Размер видео: 1280 X 720853 X 480640 X 360
Показать панель управления
Автовоспроизведение
Автоповтор
والله عندك حق صحيح الفيديو كله بتاع الزبادي ما ياخدش ربع ما يكملش 10 دقائق الرغي ما شاء الله
الفيديو طويييل جدا
ماشاءالللة 🎉🎉🎉
تسلم ايدك يا قلبي كل سنه وانتي طيبه وبخير وصحه وسعاده يارب ❤❤❤❤❤❤
عليه افضل الصلاة والسلام يا حبيبي يا رسول الله
ياريت تقولي علي المكان الي انتي بتشتري منه بالاسعار ديه او نشتري منك
تسلم ايدك حبيبتي ❤️ جزاك 🪻 الله خيرا حبيبتي ❤️
الله ينور پسي حرام عليكم الرغي اللي مالوش لازمه صدعتينا
ماشاء الله❤ العلب ظي منين
لو اللبن ب ١١ جنيه ممكن تقوليلنا منين او تبعتيلنا والزبادي ب ٣ او اربعه جنيه منين
لا طبعا الزبادي 😂 مش ١١ جنيةدة معدي ٣٥ ؟؟؟؟!
دي عايشه في كوكب تاني انتي منين زينا من مصر
ياجماعه لازم يبقي في مخ شغال الفيديو منصور من زمان بلا ش نقد وخلاص
صح
@@kokoopop4985 وهو من زمان بتعرضو ليه من غير متقول وكانها مصوراه امبارح
ماشاءالله تبارك الله رب العالمين 🤲
اللهم صل على محمد وال محمد 🤲
تسلم ايدك ربنا يحسن مابين ايدك بجد تحفه وجميله
تسلم ايدك و عاوزه طريقة الزبادي بى فرواله لو سمحتي ❤❤❤❤❤
تسلم ايديكى وعينيكى يا بنتي ربنا يديك الصحه ويحسن ما بين ايديك ربنا يجازيك خير
يا جماعة بالله عليكم تدعوا لأمي بالشفاء العاجل وان ربنا يفكر كربها 😢😢
تسلم ايدك يا هبو انا متابعك من زمان بعملو بنفس طريقتك بس ما بختوش في الفرن بعملو من بليل وبسيبو في نفس الحله والصبح بحطو في الثلاجه
عاشت ايدك انا عراقيه واحلا متابعه وكل سنه وانتي طيبه عيزاكي تعمل الجبن الابيض بصوره مبسطه وجزاكي الله خير ❤❤❤❤
هى البطولات البلاستيك دة ماتسيحش من المئة المغلية وشكرا على مجهودك
جبتى الكلام ده منين. الزبادى الواحده 10
اللهم آمين يارب العالمين كل عام وانتم بخير
بسم الله مشاء الله تبارك الله عليك حبيبتي ❤❤❤❤❤❤
الميه المغلية بتموت البكتريا النافعة اللي في الزبادي كده ملهوش اي فايدة لازم تبقي الميه مش مغليه المفروض تبقي متوسطة السخونية والفرن يبقي دافي مش سخن
حضرتك علبه الزبادى الصغيره المعلقه ونصف ب٩ ج والاكبر درجه ب ١٠ ج واللبن الكيلو ٤١ ج من عند ريماس لاند 😮فيصل لكن على العموم الكيلو اوفر اضعاف السعر
ده أكيد تسجيل قديم متعاد لإنه أسعار الزبادى واللبن دى قدييييمه جدااا
مشاء الله تسلم الايادي كل سنه وانتي طيبه وبخير وصحه وسعاده وهنا وجميع اسرتك الكريمه
وانتي طيبه وبخير ❤️
تسلم ايدك❤وكل سنة وانتى طيبة❤ اللبن عندنا ٣٠ج
كيلو اللبن ب٤٠. كوب الزبادي الصغير ب٦*جنية
هههههههه 11 جنيه وعامل قشطة كمان مشاء الله ده انتى لو قاعدة فى ضواحى الارياف هيعدى ال 30 جنيه اللبن ب 40 جنيه
احنا من الارياف وعامل 35 انتي منين ياهبه هههههههههههه من خارج مصر😂😂😂😂
بترغي كتير ياهبه
صلى الله على نبينا محمد _ صلى الله عليه وسلم _.
أمين يارب العالمين 🤲
تسلم ايدك يا هوبا كل سنه وانتي طيبه وبخير يا حبيبتى ❤❤❤❤❤
وانتي طيبه وبخير
اللهم بارك تسلم ايدك يحبيبتي 💟💟💓🌹
الزبادى مش مستاهل الرغى كل ده ليه حده تحبوا تصدعونا
تسلم ايدك يارب 🤲
هو انتي عايشه فين يا اختي جبتي سعر اللبن والزبادي منين
تسجيل قديم
كل الطرق غلبتني شو اعمل
طواجن فخار ايه ال4 بعشره جنيه من فين ده؟؟؟؟ دا كدا من 15 سنه
اللبن ب45جنيه وكوب الزبادي الصغير ب8 جنيه 😮
ايوه فعلا اللبن ب 45ج هي جابته ب 11ج منين والزبادي ب 8ج فعلاً 😢
كليو لبن احط اد ايه زبادى عليه
واضح أن الفيديو قديم لبن ايه اللى ب11جنيه وكوبايه الزبادى ب3/4جنيه كوبايه الزبادى بعشره جنيه
تسلم ايدك❤
كيلو اللبن 35جنيه ليه هو اللبن بتاعك ده ايه
تسلم ايدك يا قلبي ❤❤❤❤❤
تسلم ايدك والله انا هعمله وانشاء الله ينجح معايا بس المية الى هحطها فى الصينيه مغليه ولا سخنة بس والفرن اسخنه مدة اد ايه وبعدين اطفى
مايه مغليه الفرن سخن ٥ دقائق
علبة الزبادي 13 جنيه
كيلوا البن ٤٠ جنيه من فين انتى جيباه
انت منين والأسعار دى مش موجودة اليوم 4بولات بالغ آء ب10 جنية طيب ممكن تبعتي لي عشرة اطقم بولات بالغطاء
كوباية الزبادى ب ٨ جنيه حبيبتى وكيلو اللبن ب ٤٠ ج
انتي بتجيبي الاسعار دي منين
البن ده جمسي وبربعين يا ماما
عاشت ايدج بس اذا ممكن قليلي الكلام
كل سنة وانتي طيبة يا هبة وتسلم ايديك ❤❤😂
كيلو اللبن ب٤٠جنيه والزبادي ب ٧ !؟
يعنى لبن لسة ماتحطش فى الثلاجة وعامل القشطة دى كلها وكمان ب ١١ ج ازاى يعنى ده كيلو اللبن ب ٤٠ ج ومياه ولا بيعمل قشطة ولا حاجة.
انت عائشة فى عصر مبارك الاسعار دى مش طبيعية
الكيلو ٣٨ وكبايت الذبادي ١٢ جنيه فين الاسعار دي
اللبن اللي ب 11 جنية دة عبارة عن ميه أنا عندي الكيلو ب 35 ويعالم ف رمضان السنادي هيكون بكام ربنا يستر
كان ٥ دقايق وخلص الموضوع اكثر من ساعة بتتكلمي
زهقتينا من الرغي مش كده يعني
اللبن عندنا ب 30 بتفرق من مكان لمكان سبحان الله ده البقال والخضرى كل واحد بيبيع بسعر على مزاجه
هيه هيه الكلو بيعمل ٨ وب زبادى الكيلوب٤٠ جنه
تسلم ايدك ياهوبه❤❤
اللبن ب ٣٥ جنيه و علبة الزبادي المراعي او جهينه متوسطة الحجم ب ١٥ جنيه
حضرتك منين انتي بتكلمي علي اسعار الزمن الجميل كيلو الحليب من ٢٥ الي ٣٠ ج فين اللي ب١١ ج لبن ايه دة
دا بخمسه ودا بعشره يابخت ياهبه انتي فين مكانك
ب١١ جنيه من كام سنة أقل حاجة ٣٠ ماشى لكن لازم يكون كلام معقول
على فكرة كيلو اللبن خمسه وثلاثون جنيه ياقمر
عندنا ب42
كيلو اللبن ب 35 وكوب الزبادي ب10جنيه
كيلولبن بكام
انا عندى الزبادى بيطلع مزز اوى مش عارفة ليه ومش اعرف استعمل ماكينة الزبادى
دى علبه ذبادى كبيره ازاى ب3ج او 4ج الأسعار دى فين؟
لم تأتي بأي جديد ولا افتكاسات ولا اي حاجه كلنا بنعمله كدي وكلمتي كلام ساعتين و العمليه تستغرق عشر دقائق بلاش كدي علشان بنزهق ونترك الفيديو
اللبن40والزبادى 10فين والبقرى 20جنيه
كيلو اللبن,40,,,,,,ج
كيلو اللبن ب ٣٧ جنيه والزبادي ب ٨ او ٩ جنيه ده فيديو قديم
اللبن البقري بتاع المزارع ينفع
لبن ايه اللى ب١١ج فين دا ؟؟اللبن ب٤٠ج دلوقتي
ايه هو اللي ب 11 جنيه تيجي له اللبن عامل 25 جنيه انت قاعده فين
كيلو اللبن عندنا ب35 جنية
ك اللبن ٣٥ والزبادي١٣ ج الوحده
يسلمواا
تسلم ايدك بس حرام عليكى الرغى مش معقول كده
❤ حبيبتي اللبن. عندي الكيلو 30
هو ايه اللي ب 11 جنيه يا حبيبتي اقل كيلو لبن ب 40 جنيه
هو عمايل الزبادي عايز فيديو ولا انوا بتلمو فلوس المشاهده لا حول ولا قوة الا بالله
فين ا لمكان أللى اللبن فيه ب ١١ جنيه اللبن ب ٣٥ جنيه
هو انت نايمه يا حبيبتي ولا ايه فين اللبن ده ب 11 والزبادي باربعه
انت رغايه قوى قوى الزبادى ما يستهلش كلالرغى ده
كيلو اللبن من ٣٠ جنيه فيما فوق فين اللبن ابو ١١ جنيه ياريت نكون صادقين وكوب الزبادي ب١٠ جنيه انتى بتجيبى الاسعار ده منين وصدعتينا بالرغى ملوش لزمة الأسعار ده منيب
يا جماعه احنا عارفين ان الفيديو قديم بس الست بتحاول تعرفنا الطريقه كل سنه وانت طيبه يا هوبا
تسلميلي
😂😂😂😂😂 اللبن ١١ جنيه ده انتى اكيد الجاموسه عندكم في البيت 😂😂😂
انتي بتتكلمي كتير اوي ياريت تختصري الكلام
كيلو اللبن 35جنيه عندنا فين الثمن الي انتي بتقولي عليه
جميلة اتمنى التواصل مشتركة جديدة
لبن ايه ابو ١١جنيه البن بى ٤٠ جنيه بلايش تهريج
ماشاء الله
كيلو اللبن 40جنية
كفايا كلام حرام عليكي مش لاقيه كلام تقوليه اسكتي
Nice ❤
والله عندك حق صحيح الفيديو كله بتاع الزبادي ما ياخدش ربع ما يكملش 10 دقائق الرغي ما شاء الله
الفيديو طويييل جدا
ماشاءالللة 🎉🎉🎉
تسلم ايدك يا قلبي كل سنه وانتي طيبه وبخير وصحه وسعاده يارب ❤❤❤❤❤❤
عليه افضل الصلاة والسلام يا حبيبي يا رسول الله
ياريت تقولي علي المكان الي انتي بتشتري منه بالاسعار ديه او نشتري منك
تسلم ايدك حبيبتي ❤️ جزاك 🪻 الله خيرا حبيبتي ❤️
الله ينور پسي حرام عليكم الرغي اللي مالوش لازمه صدعتينا
ماشاء الله❤ العلب ظي منين
لو اللبن ب ١١ جنيه ممكن تقوليلنا منين او تبعتيلنا والزبادي ب ٣ او اربعه جنيه منين
لا طبعا الزبادي 😂 مش ١١ جنية
دة معدي ٣٥ ؟؟؟؟!
دي عايشه في كوكب تاني انتي منين زينا من مصر
ياجماعه لازم يبقي في مخ شغال الفيديو منصور من زمان بلا ش نقد وخلاص
صح
@@kokoopop4985 وهو من زمان بتعرضو ليه من غير متقول وكانها مصوراه امبارح
ماشاءالله تبارك الله رب العالمين 🤲
اللهم صل على محمد وال محمد 🤲
تسلم ايدك ربنا يحسن مابين ايدك بجد تحفه وجميله
تسلم ايدك و عاوزه طريقة الزبادي بى فرواله لو سمحتي ❤❤❤❤❤
تسلم ايديكى وعينيكى يا بنتي ربنا يديك الصحه ويحسن ما بين ايديك ربنا يجازيك خير
يا جماعة بالله عليكم تدعوا لأمي بالشفاء العاجل وان ربنا يفكر كربها 😢😢
تسلم ايدك يا هبو انا متابعك من زمان بعملو بنفس طريقتك بس ما بختوش في الفرن بعملو من بليل وبسيبو في نفس الحله والصبح بحطو في الثلاجه
عاشت ايدك انا عراقيه واحلا متابعه وكل سنه وانتي طيبه
عيزاكي تعمل الجبن الابيض بصوره مبسطه وجزاكي الله خير ❤❤❤❤
هى البطولات البلاستيك دة ماتسيحش من المئة المغلية وشكرا على مجهودك
جبتى الكلام ده منين. الزبادى الواحده 10
اللهم آمين يارب العالمين كل عام وانتم بخير
بسم الله مشاء الله تبارك الله عليك حبيبتي ❤❤❤❤❤❤
الميه المغلية بتموت البكتريا النافعة اللي في الزبادي كده ملهوش اي فايدة لازم تبقي الميه مش مغليه المفروض تبقي متوسطة السخونية والفرن يبقي دافي مش سخن
حضرتك علبه الزبادى الصغيره المعلقه ونصف ب٩ ج والاكبر درجه ب ١٠ ج واللبن الكيلو ٤١ ج من عند ريماس لاند 😮فيصل لكن على العموم الكيلو اوفر اضعاف السعر
ده أكيد تسجيل قديم متعاد لإنه أسعار الزبادى واللبن دى قدييييمه جدااا
مشاء الله تسلم الايادي
كل سنه وانتي طيبه وبخير وصحه وسعاده وهنا وجميع اسرتك الكريمه
وانتي طيبه وبخير ❤️
تسلم ايدك❤وكل سنة وانتى طيبة❤ اللبن عندنا ٣٠ج
كيلو اللبن ب٤٠. كوب الزبادي الصغير ب٦*جنية
هههههههه
11 جنيه وعامل قشطة كمان مشاء الله ده انتى لو قاعدة فى ضواحى الارياف هيعدى ال 30 جنيه اللبن ب 40 جنيه
احنا من الارياف وعامل 35 انتي منين ياهبه هههههههههههه من خارج مصر😂😂😂😂
بترغي كتير ياهبه
صلى الله على نبينا محمد _ صلى الله عليه وسلم _.
أمين يارب العالمين 🤲
تسلم ايدك يا هوبا كل سنه وانتي طيبه وبخير يا حبيبتى ❤❤❤❤❤
وانتي طيبه وبخير
اللهم بارك تسلم ايدك يحبيبتي 💟💟💓🌹
الزبادى مش مستاهل الرغى كل ده ليه حده تحبوا تصدعونا
تسلم ايدك يارب 🤲
هو انتي عايشه فين يا اختي جبتي سعر اللبن والزبادي منين
تسجيل قديم
كل الطرق غلبتني شو اعمل
طواجن فخار ايه ال4 بعشره جنيه من فين ده؟؟؟؟ دا كدا من 15 سنه
اللبن ب45جنيه وكوب الزبادي الصغير ب8 جنيه 😮
ايوه فعلا اللبن ب 45ج هي جابته ب 11ج منين والزبادي ب 8ج فعلاً 😢
كليو لبن احط اد ايه زبادى عليه
واضح أن الفيديو قديم لبن ايه اللى ب11جنيه وكوبايه الزبادى ب3/4جنيه كوبايه الزبادى بعشره جنيه
تسلم ايدك❤
كيلو اللبن 35جنيه ليه هو اللبن بتاعك ده ايه
تسلم ايدك يا قلبي ❤❤❤❤❤
تسلم ايدك والله انا هعمله وانشاء الله ينجح معايا بس المية الى هحطها فى الصينيه مغليه ولا سخنة بس والفرن اسخنه مدة اد ايه وبعدين اطفى
مايه مغليه
الفرن سخن ٥ دقائق
علبة الزبادي 13 جنيه
كيلوا البن ٤٠ جنيه من فين انتى جيباه
انت منين والأسعار دى مش موجودة اليوم 4بولات بالغ آء ب10 جنية طيب ممكن تبعتي لي عشرة اطقم بولات بالغطاء
كوباية الزبادى ب ٨ جنيه حبيبتى وكيلو اللبن ب ٤٠ ج
انتي بتجيبي الاسعار دي منين
البن ده جمسي وبربعين يا ماما
عاشت ايدج بس اذا ممكن قليلي الكلام
كل سنة وانتي طيبة يا هبة وتسلم ايديك ❤❤😂
وانتي طيبه وبخير
كيلو اللبن ب٤٠جنيه والزبادي ب ٧ !؟
يعنى لبن لسة ماتحطش فى الثلاجة وعامل القشطة دى كلها وكمان ب ١١ ج ازاى يعنى ده كيلو اللبن ب ٤٠ ج ومياه ولا بيعمل قشطة ولا حاجة.
انت عائشة فى عصر مبارك الاسعار دى مش طبيعية
الكيلو ٣٨ وكبايت الذبادي ١٢ جنيه فين الاسعار دي
اللبن اللي ب 11 جنية دة عبارة عن ميه أنا عندي الكيلو ب 35 ويعالم ف رمضان السنادي هيكون بكام ربنا يستر
كان ٥ دقايق وخلص الموضوع اكثر من ساعة بتتكلمي
زهقتينا من الرغي مش كده يعني
اللبن عندنا ب 30 بتفرق من مكان لمكان سبحان الله ده البقال والخضرى كل واحد بيبيع بسعر على مزاجه
هيه هيه الكلو بيعمل ٨ وب زبادى الكيلوب٤٠ جنه
تسلم ايدك ياهوبه❤❤
اللبن ب ٣٥ جنيه و علبة الزبادي المراعي او جهينه متوسطة الحجم ب ١٥ جنيه
حضرتك منين انتي بتكلمي علي اسعار الزمن الجميل كيلو الحليب من ٢٥ الي ٣٠ ج فين اللي ب١١ ج لبن ايه دة
دا بخمسه ودا بعشره يابخت ياهبه انتي فين مكانك
ب١١ جنيه من كام سنة أقل حاجة ٣٠ ماشى لكن لازم يكون كلام معقول
على فكرة كيلو اللبن خمسه وثلاثون جنيه ياقمر
عندنا ب42
كيلو اللبن ب 35 وكوب الزبادي ب10جنيه
كيلولبن بكام
انا عندى الزبادى بيطلع مزز اوى مش عارفة ليه ومش اعرف استعمل ماكينة الزبادى
دى علبه ذبادى كبيره ازاى ب3ج او 4ج الأسعار دى فين؟
لم تأتي بأي جديد ولا افتكاسات ولا اي حاجه كلنا بنعمله كدي وكلمتي كلام ساعتين و العمليه تستغرق عشر دقائق بلاش كدي علشان بنزهق ونترك الفيديو
اللبن40والزبادى 10فين والبقرى 20جنيه
كيلو اللبن,40,,,,,,ج
كيلو اللبن ب ٣٧ جنيه والزبادي ب ٨ او ٩ جنيه ده فيديو قديم
اللبن البقري بتاع المزارع ينفع
لبن ايه اللى ب١١ج فين دا ؟؟
اللبن ب٤٠ج دلوقتي
ايه هو اللي ب 11 جنيه تيجي له اللبن عامل 25 جنيه انت قاعده فين
كيلو اللبن عندنا ب35 جنية
ك اللبن ٣٥ والزبادي١٣ ج الوحده
يسلمواا
تسلم ايدك بس حرام عليكى الرغى مش معقول كده
❤ حبيبتي اللبن. عندي الكيلو 30
هو ايه اللي ب 11 جنيه يا حبيبتي اقل كيلو لبن ب 40 جنيه
هو عمايل الزبادي عايز فيديو ولا انوا بتلمو فلوس المشاهده لا حول ولا قوة الا بالله
فين ا لمكان أللى اللبن فيه ب ١١ جنيه اللبن ب ٣٥ جنيه
هو انت نايمه يا حبيبتي ولا ايه فين اللبن ده ب 11 والزبادي باربعه
انت رغايه قوى قوى الزبادى ما يستهلش كل
الرغى ده
كيلو اللبن من ٣٠ جنيه فيما فوق فين اللبن ابو ١١ جنيه ياريت نكون صادقين وكوب الزبادي ب١٠ جنيه انتى بتجيبى الاسعار ده منين وصدعتينا بالرغى ملوش لزمة
الأسعار ده منيب
يا جماعه احنا عارفين ان الفيديو قديم بس الست بتحاول تعرفنا الطريقه كل سنه وانت طيبه يا هوبا
تسلميلي
😂😂😂😂😂 اللبن ١١ جنيه ده انتى اكيد الجاموسه عندكم في البيت 😂😂😂
انتي بتتكلمي كتير اوي ياريت تختصري الكلام
كيلو اللبن 35جنيه عندنا فين الثمن الي انتي بتقولي عليه
جميلة اتمنى التواصل مشتركة جديدة
لبن ايه ابو ١١جنيه البن بى ٤٠ جنيه بلايش تهريج
ماشاء الله
كيلو اللبن 40جنية
كفايا كلام حرام عليكي مش لاقيه كلام تقوليه اسكتي
Nice ❤