Скільки повітря додають у природній газ?

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 8 сен 2024
  • Посилання на продовження теми цього відео - • Повітря для опалення б... Відео розповість про додаткові , не передбачені витрати на опалення будинку природнім газом.

Комментарии • 501

  • @user-bt6tv4pf2f
    @user-bt6tv4pf2f 7 месяцев назад +175

    До тих пір поки ми будемо платити за куби,, а не за калорійність, то нас будуть дурити. Дійсно, за січень витрата газу перевищила звичайні. Ми не захищені у нашій державі.

    • @user-ke4ou1ts5j
      @user-ke4ou1ts5j 6 месяцев назад +2

      Звичайні це які ? Ті що в серпні ?

    • @nykolo777
      @nykolo777 6 месяцев назад +9

      Так у нас лічильники розраховані на облік кубів, а не калорій. Це потрібно встановити спеціальні лічильники, а вони коштують набагато більше встановлених. А взагалі при власному видобуванні газу у країні, вартість має бути меншою але не в нашій країні. Та ще у власність мережі та видобуток олігархам передані не законно.

    • @VLAD-jo5um
      @VLAD-jo5um 6 месяцев назад

      @@nykolo777 Вартість газу в країні повинно бути 9 коп./куб. Наразі український газ нам продає Америка, та ще з віртуальною доставкою з Європи. Практично Газ та Нафту - видоьуток, переробка, транспортування та інше - передано в концесію панам із-за темної води ще владною Парашенка - Яценюк в розрахунок за майдан, та кришування їхнє. А в кінці літа 2023 - Енергоатом, де вироллена єл.єнергія коштує 3коп. - теж передано в управління тим же друзям, яеі зразу вимагали підняття ціни. А з 01.05 - ціни на газ та ел.енергіюповинні підняти майже вдвічіза обіцянками перед кураторами із-за темної води.

    • @user-ns7cb2bc4k
      @user-ns7cb2bc4k 6 месяцев назад +4

      ПІДКАЖІТЬ. ЯК В. ДОМАШНІХ УМОВАХ ВИЗНАЧИТИ КАЛОРІЙНІСТЬ ГАЗУ ????

    • @user-mb4ui1fb2u
      @user-mb4ui1fb2u 6 месяцев назад +4

      Люди добрі ! Та Вам за ; калорійність ; - нарахують мільйонні чеки ! Це злодії, а злодії обдурять на кожному кроці !

  • @sergejgrebenuk4111
    @sergejgrebenuk4111 6 месяцев назад +57

    У нас в Сумах уже не первый год мешают газ и газовые счётчики перенастроили нам уже давно . Раньше 200 кубов в морозы до - 20 , а теперь болиет 300 кубов когда мороза почти нет и в доме холод .

    • @user-su7ez7en1z
      @user-su7ez7en1z 6 месяцев назад +4

      Погоджуюсь стовідсотково, 300 кубів в місяць при -3 -5 С і температурі в кімнаті +17 С.

    • @leonidkravchuk4496
      @leonidkravchuk4496 6 месяцев назад +3

      Та же беда, поменяли счётчик и стало в 1,5 раза больше.

    • @user-nt1up1tz9e
      @user-nt1up1tz9e 6 месяцев назад

      дом отремонтируй, Чудик

    • @user-hj7ky3dq8s
      @user-hj7ky3dq8s 6 месяцев назад +1

      100.% згідний з вами . Да в грудні місяці було більше витрачено газу . Коли запалиш камфорку горить синім полум'ям потім стає горіти синьорожевим полум'ям аж до темножовтого. Звертався в Газ збут - відповідь ОДНА В НИХ ( то не включай,не пали,то різні відмаски)
      Одним словом Халтурять недотрудяги,Барижкіни злодюжки.

    • @user-uf4tj2hs9j
      @user-uf4tj2hs9j 5 месяцев назад

      Не платіть вчіть свої права

  • @vladsergejev1445
    @vladsergejev1445 6 месяцев назад +25

    Якби рахували не куби газу а кількість калорій, проблем би не було, але газова мафія на це ніколи не піде. Ціна золота залежить не від ваги, а від проби.

    • @user-nt1up1tz9e
      @user-nt1up1tz9e 6 месяцев назад

      если бы ты учился в школе, а не курил за котельной, то ты подобной херни не писал бы. но увы

  • @sashashpeetkey5360
    @sashashpeetkey5360 6 месяцев назад +35

    Дуже корисне і оптимістичне відео. Поки не повнрнемо у власність Українського народу надра Української землі, як те передбачає ст13 Конституції України, доти нас будуть дурити шахраї при владі. Час вже прокидатися.

    • @user-bi5ly6ju6g
      @user-bi5ly6ju6g 6 месяцев назад

      Для повернення влади до Народу за місцем проживання (Україна є республікою) ВИМАГАЙТЕ ВИКОНАННЯ ПОСТАНОВИ: ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ від 21 вересня 2015 року У справі № 234/9264/15-а "...Зобов'язати голову Краматорської міської ради скликати щорічні Загальні Збори жителів (представників) Територіальної Громади м. Краматорська.
      На підставі ч. 2 ст. 13 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» «Судові рішення, що набрали законної сили, Є ОБОВ'ЯЗКОВИМИ ДО ВИКОНАННЯ всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об’єднаннями НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ України… 3. Невиконання судових рішень має наслідком юридичну відповідальність, установлену законом! 7. Судові рішення не можуть бути переглянуті іншими органами чи особами поза межами судочинства, за винятком рішень про амністію та помилування. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи не можуть приймати рішення, які скасовують судові рішення або зупиняють їх виконання»!

    • @user-ur7vg8bg1l
      @user-ur7vg8bg1l 5 месяцев назад

      Газова мафія давно знають що ґаз розбавлений

  • @user-rr3ei4mr2b
    @user-rr3ei4mr2b 6 месяцев назад +28

    А я думала що це я багато використала газу, завжди було набагато менше ніж у цьому опалювальному сезоні. Дякую за Ваш коментар

  • @user-ds7or6pu4i
    @user-ds7or6pu4i 6 месяцев назад +54

    Київська обл. Та сама ситуація. Коли газ розбавлений, то мій газовий котел вида характерний звук при загоранні і споживання газу процентів на 30 більше.

    • @sergiucarolingi584
      @sergiucarolingi584 6 месяцев назад +14

      Зими стали теплішими, але споживання газу у мене теж зросло на третину. Київська обл.

    • @alandalis7212
      @alandalis7212 6 месяцев назад

      Чим 😂він газ розбавлений !!??? Як розбавлений!!!???

    • @user-ss7yk2fh9g
      @user-ss7yk2fh9g 6 месяцев назад

      Цю формулу ховають,При нормальній калорійності 1куб газу мае довести до кипіння 100 літрів води 20 градусів .Просто.Візміть відро.Нас ...буть,.!!!

    • @oleksandr_T34
      @oleksandr_T34 6 месяцев назад +1

      Там не газ,а лічильники накручені-недаром міняються кожного року.

    • @Alex938
      @Alex938 6 месяцев назад

      На витрати газу впливає дуже багато чинників.При сирій погоді нам в будинку задається холодніше,чим в мороз,хоч на термометрі температура не змінюється, на горіння газу також впливає атмосферний тиск,і на кінець більші втрати тепла трапляється при вологості повітря.Ну а претензії до якості газу,це до,,братньогонароду',так як газ іде від них.

  • @user-zv1fw5mu8h
    @user-zv1fw5mu8h 7 месяцев назад +49

    Бажаю здоров'я Вам, шановний. Шкода простий народ, обкрадають українське населення

  • @hennadiitopor9116
    @hennadiitopor9116 6 месяцев назад +32

    Тепер зрозуміло чого в містах почали зростати на 30% тарифи на тепло. Котельні використовують газ, а сплачує народ.

    • @user-hc9ec6qj4u
      @user-hc9ec6qj4u  6 месяцев назад +5

      Вітаю Вас. Дякую за коментар і цілком погоджуюсь з ним. За все платить кінцевий споживач, тобто ми з вами.

  • @marak9964
    @marak9964 6 месяцев назад +13

    В Черниговской области такая же ситуация , газ горит но тепла нет , счётчик считает хорошо . Раньше чайник закипал за десять минут , сейчас нужно 25 минут .

  • @user-tb7es8uu5o
    @user-tb7es8uu5o 6 месяцев назад +27

    І що,ніхто цього не знає?Де ж юристи,де ж госструктури ,де ж прокуратура,Мабуть всі мають процент,тому нічого нікому не вигідно відстояти правду?!?!?!

    • @user-bx4pq4kf1i
      @user-bx4pq4kf1i 6 месяцев назад +1

      Це фактично не можливо, нажаль. Це система. Можу розповісти дуже цікаву історію, що трапилась років 6-7 тому. Під Києвом будували елітне містечко, і там встановлювали дороге французьке обладнання котелень. Встановлювали французи. І коли будинки засилили, виявилось що обладнання не працює. Оскільки мешканці люди не прості , приїзжали із заводу виробника, ціла делегація на чолі з головним інженером. Вони взяли проби газу, і виявилось що калорійність 4,5 кВт. Тому рекламацію завод відхилив. А коли власники подали до суду позов, то там заявили що " проведений забір проб не відповідає українським нормативно-правовим актам", і призначили повторну експертизу. Яку провели через кілька тижнів. І ,о диво, відхилень не виявили. В справі приймали участь і юристи ,і адвокати ( не дешеві), а результат - 0.

    • @user-tb7es8uu5o
      @user-tb7es8uu5o 6 месяцев назад

      @@user-bx4pq4kf1i ви праві,правди немає,Навіть самі працівники горгазу,коли приїжджають іноді на виклик по якимсь неполадкам, і на вопрос чому каструлі всі в короткі,відповідають,що га зараз розбавляють водою,він дуже "мокрий",тому летять котли,газові плити так забиває,що їх приходиться міняти,У нас був перебитий газопровід,ми з Донецької обл,вісім місяців не було газу,а коли підключали,то в кінці лінії відкривали кран,щоб спустити воздух,так конденсат тік,як вода з крана,Особливо зараз,топиш топиш,а тепла нема

    • @Sunrise80719
      @Sunrise80719 6 месяцев назад

      ​@@user-bx4pq4kf1iне мели дурниць.в більшості людей зараз стоять дорогі німецьки,італійські котли і вони чудово працюють.і ніхто тобі в горгазі не дасть дозволу на введення в експлуатацію котлів не сертифікованих в україні.ніколи не чув про французькі котли.навіть встановити вайлант в україні в 2011 році була велика проблема.

  • @user-bx4pq4kf1i
    @user-bx4pq4kf1i 6 месяцев назад +35

    Повітря до газу не підмішують, це не так. Але "способів" як вжарить споживача є декілька. 1 - це тиск газу в магістралі. Наші лічильники працюють як легені, вимірюючи об'єм. Тому при різниці в 0.1 атм кількість молекул метану буде на 10-15 меньше в тому самому об'ємі. А оскільки тепло дають саме молекули метану , то відповідно загальний обсяг споживання зросте при зниженні тиску в мережі. 2 - це підмішування горючих газів з низькою калорійніст'ю. Це можуть бути як технічні гази що є побічним продуктом хімічного виробництва, та і біогаз. Останній є дуже цікавим для постачальників. Це цілком горючий газ з калорійніст'ю 0.4-0.6 від природнього , і дуже низькою собівартіст'ю .

    • @user-lz7nr4ob3u
      @user-lz7nr4ob3u 6 месяцев назад +3

      Так і є....

    • @user-mb6eg3el7d
      @user-mb6eg3el7d 6 месяцев назад

      Задай собі питання: в який спосіб твої "гази" транспортують з місця їх утворення до газопроводу, балонами, це дуже дешево певно виходить, газопроводів для цього неіснує; і в який спосіб їх закачують в газопровід? Певно компресорними станціями, яких також неіснує, чи ручним насосом...

    • @user-bx4pq4kf1i
      @user-bx4pq4kf1i 6 месяцев назад +2

      @@user-mb6eg3el7d а ти "крупний" спєц по газопроводам ? 😁 І звідки ти знаєш що компресорних станцій не існує ? Відкрий карту ( хоча б стару) газотранспортних мереж, і побачиш наскільки вона розгалужена. Так що із "транспортуванням" взагалі проблем немає. 3-5 км труби прокласти - взагалі не питання. І мова йде про "систему", а не "приватну" ініціативу окремих бізнесменів. А щодо "проблем з закачуванням" то їх взагалі немає. Підміс в мережу низького або середнього тиску навіть не потребує "супер" компресорів. До 8 атм - це побутовий тиск, який може забезпечити навіть китайський компресор.😁 Так що сам - включай мізки ,і виключай "марафон".🤣🤣🤣

    • @user-mb6eg3el7d
      @user-mb6eg3el7d 6 месяцев назад

      @@user-bx4pq4kf1i піди від своєї хати по газопроводу найди "ліву" компресорну станцію що закачує "ліву х-ню" і покажи! Ще жоден пиз дун не показав. Тому іди нах уй

    • @user-mb6eg3el7d
      @user-mb6eg3el7d 6 месяцев назад

      @@user-bx4pq4kf1i твою систему хто обслуговує, фірташ чи слюсар газкантори який там встановив побутовий компресор на ГРС і качає собі до хати через свій лічильник повітря і так роблять всі слюсарі газкантор по всі державі і всі довольні і мовчать. Розум як в дитини

  • @demonchiki
    @demonchiki 6 месяцев назад +91

    Для сведенья- никто не добавляет воздух в газ. Регулировка кадорийности газа производится добавлением инертных дешевых газов. Углекислота или азот. Если добавлять воздух, то образуется взрывоопасная смесь.
    Насчет разбавления, у нас приняты совковые стандарты на кадорийность газа. С 1м3 газа максимум 7800ккал. В Европе это 11900 ккал . Это и составляет 30% разности. Поэтому, когда потребление низкое, никто не понижает кадорийность газа, так как смысла мало. А вот в морозы , когда идут пики нагрузок смысл большой. Это заметно даже невооруженным глазом, когда уменьшают кадорийность, пламя на прите или в котле начинает гореть с красноватым оттенком и кастрюли покрываются сажей .
    Калорийность у нас имеет право мерять только нафтогаз. Прибор сложный, дорогой. И, даже если пожаловаться, заказать проверку калорийности газа, то пока они приедут через 2 недели, то уже газ успеет поменяться в трубе и будет соответствовать нормам, а норма советская. Поэтому как не старайся, котел импортный потребляет газа у нас всегда больше газа, чем в Европе.

    • @mekkmester7789
      @mekkmester7789 6 месяцев назад +6

      @demonchiki Ничего подобного.воздух добавляют.ещё как. Ведь воздух дешевле любого инертного газа. Там,в трубе и на выходе не будет взрывоопасная смесь, ибо газ взрывоопасен при концентрации в пределах около 2- 8%-ах.Собственно и аварийные трубы заваривают при наличии газа в трубе.Я имел щастье ??? несмотря на мои предупреждения взорвать на производстве НОВЫЙ котел по указанию и в присутствии 2х энергетиков,.

    • @user-kh4ul1os5g
      @user-kh4ul1os5g 6 месяцев назад +11

      Чого брешете? Добавляють повітря, підвищують тиск. Не соромно брехати?

    • @alexprykh4274
      @alexprykh4274 6 месяцев назад +3

      Гази дуже дорогі! Особливо вуглекислий!

    • @ageka1
      @ageka1 6 месяцев назад +13

      Жаль, что нельзя сюда впихнуть видео. Сегодня днем я включил конфорку и, в полной тишине, слышу шум из плиты. Подхожу и смотрю пламя газа увеличивается и уменьшается вместе с шумом паяльной лампы. Думал, что это конфорка. Включил остальные три - тоже самое: все одинаково уменьшают пламя и увеличивают и увеличивается сильный шум. такое было в январе, когда были большие морозы. Думал, наверное, это из за морозов, типа трубы мерзнут. Хотя???.. при чем тут трубы. И было тоже самое. Хочу это видео выложить на в соцсети. Но, думаю, что эти ворюги, что то придумают. Так что воздух явно идет. Да, все это происходит секунда в секунду: четыре секунды увеличивается, 6 секунд уменьшается. И это не весь день и не так часто. Видать они смотрят по погоде - если идет малое потребление, то подают воздух, если нет, то нет. Заметил это и по котлу. На улице тепло и котел стоит на 1-2, но употребляет столько же кубов, что и при 6-8 значений. Как это объяснить? Это тоже по совку?

    • @VLAD-jo5um
      @VLAD-jo5um 6 месяцев назад +6

      Не треба про стандарти СССР. Просто газ український - він має нижчу теплоємність ніж рашенський. І в Європі використовується рашенський газ в основномую А український газ на підприємствах в виробництві навіть не використовувався, тому що він гірший. Це як бензин 76-й, замість 95-го для автомобіля. Тому він і використовувався в побутовому обладнанню для комунальної необхідності, бо це не потребувало необхідної теплоємності.Але ж потім прийшла окманда з друзями із-за темної вожда до влади і вирішили добре заробити на цьому і віддали друзям український газ та нафту в концесію - переробка, розподілТа продаж нам, населенню та ще й з віртуальною доставкою з Європи. А останнє - це на карман тих хто при владі, щр складає мільярди дрларів в рік....

  • @aleksandrmikoleko3811
    @aleksandrmikoleko3811 6 месяцев назад +15

    Це лише одна сторона медалі. Якщо подивитись з іншого боку то картина зовсім інша. Собівартість газу видобутого в Україні становить 3 грн який нам продають по 8 грн начебто прирівнюють до Європи. Але для порівняння європейці з пенсією 4000 є платить 120є що становить 28 відсотків , то українець за ті самі 300 кубів платить 2400 , становить 60 відсотків від пенсії. То про що нам розповідають.

    • @alexsandrdaf785
      @alexsandrdaf785 6 месяцев назад +1

      А дуже в багатьох пенсія 2093грн на сьогодні.

    • @user-np2bc4yn6w
      @user-np2bc4yn6w 6 месяцев назад +1

      3% и 60% есть разница?

    • @Makc_123
      @Makc_123 6 месяцев назад

      Чому Ви прирівнюєте вартість газу до пенсії? Мож треба прирівняти до затрат на видобуток та транспортування? Якім чином пенсія на вартість газу впливає? Якщо низька пенсія, в цьому безпосередньо винен міністр економіки та прем'єр міністр. Якщо цих людей наймає парламент, вина більшість, сьогодні це "слуга народу". Треба розуміти прості речі.

    • @genkdolgy3941
      @genkdolgy3941 6 месяцев назад +2

      Собівартість видобутку газу-11 коп. Є ролік економіста в ютубі. Далі йдуть накрутки решти захребетників. Зрештою маєм ~ 8грн.

    • @user-xm9qi5cq2p
      @user-xm9qi5cq2p 6 месяцев назад

      В якій це країні пенсія 4000є?Брєд якийсь.

  • @user-qu5bs2gb3p
    @user-qu5bs2gb3p 6 месяцев назад +17

    Доброго дня. Випадково виплило відео. Я веду зошит де записую показники за багато років. З початку опалювального сезону 2023 року споживання газу збільшилося на 80 відсотків. І це замітило багато хто. Котельва.

    • @user-cn7ny5jt7q
      @user-cn7ny5jt7q 6 месяцев назад

      Вы случайно Дрижерук Григорий 1944г. р . Практику проходил в г . Путивль после института.Бибаева Валя . Может Вам знаком этот человек .родители его тогда жили в Котильве .1972 г.

    • @user-qu5bs2gb3p
      @user-qu5bs2gb3p 6 месяцев назад

      @@user-cn7ny5jt7q не знаю.

  • @user-ug1eh5em8v
    @user-ug1eh5em8v 6 месяцев назад +14

    Років 15 тому при мінус30вночі 17...19кубів газу за добу.на сьогодні при плюс 5 спалюється 16кубів.київська обл.

  • @SergiyFrolenko
    @SergiyFrolenko 7 месяцев назад +54

    Вітаю! Платіжка за газ, вже розбита на дві частини, то з часом з'явиться і третя - За повітря. Хтось обіцяв, що буде весело...Та чомусь зовсім не весело, але... 🔥👍 Хай щастить, та мирного неба 🕊🙋‍♂

    • @arsenzubrickij458
      @arsenzubrickij458 6 месяцев назад +1

      То таки точно повітря додають бо коли є електроніка то можна під крутити навіть коли ніщо не йде

    • @user-tg4vp3hh8m
      @user-tg4vp3hh8m 6 месяцев назад +2

      Я такое когда-то видел в мультфильме "Чипполино" 🧐

    • @SergiyFrolenko
      @SergiyFrolenko 6 месяцев назад

      @@user-tg4vp3hh8m Так, пам'ятаю такий мультик, там щось - Вони перестали дихати...

    • @berloga-yeti
      @berloga-yeti 6 месяцев назад +2

      У природний газ додають мирне небо 😅😅😅

    • @SergiyFrolenko
      @SergiyFrolenko 6 месяцев назад +2

      @@berloga-yeti мабуть так і є, але поки ця плата входить в загальний платіж, але чому б і не відділити...там ще аромат додають і це необхідно, але також входить в загальну платіжку...

  • @olekcandrbi
    @olekcandrbi 7 месяцев назад +31

    Добрий день. Так, зараз дрова золоті. Як що дрова дармові то вигідно звичайно, а так то газ краще.

    • @ageka1
      @ageka1 6 месяцев назад

      ....в честной стране!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, где нет воров и жуликов во власти!

    • @user-nt1up1tz9e
      @user-nt1up1tz9e 6 месяцев назад

      рыночек порешал.

  • @vitaliygremi8913
    @vitaliygremi8913 6 месяцев назад +5

    Спасибо Леву за тему о газе. Узнал много интересного из комментариев. Надо чаще обсуждать жизненные вопросы. Кому принадлежат скважины и какой процент государства? Кто контролирует в государстве качество поставляемого газа? В торговле все боялись КРУ и ОБХСС. Где наши коррумпированные контролирующие органы, но не те, о которых вы подумали.

  • @sergeyvoloshyn2824
    @sergeyvoloshyn2824 6 месяцев назад +14

    Так, дійсно за січень пішло більше газу на опалення! Робимо висновки!

  • @user-kh4ul1os5g
    @user-kh4ul1os5g 6 месяцев назад +10

    100 % підтверджую, за січень, Київська обл. Броварський район. , Котел зжер надто багато газу, і сам дивувався до перегляду вашого ролика. І це все на економічному , використанні, додатково отоплюю булерʼяном дровами, через день, два. Чому дивуватись. У кожного є знайомі хто працював в газ конторах і знаємо як вони повітря компресорами влучають. Тільки мафія не дозволяє цю тему злочину підіймати, але колись доведеться їм відповідати,

  • @Kovaljov6691
    @Kovaljov6691 6 месяцев назад +4

    Повітря з метаном створює вибухонебезпечну суміш. Але у природньому газі завжди є відсоток нейтрального азоту. Саме азот економічніше та простіше додавати до природнього газу. Для цього існують азотні станції, які виробляють азот з повітря. Ці станції використовують, наприклад у хпрчовій промисловості. Але навіщо вони місцьгазам? Цікаве питання...

    • @maksimponomarenko4300
      @maksimponomarenko4300 6 месяцев назад

      Міськгази чи обл гази 100% чи навіть 1000% відсотків не добавляють ніякі гази і нічого іншого не домішують в газ, я обслуговую грп та шрп

  • @user-tt3bv1pb8v
    @user-tt3bv1pb8v 6 месяцев назад +7

    Счётчики в лаборатории проверяют при давлении газа 5000 Па. Газ при этом давлении сжимается в 2 раза. Поэтому в ваших трубах очень сильно понизили давление. Ставьте прибор по давлению на 10000 па, он стоит до 1000 грн. Давление должно быть паспортным, читайте паспорт счётчика. Если давление низкое, вызывайте газовую службу, возбуждайте уголовное дело на конкретного слесаря, который ответственный за настройку регулятора давления в газовой сети. Этого слесаря хорошо знает ваш начальник по газовой магистрали. Поставьте видеокамеру онлайн в пункте регулировки газа к вашему дому со среднего давления к низкому. И все. А подмешивать воздух это сложно. Ищите регулятор давления!!!!! Ищите конкретного слесаря!!!!

    • @user-tt3bv1pb8v
      @user-tt3bv1pb8v 6 месяцев назад +2

      Ещё давление газа можно измерить дома обычным уровнемером строительным. В прозрачную трубку заливать воду, перепад уровней воды при 13000 па должен быть 13 см от нулевого уровня. Или 26 см между двумя поверхностями воды в трубочке. Делайте, меняйте, фиксируйте на камеру. Это просто и быстро. Сдать анализ газа очень просто, покупаете специальную колбу для взятия анализа газа, 700 грн, завод стеклоприбор. Набираете газ в колбу, придувая ее газом около 30 секунд. Отправляете в лабораторию, например институт газа. Только не говорите что это газ из магистрали, скажите что это биогазоаый реактор. Анализ газа стоит 800 грн. И не плачте, что все дорого. А ещё лучше делайте уличный или квартальный кооператив, и покупайте газ кооперативом, обслуживающим.

    • @user-nt1up1tz9e
      @user-nt1up1tz9e 6 месяцев назад

      все твои измерения не имеют никакой юридической силы... филькины грамотки@@user-tt3bv1pb8v

  • @user-un5ff5mb4q
    @user-un5ff5mb4q 6 месяцев назад +5

    Повітря в газ додавати не можуть по одній причині . Коли додати повітря в газ то це є вибухонебезпечна суміш. Щоб переконатися у тому зварник коли нагріває газову трубу до червоного кольору і у газі колиб було повітря стався б вибух. Я б погодився з тим що неякісний газ, або якщо додають то щьось інше. Я провів дослідження коли поміняли лічильник котел при тій самій настройці спожив газу набагато більше ніж лічильник 2005 року випуску. Факт є факт.

    • @user-im2ph8ri6i
      @user-im2ph8ri6i 6 месяцев назад

      взрывоопасная смесь 5-15% метана, тоесть можно добавить до 80% воздуха и за азот платить не надо.

    • @user-nt1up1tz9e
      @user-nt1up1tz9e 6 месяцев назад

      ты ещё христа-бога благодари, что тебе перерасчёт не сделали.

  • @andriybondarenko2853
    @andriybondarenko2853 6 месяцев назад +4

    Доброго всім дня. Хочу додати і свої п'ять копійок. Ніхто чомусь не враховує вологість повітря. Коли на вулиці температура близько 0 і підвищена вологість то витрати палива буде більша! Для прикладу охолодження автомобільних двигунів більш ефективніша антифризом ніж повітрям! Зробіть спостереження за витратами при невеликому мінусі в суху погоду і в дощову при невеликому плюсі і відразу побачите що в суху погоду витрати значно менші! Аналізуйте. Всім здоров'я та найшвидшої перемоги!

  • @user-jb5vx1qi3z
    @user-jb5vx1qi3z 6 месяцев назад +3

    Опалюю дровами років п'ятнадцять крім тепла маю двісті п'ять десять літрів попелу тому не купляю хімдобрив для городу

  • @MykolaKML
    @MykolaKML 7 месяцев назад +8

    Ще один "розповсюджувач мітів". А тепер де які технічні нюанси. Повітря в газову суміш можна в теорії тільки на газокомпресорних станціях І більше нв де. І тут є один нюанс ГКС знаходяться тільки на магістральних газопроводах. Облгази не мають жодної компресорної станції. Далі наступне газ який поступає в магістральгі газопроводи використовується далі всіма. Втім закордоном і ТЕЦ. Всіх цих випадках якість газу його теплотворна здатність контролюється. У випадку якихось махінацій Транcгаз як дочірнє підприємство Нафтогазу отримала величезні штрафи і ця історія обов'язково плела в публічний простір.
    Тепер про різке зростання споживання газу. Щоб не казав автор, але зима цього Січня була холодніша ніж минулого. коли береться середня температура то середня протягом всього місяця кругло добова протягом Січня місяця. А не окремо в день та вночі. Бо теплова інерція будинків така що для охолодження і прогріву години. Далі наступна річ. На початок здається що не велика різниця середня температура "-5" чи "0" градусів. Но тут треба порівнювати відносну температуру в хаті та на вулиці. Якщо взяти що в сільській хаті зазвичай температура зимою біля 18 градусів, що не перевитрачати на опалені. То різниця температур при середній "0" на вулиці різниця буде ці самі 18 градусів (18-0=18). Як що на вулиці середня температура -5 то різниця з температурою в хаті є 18-(-5) = 26 градусів. Тепер обчислюємо відношення 26/18 = 1,44. Тобто на нагрів треба використати на 44% більше енергоресурсів. Як що підтримувати комфортні 21 градусів в оселі це буде (21-(-5))/(2-0) = 26/21 = 1,23. Тобто на нагрів треба використати додатково ще 23% газу. Притому є така річ як вологість що теж при тїї збільшені потребує більше енергоносія для обігріву бо зростає теплові втрати на віть при тій самій температурі. Не даремно зараз часто можна в прогнозах погоди побачити дві температури Фактичну та уявну по "відчуттю". Тобто наскільки зростають втрати на нагрів через збільшення вологості та вітру.
    Далі є ще один нюанс про який мало хто говорить. Це тиск в самій газовій трубі. Газові лічильники як не стараються не є вже такими точними приладами. Якщо тиск газу в трубі буде на 30% менший то газовий лічильник буде показувати в на 10...30% більше спожитого газу в кубах. Тому що газ стає менш густішим відповідно менше тепла видає той самий обсяг газу. Так в сучасних лічильниках цей фактор і також його температуру старюся компенсувати за допомогою ускладнення конструкції. Але це діє не на 100% та тільки в певному робочому діапазоні тисків та температур. Тому на заході газ продають і облічують не в кубометра а на вагу в кілограмах і тонах. Таке можливо тільки при використані складних лічильників з давачами тиску, температури та електронним обчисленням ваги, а не кубометрів. Такого роду лічильники встановлюють виключно на компресорних станціях та вузлових розподільчих вузлах де здійснюється комерційний облік. Для пересічного споживача в Європі чи США це досягається за рахунок чітких діапазону тиску газу в трубі. В іншому випадку "облгаз" буде оштрафований. В нас за тиском газу в трубі не слідкують. Коли зростає споживання побутовими споживачами газу через похолодання тиск значно падає відповідно лічильник "накручує" більше газу.
    Що до якості газу це дійсно так якість погіршилась. Але це не тому що хтось туди добавляє "азот" повітря та інше. Все значно простіше. Коли добувають газ з підземеллі він має різну якість. Там є вода, бруд повітря та інші домішки. Компресорних станціях не тільки просто дмухають газ. але очищають його в першу чергу від Води це робиться на спеціальних установках. Інакше цей газ в Європу не дійде. І на цьому етапові можна змалювати. Очищати газ доводити до кондиції тільки на кінцевих ГКС перед кордоном. А для наших побутових споживачів як був брудний газ так йде. Окрім того додатковим очищенням газу мали займатись облгази але це вони ніколи не робили хоча в тарифі на розподіл і доставку воно передбачено, як і підтримання тиску в трубах. Окрім того туби за 30...50 рокі в середні не стали чистіші. От маємо що маємо.

    • @user-nd7ph4gb3s
      @user-nd7ph4gb3s 7 месяцев назад +2

      Розкажіть ще про несправність газової плити.Чим же ще виправдати червоне полум'я з комфорки.

    • @MykolaKML
      @MykolaKML 7 месяцев назад +2

      @@user-nd7ph4gb3s Це точно не добавлення повітря в газ. БО повітря як автор ролику розказує є необхідним для доброго згорання газу. В такому випадку воно мал бути якраз голубим і слабо видимими. Якщо не знаєте суміш палива та повітря дають в двигуни внутрішнього згорання. В старих бензинових двигунах це був Карбюратор який змішував бензин і повітря перед приском в циліндри. Це робиться і інших типів двигунів А що робить полум'я "червоним". На це є кілька причин. Перша це якраз недостача повітря для згорання. Тоді газ не повністю згорає. Це найчастіше відбувається через стан газових горілок в плитках чи котлах. Забиття, забруднення каналів надходження повітря інші порушення. Також звісно до цього приводять і забруднення газу. Але тут нюанс. Такі забруднення псують лічильники, покриваючи механізм камери де проходить газ пластом бруду "жиру". Що зменшує покази лічильника. Відповідно не вигідні облгазам. Для того в кого є газовий лічильник на вході має бути встановлений хоч примітивний але фільтр. Який теж забиваєтеся при велику забруднені газу. Також в природньому газі окрім корисного метену є інші сполуки відомі й всім бутан, пропан, пентан ..... . Який стараюся вилучити при підготовці газу до звичайних побутових та промислових споживачів. Бо це забиває ті самі фільтри і головне є ціним ресурсом не тільки щоб заправляти балони автомобілів та в селі. А як і сировина для хімічної промисловості. Але як що це робити погано, тоці побічні продукти теж можуть давати червоний колір. Загалом червоний колір полум'я це погана ознака. До це є ознакою не повного згорання газу. А значить утворенню СО - чадного газу. Якраз всі історії про те що десь хтось вчадів це якраз через таке "червоне" полум'я.
      Тепер дещо з історії. Коли 170...100 років тому основним джерелом газу в квартирах був газ який не видувають з підземні, такий газ стали застосовувати тільки з 30-років минулого століття. Львів було одне з перших міст у Європі. Основним джерелом газу на кухнях і не тільки були газові газ зводи. Такі заводи були в кожному більш-менш великому місті. Це заводи де газ добували методом газифікації вугілля. притому утворювалась суміш різних газівосновні це метан і водень та інші. Так от Газ завод розділяв ці гази на різні "фракції". к це роблять під час перегонки нафти методом крекінгу. Був газ який шов на освітлення вулиць газові ліхтарі, газ для потреб промисловості.

    • @user-hc9ec6qj4u
      @user-hc9ec6qj4u  7 месяцев назад +3

      Вітаю Вас. Дякую за Ваш розгорнутий коментар із подробицями. Я дуже уважно його перечитав і розумію що Ви гарний фахівець у цій царині. Цілком погоджуюсь з Вами по всіх аспектах висвітленних Вами, окрім математичної помилки в хаті є 18-(-5) = 26, то вірно буде 23 і тоді 23/18=1,28. Також гадаю що це дуже спрощена система розрахунку і насправді вона залежить від більшої кількості чинників.
      Але річ у тім що більшості споживачів і глядачів зовсім не зрозуміло про що йде мова. Вони не сліпі і бачуть як їх дурять, а після перебування за кордоном також бачуть різницю у якості енергоносіїв там і тут. Ми вже купуємо на українських заправках сурогатне пальне майже за європейськими цінами і зовсім не хотілось би щоб таке було і з газом.
      Також бачив як під час рейдів газової служби , після обстеження газогонів виявлялись незаконні врізки. Так скажіть мені хто заважає через от таку врізку сточувати газ з мережі і замість вкраденого обсягу газу додавати щось інше, аби аналізуючи обсяги через лічильники не можна було виявити втрати? І хто заважає організувати таку оборудку самим газовикам на місці? Далі я можу розповісти куди можна продати надлишок сточеного газу.... але краще мовчатиму, бо все що стосується енергоносіїв - дуже небезпечно для здоров 'я. Ще раз дякую Вам що приділили стільки часу. Нехай в наших оселях буде тепло і затишно.

    • @AlexAlexin-rf9mk
      @AlexAlexin-rf9mk 7 месяцев назад +5

      Думаю мне не нужны такие технические подробности, для того что понимать когда меня просто грабят . И мне совсем не важно какие хитрости применяют мошенники. Главное что факт продажи не качественного газа населению имеет место.

    • @MykolaKML
      @MykolaKML 7 месяцев назад

      @@user-hc9ec6qj4u Я в своїх розрахунках відразу написав що це є спрощена система. Яка дає тільки оцінювати теоретично наскільки зростає та зменшується в потреби в енергоносії від температури на вулиці. Хоча є звісно інші фактори які на ц е вливають. Особисто я це бачу по місячному споживанню електрики. Притому я прекрасно розумію чому рік тому в мене був "анити" рекорд спожив всього 30 кіловат за місяць рік тому. Хоча зазвичай споживаю зимою 100... 120 кВт-годин, бували місяці коли і 200 споживав. Ця обставина також часто і зменшувало споживання газу. Бо як зникала електрика то переставали робити сучасні газові котли. Та інші потреби як газова плита менше використовувалась. А цього року цього фактору як знеструмлення практично не існує.
      Що до Європи. Я погоджуюсь частково з тим що там якість подачі газу чи електрики набагато краща. Про це я теж писав в дописі. Хоча там теж не все так просто. В лютому 2019 році довелось побувати в службовому відряджені біля Кракова, як інженера електрика. Так в готелі в передмісті Кракова в Лютому місяці не працювало опалення в номерах. Його вмикали виключно на вимогу пожильців і то не відразу. Опалювалось і то дуже економно тільки в службових приміщення. На нашу вимогу тільки на тертій день увімкнули обігрів. Як недивно це були батареї центрального опалення. Але на них просто перекривали кран з метою економії. В селах в Польщі переважно опалюють дровами чи "прогресивніші" палетами. Газ тільки на приготування їжі. Тому Польща в кілька раз використовує Газу чим Україна. директор який бував зимою в Швеції та жив приватному домі. Каже там зимою є норма +15...+16 градусів. При тому місцеві шведи ходять в хаті в футболках та шортах, їм це звично. Він надягав два светри і йому було холодно. А він як і я не холоднокровні і маємо хороший пласт жиру для обігріву. Моя вага 120 директора біля 130 при зрості 180 см.
      Тепер повернемось до нас. Що до виявлених вирізок, це знов косметологічна теорія. Причина проста ніхто не буде врізатись та Красти газ щоб потім туди щось закачати. ТА і це технічно майже неможливо. Газ може "текти" тільки в одному напрямку від місяця вирізки до споживача. При спробі одночасно споживати газ та закачати "повітря" це повітря замінить газ який і хочеться спожити. Тобто можна тільки споживати газ з труби , або закачувати. І головне питання для чого крадію тративсь на закачку "повітря" . Якщо він і так за нього не платить за спожиті обсяги та доставку. А от на що можуть вплинути самовільні вирізки. Це на якість газу. Бо коли врізався в трубу то точно не дотримувався технології зварювання. Тай після такого трубу треба продути щоб залишки нагару видути. Друге такі врізки звісно зменшують тиск газу в трубі. Бо споживання зросло. А як я писав зниження тиску збільшує покази лічильника в кубометрах. БО знижуєтеся густина газу відповідно щоб отримати таку саму кількість "молекул" відповідно енергії обсяг в кубах зростає. Також це часто зменшує ефективність роботи газових пальників. Подивіться відео про реактивні двигуни, чи просто двигуни. Там чітко є залежність від тиску (компресії) з яким подається газ / окиснювач (кисень). Так що це знов ваші просто "хлопські" думки як і не є правдивими. Я і більшість конспірологічних теорій, які мають звичайне пояснення.
      Особисто мене як інженера енергетика біясть розповіді як Вітрячки та Сонечео спасуть залежність України від закордонних енергоносіїв. Хоча це зовсім не так. Навпаки через необмежений ріст побудови СЕС проблеми та залежність посилилась. Друга карність це АЕС, особливо малої потужності блоками 160 Мвт. Це теж не панацея і навпаки породить інші проблеми. Все це я пишу бо тридцять років генерація електроенергії це моя головна робота. І я робив налагодження обладнання на всіх типах електростанцій починаючи з Вугільної ТЕС закінчуючи АЕС, а 2015 року і Вітрячки та Сонечко. з 1995 по 2002 роки також був на ГКС в Львівській області Дашава, Угорсько, Патичини. а далі на них працювали мої бувші колеги по першій роботі, як інженери а не якісь там менеджери.
      Ще про електрику січень цього року спожив вже 97 кіловат електрики, а не 30 як рік тому.

  • @user-fb1sz1sn1o
    @user-fb1sz1sn1o 6 месяцев назад +2

    Уже года четыре газовый котёл один и тот же двухконтурный Nova Florida потребление газа увеличилось ровно в два раза если у меня за сутки брала 10 кубов что сейчас 20 кубов в сутки

  • @user-rh4bu6ql7w
    @user-rh4bu6ql7w 6 месяцев назад +7

    Для чого потрібно закачувати повітря.все банально просто.знизить потрібно тиск

    • @user-im2ph8ri6i
      @user-im2ph8ri6i 6 месяцев назад

      опасно. газ пойдет в обратную сторону и прийдется платить людям🤭

  • @alex2vov
    @alex2vov 6 месяцев назад +5

    Завжди дивувався чому на газоперекачувальній станції є цех заправки балонів різними газами. Азот є інертний газ в звичайних умовах. В повітрі азоту 72%, він майже ніде в побуті не використовується....

    • @user-mb6eg3el7d
      @user-mb6eg3el7d 6 месяцев назад

      На газоперекачувальних станціях неіснує таких цехів. Газокомпресорні станції знаходиться на магістральних газопровонах, які пролягають аш з сибіру, розташовані на відстані 100-120 км одна від одної, функція підтримувати робочий тиск. 75 кгс/см2 до наступної станції тиск паде до 55 кгс/см2 вона знову піднімає до робочого тиску і так тисячі кілометрів до самої европи.
      Розділення природнього газу на пропан бутан етан і так далі здійснюється на ГПЗ газопереробних заводах зовсім інша х-ня😅

    • @alex2vov
      @alex2vov 6 месяцев назад

      @@user-mb6eg3el7d та що біля нас стоїть має цех зрідження повітря ,я там був....

  • @ageka1
    @ageka1 6 месяцев назад +6

    Жаль, что нельзя сюда впихнуть видео. Сегодня днем я включил конфорку и, в полной тишине, слышу шум из плиты. Подхожу и смотрю пламя газа увеличивается и уменьшается вместе с шумом паяльной лампы. Думал, что это конфорка. Включил остальные три - тоже самое: все одинаково уменьшают пламя и увеличивают и увеличивается сильный шум. такое было в январе, когда были большие морозы. Думал, наверное, это из за морозов, типа трубы мерзнут. Хотя???.. при чем тут трубы. И было тоже самое. Хочу это видео выложить на в соцсети. Но, думаю, что эти ворюги, что то придумают. Так что воздух явно идет. Да, все это происходит секунда в секунду: четыре секунды увеличивается, 6 секунд уменьшается. И это не весь день и не так часто. Видать они смотрят по погоде - если идет малое потребление, то подают воздух, если нет, то нет. Заметил это и по котлу. На улице тепло и котел стоит на 1-2, но употребляет столько же кубов, что и при 6-8 значений. Как это объяснить?

    • @user-hc9ec6qj4u
      @user-hc9ec6qj4u  6 месяцев назад +2

      Приветствую Вас. Спасибо за подробный рассказ о Вашем опыте . Вы тоже заметили что происходят какие-то манипуляции с газом , которые влияют на его качество и возрастание нашего потребления.
      Объяснить это можно только тем, что кому-то мало денег и он решил их отобрать у нас с Вами.

  • @pardotkynes5284
    @pardotkynes5284 6 месяцев назад +1

    Я не знаю точно фізику процесу, як це реалізовано, але факт : раніше я 400-420 кубів витрачав в самі холодні місяці, коли 17-20 градусів морозу, а решту зими в межах 250 кубів. Зараз я, при температурах повітря в межах -5 - +2, витрачаю 500 кубів. Тепловитрати будинку помірні, новий дах та нові окна. При таких витратах газу доставка майже золота. Це зрада і змова.

  • @user-hi6tv4wo2d
    @user-hi6tv4wo2d 6 месяцев назад +4

    Вы по договору должны платить за газ,а по факту Вы платите за смесь.В результате,нет тепла и ваших денег.Можно оспорить ваш договор,расторгнуть его и не платить.Компания Энергоресурсы Украины вам в помощь.

  • @yevgenbuhkalo8402
    @yevgenbuhkalo8402 6 месяцев назад +12

    Запалити газ в запальнику стало просто важко. Дуже багато часу утримуєш клапан перепускний поки запальниця спрацює.

    • @user-qs8fq5df4e
      @user-qs8fq5df4e 6 месяцев назад +2

      Запальник і термопару почисьте, і все мине.

    • @user-ro4dl7sn3l
      @user-ro4dl7sn3l 6 месяцев назад +2

      Треба почистити всі контакти дротів від терморпари і датчика контроля тяги. І в подальшому слідкувати за їхнім станом.

    • @yevgenbuhkalo8402
      @yevgenbuhkalo8402 6 месяцев назад

      @@user-ro4dl7sn3l В жовтні готували котел до зими

  • @user-is4ox3fd6o
    @user-is4ox3fd6o 6 месяцев назад +1

    Порівнював споживання газу на опалення будинку (киівська обл.) за попередній рік : зима тепла ,а котел в автоматичному режимі бере газу на 25 -30% більше .

  • @user-xh3mv4pq7j
    @user-xh3mv4pq7j 6 месяцев назад +2

    Поменять надо давление должно не меньше 0,25 и не больше 0,29 0,3 чем меньше давление вода дольше нагревается регулировка стоит в газораспределительной пункте это сарайчик с надписью газ .

  • @user-rw6ro8hl2e
    @user-rw6ro8hl2e 6 месяцев назад +1

    Сто процентив в газу половина повитря. Я ранише завжди курочок у сели обсмалювала на плити, знимала камфорку и смалила , така струя вогню була вверх ,що я швидко и обережно це робила. А зараз я коли зниму камфорку , то ця струя пухкае и тухне ,зовсим не можна посмалити. Тильки на вулици на вогни. У мене газ тильки до плити йде, то минулий год зимою було 7-8 кубив , а тепер 12-13 , я взагали не знаю де воно береться. Бо я в сели и маю пич , в який також готую. Дякую вам за видео.

  • @user-mu2vp5es6i
    @user-mu2vp5es6i 6 месяцев назад +1

    В повітрі присутній кисень,при суміші з природнім газом-вибухова суміш Якщо змішувати з азотом,все добре,тільки набагато гірші калорії.

  • @konstantyndmytriyev7482
    @konstantyndmytriyev7482 7 месяцев назад +38

    больше всего бесит то, что обвиняют власть, но этим не президенты и министры занимаются, а обычные рабочие, которым дают указания, а они вступают в преступный сговор и молчат об этом, хотя наверняка в своём доме пользуются тем же газом...рабское мышление
    🤣

    • @user-hi7bc8ce1o
      @user-hi7bc8ce1o 6 месяцев назад

      Ти вже скаженний і дурний, спробуй зайди до нач- Ка газконтори у нього охорона краще ніж у зе
      ...

    • @user-es3vl4yd8o
      @user-es3vl4yd8o 6 месяцев назад +4

      Це вигідне олігарху,який видае наказ на фальсіфікацію,а працівник отримуе премію за те що вин сфальсіфікував суміш газу.

    • @user-mb6eg3el7d
      @user-mb6eg3el7d 6 месяцев назад +1

      Це дід придумав, ви повірили. Щоб будь що закачати в газопровід потрібно мати для цього компресорну станцію (невеликий заводик) і велику кількість цього газу який ще ботрібно якось доставити до цього заводика. Цих заводиків неіснує, як і газів у великі кількості, суміж повітря з природнім газом взагалі бомба!

    • @user-es3vl4yd8o
      @user-es3vl4yd8o 6 месяцев назад

      @@user-mb6eg3el7d Газ всегда есть-попутний,малокалорийний-его закачать в трубу раз плюнуть

    • @user-mb6eg3el7d
      @user-mb6eg3el7d 6 месяцев назад

      @@user-es3vl4yd8o фальсифікувати можна на папері що хочеш, а фізично змішати повітря з природнім газом в газопроводі непомітно неможливо, обладнання потрібно розмістити на виробничих приміщеннях. А як вдастся "хендмей" органи кваліфікують такі дії як те р ак т! Газоповітряна суміш це бім ба, багатоповерхівки розвалить! Далеко не всі діди мають розум

  • @user-tm8yx8sh9l
    @user-tm8yx8sh9l 6 месяцев назад +2

    Все набагато простіше! Газ з свердловини потрібно очищати від різних негорючих домішок!якість очищення залежить від совісті виробника,тому що він сам себе контролює! Нема у нас незалежних лабораторій! Тому і якість газу кругом різна! Бува з комфорки тече якась рідина!

  • @user-fo5nq4ir3m
    @user-fo5nq4ir3m 6 месяцев назад +1

    Поділюсь своїми спостереженнями, роблю опалення та надаю послуги з обслуговування газових котлів, деякі будинки моніторю споживання газу(для себе) то є один будинок, 430м2 який 15 років назад споживав 650м3 газу в зимові місяці, то зараз витрата близько 950-1000м3 плюс в середньому 30% але ж будинок не збільшився розмірах!

  • @genkdolgy3941
    @genkdolgy3941 6 месяцев назад +1

    15 років назад при-15, витрати= 300 кубів, в хаті+25. Зараз при -5, витрати=300 кубів, в хаті +19. При автоматичному включенні котла- майже вибух! А вибухає не газ, а газоповітряна суміш коли в ній багато повітря. Тому і вибухають хати і будинки, але кажуть, що хазяїн або п'яний, або невірне використання приладів. Отак люди і гинуть.

  • @lexxleenalex7275
    @lexxleenalex7275 6 месяцев назад +8

    Так они особо и не скрывают что не особо очищают от разных посторонних газов

  • @user-yz9yu4cl4o
    @user-yz9yu4cl4o 6 месяцев назад +1

    В газ добавляють повітря і не морочать голову з іншими дорожчими газами.В суміші газу і повітря є показник в процентах''нижня та верхня концентраційна межа''Це означає що якщо в суміші буде менше повітря ніж нижня межа,то цяя суміш горіти не буде.За безпеку не переживайте,В любому випадку держава нас радує.То ж треба спочатку навести порядок в країні а потім в Європу проситись.

  • @user-gg9vc3mo7f
    @user-gg9vc3mo7f 6 месяцев назад +13

    Кіровоградська така ж ситуація грудень січень на 30 відсотків більші платіжки ніж завжди.

  • @user-mc2kk5lz8b
    @user-mc2kk5lz8b 6 месяцев назад +4

    Броварський р-н у січні низька калорійність газу була,бо кубатура в 1,5 раза збільшилась😮

    • @user-kh4ul1os5g
      @user-kh4ul1os5g 6 месяцев назад

      Підтримую, Броварський район газу згорає більше чим в раніше в сильні морози, притому що зараз і Окна пластик. І стіни і фундамент це утеплено. І повітряна прослойка в стінах задута утеплена,

  • @alexprykh4274
    @alexprykh4274 6 месяцев назад +1

    При сучасній компютирізаціі можна докачувати повітря у встановлених безпечних межах! Нормальна паливна суміш-1 до 15; менше 1 до 6 негорить! От і все! Розбавляй на1 куб газу 5 кубів повітря ітака суміш в трубі ніколи не вибухне!

    • @mekkmester7789
      @mekkmester7789 6 месяцев назад

      @alexprykh4274 Помиляєшся! До 1,5% газу у повітрі - гасне. 1,5-8,5% -вибухає.Більше 8,5%-горить.

    • @alexprykh4274
      @alexprykh4274 6 месяцев назад

      Згідно з uk.m.Wikipedia.org вибухонебезпечні гази: вибухонебезпечні суміші природнього газу з повітрям 4,5 до 14,5 відсотка! В пропорції 1 до 5 -16,6відсотка газу і вона не вибухає, а горить!

    • @alexprykh4274
      @alexprykh4274 6 месяцев назад

      @@mekkmester7789 чого коменти видаляєш?

    • @user-tm8yx8sh9l
      @user-tm8yx8sh9l 6 месяцев назад

      @@mekkmester7789 Дивись у Вікіпедії! І не пиши дурню!

  • @user-lb2mx5kx4c
    @user-lb2mx5kx4c 6 месяцев назад +1

    Про молекулярні фільтри читав ще в 80 роках прошлого століття. Відберіть кисень з повітря, залишиться нейтральний азот і качайте в труби

  • @user-fk1es9lz2i
    @user-fk1es9lz2i 6 месяцев назад +3

    Теж помітила, що у січні постійно був запах від котла, який з'являється від сгорання неякісного газу.

  • @zolotoi1980
    @zolotoi1980 6 месяцев назад +1

    Раньше технический газ сжигали, может видели на вышках всегда горел факел! Сейчас этот газ не сжигают, а закачивают в общую систему, а он не калорийный. Воздух в систему не закачивают, это взрывоопасно, если в системе будет воздух, любое статический разряд и взрыв.

  • @user-cb4nh7lt3n
    @user-cb4nh7lt3n 6 месяцев назад +2

    Про те, що природний газ в магістралях з домішками знали ще за часів СРСР, ще при тій владі це робилося. Показник-чорні сковорідки , нагар. Знаю від працівника в газовій сфері. Прикро від того, що всі "знають" як насправді, "знають" як зробити, але за роки незалежності ніхто нічого не змінив. Всі тільки демагогію розводять, а як займають місце привладне починають красти як ні в чому не бувало. Так хочеться побачити людей, котрі розкажуть про результат.

    • @sergeyvatutin9853
      @sergeyvatutin9853 6 месяцев назад

      В СССР не было счетчиков а платили за газ 14 копеек в месяц с прописанного на жилой площади человека и АГВ были в основном 80-ки которые потребляли газа немерено потому, что автоматика на них в основном не работала поэтому регулировать температуру в помещении удобнее было открытием форточек или окон и всем хватало и пламя было голубое без красных вспышек да и потребителю было по барабану, что и сколько домешивали, больше всё равно за это ни с кого не брали. А черные сковороды были не от качества газа а от не возможности правильной регулировки газовоздушной смеси на плитах того времени.

  • @dmitrijzalewskij7617
    @dmitrijzalewskij7617 6 месяцев назад +9

    Воздух НЕМОЖЛИВО добавити , по одній причині , тому що зразу буде взрив газопроводів , а інертним газом можливо

    • @user-lo7qn7bb8m
      @user-lo7qn7bb8m 6 месяцев назад +1

      Вся причина в переході з Уренгойського газу на Туркменський. В першому 96% метану а другому 84%.домішки теж треба нагрівати звідси 30% зменшення теплотворності.

    • @mekkmester7789
      @mekkmester7789 6 месяцев назад +1

      Добавити можно,і добавляють.

  • @user-ln9eq1dm3q
    @user-ln9eq1dm3q 6 месяцев назад

    Ніхто не підмішує повітря в газову магістраль, тому що це 1) вибухонебезпечно , 2) неможливо прямо в трубопроводі рівномірно змішати газ з повітрям, це має відбуватись в якомусь танкері. Насправді все простіше і банальніше : достатньо зменшити тиск газу в магістралі, і всі побутові прибори (налаштовані на 0.005 МПа) почнуть отримувати збіднену суміш, температура згорання зменшиться, відповідно "чайник "закипатиме не 5 а 10 хвилин.

  • @brightrain2
    @brightrain2 7 месяцев назад +5

    Когда газ не качественный он на плите горит с оранжевыми языками и тогда плохо закипает вода на макароны , в этом году не было вроде как еще замечено такого а вот в 12 или в 11 месяце прошлого было . Но так как в месяц получается 300 кубов уже много лет то пока не сильно и замечаю .

  • @user-ly1jq3yh8q
    @user-ly1jq3yh8q 6 месяцев назад +5

    Я жыву в г. Ровно чайник на газ поставить то он, закепит через 20-22 минуты у нас газ хреновый, мы это давно заметели ,а люди которые ездят за границу говорят ,что такой чайник забыл наисать на 3 л закепает за 10 мин.

    • @user-mk5to6pu5y
      @user-mk5to6pu5y 6 месяцев назад

      какое безграмотное! сходи в 4 класс!

  • @sergeyaliakseikov2315
    @sergeyaliakseikov2315 6 месяцев назад +2

    Кроме добавки инертных газов уменьшают, давление газа т.е уменьшается плотность. Поэтому расход в кубах растет

  • @user-by3jk2fl1m
    @user-by3jk2fl1m 6 месяцев назад +1

    Доброго дня. Повітря не домішують. Є таке поняття інертні гази. При видобутку вони є в кожній свердловині. І нажаль українці отримують газ поганої якості , той що має відсоток більше інертних газів. А країни Європи , отримують якісніший.
    Додавання повітря в газову мережу закінчується вибухом. Так що ваша теорія не правильна , при всій моїй повазі

  • @user-lz7nr4ob3u
    @user-lz7nr4ob3u 6 месяцев назад +3

    Ну а що робити якщо газ крадуть кругом 😮😮😮 Показники повинні сходитися...

  • @olekcandrbi
    @olekcandrbi 7 месяцев назад +12

    Люботин, будинок 65 кв. м. У цьому січні 290 м.куб. Такого не було ніколи!

    • @user-hc9ec6qj4u
      @user-hc9ec6qj4u  7 месяцев назад +6

      Вітаю Вас. Дякую за коментар. Ваш допис мені додає впевненності що я не помилився.

    • @svetlana_lomanova
      @svetlana_lomanova 7 месяцев назад +3

      Вітаю!
      Полтавська область,квартира, 85 квадратних метрів,двуконтурний газовий котел, вперше, за три роки за січень 278 кубів.
      Такий об'єм споживання вперше!

    • @user-xd3ej7fi2w
      @user-xd3ej7fi2w 7 месяцев назад +4

      Зателефонував у Нафтогаз з цього питання мене послали.

    • @user-lj4ct2gp4x
      @user-lj4ct2gp4x 6 месяцев назад

      Країна шахрайка.

  • @WarMusic2022
    @WarMusic2022 6 месяцев назад +1

    Вважаю що газ який ми використовуємо для споживання власного виробництва. В попередніх роках був газ росії. Тому якість нашого газу не дуже добра. Підтвердження цього ви бачите по кольору полум'я та по лічильнику споживання.

  • @NadyushkaNajda14
    @NadyushkaNajda14 6 месяцев назад +1

    Я теж помітила що газ не гріє. Завжди котел у квартирі стояв на 2. Морози були більші. Зараз теж на 2, але тепло на вулиці а у квартирі холодно.

    • @user-nt1up1tz9e
      @user-nt1up1tz9e 6 месяцев назад

      стареешь, старушка! раньше у многих стоял!

  • @user-kx8bu3mo5i
    @user-kx8bu3mo5i 7 месяцев назад +2

    Здоровья вам пане Леве, була у вас цiкава тема-огляд будинку на продаж, нещодавно був огляд будинку у с. Топиловка, вул. Шевченко 61(якщо нема помилки),огляд був по наданим фото, на яких не було огляду з середины хатини, це недалеко вiд вас i якщо це вам цiкаво, то ваш огляд наживо може бути корисним для кого ь...

    • @user-hc9ec6qj4u
      @user-hc9ec6qj4u  7 месяцев назад

      Вітаю Вас. Вибачаюсь, але трохи не зрозумів про що йде мова. Бо ще жодного будинку з села Топилівка я не викладав на своєму каналі. Тим господарям які продають будинки у Топилівці ми пропонували зробити огляд, але вони всі не схотіли. А остані огляди які були на моєму каналі це у нашому селі Боровиця і там було саме відео , а не фотографіі. Якщо Вам чи Вашим знайомим треба зробити огляд у Топилівці, то ми радо зробимо це.

  • @onuki15ma14art
    @onuki15ma14art 6 месяцев назад

    У Європі, газ коштує дороще, але вони платять, не за куби, а за тепло. У них стоять лічильники тепла, а не газу. Тому у них його не бадяжать. У Дніпрі давно бадяжать газ, тому і будинок на ж/м перемога взірвався...

  • @Alex938
    @Alex938 6 месяцев назад +1

    Я бачу,що в нас дуже багато людей люблять коментувати те в чому не розбираються.У мене 27років стажу роботи в газовій сфері.І я з повною відповідальністю заявляю,що повітря в газопроводи ніхто не закачує.Навпаки,після виконання ремонтних робіт,які були пов'язані з розгерметизацією газопроводу,проводиться продувка продувка газопроводу газом,для видалення повітря з труби.Так як повітря і метан мають різну щільність,утворюється повітряна пробка.Вона може підійти до газовего приладу і припинити горіння.Якщо на приладі не встановлено автоматику безпеки,повітря вийде,після нього піде газ,загазує приміщення, що загрожує вибухом з усіма наслідками.Тепер питання.Кому це потрібно, через примарну вигоду сісти в тюрму?Тож прошу, якщо не в темі не верзіть нісенітниці

    • @user-nq9eu6ib4l
      @user-nq9eu6ib4l 6 месяцев назад +1

      Так друже ти правий

    • @user-ll9mk3og7m
      @user-ll9mk3og7m 6 месяцев назад

      Так почему же тогда кубов наматывает много а тепла нет.

    • @Alex938
      @Alex938 6 месяцев назад

      @@user-ll9mk3og7m Тому,що сира погода.В мороз повітря сухе, тому в приміщенні здається тепліше,хоч на термометрі температура однакова.Хоч може і якість газу впливати, але на це ми вплинути не можемо ,так як газ іде від ,, братньої країни ''

  • @endrukinsboro9570
    @endrukinsboro9570 6 месяцев назад

    Це не вся правда. В 96р тиск газу був 1,3кпа в 98р чомусь підвищіли до 1,6кпа в 2004р 2,2кпа,а в лютому 2014р жахнули більше 3кпа(газову плиту стало проблемно запалити сірником--плум'я зривалось). В березі 14р ходили по хатах "перевіряльщіки" ,сказав їм про високий тиск. У відповідь почув--у нас такоє прєдпісаніє, але тиск хвилин через 20 знизили до 2,4кпа. Коли в2008 році "перевірили" лічільник я перестав використовувати газ на опалення. До перевірки в самі холодні місяці максимально використовували 280кубів, після--неповний жовтень і лисопад 380 і 420м³. Лічільник перевірив за допомогою медичного волюметра--50% не в мою користь. У покійного батька лічільник забракувалиі пропонували придбатиу них. Придбав не в газовиків і з боєм встановив--за сезон по 1000м³ до 14р після по 1300м³. А всі сусіди ледь в ліміт вкладались(2500м³). Якість газу досить точно можна перевірити як вирахувати густину. І ту ви будете навіть не здивовані --ця величіна міняється від 820г до 980г/м³. Коли на вулиці тепло густина більша коли морозно менша. Коли навчався на оператора густину природного газу чомусь рахували 730г/м³,а густину чістого метану 718г.

  • @viktorvovk172
    @viktorvovk172 6 месяцев назад +7

    в газ не можно додавати повітря, бо станется вибух!!!!
    лише інертними газами!!! але це дуже дорого!!!
    в школі колись казали про коларійність, та те що вам не подобається через цей показник!!!
    для підвищення якості потрібні "сучасні" газопереробні комбінати. бо це НЕ дуже просто розділити пропан, бутан, та суміжні гази без значної витрати енергії або витрату часу!!!

  • @user-pt7rb1jj9e
    @user-pt7rb1jj9e 6 месяцев назад +3

    Газ з повітрям в принципі змішати неможливо, тому як у них різна густина і в трубі вони будуть знаходитись на різних рівнях. Єдине що можуть продавати дешевий низькокалорійний газ по ціні дорогого.

  • @user-nn9nf2xy9k
    @user-nn9nf2xy9k 6 месяцев назад +5

    По постановлениям правителей калорийность газа имеет право проверять только лаборатория поставщика . Замеры других лабораторий не действительны . Меряй не меряй не докажеш. Антимонополия по олигарски 😊😊😊😊

    • @Alex938
      @Alex938 6 месяцев назад

      Ви дякуйте ,що зараз хоч такий газ є і по такій ціні.В майбутньому не всі зможуть оплатити таке задоволення.

  • @user-xo3qj5qr7e
    @user-xo3qj5qr7e 6 месяцев назад

    Треба бути зовсім далеким щоб стверджувати таку ахінею з таким розумним виглядом

  • @user-bz8tm5mo3q
    @user-bz8tm5mo3q 6 месяцев назад

    Премєр-мініст Фокін В.П. на ТБ розповідав, що для того щоб закипів літр води потрібно було 4 хвилини, а зараз 12. Хвилин. Він сказав, що це для збагачення певних громадян нашої країни.

  • @user-ke8mr6to7p
    @user-ke8mr6to7p 6 месяцев назад +5

    Без відбору газу на аналіз по калорійності толку не буде.На розхід газу дуже буде впливати як різниці температур, швидкість вітру, вологість повітря , наповнювач тепломагістралі ККД самого котла і т.п. об'єктивно зробити ці заміри майже не можливо -тогму тільки калорійність.ВД.

  • @user-mb4ui1fb2u
    @user-mb4ui1fb2u 6 месяцев назад

    Дай Бог, щоб по закінченні війни наші воїни не здали зброю - а прийшли на Київ , щоб розібратися зі злочинною владою корпорації Україна !

  • @user-rh4bu6ql7w
    @user-rh4bu6ql7w 6 месяцев назад +2

    Якщо подивитися на лічильник як він працює то у тій порції яку він пересувае може бути як мало так і більше газу газ має властивість зжиматься

    • @user-nt1up1tz9e
      @user-nt1up1tz9e 6 месяцев назад

      ну писец. та неужели? адиабату, мля, открыл! что ж его жмёт то??

  • @user-ng6kz1jr5r
    @user-ng6kz1jr5r 6 месяцев назад +2

    Так от коли просто запалюєш газ то спершу виходить повітря ,а вже потім запалюється газ.

  • @user-nq1rb4rs7i
    @user-nq1rb4rs7i 6 месяцев назад +1

    -"когда ,Мы ввели налог на воздух ,...вы стали меньше дышать 😮" - сказал сеньер помидор 🍅...
    М/Ф " ЧИПОЛЛИНО " ...😂😅😊🎉

  • @user-fr3qz5bv8b
    @user-fr3qz5bv8b 6 месяцев назад

    Газу в січні пішло до 70 кубів більше ніж за роки,квартира не збільшилась,а газу йде більше, може влада пояснить своєму дурному ,терплячому народу ,хто це робить і хто несе відповідальність ????????????

  • @user-lr9bz4uj5i
    @user-lr9bz4uj5i 6 месяцев назад

    В Україні у всіх сферах безлад. Такий народ, така влада. Приучили терпіти все від свавілля чиновників.

  • @user-si4kc9oo5j
    @user-si4kc9oo5j 6 месяцев назад

    Я з села на Вінниччині, маю будинок 47 кв.м опалювальної площі. Два конвектори на опалюванні. У грудні опалення -1600 грн, у січні - 2370 грн‼️Червоне полум'я, дивне шипіння і на конфорках і у конвекторах‼️
    Як що порівняти зиму 2013-14 року, коли температура у повітрі була нижче -20 і трималася довго у січні, то споживання було максимальне 320 куб.м, а зараз у січні 300 куб.м⁉️ ЗВІДКИ,ЧОМУ⁉️Після зими 2013-14 року в хаті зробила утеплення даху мінеральною ватою 70 кв.м і зверху спеціальною тканиною, щоб не утворювався конденсат‼️на вхідних дверях повітряний бар'єр, вікна деревяні, подвійні але з утепленням‼️
    Коли побачила рахунок за спожитий газ, прихопило серце, бо пенсія 3200, і тоді виникає питання - ЗА ЯКИЙ РАХУНОК ЖИТИ⁉️ВЖЕ ПЕРЕЙШЛА НА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ, не купую хліб, та й зовсім не хожу до магазину‼️Бо у січні купила препарати, що збивають тиск і підтримують серце ( за призначенням лікаря з 2013р!) і у залишку було 800 грн на місяць‼️
    А може НЕ КУПУВАТИ НЕОБХІДНИХ ЛІКІВ ? Обов'язково будуть наслідки, бо тиск стрибає до 220-230 без ліків‼️
    І я впевнена, що таких як я дуже багато в Україні‼️

  • @arsenzubrickij458
    @arsenzubrickij458 7 месяцев назад +3

    У мене також більше у два з половиною рази більшенакрутило уже як майже пів року але у мене лише два пальника на плитці великий і маленький лише на приготування їжі доречі на приготування їжі у мене споживання впало по об'єму бо закрутки не робив уже
    рік тому логічно що має менше показати а не більше

  • @user-gi5bm2vh9y
    @user-gi5bm2vh9y 6 месяцев назад +1

    Так оплата за доставку газу при опалювані газом виходить ще дорожче ніж заплатити комусь за поразку дров і тут уже треба розуміти що якщо при заготовці дров є люди які віддають дрова ,також друзі чи знайомі можуть допомогти при заготівлі дров ,а у випадку з газом то у вас ніхто не буде питати де ви маєте знайти кошти на оплату а не знайдете той пеня і обріжуть.і деж ваша.перевага в користь газу?за комфорт завжди треба платити але не кожний має чим.при опаленні дровами вживлюється твердопаливний котел в окремому приміщенні і в хаті чисто.а ще кожен розглядає ситуацію з свого положення.,і тут кожен вибирає що краще для нього

  • @yu1802
    @yu1802 6 месяцев назад

    У повітрі 21% кисню більше 70% азоту ну і невеличкі домішки інших газів. Газ повітрям ніхто не розбавляє- вибух, пожежа в газопроводі, а от чи доцільно генерувати Азот чи оксид вуглецю - не знаю, не чув. Після газових сховищ в газі збільшується вміст різних баластних домішок, і це показують публічні протоколи хромотографічного аналізу складу природнього газу , але калорійністьза ними вища, ніж у радянські часи. Думаю хімія з лічильниками. Вони зазвичай об'ємного типу, думаю налаштовані на літній відбір і звісно не корегують покази відповідно тиску, температури газу, туди ніхто не вносить фактичну густину і вміст домішок, на відміну від промислового споживача, який має електронний обчислювач-корректор до лічильника.

    • @user-hc9ec6qj4u
      @user-hc9ec6qj4u  6 месяцев назад +1

      Вітаю Вас. Азот є побічним продуктом при виробництві кисню. На кисневих заводах його викидають в атмосферу , тому його вартість уже закладена у вартість реалізованого кисню. Якщо кисневий завод знаходиться біля ГКС, або біля станції одорації, то таке можливо, а якщо ще і належить тому ж власнику що і газ , то вірогідність зроста.

  • @userhome5697
    @userhome5697 6 месяцев назад +1

    Нажаль це тільки домисли. Нічим не підверджені. Просте підвищення тиску газу дасть збільшення споживання газу. А от що ціну на газ потрібно знижувати це точно. Такий собі "Порошенко" в 2014 році підняв ціну на газ з 1,09 до 7,19 грн за куб і що нібито закуповується дорогий імпортний газ. Зараз офіційно ми споживаємо тільки Український газ тому логічне питання чого ціна не знижується ???
    ст. 13 Конституції Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.
    Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону.
    Власність зобов'язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству.
    Держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб'єкти права власності рівні перед законом.

  • @user-ls2gq1ri7o
    @user-ls2gq1ri7o 6 месяцев назад +7

    Большое значение имеет выветривание тепла из дома.
    И давление газа в трубе. Оно бывает статическое и (динамическое когда горелка котла работает).
    Вопрос знатокам:
    - какое именно из давлений прописано в договоре?

    • @user-nt1up1tz9e
      @user-nt1up1tz9e 6 месяцев назад +1

      а счётчик что меряет по твоему, двоечник?

    • @Makc_123
      @Makc_123 6 месяцев назад +2

      ​@@user-nt1up1tz9e Счётчик "считает" объем проходящего газа. Манометр показывает давление в трубе. Манометры не ставят на бытовые счётчики. Подумайте, прежде, чем оскорблять неизвестного человека.

  • @user-zi7jf7qo5s
    @user-zi7jf7qo5s 6 месяцев назад

    Якби на гарну справу пішли ті гроші...але ніколи не підуть вони туди,а тільки в кишені багатіїв ненажерливих ..як дурили нас так і дурять і будуть дурити,бо держава нічого не контролює,люди прості їй не потрібні

  • @user-hk3vh5ll8w
    @user-hk3vh5ll8w 6 месяцев назад

    На своєму досвіді скажу ,що якщо є дармові дрова то краще ними палити . А якщо їх купляти то краще газом , на одні гроші вийде і менше роботи.

  • @user-kh7bu6dq9t
    @user-kh7bu6dq9t 6 месяцев назад

    На даний час газоном дешевше, після реформи лісництва в нас дрова по євро ціні

  • @namelastname6969
    @namelastname6969 6 месяцев назад +4

    100% правда, споживання дико виросло.

  • @user-tj6gi2oo9v
    @user-tj6gi2oo9v 6 месяцев назад

    Київська область. Я теж про газ. Субсидії не маєм. Споживання значно збільшилось за січень. Коли провіряльники прийшли зняти показники не 1 або 2 числа, а 20 то сказати що були в шоці то нічого не сказати. Споживання більше на 30 процентів проти збідбшеного січня. Тому і прискакали 20 щоб зафіксувати. Не знали що думати. І свист в комфорках теж чули. Що ж це робиться? Де ж наші правоохоронні органи, яких наплодили на людські гроші? Скоро будем ставити буржуйки і радіти газу власного видобутку.

    • @user-hc9ec6qj4u
      @user-hc9ec6qj4u  6 месяцев назад

      Вітаю Вас. І маю цілковиту згоду з Вашими думками і висловлюванями. Так газ може бути різної якості, але дійсно прикро коли тебе рахують лохом і продають непотріб під виглядом якісного товару. Тим паче що зігріти свою оселю і свою родину- це святе діло.

  • @user-nt4pg1vg4v
    @user-nt4pg1vg4v 6 месяцев назад +1

    -,,Дурят нашего брата ,,-газ с воздухом ,мясо с водой ,колбаса с бумагой и соей ...

  • @maxtoporik796
    @maxtoporik796 6 месяцев назад

    за електролічильником є контроль , за водою теж , а за газом як ? тільки обьєм газу тобто навть якщо просто повітря дмухає як пилосос все одно порахує
    але закон все ж таки є, назівається "захист прав споживачів " а ось витяг з кодексу
    Громадяни можуть самостійно “підняти це питання”. Питанню якості (параметрів) природного газу в точках його розподілу споживачам присвячена глава 2 розділу VIII Кодексу газорозподільних систем.
    Зокрема, згідно з пунктами 4-7 цієї глави, величина тиску газу на межі балансової належності споживача повинна відповідати значенням, визначеним в нормативних документах.
    За письмовим запитом споживача про надання підтвердних документів щодо ФХП [фізико-хімічних показників] природного газу, який розподіляється споживачу, Оператор ГРМ [газорозподільних мереж] протягом п’яти робочих днів з дня надходження такого запиту надає споживачу копії паспорта ФХП природного газу, погодженого між Оператором ГРМ та Оператором ГТС (ГДП, ВБГ), за останній календарний місяць.
    Перевірка величини тиску та/або якісних показників газу здійснюється Оператором ГРМ на підставі письмової заяви споживача. У разі надходження такої заяви Оператор ГРМ зобов’язується направити свого представника за місцем виклику протягом двох робочих днів у містах і п’яти календарних днів у сільській місцевості в узгоджений із споживачем час.
    тож ііціюйте перевірку в своєму селищі

  • @user-mc2kk5lz8b
    @user-mc2kk5lz8b 6 месяцев назад +1

    Газом вигідніше тільки з новими котлами та термо датчиком кімнатним і якщо купувати дрова

  • @user-sg3kp2rz5j
    @user-sg3kp2rz5j 6 месяцев назад +2

    Шановний при такій пропорції це бомба ))) основна причина поганого газу це волога в газі. Жовте полум'я це ознака пари в газі. раніше було два етапи очистки газу при видобутку та тако ж сстояли в магестралях осушувачі. осушувачі прибрали так як була система очистки потім і її прибрали. Є підігрівання газу в мегестралі 100-200км.
    По-друге, тиск газу перед приладами споживача часто не відповідає паспортному (120 кг/м2). Це призводить до суттєвого зменшення ККД (коефіцієнту корисної дії) і збільшення витрат газу в побуті на 20-30 %. Це зона відповідальності газорозподільної організації.

  • @ramsuro
    @ramsuro 6 месяцев назад

    добавляють не повітря як таке, бо вибухне в трубі, а азот, який з повітря видобувають на кисневих станціях. І так -- цього не має бути...

  • @user-ne3uv8ms3f
    @user-ne3uv8ms3f 6 месяцев назад +2

    Сильно заметно что накачивают воздухом газ,в доме холод а на счётчике показания зашкаливают.

  • @user-nm6hg9yg3b
    @user-nm6hg9yg3b 6 месяцев назад +1

    А я решил эту проблему по своему. Просто поставил конденсационный колел с КПД 107% и расход газа даже упал процентов на 20 по отношению к обычному турбированному котлу. Теперь у меня в месяц получается около 180 кубов газа в частном доме. Как то так.

    • @kasagranda
      @kasagranda 6 месяцев назад

      Когда пишете комментарий, хотя бы уточняйте площадь дома и наличие утепления , а так ни о чём

    • @user-nq9eu6ib4l
      @user-nq9eu6ib4l 6 месяцев назад +1

      Твій котел уже повинен виробляти і постачати у мережу 7% газу. ККД у 100 % можливо тільки у головах зовсім безграмотних людей

    • @user-nm6hg9yg3b
      @user-nm6hg9yg3b 6 месяцев назад

      @@user-nq9eu6ib4l почитай принцип работы, описание и характеристики конденсационных котлов всё поймёшь.

    • @user-nt1up1tz9e
      @user-nt1up1tz9e 6 месяцев назад

      а он таков и есть. дебил натуралоид.@@user-nq9eu6ib4l

  • @user-lx5if3ve6c
    @user-lx5if3ve6c 6 месяцев назад +1

    В январе на газе кинули всю Украину
    При морозах в минус двадцать, а у меня дом утеплённый у меня получалось 180 т кубов
    А тут при среднем минус один получилось 240к кубов

  • @user-ck2rz3vi3t
    @user-ck2rz3vi3t 6 месяцев назад +2

    З Вами згідний,що якість газу це страхіття,але як Ви почнете те,що газ з повітрям,це вибухова суміш?

    • @user-kh4ul1os5g
      @user-kh4ul1os5g 6 месяцев назад

      Залежить від кількості, врахуйте. Цим нас і дурять.

  • @user-hi8ed7ie5j
    @user-hi8ed7ie5j 6 месяцев назад +1

    Підмиваюся з півторалітрової пляшки,чищу зуби - трьохсотграмовоі чашки.Економлю.Що я маю робити ще,аби економити ?Розігнати верховну зраду.

    • @user-mb6eg3el7d
      @user-mb6eg3el7d 6 месяцев назад

      Подякуй діду пи з ду ну, щапропонуй йому замість дров масло до кисню в балон домішати там ККД високий

  • @user-nc3qm6qb6y
    @user-nc3qm6qb6y 6 месяцев назад

    Тиск газу повинен бути ,0,03При меншому тиску буде більше розхід газу,Раніше лабораторія газзбуту брала проби газу кожен тиждень ,Газ перевіряли по параметрам,Якщо параметри були погані ,то Нафтогаз платив штраф Газзбуту, Газзбут продавав той газ людям як якісний ,Мав кошти і за штрафи і за газ,На цей день майже всі Газзбути втратили ліцензії ,і всі перейшли в Нафтогаз

  • @user-mb6eg3el7d
    @user-mb6eg3el7d 6 месяцев назад

    Треба бути колгоспником, щоб так міркувати! От хто так може думати що можливо додавати повітря або інертний газ (азот) до природного газу. Газ пранстортується по газпроводах високого тиску 75 кг/см2, вздовж газопроводів (приблизно через 100-120 км) знаходяться компоесорні станції які підтримують робочий тиск в газопроводах, це заводи по розміру з надскладним обладнанням і спеціалістами. Тому щоб закачати повітря або азот потрібно збудувати такі заводи, яких звичайно неіснує! Далі беремо газопроводи з середнім тиском що понижається на ГРС, як думаєте скільких таких тисяч штук ГРС в Укрїні? Думаєте біля кожної ГРС побудовані тисячі вже трохи менших компресорних стацій що закачують повітря або азот в газопровід? Далі йдуть газопроводи з низьким тиском це ГРП їх сотні тисяч в державі. Можливо ви там бачили малі компресорні станцї? Їх неїснує! Повітря з газом це бомба! Азот з повітря добути не дешево! І найголовніше неіснує компресорних станцій що їх закачують в газопроводи!
    І який я висновок про вас роблю...

    • @user-nq9eu6ib4l
      @user-nq9eu6ib4l 6 месяцев назад

      Так друже я погоджуюсь з тобою на всі сто. Є якість газу а звідтіля його калорійність. Справа в іншому. Усі енергоносії Включно з газом то є вуглеводні, горючою речовиною є тільки ВОДЕНЬ! Все інше що входить до складу усіх горючих речовин крім ВОДНЮ домішки. Так звана зелена енергетика, сонячні батареї, дають неякісну електроенергію. Поставте поряд електролізери, виробляйте водень і закачуйте його у сховища, це буде консервація літнього тепла на зиму. Технологія не складна і давно відома. Ось вам енергетична капсула. Але є проблема, на енергетику всілися покидьки глобального маштабу І щоб не втратити свої прибутки запустили міф про надзвичайну небезпеку водневої енергетики, Колись геніальний ТЕСЛА знайшов спосіб добування майже безкоштовної ел. енергії, Один з світових мафіозі сказав меншому мафіозі, Джону Фостеру Моргану, який щоб дізнатися про розробки ТЕСЛИ профінансував його роботу. -Припини його фінансувати і забери раніше надані кошти, де ми будемо ставити лічильники і за що ми будемо брати гроші,якщо він дасть усім багато дешевої електроенергії.

  • @user-ng6vl3hh5u
    @user-ng6vl3hh5u 6 месяцев назад +2

    Котел хлопає так, що двері відчиняються

    • @user-jj8te5qh1r
      @user-jj8te5qh1r 6 месяцев назад

      Необхідно провести технічне обслуговування котла ТЕРМІНОВО!!!!

    • @user-ro4dl7sn3l
      @user-ro4dl7sn3l 6 месяцев назад

      Перевірте роботу запальника на котлі !Перевірте тягу і стан димоходу ! Підірвете хату !

    • @user-ng6vl3hh5u
      @user-ng6vl3hh5u 6 месяцев назад

      @@user-ro4dl7sn3l То газ такий, в усіх квартирах така ж картина, navien котел, як стартує видає хлопок