Білі діри - гіпотетичні об'єкти у Всесвіті

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 20 дек 2024

Комментарии • 22

  • @Kostiantyn_UA
    @Kostiantyn_UA Год назад +2

    Дуже цікаво! Дякую! Чекаємо нових відео!

  • @alteran8792
    @alteran8792 Год назад +8

    Дуже цікаво! Продовжуйте в тому ж дусі.

  • @myfavouritenickname
    @myfavouritenickname Год назад +1

    Якийсь знайомий голос... але тим не менш, сьогодні знайшов цей канал, і підписався )

  • @timrumnel
    @timrumnel Год назад +1

    Дякую за вашу працю. Відео дуже цікаве

  • @LVolodymyr
    @LVolodymyr Год назад +9

    Колапс зірки у чорну діру відбувається не після, а ДО вибуху. Власне вибух і відбувається внаслідок колапсу ядра зорі. Я не знаю, скільки часу проходить між утворенням нейтронію, яке розриває зорю і його стисненням в чорну діру, але то долі секунди, а вибух наднової триває кілька тижнів. Таким чином, кожна наднова має в своєму центрі або нейтронну зірку, або чорну діру. (за виняток, думаю, лише наднових типу 1А)

  • @333часу
    @333часу Год назад +2

    9:39 залюбки погляну хоч одним оком на Атрактор❤

  • @AnarchoReptiloidUa
    @AnarchoReptiloidUa Год назад +3

    ❤❤❤

  • @bomb2009
    @bomb2009 Год назад +1

  • @fillhenderson8351
    @fillhenderson8351 Год назад

    0:10 двох об'єктів: M87* і Стрілець A*

  • @ОлексійМакаров-ъ4ю

    Нарешті вчені підійшли до висновку появи всесвіту з Білої діри що чітко описує теорія Система квантового Часу в якій сказано як Біле ядро трохи розкриваю поки невідому людству Живу теорію як Система Квантового Часу Вона вже написана лише з часом доповнюєтся доказами вірності нових відкриттів новійшими телескопами ,що підтверджує вірність самої теорії СКЧ.

  • @LVolodymyr
    @LVolodymyr Год назад +3

    Астрономи зробили два знімка чорних дір, а не один.

  • @vend568
    @vend568 Год назад +1

    А що ще ви вигадаєте? Нічого ніде не колапсує. Тут начебто й вигадувати нічого не потрібно. Є пряма залежність - чим більше маса, тім швидше тіло обертається навколо осі. Однак є така маса, яка за рахунок того, що вона дуже велика, заставляє зірку обертатися настільки швидко, що за рахунок такої великої швидкості світло починає руйнуватися. То таке тіло нічого не випромінює та не відбиває, за виключенням полюсів, та й те, якщо маси недостатньо. Чому так? Та самостійно порахуйте, використовуючи функцію синусу. Середня освіта є у всіх.

    • @yuliia1163
      @yuliia1163 Год назад

      а хіба світло може руйнуватися від швидкості, якщо гранична швидкість, це саме швидкість світла?

    • @vend568
      @vend568 Год назад

      @@yuliia1163 Звісно, що так. Та й для експерименту якогось складного обладнання не потрібно. Мені вистачило болгарки, диска від вінчестера та світлодіодного ліхтарика, щоб на власні очі побачити руйнацію світла швидкістю. Якщо цікаво, використане обладнання назвав. Відбите світло від центру і до краю диска можете спостерігати самостійно. Тай швидкість світла в вакуумі не є межею швидкості взагалі . Можу довести логікою, математикою та прикладом. Але це вже зовсім інша тема.

    • @Олексій-г1в
      @Олексій-г1в Год назад

      А як рахувати спін в 3 осях простору? Мене вчили тільки в 2D геометрію =( Я розумію як збільшується швидкість обертання при перерозподілі масси, і як працює кутовий момент, але я не розумію як виглядає тривимірне обертання кругом осі. Візуалізувати не можу.
      Чи може ви кажете що чорні дири плоскі? Бо від E=MC2 ви все одно ніде не дінетесь, і ви просто перевели массу чорної діри в швидкість обертання чорної діри.
      При такій масі чорі діри будуть обертатися кругом центральної з швидкістю світла. А надмасивні чорні діри з надсвітловою швидкістю. Точніше як - ви впретеся в безкінечну швидкість обертання точно так само як ми зараз впираємось в безкінечну масу чи щільність і доведеться вертати або щільність, або масу жертвуючи спіном, щоб при такій швидкості обертання чорні діру не розірвало відцентровими силами.
      П.с. я не рахував бо то дроч рахувати до коментів в ютубі, але точно знаю що ваша теорія перевіряється експериментально - треба просто подивитись на форму гравітаційного лінзування чорних дір. Якщо масса йде в обертання - гравітаційна лінза буде симетрична до осі обертання і несферична а якщо ні - то гарвітаційна лінза буде симетрична у всіх напрямках і сферична.

    • @vend568
      @vend568 Год назад

      @@Олексій-г1вТобто ви впевнені в тім, що ваші знання фізики неперевершені? Не хочу вас розгубити, але це не так. Це не одне якесь нерозуміння. Ну добре, спробую пояснити - є таке явище, як прецесія. Це стосовно того, про що ви за вашим висловом ніколи не чули.
      Що стосується формули E=mV^2, то нагадаю вам що вона описує та за яких умов - це формула передачі енергії абсолютно пружних ( не існуючих в природі) тіл за умовою контакту площею дотика, тому і V^2. Хоча пласка енергія мене теж деякий час смішила.
      Що стосується вашої неповаги співрозмовника в коментах, то не повторюйте помилок всіх нацистів.
      Ну і на останнє - якщо є бажання зрозуміти що таке чорна діра, то візьміть дзеркальний диск ( я брав з вінчестера комп'ютера ), закріпіть його в болгарку, та перевірте відбивання промінню світла в залежності від кутової швидкості. Може тоді зрозумієте, що я мав на увазі.

  • @yuliia1163
    @yuliia1163 Год назад +3

    здається, автор не врахував одного: навіть якщо чорна діра - то вхід, а біла - вихід, і червоточина стабільна, хто сказав, що об'єкт зможе зберегти свою цілісність, коли потрапить всередину?))) тобто увійде, скажімо космічний корабель, а через надвисоку гравітацію "вихлюпнеться" купка атомів.... в такому форматі ніхто полетіти не захоче))))

  • @jgiomaxjgio7263
    @jgiomaxjgio7263 Год назад +1

    Діри ? Дири ?

  • @andriyvasilchenko3783
    @andriyvasilchenko3783 Год назад +1

    Ага біла діра зі зворотнім відліком часу :)

  • @мАСКАЛЯКУнаГілляку
    @мАСКАЛЯКУнаГілляку 5 месяцев назад

    Брєд