Masalai didelių karpių žvejybai ir sportinei žūklei

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 24 янв 2025

Комментарии • 12

  • @vaidasvilimas990
    @vaidasvilimas990 Год назад +1

    Tikrai geras video ,gerai padaryta , retai tokiu pasitaiko. AISKIAI SUPRANTSMAI BRAVO!!!!! Malonu ziureti .....

  • @k.p.Siauliai
    @k.p.Siauliai 7 месяцев назад

    Aciu uz patarimus ir neslepima 🎉❤

  • @arunas2351
    @arunas2351 2 года назад +4

    Sveiki , geras video ,turiu klausima. Tarkim šeriamas atstumas 50m , kokiu reikėtų atstumu žvejoti? Laukiniam ežere, karpių nėra daug , bet dideli. Ačiū :)

    • @lunarbaits
      @lunarbaits  2 года назад +1

      Siūlyčiau bent vieną meškerę laikyti šalia šėrimvietės, t.y. 5 metrų atstumu iki jos, už jos arba šone jos. Kitą meškerę galima laikyti šėrimvietėje, o trečią - toliau arba arčiau. Universali taisyklė yra žvejoti 1-2 meškerės ilgio atstumu toliau už šėriminio taško + pridedant tiek metrų, kiek gylio toje vietoje yra. Tai jeigu šeriate ties 50 metrų, kur gylis yra 2 metrai, siūlau gaudyti metant 55-60 metrų. Tam įtakos daug padaro ir vėjas - jeigu jis pučia į veidą, rekomenduočiau gaudyti 40-45 metrų atstumu.

    • @arunas2351
      @arunas2351 2 года назад +1

      @@lunarbaits kiek suprantu nereik bijot mest toliau už tasko tai 1meskere eina tarkim 55-60 kita apie 55 trecia 55-65

    • @lunarbaits
      @lunarbaits  2 года назад +1

      @@arunas2351 tikrai nereikia bijoti :) neretai didieji laimikiai į pačią šėrimvietę neplaukia, o maitinasi 10-20 metrų aplink ją. Taip pat, jaukas vilioja karpį plaukti į šėrimvietę, tad metant už jos (ypač, jeigu pučia vėjas į nugarą), karpis pirmiausia priplaukia masalą, o tik po to jauką. Taip galima tikėtis išprovokuoti greitesnį kibimą. Jeigu užkimba šėrimvietėje, dažniausiai tai signalizuoja, kad visas jaukas iš ten jau buvo suvalgytas.

    • @arunas2351
      @arunas2351 2 года назад +1

      @@lunarbaits labai panašiai gaudau , tik nusitolinti bijojau. AČIŪ už patarimus.

  • @arunasa6267
    @arunasa6267 2 года назад +1

    Ačiū, tikrai puikus video, būtų galima net mitų griovėjų kategorijai priskirti:) Klausimas dėl helikopterio- naudojant net ir specialų Korda apatinį stopariuką (ant lead core), didesnė žuvis vis tiek jį pritraukia žemyn iki svarelio. Gal yra būdų, kaip jį stipriau užfiksuoti? Gal naudoti 2 vnt.? Ar per jėgą ant lead core užtempti papildomą plūdinį stopariuką fiksavimui?

    • @lunarbaits
      @lunarbaits  2 года назад +1

      Džiaugiamės, kad patiko :) Pabrėžiu, kad atsakome tik apie apatinį stopariuką. Viršutinis negali būti tvirtai fiksuojamas - jis turi turėti galimybę nuslysti per leadcore'ą. Apatinį geriausia fiksuoti super klijais su kietesniu stoparu arba užtempinėti kelis plūdinius stopariukus. Taip pat, TIK APATINIAM STOPARUI, galima padaryti paprastą mazgą ant leadcore'o - t.y. mazgas tarp švino ir stoparo apatinio. Galiausiai, galima daryti leadcore'ą per kelias dalis, pavyzdžiui taip: švinas -> leacore'o atkarpa 15 cm -> suktukas -> leacoro atkarpa 60 cm su ant jo esančiais apatiniu stoparu, suktuku pavėliui ir viršutiniu stoparu. Tokiu atveju, apatinis stoparas atsiremia į suktuką.

    • @arunasa6267
      @arunasa6267 2 года назад

      @@lunarbaits Ačiū:)

    • @valdasbakanas1949
      @valdasbakanas1949 2 года назад

      mazga paprastai darai apsukant pati leadcora ir tiek. ir joks stoparikas jau nepasislinks zemyn

  • @alvydaspatilskis2013
    @alvydaspatilskis2013 Год назад +1

    sportine zukle, eik storas i sale , ,suprasi kas yra kas