[ЗНО : ГЕОГРАФІЯ] Рельєф на топографічній карті [19]
HTML-код
- Опубликовано: 13 дек 2024
- Плейлист відеокурсу:
• [ЗНО : ГЕОГРАФІЯ] През...
Music: Me the Mountain - #61 Acoustic Guitar Music
/ 61-acoustic-guitar-music
Джерела:
Білл Брайсон - Міра речей (розділ в книзі "Коротка історія майже всього на світі"):
nashformat.ua/...
Рецензент: кандидат географічних наук, Владислав Гарбар
Ми на Facebook: / geoadviser
Написати нам можна за цією адресою: my.geoadviser@gmail.com
Дякую за вашу працю, чудовий матеріал. Бажаю успіхів з каналом
Ваші відео чудові, неймовірні, супер! Цікаво, наочно, детально ! Навіть у найнудніших і найскладніших темах стає все зрозуміло і легко! Навіть мені, учителю, у деяких темах "розвидняється" ;) . Використовуємо відео з колегами на уроках. Рекомендуємо канал для підготовки до ЗНО своїм учням. Дякуємо за Вашу працю!!!
Спасибі за відгук. Раді, що наші старання не даремні.
Олекса (Номад)
Хороший матеріал, гарна мова. В той же час автору (авторам) ролика слід розуміти, що на топографічній карті відоражається не рельєф, а конфігурація топографічної поверхні, а це - різні речі. Рельєф - це образ, патерн, що формується у нашій свідомості при спостереженні денної поверхні у межах певної місцевості. Читаючи топографічну карту (якщо людина володіє такими навичками), можна отримати уяву про рельєф місцевості, зображеної на карті.
Дякую за відгук. Будь-який навчальний матеріал - це завжди компроміс між вичерпною точністю і необхідним спрощенням подачі матеріалу. За бажання подібних неточностей і спрощень можна знайти по кілька десятків у кожному відео на цьому каналі. Але якщо все подавати максимально вичерпно, це перетвориться на вузькоспеціалізоване нескінченне щось, що ніяк не допоможе школяреві скласти загальне уявлення про предмет обговорення.
@@geoadviser6671 Дякую за коректну відповідь, що трапляється не часто. Я можу погодитись, що "навчальний матеріал - це завжди компроміс", але у даному випадку йдеться про доволі непросте поняття "рельэф" (до речі, як і "ландшафт"), яке не є географічним, але широко використовується географами. Тому я й звернув Вашу увагу на наведене Вами визначення, бо воно "гуляє" по сторінкуах ледве не всіх підручників та наукових статей. Рельєф можна визначати у різний спосіб, у тому числі як сполучення відхилень від деякої гладкої базової поверхні, або як організацію поля висот-глибин тощо. Гарний приклад виникнення "горизонталь" у природі - малюнки на поверхні замерзлих калюж.
Вітаю! Дякую за інформативні та цікаві відео. Як ви зробили для навчальної карти від Картографії модель рельєфу?
Спс
Пр
Прекрасное видео!
Благодарим
А до следующей весны весь материал будет??
Ні, всього не буде, але буде більше, ніж зараз.
СКАЙРИМ !!!!!!!
Довакин, Довакин...
Відео будуть з усього курсу географії?
Взагалі планується, але якщо це буде, то дуже нескоро.
@@geoadviser6671 тобто до травня не буде усіх тем?
@@ЯнаПівоварова Ні.
@@geoadviser6671 Вы дуже добре і зрозуміло розповідаєте. Дуже сумно, що у вас так мало переглядів і лайків(
@@yevtushenko_raw Підтримую