Дякую, Кириле! Моя бабуся мені розповідала, що німці зробили об'яву щоб місцяни приходили на Хрещатик і організовано розібрали харчі і речі з магазинів. Бо їжа псується, а все інше треба охороняти і т. і. Люди пішли, пішла і бабуся з моєю мамою на руках (1940 р. н.). Спускалась по Прорізній і тут почались вибухи. Бабуся забігла у підворотню на Пушкінскій і там ховалася, поки зтихло. Вибухи були такі, що цегла долітала до дворів Пушкінської. Загинуло багато і наших і німців. Німці довго гасили пожежі, але не все змогли. Горіло довго. Бабуся казала :не кажи нікому! І ще багато чого розказувала і про голодомор і про голод 46-го, але це інша і мабуть більш страшна тема. Також страшна тема - доля євреїв у окупації. Тому, я думаю, Бабин Яр це не закрита сторінка. Розповідайте, забирайте наші маленькі історії і з них буде складатися сучасний літопис нашого рідного Київа.
Які речі і продукти в магазинах , коли Київ три дні був безвладний ? . Місцяни ці три дні перли з магазинів все що там ще лишалося .. Про це казала і моя бабуся і описується в книзі Д.Малахова ,,Київ в 1939-1945 роки,, .. Та й у славетній повісті киянина Кузнєцова ,,Бабин Яр,, теж про це згадується .. Почитайте...
Дякую вам,шановний,що на те що творилося тоді,відкриваєте нам очі 😢😢😢.Дивлячись та слухаючи,що робили оті,,виродки, просто мурахи по шкірі...Як це все схоже і на тепер.На превеликий жаль повно колаборантів по всій Україні,за копійки продають її,неньку.Та разом з нею трощать не тільки будівлі,а й людей.😢😢Дякуємо вам,та чекаємо нових розповідей
Планы у пархатых як завжди!! Саботаж пархатых, обгадитьи все советское!! Разделяй и властвуй!! Фашизм легкая форма сионизма.Сионисты свои преступления прыкрыли фашизмом, коммунизмом.А сейчас русскими, и пандемией, и ещё самое смешно Киевской хунтой!!!
@@dzuz__33333 Пусть расскажет про Копище Олевского района. Лето 1943 года. Про пушистых нiмцiв. Наступним твором про часи війни стала повість М.Рубашова «Копищанська трагедія» (1970) у якій йдеться про трагічну долю поліського села Копище Олевського району (нині - Коростенський район Житомирської області), у якому 13 липня 1943 року німецькі загарбники та їх колаборанти розстріляли та спалили живцем 2887 жителів села, лише одиницям вдалося вижити. Епіграфом для твору М. Рубашов узяв слова Т. Шевченка: «Серце болить, а розказувать треба…».
Важка, але така потрібна розповідь про Київ, що зник. А ще й нам розповідають, що Україна нічого не дала світу. Нас вогнем випалювали, стирали з лиця землі фактичні докази нашої великої історії і культури, вибвали носіїв цієї історії, культури у карельських лісах та в магаданських таборах. Що за звірі такі ці наші північні сусіди... Недорозвинене дике плем'я, яке застрягло у своєму ровитку у середньовіччі. Величезна Вам поядка, Степанець, за Вашу титанічну працю!
@@nazard1284Не пом'ятаю, щоб вони мільйонами морили українців голодом, або мільйонами би саджали до таборів і вивозили з рідної землі, як русняві недолюди. Так що, як би поляки себе не поводили, вони поводили себе краще ніж кацапи.
Дякую Вам за сумний, але потрібний екскурс в минуле прекрасного Києва! Буду вдячна за розповідь про трагедію Бабиного Яру😢Прочитала про ті страшні події в книзі Анатолія Кузнєцова. Студенткою ходила через Бабин Яр, вулицею Мельникова, Сирецьким парком і не знала про жахіття,які там коїлись
Дякую за відео… важка тема для мене, бере злість за те, що у розвитку ми були на рівні з Європою, бо і були власне Європою. А потім комуністи зробили масштабний відʼємний ріст, як вони це люблять…
Дякую Вам, пане Кириле, за цікавезну розповідь і за пристрасть, з якою Ви любите Київ! Дещо про підрив Хрещатика я звісно знала, але завдяки Вашому відео це знання стало більш детальним і систематизованим, а Ваша емоційна розповідь вкупі з живою манерою зйомки саме тих місць, про які йдеться у відео, навіть створили для мене якийсь такий ефект присутності. Дякую!
Якраз зараз вивчаю тему довоєнного Хрещатика, навіть спеціально придбав книжку для міні-дослідження. Справді, дякую, вам за висвітлення болючої теми для багатьох киян і, особисто, мене, адже, усвідомлювати, що колись центральна вулиця столиці мала зовсім інший вигляд і взагалі іншу історію, яку навіть зараз намагаються знищити - дуже тяжко. І, якби не союз, тоді б не було по-перших відчуття відсудження під час прогулянки, а його архітектура могла би стати поряд, навіть з класичними загальновизнаними памʼятками Європи.
@@Гайдамак-х9мтак, Хрещатик справді дисонує з історичним Києвом. Нажаль Україна на помилка не навчилися, а пам'ятки архітектури нищать замінюючи якимось несмаком😢
Дуже дякую за надзвичайно важливу і маловідому інформацію,особливо сьогодні,щоб знала молодь і майбутні кияни. Кілька десятків років працювала на Хрещатику і дуже любила ті архітектурні перлини ,що дивом вижили. Гуляючи Парижем була вражена,як його старі району дуже нагадували мені Київ в районі театру ім Франка. Мала щастя бути на двох ваших екскурсіях,коли приїздила до Києва. Обов’язково зробіть відео про Бабин яр і зверніть увагу на те що там були розстріляні українські націоналісти/ Теліга та інші/, моряки Дніпровської флотилії,що потрапили в полон а також євреї. Дякую за невтомну працю. Привіт із NYC Слава Україні 🇺🇦🙏🇺🇦
Із задоволенням дивлюсь Ваші дослідження, багато чого дізнаюсь вперше. Все життя живу на улюбленій Шулявці, трохи знаю історію місцини. Буду рада почути про Шулявку від Вас, дослідника Києва. Дякую, успіхів!
Випадково потрапив на тебе. Спочатку не сподобалось, але потім зрозумів всю твою шаленість історією України та Києва. Відео продивився га одному подиху. Сам з Маріуполя тому ця тема для мене близька. З задоволенням подивлюсь відео про бабин яр.
Дякуємо Степанцю за таке важливе відео!! Було б дуже цікаво побачити відео про Бабин Яр! З дитинства жила у будинку поруч, в якому ще колись отримала квартиру моя прабабця. Памʼятаю як у школі в молодших класах водили на пікнік чи щось таке прямо у яру, та я була "вразливою" до цієї історії дитиною та не розуміла, як можна їсти, кататись на санчатах та веселитись на тих "кістках"... Та як раділа, коли побачила "відбудовану" деревʼяну синагогу на території парку (про яку було б теж дуже цікаво дізнатись більше). Дякую вам і бажаю подальших успіхів обом Степанцям!! Ви чудові
Після війни киянам,які розбирали завали на Хрещатику дозволяли забирати цеглу.Мій дядько був водієм вантажівки навозив цегли і збудував будинок на Нивках,в якому живе наразі його онука.
Пане Кирил.Хочу подякувати за чергове чудове відео. Признаюсь чесно з моменту як я познайомився з твоїм каналом де ти з Оленою гуляли по Байковому кладовищі і переглянувши усі відео на каналі. Навіть після того як підписався на канал кажана. Признаюсь такі відео просто геніальні. Коли ви показуєте історії вулиць, зо було на їх місці до нашого часу. Признаюсь вивчив історію рідного міста вивчив більше ніж у школі.
Підтримка і вподобайка автора за дуже потрібний контент.Я приїхала з Франківська в 1982р. і найулюбленішим проведенням дозвілля було відвідування музеїв ,худ виставок та театрів і концертних залів, але най найулюбленішим було мандрувати по старим і новим районам ,паркам і дніпровським кручами. Було неприємним відкриттям,що велика частина містян взагалі не цікавиться і не знає Київ і його історію. Тому вітаю і бажаю успіхів у творчості і просвітницьтві
Дивилася та плакала, скільки всього втрачено через цих нелюдей, які зараз знову хочуть все зруйнувати. Будь-ласка зробіть відео про Бабин Яр! Дуже дякую Вам за вашу працю!
Але ж як же про Бабин Яр замовчувалося, якщо і монумент там і люди передавали скрізь покоління? Мене мама з татом возили неодноразово квіти класти туди. Я з малечку про це знаю... І не знаю жодного киянина, хто б не знав!..
Дякую, шановний Кирило! Я не корінний киянин, але таааак підсів на Ваші розповіді і занурення в історію Київа і його передмість (які вже де-факто, давним давно стали у складі міста). Просто супер! Доступна цікава подача глибоко досліджуваного матеріалу. Неймовірно! На одному диханні дивишся! Дякую!
Дякую за таку цікаву інформацію з історії Київа! Чекаю на історію Бабиного яру. Хоча цей район "моя мала батьківщина" і я теж дещо знаю про його історію, але ваших знань набагато більше! Чекаю на нові відео❤
Неймовірний фільм!!! Як очі відкрились… Рідне місто вже ніколи не буде таким як було в моїй памʼяті… Ваші фільми вже поміняли моє вільне переміщення по місту, ходжу і вдивляюсь цікаві споруди до совкового періоду, після побаченого в цьому відео піду витріщатися на вцілілі будівлі) Дякую за Вашу працю!🔝
Пане, Кирило, дуже дякую Вам за таку цікаву лекцію. Ви робите дуже потрібну справу - збираєте історію нашого міста, особливо це важливо для тих місць, де не будуть водити туристів. Адже з кожним роком історія таких місцин забувається: помирають чи з'їзджають "корінні" мешканці, а нові не завжди цікавляться історією їхньої місцевості проживання. Дуже чекаю коли Ви розкажете про Пріорку. Я намагався почитати, яле просто за пошуком про цю місцевість розказано мало, мабуть, треба знати де шукати.
Як на мене - один з найкращих випусків. Дякую. Щодо проектів відновлення Хрещатика - бачила ці проекти в Заповіднику. Деякі були дійсно "прикольними") Наприклад, в одному з них передбачалось СІМ театрів, ТРИ мистецькі галереї. Шкода, що проект залишився безіменним, автор невідомий.
Дякую за те, що підняли цю тему. Я теж дуже багато цікавилася цим. На прикладі тієї-ж Прорізної, де ви часто показували арку Метробуду, можна було заглянути у внутрішній простір її, там добре видно стару забудову з арковими вікнами, такий собі колодязь. А ще, якщо подивитись на фасад дому (в районі пам"ятника Паніковському) то видно, що вікна різного розміру і розташовані на різних рівнях. При відбудові будівлі задіяли фрагменти старих будинків. Пробачте, але хочу зробити невелике зауваження. Показ фото і відео було трохи хаотичним, говорили про одне - показували інше. Можна було показати фото того Хрещатика, наскільки були красиві будівлі і в що вони перетворилися. Той же Цирк Крутікова, хмарочос Гінсбурга (на той час сама висока будівля Европи), готель Континенталь, Дума, Дитячій світ , тощо. І ще, ні слова не було сказано про величезну втрату для нашого міста і історії, про підрив Успенського собору XII cт. Києво-Печерської Лаври. Я дякую Вам, за всю ту кропітку роботу, яку Ви робите, досліджуючи історію нашого міста. p.s. Чекатиму на розповідь про Бабин Яр і невеликі концтабори навколо, де тримали наших полонених, яких згодом теж розстріляли в тому-ж яру. Люди, котрі живут коло нього, навіть не здогадуються на якому місці побудовані їх будинки...
Дуже-дуже важлива й потрібна робота пана Степанця ! Всі ці знання треба викладати в школі, щоб молоді люди не були такою дрімучою та байдужою ватою, якої у нас в країні ще повно!
Дякую за відео про Київ, вже 3-й рік пішов, як Ми проживаємо в столиці - історію потрібно знати... Просимо про Бабан яр! Миру та процвітання Вашому каналу!
За цікавий ролик про Хрещатик подяка.Пишу коментарій в підтримку випуску відео про Бабин Яр.Цікавимось з дружиною цими жахливими подіями та бажаємо почути більше від Кирила.
Дякую, Кириле! Моя бабуся мені розповідала, що німці зробили об'яву щоб місцяни приходили на Хрещатик і організовано розібрали харчі і речі з магазинів. Бо їжа псується, а все інше треба охороняти і т. і. Люди пішли, пішла і бабуся з моєю мамою на руках (1940 р. н.). Спускалась по Прорізній і тут почались вибухи. Бабуся забігла у підворотню на Пушкінскій і там ховалася, поки зтихло. Вибухи були такі, що цегла долітала до дворів Пушкінської. Загинуло багато і наших і німців. Німці довго гасили пожежі, але не все змогли. Горіло довго. Бабуся казала :не кажи нікому! І ще багато чого розказувала і про голодомор і про голод 46-го, але це інша і мабуть більш страшна тема. Також страшна тема - доля євреїв у окупації. Тому, я думаю, Бабин Яр це не закрита сторінка. Розповідайте, забирайте наші маленькі історії і з них буде складатися сучасний літопис нашого рідного Київа.
Які речі і продукти в магазинах , коли Київ три дні був безвладний ? . Місцяни ці три дні перли з магазинів все що там ще лишалося .. Про це казала і моя бабуся і описується в книзі Д.Малахова ,,Київ в 1939-1945 роки,, .. Та й у славетній повісті киянина Кузнєцова ,,Бабин Яр,, теж про це згадується .. Почитайте...
Дуже дякую за спогади бабусі ❤❤
Дякую вам,шановний,що на те що творилося тоді,відкриваєте нам очі 😢😢😢.Дивлячись та слухаючи,що робили оті,,виродки, просто мурахи по шкірі...Як це все схоже і на тепер.На превеликий жаль повно колаборантів по всій Україні,за копійки продають її,неньку.Та разом з нею трощать не тільки будівлі,а й людей.😢😢Дякуємо вам,та чекаємо нових розповідей
@@anatolijpavlovych8230Кузнєцова, якщо б Ковалева чи Ковачова то можливо і так , але Кузнєцова, там в москії
Про Бабин Яр обов'язково. Чекаємо з нетерпінням.
Підтримую!
Планы у пархатых як завжди!!
Саботаж пархатых, обгадитьи все советское!! Разделяй и властвуй!!
Фашизм легкая форма сионизма.Сионисты свои преступления прыкрыли фашизмом, коммунизмом.А сейчас русскими, и пандемией, и ещё самое смешно Киевской хунтой!!!
Більш ніж Достатньо, який Бабий Яр, почитай книжку зі школи
@@dzuz__33333 Книжку зі школи можеш сам почитати
@@dzuz__33333 Пусть расскажет про Копище Олевского района. Лето 1943 года. Про пушистых нiмцiв. Наступним твором про часи війни стала повість М.Рубашова «Копищанська трагедія» (1970) у якій йдеться про трагічну долю поліського села Копище Олевського району (нині - Коростенський район Житомирської області), у якому 13 липня 1943 року німецькі загарбники та їх колаборанти розстріляли та спалили живцем 2887 жителів села, лише одиницям вдалося вижити. Епіграфом для твору М. Рубашов узяв слова Т. Шевченка: «Серце болить, а розказувать треба…».
Важка, але така потрібна розповідь про Київ, що зник. А ще й нам розповідають, що Україна нічого не дала світу. Нас вогнем випалювали, стирали з лиця землі фактичні докази нашої великої історії і культури, вибвали носіїв цієї історії, культури у карельських лісах та в магаданських таборах. Що за звірі такі ці наші північні сусіди... Недорозвинене дике плем'я, яке застрягло у своєму ровитку у середньовіччі. Величезна Вам поядка, Степанець, за Вашу титанічну працю!
Наші західні (поляки) сусіди вели себе нічим не краще, по відношенню до нас.
Якщо ви слухаєте що про нас розповідає руснява кріпацька худоба, то ви несповна розуму.
@@nazard1284Не пом'ятаю, щоб вони мільйонами морили українців голодом, або мільйонами би саджали до таборів і вивозили з рідної землі, як русняві недолюди. Так що, як би поляки себе не поводили, вони поводили себе краще ніж кацапи.
Дякую Вам за сумний, але потрібний екскурс в минуле прекрасного Києва! Буду вдячна за розповідь про трагедію Бабиного Яру😢Прочитала про ті страшні події в книзі Анатолія Кузнєцова. Студенткою ходила через Бабин Яр, вулицею Мельникова, Сирецьким парком і не знала про жахіття,які там коїлись
@@Катеринка-м5л Теж читав "Бабин Яр" Кузнєцова. Страшна, але дуже важлива книжка.
Дякую за відео… важка тема для мене, бере злість за те, що у розвитку ми були на рівні з Європою, бо і були власне Європою. А потім комуністи зробили масштабний відʼємний ріст, як вони це люблять…
😢😢😢
Дякую, сам не киянин та дуже люблю це місто. Ти робиш гарну справу. Слава Україні.
Дякую за відео. Дуже важко сприймати цюю правду. Але ж то історія нашого міста. Дякую Вам за Вашу працю, дуже потрібну нашим дітям!👍❤️
Кириле, Ваша праця просто безцінна для нашої України! Велика Вам подяка! Слухаємо завжди з величезним інтересом!
Просто дякую, за цю історію. Мене вразили фото згорілих будинків. Так сумно, ми знову у небезпеці. І знову від тих самих росіян
Дякую за вашу кропітку,дуже цікаву і пізнавальну роботу! Степанці ви, як завжди Молодці!
Дякую захисникам України за мужність і героїзм, дякую автору за працю.
29-го-30-го вересня річниця розстрілів у Бабиному Яру😢 Скільки горя випало на моє рідне місто😢 Як шкода невинно загиблих людей😢😢😢
Дякую шановний що зберігаєте історію нашого міста та взагалі України
Дякую вам щиро. Дуже цiкаво. Киянин.
Читав я правду про ці події, але щиро дякую Вам про більшу іншу інформацію, з днем
Українського
Козатьска!!!
Подяка за історію Хрещатика. Побажання, по можливості, фото будівель до зруйнування і після з існуючих архівів
Дякую за вашу любов до нашого рідного міста ❤ я дивилась слухала і плакала
Кириле, дякую, що підняв цю важливу тему! багато хто навіть з корінних киян не знає, що насправді сталось із Хрещатиком
Сумна історія... Дякую! Всі Ваші розповіді дуже пізнавальні і цікаві.
Дякую Вам, пане Кириле, за цікавезну розповідь і за пристрасть, з якою Ви любите Київ! Дещо про підрив Хрещатика я звісно знала, але завдяки Вашому відео це знання стало більш детальним і систематизованим, а Ваша емоційна розповідь вкупі з живою манерою зйомки саме тих місць, про які йдеться у відео, навіть створили для мене якийсь такий ефект присутності. Дякую!
Якраз зараз вивчаю тему довоєнного Хрещатика, навіть спеціально придбав книжку для міні-дослідження. Справді, дякую, вам за висвітлення болючої теми для багатьох киян і, особисто, мене, адже, усвідомлювати, що колись центральна вулиця столиці мала зовсім інший вигляд і взагалі іншу історію, яку навіть зараз намагаються знищити - дуже тяжко. І, якби не союз, тоді б не було по-перших відчуття відсудження під час прогулянки, а його архітектура могла би стати поряд, навіть з класичними загальновизнаними памʼятками Європи.
Чому у вас відчуття відчуження від сучасного Хрещатика?
@@userjgfddgsg ну бо напросто неприємно ним гуляти, ніби він інородний, не той, яким би мав би бути
@@Гайдамак-х9мтак, Хрещатик справді дисонує з історичним Києвом. Нажаль Україна на помилка не навчилися, а пам'ятки архітектури нищать замінюючи якимось несмаком😢
Низкий уклін, дорогий друже! Велика подяка за цвкаву і дуже корисну роботу❤
Дякую! Чекаю на випуск щодо Бабиного яру
Яка дивовижна і страшна історія. Дякую за вашу роботу. Дуже цікаво!
Як завжди, дуже цікаво, дякую за кропітку працю!!
Чекаю випуск про Бабин Яр. Боляче, але треба
Продовжуйте свої програми Будь яка тема по Київу важлива, цікава. Україна має позбавлятися брехні совдепії. Щира Подяка ❤❤❤
Дякую за відео. Я не киянин, але живу тут 30 років та дуже люблю це місто. Шкода, що так мало залишилось від історичного центру.
Дякую вам Кирило за вашу працю дуже сумна історія
Дуже дякую за надзвичайно важливу і маловідому інформацію,особливо сьогодні,щоб знала молодь і майбутні кияни.
Кілька десятків років працювала на Хрещатику і дуже любила ті архітектурні перлини ,що дивом вижили.
Гуляючи Парижем була вражена,як його старі району дуже нагадували мені Київ в районі театру ім Франка.
Мала щастя бути на двох ваших екскурсіях,коли приїздила до Києва.
Обов’язково зробіть відео про Бабин яр і зверніть увагу на те що там були розстріляні українські націоналісти/ Теліга та інші/, моряки Дніпровської флотилії,що потрапили в полон а також євреї.
Дякую за невтомну працю.
Привіт із NYC
Слава Україні 🇺🇦🙏🇺🇦
Уклінно дякую за відео! Сил Вам на всі проекти! Ви і Ваша дружина - великі патріоти!!! Слава Україні!
Найважливіший випуск про Київ, на сьогодні!
Дуже важлива робота!
Браво!
Із задоволенням дивлюсь Ваші дослідження, багато чого дізнаюсь вперше. Все життя живу на улюбленій Шулявці, трохи знаю історію місцини. Буду рада почути про Шулявку від Вас, дослідника Києва. Дякую, успіхів!
Дякую за вашу працю , це дуже важливо для молоді .
Спочатку вподобайка потім перегляд. Дякую Вам.
Випадково потрапив на тебе. Спочатку не сподобалось, але потім зрозумів всю твою шаленість історією України та Києва. Відео продивився га одному подиху. Сам з Маріуполя тому ця тема для мене близька. З задоволенням подивлюсь відео про бабин яр.
Цікаво, інформаційно. Необхідно 🙌🏼
Дякую за такий чіткий контент без води
Велика подяка! Я не киянка, але просто закохана в це місто! Дякуючи Вам, ще бідьше захоплююсь ним
Степанець'як' завжди'дуже' цікаво'пізнавально' подобаються'всі' вашівипуски'дякую' завашу'працю❤❤❤❤❤😊
🇺🇦 ЗАПОРІЖЖЯ 🇺🇦 Степанець молодець! Хай Українці знають, хто ще не знає!💛💙
Дякую! Завдяки вашому каналу вивчаю рідне місто, в якому прожила все життя від народження, але мало що знала про нього.
Дякуємо Степанцю за таке важливе відео!!
Було б дуже цікаво побачити відео про Бабин Яр! З дитинства жила у будинку поруч, в якому ще колись отримала квартиру моя прабабця. Памʼятаю як у школі в молодших класах водили на пікнік чи щось таке прямо у яру, та я була "вразливою" до цієї історії дитиною та не розуміла, як можна їсти, кататись на санчатах та веселитись на тих "кістках"... Та як раділа, коли побачила "відбудовану" деревʼяну синагогу на території парку (про яку було б теж дуже цікаво дізнатись більше).
Дякую вам і бажаю подальших успіхів обом Степанцям!! Ви чудові
Особлива подяка за дуже вчасну, щемливу тему!❤❤❤❤
Після війни киянам,які розбирали завали на Хрещатику дозволяли забирати цеглу.Мій дядько був водієм вантажівки навозив цегли і збудував будинок на Нивках,в якому живе наразі його онука.
Мої батьки також збудували літню кухню з такої цегли. До сих пір користуємся
Пане Кирил.Хочу подякувати за чергове чудове відео. Признаюсь чесно з моменту як я познайомився з твоїм каналом де ти з Оленою гуляли по Байковому кладовищі і переглянувши усі відео на каналі. Навіть після того як підписався на канал кажана. Признаюсь такі відео просто геніальні. Коли ви показуєте історії вулиць, зо було на їх місці до нашого часу. Признаюсь вивчив історію рідного міста вивчив більше ніж у школі.
Автор відео - Кирило!!!
@@VoldemarV вибачаюсь. Дякую за виправлення.
Дякую за пізнавальну історію .
Дякую за цікаве та інформативне відео. Також подяка за висвітлення важливих моментів історії міста. Бажаю розвитку каналу. Все буде Україна!
Велика вдячність Вам за Вашу роботу! Вона надважлива і просто безцінна для киян!
Цікаво, моя мама жила на той час на Пушкінській, тож їх будинок згорів від підривів на Хрещатику, то вони залишились без житла з німцями на одинці(.
Підтримка і вподобайка автора за дуже потрібний контент.Я приїхала з Франківська в 1982р. і найулюбленішим проведенням дозвілля було відвідування музеїв ,худ виставок та театрів і концертних залів, але най найулюбленішим було мандрувати по старим і новим районам ,паркам і дніпровським кручами. Було неприємним відкриттям,що велика частина містян взагалі не цікавиться і не знає Київ і його історію. Тому вітаю і бажаю успіхів у творчості і просвітницьтві
Дивилася та плакала, скільки всього втрачено через цих нелюдей, які зараз знову хочуть все зруйнувати. Будь-ласка зробіть відео про Бабин Яр! Дуже дякую Вам за вашу працю!
Про Бабин яр чекаю. Трагедія, що замовчувалася .
Так, Бабин яр почався з підриву Хрещатика Іваном Кудрею
Але ж як же про Бабин Яр замовчувалося, якщо і монумент там і люди передавали скрізь покоління? Мене мама з татом возили неодноразово квіти класти туди. Я з малечку про це знаю... І не знаю жодного киянина, хто б не знав!..
Слава Україні, Слава Києву, Слава Хрещатику. Чудовий випуск, будь-ласка продовжуйте
Захотілось попасти на Хрещатик 1920 років, погуляти там... Чекаємо на послуги машини-часу!
Про Бабин яр дуже потрібно зняти ролик.
Дякую, шановний Кирило!
Я не корінний киянин, але таааак підсів на Ваші розповіді і занурення в історію Київа і його передмість (які вже де-факто, давним давно стали у складі міста). Просто супер!
Доступна цікава подача глибоко досліджуваного матеріалу. Неймовірно! На одному диханні дивишся! Дякую!
Дякую,дуже цікаві історичні факти!
Молодець! Дуже цікаво і корисно. Це, мабуть, найбільша збірка матеріалів по Києву.
Напевно, вже так ❤❤
Дякую за таку цікаву інформацію з історії Київа! Чекаю на історію Бабиного яру. Хоча цей район "моя мала батьківщина" і я теж дещо знаю про його історію, але ваших знань набагато більше! Чекаю на нові відео❤
Я киянка, дуже хочеться послухати, що було, хоча я чула, що ти розповів, але може ще, щось не чула. Дякую за історію, дуже чекаю на продовження.
Дякую Вам за Вашу працю, дуже дуже цікаво. Чекаю на наступні екскурсії з таким цікавими розповідями. ДЯКУЮ
Чекав це відео. Тепер чекатиму про Бабин яр.
Підтримую розповідь про Бабин Яр і інші ваші роботи! Дуже потрібна робота. Дуже цікаво зроблена. Дякую!
Дуже цікаве і змістовне відео, як завжди. Пр Бабин яр зніміть обов'язково
Дякую! Знімемо обов’язково
Неймовірний фільм!!!
Як очі відкрились…
Рідне місто вже ніколи не буде таким як було в моїй памʼяті…
Ваші фільми вже поміняли моє вільне переміщення по місту, ходжу і вдивляюсь цікаві споруди до совкового періоду, після побаченого в цьому відео піду витріщатися на вцілілі будівлі) Дякую за Вашу працю!🔝
Дякую, це приємно ❤❤
Дякуємо вам за працю! Дуже сподобалося!
Пане, Кирило, дуже дякую Вам за таку цікаву лекцію. Ви робите дуже потрібну справу - збираєте історію нашого міста, особливо це важливо для тих місць, де не будуть водити туристів. Адже з кожним роком історія таких місцин забувається: помирають чи з'їзджають "корінні" мешканці, а нові не завжди цікавляться історією їхньої місцевості проживання. Дуже чекаю коли Ви розкажете про Пріорку. Я намагався почитати, яле просто за пошуком про цю місцевість розказано мало, мабуть, треба знати де шукати.
Пане Кирил, дуже вдячна буду за історію Бабиного Яру .
Дякую! Про Бабин яр чекаю. Трагедія, що замовчувалася . Ти робиш гарну справу. Слава Україні.
Вам дякую, у мене є довідник про Київ, де типа в 43 році, радянськи війська зустрили Київ таким.
Як на мене - один з найкращих випусків. Дякую. Щодо проектів відновлення Хрещатика - бачила ці проекти в Заповіднику. Деякі були дійсно "прикольними") Наприклад, в одному з них передбачалось СІМ театрів, ТРИ мистецькі галереї. Шкода, що проект залишився безіменним, автор невідомий.
Дякую!
Дякую за цікавий контентрозкажіть про київський єрусалим на вул.овруцькій
Супер відео, постійно дивлюсь вас.
Бабин Яр - дуже цікаво
Дякую за чергову чудову екскурсію! Буде відео про Бабин Яр - дивитимусь обов'язково. Хоча...я будь-яке ваше відео буду дивитись обов'язково.
Дякую за те, що підняли цю тему. Я теж дуже багато цікавилася цим. На прикладі тієї-ж Прорізної, де ви часто показували арку Метробуду, можна було заглянути у внутрішній простір її, там добре видно стару забудову з арковими вікнами, такий собі колодязь. А ще, якщо подивитись на фасад дому (в районі пам"ятника Паніковському) то видно, що вікна різного розміру і розташовані на різних рівнях. При відбудові будівлі задіяли фрагменти старих будинків. Пробачте, але хочу зробити невелике зауваження. Показ фото і відео було трохи хаотичним, говорили про одне - показували інше. Можна було показати фото того Хрещатика, наскільки були красиві будівлі і в що вони перетворилися. Той же Цирк Крутікова, хмарочос Гінсбурга (на той час сама висока будівля Европи), готель Континенталь, Дума, Дитячій світ , тощо. І ще, ні слова не було сказано про величезну втрату для нашого міста і історії, про підрив Успенського собору XII cт. Києво-Печерської Лаври. Я дякую Вам, за всю ту кропітку роботу, яку Ви робите, досліджуючи історію нашого міста. p.s. Чекатиму на розповідь про Бабин Яр і невеликі концтабори навколо, де тримали наших полонених, яких згодом теж розстріляли в тому-ж яру. Люди, котрі живут коло нього, навіть не здогадуються на якому місці побудовані їх будинки...
Дякую за коментар! Успенський собор підірвали пізніше, вже в листопаді, й це інша окрема тема для розповіді
А монтажем я не займаюсь особисто)
Як завжди цікаво,розумно,патріотично,правдиво. Дякую
Дякую, дуже корисно! Важко дорослішати і розуміти, що було насправді!
Зацікавлена у додаткових відео на підняті теми. Бажаю наснаги! 😊
Дуже-дуже важлива й потрібна робота пана Степанця ! Всі ці знання треба викладати в школі, щоб молоді люди не були такою дрімучою та байдужою ватою, якої у нас в країні ще повно!
Чудове відео! Дуже дякую!
Хрещатик, 5 я застав діючим ще і бачив, як його зносили в дитинстві.
Дуже тоді вразило це і було сумно від цього...
Дякую за вашу працю та цікаві відео
Щиро дякую за відео... Завжди цікаво послухати та подивитися. Багато цікавої та неочікуваної інформації...
Вітаю з Святошино ❤❤👍👍👍 мій батько 1929 рік народж мені теж казав шо Київ підірвали німці і я була мала і вірила
Важко було дивитися як киянину це відео, але дякую велике за твою роботу! Правду треба показувати і знати, якою б важкою вона не була.
Дякуєм вам ,Кириле ,за вашу титанічну працю.Чекаєм нове відео про Бабин яр.💜💛💙
Дякую! Буде знято
Блін, дуже цікаво.... Дуже дякую!!!
Дякую за відео про Київ, вже 3-й рік пішов, як Ми проживаємо в столиці - історію потрібно знати...
Просимо про Бабан яр!
Миру та процвітання Вашому каналу!
Бабій яр-це біль не тільки київських евреїв та киян, це трагедія набагато більша.
Дай Бог Вам сил зняти історію про Бабій яр.
Дякую вам
Величезне дякую за відео про місто, яке не можна не любити.
❤️❤️
Що мені дуже подобається на вашому каналі - це завжди ніби антропологічна праця )
Моя прабабуся відбудовувала Хрещатик. Жінка, молода але велику силу мала...Дякую ЗСУ. Слава Україні.
Шана Вашій бабусі! Слава героям!
Дуже цікаво, дуже. Дякую Вам і чекаю на нові інтересі факти про мій любий Київ і
Дуже дякую! Звичайно, знімайте далі, завжди цікаво
Бабин яр - це так сумно, але треба
Було цікаво слухати вашу розповідь. Чекатиму подальших зустрічей.
Було б цікаво послухати про Хрещатик царського періоду, початок XX ст., про архітектуру та видатних митців які її створювали.
Як завжди супер випуск .Дякую
Дякую за Вашу працю ❤🎉
Дякуємо вам,дай Боже доброго здоров'я ❤
Дякуй Вам !!! ❤️🇺🇦❤️🇺🇦❤️
Дякую за відео. Дивлюсь з задоволенням. Якщо що приїжджайте до нас в Пущу. Розкажу все що знаю
Дуже цікаво про Бабин яр, дійсно чекатиму з нетерпінням. Дякую за Вашу роботу, цікаво пізнавати історію свого міста.
Дякую дуже)
Степанець молодець,дуже вдячні, ждем нових відео
За цікавий ролик про Хрещатик подяка.Пишу коментарій в підтримку випуску відео про Бабин Яр.Цікавимось з дружиною цими жахливими подіями та бажаємо почути більше від Кирила.