Психологія і Естетика Стилю Мінімалізм

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 4 янв 2025

Комментарии • 30

  • @Yup-lq8px
    @Yup-lq8px 8 месяцев назад +2

    Дякую за дуже цікавий випуск) щодо себе скажу - я точно максималіст, не уявляю як би могла відмовити собі в задоволенні обирати і стилізувати одяг🤗

  • @sakuralavrinenko8515
    @sakuralavrinenko8515 5 месяцев назад +1

    Дякую за гарну росповідь про мінімалізм ❤ я хочу стати мінімалістом для того щоб упростити своє життя

    • @kinokutur
      @kinokutur  5 месяцев назад

      Дякую, нехай у вас все вийде 🥰

  • @gvantsae
    @gvantsae 8 месяцев назад +3

    Дякую, дуже цікаве відео, ❤ я за мінімалізм, серед дізайнерів-мінімалістів дуже подобається Jil Sander. Для мене мінімалізм це обмежений гардероб з функціональними стильними речами, здебільшого натуральний м'який текстиль, сині класичні джинси теж обов'язково, кольори білий, бежевий, світло-блакитний, пудровий, сталевий сирій, темно-синій. Але люблю доповнювати яскравою сумкою або взуттям, така собі одна яскрава пляма.

    • @kinokutur
      @kinokutur  8 месяцев назад

      Дякую вам за коментар і те, що розповідаєте про себе, це дуже цінно для мене 🥰🙏

  • @justinemot2282
    @justinemot2282 7 месяцев назад +3

    якщо чесно - то для мене приємніший мінімалізм. Не скажу, що живу за його принципами - але намагаюся наблизитися, як можу. Тому, що мені цього не вистачає. Тобто нам приносять задоволення ті стилі, які заповнюють нашу потребу - а мені не вистачає простору, не вистачає спокою, не вистачає повітря і менше хламу. І коли в інтернеті я бачу тренд де насміхаються над "нудними" інтер'єрами чи стилем в одязі - типу це так нууууудно... - мені це так смішно! Бо все моє дитинство і молодість я провела в дуже "ЦІКАВИХ" рудих інтер'єрах пост радянщини - з купою хламу і нагромаджених врізнобій предметів. Я хочу знати де знаходяться мої речі - мені цікаво займатися справами, а не щоразу перебирати все у шафі в пошуках найдивнішої комбінації. Я хочу розслабитися вдома - і більшість наших людей такі ж. Ми часто вийшли з не недто багатих сімей і з надто нагромаджених інтер'єрів. Тому нам не вистачає мінімалізму і упорядкованості. Можливо наступні покоління будуть плюватися від цього спокою, який ми так любимо - але то вже будуть нові виклики для інших людей.

    • @kinokutur
      @kinokutur  7 месяцев назад +2

      Дякую за ваш коментар) Хочеться одразу вас підтримати простим: «я вас так розумію» і ви праві, коли говорите, що наше покоління було перевантаженим з дитинства і тому багатьом з нас таким приємним є мінімалізм, як мінімум око не сіпається і голова не відволікається. Головне, щоб кожен з нас розумів як комфортно саме йому 👌

  • @KatGot1
    @KatGot1 7 месяцев назад +1

    Дякую за відео💛

  • @ТетянаПетриковська
    @ТетянаПетриковська 8 месяцев назад +2

    Дякую, дуже важлива тема! я тепер розумію звідки в мене стільки бежевого :)

    • @kinokutur
      @kinokutur  8 месяцев назад

      Дякую вам за підтримку 🙏🥰

  • @OleksandraDementieva-j4t
    @OleksandraDementieva-j4t 8 месяцев назад

    Дуже Дякую за Вашу працю і ще одне супер змістовне і чесне відео! 👌👍🏻Ви правильно сказали про 20 тонких кілець і кількість бежевого кольору в гардеробі (що, на жаль, дуже часто спостерігаю у відео інших Ютуб блогерів). Раніше мене більш захоплювали канали про мінімалізм. А зараз спостерігаю якусь дивну тенденцію: у відео блогер висвічує один гардероб, а у Інстанрам всі фото в іншій одежі/ з іншими меблями/посудом і т.д. …. Тож я почала більш скептично відокремлювати канали із насправді мінімалістичною тематикою.
    А взагалі, я вважаю, що це зараз тренд для багатьох. І Ви дуже правильно описали як розрізнити філософію життя в стилі Мінімалізм від гри у тренд 🙂🙂🙂🙂

    • @kinokutur
      @kinokutur  8 месяцев назад +1

      Дякую вам 🥰 Мені неймовірно приємно читати такі слова) Ваша підтримка-найкраща нагорода за мою працю 🙏

  • @ainchaos
    @ainchaos 3 месяца назад

    Дякую За контент)

  • @victoriahoward9880
    @victoriahoward9880 8 месяцев назад

    У вас чудовий голос і якісні та цікаві відео. Залишаюся з вами та бажаю вам успіху!

    • @kinokutur
      @kinokutur  8 месяцев назад +1

      Дякую вам, що мотивуєте творити далі 🥰

  • @ВікторіяФіліпенко-ь5е
    @ВікторіяФіліпенко-ь5е 8 месяцев назад

    І знову дякую, дуже подобається Ваша робота, мені до вподоби мінімалізм, і в одязі, і в музиці. ❤

    • @kinokutur
      @kinokutur  8 месяцев назад +1

      Мені неймовірно приємно, що вам сподобалось і дякую вам за вашу постійну підтримку 🥰 Це дуже цінно для мене)

  • @AV-ts5pr
    @AV-ts5pr 8 месяцев назад

    Дуже цікава тема

    • @kinokutur
      @kinokutur  7 месяцев назад

      Дякую вам 🙏🥰

  • @mariakovalchuk4928
    @mariakovalchuk4928 6 дней назад

    Люди плутають мінімалізм і аскетизм. І автор ролика так само поплутала ці два поняття. Мінімалізм - це стиль, і дуже дорогий стиль, в цьому стилі важливим є: матеріал (розкішний, дорогий, натуральний), крій (обов'язково хороший, професійний, якщо мова йде про одяг), і ідея. Навіть найпростіша нібо то річ в стилі мінімалізм має мати чкусь ідею.
    Мінімалізм - це про дорого, а не про білу/сіру/чорну майку з H&M. Футболки, водолазки міліонерів в стилі мінімалізм не тому, що чорні, а тому, що з розкішних тканин в з ідеальним кроєм, пошиті часто вручну, по міркам, знятим з клієнта. Ніхто з нас ніколи не зможе виглядати стильно з майках і джинсах з базару чи найближчого торгівельного центру, максимум виглядаємо акуратно, але найчастіше - бідненько. А це вже про аскетизм. І саме його чомусь у нас подають як мінімалізм 😢.
    А найгірше зі стилем мінімалізм з інтер'єрах. Бо куплений в Ікея білий диван на дерев'яних ніжках, такі ж стільці, і бежеві/сірі штори - це не мінімалізм, це бідність і безликість. Однакові килими, однакові постери з квартири в квартиру, однакові світильники (обов'язково чорні, на рейці 😮) - це про безликість і страх не бути в тренді, але це не мінімалізм.
    Сорі за довгий коментар, але наболіло, люди не розуміють, як ними маніпулюють і під фантиком модного "мінімалізму" продають непотріб і безликість.

  • @OlenaVasiachikhina
    @OlenaVasiachikhina 8 месяцев назад +1

    "Візуальні мінімалісти споживають більше щоб припустити що вони мають менше" три рази переслухаоа цей фрагмент, але, нажаль, так й не зрозуміла зміст - була б дуже вдячна якби ви пояснили його. Бо мені здається що ви маєте рацію, й хотілося б розуміти на чому грунтується ця ідея

    • @BeautyBA-pe1hu
      @BeautyBA-pe1hu 8 месяцев назад +1

      Думаю, мається на увазі, що люди часто просто купують те, що тільки виглядає як мінімалізм, як меблі від ікеї наприклад.

    • @kinokutur
      @kinokutur  8 месяцев назад

      Дякую вам за коментар 💙💛
      Ми живемо у світі перенасиченому інформацією та стимулами до все більшого споживання, це стосується, як віртуальної реальності, з його фейками, новинами, блогами і т.д, так і офлайн світу. За останні роки людство генерує таку кількість інформації, що це призводить до її перенасичення і розфокусу уваги. Мінімаліст прагне очистити свій простір від цього надлишку інформації, щоб якнайкраще зосередитись на тому, що для нього самого є важливішим. У Джобса - це була його справа, але вибір фокусу уваги є індивідуальним. Отже він обрав один єдиний комплект одягу, що був для нього комфортним, щоб надалі йому не доводилося постійно робити вибір що одягнути, так як цей процес напружував. Бренди по типу Uniqlo, або Cos лише візуально виглядають як мінімалістичний одяг за рахунок візуальної функціональності. Але саме принцип регулярної зміни колекцій одягу, якими керуються Рітейли заперечує сам принцип мінімалізму. Отже ми отримуємо парадокс: ці речі візуально можуть виглядати як мінімалістичні за рахунок монохромних пастельних кольорів і геометрії простих силуетів, але по факту- прагнення оновлювати гардероб є протиставленням самій концепції мінімалізму

  • @cardrifff
    @cardrifff 7 месяцев назад +1

    Стів Лжобс це робив для того, щоб нав'язати людям думку, що не купуйте одяг, купуйте мою техніку. А стиль мінімалізм може бути дуже естетичним, але не прив'язуйте це до Джобса. 😅Знайшли стилягу! Ха ха! 😁 На мою думку там пахне вигодою і грошима.

  • @sapriniti
    @sapriniti 8 месяцев назад +4

    Їх - це кого, моя пані! А належний комусь - це їхній, їхня, їхнє, їхні. Дякую за розповідь! Мушу додати, що є ще одна категорія мінімалістів: ті, хто має невисоку зарплату, ще й донатить із неї на ЗСУ.;)

    • @Mnemosinamarina
      @Mnemosinamarina 7 месяцев назад

      А в війську в принципі такий мінімалізм, що ух. Не обмежуйте себе донатами, велкам ту зе клаб ;)

    • @sapriniti
      @sapriniti 7 месяцев назад

      @@Mnemosinamarina Ой, слухайте, скільки я вже за цей час задонатила... Віддала все, що могла, і щомісяця доначу від однієї п'ятої до третини своєї зарплати. Більше не можу просто фізично, бо маю мінімалку, тому страждаю через це. Додаткова робота дає ще кілька тисяч, але нині рідко буває, тож мушу чекати на неї (якщо заробляю там, то віддаю ще й звідти до половини). Неодноразово вже лишалася з менш як сотнею гривень на картці перед зарплатою чи авансом, а ще часто забирала гроші зі приватівської скарбнички, щоб узагалі вижити. Сьогодні вранці, наприклад, мені призупинили поліс безпеки, бо на рахунку був нуль. Але це мене не зупинить. Сьогодні чи завтра мають дати аванс, а ще поки що зняла дещо зі скарбнички, тож виживу! А щойно аванса нарешті пришлють, як одразу задоначу на збір, який уже майже закрили (чуваки хочуть мобільну майстерню, бо транспорт на фронті зазвичай функціонує пару тижнів, а потім у нього щось прилітає).
      О! Щойно зарплату прислали. Тільки не розумію, чому саме зарплату, а не аванс (у колеги так само). Щойно втямлю, в чім тут прикол, як полізу на сайт до "Твого кроку"!;)

  • @Sergiahere-gj7gr
    @Sergiahere-gj7gr 8 месяцев назад +1

    Мені дуже важко зрозуміти яка естетика мені ближче - мінімалізму, чи максималізму. Іноді хочеться одягнутися як сорока, а іноді такий настрій - що тільки біла майка і джинси допоможе 😅. Кожному своє, напевне

  • @cardrifff
    @cardrifff 7 месяцев назад

    😅 Магнетичної привабливості? Кого? Стіва? 😁 Не смішіть!