Коментар на підтримку якісного контенту каналу. Да Патон - сила , такі тести показують перевагу цього апарату . Китай тільки пише про антистік , а на ділі - як на заборі .
Сегодня купил себе Патон ВДИ-200Е. Счастливый как слон! Такая малютка, а так шмалит! Не ожидал. Тройкой поварил. Больше 100 ампер, не давал. Слишком будет много для тройки. Надо брать четвёрку смело! 💪💪💪👍👍👍🤗🤗🤗
@@DickTator47 Работает безотказно. Приносит деньги. Уже несколько раз он окупил себя. Но есть желание приобрести Патон серии про с настройками разными. Там и дроссель имеется, дуга мягче. Я люблю когда варишь и дуга прямо шепчет, мягенько так варит. А этот аппарат варит немного жестковато. Зато он малюсенький, надежный и варит на посаженной сети, что часто встречается на вызовах. ...Вы не подумайте что он не очень! Он отличный! Просто это я перфекционист. Хочется с настройками и дисплеем, что бы точно подстраивать с точностью до одного ампера. ...Варил разные металлы и ещё не давал больше 150 ампер. Поэтому, считаю что аппарат на 160 ампер, это самое то что нужно для шабашек, для дома, для любых задач. Я взял на 200 для того, если вдруг придется долго варить без передышки, то этот дольше будет работать не уходя в защиту. Пока что, никогда не отключался из-за перегрева, хотя много раз варил так, что держак невозможно было удержать в руке. Очень горячий становился. Швы отличные получаются, но это уже от умения зависит.
@@valikos416 Я смотрю на эти кнопки и недоумеваю: их конструктора в крагах тестируют? В про версии полноценный дроссель есть? Я пару обзоров смотрел, но наверное не обратил внимания.
@@DickTator47 Есть дроссель. А вы представляете какие должны быть кнопки для краг? 🤭 Хотя, если поставить как в лифте, то было бы супер! На ssva хорошие кнопки.
тато купляв кайзер 250 , коли зняв кришку через кілька років то побачив на платі сліди від флюсу та транзисторах стабаюілізаторі , діодному мості , так от це або китайці на заводі так , або його просто ремонтували , хоча його продвали як новий з гарантією і тд ,
у мене тоже подобні перемиги, прямо з ноги якоїсь мікросхеми, замість якогось опору - скрутка з 2 керамічних болтається на тоненьких виводах. поки ще не ремонтувався но збираюсь кудась послать в ремонт. тоже думав патон крута фірма, зараз так не думаю після того як плюха прилетіла. вроді варе, но не знаю чи можно далі користуватись шоб не згоріло шось дороге
Хочу сказать. В випадку коли взяв у сусіда і вийшов з ладу...... Цє ДЯДЬКО НЕ ВАШ БІК , а до Ваших глядачів. Поміркуйте з сусідом разом ,(таке буває), і проконсультуйтесь з людми які знають більше ніж Ви.
Т.е. проблема была с дежуркой? Там вроде какой то запутанный блок питания с несколькими уровнями напряжений, и вроде старые версии были на каком-то не очень удачном ШИМе.
Да. Ничего запутанного, достаточно раз посидеть, порисовать, разобраться, понять ход мысли инженера - а дальше всё просто. ШИМ IR2153 - ничего в ней неудачного нет. Она стоит во всех Патонах, от старого до молодого. Согласен решение нестандартное. На интернет просторах масса воплей по этому поводу. Но тем не менее, отказы крайне редки.
@@seloisvarka да, было в каком то обзоре, человек сильно ругал этот ШИМ за его неустойчивую работу и он заменил его каким -то похожим но немного другой серии. Что якобы на много устойчивее. Что этот ШИМ радиолюбители не любят, так как в самоделках они работают паршиво, а чаще вообще не работают. Я сам в этом не настолько разбираюсь, чтобы как то оценить сказанное, но предполагаю, что если такая микросхема существует, значит существует и корректная схема ее включения. Но не исключено, что есть более стабильные и лучшие микросхемы - аналоги.
@@seloisvarkaда, кстати, а правда ли, что первая цифра в маркеровке ШИМа означает ее класс? Что если бы маркеровка Шима на цыфру 3, то температурный диапазон ее шире и стоит она соответственно дороже. Или я, что то путаю?
@@seloisvarka немножко разобрался по маркеровке, это услышал звон и не понял где он.... Это для микросхем UC первая цифра может быть 2, 3 или 4 и вот там чем меньше первая цифра, тем шире температурный диапазон.
Чинайцы парни хитрые чоппер(импульсный последовательный стабилизатор понижающего типа) с 12-15в на 3.3в по питанию процессора воткнут и радуются , чуть что не то со служебным блоком питания в проц через пробитый ключ и дроссель влетает 12-15в и поминай как звали .
Добрий день. Такий Патон ще не тримав в руках. Якось, хтось із підписників питав, який апарат узять Патон АС/DC або Дніпровелдінг ВДИ-280Р АС/DC. Я поштудірував Інет - мені більше сподобався другий. Патон - і Патон ні взять ні дать. А заходиш на сайт Дніпровелдінга - там можна скачать інструкцію, ознайомитись. Та і виробник, бачу відкритий до спілкування.
Доброго дня дядьку! )) Не знав де б вам написать, бо за вказаним номером ні вайбера, ні чого' іншого не знайшов. Тому спробую тут. Якщо таке писать у комертарях не можа, то скажіть, я видалю. Так ото питання ) Придивляюсь собі аппаратик для дому/дачі. Але дуже полюбляю, коли техніка працює не на ізнос, а з запасом, та ще й з величеньким ) Куплять думаю ММА, бо використовуватись буде зрідка і куплять балони до напівавтомату не доцільно. Ще й хочу трохи спробувать TIGом побалуваться. Дивився різного й багато, і сподобався мені оттакий аппарат, Procraft SP-450D. Пишуть що має бути потужний. Ясно що брешуть про 450 Ампер, але обіцяють що варить можно аж єлектродом 7мм, а це вже якась та надія. Бо зазвичай, що б не писали на показометрі, а електрод вказують 4мм, ну максимум 5. Та ще й він є у виконанні 380V, що також натякає що начинка мае бути потужна. Начебто є зварка перемінним струмом, ще й з регулюванням частоти, це вже для TIG має бути корисно. Ну й важить це чудо майже 6 кілограмів, тобто не пустий коробок має бути. Ви, будьласка, гляньте на нього. Може щось нагадає. Чи може є який досвід по ньому, чи інформація. Буду дуже вдячний, якщо підкажете, чи варто куплять його чи обійти стороною. Завчасно дякую!!
@@СлавікШаран та я ж написав що розумію, що це брехня. А про вагу, я це до того, що зараз всі китайці важать кілограми три, а то й того менше. А цей майже шість. Тобто є надія що може Ампер 250 і видасть.
@@gratisvan9965 я взагалі вважав що ви автора тролити. А апарат 250А при КЗ хіба видасть. А варити -150А. Продавани між собою тоже змагаються. Тому ми будем бачити все нові рекорди приписок у характеристиках. І по току і по ПВ. Хоча мат-часть вони слабо вчать(і довго). То такі анекдоти получаються😀🤣
2 года был сервисом ТМ ProCraft. С этого года отказался. Стыдно людям в глаза смотреть. Сварки по 450 А, бензокосы по 6 кВт мощности .... и многое другое. Люди! Думайте головой, а не меряйтесь цифрами, чтоб больше, чем у соседа. Прошу вас.
Да не только торгаши обсирают Патон, а даже взрослые сварщики. Причина такого отношения не понятна мне. Я себе купил ВДИ-200 ПРО, пока скидка на него была этим летом. Приходит сосед по гаражу смотрит на аппарат узнает цену (7000грн ~270 баксов) и начинает обсирать мой аппарат, что это дорого, что это китайское гамно, и что я должен пойти срочно его вернуть в магазин, пока не начал им работать. Сказал что кабели хорошие, а аппарат гавно. При этом он им даже не варил, сам он сварщик со стажем более 30 лет. Вот так жаба людей давит, наверное. Потому и обсирают отечественное.
Патоны серии Р, могут жечь мокрые электроды уонии без базару и напряга, да так, шо аж пар стоит... А какой аппарат такое может? Лучше аппарата не видел...
Розробка як апаратна так і програмна в Україні. Виготовлення плат і нанесення SMD елементів - в Китаї (ну не розбагатів ще Наш виробник щоб мати свою лінію по виготовленню плат, яка коштує мільйони баксів) . Пайка крупних елементів в Україні. Виготовлення корпуса, трансформатора, дросселя в Україні. Фінальна зборка, отладка в Україні. Бува ще продавани китайських шарабайок кричать - що там транзистори китайські. Так але вони брендових заводів. Тобто тринзистор в якому небудь Видро- еМі чи Кислі коштує 80грн/шт. а в Патонах 200...250грн/шт.
@@ЕленаБагач-ц1м Безумовно, сама назва - креатив українських бариг, так само як і Кисла, Дригалс, Притон, Техлам та ін. Але на цьому все українське закінчується. Там алгоритм набагато простіший: приїжджають одні баригани в Китай на фабрику чи кооператив - "нам пару контейнерів шарабайок з назвою Відро Ме". Китаєць - Єс сер. Через неділю приїжджають інші - "нам 3 контейнера шарабайок з назвою Дригалс". І так далі... А потім тут кожен з них репетує "мы прАизвадитИли"
Коментар на підтримку якісного контенту каналу. Да Патон - сила , такі тести показують перевагу цього апарату . Китай тільки пише про антистік , а на ділі - як на заборі .
ПАТОН офшгєнні апарати! просто продавани бісяться того що їм треба робити продажі , а патон один раз продав і на віки!
Сегодня купил себе Патон ВДИ-200Е. Счастливый как слон! Такая малютка, а так шмалит! Не ожидал. Тройкой поварил. Больше 100 ампер, не давал. Слишком будет много для тройки. Надо брать четвёрку смело! 💪💪💪👍👍👍🤗🤗🤗
Ну как в работе аппарат?
@@DickTator47 Работает безотказно. Приносит деньги. Уже несколько раз он окупил себя. Но есть желание приобрести Патон серии про с настройками разными. Там и дроссель имеется, дуга мягче.
Я люблю когда варишь и дуга прямо шепчет, мягенько так варит. А этот аппарат варит немного жестковато.
Зато он малюсенький, надежный и варит на посаженной сети, что часто встречается на вызовах.
...Вы не подумайте что он не очень! Он отличный! Просто это я перфекционист. Хочется с настройками и дисплеем, что бы точно подстраивать с точностью до одного ампера.
...Варил разные металлы и ещё не давал больше 150 ампер. Поэтому, считаю что аппарат на 160 ампер, это самое то что нужно для шабашек, для дома, для любых задач. Я взял на 200 для того, если вдруг придется долго варить без передышки, то этот дольше будет работать не уходя в защиту. Пока что, никогда не отключался из-за перегрева, хотя много раз варил так, что держак невозможно было удержать в руке. Очень горячий становился. Швы отличные получаются, но это уже от умения зависит.
@@DickTator47 И кстати, антиприлипание, форсаж, быстрый поджиг работают отлично!
@@valikos416 Я смотрю на эти кнопки и недоумеваю: их конструктора в крагах тестируют? В про версии полноценный дроссель есть? Я пару обзоров смотрел, но наверное не обратил внимания.
@@DickTator47 Есть дроссель. А вы представляете какие должны быть кнопки для краг? 🤭 Хотя, если поставить как в лифте, то было бы супер! На ssva хорошие кнопки.
Патон - вещь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Хоть чем то можно гордится в нашей стране!
Спасибі за класне веселе відео!!!
Дякую за обзор
Коментар та вподобайка підтримку вітчизняного виробника...а також для підтримки вітчизняного ютубконтенту.
Кращої реклами нетреба й🇺🇦 придумувати
Все верно,у нас купи продай их много, а вот произведи продай их мало!...
тато купляв кайзер 250 , коли зняв кришку через кілька років то побачив на платі сліди від флюсу та транзисторах стабаюілізаторі , діодному мості , так от це або китайці на заводі так , або його просто ремонтували , хоча його продвали як новий з гарантією і тд ,
Патон це - сила 👍
Надежность микроконтроллера повышается сразу в 10 раз, если производитель публикует прошивку.
Если Патон выложит прошивку, то сразу появятся Китайские Патоны .
Доброго дня! Можна огляд на Патон Євроміг?
Доброго дня. Можна. Але для цього потрібно щоб такий апарат прийшов до мене.
у мене тоже подобні перемиги, прямо з ноги якоїсь мікросхеми, замість якогось опору - скрутка з 2 керамічних болтається на тоненьких виводах. поки ще не ремонтувався но збираюсь кудась послать в ремонт. тоже думав патон крута фірма, зараз так не думаю після того як плюха прилетіла. вроді варе, но не знаю чи можно далі користуватись шоб не згоріло шось дороге
Хочу сказать. В випадку коли взяв у сусіда і вийшов з ладу...... Цє ДЯДЬКО НЕ ВАШ БІК , а до Ваших глядачів. Поміркуйте з сусідом разом ,(таке буває), і проконсультуйтесь з людми які
знають більше ніж Ви.
Слідуючий мій апарат буде тільки Патон, звір!
У меня ссва,апарат хорош,но задовбує його само настройка под мій стиль сварки.
Ще раз добрий день. Можливо буде корисно, саме з роз!єму xpp4 плати БУВ-04.04 йде 4-и дроти до 8- пінового роз!єму на тильній панелі апарату
Т.е. проблема была с дежуркой? Там вроде какой то запутанный блок питания с несколькими уровнями напряжений, и вроде старые версии были на каком-то не очень удачном ШИМе.
Да. Ничего запутанного, достаточно раз посидеть, порисовать, разобраться, понять ход мысли инженера - а дальше всё просто. ШИМ IR2153 - ничего в ней неудачного нет. Она стоит во всех Патонах, от старого до молодого. Согласен решение нестандартное. На интернет просторах масса воплей по этому поводу. Но тем не менее, отказы крайне редки.
@@seloisvarka да, было в каком то обзоре, человек сильно ругал этот ШИМ за его неустойчивую работу и он заменил его каким -то похожим но немного другой серии. Что якобы на много устойчивее. Что этот ШИМ радиолюбители не любят, так как в самоделках они работают паршиво, а чаще вообще не работают. Я сам в этом не настолько разбираюсь, чтобы как то оценить сказанное, но предполагаю, что если такая микросхема существует, значит существует и корректная схема ее включения. Но не исключено, что есть более стабильные и лучшие микросхемы - аналоги.
@@seloisvarkaда, кстати, а правда ли, что первая цифра в маркеровке ШИМа означает ее класс? Что если бы маркеровка Шима на цыфру 3, то температурный диапазон ее шире и стоит она соответственно дороже. Или я, что то путаю?
@@seloisvarka немножко разобрался по маркеровке, это услышал звон и не понял где он.... Это для микросхем UC первая цифра может быть 2, 3 или 4 и вот там чем меньше первая цифра, тем шире температурный диапазон.
👍👍👍🇺🇦
Чинайцы парни хитрые чоппер(импульсный последовательный стабилизатор понижающего типа) с 12-15в на 3.3в по питанию процессора воткнут и радуются , чуть что не то со служебным блоком питания в проц через пробитый ключ и дроссель влетает 12-15в и поминай как звали .
Вентилятор тарахтить напевно треба підшибники міняти
Добрий день, можете сказати щось про патон тіг 200 АС/DC, бо більше совітують jasic, Hugong, а мені щось патон симпатизує.
Добрий день. Такий Патон ще не тримав в руках.
Якось, хтось із підписників питав, який апарат узять Патон АС/DC або Дніпровелдінг ВДИ-280Р АС/DC. Я поштудірував Інет - мені більше сподобався другий.
Патон - і Патон ні взять ні дать. А заходиш на сайт Дніпровелдінга - там можна скачать інструкцію, ознайомитись. Та і виробник, бачу відкритий до спілкування.
Здравствуйте уважаемый автор, подскажите номинал переменного резистора регулировки тока аппарата самурай 160 мини?
5к
@@seloisvarka спасибо
якісного
Напевно невеликі зміни між сучасною сваркою Патон 250, Напевно все те саме ну циферблат ще щось.
Доброго дня дядьку! ))
Не знав де б вам написать, бо за вказаним номером ні вайбера, ні чого' іншого не знайшов. Тому спробую тут. Якщо таке писать у комертарях не можа, то скажіть, я видалю.
Так ото питання )
Придивляюсь собі аппаратик для дому/дачі. Але дуже полюбляю, коли техніка працює не на ізнос, а з запасом, та ще й з величеньким ) Куплять думаю ММА, бо використовуватись буде зрідка і куплять балони до напівавтомату не доцільно. Ще й хочу трохи спробувать TIGом побалуваться.
Дивився різного й багато, і сподобався мені оттакий аппарат, Procraft SP-450D. Пишуть що має бути потужний. Ясно що брешуть про 450 Ампер, але обіцяють що варить можно аж єлектродом 7мм, а це вже якась та надія. Бо зазвичай, що б не писали на показометрі, а електрод вказують 4мм, ну максимум 5. Та ще й він є у виконанні 380V, що також натякає що начинка мае бути потужна. Начебто є зварка перемінним струмом, ще й з регулюванням частоти, це вже для TIG має бути корисно. Ну й важить це чудо майже 6 кілограмів, тобто не пустий коробок має бути.
Ви, будьласка, гляньте на нього. Може щось нагадає. Чи може є який досвід по ньому, чи інформація. Буду дуже вдячний, якщо підкажете, чи варто куплять його чи обійти стороною.
Завчасно дякую!!
Для 450 ампер апарат важити має 20кг. Порівняйте вагу аналогічних патона або jasic
@@СлавікШаран та я ж написав що розумію, що це брехня. А про вагу, я це до того, що зараз всі китайці важать кілограми три, а то й того менше. А цей майже шість. Тобто є надія що може Ампер 250 і видасть.
@@gratisvan9965 я взагалі вважав що ви автора тролити. А апарат 250А при КЗ хіба видасть. А варити -150А. Продавани між собою тоже змагаються. Тому ми будем бачити все нові рекорди приписок у характеристиках. І по току і по ПВ. Хоча мат-часть вони слабо вчать(і довго). То такі анекдоти получаються😀🤣
Доброго дня. Моя порада - ССВА Самурай.
2 года был сервисом ТМ ProCraft. С этого года отказался. Стыдно людям в глаза смотреть. Сварки по 450 А, бензокосы по 6 кВт мощности .... и многое другое. Люди! Думайте головой, а не меряйтесь цифрами, чтоб больше, чем у соседа. Прошу вас.
👍👍👍👍👍
Хорошо варит, зверь)))
Да не только торгаши обсирают Патон, а даже взрослые сварщики. Причина такого отношения не понятна мне.
Я себе купил ВДИ-200 ПРО, пока скидка на него была этим летом. Приходит сосед по гаражу смотрит на аппарат узнает цену (7000грн ~270 баксов) и начинает обсирать мой аппарат, что это дорого, что это китайское гамно, и что я должен пойти срочно его вернуть в магазин, пока не начал им работать. Сказал что кабели хорошие, а аппарат гавно. При этом он им даже не варил, сам он сварщик со стажем более 30 лет.
Вот так жаба людей давит, наверное. Потому и обсирают отечественное.
я радиоклектроменханик патон ето мерседес среди сварки хорошее не может быть дешлвым гордость за своих у меня 200 е патон
Патоны серии Р, могут жечь мокрые электроды уонии без базару и напряга, да так, шо аж пар стоит... А какой аппарат такое может? Лучше аппарата не видел...
Привет
0:59 левша повторял. :
Передайте русским, что французы кирпичом ружья не чистят 😁
Лайк 44)
Так його родлять в Украіні чі в Китаі під украінським брендом
Розробка як апаратна так і програмна в Україні. Виготовлення плат і нанесення SMD елементів - в Китаї (ну не розбагатів ще Наш виробник щоб мати свою лінію по виготовленню плат, яка коштує мільйони баксів) . Пайка крупних елементів в Україні. Виготовлення корпуса, трансформатора, дросселя в Україні. Фінальна зборка, отладка в Україні.
Бува ще продавани китайських шарабайок кричать - що там транзистори китайські. Так але вони брендових заводів. Тобто тринзистор в якому небудь Видро- еМі чи Кислі коштує 80грн/шт. а в Патонах 200...250грн/шт.
@@seloisvarka Dnipro-M тоже Украінький бренд
@@ЕленаБагач-ц1м Безумовно, сама назва - креатив українських бариг, так само як і Кисла, Дригалс, Притон, Техлам та ін. Але на цьому все українське закінчується.
Там алгоритм набагато простіший: приїжджають одні баригани в Китай на фабрику чи кооператив - "нам пару контейнерів шарабайок з назвою Відро Ме".
Китаєць - Єс сер.
Через неділю приїжджають інші - "нам 3 контейнера шарабайок з назвою Дригалс".
І так далі...
А потім тут кожен з них репетує "мы прАизвадитИли"
Ви дядьку грубіян,а дядько пошуткував