„Gerosios savivaldybių praktikos: kaip atpažinti ir įgyvendinti?"
HTML-код
- Опубликовано: 7 фев 2025
- „Tūkstantmečio mokyklų" programos renginys įvyko Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje, 2025 sausio 22d.
Kokiu tikslu susitikome šį kartą? Atpažinti gerąsias praktikas, suprasti, kaip jos tiesiogiai pasiekia mokinius, ir ieškoti būdų, kaip tinklaveikos pagalba jas plėtoti bei tęsti po projekto pabaigos. Kokius konkrečius pavyzdžius išgirdome?
Programa
0:19 Įžanginiai ir sveikimo žodžiai
8:33 Judita Šarpienė „Tūkstantmečio mokyklų" vadovė „TŪM programos progresas"
22:11 🔵 Kaišiadorių rajonas
Jolita Morkūnaitė pristatė, kaip rajonas efektyviai įgyvendina STEAM ugdymą tinklaveikos principu. Praktiniai ir kūrybiniai darbai Kaišiadorių STEAM centre įtraukia mokinius, o pedagogų kvalifikacija stiprinama bendradarbiaujant su aukštosiomis mokyklomis.
40:29 🔵 Klaipėdos rajonas
Loreta Kaltauskienė dalijosi patirtimi apie Asmenybės ūgties dienoraštį - inovatyvų įrankį, ugdantį mokinių savirefleksiją ir atsakomybę, skatinantį planuoti, pasiekti tikslus ir nuolat tobulėti.
55:42 🔵 Lazdijų rajonas
Rasa Rutkauskienė dalinosi, kad mokytojų ir mokinių klubams buvo skirta daug valandų produktyvaus darbo, kurio rezultatai - sukurtas refleksijų bankas, metodinis filmas bei įvairūs mokinių kūrybiniai projektai. Šios veiklos atskleidžia, kaip bendradarbiavimas ir kūrybiškumas transformuoja ugdymo procesą.
1:08:30 🔵 Pasvalio rajonas
Rima Šivickienė pristatė Visos dienos mokyklos modelį, kuris užtikrina kokybišką ir įtraukų ugdymą visą dieną. Vaikai ne tik atlieka namų darbus, bet ir dalyvauja įvairiose kūrybinėse veiklose, stiprinančiose jų įgūdžius.
1:33:27 Diskusija: dirbtuvių įžvalgos
Programa finansuojama #NextGenerationEU lėšomis. Programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra