Dzięki serdeczne za wartościowy materiał! Ja używam słowa "muszę" dla rozmówcy :) Polacy -generalizując - uwielbiamy wchodzić innym w życie z butami - poradami i ulepszeniami, więc kiedy mówię muszę, to po to, by zminimalizować to bezpłatne doradztwo, a że może powinnam zrobić coś innego. A rzeczywiście grzecznościowe "przepraszam" obecnie często działa inaczej. Często odkrywam, że mój nawyk przepraszania (no w końcu dobre wychowanie ;)) jest odbierany jako przyznanie się do winy, ku mojemu zaskoczeniu i rozbawieniu. W pracy też oduczyłam się pisania w mailach słowa "niestety" - teraz po prostu coś się wydarzyło i tyle. Słowo niestety także kierowało uwagę na raportującego, jakby był w niemocy zapobieżenia czemuś albo wręcz winny sytuacji - jednym słowem stawał się odpowiedzialny za to.
Również zauważyłam, że kiedy przepraszam za drobne jakieś drobnostki... To wszyscy jakby reaguje ok.. Nic się nie stało. Ale kiedy jest jeszcze bardziej blacha sytuacja i świadomie nie mówię i nie ma potrzeby przepraszania, dziękowania.. To co niektórzy jakby wymagają tego..
Bardzo wartosciowy materiał. Pani męża ogladam prawdopodobnie od początku jak jest na RUclips. Panią ogladam od kilku miesiecy. Wspaniale, ze podjeliście decyzję bycia tutaj i dzielenia sie tak cenną wiedzą za darmo. Wystarczy tylko chcieć Was tu posluchac i wprowadzić w czyn chociaż część rad, a kontakty z innymi stają się prostsze. Dziękuję 🫶
Moc słowa! A do dzieci lepiej powiedzeć "widzę!" niż "super, świetnie!" Dobre słowa to "możesz być z siebie zadowolony!"Dziecko potem samo o sobie mówi to: "jestem z siebie zadowolony!" Ja mówię też o sobie przy dziecku, że "jestem z siebie zadowolona ponieważ....." Nie znoszę sformułowań "jak zwykle!", "za każdym razem...", "ty zawsze....", "ty nigdy......"
Serdecznie dziękuję.💐 Właśnie tak nieprawidłowo mówimy w mowie potocznej,nie zdając sobie sprawy z konsekwencji tych słów. To nieprawidłowe mówienie zakorzeniło się u nas od dziecka,a teraz trudno to przeskoczyć. Ale.Uczymy się! Lepiej późno niż wcale.😀
Bardzo praktyczne porady i check pointy na co zwracać uwagę - dziękuję ;-) Grunt to sobie pewnie rzeczy uświadomić, ziagnozować stan bieżący i pozostaje ćwiczyć i doskonalić warsztat komunikacyjny i z każdym dniem jest tylko lepiej! Kolejny wartościowy i świetnie opracowany materiał.
Słowo „ muszę „ jest potrzebne. Np. Ja nie lubię jeździć autem, nigdy tego nie lubiłam, ale muszę, bo mieszkam na peryferiach gdzie nie ma sklepów i muszę tam dojechać autem. Koleżanka zapytała mnie po co jeżdżę autem, skoro tak tego nie lubię, a ja mówię : bo muszę i to jest prawda. Co do słów „ nie mogę „ to też nie da się tego wyeliminować. Mam serię fizjoterapii, po operacji na biodro. Fizjoterapeuta , który do mnie przychodzi, zmusza mnie do ćwiczeń ,których nie jestem jeszcze w stanie wykonać, więc mówię : tego nie mogę zrobić. Czy mam mu powiedzieć, że nie chcę, ja chcę, ale nie mogę. Także to nie jest najlepszy program, a wiele waszych programów oglądałam. O czerwonych flagach były super.
Na tym polega rehabilitacja. Podała Pani przy okazji doskonały przykład, kiedy dobrze jest dodać słowo 'jeszcze': jeszcze nie mogę wykonać tego ćwiczenia, albo teraz nie dam rady tego wykonać. Ale jak jeszcze trochę poćwiczymy i pomoże mi pan się rozciągnąć, to ufam, że to zrobię. Ostatecznie to mój interes, żeby odzyskać sprawność. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Pani Karolino w jezyku angielskim istnieje gradacja : must - musze stoi " najwyzej" - jest to ' condition sine qua non' - czyli warunek konieczny. Zaraz po nim nastepuje have to - musze - bo takie sa okolicznosci. Nastepne to should - powinienem albo you should - powiniennes- rada Dana drugiej osobie! Pieknie to Pani przedstawila. Pozdrawiam. 😊
słowa mają znaczenie, aczkolwiek z tym przepraszam to faktycznie jest kwestia dyskusyjna- wielokrotnie byłem zarówno po stronie petenta w urzędzie jak i po drugiej stronie w firmie i nigdy nie zwracałem uwagi na ten wstęp, nawet grzeczniej czy kulturalniej brzmiało "przepraszam że przeszkadzam" niż gburowato wypowiedziane "możnaaa?". Co do potęgi słów to zachwyciliśmy się kiedyś wszyscy nlp a w praktyce często brzmiało to dziwnie i nieintuicyjnie. Swoją drogą kiedyś fajny związek na studiach zaczął mi się od "czy CHCIAŁBYŚ poczęstować mnie papierosem?" więc czasami i wstęp ma znaczenie. Pozdrawiam! 🙂
A jaka alternatywa dla "przepraszam" jeśli przepycham się w tramwaju, pytam o drogę, itp? Nie znajduję choć głowie się już od jakiegoś czasu 🤔 Mam wrażenie że u nas przepraszam jest jedyną formą rozpoczęcia dialogu z obcą osobą gdy potrzebujemy aby coś dla nas zrobiła.
Jack Canfield , self made millionaire dzięki pozytywnym słowom do innych w książce,, Chicken soup for the soul,, i słowom do siebie : ,, You can ,, które powtarzał 200 razy dziennie i zaleca innym :) ❤Nice day.
@@karolinagorczycabarszczewska ,,...W komunikacji z sobą ...,, ?! to znaczy z kim ? Ciałem ( mózgiem ) czy z umysłem ? Dla ułatwienia dodam że naukowcy odkryli drugi mózg w ludzkim ciele tj w systemie trawiennym i nazwali go digestive brain działający pod postacią np tzw gut feelings lub butterfly in the belly !:) . Więc jestem jeden czy jest nas dwóch ? Dzięki za niedzielne zaproszenie i jestem ciekaw Pani lingwistycznych odkryć w zakresie rozmowy z samym sobą !:)
@@karolinagorczycabarszczewska,, muszę ,, ,, nie mogę , nie potrafię ,, etc wg dr.M. Seligman są objawem choroby Zachodniego umysłu zwanej ,, I am not good enough ,, ( wyuczona bezradność ) 2 ) brakowało mi w Pani wiadomości takich rzeczy jak : a) power of first impression . to znaczy wg B.Tracy w ciągu pierwszych 25 sekund komunikacji pierwsze wrażenie ( pozytywne lub negatywne ) jest utworzone w umyśle rozmówcy i potem to trudno zmienić ( np rozmowa kwalifikacyjna o pracę ) . b) 3 tematy ZABRONIONE w rozmowie między strangerami tj religia , polityka , se..ks. In fact tych tematów jest więcej , razem ok 15. Np ponure prognozy gospodarcze , wojna, choroby , prywatne sprawy jak np rozwód etcetc . Jeżeli kogoś znamy dłużej to możemy rozmawiać na tzw trudne tematy bez negatywnych skutków c ) brakowało mi w Pani wiadomości angielskiego określenia SELF-TALK ! i wg badań 95 % naszego self-talk jest repetitive , silny nawyk. d) Tony Robins : zmień swój słownik wtedy zmieni się twoje życie e ) SELF-IMAGE power of. Jeżeli myślimy o sobie ( self- image ) ,, I am not good enough ,, wtedy zgodnie z tym self image będziemy używać deprecjonujące słowa typu ,, przepraszam ,, w sytuacji kiedy nie mamy za co przepraszać.! Więc aby przestać przepraszać za nic to musimy zmienić swój SELF- IMAGE !!!❤ All best.
Tylko czasem deprecjonowanie siebie może być akurat dobre - rozmówca prędzej zgodzi się zrobić dla ciebie jakąś przysługę, jeśli w zamian zostanie postawiony wyżej.
@@karolinagorczycabarszczewskaakurat deprecjonowanie też może być sposobem wzbudzania sympatii ;) Jeśli jesteś "wyżej" niż rozmówca, to nie wzbudzisz u niego sympatii, musisz "obniżyć" się do jego poziomu.
Dzień dobry! Dziękuję ❤ Po zasubskrybowaniu RUclips sugeruje Panu moje filmy. By otrzymywać powiadomienia o nowych warto jeszcze włączyć na RUclips dzwonek powiadomień 😊 Pozdrawiam!
Dziękuję,tak oczywiście,lecz nie otrzymałem takiego powiadomienia tylko tym razem, wcześniej nie było problemu, sprawdzę jeszcze ustawienia aplikacji RUclips 😊 Pozdrawiam
@@karolinagorczycabarszczewska Tak jest, właśnie dlatego napisałem do Pani, jeszcze raz wszystko sprawdziłem i jest Ok, może był to jakiś pojedynczy przypadek, zobaczymy dalej.To mnie zastanowiło ponieważ w innych zasubskrypowanych programach tego nie ma.Jesli będą podobne trudności to powiadomię.Pozdrawiam.
Prawda jest taka że urzędników jest za mało by wszystkich skontrolować. Policz sobie ile jest Polaków a ile kont bankowych + analiza. Problemy mają ci na których ktoś doniósł albo ich rozliczenia są bardzo bardzo dziwne pod względem nieadekwatnych kosztów.
Pani Karolino nie rozumiem dlaczego jak wrzuca Pani jakiś filmik to zawsze jest on w odległym terminie. Czy to ma przyciagnąć więcej widzów? W każdy razie w moim przypadku ja chętnie bym obejrzał w momencie jak mi się wyświetla a po trzech dniach to nawet jak bym chciał to nie pamietam że Pani coś chciała dodać. Nie skroluję tylko uruchamiam pierwsze lepsze z góry na drogę do czy z pracy. Powiadomień też nie uruchamiam bo ich nie lubię. Może inni Pani subskrybenci mają podobnie 😅 Fajne było by zamiast przykładu, opowiadanie historii i to jak Pani ją odbiera jako prawnik, jako osoba i z Pani perspektywy osoba o ktorej historia jest. Pozdrawiam 😊
Dziękuję za feedback. Moje filmy publikowane są co niedzielę o 9:30 rano więc można albo skorzystać z powiadomień, albo zajrzeć o stałej porze na kanał. Zapowiadam je jak tylko są nagrane by moi Widzowie mogli wiedzieć czego się spodziewać w najbliższą niedzielę 😊 Ale faktycznie - ciekawa jestem jak to jest odbierane przez szersze grono więc poczekam jeszcze na inne komentarze 😉 Pozdrawiam!
Fajny program jaka pani jest sympatyczna lubię wszystkie pani programy miło jest popatrzeć jak ktoś ma pasje i realizuje się w tym co lubi .Pozdrawiam ❤❤❤❤❤❤❤😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Dzięki serdeczne za wartościowy materiał! Ja używam słowa "muszę" dla rozmówcy :) Polacy -generalizując - uwielbiamy wchodzić innym w życie z butami - poradami i ulepszeniami, więc kiedy mówię muszę, to po to, by zminimalizować to bezpłatne doradztwo, a że może powinnam zrobić coś innego. A rzeczywiście grzecznościowe "przepraszam" obecnie często działa inaczej. Często odkrywam, że mój nawyk przepraszania (no w końcu dobre wychowanie ;)) jest odbierany jako przyznanie się do winy, ku mojemu zaskoczeniu i rozbawieniu. W pracy też oduczyłam się pisania w mailach słowa "niestety" - teraz po prostu coś się wydarzyło i tyle. Słowo niestety także kierowało uwagę na raportującego, jakby był w niemocy zapobieżenia czemuś albo wręcz winny sytuacji - jednym słowem stawał się odpowiedzialny za to.
Dokładnie! Warto sobie te kwestie uświadamiać. Pozdrawiam serdecznie ❤️
Również zauważyłam, że kiedy przepraszam za drobne jakieś drobnostki... To wszyscy jakby reaguje ok.. Nic się nie stało. Ale kiedy jest jeszcze bardziej blacha sytuacja i świadomie nie mówię i nie ma potrzeby przepraszania, dziękowania.. To co niektórzy jakby wymagają tego..
Jak zawsze przydatne rzeczy 😊 Pani Karolina na ministra kultury 😊😊😊✌️✌️✌️
Haha 😁 Chyba osobistej 😉 Dziękuję i pozdrawiam serdecznie ❤️
Bardzo wartosciowy materiał.
Pani męża ogladam prawdopodobnie od początku jak jest na RUclips.
Panią ogladam od kilku miesiecy. Wspaniale, ze podjeliście decyzję bycia tutaj i dzielenia sie tak cenną wiedzą za darmo.
Wystarczy tylko chcieć Was tu posluchac i wprowadzić w czyn chociaż część rad, a kontakty z innymi stają się prostsze.
Dziękuję 🫶
Dziękuję :)
Moc słowa!
A do dzieci lepiej powiedzeć "widzę!" niż "super, świetnie!"
Dobre słowa to "możesz być z siebie zadowolony!"Dziecko potem samo o sobie mówi to: "jestem z siebie zadowolony!"
Ja mówię też o sobie przy dziecku, że "jestem z siebie zadowolona ponieważ....."
Nie znoszę sformułowań "jak zwykle!", "za każdym razem...", "ty zawsze....", "ty nigdy......"
Świetny przykład ❤️
👍 Dziękuję!
Proszę korzystać ❤️
Bardzo potrzebne umiejętności interpersonalne, dziękuję Karolino❤
Życzę samych wspaniałych relacji ❤️
Dziękuje 😊
Proszę korzystać ❤️
Komentarz dla zasięgu.
Dziękuję ❤️ Niech idzie w świat 😊
@@karolinagorczycabarszczewska😂👍
🥰🥰🥰@@malena3325
Serdecznie dziękuję.💐
Właśnie tak nieprawidłowo mówimy w mowie potocznej,nie zdając sobie sprawy z konsekwencji tych słów.
To nieprawidłowe mówienie zakorzeniło się u nas od dziecka,a teraz trudno to przeskoczyć.
Ale.Uczymy się!
Lepiej późno niż wcale.😀
Póki żyjemy nie jest za późno by coś zmienić 😊 Pozdrawiam serdecznie ❤️
@@karolinagorczycabarszczewska O tak!😀
Również serdecznie pozdrawiam🌷💗
❤@@malena3325
Dziękuję za bardzo przydatne rady❤❤❤
Pozdrawiam serdecznie ❤
Dziękuję ci Karolino za te informacje
Życzę samych dobrych wniosków! Pozdrawiam :)
Dziękuję ❤. Miłego dnia 😊
Dziękuję i wzajemnie życzę 😊
Jak zawsze świetny materiał 👍
Bardzo dziękuję ❤️
Świetny materiał.🙂
Dziękuję 😊
Piotrek kaszkur Artysta pozdrawia serdecznie cię kochana Pani ❤ Karolino ❤
Również pozdrawiam 😊
Prosimy o wiecej😁
Dziękuję za feedback 😉😊 Pozdrawiam serdecznie!
Bardzo praktyczne porady i check pointy na co zwracać uwagę - dziękuję ;-)
Grunt to sobie pewnie rzeczy uświadomić, ziagnozować stan bieżący i pozostaje ćwiczyć i doskonalić warsztat komunikacyjny i z każdym dniem jest tylko lepiej!
Kolejny wartościowy i świetnie opracowany materiał.
Dziękuję! Zgadzam się w pełni, że warto doskonalić warsztat. A film niech idzie w świat - niech i inni skorzystają ❤️
Słowo „ muszę „ jest potrzebne. Np. Ja nie lubię jeździć autem, nigdy tego nie lubiłam, ale muszę, bo mieszkam na peryferiach gdzie nie ma sklepów i muszę tam dojechać autem. Koleżanka zapytała mnie po co jeżdżę autem, skoro tak tego nie lubię, a ja mówię : bo muszę i to jest prawda. Co do słów „ nie mogę „ to też nie da się tego wyeliminować. Mam serię fizjoterapii, po operacji na biodro. Fizjoterapeuta , który do mnie przychodzi, zmusza mnie do ćwiczeń ,których nie jestem jeszcze w stanie wykonać, więc mówię : tego nie mogę zrobić. Czy mam mu powiedzieć, że nie chcę, ja chcę, ale nie mogę. Także to nie jest najlepszy program, a wiele waszych programów oglądałam. O czerwonych flagach były super.
Nie chodzi o to by te słowa wyeliminować zupełnie, ale by używać ich świadomie wtedy, gdy naprawdę mają zastosowanie. Pozdrawiam
Na tym polega rehabilitacja. Podała Pani przy okazji doskonały przykład, kiedy dobrze jest dodać słowo 'jeszcze': jeszcze nie mogę wykonać tego ćwiczenia, albo teraz nie dam rady tego wykonać. Ale jak jeszcze trochę poćwiczymy i pomoże mi pan się rozciągnąć, to ufam, że to zrobię. Ostatecznie to mój interes, żeby odzyskać sprawność. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Pani Karolino w jezyku angielskim istnieje gradacja : must - musze stoi " najwyzej" - jest to ' condition sine qua non' - czyli warunek konieczny. Zaraz po nim nastepuje have to - musze - bo takie sa okolicznosci. Nastepne to should - powinienem albo you should - powiniennes- rada Dana drugiej osobie! Pieknie to Pani przedstawila. Pozdrawiam. 😊
@@ewaholmes707 dziękuję ❤
@@katarzynastrzaka2691w polskim jest przecież tak samo
Dziękuję ❤
Proszę korzystać ❤️
Pozdrawiam 💚❤️🍀💯
Również pozdrawiam! Dobrej niedzieli ☀️
Bardzo przydatne i ciekawie przedstawione. Dziękuję i pozdrawiam 🙂
Dziękuję! Również pozdrawiam 😊
Dziekuje
Pozdrawiam serdecznie ❤️
🌹
🌷🌷🌷
Dziękuje
Pozdrawiam 😊
😊
🥰
Komentuje dla zasięgów, tak taktycznie.
Serdeczności
Dziękuję bardzo 😊
Wystarczy przywrócić słowom im należytą definicję .
👍
słowa mają znaczenie, aczkolwiek z tym przepraszam to faktycznie jest kwestia dyskusyjna- wielokrotnie byłem zarówno po stronie petenta w urzędzie jak i po drugiej stronie w firmie i nigdy nie zwracałem uwagi na ten wstęp, nawet grzeczniej czy kulturalniej brzmiało "przepraszam że przeszkadzam" niż gburowato wypowiedziane "możnaaa?". Co do potęgi słów to zachwyciliśmy się kiedyś wszyscy nlp a w praktyce często brzmiało to dziwnie i nieintuicyjnie. Swoją drogą kiedyś fajny związek na studiach zaczął mi się od "czy CHCIAŁBYŚ poczęstować mnie papierosem?" więc czasami i wstęp ma znaczenie. Pozdrawiam! 🙂
Słowa faktycznie mają ogromną moc i warto poświęcić im większą uwagę niż robimy to zazwyczaj. Pozdrawiam serdecznie ❤️
😊❤🧡💛
🥰🥰🥰
❤❤❤
🥰
A jaka alternatywa dla "przepraszam" jeśli przepycham się w tramwaju, pytam o drogę, itp?
Nie znajduję choć głowie się już od jakiegoś czasu 🤔
Mam wrażenie że u nas przepraszam jest jedyną formą rozpoczęcia dialogu z obcą osobą gdy potrzebujemy aby coś dla nas zrobiła.
Możemy zagadnąć "proszę pani", choć słyszałam jak niektórzy mówią: "pardon" 😉
@@karolinagorczycabarszczewska dziękuję! to ma sens, popróbuję 😄
Jack Canfield , self made millionaire dzięki pozytywnym
słowom do innych
w książce,, Chicken soup for the soul,, i słowom do siebie : ,, You can ,, które powtarzał 200 razy
dziennie i zaleca innym :) ❤Nice day.
W języku polskim to jest jeszcze ciekawsze w zależności od tego jakich słów używamy w komunikacji z sobą i z innymi. Zapraszam w niedzielę! :)
@@karolinagorczycabarszczewska ,,...W komunikacji z sobą ...,, ?! to znaczy z kim ? Ciałem ( mózgiem ) czy z umysłem ? Dla ułatwienia dodam że naukowcy odkryli drugi
mózg w ludzkim ciele tj w systemie trawiennym i nazwali go digestive brain działający pod postacią np tzw gut feelings lub butterfly in
the belly !:) . Więc jestem jeden czy jest nas dwóch ? Dzięki za niedzielne zaproszenie i jestem ciekaw Pani lingwistycznych odkryć
w zakresie rozmowy z samym sobą !:)
@@jerry-mind-sky dziękuję i czekam na niedzielny feedback :)
@@karolinagorczycabarszczewska,, muszę ,, ,, nie mogę , nie potrafię ,, etc wg dr.M. Seligman są objawem choroby Zachodniego umysłu zwanej ,, I am not good enough ,, ( wyuczona bezradność )
2 ) brakowało mi w Pani wiadomości takich rzeczy jak :
a) power of first impression . to znaczy wg B.Tracy w ciągu pierwszych 25 sekund komunikacji pierwsze wrażenie ( pozytywne lub negatywne ) jest utworzone w umyśle rozmówcy i potem to trudno zmienić ( np rozmowa kwalifikacyjna o pracę ) .
b) 3 tematy ZABRONIONE w rozmowie między strangerami tj religia , polityka , se..ks.
In fact tych tematów jest więcej , razem ok 15.
Np ponure prognozy gospodarcze , wojna, choroby , prywatne sprawy jak np rozwód etcetc .
Jeżeli kogoś znamy dłużej to możemy rozmawiać na tzw trudne tematy bez negatywnych skutków
c ) brakowało mi w Pani
wiadomości angielskiego określenia SELF-TALK ! i wg badań 95 % naszego self-talk jest repetitive , silny nawyk.
d) Tony Robins : zmień swój słownik wtedy zmieni się twoje życie
e ) SELF-IMAGE power of. Jeżeli myślimy o sobie ( self- image ) ,, I am not good enough ,, wtedy zgodnie z tym self image będziemy używać deprecjonujące słowa typu ,, przepraszam ,, w sytuacji kiedy nie mamy za co przepraszać.!
Więc aby przestać przepraszać za nic to musimy zmienić swój
SELF- IMAGE !!!❤
All best.
Ładne paznokcie na miniaturce. Sama robisz? 😊
Dziękuję. Nie robię ich sama, ale zawsze robi je ta sama osoba 😊
Tylko czasem deprecjonowanie siebie może być akurat dobre - rozmówca prędzej zgodzi się zrobić dla ciebie jakąś przysługę, jeśli w zamian zostanie postawiony wyżej.
Są skuteczniejsze metody by wzbudzić sympatię i chęć zrobienia czegoś dla nas niż deprecjonowanie siebie 😉
@@karolinagorczycabarszczewskaakurat deprecjonowanie też może być sposobem wzbudzania sympatii ;) Jeśli jesteś "wyżej" niż rozmówca, to nie wzbudzisz u niego sympatii, musisz "obniżyć" się do jego poziomu.
@@jarlfenrir jasne, ale zakładam, że w relacjach z innymi znacznie lepiej tworzyć je horyzontalnie niż wertykalnie ;)
ZLOTO❤
Dziękuję 🥰
Dzień dobry,a Ja zasubskrypowalem Pani program i nie wiem dlaczego nie otrzmalem powiadomienia tego odcinka...
Dzień dobry! Dziękuję ❤ Po zasubskrybowaniu RUclips sugeruje Panu moje filmy. By otrzymywać powiadomienia o nowych warto jeszcze włączyć na RUclips dzwonek powiadomień 😊 Pozdrawiam!
Dziękuję,tak oczywiście,lecz nie otrzymałem takiego powiadomienia tylko tym razem, wcześniej nie było problemu, sprawdzę jeszcze ustawienia aplikacji RUclips 😊 Pozdrawiam
@andrzejchojnowski6898 dziękuję za informację! A czy przy substytucji jest włączony dzwoneczek? Może inne osoby mają podobną sytuację 🤔
@@karolinagorczycabarszczewska Tak jest, właśnie dlatego napisałem do Pani, jeszcze raz wszystko sprawdziłem i jest Ok, może był to jakiś pojedynczy przypadek, zobaczymy dalej.To mnie zastanowiło ponieważ w innych zasubskrypowanych programach tego nie ma.Jesli będą podobne trudności to powiadomię.Pozdrawiam.
We wojsku bosman powtarzał że "nie da się to parasola w d..... otworzyć i założyć hełm na lewą stronę" 😉
😁
Muszę płacić podatki. Co będzie jak tego nie zrobie ? Pójdę do więzienia. Więc muszę płacić podatki.
Zawsze pytanie o to, czy godzimy się z konsekwencjami zaniechania. Pozdrawiam!
Prawda jest taka że urzędników jest za mało by wszystkich skontrolować. Policz sobie ile jest Polaków a ile kont bankowych + analiza. Problemy mają ci na których ktoś doniósł albo ich rozliczenia są bardzo bardzo dziwne pod względem nieadekwatnych kosztów.
Nie używam słowa muszę… i nie lubię go słyszeć budzi mój bunt🥲
Dobrze wyrobić sobie na nie czujność 😉
Pani Karolino nie rozumiem dlaczego jak wrzuca Pani jakiś filmik to zawsze jest on w odległym terminie. Czy to ma przyciagnąć więcej widzów? W każdy razie w moim przypadku ja chętnie bym obejrzał w momencie jak mi się wyświetla a po trzech dniach to nawet jak bym chciał to nie pamietam że Pani coś chciała dodać. Nie skroluję tylko uruchamiam pierwsze lepsze z góry na drogę do czy z pracy. Powiadomień też nie uruchamiam bo ich nie lubię.
Może inni Pani subskrybenci mają podobnie 😅 Fajne było by zamiast przykładu, opowiadanie historii i to jak Pani ją odbiera jako prawnik, jako osoba i z Pani perspektywy osoba o ktorej historia jest.
Pozdrawiam 😊
Dziękuję za feedback. Moje filmy publikowane są co niedzielę o 9:30 rano więc można albo skorzystać z powiadomień, albo zajrzeć o stałej porze na kanał.
Zapowiadam je jak tylko są nagrane by moi Widzowie mogli wiedzieć czego się spodziewać w najbliższą niedzielę 😊
Ale faktycznie - ciekawa jestem jak to jest odbierane przez szersze grono więc poczekam jeszcze na inne komentarze 😉
Pozdrawiam!
Pozdrawiam❤️💛💚❤️
Również pozdrawiam ❤️
Kwestia organizacji 😊... Są tzw.Powiadomienia..😅
Dziekuje
Pozdrawiam serdecznie
Pani Karolino ladnie Pani wyglada w okularach
Od natychmiast ma negatywny wpływ 😂
Pozdrawiam 😉
Mowi sie przepraszam bo to zwrot grzecznosciowy.
Moja była stwierdziła, że mam małego. Przez to nigdy chyba jej nie kochałem.
A jaki to ma związek z treścią filmu?
@@karolinagorczycabarszczewska taki, że źle poprowadzona komunikacja słowna faktycznie szkodzi. I zgadzam się z Tobą, że słowa mają swoją moc.
Fajny program jaka pani jest sympatyczna lubię wszystkie pani programy miło jest popatrzeć jak ktoś ma pasje i realizuje się w tym co lubi .Pozdrawiam ❤❤❤❤❤❤❤😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Dziękuję za miłe słowa ❤️
b lubie pani słuchac..
Bardzo się cieszę! Pozdrawiam ❤️