Петр, огромное спасибо за видео и честные комментарии! Благодаря таким деятельным и неугомонным людям как вы, аграрии очень быстро узнали о результатах нашего труда. Выводы каждый делает сам, решения каждый принимает сам. С праздником, коллеги!
IQ Composite Текро: будьте ласкаві прочитати мій коментар до кінця! Вітаю Вас з зкінченням експерименту. Отже результати: скільки відпрацював плуг? Скільки склала економія? Як визначалась економія? Як можна зрінювати роботу плуга в різні роки? з різними робочими органами (лемеші), з відвалами різної форми? Чи справедливі будуть такі висновки? Про текрон і зарубіжних виробників плугів: отже технологія виробництва текрону німецька, використання композитних матеріалів (не буду казати про текрон, щоб не стати "екстрасенсом і експертом") в сільському господарстві Європи відбувається вже років з 10 (ті прайси, що ви скидали по ссилкам, я бачів років 7 назад. Доречі там ідеться про сталь "триплекс". І про композит як варіант.), але масового розповсюдження не набуло. Чому? Або економія і зносостійкість в порівнянні з високоякісною сталлю не явна, або вартість таких відвалів була занадто високою. Отже, що ми маємо: текронові відвали мають переваги перед стальними в нульовій адгезії і в меншому терті. Більша зносостійкість в порівнні з металом не доведена. Текрон менш стійкий до механічних пошкоджень.(порізи кромки, виривання болтів).Отже встановлення металевої грудини доцільне. Використання текронових відвалів на плугах типу ПЛН економічно можливо лише при явній економії пального. При відсутності явної економії пального міняти стальні відвали на текронові доцільно лише при зносі стальних. (доречі - спитайте чи часто іх міняють невеликі господарства в яких проводились іспити(навіть при тому, що використовують найдешевші). Приклад з господарства в якому я працюю: є два плуги типу ПЛН-5-35. Один стандартний, інший зі стойками з ярусного. Лемеші й відвали на плугах однакові, але "Стандарт" в цьому році в землю не ліз, а "ярусний" працював. На "стандарт" менше налипало чим на "ярусний". Річ в куті під яким стоїть відвали і лемеші і в вазі плуга. (Джон Дір не лише змінив матеріал вілвалу з чавуну на сталь, але й змінив його форму!). Чому холдинги не використовують текронові відвали? А чи потрібно заморочуватись з непровіреною на 100% ідеєю, якщо на оранці на 25-28 см імпортним плугом з імпортним потужним трактором витрата пального становить 16-19 л/га? Доречи без всякого налипання грунту (прикладів в Ютубі безліч). Про Ваш новий плуг. А чи потрібно констроювати новий плуг з новими робочими органами( зносостійкий лемех, долото, текроновий відвал) не змінивши геометрію корпусу. А чи потрібно випускати необоротний плуг, яких клепається достатньо іншими виробниками. (Це все одно, що на літак конструкції 60-х років ставити композитні крила.) Необоротні плуги це позаминуле сторічча, навіть з найновішими робочими органами. І останнє: коли в відомого авіаконструктора Бартіні запитали: "Чи може слабший бігун наздогнати сильнішого, який біжить попереду на пів кола" він відповів : "А якщо бігти на переріз?" Бажаю Вам в ваших починаннях бігти "напереріз", і не повторювати помилок, які до Вас були зроблені безліч разів. Не використовуйте старі ідеї. Удачі Вам!
Шановний Сергію! Щиро дякую Вам за увагу до нашого продукту. Можу сказати відверто, що ви найуважніший з усіх, хто спостерігав за ним цього сезону. Так сезон майже скінчився, та ми приготували вам ще один сюрприз. Давайте дочекаємось:) Так, ми дійсно багато змінили завдяки вам та іншим небайдужим людям. Як я сказав, ще буде сюрприз, тоді ми й вискажемо всім подяку. Добре, давайте спробуємо підвести проміжні підсумки: 1. Плуг відпрацював 40 га 2. Економія 3,3-3,7 л. (Петро, чи є в вас підсумкова цифра?) 3,4,5 Досить суб"єктивно, тому пропоную пропустити 6. Умови оранки, оцінка лише відвалів, дошка сезон провалила: - нормальні - оцінка "ідеально" - посуха/чемодан - "задовільно" (аварії) - мокро - "краще, ніж ідеально" 7. Знос - Зносу немає. Я згоден з вашим висновком "не доведено", проте оцінки всіх власників такі самі, як в автора відео (1:38). Сергію, повірте, відвал, що пройшов 300 га виглядає саме так. Давайте чекати на більший знос, будемо давати оцінку 8. Механічна стійкість. Порізи - так, хоча вони й не фатальні, виривання болтів було лише один раз - рух заднім ходом в борозні. Загинання кромки - так. Ремонт, профілактика :), грудинка. 9. Явна економія? Ну давайте так, в Кості Переделкіна було 2л, проте пізніше він поправився - 3л. В кого з тих, хто опублікував відео був гірший показник? Ми аналізуємо не лише по відео - в нас джерело виборки значно більше. Міряють не всі, проте всі кажуть про підвищення продуктивності, швидкості, відмічають меншу нагрузку на трактор. Словом, суб"єктивно. З тих, хто міряє розход, менше 3л - немає. Явно це чи ні? Ми вважаємо - так! 10. Холдінги. Згоден з вами на всі 100%. Думаю, ні, знаю наппевно, вони також спостерігають за нашими результатами. 11. Про наш плуг - то окрема тема. З величезним задоволенням обговорю її з Вами. Давайте на нашому каналі? Я ще раз дякую за вашу увагу да поради. Сподіваюся, що ви дещо менший скептик, ніж на початку сезону.
Ну и здесь с вами не соглашусь! При колхозе в моей родной первой бригаде под сах.свеклу пахал всегда один трактор ДТ-75 с плугом ПНЯ-4-42. Глубина 30-32см, расход не выходил выше 28 л/га. 10 лет сеяли сах.свеклу в фермерском хозяйстве. Пахота Т-150, Т-150к с плн-5-35 (4 корпуса), глубина 32-35 см, расход 27-28л. (хоть СМД, хоть ЯМЗ) Грунт чернозем слабосуглинистый тяжёлый). Был у нас тракторист который пахал целину на 28см с расходом 32л. Поймали на сливе соляры. Посадили на трактор другого. Та же пахота - 25л/га.
Сергей, это лишнее, хотя идея классная :) Быстрая замена для работы в сверх-экстремальных условиях. Мы до этого не догадались. Хотя нет, вру, мы тоже так придумали. Ну, или почти так. С полевой доской. Посмотрите ruclips.net/video/lKACQQ3XyQk/видео.html
Петр, привет. К тебе вопросов нет! Но, я в молодости участвовал во всероссийском конкурсе пахарей и меня там учили. Про лемех и отвал, лемеху можно чуть выступать за отвал на месте стыка, максимум на 1мм, а отвал за лемех если выступает, то это наоборот грозит повышенному расходу, потому что сопротивление больше. То же самое про болты, они должны быть "заподлицо", термин даже в книге есть такой. По той же причине. Я слежу за твоим каналом и вообще с пластиком идея не плохая, но эти зазоры все и вы говорите про экономию солярки, по-моему за уши притянуто. Я уже не говорю про то, как эти болты выкручивать потом. Так что, IQ композит, давай те как с топливом уточняйте вопрос, и с зазорами решайте. И на разных почвах пробуйте. Да что, с него почва слетает, это хорошо, но вопросы остаются еще. С уважением, канал Diversity_00
Спасибо! С топливом решили почти все. Не совсем ясна экономия на влажном и переувлаженном грунте. В остальном - проверено. 3+ л/га По зазору. Да, так и есть. Новые лемеха устраняют проблему. По болтам тоже принято. Они очень понравились пользователям. Мы их оставим. Только наплавку на долоте сделаем такой, чтоб она защищала и головки болтов. На лемехе с ними полный порядок на протяжении всего срока службы. Еще раз благодарю за конструктив!
Вот еще от меня совет. Вот даже у Петра сделайте замеры этих распорок которые от корпуса к отвалу и тоже в производство, чтобы фермерам голову по этому поводу не "греть", у них и так забот хватает) И вопрос, в России представительство есть ваше, если вдруг приобрести захочу? Спасибо за ответы, было приятно пообщаться!
Спасибо за совет! Вы правы, такая мелочь оказалась занозой в зад@#це. В начале сезона мы предлагали упоры только на винтовой отвал. Он большой и требует отдельной поддержки www.iqcomposite.com/products/podderjka-otvala/ Пользователи сами придумали, как ее очень сильно усовершенствовать ruclips.net/video/orjFGmnZEU0/видео.html Мы это дело подсмотрели и уже осваиваем выпуск таких регулируемых упоров. Это бомба! С его помощью можно надежно закрепить отвал и отрегулировать степень его "винтообразности". Ну и все неточности изготовления башмака (а их невероятно много), компенсирует
По поводу второй ссылки, реально человек заморочился) другой вопрос потом эту растяжку крутить, когда она подржавеет) ну а так да, мысль хорошая. Думаю даже и полевые доски будет меньше ломать!) Отблагодарите человека! Запасных отвалов ему)
Да, его не забыли, отблагодарили. Если посмотрите не его канале, он испытывает новую доску. Все идет отлично. Больше она ломаться не будет :) А крутить, потом, когда поржавеет, думаю, и незачем. Вы поставили отвал. С учетом особенностей вашего башмака и пожеланий по кривизне отвала настроили, затянули и забыли.
Thank you, my friend, regards! Do you perform plowing in your area? Could you please describe your plowing conditions, fuel consumption, tools used etc
Привет,Чистик к опоре колёса надо робить!и чтоб регулируемый был, как ты говоришь сделаешь завтра колесо сдвинется и чистик работать не станет!! По сухой почве пластик сотрет быстрее наверно!!! И получается за ними усилители должны быть конкретные раз их ведёт!!! Ну удачи тебе! У нас на Кубани я их воше ни у кого не видел шас в моду винтовые или лепестковые идут лучше крошат пласт лепестковые ну это на модных дорогих плугах!!успехов!!!
правильные отвалы .форма боментов. хорошо оборачивают.правда немного с увеличеным сопротивлением. а то что из пластика эт норм.груть отвала можно из стали прилипить когда износится а остольное там и не износится.!полевая доска из пластика это плохо.
Нарешті в нас з'явився свій хейтер. Маленький та смішний, але свій. Бачите, текрон можна застосовувати навіть для розкрутки мало цікавих каналів. Як порвали, шановний? Який інструмент застосовували?
У меня тоже вопрос к замерам. Экономии. Нельзя считать полную окупаемость покупки текрона. Считайте разницу. Вам все равно нужно покупать рабочие органы! Сколько стОит комплект стальных органов? 900+200=1100. Сколько горючего сэкономит сталь? Когда она окупится? Никогда! Поэтому считаем, что за счет горючего мы должны окупить разницу в цене между сталью и текроном. Вот и получается, что приобретение окупится за 50 га. Все как обещали.
Я з вами частково погоджуюсь. Продукти для оранки з текрону вимагають вдосконалення. Ми це бачимо й працюємо. Бачимо не лише на відео, а ще й аналізуючи роботу тисяч одиниць в господарствах. Лопнуло - переробити концепцію дошки Зігнулося - запропонувати зручну та легко встановлювану розтяжку. Вибивае передню кромку - спробувати грудинку... І так далі Нікуди воно не дінеться - текрон буде зручним та звичним на оранці. Всякий новий продукт проходить шлях доведення до ідеалу. Можете згадати газ для авто. Чи були перші газові установки зручними та надійними? А що зараз? Справа в тому, що той, хто ставив першим газову установку, мав певний клопіт, так. Проте він першим і зменьшував свої витрати. В бізнесі (ви ж займаєтеся аграрним бізнесом?) необхідно зменьшувати витрати за будь-яку ціну. А клопіт та нерви - то не ціна
У меня два плуга, 7 лет назад ставил железные отвалы, выпахали каждый по 700 га, вот статистика, а не то что пишут сезон, два сезона, вы пишите в гектарах!
Друзья, у нас хорошая новость. Текрон уже работает на плугах известного украинского производителя Велес-Агро. Результат отличный. Впереди видео с текроном на иностранных плугах! ruclips.net/video/1pEFxpXjAjU/видео.html
Полностью согласен. К тому же текрон вообще не решает проблему переживаний. Текрон - для снижения затрат. Вот парень. Александр. Вроде тоже не выглядит переживающим. Что было бы, если б он поставил текрон в начале сезона на все 8 корпусов? К концу сезона он вспахал бы 200 га. Это 600 литров топлива. В нынешних деньгах это 13800. Он истратил 13200 на покупку отвалов из текрона. Он мог бы купить стальные. Тогда истратил бы 6400 и не переживал. ruclips.net/video/-jsA74PY1Lw/видео.html ruclips.net/video/0ylKrUCa_Bg/видео.html Принимая решение заниматься бизнесом вы как раз и соглашаетесь с тем, что вам придется за все переживать. Совершенно спокойные, не переживающие люди - это дачники-огородники. Ну, еще грибники
Точно! В хлам! А если пахать вокруг вулкана, то они бы сгорели нафиг! А если нападут партизаны, то прострелят к чертям. Простите за резкость, но это понимают все. Для каждой почвы есть свой инструмент. И да, с чего вы это взяли, про камни? Есть опыт? Подтверждайте фактами, а не только своими экстрасенсорными способностями. И снова о камнях. Асфальт подойдет? ruclips.net/video/3B6zbgA5RrY/видео.html
IQ Composite Текрон Хватит тут митинговать, Вы продавец и рвете жопу, чтоб побольше впарить свои ноу-хау. Железный лемех это вещь и надолго - проверено поколениями, а пластик может и хорошо, но ...
Как скажете. Меньше сарказма! Надо понимать, что конструктивную часть диалога мы с вами закончили еще на фразе "рвете жопу", так что, ваше мнение очень важно для нас. Всего доброго
Кроме того, Лемкен на своих плугах не спешит использовать пластик, если бы Ваше изобретение имело толк, то пол страны бы их уже установили и Логотип Вашей фирмы гремел на всю страну, прославляя невиданные результаты и существенную экономию топлива, а так изобрели и хорошо, а экономический толк какой, если бы экономия составила 25-30% резон бы был, а так толку нет.
Нагадує задачу з математики 2 клас. Петро віддав свої кровні 8 тис. Дві польові дошки поїхали Європу підкорювати, поставив старі, економія можливо 80 л. солярки. А тепер питання, через скільки років Петро скаже ну нарешті я відбив бабки. Варіанти відповідей:а- ніколи, б-колись, а- та в р..т воно ......сь
Знову за дошки. Добре, скажу ще раз - дошки ми вдосконалили та вже в цьому сезоні можете брати нормальні. Завдяки Петру та іншим блогерам було встановлено неспроможність дошок працювати в екстремальних умовах ми це визнаємо! Давайте без стьобу. Добре, Петро віддав 8 тис. (хоча, насправді - 7440). Економія - 120 л. (Петро рахував 3,5 л, подивіться відео, та ми візьмемо стандартні 3л). В грошах це лише 2760грн. Виходить, що повністю Петро відіб"є бабки за 107 га. (40 з них він вже зорав). Та зачекайте! А за скільки Петро відіб"є сталевий інструмент, який коштуватиме Петрові 4400 грн? Правильно. Ніколи. Сталевий інструмент не буде економити Петрові жодної копійки. То що виходить? Треба відбити лише різницю між сталевими та текроновими органами, бо все одно їх треба купляти. Якщо так, то різницю, яку Петро переплатив, вибравши текрон, він вже майже відбив. Висновок досить простий: Якщо Петро хоче повністю відбити покупку, то хай зоре 107 га. Якщо йому все одно треба було купувати нові органи, то достатньо 50 га.
Арифметика не зовсім правильна. Це якщо у Петра прийшов срок міняти відвали. А якщо вони ще можуть працювати не один рік. То вийняти 7,5 тис з карману для невеликого господарства це трохи й накладно, при тому, що окупляться вони за 3 роки. Чи не так?
Не згоден, це витрачені гроші на вітер, лише для збагачення певних ділків. Жодного сертифікату якості, ніякого наукового підгрунтя лише намагання видати бажане за дійсне. Економія підрахована автором 2л. на га. орної землі вийшло 80л. Текроновці підрахували за своєю методою 3+ на 40га. економія ще більша. Як один так і інший не пов'язаний з реальністю. От і вся арифметика.
Рыжий заслужил отдельный лайк!👍
Петр, огромное спасибо за видео и честные комментарии!
Благодаря таким деятельным и неугомонным людям как вы, аграрии очень быстро узнали о результатах нашего труда.
Выводы каждый делает сам, решения каждый принимает сам.
С праздником, коллеги!
IQ Composite Текро: будьте ласкаві прочитати мій коментар до кінця! Вітаю Вас з зкінченням експерименту. Отже результати: скільки відпрацював плуг? Скільки склала економія? Як визначалась економія? Як можна зрінювати роботу плуга в різні роки? з різними робочими органами (лемеші), з відвалами різної форми? Чи справедливі будуть такі висновки?
Про текрон і зарубіжних виробників плугів: отже технологія виробництва текрону німецька, використання композитних матеріалів (не буду казати про текрон, щоб не стати "екстрасенсом і експертом") в сільському господарстві Європи відбувається вже років з 10 (ті прайси, що ви скидали по ссилкам, я бачів років 7 назад. Доречі там ідеться про сталь "триплекс". І про композит як варіант.), але масового розповсюдження не набуло. Чому? Або економія і зносостійкість в порівнянні з високоякісною сталлю не явна, або вартість таких відвалів була занадто високою.
Отже, що ми маємо: текронові відвали мають переваги перед стальними в нульовій адгезії і в меншому терті. Більша зносостійкість в порівнні з металом не доведена. Текрон менш стійкий до механічних пошкоджень.(порізи кромки, виривання болтів).Отже встановлення металевої грудини доцільне.
Використання текронових відвалів на плугах типу ПЛН економічно можливо лише при явній економії пального. При відсутності явної економії пального міняти стальні відвали на текронові доцільно лише при зносі стальних. (доречі - спитайте чи часто іх міняють невеликі господарства в яких проводились іспити(навіть при тому, що використовують найдешевші).
Приклад з господарства в якому я працюю: є два плуги типу ПЛН-5-35. Один стандартний, інший зі стойками з ярусного. Лемеші й відвали на плугах однакові, але "Стандарт" в цьому році в землю не ліз, а "ярусний" працював. На "стандарт" менше налипало чим на "ярусний". Річ в куті під яким стоїть відвали і лемеші і в вазі плуга. (Джон Дір не лише змінив матеріал вілвалу з чавуну на сталь, але й змінив його форму!).
Чому холдинги не використовують текронові відвали? А чи потрібно заморочуватись з непровіреною на 100% ідеєю, якщо на оранці на 25-28 см імпортним плугом з імпортним потужним трактором витрата пального становить 16-19 л/га? Доречи без всякого налипання грунту (прикладів в Ютубі безліч).
Про Ваш новий плуг. А чи потрібно констроювати новий плуг з новими робочими органами( зносостійкий лемех, долото, текроновий відвал) не змінивши геометрію корпусу. А чи потрібно випускати необоротний плуг, яких клепається достатньо іншими виробниками. (Це все одно, що на літак конструкції 60-х років ставити композитні крила.) Необоротні плуги це позаминуле сторічча, навіть з найновішими робочими органами.
І останнє: коли в відомого авіаконструктора Бартіні запитали: "Чи може слабший бігун наздогнати сильнішого, який біжить попереду на пів кола" він відповів : "А якщо бігти на переріз?"
Бажаю Вам в ваших починаннях бігти "напереріз", і не повторювати помилок, які до Вас були зроблені безліч разів. Не використовуйте старі ідеї. Удачі Вам!
Шановний Сергію! Щиро дякую Вам за увагу до нашого продукту. Можу сказати відверто, що ви найуважніший з усіх, хто спостерігав за ним цього сезону.
Так сезон майже скінчився, та ми приготували вам ще один сюрприз. Давайте дочекаємось:)
Так, ми дійсно багато змінили завдяки вам та іншим небайдужим людям. Як я сказав, ще буде сюрприз, тоді ми й вискажемо всім подяку.
Добре, давайте спробуємо підвести проміжні підсумки:
1. Плуг відпрацював 40 га
2. Економія 3,3-3,7 л. (Петро, чи є в вас підсумкова цифра?)
3,4,5 Досить суб"єктивно, тому пропоную пропустити
6. Умови оранки, оцінка лише відвалів, дошка сезон провалила:
- нормальні - оцінка "ідеально"
- посуха/чемодан - "задовільно" (аварії)
- мокро - "краще, ніж ідеально"
7. Знос - Зносу немає. Я згоден з вашим висновком "не доведено", проте оцінки всіх власників такі самі, як в автора відео (1:38). Сергію, повірте, відвал, що пройшов 300 га виглядає саме так. Давайте чекати на більший знос, будемо давати оцінку
8. Механічна стійкість. Порізи - так, хоча вони й не фатальні, виривання болтів було лише один раз - рух заднім ходом в борозні. Загинання кромки - так. Ремонт, профілактика :), грудинка.
9. Явна економія? Ну давайте так, в Кості Переделкіна було 2л, проте пізніше він поправився - 3л. В кого з тих, хто опублікував відео був гірший показник? Ми аналізуємо не лише по відео - в нас джерело виборки значно більше. Міряють не всі, проте всі кажуть про підвищення продуктивності, швидкості, відмічають меншу нагрузку на трактор. Словом, суб"єктивно. З тих, хто міряє розход, менше 3л - немає. Явно це чи ні? Ми вважаємо - так!
10. Холдінги. Згоден з вами на всі 100%. Думаю, ні, знаю наппевно, вони також спостерігають за нашими результатами.
11. Про наш плуг - то окрема тема. З величезним задоволенням обговорю її з Вами. Давайте на нашому каналі?
Я ще раз дякую за вашу увагу да поради. Сподіваюся, що ви дещо менший скептик, ніж на початку сезону.
Билоби интерестно услишать отзиви еслиби ви за них заплатили.
какая глубина ,такой и разход соляри примерно плюс минус ,физику не обманишь!!!!!!!!
Ну и здесь с вами не соглашусь! При колхозе в моей родной первой бригаде под сах.свеклу пахал всегда один трактор ДТ-75 с плугом ПНЯ-4-42. Глубина 30-32см, расход не выходил выше 28 л/га. 10 лет сеяли сах.свеклу в фермерском хозяйстве. Пахота Т-150, Т-150к с плн-5-35 (4 корпуса), глубина 32-35 см, расход 27-28л. (хоть СМД, хоть ЯМЗ) Грунт чернозем слабосуглинистый тяжёлый). Был у нас тракторист который пахал целину на 28см с расходом 32л. Поймали на сливе соляры. Посадили на трактор другого. Та же пахота - 25л/га.
я такие отвалы поставил на верх металических а под лемеха сделал подкладки из старых лемехов и получилось супер. уже отпахал полтора сезона.
Сергей, это лишнее, хотя идея классная :) Быстрая замена для работы в сверх-экстремальных условиях.
Мы до этого не догадались. Хотя нет, вру, мы тоже так придумали. Ну, или почти так. С полевой доской. Посмотрите ruclips.net/video/lKACQQ3XyQk/видео.html
Петр, привет. К тебе вопросов нет! Но, я в молодости участвовал во всероссийском конкурсе пахарей и меня там учили. Про лемех и отвал, лемеху можно чуть выступать за отвал на месте стыка, максимум на 1мм, а отвал за лемех если выступает, то это наоборот грозит повышенному расходу, потому что сопротивление больше. То же самое про болты, они должны быть "заподлицо", термин даже в книге есть такой. По той же причине. Я слежу за твоим каналом и вообще с пластиком идея не плохая, но эти зазоры все и вы говорите про экономию солярки, по-моему за уши притянуто. Я уже не говорю про то, как эти болты выкручивать потом. Так что, IQ композит, давай те как с топливом уточняйте вопрос, и с зазорами решайте. И на разных почвах пробуйте. Да что, с него почва слетает, это хорошо, но вопросы остаются еще. С уважением, канал Diversity_00
Спасибо! С топливом решили почти все. Не совсем ясна экономия на влажном и переувлаженном грунте.
В остальном - проверено. 3+ л/га
По зазору. Да, так и есть. Новые лемеха устраняют проблему.
По болтам тоже принято. Они очень понравились пользователям. Мы их оставим. Только наплавку на долоте сделаем такой, чтоб она защищала и головки болтов. На лемехе с ними полный порядок на протяжении всего срока службы. Еще раз благодарю за конструктив!
Вот еще от меня совет. Вот даже у Петра сделайте замеры этих распорок которые от корпуса к отвалу и тоже в производство, чтобы фермерам голову по этому поводу не "греть", у них и так забот хватает) И вопрос, в России представительство есть ваше, если вдруг приобрести захочу? Спасибо за ответы, было приятно пообщаться!
Спасибо за совет! Вы правы, такая мелочь оказалась занозой в зад@#це. В начале сезона мы предлагали упоры только на винтовой отвал. Он большой и требует отдельной поддержки
www.iqcomposite.com/products/podderjka-otvala/
Пользователи сами придумали, как ее очень сильно усовершенствовать
ruclips.net/video/orjFGmnZEU0/видео.html
Мы это дело подсмотрели и уже осваиваем выпуск таких регулируемых упоров. Это бомба! С его помощью можно надежно закрепить отвал и отрегулировать степень его "винтообразности". Ну и все неточности изготовления башмака (а их невероятно много), компенсирует
По поводу второй ссылки, реально человек заморочился) другой вопрос потом эту растяжку крутить, когда она подржавеет) ну а так да, мысль хорошая. Думаю даже и полевые доски будет меньше ломать!) Отблагодарите человека! Запасных отвалов ему)
Да, его не забыли, отблагодарили. Если посмотрите не его канале, он испытывает новую доску. Все идет отлично. Больше она ломаться не будет :)
А крутить, потом, когда поржавеет, думаю, и незачем. Вы поставили отвал. С учетом особенностей вашего башмака и пожеланий по кривизне отвала настроили, затянули и забыли.
technology ! Agriculture! 👍👍
Thank you, my friend, regards!
Do you perform plowing in your area?
Could you please describe your plowing conditions, fuel consumption, tools used etc
Привет,Чистик к опоре колёса надо робить!и чтоб регулируемый был, как ты говоришь сделаешь завтра колесо сдвинется и чистик работать не станет!! По сухой почве пластик сотрет быстрее наверно!!! И получается за ними усилители должны быть конкретные раз их ведёт!!! Ну удачи тебе! У нас на Кубани я их воше ни у кого не видел шас в моду винтовые или лепестковые идут лучше крошат пласт лепестковые ну это на модных дорогих плугах!!успехов!!!
правильные отвалы .форма боментов. хорошо оборачивают.правда немного с увеличеным сопротивлением. а то что из пластика эт норм.груть отвала можно из стали прилипить когда износится а остольное там и не износится.!полевая доска из пластика это плохо.
А бачили як рветься цей текрон? у мене на каналі
Нарешті в нас з'явився свій хейтер. Маленький та смішний, але свій. Бачите, текрон можна застосовувати навіть для розкрутки мало цікавих каналів. Як порвали, шановний? Який інструмент застосовували?
Начина.щий блогер. Не дали попробовать бесплатно. Решил пакостить. Бывает. Обидно, был бы хоть канал интересный, а так и посмотреть нечего
Даааа, глянул бы Дядько Максим как ты меряеш розмер))))
У меня тоже вопрос к замерам. Экономии.
Нельзя считать полную окупаемость покупки текрона. Считайте разницу. Вам все равно нужно покупать рабочие органы!
Сколько стОит комплект стальных органов? 900+200=1100.
Сколько горючего сэкономит сталь? Когда она окупится? Никогда!
Поэтому считаем, что за счет горючего мы должны окупить разницу в цене между сталью и текроном.
Вот и получается, что приобретение окупится за 50 га. Все как обещали.
Когда вы устанавливаете газ на автомобиль, вы рассчитываете окупить стоимость установки оборудования, Верно? Не всего ведь автомобиля.
Даний інструмент не міряє сотки
размеры сказал правильно: изначально 13,5мм; после 13,2...13,3мм - разница 0,2...0,3мм. Конечно, правильная поправка, не сотых, а десятых.
Висновок -якщо це подарок то бог з ним якщо куплять то гроші на вітер і нерви теж.Бо те зігнулось те лопнуло .1літр економії того нестоїть
Я з вами частково погоджуюсь. Продукти для оранки з текрону вимагають вдосконалення. Ми це бачимо й працюємо. Бачимо не лише на відео, а ще й аналізуючи роботу тисяч одиниць в господарствах.
Лопнуло - переробити концепцію дошки
Зігнулося - запропонувати зручну та легко встановлювану розтяжку.
Вибивае передню кромку - спробувати грудинку... І так далі
Нікуди воно не дінеться - текрон буде зручним та звичним на оранці.
Всякий новий продукт проходить шлях доведення до ідеалу. Можете згадати газ для авто. Чи були перші газові установки зручними та надійними? А що зараз? Справа в тому, що той, хто ставив першим газову установку, мав певний клопіт, так. Проте він першим і зменьшував свої витрати. В бізнесі (ви ж займаєтеся аграрним бізнесом?) необхідно зменьшувати витрати за будь-яку ціну. А клопіт та нерви - то не ціна
думал тут про комбинезоны tecron (tecron.pro)
А фермер где?
У меня два плуга, 7 лет назад ставил железные отвалы, выпахали каждый по 700 га, вот статистика, а не то что пишут сезон, два сезона, вы пишите в гектарах!
Тоже не совсем точно :) Сколько корпусов на плугах?
Друзья, у нас хорошая новость. Текрон уже работает на плугах известного украинского производителя Велес-Агро.
Результат отличный. Впереди видео с текроном на иностранных плугах!
ruclips.net/video/1pEFxpXjAjU/видео.html
Скільки у тебе гектарів землі
много
Могу смело сказать они не стоят этих денег.
на вкус и цвет товарища нет кому как ну все таки железо лучше поставил и не переживай
Полностью согласен. К тому же текрон вообще не решает проблему переживаний. Текрон - для снижения затрат.
Вот парень. Александр. Вроде тоже не выглядит переживающим. Что было бы, если б он поставил текрон в начале сезона на все 8 корпусов? К концу сезона он вспахал бы 200 га. Это 600 литров топлива. В нынешних деньгах это 13800. Он истратил 13200 на покупку отвалов из текрона. Он мог бы купить стальные. Тогда истратил бы 6400 и не переживал.
ruclips.net/video/-jsA74PY1Lw/видео.html
ruclips.net/video/0ylKrUCa_Bg/видео.html
Принимая решение заниматься бизнесом вы как раз и соглашаетесь с тем, что вам придется за все переживать. Совершенно спокойные, не переживающие люди - это дачники-огородники. Ну, еще грибники
рыжык кыцька красавчик
Денег заработал на рекламе ?
2-3 десятки а не сотки.
Это у Вас камней нету, а так побило бы их в хлам
Точно! В хлам! А если пахать вокруг вулкана, то они бы сгорели нафиг! А если нападут партизаны, то прострелят к чертям.
Простите за резкость, но это понимают все. Для каждой почвы есть свой инструмент. И да, с чего вы это взяли, про камни? Есть опыт? Подтверждайте фактами, а не только своими экстрасенсорными способностями.
И снова о камнях. Асфальт подойдет?
ruclips.net/video/3B6zbgA5RrY/видео.html
IQ Composite Текрон Хватит тут митинговать, Вы продавец и рвете жопу, чтоб побольше впарить свои ноу-хау. Железный лемех это вещь и надолго - проверено поколениями, а пластик может и хорошо, но ...
IQ Composite Текрон Меньше сарказма, мы уже проходили микроэлементы и гумат калия, хватит разводить фермеров, среди них есть и думающие люди...
Как скажете. Меньше сарказма! Надо понимать, что конструктивную часть диалога мы с вами закончили еще на фразе "рвете жопу", так что, ваше мнение очень важно для нас. Всего доброго
Кроме того, Лемкен на своих плугах не спешит использовать пластик, если бы Ваше изобретение имело толк, то пол страны бы их уже установили и Логотип Вашей фирмы гремел на всю страну, прославляя невиданные результаты и существенную экономию топлива, а так изобрели и хорошо, а экономический толк какой, если бы экономия составила 25-30% резон бы был, а так толку нет.
Котики (Яна)
"Икотики"
У меня 100га
Нагадує задачу з математики 2 клас. Петро віддав свої кровні 8 тис. Дві польові дошки поїхали Європу підкорювати, поставив старі, економія можливо 80 л. солярки. А тепер питання, через скільки років Петро скаже ну нарешті я відбив бабки.
Варіанти відповідей:а- ніколи, б-колись, а- та в р..т воно ......сь
Знову за дошки. Добре, скажу ще раз - дошки ми вдосконалили та вже в цьому сезоні можете брати нормальні. Завдяки Петру та іншим блогерам було встановлено неспроможність дошок працювати в екстремальних умовах ми це визнаємо!
Давайте без стьобу. Добре, Петро віддав 8 тис. (хоча, насправді - 7440).
Економія - 120 л. (Петро рахував 3,5 л, подивіться відео, та ми візьмемо стандартні 3л). В грошах це лише 2760грн. Виходить, що повністю Петро відіб"є бабки за 107 га. (40 з них він вже зорав).
Та зачекайте!
А за скільки Петро відіб"є сталевий інструмент, який коштуватиме Петрові 4400 грн? Правильно. Ніколи. Сталевий інструмент не буде економити Петрові жодної копійки.
То що виходить? Треба відбити лише різницю між сталевими та текроновими органами, бо все одно їх треба купляти.
Якщо так, то різницю, яку Петро переплатив, вибравши текрон, він вже майже відбив.
Висновок досить простий:
Якщо Петро хоче повністю відбити покупку, то хай зоре 107 га.
Якщо йому все одно треба було купувати нові органи, то достатньо 50 га.
Імена та цифри всі вигадані, будь-які збіги випадкові. Розрахунки зроблені на око з реальністю не мають нічого спільного.
Та ні. Все правда. Чи може десь помилка?
Арифметика не зовсім правильна. Це якщо у Петра прийшов срок міняти відвали. А якщо вони ще можуть працювати не один рік. То вийняти 7,5 тис з карману для невеликого господарства це трохи й накладно, при тому, що окупляться вони за 3 роки. Чи не так?
Не згоден, це витрачені гроші на вітер, лише для збагачення певних ділків. Жодного сертифікату якості, ніякого наукового підгрунтя лише намагання видати бажане за дійсне. Економія підрахована автором 2л. на га. орної землі вийшло 80л. Текроновці підрахували за своєю методою 3+ на 40га. економія ще більша. Як один так і інший не пов'язаний з реальністю. От і вся арифметика.