Коногонка зарядка

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 10 май 2024
  • У відео йдеться про мій досвід заряджання коногонки 3ШНК

Комментарии • 11

  • @viktorgorbunov
    @viktorgorbunov Месяц назад

    Редизайнив такі на літій, світлодіод та детектор метану. Більше 10 років тому. Залишився хіба що дріт та ключ.

    • @user-derebon
      @user-derebon  Месяц назад

      Тобто в корпус від нього ви поставили літій-іонні акумулятори? Чи ви інший корпус використали?

    • @viktorgorbunov
      @viktorgorbunov Месяц назад

      @@user-derebon починалося із доробки існуючого ліхтаря. Замінили аккумулятор, він зменшився, додали активну систему іскрозахисту, із бмс (бо зарядні станції на шахтах не перероблялись), в голову додали плату сенсору метану та регулювання яскравості. В небезпечному середовищі трохи блимає. Додали зв'язок по дроту живлення. Все це захистили, бо працює в агресивному лайні. Вийшов СМГ1.

  • @olegribak8325
    @olegribak8325 11 дней назад +1

    всі пишуть про літій, так літій це добре, але зараз, Коли в Україні світла більше немає, чим є прийшлось відрити в сараї цей фонарь, я навідь забув, що він в мене є, років 10 валявся, вже і мищі землею загребли. І що? промив, залив електроліт прогнав декілька циклів, ємність десь 7 ампер залишилась і все працює, спаяв світлодіодну матрицю, і як загальне світло дуже добре працює. На пару діб вистачає. Ви скажете, так а літій таж так може! Так може, але літій боїться розряду в ноль, а нікель кадмій ні, і коли в мене не було світла 4 дні, саме цей ліхрарь і рятував, я його саджав в хлам, але вимкнувши його на декілька годин, він знову відновлювався і пару годин міг світити, і так дотягував до можливості зарядки, а от літій в такому режимі це труп. Так що не треба списувать ці акб з рахунку, в житті все буває, а ці динозаври дуже живучі, їм вже по 40-50 років. вони валяються де завгодно, ніхто за ними не слідкує, вони висихають, окислюються, можуть бути повні землі, бруду ітд. Можуть роками лежати на вулиці під дощем і що? Коли вас наздоганяє скрута, ви їх знаходите, просто миїте, заряджаєте і вони оживають, і їм абсолютно пофіг, як ви до них відноситесь, вони продовжують вам служити, і освітлювати вам шлях в темряві, як освітлювали шлях вашим балькам, дідам а навідь і прадідам, ви задумувались про це? Мій прадід ходив з цим ліхтарем.Його вже нема, діда вже нема, а ліхтар все це світить мені, правнуку. ВАш літій так може? Так що більше поваги до цих старичків.

    • @user-derebon
      @user-derebon  11 дней назад

      Гарно сказано, повністю згоден, як ліхтар повсякденного користування він не ахті. А як акумулятор останньої надії саме то. Якщо не помиляюсь від нього можна живити радіоприймач, або купивши додатково плату контролер заряджати телефон. І до зарядного пристрою не вибагливий, а літію треба контролери.

  • @vpchelko
    @vpchelko Месяц назад +1

    у сабжа крайне низкая емкость вес, так и еще нужно найти зарядку для него....

    • @user-derebon
      @user-derebon  Месяц назад +1

      Реставрував заради інтересу, стоїть на полиці, само розряд за пару місяців сильний. Зарядне робив акумулятори до авто заряджати, поставив реостат яким можна трохи підігнати параметри до потрібних. А так купив собі недорогий китайський ліхтар на лоба з літій іонним змінним акумом і задоволений. Запасні акумулятори в кишеню взяв і хоч місяць світи, тій старій бандурі братись і братись.

    • @samimsamim55
      @samimsamim55 Месяц назад +1

      Заряджати можно напругой 5 вольт.

  • @vpchelko
    @vpchelko Месяц назад +1

    это не то на что следует тратить свое время... ну разве что в промышленных масштабах... сейчас нужен высокотоковый литий и литий больших емкостей... объем/вес и электрическая емкость коногонки крайне мала....
    Ну единственный момент - их вроде можно даже самому собрать - залить электролит и т.п. но на сколько это практично... держать дома серную кислоту и другие реактивы?
    Можно держать просто распылител с серной кислотой дома - в качестве оружия для самообороны....

    • @user-derebon
      @user-derebon  Месяц назад +1

      Згоден, технологія для ліхтарика застаріла. Було цікаво реставрувати акумулятор. З практичної точки зору можна використовувати як не вибагливий до зарядки акумулятора. На відміну від літія не боїться перезаряда і сильного розряда, плюс піддається відновленню. Щось накшталп акумулятора для постапокаліптичного світу. Тільки там не кислота а луг (щолоч), якщо цікаво у мене в плейлисті є відео як я до нього електроліт бобляв.

    • @samimsamim55
      @samimsamim55 Месяц назад +1

      Цей акум лужний а ні кислотний.