Екоцид, дахування екопорушень, причина пандемі1

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 10 янв 2025

Комментарии •

  • @ОлександрДаниль4ук
    @ОлександрДаниль4ук  3 года назад +2

    Забрудн повітря + дельта =гаплик. Можна зупинити к0ронасмртність як у Швеції при 10% в@кцинації але наші йдуть шляхом м0скви. Смог, пил допомагають с19.
    Людям, які дихають забрудненим повітрям, в першу чергу загрожують серцево-судинні захворювання: серцева недостатність, гіпертонія, атеросклероз, тромбоз, анемія.
    Влада дахує спалювання сміття, блати лохам бо ринок землі.
    Народ, вмагайте щоб влада придбала та надавала послуги подрібнювача соломи, подрібнювача гілок бо за спалювання рослинних решток великі штрафи, забруднене повітря (цей дим в 350 разів отруйніший за сигаретний) ослабляє імунітет і навіть в@кцина не захищає від кор0навірус.
    Пилове забруднення так само шкідливе тому вимагайте ремонт доріг, кошти виділені.
    Пластик в мішки і на звалища, пластик ще отруйніший як згорає(діоксин, ним отруїли Ющенка)
    Листя та ін рештки розкидайте як добриво, це те само добриво NPK + С +мікроелементи, при горінні половина вивітрюється.
    Чудова новина для громад Рівненщини! За сприяння "ЗА МАЙБУТНЄ" (вони дахують паліїв) з державної скарбниці виділено субвенцію місцевим бюджетам краю для вирішення цілої низки соціально значущих проблем. Мова про облаштування доріг, будівництво та ремонт освітніх, медичних закладів та інші важливі питання.
    Дим смог пригнічує імунну систему, яка нам всім сьогодні надзвичайна потрібна при боротьбі з коронавірусом

  • @ОлександрДаниль4ук
    @ОлександрДаниль4ук  3 года назад +1

    Лікарі говорили про те, що висока смертність могла бути пов'язаною з великим вмістом шкідливих речовин у повітрі цих регіонів.
    Вони вже давно знали - погане, забруднене дрібним пилом повітря послаблює імунну систему та шкодить легеням.
    Шкідливі речовини руйнують тканини легенів
    Нове дослідження, оприлюднене у профільному журналі Cardiovascular Research, підтвердили це припущення. Адже між високим вмістом дрібного пилу та підвищеним ризиком померти від COVID-19 є кореляція.
    Ще коли пандемія COVID-19 почала поширюватися у китайському Ухані , а пізніше - на півночі Італії, вчені звернули увагу на те, яку частку у повітрі цих регіонів, має дрібний пил. Багатомільйонне місто Ухань знане своєю потужною вугільною промисловістю та металургією, хімічними підприємствами та величезними комбінатами з виробництва паперу. Відповідно великою було й забруднення повітря.
    Те саме можна було сказати й про Ломбардію на півночі Італії - епіцентр поширення коронавірусу навесні 2020 року. Майже половина італійських жертв C19 померли тут.