Пані дуже вміло, цікаво, теоретично правильно та вміло практично розповіла та показала, як вона готує смачну авторську шурпу!!! Я переконаний, що смак фантастично приємний!!! Вперше шурпу я скуштував в 1986 році в Узбекистані. Там в різних регіонах трохи відмінно готують, але завжди фантастично смачно!! Потім шурпою насолоджувався в Таджикистані. Там вона інша) Потім в іншим землях. І завжди шурпа була СМАЧНОЮ!!! У пані теж дуже смачна шурпа!!! Але якщо її готувати без картоплі, то тоді смаки стають тендітнішими та вишуканішими. Картоплю в шурпу та борщ добавляли щоб наїстися.... А для смакування та насолоди я б рекомендував без картоплі. або дуже малою кількістю. Тут все залежить від мети: щоб ситніше чи щоб смачніше. Ну, смаком насолоджуватися. А ще смачно ( на поціновувача), якщо, як Автор сказала, попередньо мясо підсмажити. Овочі теж можна) Автор дала тему та показала як готувати шурпу. Прекрасний рецепт! Навкруги якого можна "танцювати")) Дякую за прекрасний рецепт та відеогід!!!!! Це реально багатьом допоможе!!! П.С.: Лавровий лист ТІЛЬКИ в самому кінці готування. Можна навіть коли вже вогонь виключили. Бо варений лавр дає неприємну гіркоту. П.П.С.: Більшість сучасних помідорів, особливо стиглих, мають солодкуватий присмак без кислинки. Спасе просто трішки лимона. Чи барбарис. Але барбарис не всім доступний. І таки так - киле середовище блокує розварювання картоплі та робить її тугою та "скляною" . Тому все киле в блюдх з картоплею тільки після того, як картопля дійде своєї потрібної кондиції. П.П.П.С.: стосовно картоплі, то в Україні вона розповсюдилася тільки в 19 столітті. І то з проблемами. ну. у козаків її просто не було. Перець, помідори теж з 19 ст в Україні. Лавровий лист, коріандр завжди були екзотикою та не використовувалися в народній кухні. А ось цибуля та часник були споконвіку)) Бо прийшли з Азії через країни Сходу. Стосовно шурпи, то це блюдо в Україні почало набирати популярність тільки на початку цього століття. В деяких продвинутих кухарів з 80-90- років минулого століття. Ну, в останні роки сесесеру та пізніше...
Дуже дякую за таку цікаву розповідь. Завжди прислухаюсь до порад і стараюсь тільки покращуватись. Щодо картоплі то на 1000 відсотків згідна. Дякую !!!!!!!
Так красиво в казане смотрится, всё ярко и аппетитно. Шупру не раз пробовал, но у вас более красивее и много овощного добавлено ! Спасибо за такие подробности о приготовления и не много полезного из этого блюда рассказали! Мир вашему дому, ну и вкусных блюд на вашем канале желаю.
Батько казав що шурпу варили на природі на привалі, мисливці, рибаки. Найбільш смачна коли декілька видів мяса. Коли я готую то поєдную свинину, птицю, баранину , мясо спочатку обсмажую в казані, а потім додаю воду. І часто додаю голову товстолоба, їдять навіть ті хто каже що рибу не люблять)))
У вас очень понятный и правильный способ варки шурпы. Есть кое-какие расхождения со способом, которым готовит наша семья. 1. Мы никогда не закрываем шурпу полностью крышкой (шурпа варится на медленном огне). 2. Зелень не кладется в казан, она добавляется сверху при подаче. 3. Так как рассчитывается на большое количество человек, то вылавливается мясо, картофель и морковь. Подается в супе кучочек мяса, полкартофелины и морковь для красоты. Узбеки подают шурпу гостям в очень небольшой порции, т.к. будет основное горячее блюдо, а еще полно выпечки При желании можете попробовать сделать шурпу с нутом. Очень вкусное блюдо.
Вітаю. Шурпа дуже смачна, але на мою думку, картопля там зайва...Негайно виїжджаю гостювати :-))) А якщо ще й чарчину бімберу піднесете- зможу навіть телепортуватися :-))) Нехай все буде добре.
Всі складники цієї страви чудові, дуже люблю таке поєднання, але непереношу, коли продукти в супі нарізані такими величезними шматками! Для мене це виглядає, як у мультику "Том і Джері", як Том все, що було, ціляком в каструлю поскидав, та ще й мишу туди на додачу. Взагалі, не люблю великі шматки їжі, які треба ламати чи різати. Особливо в супах, я вважаю, що в ложку супу повинні одразу вміститися всі складники порівну, по маленькому шматочку. А то що за радість гризти півгодини одну картоплину, потім морквину, потім помідорину, і загального смаку страви так і не відчуєш! Я розумію, коли так варили тіж чабани, бо їм не було часу дрібно нарізати овочі, їм треба було швидше, ось вони й кидали у казан все майже цілим. Але зараз, вдома, ми ж маємо час гарно все нарізати, щоб страва вийшла смачна та красива! І, доречі, про "незвичні аромати". Звичайний набір для літнього овочевого супу, тільки в нас у родині ще люблять додати корінь та стебла селери, цвітну капусту та зелений горошок. А цибулю ми в усі супи кидаємо сиру, дрібно нарізану. Зажарюємо тільки для борщу, рассольнику та кулішу. А в супах сира цибуля, коли довгенько вариться, майже одночасно з м'ясом, дає дуже смачний своєрідний смак та аромат.
@@МаринаБасюк-ю3ж ну і який в цьому сенс? Чи не краще та зручніше одразу все порізати? Воно ж у супа смак зовсім інший, більш наваристий, коли овочі дрібно порізані. А коли цілими покидані, то й смак пустуватий, не такий наваристий.
@@olena_sokolov на м'ясному бульйоні смак не буде пустуватий, це по-перше, а по-друге, якщо так нарізані овочі, то значить такий смак і повинен бути. А вже якщо нарізка овочів буде іншою,то і смак буде інший. Мабуть, і назва супу буде інша.
@@olena_sokolovта наче і не сперечаємось так аж дуже, а обмінюємося думками. Все одно в своїх кастрюлях як наваримо, так і з'їмо. 😊 Вам теж всього найкращого, добра і миру.
Як прыемна глядзець на гатаванне простых і смачных страў. Моцнага здароўя табе, міру тваёй краіне і дабрабыту тваёй хате.
Жеве Беларусі
Слава Білорусі
@@ДмитроВакалюк-в5ц Слава Украіне!
@@romanskillhand145 Слава Украіне!
Дякую за такий чудовий рецепт з приготування такої смачної шурпи все на відмінно !!!❤❤❤❤❤❤❤❤
Після доброї гілянки шурпа як ліки....перевірено.Здоровя удачі перемоги слава ЗСУ !
👍👍👍👍👍
Дякую за відео) Як завжди, було дуже цікаво. Чекаю на нові випуски.
Дякую
Пані дуже вміло, цікаво, теоретично правильно та вміло практично розповіла та показала, як вона готує смачну авторську шурпу!!! Я переконаний, що смак фантастично приємний!!!
Вперше шурпу я скуштував в 1986 році в Узбекистані. Там в різних регіонах трохи відмінно готують, але завжди фантастично смачно!! Потім шурпою насолоджувався в Таджикистані. Там вона інша) Потім в іншим землях. І завжди шурпа була СМАЧНОЮ!!!
У пані теж дуже смачна шурпа!!! Але якщо її готувати без картоплі, то тоді смаки стають тендітнішими та вишуканішими. Картоплю в шурпу та борщ добавляли щоб наїстися.... А для смакування та насолоди я б рекомендував без картоплі. або дуже малою кількістю. Тут все залежить від мети: щоб ситніше чи щоб смачніше. Ну, смаком насолоджуватися.
А ще смачно ( на поціновувача), якщо, як Автор сказала, попередньо мясо підсмажити. Овочі теж можна)
Автор дала тему та показала як готувати шурпу. Прекрасний рецепт! Навкруги якого можна "танцювати"))
Дякую за прекрасний рецепт та відеогід!!!!! Це реально багатьом допоможе!!!
П.С.: Лавровий лист ТІЛЬКИ в самому кінці готування. Можна навіть коли вже вогонь виключили. Бо варений лавр дає неприємну гіркоту.
П.П.С.: Більшість сучасних помідорів, особливо стиглих, мають солодкуватий присмак без кислинки. Спасе просто трішки лимона. Чи барбарис. Але барбарис не всім доступний.
І таки так - киле середовище блокує розварювання картоплі та робить її тугою та "скляною" . Тому все киле в блюдх з картоплею тільки після того, як картопля дійде своєї потрібної кондиції.
П.П.П.С.: стосовно картоплі, то в Україні вона розповсюдилася тільки в 19 столітті. І то з проблемами. ну. у козаків її просто не було.
Перець, помідори теж з 19 ст в Україні. Лавровий лист, коріандр завжди були екзотикою та не використовувалися в народній кухні. А ось цибуля та часник були споконвіку)) Бо прийшли з Азії через країни Сходу.
Стосовно шурпи, то це блюдо в Україні почало набирати популярність тільки на початку цього століття. В деяких продвинутих кухарів з 80-90- років минулого століття. Ну, в останні роки сесесеру та пізніше...
Дуже дякую за таку цікаву розповідь. Завжди прислухаюсь до порад і стараюсь тільки покращуватись. Щодо картоплі то на 1000 відсотків згідна. Дякую !!!!!!!
Ммммм😋яка смакота! Дякую за рецепт❤
Так красиво в казане смотрится, всё ярко и аппетитно. Шупру не раз пробовал, но у вас более красивее и много овощного добавлено ! Спасибо за такие подробности о приготовления и не много полезного из этого блюда рассказали! Мир вашему дому, ну и вкусных блюд на вашем канале желаю.
Вітаю! Але не "пожалієте", а пожалкуєте! Дякую, за Ваші рецепти, пані!
Спробували варити з дівчиною..оййй якє ьо смачннзне.
Всьо спацярили)
Гарно дякую
Дякую
Готую цю штуку, дуже смачно ! Дякую за рецепт, додам ще кориандр
Які гарно пані розмовляє українською мовою. ДЯКУЮ ❤
Дякую
Найкращу шурпу (сюрпу) куштував на полюванні. Місцеві з дикої кози та селезня робили. Рецепт дуже схожий.
Дякую за рецепт
МОЛОДЧИНКА!СМАКОТА!❤❤Вподобайки 🎉З любов'ю переглядаю канал!!!❤❤
Щиро дякую
❤Смакота👍👍👍
Дякую
Виїзжаєм -поки тепла!)
Давайте
Батько казав що шурпу варили на природі на привалі, мисливці, рибаки. Найбільш смачна коли декілька видів мяса. Коли я готую то поєдную свинину, птицю, баранину , мясо спочатку обсмажую в казані, а потім додаю воду. І часто додаю голову товстолоба, їдять навіть ті хто каже що рибу не люблять)))
У вас очень понятный и правильный способ варки шурпы.
Есть кое-какие расхождения со способом, которым готовит наша семья. 1. Мы никогда не закрываем шурпу полностью крышкой (шурпа варится на медленном огне). 2. Зелень не кладется в казан, она добавляется сверху при подаче. 3. Так как рассчитывается на большое количество человек, то вылавливается мясо, картофель и морковь. Подается в супе кучочек мяса, полкартофелины и морковь для красоты.
Узбеки подают шурпу гостям в очень небольшой порции, т.к. будет основное горячее блюдо, а еще полно выпечки
При желании можете попробовать сделать шурпу с нутом. Очень вкусное блюдо.
Дякую цікаво читати !!!
Вітаю. Шурпа дуже смачна, але на мою думку, картопля там зайва...Негайно виїжджаю гостювати :-))) А якщо ще й чарчину бімберу піднесете- зможу навіть телепортуватися :-))) Нехай все буде добре.
👍👍👍👍👍👍👍👍👍😊
Що таке бімбер , то сленг ?
Що означає зайва картопля? В борщі вона також зайва? От свинина там 100% зайва!
@@jorgijorgi5695 а Ви знаєте оригінальний рецепт
Суперовий рецепт,але,ми не любимо шурпу,а рибну юшку,обожнюємо)
Кожному своє;)!
Так
ЮШКА смакота 😊
То є так
Нямчик)
😊👍
Я дрібку зіри обов'язково добавляю в шурпу - додає особливого аромату і присмаку.
Треба спробувати
Це ж кмин.
Смакота !!!
❤❤❤❤❤
Вподобайка каналу 🌹
Дякую за стабільність ☺️❤️👍
Супер 🎉
👍👍👍👍👍
Щиро дякую за зрозумілий коментар!
😊👍
Хто та мила по голосу пані, яка озвучує процес, покажіть же її не тримайте інтригу:)
☺️☺️
Де можна детальніше почитати про тисячолітню історію рецепту шурупи?
👍👍👍😋😋😋💐💋
😊😊😊😊😊😊👍
Доброго дня дайте будь ласка контакти щоб замовити автоклав
Посилання у відео під тушонкою
🍽️👍❤
це зупа з перцем та томатами, а не шурпа😅😅😅, бо від шурпи тут тільки назва😅😅
Картофель должен в первую очередь быть там, конечно после мяса.
Нема баранини ,то готуйте шурпу з яловичини . Але не з свинини . І набагато смачніше і поживніше коли додають нут .
💪🌹🌹🌹🌹🌹🌹💪💪🌷🌺🌿🌿🥰🥰🥰🥰🥰
☺️👍
Баранина
А якщо реберця обжарити на пательні ???
То буде тільки краще
Можна але жир лишній
@@karpatski_shkvarky жиру можна і не додавати, і так витопиится, і на тому жирі трохи цибулю і моркву обсмажити
@@George-rz4zj це уже буде каурма-шурпа
В шурпі повинно бути все варене.
Як на мене смачніше б було перша обсмажити м'ясо а потім залити водою
То вийде Бограч. Група повинна бути легкою. Спробуйте
Ні ні ні, тільки не шурпа зі свинини, це зовсім не те
Всі складники цієї страви чудові, дуже люблю таке поєднання, але непереношу, коли продукти в супі нарізані такими величезними шматками! Для мене це виглядає, як у мультику "Том і Джері", як Том все, що було, ціляком в каструлю поскидав, та ще й мишу туди на додачу. Взагалі, не люблю великі шматки їжі, які треба ламати чи різати. Особливо в супах, я вважаю, що в ложку супу повинні одразу вміститися всі складники порівну, по маленькому шматочку. А то що за радість гризти півгодини одну картоплину, потім морквину, потім помідорину, і загального смаку страви так і не відчуєш! Я розумію, коли так варили тіж чабани, бо їм не було часу дрібно нарізати овочі, їм треба було швидше, ось вони й кидали у казан все майже цілим. Але зараз, вдома, ми ж маємо час гарно все нарізати, щоб страва вийшла смачна та красива!
І, доречі, про "незвичні аромати". Звичайний набір для літнього овочевого супу, тільки в нас у родині ще люблять додати корінь та стебла селери, цвітну капусту та зелений горошок. А цибулю ми в усі супи кидаємо сиру, дрібно нарізану. Зажарюємо тільки для борщу, рассольнику та кулішу. А в супах сира цибуля, коли довгенько вариться, майже одночасно з м'ясом, дає дуже смачний своєрідний смак та аромат.
Можна в тарілку покласти великими шматками, а потім ложкою відокремлювати такі, які хочеться. Або взагалі вилкою розім'яти.
@@МаринаБасюк-ю3ж ну і який в цьому сенс? Чи не краще та зручніше одразу все порізати? Воно ж у супа смак зовсім інший, більш наваристий, коли овочі дрібно порізані. А коли цілими покидані, то й смак пустуватий, не такий наваристий.
@@olena_sokolov на м'ясному бульйоні смак не буде пустуватий, це по-перше, а по-друге, якщо так нарізані овочі, то значить такий смак і повинен бути. А вже якщо нарізка овочів буде іншою,то і смак буде інший. Мабуть, і назва супу буде інша.
@@МаринаБасюк-ю3ж не хочу сперечатися, все одно кожна залишиться при своєму. Дякую за розмову! Всього Вам найкращого! 💙💛😊
@@olena_sokolovта наче і не сперечаємось так аж дуже, а обмінюємося думками. Все одно в своїх кастрюлях як наваримо, так і з'їмо. 😊 Вам теж всього найкращого, добра і миру.
Чому не вирізали плодоніжку? Це помилка при приготуванні.