Ваші всі поради для нас, простих любителів є дуже корисними.Дякую Вам за корисні поради та гарно поданий матеріал. Разом до перемоги. Слава нашим захисникам України!!!
Коментар на підтримку , бажаю побороти хворобу і гарного врожаю , та головне здоров'я)) в мене з баштаном теж біда , тільки інша - слимаки (( ,а город з томатами затопило , але нічого як казав ,Тарас Шевченко ...борітеся - поборите))))
Минулого року в мене так в'янули баклажани! Врятували фундазолом! На фітоспорин дуже мало надії! Зараз його стільки підробляють! Полийте під корінь хоча б один рядок для експерименту! Болячка довго залишається в грунті! Удачі Вам! Не беріть близько до серця! Прикро, але щось та й вродить!
Підтримую вас вподобайкою та коментарем! Прикро, що надіялися на урожай, а воно от так сталося. У нас в тому році з кавунами таке було. В цьому році посадили геть на іншій ділянці. Поки все добре.
Обробляла для профілактики Ридомилом, підходить й для лікування. Треба обробити ті рослини, що залишились. Інші рекомендують Квадрис. Не боюся хімії, у кожного препарата є термін очікування, до зрілості плодів шкідліві речовини встигнуть вийти з рослини.
Я думаю без хімії тут не обійтися. Але коли вже рослини захворіли то тут і хімія не допоможе. Треба тільки обробляти до початку хвороби. Нас у цьому ж році ця біда теж не оминула. Захворіли огірки. Мабуть рік такий сприятлива погода для розвитку цієї хвороби. Дякую за відео. Хороших вам урожаїв
Якщо така хвороба вже є, то потрібно хворі рослини викинути якнайдалі від городу. Звісно ж потрібно звертати увагу на насіння, вже є сорти і гібриди які стійкі до тих чи інших хвороб та шкідників. А обробити краще триходермою. Препарат біологічний і можна обробляти ним в будь-який час і будь-які культури. Звісно ж шкода що у вас пропадають рослини. Сподіваюсь ті дині що залишаться дадуть гарний урожай.
Це все дощі залили,перепади температур - диня капризні до цього, ніж кавуни, хоча вони теж хворіють...Діду, якщо вирощуємо не на легких грунтах, як на Херсонщині, треба часто культивувати міжряддя або проходити сапою після дощів. ще постійно хоча б раз у неділю треба вносити біопрепарати, Триходермін наприклад,тільки в грунт, по листу то марна справа, а після висадки, звичайно, без хімії не обійтись, проливаю Превикуром або Юніформом для профілактики. Бажаю успіхів👍
Дякую за відео. Не все про красу треба знімати. А то є такі. Що у них усе чудово. Не показують усі пимхи природи. А ти дивишся і думаєш, що у тебе руки не звідтіля ростуть. Цього року взагалі ми усе якесь не певне. Якийсь сорт баклажанів теж з низу листя , як підпалені. Позакручувалися у гору, але стоять , квітнуть. Спостерігаємо, шоврно буде. Обробили , чекаємо. Так що не сумуйте. Після динь , дині будуть. Шкода тільки праці. Ми ж їх "разом" сіяли
Згідна , що залежить від сорту. Два роки садила насіння з дині , якою нас пригостили . На диво росли і родили , хоча до цьго вже пару років і не намагалась - пропадали . Так от , посадила , дуже вже смачна була та динька ,попросила чоловіка щоб кропив і дині тим , чим помідори від фітофтори і ні одна рослинка не пропала ! В цьому році дай , думаю , ще для різноманіття якихось , і що - сохнути почали . А ці мої стоять..
В 2023році в мене було теж саме, а в цьому році нарешті в Україні появилась дійсно жива триходерма від Тімура загугліть Tim Agro Consulting він профі, почав поливати зразу трьома видами триходерми з моменту посіву на розсаду і потім кожні три неділі, першу розсаду висадив ще в квітні коли була жара, бо переростала, як похолодало накрив агроволокном 50 поки все добре, раніше купував триходерму і суху-порошок і жидку, то зовсім не те. Але грунт повинен бути надійним, перевіреним, торф классман точно перевірений не один рік користуюсь, хоть і дорогий але він прессований і його виходить дуже багато коли розпушити. Колись купив (ЕСО ) в епіцентрі і всу розсаду викінув І пересівав, гарних вам врожаїв
Розкажіть будь ласка докладно, я проживаю у Вінницькій області ,уже кілька років не можемо поїсти динь, постійно хворвють, пропадають. Поділіться своїм досвідом будь ласка. Дякую
@@annyanny1348 Докладно довго. Коротко: Розсада (50%F1),здобрені органікою бугри(при дощі не в калюжі),сіно під прозору плівку, крапля.Над динями освітлять і при достиганні перевертать.
Доброго дня! Спробуйте пролити диньки під корінь розчином фітоспоріна в трьохкратної міцності по вологому грунту. Через 5-7 днів повторіть двічі. По листу фітоспорін не працює. Далі можете обробляйте кожні 7-10 днів триходерміном по листу, але не змішуйте ці два препарата одночасно бо в них різні штамми бактерій - конкуренти. Гарного врожаю.
Дякую за працю подобайки кожен раз попробуйте так берете іізвісьть мідний купорос розводете змішуєте потрібно як сметана рідненька і промазуєте біля кореня бо як вирвати рослину то починається від коріння і огирки теж я так роблю кожен рік
Баштанні треба обробляти з профілактичною дією.Через 2 неділі після висадки розсади або після сходів у фазі 2-3 настоящих листів системними фунгіцідами,а потім ще одну обробку, якщо даже не хворіють.Біопрепарати застосовують коли вже є зав'язь
Я б вам порадила звернутися за допомогою до спеціалістів. Я в таких випадках їду в магазин де продають насіння. . Можливо прийдеться обробити хімією щоб врятувати врожай.
По баштаних краще квадріс або фундазол Фузариоз грибкове захворювання яке постійно живе в грунті. Потрібно восени зробити дезинфекцію грунту. Цей грибок закупорює судини рослин і рослина поступово вяне і гине , народні засоби не допоможуть . Ця хвороба полюбляє вологий грунт і низьку температуру , розвиток хвороби дуже швидкий Обробіть квадрисом плюс мегафол. Мегафол підтримає і допоможе рослинам які вже заражені .
Спробуйте магнікур енерджі, у мене торік столовий буряк став в'янути і сохнути, а обробили магнікуром, то призупинилося і буряк, що залишився гарно виріс до осені
Наскільки я знаю дині плодоносять на бічних пагонах , а кавуни на основних . І прищіпують кавуни після ього як зав' яжуться плоди . Якщо помиляюся , підкажіть ...
це проблема саме коренева, а не листового апарату. Не можна поливати куріним послідом, коров'яком. Є вихід: поливати не фітоспоріном, а триходерміном, або ростхелп від БТУ-Центр, це Вінницька фірма по производству біопрепаратів. Є ще канал називається агродвіж, теж наші українські агрономи продають триходерму живу різних штамів, можно заказати через нову пошту. Фузаріоз це хвороба сосудів рослини. На каналі агродвіж дуже гарно і ретельно роз'яснює агроном про ту триходерму.
Дуже жаль Вашої тяжкої праці і Ваших диньок, Ви справитеся і буде у Вас урожай, рекомендації Вам уже підписники дали, все буде добре. А мене Вашої підписниці опадає цвіт у перчиків, такий гарний доглянутий і пішла подивитися тільки що , трогаю його, а цвіт сиплеться, вже є і зав'язь трошки, підкажіть що робити будь ласка.
Цвіт може опадати від високої або низької температури, ну в даному випадку більше мабуть від високої, більше 30 градусів, від полива холодною водою або взагалі не своєчасному поливі, від недостачі поживних речовин, а може бути і хвороба.
Доброго всім здоров'я люди добрі підкажіть будь ласка що робиться з помідорами листя спочатку трохи по жовтіло потім пішли чорні плями тепер починають чорніти помідори , сироватка не допомогла КВАДРІС теж не допоміг, може хтось поборов цю хворобу ?
@@ПетроПетренко-й6з у мене немає досвіду вирощування помідор у теплиці. Я вирощую у відкритому грунті. Для того , щоб не було хвороб треба помідор пасинкувати, прибирати вчасно нижні листочки, і я завжди мульчую соломою або сіном і підвязую помідор. Бо всі хвороби ідуть з землі. Роблю профілактичні обробки біопрепаратами "жива Земля". Сироватка , йод, нашатирний спирт я пробувала використовувати, нічого воно не допомогає. Біопрепарати допомогають, але потрібно робити профілактичні обробки , а не тоді коли все вже хворе. Ще важливо ,щоб рослини гарно провітрювалися, а не росли ,як густий ліс. Всьо)))
Вітаю , як з вами зв'яжеться з приводу отримання насіння? Пишу вам на почту, відповіді немає. Сподіваюсь що сконтактуємо через вайбер або телеграм канали, бо телефонного номеру я ніде не знайшла, ні в коментарях ні на сайті. Будьте здорові скорішої перемоги над рашистами 🇺🇦
Ненависти Вам росияни давно придумали таку боротьбу , развиваться Людмила Филаткина про огурцы,применимо и к дверям,а ещё есть учёный агроном белорус Иван Русских .У него очень много обоснованных наукой рекомендаций .Послушайте.
Можливо врятувати ті дині, які лишилися. Я так робила з огірками. Проливала під корінь розчином фітоспорину. Колір розчину має бути, як міцний чай. Але це допомогає коли хвороба тільки на початках, коли тільки перші нижні листочки починають сохнути.
Дивилась буквально вчора ваш канал. У мене теж кабачки захворіли на таку біду. Помідори теж поголовно у всіх хворіють на якийсь вірус. Ранні помідори є а потім мабуть і поїсти не буде. Такого за багато років вирощування томатів не було.
@@капітошка-к2ы ,дякую.🤗 Сьогодні оглядала гарбузові.Деякі гарбузи ростуть нівроку,на деяких схоже,процес росту гарбузиків призупинився,або плід деформується.Спостерігаю далі. Вперше в житті побачила вірусну мозаїку на огірках плодах .(
Фузаріоз та вертизильоз тими засобами, що ви використовуєте, не поборите. Бо все, що ви використовуєте працює по поверхневим болячкам, а ці болячки вражають судини. Я може тиждень тому дивилася відео Івана Руских саме про це, то він каже, що з цим дієво бореться триходерма. Знайдіть його відео він спеціаліст по цих питаннях. У нього декілька каналів і багато відео.
@@ЛюдмилаВітюк-ц9т Навіщо дивитися рузьких блогерів, даючи їм змогу заробити на нас, сплатити податки та на ті кошти ракету на нашу голову запустити, хлопці життя віддають, а ми найменше, що можемо зробити - не дивитись рузьких. Шукайте наших блогерів, вони набато крутіший контент роблять, рузькі тільки й можуть красти ідеї.
Поднимайте срочно корень! Пакет сантиметров двадцать туда землю с песком ( без разницы какая земля и какой песок). Песка примерно четверть. Дальше сразу укоринитель радифарм. Он дорогой но корни начнут в пакете расти практически сразу. Поливать не нужно дня два три. Дальше давайте органику азотную и внимание - самое главное - пролейте землю Байкалом. Через неделю смотрите.
Ваші всі поради для нас, простих любителів є дуже корисними.Дякую Вам за корисні поради та гарно поданий матеріал.
Разом до перемоги.
Слава нашим захисникам України!!!
Не переймайтеся💪 здоров‘я вам☺️
ВИ МОЛОДЦІ ТРУДЯГИ , ЗДОРОВ"Я ВАМ !!!!
Шкода 😢
Бажаю, щоб процес зупинився і бути з врожаєм ❤
Коментар на підтримку , бажаю побороти хворобу і гарного врожаю , та головне здоров'я)) в мене з баштаном теж біда , тільки інша - слимаки (( ,а город з томатами затопило , але нічого як казав ,Тарас Шевченко ...борітеся - поборите))))
Минулого року в мене так в'янули баклажани! Врятували фундазолом! На фітоспорин дуже мало надії! Зараз його стільки підробляють! Полийте під корінь хоча б один рядок для експерименту! Болячка довго залишається в грунті! Удачі Вам! Не беріть близько до серця! Прикро, але щось та й вродить!
Фундазол один із найбільш вредних хімікатів. Він залишається в грунті роками.
Сумно. Начебто все передбачили…
Дякуємо за поради. Бо пасинкувати теж треба вміти - я вперше в житті вирощую кавуни та дині.
Нарешті знайшов потрібне відео про кавуни.ДЯКУЮ.
Підтримую вас вподобайкою та коментарем! Прикро, що надіялися на урожай, а воно от так сталося. У нас в тому році з кавунами таке було. В цьому році посадили геть на іншій ділянці. Поки все добре.
Дякуємо за підтримку, а Вам нехай щастить з врожаєм.
Вік живи вік учись....
Дякую за Ваш досвід і тринування!!!
Негативний результат, теж результат.
Звичайно лайк .Прищеплені гарно ростуть без проблем .
Звичайно підтримуємо вас. Стільки праці. Коли ви встигаєте? Добра вам бажаю. Чекаємо на ваш урожай!
Дуже шкода динь, бажаю вам терпіння та удачі в боротьбі з цією напастю! Дякую за відео ,та за поради по пасинкуванню кавунів. Тримайтеся!
Бажаю ,щоб все наладилось.
Не переймайтесь дуже, бережіть себе😊
Обробляла для профілактики Ридомилом, підходить й для лікування. Треба обробити ті рослини, що залишились. Інші рекомендують Квадрис. Не боюся хімії, у кожного препарата є термін очікування, до зрілості плодів шкідліві речовини встигнуть вийти з рослини.
Дуже жалко , скільки вкладено праці вашими натруженими руками
Я думаю без хімії тут не обійтися. Але коли вже рослини захворіли то тут і хімія не допоможе. Треба тільки обробляти до початку хвороби. Нас у цьому ж році ця біда теж не оминула. Захворіли огірки. Мабуть рік такий сприятлива погода для розвитку цієї хвороби. Дякую за відео. Хороших вам урожаїв
Доброго вечора, а в мене з кабачками біда, томати теж , но не всі гібриди захворіли. Миколаївська обл.
Якщо така хвороба вже є, то потрібно хворі рослини викинути якнайдалі від городу. Звісно ж потрібно звертати увагу на насіння, вже є сорти і гібриди які стійкі до тих чи інших хвороб та шкідників. А обробити краще триходермою. Препарат біологічний і можна обробляти ним в будь-який час і будь-які культури. Звісно ж шкода що у вас пропадають рослини. Сподіваюсь ті дині що залишаться дадуть гарний урожай.
Фундазол справляется отлично
Це все дощі залили,перепади температур - диня капризні до цього, ніж кавуни, хоча вони теж хворіють...Діду, якщо вирощуємо не на легких грунтах, як на Херсонщині, треба часто культивувати міжряддя або проходити сапою після дощів. ще постійно хоча б раз у неділю треба вносити біопрепарати, Триходермін наприклад,тільки в грунт, по листу то марна справа, а після висадки, звичайно, без хімії не обійтись, проливаю Превикуром або Юніформом для профілактики. Бажаю успіхів👍
Я ще не навчився вирощувати баштанні. В цьому році у мене всього одне кубло динь. То ж для мене це відео і корисне і цікаве. Дякую за працю.
Дякую за відео. Не все про красу треба знімати. А то є такі. Що у них усе чудово. Не показують усі пимхи природи. А ти дивишся і думаєш, що у тебе руки не звідтіля ростуть. Цього року взагалі ми усе якесь не певне. Якийсь сорт баклажанів теж з низу листя , як підпалені. Позакручувалися у гору, але стоять , квітнуть. Спостерігаємо, шоврно буде. Обробили , чекаємо. Так що не сумуйте. Після динь , дині будуть. Шкода тільки праці. Ми ж їх "разом" сіяли
Згідна , що залежить від сорту. Два роки садила насіння з дині , якою нас пригостили . На диво росли і родили , хоча до цьго вже пару років і не намагалась - пропадали . Так от , посадила , дуже вже смачна була та динька ,попросила чоловіка щоб кропив і дині тим , чим помідори від фітофтори і ні одна рослинка не пропала ! В цьому році дай , думаю , ще для різноманіття якихось , і що - сохнути почали . А ці мої стоять..
В 2023році в мене було теж саме, а в цьому році нарешті в Україні появилась дійсно жива триходерма від Тімура загугліть Tim Agro Consulting він профі, почав поливати зразу трьома видами триходерми з моменту посіву на розсаду і потім кожні три неділі, першу розсаду висадив ще в квітні коли була жара, бо переростала, як похолодало накрив агроволокном 50 поки все добре, раніше купував триходерму і суху-порошок і жидку, то зовсім не те. Але грунт повинен бути надійним, перевіреним, торф классман точно перевірений не один рік користуюсь, хоть і дорогий але він прессований і його виходить дуже багато коли розпушити. Колись купив (ЕСО ) в епіцентрі і всу розсаду викінув І пересівав, гарних вам врожаїв
Такого за 5 років не було. У грунті є залізо. Обробляю 1-2 рази гідроокісь міді. Кавуни вже до 5 кг, дині до 1кг. Київська обл.
Розкажіть будь ласка докладно, я проживаю у Вінницькій області ,уже кілька років не можемо поїсти динь, постійно хворвють, пропадають.
Поділіться своїм досвідом будь ласка. Дякую
@@annyanny1348 Докладно довго. Коротко: Розсада (50%F1),здобрені органікою бугри(при дощі не в калюжі),сіно під прозору плівку, крапля.Над динями освітлять і при достиганні перевертать.
Доброго дня! Спробуйте пролити диньки під корінь розчином фітоспоріна в трьохкратної міцності по вологому грунту. Через 5-7 днів повторіть двічі. По листу фітоспорін не працює. Далі можете обробляйте кожні 7-10 днів триходерміном по листу, але не змішуйте ці два препарата одночасно бо в них різні штамми бактерій - конкуренти. Гарного врожаю.
Дякую за працю подобайки кожен раз попробуйте так берете іізвісьть мідний купорос розводете змішуєте потрібно як сметана рідненька і промазуєте біля кореня бо як вирвати рослину то починається від коріння і огирки теж я так роблю кожен рік
Вже таке робили, не допомогло.Дякуємо за підтримку.
Баштанні треба обробляти з профілактичною дією.Через 2 неділі після висадки розсади або після сходів у фазі 2-3 настоящих листів системними фунгіцідами,а потім ще одну обробку, якщо даже не хворіють.Біопрепарати застосовують коли вже є зав'язь
Скажіть, якими препаратами ви працюєте на баштанні?
Я б вам порадила звернутися за допомогою до спеціалістів. Я в таких випадках їду в магазин де продають насіння. . Можливо прийдеться обробити хімією щоб врятувати врожай.
Фітоспорін потрійноі дози допоможе, в минулому році так рятувала солодкий перець, ще дієвий фітохелп, теж додавати більшу дозу
Пролить Превикуром или Фундазолом
При посадці.
@@kentspok при увядании.
Баштан и огурцы поливаем рано в 4 утра,это температурный удар,даже картофель поливаем с 4 до 11,затем с 18 до 23.
Спробуйте сірку від сингента вона гарно розколочується, винограду допомагає, може й тут , що вдіє
По баштаних краще квадріс або фундазол
Фузариоз грибкове захворювання яке постійно живе в грунті. Потрібно восени зробити дезинфекцію грунту. Цей грибок закупорює судини рослин і рослина поступово вяне і гине , народні засоби не допоможуть . Ця хвороба полюбляє вологий грунт і низьку температуру , розвиток хвороби дуже швидкий
Обробіть квадрисом плюс мегафол.
Мегафол підтримає і допоможе рослинам які вже заражені .
Дякую, спробую.
Спробуйте магнікур енерджі, у мене торік столовий буряк став в'янути і сохнути, а обробили магнікуром, то призупинилося і буряк, що залишився гарно виріс до осені
Профілактика - це триходермін, планріз, гаупсін, актофіт .Все по інструкції .
Наскільки я знаю дині плодоносять на бічних пагонах , а кавуни на основних . І прищіпують кавуни після ього як зав' яжуться плоди . Якщо помиляюся , підкажіть ...
Як зав'яжуться плоди, прищипують дугий раз. а щоб швидше зав'язались перший.
У нас теж така проблема в багатьох,Київська обл ніяких обробки не допомагають
Колись давно мені рекомендували трехопол 9 таблеток на 10літрів води. Це рекомендували люди які займалися баштаном.
Пробували, не допомагає.
Сподіваюсь поласуєте динькою)
це проблема саме коренева, а не листового апарату. Не можна поливати куріним послідом, коров'яком. Є вихід: поливати не фітоспоріном, а триходерміном, або ростхелп від БТУ-Центр, це Вінницька фірма по производству біопрепаратів. Є ще канал називається агродвіж, теж наші українські агрономи продають триходерму живу різних штамів, можно заказати через нову пошту. Фузаріоз це хвороба сосудів рослини. На каналі агродвіж дуже гарно і ретельно роз'яснює агроном про ту триходерму.
Ще схоже що кліщ заїдає,обробіть землю хімією обов'язково,бо буде таке по всьому городу,а потім заселіть у грунт триходерму,і буде все добре
Дуже жаль Вашої тяжкої праці і Ваших диньок, Ви справитеся і буде у Вас урожай, рекомендації Вам уже підписники дали, все буде добре. А мене Вашої підписниці опадає цвіт у перчиків, такий гарний доглянутий і пішла подивитися тільки що , трогаю його, а цвіт сиплеться, вже є і зав'язь трошки, підкажіть що робити будь ласка.
Цвіт може опадати від високої або низької температури, ну в даному випадку більше мабуть від високої, більше 30 градусів, від полива холодною водою або взагалі не своєчасному поливі, від недостачі поживних речовин, а може бути і хвороба.
@@vsesvoe Дуже дякую
В нас в тому році всі дині пропали теж.
Фундазол от фузариозного увядания.Фитоспорин,сыроватка и нашатырь это до одного места
Фундазол под корень. Он токсичен. А проще 2 грамма фурацилина или 1 таблетка, розвели и под корень! Скажите спасибо!!
Це вже давно пройдений етап, але всеодно дякую що відгукнулися.
В одной таб.фурацилина 0,02грамма.Так 2,0 или1таб.Чтоб было 2,0 нужно взять100таб.Опредилитесь.
В нас кавуни деякі підсихали, виявилось личинка хруща підгризала коріння.
МікоХелп Вам в допомогу!
Дивлюсь погоду, скоро тиждень дощів і холодно.
😢
Доброго всім здоров'я люди добрі підкажіть будь ласка що робиться з помідорами листя спочатку трохи по жовтіло потім пішли чорні плями тепер починають чорніти помідори , сироватка не допомогла КВАДРІС теж не допоміг, може хтось поборов цю хворобу ?
Мабуть у помідор фітофтороз.
@@svetrenata1785 так но як її побороти, може хто підкаже якщо оці помідори викинути з теплиці і посадити другі є шанс цього року виростити іх ?
@@ПетроПетренко-й6з у мене немає досвіду вирощування помідор у теплиці. Я вирощую у відкритому грунті. Для того , щоб не було хвороб треба помідор пасинкувати, прибирати вчасно нижні листочки, і я завжди мульчую соломою або сіном і підвязую помідор. Бо всі хвороби ідуть з землі. Роблю профілактичні обробки біопрепаратами "жива Земля". Сироватка , йод, нашатирний спирт я пробувала використовувати, нічого воно не допомогає. Біопрепарати допомогають, але потрібно робити профілактичні обробки , а не тоді коли все вже хворе. Ще важливо ,щоб рослини гарно провітрювалися, а не росли ,як густий ліс. Всьо)))
превікур , дорогий , але дієвий
Вітаю , як з вами зв'яжеться з приводу отримання насіння? Пишу вам на почту, відповіді немає. Сподіваюсь що сконтактуємо через вайбер або телеграм канали, бо телефонного номеру я ніде не знайшла, ні в коментарях ні на сайті. Будьте здорові скорішої перемоги над рашистами 🇺🇦
Я зараз не даю телефон через не визначеність і відсутність насіння, тому всім рекомендую звернутися до нас восени, тоді все вирішимо.
Квадріс допоможе.
Те ж раджу. Ми спасали ним.
Дякую, спробуємо.
Сальто. Дві обробки. Срок очікування 20дн.
Дякую, але це вже на слідуючий рік. Дині засохли, не встигли нічого зробити.
Ну ви даєте яка сироватка тільки хімія цеж не огірки тут сроки позволяють обробити хімією.
Ненависти Вам росияни давно придумали таку боротьбу , развиваться Людмила Филаткина про огурцы,применимо и к дверям,а ещё есть учёный агроном белорус Иван Русских .У него очень много обоснованных наукой рекомендаций .Послушайте.
Можливо врятувати ті дині, які лишилися. Я так робила з огірками. Проливала під корінь розчином фітоспорину. Колір розчину має бути, як міцний чай. Але це допомогає коли хвороба тільки на початках, коли тільки перші нижні листочки починають сохнути.
У мене інще "щастя":вірусна мозаїка.
Дивилась буквально вчора ваш канал.
У мене теж кабачки захворіли на таку біду.
Помідори теж поголовно у всіх хворіють на якийсь вірус.
Ранні помідори є а потім мабуть і поїсти не буде.
Такого за багато років вирощування томатів не було.
@@НиколайОвчаренко-ю3щу кого беда с образованием всегда,с ув.друг из самолета
@@капітошка-к2ы ,дякую.🤗
Сьогодні оглядала гарбузові.Деякі гарбузи ростуть нівроку,на деяких схоже,процес росту гарбузиків призупинився,або плід деформується.Спостерігаю далі.
Вперше в житті побачила вірусну мозаїку на огірках плодах .(
Я спас фітолавіном баклажани.
Всі пишуть - фундазол. Але якщо це саме фузаріоз, а не звичайні кореневі гнилі - не допоможе.
Фузаріоз - дуже складне захворювання. Спори сіє і на листі - тля, тріпс - і хана всьому. Рекомендують обробляти листя міддю
ruclips.net/video/cbZxJJJh6FA/видео.html&feature=share
Тут багато корисної інформації
Попробуйте фітохелп
Мені не допоміг при такій проблемі
Неприємно,звичайно,але без динь голоду не буде.
Фузаріоз та вертизильоз тими засобами, що ви використовуєте, не поборите. Бо все, що ви використовуєте працює по поверхневим болячкам, а ці болячки вражають судини. Я може тиждень тому дивилася відео Івана Руских саме про це, то він каже, що з цим дієво бореться триходерма. Знайдіть його відео він спеціаліст по цих питаннях. У нього декілька каналів і багато відео.
Це що, росіянський блогер? Ви "хароших" рузьких дивитеся?
Так вже "пощастило" людині із прізвищем.. Що поробиш
Він Білорус
@@ГалинаСвиноусякщо хороші результати,поради,то чому ні.Доречі Іван Русских із Білорусії.Я також передивляюся його відео,є чому повчитися.
@@ЛюдмилаВітюк-ц9т Навіщо дивитися рузьких блогерів, даючи їм змогу заробити на нас, сплатити податки та на ті кошти ракету на нашу голову запустити, хлопці життя віддають, а ми найменше, що можемо зробити - не дивитись рузьких. Шукайте наших блогерів, вони набато крутіший контент роблять, рузькі тільки й можуть красти ідеї.
Поднимайте срочно корень! Пакет сантиметров двадцать туда землю с песком ( без разницы какая земля и какой песок). Песка примерно четверть. Дальше сразу укоринитель радифарм. Он дорогой но корни начнут в пакете расти практически сразу. Поливать не нужно дня два три. Дальше давайте органику азотную и внимание - самое главное - пролейте землю Байкалом. Через неделю смотрите.
Крім хімії не допоможе нічого.Каадріс допоможе.
Не допомагає.
Фундазол от фузариозного увядания.Фитоспорин,сыроватка и нашатырь это до одного места