Это видео недоступно.
Сожалеем об этом.

Nowy Hyundai Tucson 1.6 T-GDi N-Line oszczędza po montażu instalacji gazowej KME w

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 31 июл 2021
  • Hyundai Tucson '2020 1.6 T-GDi jest bardzo oszczędny po montażu instalacji gazowej KME Nevo Sky Direct. Mimo iż praktycznie nowy Hyundai Tucson 1.6 T-GDi spełnia najnowsze normy spalin to nadal można zrobić go oszczędniejszym dzięki montażowi samochodowej instalacji gazowej w firmie Abart Auto&Gaz Serwis we Wrocławiu. Hyundai Tucson 1.6 T-Gdi o mocy 177 KM spalał dotychczas od 7,5 do 12,5 litrów benzyny na 100 km, a na zasilaniu gazowym będzie spalał mniej więcej tyle samo LPG co dotychczas benzyny plus 1-2l benzyny w celu schładzania wtryskiwaczy benzynowych, które są zamontowane w komorze spalania tuż obok świec zapłonowych.
    Marka i model: Hyundai Tucson 1.6 T-Gdi
    Rok produkcji: 2020
    Pojemność i moc silnika: 1591 ccm, 130 kW (177 KM)
    Przebieg w dniu montażu instalacji gazowej: 14565 km
    Instalacja gazowa: KME Nevo Sky Direct
    Zbiornik LPG: toroidalny 80 litrów
    Zasięg na gazie: 600-700 km
    Zwrot z inwestycji: 21 000 km
    Wycena instalacji gazowej:
    www.abart.com.pl/sprawdz-cene
    Abart Auto & Gaz Serwis Wrocław
    ​@Abart Auto&Gaz
    www.abart.com.pl
    / abartautogaz. .
    Historia firmy Abart sięga początku roku 1995 kiedy to aktualni członkowie zarządu założyli spółkę Abart s.c. i uruchomili mały warsztat montujący instalacje gazowe we Wrocławiu przy ulicy Warsztatowej 7. Wspólnicy dokonali samodzielnie pierwszej przeróbki samochodu na autogaz 30 marca 1995 roku. Pierwszym przerobionym na autogaz samochodem był popularny wtedy Polonez.
    Dzięki dobrej jakości montażu instalacji gazowych i odpowiedniemu doborowi instalacji gazowych BRC i Lovato firma Abart autogaz szybko przejęła znaczną część wrocławskiego runku samochodowych instalacji gazowych. Po miesiącu zostali zatrudnieni i przeszkoleni pierwsi pracownicy - monterzy instalacji gazowych. Po kilku miesiącach działalności dokonano pierwszej przeróbki na autogaz samochodu z wtryskiem benzyny, co w tamtych czasach było bardzo znacznym skokiem technologicznym.
    Szybki rozwój techniczny i uznanie wśród klientów spowodowały konieczność przeprowadzki do większego warsztatu montującego instalacje gazowe. Wybór padł na pomieszczenia na terenie Ośrodka Szkolenia Kierowców PZMot we Wrocławiu, Na Niskich Łąkach 6. Tam właśnie firma Abart autogaz poczyniła szybkie postępy i po roku działalności stała się największą firmą przerabiającą samochody na autogaz we Wrocławiu. Firma zaczęła obsługiwać klientów z całego Dolnego Śląska, m.in. z Kłodzka, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry. Do firmy przyjeżdżali również klienci z dalej oddalonych miast czyli Opola, Łodzi czy Poznania.
    Po ponad dwóch latach od rozpoczęcia działalności latem 1997 roku firma Abart Autogaz doznała olbrzymich strat na skutek powodzi tysiąclecia, która zaatakowała Wrocław właśnie przez ulicę Na Niskich Łąkach. Dzięki szybkiej odbudowie warsztatu i ciężkiej pracy całej załogi straty zostały powetowane po kilku miesiącach działalności.
    Firma przerabiała na LPG coraz więcej skomplikowanych pojazdów co pozwoliło na zatrudnianie i szkolenie kolejnych pracowników, którzy pracują do dziś przy montażu samochodowych instalacji gazowych zarówno w firmie Abart Autogaz jak i wielu innych podmiotach działających we Wrocławiu, na Dolnym Śląsku jak i za granicą naszego kraju.
    Na przełomie roku 1999 i 2000 firma rozpoczęła ekspancję na rynek wschodni o otworzyła warsztat montujący instalacje gazowe w stolicji Rosji Moskwie. Niestety jak się później okazało, było to zbyt wcześnie i instalacje gazowe proponowane przez naszą firmę były wtedy zbyt nowatorskie i za drogie na temten rynek.
    Na początku 2000 roku została zamontowana pierwsza instalacja wtrysku gazu. Była to instalacja włoskiej firmy BRC typu FLY, którą zamontowano do BMW 520i E34, a klient przyjechał do Wrocławia aż z Tarnowa. Jak na tamte czasy było to bardzo nowatorskie rozwiązanie, które eliminowało wiele kłopotów przy przeróbce na autogaz nowoczesnych samochodów i pozwalało firmie na dalszy rozwój techniczny. Dzięki temu pozyskano wielu nowych klientów, co z kolei pozwoliło na ugruntowanie pozycji lidera branży montażu instalacji gazowych na terenie Dolnego Śląska.
    Pod koniec roku 2001 dokonano kolejnego przełomu w technologii montażu samochodowych instalacji gazowych. Do fabrycznie nowego Forda Mondeo MKIII 1,8i 16v została zamontowana druga w Polsce instalacja sekwencyjnego wtrysku autogazu. Była to bardzo nowoczesna instalacja gazowa firmy BRC typu Sequent FLY, która umożliwiała wtedy przerobienie na zasilanie gazowe praktycznie wszystkich ówcześnie produkowanych samochodów. Technologia ta stosowana jest do dnia dzisiejszego i bez jej wprowadzenia nie byłby możliwy dalszy rozwój branży autogazu w Polsce i na świecie. Dzięki wprowadzeniu do oferty tej instalacji gazowej firma pozyskiwała klientów z Niemiec, gdzie w tamtych latach branża autogazu zaczynała dopiero raczkować.
    www.abart.com.pl/historia-firmy

Комментарии • 11

  • @ukasztuta188
    @ukasztuta188 3 года назад +1

    Co z gwarancją na silnik która wynosi 5 lat ?

    • @AbartAutoGazSerwis
      @AbartAutoGazSerwis  2 года назад

      Przy niektórych instalacjach możemy zaoferować ubezpieczenie naprawy gwarancyjnej nawet na 3 lata lub 150 000 km. Pozdrawiam

  • @sebastianlewandowski1240
    @sebastianlewandowski1240 2 года назад +2

    Czy trzeba regulować zawory

    • @AbartAutoGazSerwis
      @AbartAutoGazSerwis  2 года назад

      Tak. Ten silnik nie ma hydraulicnej regulacji luzów zaworowych i nalezy je kontrolować co kilkadziesiąt tysięcy kilometrów?

  • @dawiduryga6099
    @dawiduryga6099 Год назад

    Dzień dobry, haki jest obecnie koszt montażu takiej instalacji?

    • @AbartAutoGazSerwis
      @AbartAutoGazSerwis  Год назад

      Dzień dobry. Zapraszam do wyceny online www.abart.com.pl/pl/sprawdz-cene

  • @junyuan7720
    @junyuan7720 3 года назад +1

    Installed EZP?

  • @piotr1417
    @piotr1417 2 года назад

    Do tych silników nie zaleca się LPG. Można ale po 5 latach trzeba pozbyć się auta. Druga sprawa to mamy 1.6 177km ale jeżeli chcemy oszczędnie to lepiej pomyśleć o 1.5 160km HeV lub PheV. Ja mam ten silnik z 204km nigdy bym nie pomyślał o gazie.

    • @AbartAutoGazSerwis
      @AbartAutoGazSerwis  2 года назад +1

      A jakie są przeciwwskazania do montażu instalacji gazowej do tego silnika?

    • @piotr1417
      @piotr1417 2 года назад

      @@AbartAutoGazSerwis Przeciwskazania są zawsze, szybsze zużycie, zwłasza w tak wysilonych jednostkach. Gniazda, zawory, wtryski, interwały olejowe krótsze 7k-12k km. Dlatego też napisałem o zmianie auta po 5 latach. A dla oszczędnych lepszym wyborem będzie silnik 160km to tylko 17km mniej mocy - hybrydowy. Czy jestem anty LPG ? nie. Ale jak mnie nie stać na paliwo przy spalaniu 12l/100 to nie kupuje takiego samochodu lub szukam kompromisu pomiędzy mocą, dynamiką a spalaniem.