Де айтівцю початківцю краще працювати - продуктові чи сервісні компанії [Розкажи мені про IT]

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 6 дек 2023
  • 🔥 Безкоштовні можливості для старту в IT
    💛 Пройдіть безплатний марафон для старту в IT-сфері: i.goit.global/xeRey
    💛 Спробуйте себе в 4 різних IT-напрямках на TEST DRIVE IT-ПРОФЕСІЙ: i.goit.global/8ed3W
    💛 Приміряйте на себе професію UX/UI дизайнера: i.goit.global/Ned2n
    У цьому випуску рубрики Розкажи мені про IT Олександр Вєнік, розробник та викладач в GoIT розповідає про основні відмінності між продуктовими та сервісними компаніями з точки зору працевлаштування для початківців у сфері IT.
    Ми проаналізуємо переваги, які можна отримати, працюючи в продуктовій компанії. Розкриємо, чи є більша свобода вибору проектів та більший вплив на кінцевий результат, що може зробити роботу в такій компанії особливо привабливою.
    Також розглянемо особливості роботи в сервісній компанії, які можуть зацікавити початківців у порівнянні з продуктовою компанією.
    Однією з ключових тем буде різниця в оплаті праці між цими двома типами компаній. Ми детально вивчимо, де більше платять і як це може вплинути на кар'єрні перспективи.
    У відео ми також розглянемо перспективи для кар'єрного зростання та переходу на вищі посади в продуктовій та сервісній компаніях, і з'ясуємо, чи є різниця у шляхах розвитку кар'єри у цих двох типах організацій.
    Не обійдемо стороною можливості для творчості та реалізації ідей в обох типах компаній.
    Якщо вас цікавить, де краще працювати для айтівця початківця - продуктовій чи сервісній компанії, то це відео саме для вас!
    Не забудьте підписатися на канал та включити сповіщення, щоб не пропустити найцікавіше! Давайте разом зробимо зрозумілий вибір для своєї кар'єри в ІТ! Відповімо на всі ваші питання та розкриємо всі аспекти роботи в продуктових та сервісних компаніях!
    *******
    👉 Підписуйтесь, щоб не пропустити корисні відео:
    ruclips.net/user/GoIT?sub_con...
    👉 Дивіться інші відео для початківців в IT:
    🧔🏻 Айтішники діляться досвідом: i.goit.global/4JPK
    📖 Лекції від експертів: i.goit.ua/3gAAqzi
    👨‍🎓 Щоденник студента GoIT: i.goit.ua/3BbsaiB
    GoIT - це освітня міжнародна EdTech компанія, унікальне IT-співтовариство. Ми допомагаємо нашим студентам перекваліфікуватися і почати кар'єру в IT-сфері, а також підвищуємо кваліфікацію працюючих IT-фахівців.
    Ми не просто навчаємо. Ми оцінимо ваші індивідуальні особливості, таланти і допоможемо вибрати відповідний IT-напрямок. Ви навчитеся у найсильніших практиків і отримаєте підтримку на вашому кар'єрному шляху.
    Проект GoIT - це більше, ніж просто стрімкий шлях з нуля до IT-кар'єри і високих доходів. Це - не тільки про роботу, це про виклик, який кардинально змінить ваше життя. Ви готові змінити себе і світ навколо?
    *******
    Більш детально про компанію:
    👉 Сайт і курси GoIT: i.goit.ua/3MhMqDO
    👉 Telegram-канал: t.me/junior_developer_ua

    Є питання? Ми з радістю відповімо тут:
    Facebook - / goitclub
    Instagram - / goitclub
    #GoIT #Айті #Програмування

Комментарии • 5

  • @Alex-2908
    @Alex-2908 5 месяцев назад +2

    відповім навіть не дивлячись відео, як айтівець початківець, який вже півроку марно намагається знайти роботу: айтівцю початківцю краще працювати в тій компанії, яка візьме його на роботу. крапка. далі можна не продовжувати.
    для чого ви роздуваєте цю мильну бульбашку, що айтівець початківець виходить з курсів і роботодавці прямо рядами стоять по обидва боки дороги щоб взяти його на роботу?!? а він прям ходить між ними і вибирає: до кого ж піти: в цю продуктовку, чи може в ту сервісну?....
    по 600-800 бажаючих початківців на кожну вакансію на джуна.

    • @GoIT
      @GoIT  5 месяцев назад

      Вітаємо! На ринку завжди була конкуренція і буде і це нормально. Важливо здобувати ґрунтовні технічні навички та працювати над собою, щоб бути конкурентоспроможним кандидатом 😊 Важливо також врахувати, що багато людей подають резюме на вакансії, не маючи при цьому базових навичок та не відповідають вимогам вакансії, тобто вони є нерелевантними кандидатами і таких більшість. Для натхнення надсилаємо вам історії успіху наших студентів, які знайшли роботу навіть в такий нестабільний період: i.goit.global/students_interview ❤️ Впевнені, що у вас все вийде, головне мати план кар'єрного зростання та чітко його притримуватись 🙌

    • @Alex-2908
      @Alex-2908 5 месяцев назад

      @@GoIT надішліть краще статистику працевлаштування ваших студентів (скільки випустилося і скільки з них влаштувалося на роботу в такий нестабільний період). А той факт, що ХОЧ ХТОСЬ з них влаштувався - не дуже мотивує, тим більше якщо співвідношення 5-10 студентів із 500.
      LinkedIn вже аж тріщить від OpenToWork випускників GoIT. От там - реальна статистика процевлаштування, а не в записаних п'яти роликах з тими, кому пощастило влаштуватись...
      Якось так.

    • @Anton_Ustymenko
      @Anton_Ustymenko 4 месяца назад +1

      Я теж півроку шукав роботу, як айтівець. Треба перенавчатись. Роботи в айтііндустрії немає. Ця ніша давно зайнята.

    • @Alex-2908
      @Alex-2908 4 месяца назад

      @@Anton_Ustymenko так на кого перенавчатись? на автослюсаря?
      я повірив байкам GoIT що українські айтівці - це просто цвіт нації, їх хоче весь світ і вони просто загрібають гроші лопатою, потратив рік, перенавчився на айтівця, а тепер - перенавчатись знову? ((
      краще вже повернутись на попередню роботу і більше не вірити в казки.