PIŁKARZE PO RAKÓW - FC KOPENHAGA 0:1. "KARABACH BYŁ LEPSZY NIŻ ONI"

• Опубликовано: 21 авг 2023
  • #Raków Częstochowa przegrał z #FCKopenhaga 0:1 w pierwszym meczu IV rundy el. #LigaMistrzów. Zaraz po końcowym gwizdku mistrzowie Polski na gorąco ocenili spotkanie w Sosnowcu.
    👉 Śledź nas również na TikToku, Facebooku, Twitterze i Instagramie.

@pshemko__ 11 месяцев назад +20

Nie aż tak na wyjeździe - w końcu 11 tysięcy osób z Częstochowy i okolic przyjechało. Na pewno atmosfera była lepsza niż na prowizorycznym obiekcie, którego prezydent miasta, fan żużla nie chce zmodernizować czy też stworzyć nowy.

• @prorokcrysis315
      @prorokcrysis315 11 месяцев назад +11

No super atmosfera. Piłkarze starają się odrobić wynik a trybuny śpiewają o tańczeniu lambada, jebaniu policji i innych środowisk. Do tego klasycznie wzmianka o zgodowiczach. Super doping, na pewno wiele dał piłkarzom. I mówię to jako kibic Rakowa który autentycznie był zażenowany że nie możemy stworzyć dopingu wspierającego piłkarzy bo większość ma wywalone na wynik i chce się bawić.

• @wiktorp8081
      @wiktorp8081 11 месяцев назад +5

To idź do sąsiada i powiedz ze jesteś w domu bo jest wiecej ludzi :)

• @Mario147PL
      @Mario147PL 11 месяцев назад

ale boisko nie te, na codzień tu nie grają i nie znają tej murawy jak się piłka na niej zachowuje itd a po 1 czy 2 treningach nie będą w stanie tutaj zagrać tak samo jak rzeczywiście u siebie by zagrali

• @tomekswierczewski6459
    @tomekswierczewski6459 11 месяцев назад +29

Głowa do góry i ogień na Parken👌

• @krystian6117
      @krystian6117 11 месяцев назад +5

Srake dostali na widok zawodników z Danii a oni nic nie pokazali 😂😂😂LM i hymn to Częstochowa może mieć w telefonach 😂

• @jakubsadowski4486
    @jakubsadowski4486 11 месяцев назад +10

Dzień dobry 🔥 wywiady odrazu po meczu. I fajnie że odpowiadają po 🇵🇱.

• @Osmon1
    @Osmon1 11 месяцев назад +11

Karabach to lepsza druzyna - Fran Tudor 2023

• @kvbvs1357
      @kvbvs1357 10 месяцев назад

Kopenhaga nic nie pokazała w tym meczu, fakt faktem nie musiała bo taki wynik ich satysfakcjonuje, ale poza golem nie mieli żadnej klarownej sytuacji.

@simonksg 11 месяцев назад +7

Gadanie głupot, graliście przy dwa razy większej publiczności w Częstochowie, gdzie jest akustyka. Głowa do góry i za tydzień atak od początku.

• @bly7381
    @bly7381 11 месяцев назад +7

Takie trochę pierdolenie na wzór trenera Szpilewskiego. Bez napastników, których nie macie, zostaje wam Liga Europy.

• @arturogorkis8521
      @arturogorkis8521 11 месяцев назад +1

To i tak dobrze niż inne kluby chodzisz chciałoby się więcej wierzę w awans mimo to

• @dawidwicha9689
    @dawidwicha9689 11 месяцев назад +2

FC Kopenhaga trochę słabsza niż rok temu, dwa lata temu, czy trzy lata temu. Po zwycięstwo na Parken Raków Częstochowa. Powodzenia.

• @lambos123
    @lambos123 11 месяцев назад +8

Skoro Kopenhaga nic nie pokazała to dlaczego potrafili się lepiej utrzymać przy piłce, dokładniej podawać i strzelać, lepiej się ustawiać w liniach, lepiej odbierać piłkę...?

@Mario147PL 11 месяцев назад +10

bo wszyscy spodziewali się, że to będzie zespół który tu przyjedzie atakować i zdobywać bramki a poza przypadkową bramką z dupy nie mieli żadnej okazji do zdobycia gola, do przerwy nawet niecelnego strzału żadnego nie oddali ani nie mieli stałych fragmentów gry, tyle że dostali prezent od losu i bronili to pozostałe 80 minut i to mieli szczęście bo niezgodnie z duchem gry Rakowowi tę bramkę zabrali na varze do tego do paru akcji jednak dopuścili gdzie Raków powinien strzelić gola, a Raków ani przez chwilę w tym meczu nie mógł się czuć zagrożony, że np za chwilę straci drugiego gola, bo nic sie nie działo po ich stronie

• @DopersGaming
      @DopersGaming 11 месяцев назад

​@@Mario147PLniektórych sytuacjach innych meczach jakoś uznali minimalnego spalonego

@lambos123 11 месяцев назад

@@Mario147PL ale czuli zagrożenie bo Kopenhaga miała piłkę

• @badikent
      @badikent 11 месяцев назад

@lambos123 zgadzam się Polacy patrzą tylko na to kto ile strzałów oddał. Niech kibice z Jasnej Góry napiszą ile strzałów oddał Raków z Arisem w drugim meczu?! Fc Kopenhaga w 1 połowie pokazała wiele ich atutów w ofensywie, a że strzelili bramkę (szczęśliwie), to nie musieli cisnąć bo w głowie masz drugi mecz u siebie. I to jest korzystny wynik. Dobrze bronili swoje pole karne. Szybko odbierali i co najważniejsze zamknęli środek pola Rakowa. Kto się. zna na piłce to widzi. Pozdrowienia dla kumatych.

• @badikent

@@Mario147PL PIłka nożna to nie jest tylko atak, ale i mocna obrona. W studiach telewizyjnych twierdzili że Kopenhaga słabo broni a nie stracili bramki taki jest fakt. Poza tym Raków miał 2 sytuacje na cały mecz u siebie, to. zdecydowanie za mało. Spalonego nie liczę bo spalony to spalony taki przepis.

@8702Mxmum 11 месяцев назад +18

Ta Kopenhaga nic nie pokazała. Ale oczywiście eksperci najwyższych lotów straszyli ,że Duńczycy tyle razy grali w LM itd .
    Od dawna nie słucham tych pseudoekspertów 🤦‍♂️.

• @badikent

@@Shefito Po samobóju ale rozegrania akcji były na wysokim poziomie. Raków dobrze broni w polu karnym ale w 1 połowie przegrali środek pola. Kopenhadze leżał wynik. A w drugiej połowie skupili się na obronie. Jak nie Raków nie przejdzie Kopenhagi to wszyscy w Polsce będą pisać że przegrali ze słabą drużyną XDXDXDXDXD Polska mentalność

@radekaqua426 11 месяцев назад

Tudor sam meczu nie wygra bo chłopaki za dużo rozgrywania na swojej połowie tak jakby bronili wyniku 0:1 a czas leciał, lepiej laga do napastników tylko brakuje napastnika z wyższej półki

• @darekp.889
    @darekp.889 11 месяцев назад

🎉

• @jarosawsobieski2044
    @jarosawsobieski2044 11 месяцев назад +4

Kochergin prawie same straty i niecelne podania.Piasecki gra piach, nie potrafią grać pressingiem ani spod niego wychodzić.

• @Magu1987
    @Magu1987 11 месяцев назад +3

Robimy z nimi miazgę na Parken, są słabsi od Karabachu, więc do obejścia ❤💙

• @rafaloldak
      @rafaloldak 11 месяцев назад +5

Haha przecież oni przy swoich kibicach na swoim stadionie zleją raków jak dzieci

• @konradinho94
      @konradinho94 11 месяцев назад

Oglądałeś Danie na Euro 2020? Kopenhaga na Parken będzie grać tak samo

• @badikent

@bobek87 Po czym poznajesz że są słabsi????? Takie wypowiedzi zawodników są po to żeby zrzucić presję na rewanż. Ja widziałem coś innego wczoraj. Bo w 1 połowie Raków został zjedzony posiadaniem i rozegraniem Kopenhagi. W Danii będzie jeszcze ciężej. Ale przecież Fc Kopenhaga słabsza od Karabachu i Arisu XDXDXDXD

• @Głos-rozsądku
    @Głos-rozsądku 11 месяцев назад +11

Jutro Legia dostanie eurowpierdol i wrócimy do szarej rzeczywistości. 🫥

• @gibasgibecki7830
      @gibasgibecki7830 11 месяцев назад +3

Raków będzie grał w najgorszym przypadku w LE czyli tam gdie inne nasze klubiki w Polsce mogą pomarzyć ewentualnie.

• @tomizubi
      @tomizubi 11 месяцев назад +4

Powinniśmy wszyscy być za legią, gdzie mieszkasz? Legia to polski klub

• @luknefilm
      @luknefilm 11 месяцев назад +2

@@tomizubi Jestem normalnie za Legią. Ale w pucharach kibicuję wszystkim. Tu nie ma podzialów

• @tomizubi
      @tomizubi 11 месяцев назад +2

@@luknefilm uważam że Polacy powinni kibicować klubom z Polski.
      Można nie lubić się gdy jest mecz w naszej lidze, ale przy klubach z Europy powinniśmy się wspierać.
      Ja nie kibicuję Legii w ekstraklasie, ale gdy gra w Europie cieszę się jak wygrywa. Tak samo jak inne kluby z Polski

@luknefilm 11 месяцев назад +1

@@tomizubi Dokładnie tak

• @dc6465
    @dc6465 11 месяцев назад +1

Panowie .wy nigdy nie wiecie co się działo , jak można wygrać mecz kiedy Nie strzelacie bramek . Statystyka opowiadaniem z zagraliście bardzo dobry mecz ? Tłumaczycie wasza absurdalna nie skuteczność . Marzenia nie grają i nie strzelają .

• @chwilaulotna4702
    @chwilaulotna4702 11 месяцев назад

Dlaczego ktoś podsuwa Franowi Tudorowi szczotkę do golenia?

• @jarosawmakoski4956
    @jarosawmakoski4956 11 месяцев назад

Przyjeżdża lepsza drużyna i Częstochowa ma ogromne problemy z grą.tylko przypadek że zaszli tak daleko bo mieli słabych przeciwników,

@4youKapi 11 месяцев назад +4

Raków - jak wygrywamy po strzelonym farfoclu i murujemy 90 minut to top taktyka i byliśmy lepsi, jak to samo zrobiła Kopenhaga - chlip, chlip, to nie była nasza zajezdnia :(

@Mario147PL 11 месяцев назад +2

który mecz w europejskich pucharach czy też w eliminacjach do nich Raków wygrał po farfoclu? w każdym meczu Raków nawet jak bronił to miał swoje sytuacje i z nich strzelał, tutaj to co strzeliła Kopenhaga to nawet nie jest sytuacja tylko czysty przypadek, a akcji nie mieli żadnych, to tutaj nawet Aris się dużo lepiej pokazał

• @badikent
      @badikent 11 месяцев назад +1

@@Mario147PL Nie mieli akcji? Pooglądaj jeszcze raz 1 połowę ;)

@darekp.889 11 месяцев назад +1

4:12- ten bramkarz jest dużo słabszy od Kamila Grabary i każdy o tym wie.