Полісся - ЛНЗ / Огляд контрольного матчу

• Опубликовано: 21 авг 2024
  • Житомирське «Полісся» провело другий офіційний спаринг у рамках літнього збору проти черкаського «ЛНЗ».
    Перший тайм видався напруженим: на старті матчу було багато єдиноборств та стиків, обидві команди мали вдосталь нагод. Гравці «Полісся» активно атакували, створюючи небезпечні моменти, гості здебільшого грали на швидких контратаках. Перший тайм завершився з рахунком - 0:0.
    Другий тайм розпочався з голу Бореля Томандзото головою на 53-ій хвилині, зазначимо, що в підсумку цей гол став переможним. Крім того, варто відзначити гру Пилипа Будківського, який мав кілька небезпечних моментів для взяття воріт суперника. В одному з епізодів Будківський навіть зумів забити гол, але арбітр зафіксував офсайд і не зарахував його. Загалом. В другому таймі команда Ашура виглядала значно переконливіше за суперника та створила ще декілька хороших нагод, проте з реалізацією не щастило.
    Матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Полісся». Команда Імада Ашура продовжує перемагати на літніх зборах, здобувши другу звитягу поспіль.
    #ФКПолісся #ПоліссяЛНЗ #ПоліссяЛНЗОгляд #ПоліссяЖитомир #ІмадАшур #Буткевич #Житомир #Полісся #Футбол #УПЛ
    Обов'язково підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб бути в курсі про всі новини клубу: