Salakon csatázva, féktelenül keresztbe - Speedway GP - Salakmotor VB Horvátország 2024 - Motor&Verda

Sziasztok, minden fordulóról csinálhatnátok egy rövid összefoglalót.
    Üdv.

• @tyutyesz01
    @tyutyesz01 5 месяцев назад

Az erősen túlzás, hogy itthon még gyerekcipőben jár a salakmotorozás. Vb. dobogósaink is voltak (Adorján-Tihanyi).

• @motoresverda
      @motoresverda  5 месяцев назад +1

Szia. Köszönjük az infót, ezt nem tudtuk, legközelebb jobban felkészülünk a történelemből.😶
      Jelenleg viszont sajnos valóban elég szűk lehetőségek vannak itthon, kevés üzemelő pálya, illetve kevés anyagi támogatás, háttér.. Mi erre gondoltunk, de ismét köszi a kiegészítést! 🙏
      /Ági

@tarziciusz11 5 месяцев назад +2

@@motoresverda Hát ha már történelem , olyan neves versenyzőink voltak, mint Hajdú, Adorján, Tihanyi, Bódi, Petrikovics európában, de a világban is komolyan jegyezték őket. Ezek a 80-as, 90-es évek. Debreceniként nagyon sok versenyt láthattam. Május 1.-én volt a Gázvezeték utcán egy nagyon rangos nemzetközi verseny (SEC) amin olyan nevek voltak mint: Anders Thomsen, Jakob Thorssell.
      Június 8.-án Debrecenben rendezik az első fordulóját a SEC döntőnek, Európa legjobb versenyzői állnak rajthoz, na ez kb. olyan szint lesz mint ez a Gorican-i VB futam. Vegyétek fel a kapcsolatot Baráth Norbival ( Ő a Speedwolf Debrecen ügyvezetője) és csináljatok egy nagyon komoly beszámolót!
      Én tuti megnézem :)

@motoresverda  5 месяцев назад +3

Köszönjük a sok hasznos infót! Elgondolkozunk rajta, nekem nagyon megtetszett a salak, ha úgy adódik lehet elmegyünk nyolcadikán, köszi a tippet! :)