Західні аналітики люблять вибудовувати словесні хмарочоси. При цьому залишаються тупими ідіотами. Історія їх нічого не навчила. Висновки з уроків не зроблені. Перемога - це те що союзники мали над Третім рейхом і Японією у 1945 році. А те що було в кінці холодної війни - не перемога, а лише час на перезагрузку росіі, і зараз знов війна. Єдиний спосіб зупинити агресивного «гегемона» - це його знищення. А політика «давайте будем жити дружно, і ви продовжити сіяти хаос по планеті і підтримувати найогидніші диктатури, а ми з вами торгувати» веде не до миру, а до накопичення цим гегемоном ресурсів для війни, це 100% війна в майбутньому.
За те що він вторгся у В'єтнам сидів роками а потім ще і злив своїх солдат кажучи ну нам не вдалося за 10 років захопити країну уходимо, це непослідовне імперіалістичне чмо там точно жариться
китай, як і рашка, поки голодні й босі, то дружитимуть будь з ким. як тільки відїдяться, то відразу, звідки не візьмись з'являється пихатість і тяга до загарбань. сотнями років це прослідковується, але сусіди ведуться раз за разом.
А що їм робит, санкці накаладати? Як бачим росія закріпилась і її ніц від санкцій не ввдбувається, я європа всодно російські ресурси закупляє, просто через інші держави
@@СтасівНМЛНУ ну це не правда. Росія відчуває санкції. Відчуває їх добре. Вони не ідеальні, з дірками. Вони самі по собі не закінчять війну. Але теза, що Росії ніц від санкцій - абсолютна брехня.
@@07MysteriouS09 Колись на одну афреачньску дрежаву наложили 130 країн санкці, черз правительство диктаторське, довелрсь почекати чи то 30 років чи 60щоб вона задалась, і пішла на мир і еа поступки, а тепер росія санкції наложила Європа, Чучуть з Азії країн І вроді все, весь інший світ як торгував так і торгує, плюс росія Має ресурсно-промислову подушку якч дає набагто більший дохід, ніж нещасні налоги
Саліван знову хоче домовлятися з кривавим диктатором. От тільки диктатори розуміють тільки мову сили й сприймають будь які домовленості як прояв слабкості. Часи стабільності для них це шанс наростити сили й пустити їх в бій, навіть, якщо його країна від цього постраждає. Гітлер, Муссоліні, Хірохіто, Сталін, Кім, Хусейн, Каддафі, Ассад, Путін так і зробили. А скільки є прикладів успішного домовляння та співіснування з диктаторами? 0. Скільки американцям ще треба прикладів, щоб вони зрозуміли цю просту істину?
Вони прекрасно все розуміють. Є диктатори з якими США "дружить з іншими конфліктує. Питання не в диктаторі, вирішальний аргумент економічні вигоди, причому не обов'язково для держави, великі корпорації мають багате лоббі.
Америка все розуміє звісно, то для них певний економічний та геополітичний інтерес такий. Вони втручаються тоді коли вже доходить до крайностей та прямої загрози для дядька Сема.
У всіх наведених прикладах примирення суперників держави були демократичними і діберальними, або стали демократичними і ліберальними, й лише тоді примирилися. З Китаєм, як і СССР, так не спрацює.
Західні політики вже давно далі слів не заходять. Це головна хвороба демократій - політики які просто хочуть спокійно відсидіти свій термін на посту заробивши грошей на старість, і боячись рішуче діяти допустивши будь-якої помилки, що не дозволить їм досидіти до кінця терміну. Автократії ж не бояться цього, бо втрата влади через помилки їм не загрожує, а отже вони спроможні на рішучі дії щодо руйнування світопорядку.
то швидше якщо демократичний світ не перестане жувати соплі нічого доброго не буде. Росія теж починала як демократія, але забули вивітрити синдром обіди і колоніалізму
Совина стратегія працює, коли живеш з совами. А коли хтось постійно намагається це використати, то це не працює. Точніше працює для того, хто використовує небажання сов до конфліктів
@@АлеевИлья не знаю где мой ответ делся. Не очень-то китайцы пахали,больше пздили все вряд. И Капитал им побоку-у них только флажок переходной и красный. А так,феодально-клановое государство. Клан Мин опять у руля,И Си,и дядя Дэн-особенно он-внучатый племянник последнего Императора до захвата Хань этим полудурочным Мао.
Китайський і американський проект це програшний варіант для України і ЄС. Альтернатива створення альянсу, а в подальшому союз тюркських держав. Єдина можливість сформувати баланс між Китаєм і США.
Для того шоб не пришлось воевать надо потенциальным агрессорам показывать готовность действовать решительно. А не как с Украиной 😐 то не дадим, то не делайте, туда не стреляйте. Да это ж для вас идеальный вариант, чужими руками нанести поражение своему врагу и + показать наглядно шоб другим неповадно было. А так шо мы видим, Рф ведёт полномасштабную войну и неплохо себя чувствует, интересно какие ж выводы сделают с этого Китай или Иран🤦
@@Vitaliy_Cool Росія продає нафту з якої в Європі роблять солярку, на якій працюють українські танки. Україна прокачує російський газ, з продажу якого фінансується російський впк. Фінансуючи ворога наша держава не має право вказувати партнерам що їм робити.
@@ІванЯненко-й9тпропонуєш закрутити трубу з газом з якої Україна сама ж заробляє і постачає газ в країни Європи, які в свою чергу допомагають нам не стати колонією?
@@Wolferio93 в скільки разів Росія заробляє більше ніж Україна на цих трубопроводах? В перший день треба було закрити, держава дає ворогу заробити в десятки раз більше ніж заробляє сама. Це неприпустимо.
@@Wolferio93Україна буде колонією, питання тільки чією. Щоб вибороти незалежність треба знищити продажну державу і побудувати нову, а в ситуації що склалася це фактично неможливо.
@@qwertyytrewq973 а кому можна довіряти? Байдену з Бурісмою? Будь яка держава встромить іншій ножа в спину, якщо це буде вигідно. Але за допомогою змі вас переконають що ніж в спині то велике благо.
А як Китай проводить економічну експансію африки, кредитуючи авторитарні та диктаторські режими, які економічно готові закопати майбутнє своїх країн заради Китаїських грошей. Китай кредитує всіх кому цивілізований світ відмовив, тож все вірно Китай необхідно стримувати, бо він бажає створити хаос а потім керувати та мати найсильнішу позицію у ньому.
Китай показує найвищі показники зростання ВВП бо протягом 50-70 його економіка упала на саме дно, а потім пробила його і продовжила падати (і так кілька разів). З такої низької бахи легко показувати зростання не забезпечуючи реальне зростання добробуту і залишаючись далеко позаду розвинутих країн. А про загострення протистояння: Китай стрімко старіє. В 2050 це буде країна переважно пенсіонерів. Тому в імператора Сі лишилось від сили років 20 щоб забезпечити собі гегемонію в світі. А для цього треба починсти протистояння з США вже зараз.
Це замкнене коло. Глобальний Захід сам інтенсивно співробітнічає з Глобальним Півднем і хоче когось там перемогти. Ще Владімір Ульянов-Лєнін говорив що капіталіст вам продасть мотузку на якій ви його повішаєте.
США це демократія та капіталізм Китай це тоталітаризм та диктатура, але з торгівлею зі світом Кажуть президент Турції теж диктатор, як лукашенко та путін, самі себе вибірають
Нема ніяких ні "яструбів" ні "сов",😃 а є парадигми мислення 😉, які відрізняють за для зручності , кольором !😎 так ось в ₽ф , основна категорія - фіолетова червона категорія мислення ! 👀А у ЕU , жовтий з частиною синього ! 🤷♂️ Що таке червона , можна прочитати в дописи мого каналу ( цитата з книги В.Пекаря)👍 якщо дуже коротко - корупціонер🔥, криминал , для якого не існує завтра та вчора 😏, а існує тільки зараз з гаслом "а хто мене зупинить?" Тому цей новий "поділ" світу червоною парадигмою ми і наблюдаємо і примаємо участь
Там що комунізм, що конфуціанство - одна й та сама зараза. Отож, маємо заразу в квадраті. Якби замість конфуціанства домінував даосизм, або те ж таки хрестиянство (колись, і воно процвітало в Китаї, хоча й належало до іншої, несторіанської течії, якщо не помиляюся), тоді б, можливо, мали інший, більш притомний результат. А так, послідовників даоської традиції, переважно, було витіснено на Тайвань, а материковий Китай залишився в підсумку - конфуціанський.
Одне протистояння Британії та Франції тривало декілька сотень років, починаючи столітньою війною і закінчуючи підтримкою війни за незалежність США та Наполеонівськими. Протистояння росії та швеції тривало з початку 17го століття до початку 19го, з Туреччиною від початку 16го століття до першої світової. Між КНДР і США/РК вже тривають 70 років і не має жодних передумов, щоб воно зупинялося. Власне і з ссср протистояння тривало 70 років із перервою на другу світову. Враховуючи політичний поворот рф триває до сьогодні і якбе ссср не розпався, не було б жодної передумови, щоб воно завершилося. Власне протистояння тривали до того моменту допоки в них був економічний і політичний смисл. Деякі протистояння можуть спалахувати і тліти століттями. Звідки взялася цифра у 60 років? Чому вона настільки аксіономічна, і чому цей конфлікт не може тривати набагато більше, тим паче якщо Китай не збирається розпадатися, принаймні в осяжній перспективі.
Здається вже було відео про крихкість авторитарних режимів і Китайські проблеми загострення яких могло б змінити ситуацію.. Але як і у всіх високих матеріях - ми лиш хбільшуємо плюралізм думок, а історія вже в ретроспективі покаже, хто все ж "вгадав", адже насправді бачивши те що і як відбувається.. Як сильно зараз частини світу набирають дистанцію фактично.. І мова навіть не про ворогчі табори, просто зарахунок того ж інтернету.. Маємо ситуацію де кожен окремо і країни /групи країн по-інтересам поляризують людей до тих полюсів, які їм ближче.. А мови про якусь "глобальну глобалізацію " вже все менше.. Хоча.. Як і у всього в сучасному світі.. Є безліч думок.. Звісно якісь абсурдні, якісь штучно вирощені, якісь глибокі і ґрунтовні.. Але результат один. Більшість обирає те - що ближче. А "переможе" та "правда", яка просто зможе отримати більшого поширення..
І все ж щодо загального підходу "сови" - не вірю, що США зможуть без значних змін в ідеології допустити мирну співпрацю з країною, яка нав'язує альтернативні ідеї, політичні устрої та союзи. Це не КНДР, яку достатньо ізолювати і та не матиме ресурсів проеціювати сили за власні кордони, або Іран, який не має амбіцій в Європі чи на американському континенті. США - м'яко кажучи, нечасто мала ідеологічних конкурентів, які мали достатньо ресурсів для самостійної протидії до асиміляції впливу США чи відносно союзного ЄС, і у нас банально замало прикладів для аналізу всіх сценаріїв. Навіть СРСР, з яким була "відлига", а згодом розпад - не є показником, тому що, по-перше, економіка СРСР пішла в невідворотний спад ще з початку вісімдесятих, а по-друге, технічно Кремль з його перевертнями не припинили своє існування. Вони втратили васалів і зараз ведуть реваншистську війну, яка вже стала для всіх (напевне, тільки крім Китаю) головним болем. Немає видимих передумов, що політичні цілі Китаю якось зміняться в майбутньому. Економічна ж співпраця з Китаєм дозволить Китаю далі проеціювати "м'яку силу" на зовнішні осередки проамериканських політичних сил. На даному етапі не бачу інших сценаріїв уникнення прямого протистояння між США та КНР, окрім недосяжного відриву одним від іншого за власною економічною потужністю або прийняття одним зовнішньополітичної гегемонії іншого. Зараз поки що, як розумію, ніхто не збирається поступатись і більше того, попахує проксі-війнами.
@@СтасівНМЛНУ Думаю, і влада США, і влада КНР вже сиділи з калькуляторами, прогнозуючи відкрите пряме протистояння між собою. Наразі я можу навіть без ретельних розрахунків сказати, що жодна зі сторін не готова витрачати ресурси для знешкодження армії іншої (у Китаю взагалі немає технічної можливості проводити операції безпосередньо біля США, а знешкодження армією США китайської армії обернеться втратою лідерства перед провідними країнами, які не вступлять у настільки руйнівну війну). Наразі трішки інші цілі, про що говорилось у попередніх відео з цього Ютуб-каналу: США прагне закріпитись у поясі островів в акваторії Тихого океану для обмеження кола можливих васалів Пекіну. Те ж саме і за іншими напрямками навколо КНР, з перемінним успіхом. Як уже згадувалось у відео, КНР розвивається інтенсивними темпами порівняно з економіками США та ЄС і якщо КНР хоча б бодай наблизиться за економічною потужністю до США - політика менших країн щодо світових країн диверсифікується, а це призведе до ще більшого спаду економіки США. Дивімося правді у вічі, багато в чому США сильна завдяки політичній, технологічній, економічній, інформаційній і іншим можливим формам монополій в тих чи іншим галузях, і якщо на умовному світовому ринку з'явиться альтернатива всьому тому, що до цього було тільки у США (а це вже відбувається) - то США не зможе так легко здобувати дипломатичну вагомість, що для воістину Наддержави неприпустимо. Більше того: якби Китай мав би хоча б приблизно ті ж цінності і принципи ведення державних процесів - це було б не настільки для США важко. Проте у світі, в якому домінувала б ліво-тоталітарна диктатура - не факт, що США зможуть втриматись у тому вигляді, в якому є зараз. Тож, з огляду на все це, не дивно, що США замість абсурдно жорстокої безпосередньої війни на знищення з КНР - прагнуть привести КНР хоча б до недосяжності економічної сили КНР до сили США, а якщо США не можуть безпосередньо зіпсувати економіку США - то душать КНР шляхом всіх можливих блокад. І Тайвань - це також для політиків не своєрідний "недоторканний форпост демократії", як вони це подають, Тайвань - це одна з найбільш ласих для КНР здобутків, які США на хочуть віддати Китаю. Тому припускаю, що хоч США вочевидь і готується до серйозної проксі-війни за тихоокеанські острови (ще й розминає плечі своїй ВПК для підтримки повномосштабних бойових дій), але якщо таки Тайвань анексують - США це будуть і до цього готові: до того моменту в Тайвані просто не лишиться того, що так Китаю потрібно. А тепер повертаймось до того, що пряме протистояння не вигідне ні для кого, а головне для Китаю, адже ті острови самі по собі не будуть варті оголошення війни всьому світу. Проте проксі-війни за ресурси і ринки збуту тепер є вірогідними будь-де на Землі.
Да, Вы правы. Китай, похоже, стремится к переделу мировой экономики, и им необязательно вступать в прямой конфликт с США, когда можно это сделать чужими руками.
Ні не можуть , бо ще Ленін говорив, що якщо комуністи не підуть війною на капіталістів, то з часом люди побачать різницю з рівнем життя і повідають всіх комуністів на ліхтарях.
Відкидати війну виключно із власних поглядів на її доцільність дуже дурна ідея. А щоб почати якесь перетворення конфлікту на більш мирний треба зрозуміти цілі кнр. Кнр хоче зруйнувати діючи систему, але що кнр хоче на томість не відомо Ця невідомість лякає Це призводить до загострення конфлікту
Завдяки застарілих технологій(що США передали чи європа,бо воно застаріло) та закупівлі інших технологій за гроші за газ,нафту росія продумала,що масовість її дорівнює перемогою у війні
Захід заклав міну сповільненої дії коли визнав материковий комуністичний Китай замість острівного (Тайвань) демократичного Китаю. А тепер розгрібає наслідки.
Найбільша помилка Америки буде полягати в тому, якщо , не дай Бог, вона схоче дружити з Китаєм і Росією. Скільки разів США рятувало Росію від загибелі, від голодовок… і що? Отримали подяку? Аналогічно і з Китаєм- технологічно напічками, дали сучасну освіту тисячам і тисячам китайців, підняли їх з болота… і що? Отримали подяку? Щось подібне можна сказати і про Іран…
Раніше з'явилося яйце ніж курка. Так як перші яйця почали нести перші рептилії у кам'яновугільному періоді (карбоні) який почався 400 млн років тому. А перші птахи виникли у середині юрського періоду що було приблизно 150млн років тому
Сучасним американським "совам", на мій український погляд, бракує ястребіного мислення, вони можуть все про йе бать. Китай вже управляє навіть раніше сильною росією! Саме Китай спонсорує терористичні держави і їх проксі армії в інших державах. Але не своїми руками! Китай обігрує Штати у хитрості. Якщо ті "сови" мали б глобальне мислення, то вже думали, шукали шляхи, як по-ястрибіти розумним чином.
Загалом цікаво, але деталі є не точні. Наприклад США не планували гегемонію до 2 світової та не хотіли воювати, та Черчіль переконав у необхідності. Хоча остаточно підштовхнула Японія своїм нападом. А Китай віджимав неконкурентними методами світові галузі, придушуючи конкурентами та на даний момент має 800 мільярдів дотацій виробникам, що захоплюють нові галузі. Я наприклад за 7 років до Трампа сказав, що Китай ворог, і нам, і Латвії, і США!! ВСІМ!!! Наш важкий старт незалежності у 90-х був зумовлений 1/3 нерозумінням ринкових основ, 1/3 підривною діяльністтю кгб/фсб та 1/3 діяльністю Китаю.
Західні аналітики люблять вибудовувати словесні хмарочоси. При цьому залишаються тупими ідіотами. Історія їх нічого не навчила. Висновки з уроків не зроблені. Перемога - це те що союзники мали над Третім рейхом і Японією у 1945 році.
А те що було в кінці холодної війни - не перемога, а лише час на перезагрузку росіі, і зараз знов війна.
Єдиний спосіб зупинити агресивного «гегемона» - це його знищення. А політика «давайте будем жити дружно, і ви продовжити сіяти хаос по планеті і підтримувати найогидніші диктатури, а ми з вами торгувати» веде не до миру, а до накопичення цим гегемоном ресурсів для війни, це 100% війна в майбутньому.
Сьогодні була філософська розмова про можливе і не можливе 😊. В будь якому випадку дякую за вашу роботу. Чудовий канал!
Китай стане дружити тільки тоді, коли стане слабким. Тоді він різко стане дружніший
рашка все еще пробует быть против США, хоть и пережили развал и так не способного государства став еще не способней
дякуємо містеру кіссінджеру за це , сподіваюсь він смачно смажиться зараз в пеклі
За те що він вторгся у В'єтнам сидів роками а потім ще і злив своїх солдат кажучи ну нам не вдалося за 10 років захопити країну уходимо, це непослідовне імперіалістичне чмо там точно жариться
китай, як і рашка, поки голодні й босі, то дружитимуть будь з ким. як тільки відїдяться, то відразу, звідки не візьмись з'являється пихатість і тяга до загарбань. сотнями років це прослідковується, але сусіди ведуться раз за разом.
А що їм робит, санкці накаладати? Як бачим росія закріпилась і її ніц від санкцій не ввдбувається, я європа всодно російські ресурси закупляє, просто через інші держави
@@СтасівНМЛНУ ну це не правда. Росія відчуває санкції. Відчуває їх добре. Вони не ідеальні, з дірками. Вони самі по собі не закінчять війну. Але теза, що Росії ніц від санкцій - абсолютна брехня.
@@СтасівНМЛНУ так не відчуває що путін кожного разу при згадці перемовин згадує санкції
@@07MysteriouS09 Колись на одну афреачньску дрежаву наложили 130 країн санкці, черз правительство диктаторське, довелрсь почекати чи то 30 років чи 60щоб вона задалась, і пішла на мир і еа поступки, а тепер росія санкції наложила Європа, Чучуть з Азії країн І вроді все, весь інший світ як торгував так і торгує, плюс росія Має ресурсно-промислову подушку якч дає набагто більший дохід, ніж нещасні налоги
Послухай Південна Африка була великою країною, а не цім ґєтто що зараз@@СтасівНМЛНУ
Неймовірне вам дякую за український зміст на RUclips. Написав цей коментар для просування відео)))
Саліван знову хоче домовлятися з кривавим диктатором. От тільки диктатори розуміють тільки мову сили й сприймають будь які домовленості як прояв слабкості. Часи стабільності для них це шанс наростити сили й пустити їх в бій, навіть, якщо його країна від цього постраждає. Гітлер, Муссоліні, Хірохіто, Сталін, Кім, Хусейн, Каддафі, Ассад, Путін так і зробили. А скільки є прикладів успішного домовляння та співіснування з диктаторами? 0. Скільки американцям ще треба прикладів, щоб вони зрозуміли цю просту істину?
Вони прекрасно все розуміють. Є диктатори з якими США "дружить з іншими конфліктує. Питання не в диктаторі, вирішальний аргумент економічні вигоди, причому не обов'язково для держави, великі корпорації мають багате лоббі.
Америка все розуміє звісно, то для них певний економічний та геополітичний інтерес такий. Вони втручаються тоді коли вже доходить до крайностей та прямої загрози для дядька Сема.
Вкотре хочу подякувати за якісний контент!!! 🤝👍
Підтримав канал фінансово!
Дякую за Вашу українську позицію
Дякую за відео, як завжди якісно цікаво повчально. Продовжуємо вас дивитися.
У всіх наведених прикладах примирення суперників держави були демократичними і діберальними, або стали демократичними і ліберальними, й лише тоді примирилися. З Китаєм, як і СССР, так не спрацює.
Дякую за вашу працю та якісний український контент
Дякую❤
Західні політики вже давно далі слів не заходять.
Це головна хвороба демократій - політики які просто хочуть спокійно відсидіти свій термін на посту заробивши грошей на старість, і боячись рішуче діяти допустивши будь-якої помилки, що не дозволить їм досидіти до кінця терміну.
Автократії ж не бояться цього, бо втрата влади через помилки їм не загрожує, а отже вони спроможні на рішучі дії щодо руйнування світопорядку.
Дякую за чудовий контент
Дякую Вам за Вашу працю...
Дружба між державами неможлива, держава не людина, сентименти їй не притаманні. Можлива співпраця, поки це вигідно, або якщо немає вибору.
Я, як сержант зі 102 бригади хотів вам подякувати, що допомагаєте нам в таких зборах 😊
Це ми Вам безмежно вдячні, що боронете нашу неньку! Завдяки Вам ми можемо робити українське! Низький уклін Вам!!!
Якщо режим в Китаї не зміниться на демократичний то світ не чекає нічого доброго в будь-якому випадку.
то швидше якщо демократичний світ не перестане жувати соплі нічого доброго не буде. Росія теж починала як демократія, але забули вивітрити синдром обіди і колоніалізму
Або америки
Дякую Вам за працю та цікаве відео.
Совина стратегія працює, коли живеш з совами. А коли хтось постійно намагається це використати, то це не працює. Точніше працює для того, хто використовує небажання сов до конфліктів
Дякую за випуск. Слава Україні. Дякую за увагу. Коментар в підтримку каналу
Як завжди гарна робота, Like for you👍👍👍, писав вам про електороострови, Данія, Бельгія над цим працює, подумайте над цим відео. Ще раз щиро дякую
Дуже добре розповідають і голос приемний. Завжди дивлюся
Дякую за вашу працю!
Комент в підтримкк!
Як завжди все цікаво та змістовно
Дякую за вашу працю
❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Дякую за аналітику ! Цікаво і корисно послухати !
Цікаво!
Дякую за роботу.
Красунчики! Дуже корисний контент 😎
Штати створили Китай,а тепер стогнуть.
Штати багато від цього отримали
Кіссінджер не раз соплями умився----Ми,своєю зажерливість самі створили Армію саранчі
Так надо "Капитал" читать!
Согласно Трудовой теории стоимости, всё определяет труд!
Неудивительно, что американцы заставили пахать на себя китайцев!
-
@@АлеевИлья не знаю где мой ответ делся.
Не очень-то китайцы пахали,больше пздили все вряд.
И Капитал им побоку-у них только флажок переходной и красный.
А так,феодально-клановое государство.
Клан Мин опять у руля,И Си,и дядя Дэн-особенно он-внучатый племянник последнего Императора до захвата Хань этим полудурочным Мао.
США і європа вже демократизовували рашку. і що з того вийшло тепер всі бачать
З Китаєм буде гірше, бо вони сука не цапи… безглуздо-нікчемні…
Дуже цікаві думки🤔
Лайк у підтримку автора каналу
Китайський і американський проект це програшний варіант для України і ЄС.
Альтернатива створення альянсу, а в подальшому союз тюркських держав.
Єдина можливість сформувати баланс між Китаєм і США.
Коли про Курськ ?
Для того шоб не пришлось воевать надо потенциальным агрессорам показывать готовность действовать решительно. А не как с Украиной 😐 то не дадим, то не делайте, туда не стреляйте. Да это ж для вас идеальный вариант, чужими руками нанести поражение своему врагу и + показать наглядно шоб другим неповадно было. А так шо мы видим, Рф ведёт полномасштабную войну и неплохо себя чувствует, интересно какие ж выводы сделают с этого Китай или Иран🤦
@@Vitaliy_Cool Росія продає нафту з якої в Європі роблять солярку, на якій працюють українські танки.
Україна прокачує російський газ, з продажу якого фінансується російський впк.
Фінансуючи ворога наша держава не має право вказувати партнерам що їм робити.
@@ІванЯненко-й9тпропонуєш закрутити трубу з газом з якої Україна сама ж заробляє і постачає газ в країни Європи, які в свою чергу допомагають нам не стати колонією?
@@Wolferio93 в скільки разів Росія заробляє більше ніж Україна на цих трубопроводах?
В перший день треба було закрити, держава дає ворогу заробити в десятки раз більше ніж заробляє сама. Це неприпустимо.
@@Wolferio93Україна буде колонією, питання тільки чією. Щоб вибороти незалежність треба знищити продажну державу і побудувати нову, а в ситуації що склалася це фактично неможливо.
Доволі сміливо стверджувати, що суперництво США-КНР поступово згасне/раціоналізується та не вибухне.
Я був би цьому радий, але я б на це не поставив.
Це припущення. Один з варіантів розвитку подій
@@GoodTimesBadTimesUAякщо без припущень - комуністам довіряти не можна. Тому не розумію що тут може поступово згаснути …
@@qwertyytrewq973 а кому можна довіряти? Байдену з Бурісмою? Будь яка держава встромить іншій ножа в спину, якщо це буде вигідно. Але за допомогою змі вас переконають що ніж в спині то велике благо.
Ого, це що європа яйця відростила щоб назвати китай спонсором хаосу?
Де китай, де єврпапа)?
А як Китай проводить економічну експансію африки, кредитуючи авторитарні та диктаторські режими, які економічно готові закопати майбутнє своїх країн заради Китаїських грошей. Китай кредитує всіх кому цивілізований світ відмовив, тож все вірно Китай необхідно стримувати, бо він бажає створити хаос а потім керувати та мати найсильнішу позицію у ньому.
Для цього йому стоить лише перестати торгувати зі штатами ,Нато й Євросоюзом.
2 хв. і в рекомендовані 👍
Топ контент
Не варто забувати, що Китай був великою державою ще задовго до Європи. Європа її зґвалтувала війнами та опіумом. Тому у Китаю є причини ненависті.
Китай показує найвищі показники зростання ВВП бо протягом 50-70 його економіка упала на саме дно, а потім пробила його і продовжила падати (і так кілька разів). З такої низької бахи легко показувати зростання не забезпечуючи реальне зростання добробуту і залишаючись далеко позаду розвинутих країн.
А про загострення протистояння: Китай стрімко старіє. В 2050 це буде країна переважно пенсіонерів. Тому в імператора Сі лишилось від сили років 20 щоб забезпечити собі гегемонію в світі. А для цього треба починсти протистояння з США вже зараз.
Це замкнене коло.
Глобальний Захід сам інтенсивно співробітнічає з Глобальним Півднем і хоче когось там перемогти.
Ще Владімір Ульянов-Лєнін говорив що капіталіст вам продасть мотузку на якій ви його повішаєте.
США це демократія та капіталізм
Китай це тоталітаризм та диктатура, але з торгівлею зі світом
Кажуть президент Турції теж диктатор, як лукашенко та путін, самі себе вибірають
👍👍👍
💙💛
За днем незалежності українці, ми сильні 💪
Нема ніяких ні "яструбів" ні "сов",😃 а є парадигми мислення 😉, які відрізняють за для зручності , кольором !😎 так ось в ₽ф , основна категорія - фіолетова червона категорія мислення ! 👀А у ЕU , жовтий з частиною синього ! 🤷♂️ Що таке червона , можна прочитати в дописи мого каналу ( цитата з книги В.Пекаря)👍 якщо дуже коротко - корупціонер🔥, криминал , для якого не існує завтра та вчора 😏, а існує тільки зараз з гаслом "а хто мене зупинить?" Тому цей новий "поділ" світу червоною парадигмою ми і наблюдаємо і примаємо участь
Поки комуністи при владі - ніколи.
Там що комунізм, що конфуціанство - одна й та сама зараза. Отож, маємо заразу в квадраті. Якби замість конфуціанства домінував даосизм, або те ж таки хрестиянство (колись, і воно процвітало в Китаї, хоча й належало до іншої, несторіанської течії, якщо не помиляюся), тоді б, можливо, мали інший, більш притомний результат. А так, послідовників даоської традиції, переважно, було витіснено на Тайвань, а материковий Китай залишився в підсумку - конфуціанський.
Одне протистояння Британії та Франції тривало декілька сотень років, починаючи столітньою війною і закінчуючи підтримкою війни за незалежність США та Наполеонівськими. Протистояння росії та швеції тривало з початку 17го століття до початку 19го, з Туреччиною від початку 16го століття до першої світової. Між КНДР і США/РК вже тривають 70 років і не має жодних передумов, щоб воно зупинялося. Власне і з ссср протистояння тривало 70 років із перервою на другу світову. Враховуючи політичний поворот рф триває до сьогодні і якбе ссср не розпався, не було б жодної передумови, щоб воно завершилося. Власне протистояння тривали до того моменту допоки в них був економічний і політичний смисл. Деякі протистояння можуть спалахувати і тліти століттями.
Звідки взялася цифра у 60 років? Чому вона настільки аксіономічна, і чому цей конфлікт не може тривати набагато більше, тим паче якщо Китай не збирається розпадатися, принаймні в осяжній перспективі.
Бо зручно рахувати і виправдовувати свої теорії :)
Чому "Сови" ?
Зажди було Яструби vs Голуби
Здається вже було відео про крихкість авторитарних режимів і Китайські проблеми загострення яких могло б змінити ситуацію.. Але як і у всіх високих матеріях - ми лиш хбільшуємо плюралізм думок, а історія вже в ретроспективі покаже, хто все ж "вгадав", адже насправді бачивши те що і як відбувається.. Як сильно зараз частини світу набирають дистанцію фактично.. І мова навіть не про ворогчі табори, просто зарахунок того ж інтернету.. Маємо ситуацію де кожен окремо і країни /групи країн по-інтересам поляризують людей до тих полюсів, які їм ближче.. А мови про якусь "глобальну глобалізацію " вже все менше.. Хоча.. Як і у всього в сучасному світі.. Є безліч думок.. Звісно якісь абсурдні, якісь штучно вирощені, якісь глибокі і ґрунтовні.. Але результат один. Більшість обирає те - що ближче. А "переможе" та "правда", яка просто зможе отримати більшого поширення..
19:28 😂😂😂😂 19:12
Можна очікувати на нове відео про геополітику мексиканських кортелей?
Интересы будут всегда противоречить друг другу.
А чого це голубів (doves) ви переклали як сови?
І все ж щодо загального підходу "сови" - не вірю, що США зможуть без значних змін в ідеології допустити мирну співпрацю з країною, яка нав'язує альтернативні ідеї, політичні устрої та союзи. Це не КНДР, яку достатньо ізолювати і та не матиме ресурсів проеціювати сили за власні кордони, або Іран, який не має амбіцій в Європі чи на американському континенті. США - м'яко кажучи, нечасто мала ідеологічних конкурентів, які мали достатньо ресурсів для самостійної протидії до асиміляції впливу США чи відносно союзного ЄС, і у нас банально замало прикладів для аналізу всіх сценаріїв. Навіть СРСР, з яким була "відлига", а згодом розпад - не є показником, тому що, по-перше, економіка СРСР пішла в невідворотний спад ще з початку вісімдесятих, а по-друге, технічно Кремль з його перевертнями не припинили своє існування. Вони втратили васалів і зараз ведуть реваншистську війну, яка вже стала для всіх (напевне, тільки крім Китаю) головним болем.
Немає видимих передумов, що політичні цілі Китаю якось зміняться в майбутньому. Економічна ж співпраця з Китаєм дозволить Китаю далі проеціювати "м'яку силу" на зовнішні осередки проамериканських політичних сил.
На даному етапі не бачу інших сценаріїв уникнення прямого протистояння між США та КНР, окрім недосяжного відриву одним від іншого за власною економічною потужністю або прийняття одним зовнішньополітичної гегемонії іншого. Зараз поки що, як розумію, ніхто не збирається поступатись і більше того, попахує проксі-війнами.
А може і ні почнуть війну, не все ппочитав
@@СтасівНМЛНУ
Думаю, і влада США, і влада КНР вже сиділи з калькуляторами, прогнозуючи відкрите пряме протистояння між собою. Наразі я можу навіть без ретельних розрахунків сказати, що жодна зі сторін не готова витрачати ресурси для знешкодження армії іншої (у Китаю взагалі немає технічної можливості проводити операції безпосередньо біля США, а знешкодження армією США китайської армії обернеться втратою лідерства перед провідними країнами, які не вступлять у настільки руйнівну війну). Наразі трішки інші цілі, про що говорилось у попередніх відео з цього Ютуб-каналу: США прагне закріпитись у поясі островів в акваторії Тихого океану для обмеження кола можливих васалів Пекіну. Те ж саме і за іншими напрямками навколо КНР, з перемінним успіхом. Як уже згадувалось у відео, КНР розвивається інтенсивними темпами порівняно з економіками США та ЄС і якщо КНР хоча б бодай наблизиться за економічною потужністю до США - політика менших країн щодо світових країн диверсифікується, а це призведе до ще більшого спаду економіки США. Дивімося правді у вічі, багато в чому США сильна завдяки політичній, технологічній, економічній, інформаційній і іншим можливим формам монополій в тих чи іншим галузях, і якщо на умовному світовому ринку з'явиться альтернатива всьому тому, що до цього було тільки у США (а це вже відбувається) - то США не зможе так легко здобувати дипломатичну вагомість, що для воістину Наддержави неприпустимо. Більше того: якби Китай мав би хоча б приблизно ті ж цінності і принципи ведення державних процесів - це було б не настільки для США важко. Проте у світі, в якому домінувала б ліво-тоталітарна диктатура - не факт, що США зможуть втриматись у тому вигляді, в якому є зараз.
Тож, з огляду на все це, не дивно, що США замість абсурдно жорстокої безпосередньої війни на знищення з КНР - прагнуть привести КНР хоча б до недосяжності економічної сили КНР до сили США, а якщо США не можуть безпосередньо зіпсувати економіку США - то душать КНР шляхом всіх можливих блокад. І Тайвань - це також для політиків не своєрідний "недоторканний форпост демократії", як вони це подають, Тайвань - це одна з найбільш ласих для КНР здобутків, які США на хочуть віддати Китаю. Тому припускаю, що хоч США вочевидь і готується до серйозної проксі-війни за тихоокеанські острови (ще й розминає плечі своїй ВПК для підтримки повномосштабних бойових дій), але якщо таки Тайвань анексують - США це будуть і до цього готові: до того моменту в Тайвані просто не лишиться того, що так Китаю потрібно.
А тепер повертаймось до того, що пряме протистояння не вигідне ні для кого, а головне для Китаю, адже ті острови самі по собі не будуть варті оголошення війни всьому світу. Проте проксі-війни за ресурси і ринки збуту тепер є вірогідними будь-де на Землі.
Да, Вы правы. Китай, похоже, стремится к переделу мировой экономики, и им необязательно вступать в прямой конфликт с США, когда можно это сделать чужими руками.
@@olyamayskaya3739
Прошу пройти верифікацію: скажіть "паляниця".
Як ви робите таку якісну озвучку, це АІ чи дійсно хтось професійно озвучує?
Погоджуюсь з вами, в такому бюджеті кращоих немає. Особливо на автоматі
Ніт, я думаю
Китай покаже свою справедливість і дружність тільки тоді, коли разом з цивілізованим світом поділемо рф.
І стануть
Вперше чую, щоб голубів називали совами
Ні не можуть , бо ще Ленін говорив, що якщо комуністи не підуть війною на капіталістів, то з часом люди побачать різницю з рівнем життя і повідають всіх комуністів на ліхтарях.
Відкидати війну виключно із власних поглядів на її доцільність дуже дурна ідея.
А щоб почати якесь перетворення конфлікту на більш мирний треба зрозуміти цілі кнр.
Кнр хоче зруйнувати діючи систему, але що кнр хоче на томість не відомо
Ця невідомість лякає
Це призводить до загострення конфлікту
Лідерську позицію
І прямий Економічний доступ до океану
@@СтасівНМЛНУ це не конкретна позиція. Важливо яку систему хоче збудувати кнр, які будуть правила і принципи
@@СтасівНМЛНУ а кнр не має доступу до океану?
@@notnot9822 вони затиснені між "ворожими" базами
Завдяки застарілих технологій(що США передали чи європа,бо воно застаріло) та закупівлі інших технологій за гроші за газ,нафту росія продумала,що масовість її дорівнює перемогою у війні
імперіалізм вища стадія розвитку капіталізму
Человечество, уничтожит само себя. 😊
А гібрид з 5 формул?
китай і сша ніколи не були друзями до цього. проблеми почалися іще в часи чанкайши.
17:18 це Джордж Буш старший. Він же приїздив після москви в Київ умовляв тодішню владу в Києві не відновлювати незалежність України
Захід заклав міну сповільненої дії коли визнав материковий комуністичний Китай замість острівного (Тайвань) демократичного Китаю. А тепер розгрібає наслідки.
Найбільша помилка Америки буде полягати в тому, якщо , не дай Бог, вона схоче дружити з Китаєм і Росією. Скільки разів США рятувало Росію від загибелі, від голодовок… і що? Отримали подяку? Аналогічно і з Китаєм- технологічно напічками, дали сучасну освіту тисячам і тисячам китайців, підняли їх з болота… і що? Отримали подяку? Щось подібне можна сказати і про Іран…
Навіщо так налаштовувати низи у звуковій доріжці? Нема чого робити? Реально б'є по вухах. Дякую
Раніше з'явилося яйце ніж курка. Так як перші яйця почали нести перші рептилії у кам'яновугільному періоді (карбоні) який почався 400 млн років тому. А перші птахи виникли у середині юрського періоду що було приблизно 150млн років тому
Вопрос , они переводят эти видео или это оригинальный контент?
Номер карти пріват не дійсний😮
Бо вже закрили збір)
Дуже смішно про США і Японію)
Союзники))волаю
Поки гарячої фази суперництва не було, все може змінитись буквально за день-два 🤷♂
Тільки якщо Китайська Республіка поверне свої позиції
100% 🌏🌎🌍😇🫂🤝
Колись в західному світі васхіщалісь прогресом совка і пророчили йому гегемонію. А потім він розвалився.
Аналогії робіть самі
Примітка для диктора: актор в політиці вимовляється з наголосом на перший склад.
Захід у спідниці
Війна за ресурси ! Чи США буде контролювати чи Кітай.
Краще не треба,з негідниками не товаришують.
Сучасним американським "совам", на мій український погляд, бракує ястребіного мислення, вони можуть все про йе бать. Китай вже управляє навіть раніше сильною росією! Саме Китай спонсорує терористичні держави і їх проксі армії в інших державах. Але не своїми руками! Китай обігрує Штати у хитрості. Якщо ті "сови" мали б глобальне мислення, то вже думали, шукали шляхи, як по-ястрибіти розумним чином.
Вы так рисуете Аляску размером с Китай, что слёзы наворачиваются😅😅😅
Друзьями - да , а табачок врозь.
США і Японія сумісні навчання проводили.... біля Перл Харбора, а євреї працюють в Німеччині. Поляки Україну підтримують. Все перетирається. Абсолютно.
Мені здається в цих контекстах має бути наголос на Актор а не актОр. Вухо ріже)
"Актори", не "актОри" - від англ слова act - діяти. Вже вдруге помічаю. Така проста помилка, чого ви її ігноруєте?
Буш старший
Загалом цікаво, але деталі є не точні.
Наприклад США не планували гегемонію до 2 світової та не хотіли воювати, та Черчіль переконав у необхідності. Хоча остаточно підштовхнула Японія своїм нападом.
А Китай віджимав неконкурентними методами світові галузі, придушуючи конкурентами та на даний момент має 800 мільярдів дотацій виробникам, що захоплюють нові галузі. Я наприклад за 7 років до Трампа сказав, що Китай ворог, і нам, і Латвії, і США!! ВСІМ!!!
Наш важкий старт незалежності у 90-х був зумовлений 1/3 нерозумінням ринкових основ, 1/3 підривною діяльністтю кгб/фсб та 1/3 діяльністю Китаю.
Нудно... Занадто затягнуто. Ще й картинки повторюються... Не додивився.
Jak zawždy wpodobajka i komentar na pidtrymku Ukrajińśkoho kontentu!
+
Пітер Зейхан в своїй книзі «Світ після глобалізації» описав приблизне майбутнє КНР.
Я за других за Яструбів
Начальное утверждение вообще необоснованно