливий чоловік антисеміт та його дружина, яка до цього дала йому право керувати гімназією за довіренністю, КАРЛ!!!) Але нова директорка Поварчук відстояла себе і своє місце, і залишилася директором гімназії. І ця гімназія дуже проукраїнська. Це фейк від журналістів, що Душкіна була директором цієї гімназії коли була війна. Ні, ця худоба буда директором далеко "ДО". А потім лише намагалася знову повернути собі своє місце перед війною. Дуже брудно і жорстоко. Зараз ця подруга Юрія Кота сидить у Москві і розповідає байки по росТВ. Тобі як історику буде цікаво почитати про все це. Гугли Аллу Душкіну і "директор школи за довіренністю" . Якщо знайдеш того чувака, який був директором "за довіреністю", то насмієшся))) Агресивне Карло страшніше Путіна) А Душкіна вірогідніше за все ділилася інформацією від колег та з районо, де працювала. Адже весною 2022 року у деяких школах були укриття (як у 75 де ховалася велика частина Трикутника), а у деяких сиділи хлопці. От чим вона займалася.
Чім ви пишаєтесь?чого ви обсіраіти директорів шкіл,всі однакові,ідіть на фронт,захішайтися,на вас же напали?!😢😮😅
@@ОксанаМариненкова-й2фдивний комент. Ратушна це дійсно був треш. Більше того, її в 22му посадили за підозрою в держзраді, але з якогось чорта випустили під заставу. І вона дійсно змилася в рашу. Взагалі, про цей екшн можна зняти окреме відео. Але перевірити уважно факти, бо в цьому відео я почула принаймні дві фактичні помилки.
Ах да. І директори не всі однакові. 75ка тому підтвердження- там директоркою була паскуда ратушна, потім її заводна лялька оксана-забула-прізвище, а наразі чудова Поварчук
@@ОксанаМариненкова-й2ф Ви в тямі?((Бігаєте й під відео свої зрадницькі моменти висираєте!чи думаєте, що вас не запам'ятовують? В СБУ захотіли?(
Ти можеш стати самим топовим рієлтором Києва :)
Класно, цікаво, інформативно, емоційно, як завжди!👍 Це теж моі знайомі дитячі місця!😃 Ми жили поруч, а сюди частенько ходили до родичів у гості, тож дітлахами багато цих двориків і вуличок обходили/облазили. До речі, про те перше графіті з рибою не знала, требі піти його відшукати🤔 Дякую, Кириле, за таку нелегку та корисну всім нам працю! Бажаю успіхів і чекаю нових відео!
Дякую, приємно побачити рідний район і багато нового почути від тебе.
Дякую, знайомі місця, бо як я казав, навчався в арсенальському технікумі на Аніщенка (тепер знову Левандовська). Можу ще додати, що на колишній московській стоїть двоповерхова будівля колишнього будинку культури заводу Арсенал. В ньому зазвичай розташовують вибірчу дільницю, на яку ходив голосувати янукович бо напевно жив десь неподалік. Тому цей будинок в день виборів обов'язково показували по телевізору.
Дякую, не друзі! Ви неймовірні, Степанці! Хотелося б побачити випуск про "музичний" Київ: оперета, філармонія, відкриті майданчики, підпільні паби). Вам зичу успіхів і достатку.
Дякую за цікаву екскурсію.
Дякую,Кириле.Цікаво і змістовно,як завжди.
🇺🇦 ЗАПОРІЖЖЯ 🇺🇦 Молодець Степанець, формат прикольний вийшов, дякую👍 Дуже цікаво було би подивитися про Пущу-водицю ,Горянку та Мощун 💛💙🕊️
Респект
Про окружну штрассе куди пішли шмари з креста
…кто там орёт?😂
Крутий випуск.
Звісно вподобайка.
Чекаємо про буремні 90 ті
Жив там в дитинстві поруч, бігав малим, але багато чого не знав, дякую за цікаву інфу, навіть с посмішкою дивився)
Дякую за вашу працю.
Дякую за цікаве відео. Уточнення - будинок Іпсіланті стоїть не на вулиці Лаврській, а на вулиці Івана Мазепи, бо від Арсенальної до площі Слави - то вулиця Мазепи, а вулиця Лаврська йде від площі Слави до Лаври. Раніше і цей відрізок входив до вулиці Мазепи, але після візиту Гундяя (ще за часів януковича) його перейменували на Лаврську.
Привет Кирилл, смотрю твоё видео ты огромный вклад делаешь в развития нашему обществу.Огромная тебе и твоей команде благодарность. У меня риторический вопрос, что и когда с нами люди произошло что мы так перестали ценить и уважать своё прошлое,как мы позволяем разрушаться и разрушать памятники,дома,культуру,человеческие ценности? Я родился и вырос в Киеве,мне больно смотреть как рушиться мир нашим безразличием!
Спогади зі студентських років 90-х. Дякую за змістовне відео. Скільки історичного у Києві, зокрема на Печерську!
Дуже цікаіе відео. ДЯКУЮ
Завжди рад бачити в рекомендація свіжі дослідження пана Степанця)
Навчався в 75 школі .Чудове місце. В Авангард ходили..і в Зоряний...В Торговий центр- чудовий був магазин . Життя кипіло а зараз нема людей навіть!.. Сумно.
В яких роках навчалися?
@@dabestiks 1976-1984р.а взагалi на Печерску працював та навчався до 1987року ..далi служба в Армii...
Супер дуже дякуємо за вашу працю❤
Дякую за роботу, виріс на (Аніщенка) тепер Левандівська...ніколи ми не називали нашу місцевість Хрести....Грохот - перехід, 3-5 м.Арсенальна.... дуже давня назва....Дуже Цікаво...
Дякую, що почули про центр. Дуже цікаво
Дякую Вам за цікавий контент! Зробіть, будь ласка, відео про історію Солом’янського району, було б дуже цікаво послухати про рідний район 😊
Любимый микрорайон ❤❤❤, спасибо!
спасибо за выпуск. кроме м Арсенальная и ЛАВРЫ ничего не знали хорошо что эти здания уцелели. Печерск как красиво. еще и еще интересненького. исторического. И Подол.
В1962-65, 1969-71 жив по вул. Аїстова 5, у приватному будинку, який тоді знесли, потім по вул. Різницькій. Чудові місця - Клов, пагорби і яри на схилах Дніпра, від стадіону Динамо до Звіринецької. Лавра, печери, Наводничі. І все це без хмарочосів, які нищать найзеленіше місто Європи. Зараз я на Троєщині. Мер, видно, теж хоче жити в приємному, зі ставками, скверами, парками місті, Але працюють і барони-феодали - захопити шмат землі, втиснути якусь бетонну потвору. Недобудов маса, колись і про це хтось знімати буде.
Як завжди цікаво, інформативно і насичено. Дуже дякую.
Дійсно класне місце, дивом заблукав туди
Дуже приємна розповідь!
Спасибо Вам за историю!
Бро дякую за гарні історії.Давай про райони червоних ліхтарів))) Аще цікаво про Київські дніпровські острови)))Ті що не такі урбанізовані, впевнений про них теж куча історій)))
Дякую за відео. Шкода, що не згадали про знесені фонтани, забудовані фруктові сади, підірваний Микільский собор і тд.
Люблю свій район і місто❤️
Дякую за екскурсію рідним районом . Можливо не всі кияни знають що на Печерську існує вулиця , тепер провулок одного будинку . Тобто на провулку у центрі Києва за адресою лише один будинок ) Крім Інженерного провулку.
Телеграфний провулок)
@@Pawlent1y Ні ,Курганівський перевулок ,або вулиця.
Дуже сподобалося це відео .для мене це відкриття .я навіть не здогадувався,що ці місця такі насичені історією 👍дякую за екскурс в минуле цього району❤
Дякую за цікаве відео💛💙💪
9:34 кожен раз, як п'ю то шаленію. Заряджає на найкращі прогулянки по Києву:)
Дякую'вам' за'цкаву' ісорчну'розпвідь. Слава' укаїнсьоу'ЮТУБУ. Слава' Україні'смерть' загарбникам😊❤дякую'🎉❤🎉❤😊
Дякую вам.
Постоянно смотрю и жду ваше видео.
Ви-чудовий лектор🎉.
Червінському, Дудіну, Малахову - ВОЛЮ ! ❤❤❤
дякую❤❤❤❤
Обожнюю засинати під Ваші відео!
В "Ханої" було дуже затишно і смачно. Сумую
Дякуємо за випуск, щеб більше хотілось бі пізнати про ці місця!
відео топ, чекаю нового десь з колектору чи з печер лаври))
Я чув що багато будинків розпусти знаходилося на Ямській. Це одне місце з декількох
Це вже була остання реінкарнація
@@STEPANETS читав що це були одні з найдешевших в Києві
@@STEPANETS, доречі, ви запитували, чи цікаво буде побачити, куди переїхали наші, Київські, "червоні ліхтарі". Тож, так, дуже цікаво. Завчасно, щиро вдячні за змістовне, як завжди, відео. Дивимося вас родиною. Захоплює.
А стосовно пікантних місць Києва, то мені відомо, що свого часу Іван Бунін у творі "яма" саме Ямську і її притони описував. А ще цікавий факт: прабабуся моєї однокласниці, яка навчалася в інституті благородних девіц(нині МЦКМ жовтневий палац), навчила мою подругу романсу Київських проституток"Пара Гнедих".😊😊😊😊
Тож, що ви про це знаєте? Бо поєднання, на мій погляд, цнотливості, і розпусти, то дуже притаманне нашому місту.❤
Зашел в первые на канал , однозначно подписка! Очень интересно, автор я в шоке от диапазона знаний , и исторические факты довоенной эпохи , и про ІК первую работу) Супер. Про Инженерный слышал что самая короткая улица , и про схемы улиц ,дворов и арок тоже соглашусь, обратил как то внимание, очень интересный район, хотя бываю там не так часто. Странное здание с закрытыми окнами конечно, еще задавался вопросом чего высотки со стороны кинотеатра на "ножках" . Спасибо
Спасибо за хороший отзыв) присоединяйтесь, у нас много интересных видео ❤️❤️
О, ностальгічні місця) на початку 90их був у дитячому садку №1 Орлятко (фактично, він не на самих Хрестах, але поруч. А в нульових навчався в місцевому, на той час, Оптико-Механічному технікумі)
Дякую! Жаль, не зустріла Вас у своєму дворі...
Одна неточність: магазин не "Дари лісів", а "Дари природи" ❤
Дуже цікаві відео, так тримати) дізнався багато цікавого
З побажань - хотілося більше кадрів з видами, місцинами ітп, бо дуже багато "самого себе"))) взагалі нічого не маю з приводу твого обличчя, але)
Дуже цікаве відео було про воскресенку, бо виріс там на Кібальчича💪
Весь звук пишеться на гопро у фронтальному режимі, звідти й обличчя))
О, новий відосик Степанця) Й нова заставочка. Дякую. 7:03 - ржака - кращий момент відео😁😂
Дякую, Кирило! Як завжди, я у захваті від Вашої розповіді! А вподобайку можна штрикати до перегляду, бо нецікаво не буває😊❤
Дякую 😊
Супер відео
Дякую!
❤ Дякую за інформацію
Дякую,це дуже цікаво
Техно-вікінг момент на 07:03 дуже ок
Та красава! Що ще сказати!
Дякую.
Дякую від недруга😂 Але хочется бути другом🤗
Дуже цікаво!
дякую
Круто!)
Чудовий випуск. дякую!
Цікаво ТЦК хоч раз вривалися у випуск? Так на широку ногу, гуляти і цікаві відео знімати! Нехай у Вас Степане все буде добре, дякую за контент!💛💙
Ну вулиці прям сопустілі майже😢 😢😢
Та ладно, все добре) а на Хрестах там завжди людей небагато, за що й любимо
Там завжди було мало народу
Чудовий огляд! Кириле, а є у вас маршрут екскурсії Печерськом? Колись, ще в часи студентської юності, я бувала в цих місцях, але ніякої такої цікавої історії не знала, звичайно. Хочу з вами побувати знов, і вже почути розповіді, як то кажуть, на місцині
Пане Степанець. А що це ми так соромимось вулиць червоних фонарів києва ?))) давай цілий випуск))))
А я думаю почему мне Арсенальная нравится))))
Я вчилася у Печерській гімназії… ваш клуб раніше знаходився в спортзалі даного навчального закладу
Живу на печерску на ул.Гусовского.
Люблю свой район...
❤
Іпсиланті було кафе - й ханой також був!!!
Мій район 😢❤
привет,что скажешь,насчет засыпаных окон?архитектура?
БРО ТВОРИ❤РОБИ І НАДАЛІ ФАЙНИЙ КОНТЕНТ🎉🎉🎉