ΗΧΕΙΑ μικρά ΘΗΡΙΑ για Gaming και Ταινίες | Creative T100

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 2 июл 2024
  • ► Μπείτε στην παρέα μας κάνοντας SUBSCRIBE στο κανάλι μας ► bit.ly/bustedyt ✔
    ► Σήμερα σας έχω μια πρόταση για το πως να αναβαθμίσετε τον ήχο σας είτε αφορά το Gaming είτε μουσική, ταινίες και σειρές, εύκολα, γρήγορα και σχετικά οικονομικά τοποθετώντας ένα φανταστικό σετ ηχείων Creative T100 στο γραφείο σας και συνδέοντάς το με το PC ή το PS5 και Xbox Series X/S ή ακόμα και στο σαλόνι σας.
    0:00 Εισαγωγή
    02:08 Unboxing των ηχείων Creative T100
    08:33 Audio test των ηχείων και εντυπώσεις
    09:50 Footage από το σαλόνι μου συνδεδεμένα με το PS5
    10:49 Επίλογος
    Διάστασεις και λοιπά χαρακτηριστικά: gr.creative.com/p/speakers/cr...
    ► Μπείτε στον νέο μας Discord server του Busted ► / discord
    -----
    Filmed and edited by Δημήτρη Κάρα. | Instagram ► bit.ly/dimitrisinsta | bit.ly/dimitristwitter | Game IDs ► (PSN ID: kdim87) (Xbox ID: dikakom)
    -----
    Επισκεφθείτε το Busted ► busted.gr/
    -----
    Ακολουθήστε το Busted για να τα λέμε και σε όλα τα social networks:
    Facebook ► / bustedgr
    Greek Busted Gamers ►bit.ly/greekbustedgamers
    Twitter ► / bustedgr
    Instagram ► / bustedgr
    TikTok ► Bustedgr
    -----
    Ο εξοπλισμός μου:
    📷 Sony ZV-E10 (Φακός Sony 16-50mm F3.5)
    💻 Macbook Air M1
    📟 iPad Pro 2020
  • ИгрыИгры

Комментарии • 12

  • @giannispi2135
    @giannispi2135 7 месяцев назад +1

    Vfm επιλογή με τόσες επιλογές συνδεσιμότητας, χωρίς woofer με ποιοτική κατασκευή και πολύ καθαρός ήχος. Ιδανική επιλογή για gaming, μουσική και ταινίες. Εγω χρησιμοποιώ το Blaster x το οποίο αγόρασα πριν λίγες ημέρες και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Στα horror games, ο ήχος είναι φοβερός ανυπομονώ να τη δοκιμάσω στον Συγγραφέα Alan Wake. Ωραίο unboxing, καλή συνέχεια σε όλη την ομάδα.
    Bustedyste!!!
    Έπρεπε να βάλεις Paradise lost 🤟🤟🙏🙏💪💪

    • @Bustedgr
      @Bustedgr  7 месяцев назад +1

      Πραγματικά ακόμα σήμερα μετά από αρκετές μέρες με εντυπωσιάζουν όπως την πρώτη φορά που τα άκουσα. Τα θεωρώ εξαιρετικό VFM. Με το καλό να απολαύσεις και το Alan Wake στο Blaster X σου 💪🏻💪🏻 Paradise lost φοβερή επιλογή 🙏🏻🙏🏻

  • @kwstis19811
    @kwstis19811 7 месяцев назад +1

    πολυ αξιοπρεπες και τιμιο το creative!! κατεχω μια ηχομπαρα jbl 5,1 surround η οποια για σαλονι 25 τετραγωνικων ειναι αρκετα καλη αν και μου φανηκε αλμυρη η τιμη της !!(500 ευρω και κατι ψιλα....)

    • @Bustedgr
      @Bustedgr  7 месяцев назад +1

      Όντως Κωστή και μετά από τόσες μέρες τα συγκεκριμένα ηχεία δεν με απογοητεύσει καθόλου. Τούμπανη η ηχόμπαρα σου, ναι 500€ δεν είναι λίγα και σε αυτό το μπατζετ έχεις αρκετές επιλογές αλλά αν σε καλύπτει είσαι μια χαρά! 💪🏻

    • @kwstis19811
      @kwstis19811 7 месяцев назад +1

      Κάνε κ άλλα τέτοια βίντεο αν μπορείς φιλτατε,αναμένουμε,καλές συνέχειες

    • @Bustedgr
      @Bustedgr  7 месяцев назад

      @@kwstis19811Εννοείται φίλε μου έχω σκοπό να κάνω όσα περισσότερα μπορώ και να έχουν ουσία! Σε ευχαριστώ!

  • @marioccoprey9177
    @marioccoprey9177 7 месяцев назад +1

    Χωρις subwoofer χανει πολυ απο την εμπειρια νομιζω δημητρη.αλλα ειναι καλη αναβαθμιση απο τα ηχεια της τηλεορασης

    • @Bustedgr
      @Bustedgr  7 месяцев назад +1

      Το Subwoofer πάντα δίνει το κάτι παραπάνω όντως αλλά αλήθεια δεν έχω ξανακούσει από ηχεία καλύτερο μπάσο,γιατί δεν είναι μόνο το βάθος αλλά και η καθαρότητας.

    • @marioccoprey9177
      @marioccoprey9177 7 месяцев назад +1

      ​​@@Bustedgrcreative ηχομπαρα 2.1 θα παρω τωρα στα black friday δημητρη μαλλον.ειναι και οικονομικη ειδα.και μια οθονη pc σετακι.μπραβο για το βιντεο φιλε ευχαριστουμε

    • @Bustedgr
      @Bustedgr  7 месяцев назад +1

      @@marioccoprey9177 Πολύ ωραίο σε βρίσκω! Να ανεβάσεις lootoftheday να καμαρώσουμε όταν με το καλό τα πάρεις! Σε ευχαριστώ αλάνι!

  • @tailssega9787
    @tailssega9787 Месяц назад

    Εχω στιν κατοχή μου τα creative pebble v3 θα άξιζε ι αναβάθμιση στα T100?

    • @Bustedgr
      @Bustedgr  Месяц назад

      Ναι 100% τα T100 είναι θηρία πραγματικά επίσης θα δεις αναβάθμιση σε όλα τα επίπεδα.