Шановний Кирило, щиро дякую за цей випуск . Я киянка, живу далеко від України, так склалося... У Боярці пройшло моє дитинство, бабуся мала дачу в Тарасівці. Ми дітьми гуляли тими вулицями, а коли трохи подорослішали, то таємно від дорослих їздили одну зупинку на електричці в Боярку. Пам'ятаю ці будинки і ті, яких вже немає, атмосферу , річку, на схилах якої росли лікарські рослини та бабусі їх збирали, прекрасну природу. Ще раз дякую, що зберігаєте, нагадуєте та знайомите з нашою історією
Дуже дякую за розповідь про Боярку.Я люблю це містечко.Але боляче дивитися як руйнуються історичні пам'ятки.А ще у Боярці , був театр, який згорів в 1916 році, але через революцію його не відбудували.А ще 40 років тому у нас було два гарні кінотеатри, обидва зараз нажаль напівзруйновані.
Якщо розглядати Боярку, як дачні поселення, то можна звернути увагу і на діяльність відомого українського генія живопису Миколи Пимоненка, який протягом 1888-1911 років працював в Боярці та Малютянці. Саме ці місця були рекомендовані лікарями для лікування сухот. До речі, в Малютянці створено музей Пимоненка.
Шановні мешканці Боярки візьміть вашу владу за одне місце, і змусьте займатися містом! Я часто проїжаю через ваше місто і боляче дивитися як воно занепадає, що можна сказати про дороги в місті а точніше про їх відсутність. У вас чудовий ліс, але зайшовши туди можна злякатися тому що його перетворили на звалище! І таких проблем і ще багато.
Наш алкаш первый срок бухал, проспался и пошёл на второй срок .. кто за него голосовал загадка, так понимаю просто пропихнули сверху да и всё. Худший мер...
@@M-Ju до нього був такий що нічого не зробив, а зарубіна обрали, бо він балотувався від партії Новиє люді чи щось таке. У людей перед очима був приклад мера від цієї партії в Ірпені. Боярчани подумали що Ірпінь так рвонув завдяки партії. Не збулося... За 10 років збудована алея біля стадіону в новій Боярці та скверик біля станції Боярка.
У Вас дуже не погано виходить! Початок зроблено! Ви можете стати дослідником цікавих місць не тільки Києва, а приміських районів навколо Києва! Одим словом, роботи у Вас "не початий край"! Успіху Вам!
До речі, кінотеатр був класний , великий , гарно оздоблений з велюровими бордовими сидіннями, взагалі місце , найбільш людне , вул. Кібенка( колишня Вітянська) оживала ввечері , в той час , коли починалися сеанси кіно… гарні , незабутні часи були❤️
Щодо історії Вишневого. Древнього підтексту тут немає. Сам населений пункт був утворений в 1958 році з пропискою в селі Крюківщина. До цього - це була просто станція Жуляни. Виникла вона в 1886 році при прокладанні Південно-Західної залізниці. Перші дерев'яні будівлі для залізничників з'явилися в 1887 році. В 60-х і 70-х роках минулого століття сюди почали переносити з Києва великі промислові підприємства і бази, для чого було виділено землі села Крюківщина у розмірі 136 га. З усієї України сюди потягнулися заробітчани. Почалося велике будівництво житлової інфраструктури. Про древність - це скоріше до села Крюківщина, де були в районі озера знайдені поселення пізньозарубинецької культури, а самі письмові згадки відносяться до 16 століття.
Ще додам, що у Боярці жив і творив Заслужений художник України Олесь Ткаченко. Понад 40 років свого творчого життя присвятив ілюструванню художніх книжок для дітей. Наразі вулиця мого дитинства носить його імʼя.
Дякую про репортаж з Боярки.Це моя Батьківщина,а ВАШ репортаж,це зустріч з своїм дитинством.Була невеличка неточність,кінотеатр називався,,не Корчагінець,, а ім.ОСТРОВСЬКОГО,був дуже затишний і красивий
Дякую за висвітлення ,сподіваюсь що завдяки таким сюжетам вдасться зберегти їх і відновити ці пам'ятки.ще біля вокзалу років з 10 тому працювала старовинна аптека,дуже красива,чомусь тепер не працює
Дякую, Кириле! В Боярці я жила з батьками, вчилася в школі №4, тато працював на газопроводі (Боярська компресорна станція).Ми жили під лісом, пішки ходили в центр Боярки в магазини, дорога йшла саме цією вулицею (вона тоді називалась вул.Карла Маркса), по обидві сторони вулиці було багато дуже красивих дерев'яних будівль. За їх парканами влітку бігали діти, там були санаторії і дитячі літні табори, все потопало в високих соснах і квітах, мимоволі ми зупинялись, зачаровані красою витонченої дерев'яної архітектури. Вже нема моїх батьків, я давно живу в Києві, щиро дякую вам, що повернули мене в улюблені місця і розказали багато цікавого, про що я не знала.
@@_.kidrock._ я написала, що тато працював на газопроводі, а ця потужна структура будувала багато житла, і ми отримали квартиру в будинку під лісом, біля районної лікарні. В школу приходилось ходити далеченько, але це був вже 10-й клас. Тому красивий ліс, красива дорога в центр Боярки-це були звичні події того минулого життя.
І от цікаво, що Боярка не виросла як увесь пригород Києва. Тут не оселилися нові люди, які б не знали і не встигли полюбити своє місто. Тут переважають старожили. Корінні боярчани. І це саме вони не люблять і дають руйнувати свою маленьку батьківщину
Дякуємо з Боярки! Щодо вузькоколійки. Сенс в вузькоколійках був. Наприклад в лісі біля Мотовилівкі-Борової є вал, де була вузькоколійка, збудована німцями під час Другої Світової. Це були нитки, до яких ймовірно кіньми підтягували ліс, а далі вже на станцію. Автомобілів було небагато, а організувати залізничну гілку було не важко. Наше містечко трохи занедбане. Наша міська влада пасе задніх. Дякуємо місцевим активістам, проте їхніх зусиль замало для такого відносно немалого міста. В нас було два кінотеатра та басейн. Нажаль, все зруйноване. Ще цікава історія про газокомпресорну станцію, але про це тут напише мій чоловік.
На жаль, про владу повністю згоден, мер може в старій Боярці й побудував каналізацію та дороги з тротуарами в перший термін, та він це все тягнув просто до свого дому. Так самой й міськраду переніс шоб ближче до дому було. Ну й теслу вже собі заробив на відкатах, і бухає як чорт.
Як шкода такі старі дачі. Це ж окремий стиль архітектури, та, власне, спосіб життя. Як шкода, що за стільки років не знайшлись люди, готові вкласти в це гроші. А тепер, на жаль, виглядає так, що ми це втратимо. Так само як в Пущі Водиці.
Дякую за цікаву історію. Наразі проживаючи за кордоном, дуже цікаво почути і побачити історію рідних міст. Молодці, що цікавитесь історією і доносите їх до молодого покоління.
Супер. Дууууже дякую. Дивися на ці місця вже іншими очима. Будь ласка, якщо є можливість, хочеться у вас на каналі побачити відео про Васильків. Є багато цікавих місць. Наприклад оборонні вали. Які скоро нажаль втратять свою красу (з допомогою людей).
Круто, дякую, але здається що дуже стисло... Про Боярку (і Тарасівку) ще на 2 випуски мона нашкрябати, в цілому пізнавально, в юності відпочивав у санаторії Барвінок у Боярці (в бік села Забіря
Про Боярку можна ще розказати про газифікацію СРСР. Коли після Другої Світової в СРСР газифікація була лише у Львові з родовища в Дашаві. Коли тягнули газову трубу з Львова до Москви, то в Боярці побудували одну з газокомпресорних станцій. Так! Був час, коли москва отримувала виключно український газ! Та й газифікували весь радянський простір спеціалісти, що навчалися в Івано-Франківську. Фактично, саме будівництво газокомпресорної станції дало поштовх для розвитку Боярки.
Дякую за цікавий репортаж про Боярку. Моє рідне місто. Кінотеатр називався "Островського". Він був гарний і ми дивились там фільми. Вузкоколійка теж була у лісі. Я пам'ятає те місце. І у своєму дитинстві ми бігали туди і там ще були її залишки . Але на початку 90-х їх хтось розібрав, мабудь на металобрухт.
Дякую автору за чуйне відео про Боярку. Шкода що в місті не залишилось тих старовинних дерев'яних будівель з різними карнизами. Було б добре почути більше подробиць. Кажуть без історії немає майбутнього.❤
Дякую за це відео, за інформацію. Я живу на вулиці Хрещатик, було дуже цікаво подивитися, дізнався багато нового. Дуже сумно, що з такою історією це все просто стоїть та ви самі бачите в якому стані( Я думаю є великі перспективи відновити ці локації, привести до туристичного вигляду та розвивати. Сама "стара" Боярка максимально спокійне місце, в лісі дуже затишно. Хочу доповнити, що ліс дійсно не виглядає старим, його засадили скоріш за все.
Дивно, що не згадав про фронтмена Gogol Bordello Євгена Гудзя. Чувак з Боярки доріс до того, що запалював на сцені з Мадонною та іншими топ зірками світу.
Приедьте и посмотрите один раз, чтобы не быть голословным, в каком состоянии моя родная Боярка. Городом она только на бумаге прописана. Знали бы вы лет хотя-бы 30 тому, какой она была...
Дякую за пізнавальне відео про моє рідне місто !!! Хотілося б звернутися до мерів Боярки , часів так званої незалежності , невже вам не болить рідне місто , ви ж всі народилися тут, навчалися у школах цього міста , користуєтесь цим містом , збагачуєтесь за рахунок вирубки боярських лісів , який ви не садили , до речі , розкормили свої рила до невпізнаності !!!! Чому ніхто з вас не наважився відбудувати хоча б той самий кінотеатр Островського , привести вулиці у зразковий вигляд , парки , зробити дороги , освітлення і т. п ???? Перед виборами ви піднімаєте такі важливі теми і питання , знаєте , як їх вирішити , тільки дорвалися до годівниці , чхати хотіли на людей і на свої обіцянки !!!! Дозволили хаотичні, огидні забудови в центрі міста , які перетворили його на шо попало !!! Як можна було допустити таке !!!!
Що заважає, Вам особисто, взяти те ж приміщення кінотеатру в оренду, чи викупити, знайти інвесторів, чи кредит під проект взяти і щось створити, щось достойне ? Критикувати і поради давати всі вміють, а самому зробити?
Там, біля червоної школи, в кадр попав дуб з замурованим дуплом. На темно-сірій поверхні є декілька льотків. Це кажатник, рукотворне житло для кажанів.
В дитинстві багато разів була в санаторії в Боярці, на Хрнщатик 15, колись карла маркса. Дуже цікаво, що до советив в тому будинку було, дуже цікава будівля.
Дякую за чудову розповідь! До 5 класу жив у Боярці і вул. Вітянською бігав в кінотеатр ім.Островського витратити "батьківські гроші на пиріжки" на чергове кіно... А під поштою, про яку згадує автор, у мене вкрали велосипед коли на хвилинку забіг всередину до мами. Потім навпроти через залізницю писали заяву в міліцію.
Вітання з Тарасівки!) Дякую за цікаву екскурсію Бояркою) Доволі часто сам проїзджаю по вулиці Хрещатик та задивляюсь на закинуті будиночки красивої архітектури. Завжди було цікаво хто там жив, кому належать зараз та яка в них історія) Дякую за висвітлення деяких історичних подій та пам'яток, цікаво було побачити рідні місця та ще й почути цікаву історію про них) Скільки вже років збираюсь на екскурсію Бояркою але постійно щось відволікає. Тепер дякуючи вашому відео точно запишусь на екскурсію, поки є на що дивитися. Бо як показує хронологія у відео то пам'ятки з кожним роком зникають та потрібно встигнути їх побачити) Також хотів ще від себе додати, що кінотеатр називався: "Космос", я ще встиг у ньому 1 раз побувати, але не памятаю вже на якому фільмі бо це було ще у 2008 році) Хотілось би більш детальну розповідь про Боярку та cусідні населені пункти. В Боярці ще є закинутий басейн, який до речі називається: "Прометей, як кінотеатр в Припяті) Любили тоді такі цікаві назви) Дякую за цікаве відео та з нетерпінням чекаю наступного) Якщо будете в Тарасівці та околицях - пишіть - дзвоніть, запрошую Вас до себе в гості на чай з тортом)
Тарасівка до 1924 була Бояркою. Весною будуть знову екскурсії по Боярці. Їх проводять декілька людей. Краща у Андрія Ковальова і Сергія Лисенко, жаль зараз їм не до екскурсій.
Крутезне відео! Сподобалося підкріплення розповіді фото фактами, скрін інтерв'ю Кістяківського то окрема подяка! Одразу зрозуміло, що автор не задовільнився парою загально відомих джерел, а провів грунтовні розвідки! Буваю іноді у Боярці - казкові місця, ліс, озера довкола і цей диво будинок притулку... Тепер більш усвідомлено буду там походжати вулицями
ЧУДОВИЙ І ПІЗНАВАЛЬНИЙ ФІЛЬМ. НАША БУЧА БУЛА ЗО РОКІВ НАЗАД ТАКОЮ САМО ЗАНЕДБАНОЮ А СЬОГОДНІ ЗАВДЯКИ МЕРУ ВИ БАЧИТЕ ЇЇ ІНШОЮ... ПАНЕ АВТОР, ВАШІ ФОТО БУЛИ ЗНЯТІ ВЛІТКУ І ЦЕЙ ФІЛЬМ ТРЕБА ПЕРЕЗНЯТИ У ЛІТНЮ ПОРУ І ЗАПРОПОНУВАТИ ЙОГО ПЕРЕГЛЯД У ІЗРАЇЛІ ТА США. ❤️❤️❤️🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇮🇱🇮🇱🇮🇱🙏🙏🙏💛💙
Шановний Кирило, щиро дякую за цей випуск . Я киянка, живу далеко від України, так склалося... У Боярці пройшло моє дитинство, бабуся мала дачу в Тарасівці. Ми дітьми гуляли тими вулицями, а коли трохи подорослішали, то таємно від дорослих їздили одну зупинку на електричці в Боярку. Пам'ятаю ці будинки і ті, яких вже немає, атмосферу , річку, на схилах якої росли лікарські рослини та бабусі їх збирали, прекрасну природу. Ще раз дякую, що зберігаєте, нагадуєте та знайомите з нашою історією
Дуже дякую за розповідь про Боярку.Я люблю це містечко.Але боляче дивитися як руйнуються історичні пам'ятки.А ще у Боярці , був театр, який згорів в 1916 році, але через революцію його не відбудували.А ще 40 років тому у нас було два гарні кінотеатри, обидва зараз нажаль напівзруйновані.
Якщо розглядати Боярку, як дачні поселення, то можна звернути увагу і на діяльність відомого українського генія живопису Миколи Пимоненка, який протягом 1888-1911 років працював в Боярці та Малютянці. Саме ці місця були рекомендовані лікарями для лікування сухот. До речі, в Малютянці створено музей Пимоненка.
А на одній з картин Пимоненка зображена стара Будаївська церква.
Можна назвати назву картини?@@LysenkoOleg
Музей Пімоненка також дуже цікавий.
Чудовий музей з чудовою екскурсоводшою! Там навіть збереглися нащадки тих кого він малював
А моя бабуся казала БудаЇвка, з наголосом на Ї
Шановні мешканці Боярки візьміть вашу владу за одне місце, і змусьте займатися містом! Я часто проїжаю через ваше місто і боляче дивитися як воно занепадає, що можна сказати про дороги в місті а точніше про їх відсутність. У вас чудовий ліс, але зайшовши туди можна злякатися тому що його перетворили на звалище! І таких проблем і ще багато.
Влада з громадою в нашому місці живе за принципом:"Only business і нічого особистого". Якось так.
Наш алкаш первый срок бухал, проспался и пошёл на второй срок .. кто за него голосовал загадка, так понимаю просто пропихнули сверху да и всё. Худший мер...
@@M-Ju до нього був такий що нічого не зробив, а зарубіна обрали, бо він балотувався від партії Новиє люді чи щось таке. У людей перед очима був приклад мера від цієї партії в Ірпені. Боярчани подумали що Ірпінь так рвонув завдяки партії. Не збулося... За 10 років збудована алея біля стадіону в новій Боярці та скверик біля станції Боярка.
Рідне місто, живу тут все своє життя ❤❤❤ Приємно бачити своє місто в ютубі🔥🔥
У Вас дуже не погано виходить! Початок зроблено! Ви можете стати дослідником цікавих місць не тільки Києва, а приміських районів навколо Києва! Одим словом, роботи у Вас "не початий край"! Успіху Вам!
О, рідне місто! Дякую, що робите огляди про передмістя!
І моє 👍найкраще !!!!
Цікаві познавальні розповіді про Боярку, дякуємо.
Коментар як подяка за виконану роботу. Слава Україні! Героям Слава!
Бездонна київська історія
Емоційно і пізнавально
Дякую!
Дякую тобі брате! За гарний контент українською мовою. Ти найкращий!
Дякую, що звертаєте увагу на маленькі містечка нашої країни. Знімайте ще, це дуже потрібно.
Круто. Не думала что Боярка это такое место где столько артифактов. Это очень интересно. Вы уникум.
Дуже дякую за працю над історією нашої рідної Боярки!❤❤❤❤
До речі, кінотеатр був класний , великий , гарно оздоблений з велюровими бордовими сидіннями, взагалі місце , найбільш людне , вул. Кібенка( колишня Вітянська) оживала ввечері , в той час , коли починалися сеанси кіно… гарні , незабутні часи були❤️
А тепер варвари все розкурочили.
Дякую за історичний екскурс в минуле Боярки. З нетерпінням чекатиму таких же історій про м. Васильків та Вишневе.
Щодо історії Вишневого. Древнього підтексту тут немає. Сам населений пункт був утворений в 1958 році з пропискою в селі Крюківщина. До цього - це була просто станція Жуляни. Виникла вона в 1886 році при прокладанні Південно-Західної залізниці. Перші дерев'яні будівлі для залізничників з'явилися в 1887 році. В 60-х і 70-х роках минулого століття сюди почали переносити з Києва великі промислові підприємства і бази, для чого було виділено землі села Крюківщина у розмірі 136 га. З усієї України сюди потягнулися заробітчани. Почалося велике будівництво житлової інфраструктури.
Про древність - це скоріше до села Крюківщина, де були в районі озера знайдені поселення пізньозарубинецької культури, а самі письмові згадки відносяться до 16 століття.
Ще додам, що у Боярці жив і творив Заслужений художник України Олесь Ткаченко. Понад 40 років свого творчого життя присвятив ілюструванню художніх книжок для дітей. Наразі вулиця мого дитинства носить його імʼя.
Як же це цікаво, неймовірний контент. Я дуже дякую автору за можливість доторкнутись до історії наших земель...❤
Безцінні, захоплюючі історичні згадки , Вами напрочуд привабливо наочно подані вподовж екскурсії Бояркою ... Шана Вам і хвала, пане Степанець !
Дякую про репортаж з Боярки.Це моя Батьківщина,а ВАШ репортаж,це зустріч з своїм дитинством.Була невеличка неточність,кінотеатр називався,,не Корчагінець,, а ім.ОСТРОВСЬКОГО,був дуже затишний і красивий
там хіба не було на ньому вивіски Корчагінець?
@@artemkravchenko2056 Не було. Кінотеатр ім. Островського (в мене декілька фото є) і кінотеатр Космос.
Напису Корчагінець не було,Островського так.@@artemkravchenko2056
Дякую за висвітлення ,сподіваюсь що завдяки таким сюжетам вдасться зберегти їх і відновити ці пам'ятки.ще біля вокзалу років з 10 тому працювала старовинна аптека,дуже красива,чомусь тепер не працює
Так ,аптека була дуже красива
Я теж її пам‘ятаю, з добротними , дерев‘яними вітринами
Живу все життя в Боярці (34 роки) і така цікава історія. Дякую автору. Шана!
Дякую, Кириле! В Боярці я жила з батьками, вчилася в школі №4, тато працював на газопроводі (Боярська компресорна станція).Ми жили під лісом, пішки ходили в центр Боярки в магазини, дорога йшла саме цією вулицею (вона тоді називалась вул.Карла Маркса), по обидві сторони вулиці було багато дуже красивих дерев'яних будівль. За їх парканами влітку бігали діти, там були санаторії і дитячі літні табори, все потопало в високих соснах і квітах, мимоволі ми зупинялись, зачаровані красою витонченої дерев'яної архітектури. Вже нема моїх батьків, я давно живу в Києві, щиро дякую вам, що повернули мене в улюблені місця і розказали багато цікавого, про що я не знала.
дивно, що для навчання ваші батьки обрали чи не найвіддаленішу школу враховуючи проживання
@@_.kidrock._ я написала, що тато працював на газопроводі, а ця потужна структура будувала багато житла, і ми отримали квартиру в будинку під лісом, біля районної лікарні. В школу приходилось ходити далеченько, але це був вже 10-й клас. Тому красивий ліс, красива дорога в центр Боярки-це були звичні події того минулого життя.
Це єдина російська школа була !
@@yuliiaetel-gc1xv не знав
Дикую Вам Кирило за вашу працю,як завжди супер! Так тримати.
Дуже дякую, завдяки вам я знаю те щоб сам ніколи не узнав би ) нехай у вас буде підписників 1 000 000 🎉
Степанець молодец!!!дякую за чергову екскурсію. дужесподобалась
Велике дякую за Вашу роботу!
Дякую, я ВПО з Харкова, 1,5 року перебуваю у Києві, дуже цікаво дізнаватись нове про Київ та область! Мирного неба та процвітання Вашому каналу!
Дякую Вам! 😍😍
@@STEPANETSВітаю! Як щодо хутора Іванкова? Можу "надати інформаційну підтримку"❤
Щиро дякую за огляд нашого рідного містечка! Сиджу оце, чай чорний п'ю з кошерною халвою, а тут таке! Приємно!
😁
Щиро дякую пане Степанець за дуже цікаву відео екскурсію по старовинному місту Боярка, про його історію, про його сьогоднішнє обличчя!
Нема старовиного міста Боярка, Боярка як місто з 1956. Правильно історія села Будаївка, станції Боярка, і дач Боярка.
Дякую за гарне відео та розказану історію🙂
Маленьке зауваження. Старі люди Будаївку називали з наголосом на 'ї'' БудаЇвка 😉
Вірно, і я в шоці, це справжній ляп.
Я народився в Боярці,але багато чого чую вперше. Цікаво,пізнавально і повчально. Дякую.
Чотири роки тому, Бояркп стала для мене домівкою. Дякую за огляд, дуже цікаво.
Всім боярчанам привіт! Історичні пам'ятки міста дійсно в справжній жопі, і автор дуже наглядно це показав. Навіть трошки сумно стало.
Занедбаність і спротив проти історії рідного міста...Сумно...
за цікаву подорож Дякую
Вся наша Україна в #опі нікому нічого не треба.
І от цікаво, що Боярка не виросла як увесь пригород Києва. Тут не оселилися нові люди, які б не знали і не встигли полюбити своє місто. Тут переважають старожили. Корінні боярчани. І це саме вони не люблять і дають руйнувати свою маленьку батьківщину
Дякую Кириле, дуже цікаво і завжди чекаю щось нове!!!!!
Кирило з великою вдячністю за вашу чергову оповідь.всіляких гараздів.
Дякуємо з Боярки!
Щодо вузькоколійки. Сенс в вузькоколійках був. Наприклад в лісі біля Мотовилівкі-Борової є вал, де була вузькоколійка, збудована німцями під час Другої Світової. Це були нитки, до яких ймовірно кіньми підтягували ліс, а далі вже на станцію.
Автомобілів було небагато, а організувати залізничну гілку було не важко.
Наше містечко трохи занедбане. Наша міська влада пасе задніх. Дякуємо місцевим активістам, проте їхніх зусиль замало для такого відносно немалого міста.
В нас було два кінотеатра та басейн. Нажаль, все зруйноване.
Ще цікава історія про газокомпресорну станцію, але про це тут напише мій чоловік.
На жаль, про владу повністю згоден, мер може в старій Боярці й побудував каналізацію та дороги з тротуарами в перший термін, та він це все тягнув просто до свого дому. Так самой й міськраду переніс шоб ближче до дому було. Ну й теслу вже собі заробив на відкатах, і бухає як чорт.
Ваші коментарі та розповіді у відео неперевершені. Знімайте більше ❤ Велике дякую
32 роки живу в Боярці знав історію міста, але тепер дізнався ще багато чого нового для себе, дякую за розповідь
Як шкода такі старі дачі. Це ж окремий стиль архітектури, та, власне, спосіб життя. Як шкода, що за стільки років не знайшлись люди, готові вкласти в це гроші. А тепер, на жаль, виглядає так, що ми це втратимо. Так само як в Пущі Водиці.
Дякую за цікаву історію.
Наразі проживаючи за кордоном, дуже цікаво почути і побачити історію рідних міст. Молодці, що цікавитесь історією і доносите їх до молодого покоління.
Дякую автору за працю!
Дякую! Дуже цiкаво👍
Боярка моя рідна 😍 А кінотеатр називався іменем островського. Дякую за цікаве відео 😍
Крутяк - співпадяк ! Бо саме зараз заїхав у Боярку. Знайомі з дитинства місця, садиба біля другої школи, саме історичний куточок
Дякую за класне відео! Хай квітне Український RUclips!
Дякуємо за цікаві історії
Супер. Дууууже дякую. Дивися на ці місця вже іншими очима. Будь ласка, якщо є можливість, хочеться у вас на каналі побачити відео про Васильків. Є багато цікавих місць. Наприклад оборонні вали. Які скоро нажаль втратять свою красу (з допомогою людей).
Дякую за вашу дуже цікаву і пізнавальну роботу!
Круто, дякую, але здається що дуже стисло... Про Боярку (і Тарасівку) ще на 2 випуски мона нашкрябати, в цілому пізнавально, в юності відпочивав у санаторії Барвінок у Боярці (в бік села Забіря
Дякую. Дійсно дуже цікаво. Ми - народ , який не поважає історію. Все поламано, все понищено.
Дуже дякую за таку інформацію,я не так давно живу у Боярці і дуже цікаво було чути історію містечка
Про Боярку можна ще розказати про газифікацію СРСР.
Коли після Другої Світової в СРСР газифікація була лише у Львові з родовища в Дашаві.
Коли тягнули газову трубу з Львова до Москви, то в Боярці побудували одну з газокомпресорних станцій.
Так! Був час, коли москва отримувала виключно український газ! Та й газифікували весь радянський простір спеціалісти, що навчалися в Івано-Франківську.
Фактично, саме будівництво газокомпресорної станції дало поштовх для розвитку Боярки.
Привіт від мешканця Боярки.
Ютуб порекомендував це відео і я йому дуже вдячний. Підписка, лайк, дякую! Хай квітне український Ютуб! 🇺🇦
Дякую за цікавий репортаж про Боярку. Моє рідне місто. Кінотеатр називався "Островського". Він був гарний і ми дивились там фільми. Вузкоколійка теж була у лісі. Я пам'ятає те місце. І у своєму дитинстві ми бігали туди і там ще були її залишки . Але на початку 90-х їх хтось розібрав, мабудь на металобрухт.
Дякую за працю,а особливо за цей випуск ❤❤❤
Дякую автору за чуйне відео про Боярку. Шкода що в місті не залишилось тих старовинних дерев'яних будівель з різними карнизами. Було б добре почути більше подробиць. Кажуть без історії немає майбутнього.❤
Stepanets Gesundheit. Слава Україні. Героям слава. Хай квітне український RUclips 👏🇺🇦🇮🇱🇩🇪
Дякую , дуже ц1каво !!!
Дякую вам за інформацію цікаву багато повчального !❤я люблю
Вас слухати .
Молодець!!
Чудова розповідь,вдячність велика!❤❤❤❤❤❤
Слава Україні! Слава ЗСУ💪 Крим - це Україна💙💛 Дякуємо вам, наші захисники! ❤
Дякую за це відео, за інформацію. Я живу на вулиці Хрещатик, було дуже цікаво подивитися, дізнався багато нового. Дуже сумно, що з такою історією це все просто стоїть та ви самі бачите в якому стані( Я думаю є великі перспективи відновити ці локації, привести до туристичного вигляду та розвивати. Сама "стара" Боярка максимально спокійне місце, в лісі дуже затишно. Хочу доповнити, що ліс дійсно не виглядає старим, його засадили скоріш за все.
Дивно, що не згадав про фронтмена Gogol Bordello Євгена Гудзя. Чувак з Боярки доріс до того, що запалював на сцені з Мадонною та іншими топ зірками світу.
Дякую за випуск!
дуже дякую за цей випуск, з дитинства в боярці дача в Боярці..но навіть не знав що там такі відомі люди жили..дякую вам)
Дуже цікаво! Дякую Вам за Вашу роботу!
Кириле , дякую за цікаву інформацію . Хотіла додати що в Боярці жив Олександр Богомазов , відомий художник .
Бажаю каналу процвітання і гарної аудиторії.
Дякую, мені дуже цікаво , бо там файне місто , сину купив хату , сумніви є , файне місто , цікаво почути від тебе , дякую !!!
Приедьте и посмотрите один раз, чтобы не быть голословным, в каком состоянии моя родная Боярка. Городом она только на бумаге прописана. Знали бы вы лет хотя-бы 30 тому, какой она была...
Дякую від мешканця Боярки ! Відео сподобалось! 👍😊
Дякую за відео. Цікаво від тебе було послухати про Фастів місто з великою історією.
Дякуємо!Пізнавально,колоритно,допитливо!Степанцю-пошана!
🙏🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👌🏻👌🏻👌🏻Друзі!!!Кирило!!Оленка!!!!!Дякую вам за вашу працю,за відео !!!!за все що знімаете для нас!!Гапного настрою,гарного часу!!!!!👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻👍🏻Боже вам здоровя!за вас час,за вашу працю,за гарні таемниці……….того часу!!!!🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🤟🏻🌻🌻🌻🌻🌻🌞🇺🇦🤓
Дякую за пізнавальне відео про моє рідне місто !!! Хотілося б звернутися до мерів Боярки , часів так званої незалежності , невже вам не болить рідне місто , ви ж всі народилися тут, навчалися у школах цього міста , користуєтесь цим містом , збагачуєтесь за рахунок вирубки боярських лісів , який ви не садили , до речі , розкормили свої рила до невпізнаності !!!! Чому ніхто з вас не наважився відбудувати хоча б той самий кінотеатр Островського , привести вулиці у зразковий вигляд , парки , зробити дороги , освітлення і т. п ????
Перед виборами ви піднімаєте такі важливі теми і питання , знаєте , як їх вирішити , тільки дорвалися до годівниці , чхати хотіли на людей і на свої обіцянки !!!!
Дозволили хаотичні, огидні забудови в центрі міста , які перетворили його на шо попало !!! Як можна було допустити таке !!!!
Бо як не Єврейська солідарність то Слуги урода мерами.
Зробили б з любого кінотеатра Будинок Культури,якого до речі у Боярці немає.
Що заважає, Вам особисто, взяти те ж приміщення кінотеатру в оренду, чи викупити, знайти інвесторів, чи кредит під проект взяти і щось створити, щось достойне ? Критикувати і поради давати всі вміють, а самому зробити?
@@Yagodka-Lyu Те що нічого не зробили то погано. А дім культури в Боярці є на вулиці Шевченко, там даже спектаклі інколи бувають.
@@Олександр-в1б6ю Наскільки мені відомо залишки кінотеатру Островського в приватній власності.
Дякую Вам за інформацією
❤❤❤
Там, біля червоної школи, в кадр попав дуб з замурованим дуплом. На темно-сірій поверхні є декілька льотків.
Це кажатник, рукотворне житло для кажанів.
Молодци Степанци так трыматы хай вас бог бэрэжэ
Просто восторг!❤
Дякую за черговий цікавий випуск)
Ви просто молодець!
Підписалася на цей канал з місяць тому і не д умала,що він мені настільки буде подобатися
Як завжди, дуже пізнавально та цікаво! Я особисто багатьох фактів не знав. Дякую!
Маленький донат)
Дуже дякую ❤❤
В дитинстві багато разів була в санаторії в Боярці, на Хрнщатик 15, колись карла маркса. Дуже цікаво, що до советив в тому будинку було, дуже цікава будівля.
Санаторій називався Зірочка. А до революції адреса була Хрещатик №19,21,23 належала Ивановій Александрі Фаддіївні от Давидова Льва в 1912
Дякую, пане Кирило, за цікаву роповідь.
І чекаю нових випусків.
Дякую за чудову розповідь! До 5 класу жив у Боярці і вул. Вітянською бігав в кінотеатр ім.Островського витратити "батьківські гроші на пиріжки" на чергове кіно...
А під поштою, про яку згадує автор, у мене вкрали велосипед коли на хвилинку забіг всередину до мами. Потім навпроти через залізницю писали заяву в міліцію.
ДЯКУЮ,дуже цікаво!!!!
Дякую за працю.👍💪🥇🇺🇦
Супер круто, рідне місто ❤ Дякую Кирило!
лайкі. живу тут 4 роки: багато, що знав, але багато, що і дізнався від вас. гарні знання, дякую!
Вітання з Тарасівки!) Дякую за цікаву екскурсію Бояркою) Доволі часто сам проїзджаю по вулиці Хрещатик та задивляюсь на закинуті будиночки красивої архітектури. Завжди було цікаво хто там жив, кому належать зараз та яка в них історія) Дякую за висвітлення деяких історичних подій та пам'яток, цікаво було побачити рідні місця та ще й почути цікаву історію про них) Скільки вже років збираюсь на екскурсію Бояркою але постійно щось відволікає. Тепер дякуючи вашому відео точно запишусь на екскурсію, поки є на що дивитися. Бо як показує хронологія у відео то пам'ятки з кожним роком зникають та потрібно встигнути їх побачити) Також хотів ще від себе додати, що кінотеатр називався: "Космос", я ще встиг у ньому 1 раз побувати, але не памятаю вже на якому фільмі бо це було ще у 2008 році) Хотілось би більш детальну розповідь про Боярку та cусідні населені пункти. В Боярці ще є закинутий басейн, який до речі називається: "Прометей, як кінотеатр в Припяті) Любили тоді такі цікаві назви) Дякую за цікаве відео та з нетерпінням чекаю наступного) Якщо будете в Тарасівці та околицях - пишіть - дзвоніть, запрошую Вас до себе в гості на чай з тортом)
Тарасівка до 1924 була Бояркою. Весною будуть знову екскурсії по Боярці. Їх проводять декілька людей. Краща у Андрія Ковальова і Сергія Лисенко, жаль зараз їм не до екскурсій.
Дякую за сюжет. Рідне місто, цікава інформація
Дуже цікаво,з захопленням подивився
Прекрасне, та дуже цікаве відео!! Дякую вам за вашу роботу!!
Крутезне відео! Сподобалося підкріплення розповіді фото фактами, скрін інтерв'ю Кістяківського то окрема подяка! Одразу зрозуміло, що автор не задовільнився парою загально відомих джерел, а провів грунтовні розвідки! Буваю іноді у Боярці - казкові місця, ліс, озера довкола і цей диво будинок притулку... Тепер більш усвідомлено буду там походжати вулицями
Велике дякую за вашу працю 🙏
Степанець крутий!
ЧУДОВИЙ І ПІЗНАВАЛЬНИЙ ФІЛЬМ. НАША БУЧА БУЛА ЗО РОКІВ НАЗАД ТАКОЮ САМО ЗАНЕДБАНОЮ А СЬОГОДНІ ЗАВДЯКИ МЕРУ ВИ БАЧИТЕ ЇЇ ІНШОЮ...
ПАНЕ АВТОР, ВАШІ ФОТО БУЛИ ЗНЯТІ ВЛІТКУ І ЦЕЙ ФІЛЬМ ТРЕБА ПЕРЕЗНЯТИ У ЛІТНЮ ПОРУ І ЗАПРОПОНУВАТИ ЙОГО ПЕРЕГЛЯД У ІЗРАЇЛІ ТА США. ❤️❤️❤️🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇮🇱🇮🇱🇮🇱🙏🙏🙏💛💙
Дуже цікаве направлення на історію околиці міста Києва та і взагалі області
Автору каналу подяка за цікаву розповідь .