Все що вище рівня землі - буде розбите. противник виявляє якусь точку і довбає її фпв дронами, скидами. Довбає поки не розібʼє вщент. Вхід бліндажа в якому всі живуть стає і спшкою і вогневою. Звідти і з дронами воюють і з наступаючим противником. Все що укріплюється це всередині бліндажа: Перестінок з мішків перед входом - маст хев, а то і не один. І нори. Тобто в бліндажі лабіринт. На вході сітка хоч яка щоб фпв путався.
Відоси толкові, не знаю як потрапив на цей канал, але цікаво і корисно. Дякую, не опускайте руки, якщо я знайшов канал, то і інші теж знайдуть з часом.
б/к - танк т72 має 44 постріли ( 22 в автоматі зарядження і 22 в укладці бойового відділення). танк т 80 - 38 пострілів ( 28 в каруселі автомата зарядження і 10 = 3 +7 в відділеннях).танк т90 від 40 до 43 пострілів - 22 в автоматі зарядження і 20 в укладці. час заряджання постріу 7 секунд, зміна типу пострілу до 12 секунд. Дякую вам за ваше служіння ! Нехай береже Господь вас і побратимів.
Дякую за науку! Знання безцінні. Сам вподобав та поширив і усіх свідомих українців закликаю зробити те саме. Не допоможемо самі собі, не допоможе нам ніхто. З нами Бог та Україна!
Дякую,друже,за інформативні відео.Дуже хочу почути про тактику роботи стрільців в обороні та атаці.Типові дистанції бою?Максимальні дистанції бою?Куди ціляться та як стріляють(одиночні/черги)?Дообладнання стрілецької зброї?Ваша оцінка реальної ефективності стрілецького вогню? І так далї. Буду дуже вдячний.
Дякую за вашу роботу! Декілька днів тому було відео де боєць батальйону к 52 тримав позицію один проти шести…,в той же час читав інформацію,що на іншій позиції наших четверо чи шестеро забились у бліндаж де їх штурмова група закидали гранатами.. Завжди виникало питання:як не допустити штурмову групу до окопу? Іде мінометний обстріл,літають фпв,скиди… Має бути прихована спостережна позиція? Як діяти,коли всі поховались по норах??
якщо протяжність вашоі лініі відповідальності , завелика , то особовий склад буде розтянутий , висновки , кожен боєць майстер своєі справи , відповідальність за себе і підрозділ , звязок , і совокупність засобів ураження , плюс підтримка , артилеріі , мінометів , фпіві , і дуже треба увагу , уділити , суміжним підрозділам , стики зон відповідальності , і як учили нас в свій час бойові офіцери і прапорщики , скільки б у вас не було в підпорядкуванні людей , " боевое охранение" меншим числом , спасаю більше число , афганістан.вч 42227 гайжунай .
Стосовно фортифікацій. Я вражений як в нас втановлюють бетонні доти на рівнинах, а зверху роблять наспи який мало того, що виділяється по рельєфу так ще колір грунту сильно контрастує і це дот видно за кілька кілометрів
А все ж насправді дуже просто. Цивільні, якими такі позиції споруджуються, повинні робити це з відома, під контролем та наглядом начальника інж. служби чи групи інж. забезпечення бригади, що є відповідальною за оборону конкретного району. Він же має нести повну відповідальність за якість, місце розташування, замаскованість такої позиції. Відповідальність не на словах, а з умовою, що якщо така позиція буде обладнана недбало, то він сам її і триматиме.
@@bungalobarbudosua6023, ну так роблять згідно відповідно планів придуманих міністерством оборони. Це в штаті в Києві придумули такі укріплення. Вище командування генеральське потужно кваліфіковане.
Дякую за Вашу працю. Є якась рекомендація який окоп має бути в протяжності на певну кількість людей? 2 пункт, так не класти усі яйці в один кошик. Хтось казав, тре дбати про зброю, бо це твій єдиний друг
Вітаю! Цінна інформація. Цікава Ваша думка, скільки +- часу боєць може ефективно виконувати обов'язки на бойовій позиції (скільки оптимально має тривати зміна)?
Залежно від того на якому етапі на даний момент облаотування позиції. Якщо позиція тільки облаштовується - то зміни лиш для того щоб від виснаження не повмирати. І в загальному я не прихильник змін На вопі повинен бути взвод. І його повинен міняти інший взвод.
Залежно від того яка ситуація. В мене рота безперестанку на позиціях два роки. Ніхто не мінявся, завдяки чому всі штурми відбиті. Але там де каби прилітають по посадках, або де ВАЖКІ штурми через день - звичайно швидше всього так не вийде.
@@vitaliy8797 залежить від багатьох факторів. Навіть від запасу продуктів і їхньої номенклатури. Якщо люди вміють приготувати з наявного навіть без вогню це один варіант, а якщо їдять сухпайок це інша і значно гірша ситуація.
А чому не розробляються системи проти м'ясних штурмів? Типу покращених фортифікаційних загороджень та об'єднання їх з металевою сіткою Егоза, сльозоточивий газ, повітряний підрив оборонних гранат-скидів на висоті 2-5 м над землею?
А що там розробляти? Скиди гранат зазвичай так і відбуваються. Про фортифікацію взагалі мовчу. Там де стоїть адекватний підрозжіл і командування - єгоза натягнута.
@bungalobarbudosua6023 на всяких відео не видно скидів з системою типу "Laser Deton"... Капають окопи екскаватором і кидають туди складену сітку, яку не розтягують. А в суміжних містах до цих позицій дорожники кладуть асфальт та саджають клумби квітів...а тепер відступають з тих позицій.
Я більше звертаю увагу на позиції що на даний момент утримуються.. Фортифікація на оперативних рубежах чи на запасних кільцях оборони то вже не мій масштаб. Дякую.
Из России, против войны. Сейчас танки работают издали как арта, наводят и корректируют с дронов, либо сначала идёт разведка, карта ориентиров и вперёд. Хороший вариант это посмотреть тем же мавиком ссвою позицию с разных углов, разного зума и, естественно в IR режиме. То что война это искусство обмана это ещё Сунь Цзы писал. Война это не дуэль это добивание, это медик в качестве приоритетной цели, это засады на эвакуацию и прочая грязища, потому война это ужас и все выжившие после неё солдаты, даже без ранений, никогда психически не будут прежними.
Краще розберіть фінансове питання... Скільки буде коштувати 1 куб викопаної землі, 1 куб брусу, 10м єгози, 20 мін ТМ-62 .... скільки коштує обладнати під ключ 1 позицію.
В основному мова йде про влаштування передових позицій, і тоді це не про гроші, а про кількість і навченість особового складу, доставку тих самих матеріалів до позицій. Чи треба на це все гроші? Звісно треба, але все впирається в організаційні проблеми. Можна рахувати для ВОПа який будується за 20км від нуля, але знову ж таки, основні проблеми будуть з людьми і організацією, а не безпосередньо з грошима.
Мавпи виду людина розумна мають ще довго жити без воєн (років 150-200) для того, щоб стати мавпами людина цивілізована. А поки-що війна, як явище, офіційно на Землі не заборонена, то нам, мавпам виду людина розумна, треба створити парламент Землі і за це всім разом проголосувати. Парламент Землі створить уряд, суд, закони і армію Землі в яку об'єднаються всі армії. Головним законом Землі стане закон, що забороняє війну на Землі і в сонячній системі. І тоді, при спробі будь-якої держави, чи організації почати війну, уряд Землі відразу це зафіксує і суд Землі накаже війну зупинити. Для цього армія Землі розгромить нападників, заарештує всіх причасних до розв'язування війни і суд накаже всіх винних в порушенні закону по закону. І тоді, поживши довгенько без воєн, ми зрозуміємо, що віна - це дикість, рецидив дикого існування, коли було потрібно, для того щоб просто жити, вбивати тварин, щоб їх з’їсти. Але тварин ставало все менше, а людей все більше. Тоді виникла конкуренція за м’ясо і люди почали вбивати один одного, при чому часто з’їдаючи вбитих. І так продовжувалося тисячі років, поки не появилася писемність і якась культура, держави. Державний устрій вже не вимагав їсти вбитих ворогів і полонених, але війни продовжував для захоплення територій і населення інших земель. І нам нібито передовим, а насправді псевдо-цивілізованим пора нарешті стати цивілізованими ! Цивілізовані люди не воюють в принципі, навіть роботами. Вони всі спірні питання вирішують в суді згідно законів, які самі і приймають. І головний закон, що демонструє цивілізованість є офіційна заборона війни !
Вже були всякі ООНи і всяка така схожа дичина. Що вони зробили? То є життя. Слабших ображають в садочку, в школі, в армії, в політиці і так далі. Нас і щимлять всі з усіх сторін тому що ми слабкі. Моє бачення на даний момент таке.
Метровий бункер тримає пряме влучання 152 снаряду, а закриті ходи сполучення захищають від фпв. Напишіь рапорт комбригу, щоб техніку дали і побудували.
@bungalobarbudosua6023 коли солдатами затикають діри на фронті, щоб вони по норах виживали, стає не смішно, дивлячись на безтурботне життя цивільних. Допоки не буде укріпрайонів кацапи будуть продавлювати фронт.
(с) Константин Фартушный -------------------------------------------- Строго по цьому відео. Пропущено слово " вогневих" . Вогневих позицій. Це принципова помилка автора, що він розглядаю " позиції" відірваною від " системи вогню" . Стійкість позицій залежить в першу не від фортифікацій , а від якості системи вогню. Система вогню повинна спиратись в першу чергу на вогонь непрямою наводкою. Не прямою наводкою! Це критично важливе розуміння для побудови вогневих позицій. Тобто , ви, як командир , спочатку повинні скласти систему вогню. Так , з карточок вогню. А вже потім відбудовувати позиції. Я кажу про " карточку" і маю на увазі не дурний малюнок на папері. А розуміння стрілка особливостей його зброї. Тобто " карточка" спочатку. Спочатку стрілок має вибрати позицію , а вже потім свій вибір оформити "документально" . Довести офіцеру чому і де саме він вважає потрібно встановити вогневий засіб ... 2. Другим фактором стійкості оборони, є можливість відновлення вогневого потенціалу. Так, на вогневий потенціал впливає і фортифікаційне обладнання позицій. Так, впливає. Але набагато більше впливає на вогневий потенціал то можливість поповнення БК.
Повністю приймаю вашу точку зору, оскільки вона я повністю правильна. Дещо я виклавв трьох крайніх відео, дещо буде далі. Оргпнізації истеми вогню буде присв'ячено як мінімум 2 відео. Вийду з лікарні і займусь цим. Дякую.
на жаль поки головний фактор це ніяка підготовка мобілізованих....іноді два рази постріляти дадуть і все....без перебільшення 😢...а так вдячний... слава ЗСУ
Вклоняю коліно, перед людьми , що вірять у можливість виграти цю війну Корпусами, мотивацією .... та і взагалі людьми. географічними назвами. То ваш вибір, а не Ваша доля. А я, як завжди. Добре що зявився ШІ. Без бомб, без повітряної компоненти , війну не виграти. Навіть не так. Досить виграти повітря, щоб виграти і море. Нам потрібні бомби. Бо бомби це інфраструктурна зброя. Проти агломерації. Бомби вагою від 100 до 250 кг. Тож два питання до ШІ. 1. Яка ракета виробництва росії може збити літак на відстані 12 км та на висоті меньше 20 метрів? 2. Який літак, літає нижче 20 метрів, та має вантажопідйомність не меньше 800 кг. Відповідь 1. немає 2. Агро літаки. Та А-29Н, АТ6, РС-21 та Кюркюш. Можно звісно спитати , який з них краще. Відповідь буде , то що має крила з вуглепластику. Бо композитне крило не бачить радар. Саме тому в описі Кюркюш та А29Н стоїть позначка, що він виконує частину функцій Ф16. безпосередня підтримка піхоти. За рахунок чого??? Тож якою має бути бомба, щоб могла подолати відстань в 12 км при скиданні з висоти 100 метрів під кутом 45 градусів зі швидкістю Тукано. звісно вагою 250 кг? Яка швидкість А29? Проблема завжди в логіки питання. Та послідовності питань. Як курка та яйце. Що вам потрібно? бомба чи літак? ПС. 67% німців за надання військової допомоги Україні. Це просто назва. надання. Скандинави балти ця цифра майже 90%. Це цифри віри в перемогу. мої цифри.
4"30 то шо сидиш і дивишся чи попаде чи ні і якшо попаде то всьо?? і шо логічно технічно нічого не зробиш крім того як піти ? а якісь додатковий тунель 2-3 м в бік в глибину?
то виглядає війна отак десь?...пілся того всього тебе як піхоту закидують десь на голу позицію і ти сам роздупляешся виживаєш як можеш, поки чудом не прийде заміна і так по колу? тобто конкретних планів в тебе якихомь не буде ітд..мінЯй тоді рід військ хіба шо.. а шоб змінити його треба вивчитись, знати ітд
Дякую за корисну інформацію
Все що вище рівня землі - буде розбите. противник виявляє якусь точку і довбає її фпв дронами, скидами. Довбає поки не розібʼє вщент. Вхід бліндажа в якому всі живуть стає і спшкою і вогневою. Звідти і з дронами воюють і з наступаючим противником. Все що укріплюється це всередині бліндажа: Перестінок з мішків перед входом - маст хев, а то і не один. І нори. Тобто в бліндажі лабіринт. На вході сітка хоч яка щоб фпв путався.
@ йдеться про реальний мінімум, щоб любий боєць міг залізти у будь яку шпарину або цілий/розвалений бліндаж і там максимально довго протриматися!
Як відноситесь до ВОПа з габіонів???
Фальшиві позиції теж допомагають, тим більше, що їх робити легше ніж справжні.
Траншея це траншея. А габіони танком чи з крупняка розбираються на ура.
Відоси толкові, не знаю як потрапив на цей канал, але цікаво і корисно. Дякую, не опускайте руки, якщо я знайшов канал, то і інші теж знайдуть з часом.
Дякую за підтримку!!
б/к - танк т72 має 44 постріли ( 22 в автоматі зарядження і 22 в укладці бойового відділення). танк т 80 - 38 пострілів ( 28 в каруселі автомата зарядження і 10 = 3 +7 в відділеннях).танк т90 від 40 до 43 пострілів - 22 в автоматі зарядження і 20 в укладці. час заряджання постріу 7 секунд, зміна типу пострілу до 12 секунд. Дякую вам за ваше служіння ! Нехай береже Господь вас і побратимів.
Не чув,щоб хтось возив на т72 44 заряди...треба провірити
Чергове відео, користь від якого неможливо переоцінити... Дякую!
Дякую за розуміння важливості цих питань.
Дякую Вам за службу! Дуже потрібна і важлива інформація для військових та і цивільного населення також!
Дякую за те що ділитесь досвідом і повернулись на RUclips 🤝
Ciekawy kanał, dobrze jest posłuchać praktyka. Chętnie widział bum więcej rysunków.
Jezu Marije nie spodziewałem spotkać tu polaka.
@@РоманЯкушко-й3ь Tutaj łatwo się spotkać z każdym, a Polacy bywają wszędzie, nawet w Ukraińskich okopach
Відео зараз буду дивитися,бо корисне,і викладаєте ви чудово.❤❤❤
Як завжди, все чітко та ясно, Дякую!
Дякую друже за цінну інформацію. Бережи тебе Бог. Слава Україні!
Дякую за службу! Дуже добре і якісно пояснили про фортифікації!
дякую за науку. воно наче і очевидно, але...)
Щасти вам, хлопці !!
Дякую за вашу працю. Підтримую канал 👍👍👍 Успіхів у розвитку каналу 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дякую вам за вашу працю і Слава Україні!
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ! 😇
СЛАВА УКРАЇНІ! 🫡
СЛАВА ЗСУ!🔥
ДЯКУЮ ВАМ! ❤
Дякую за роботу. Важливі питання. Слухаю уважно.
Дякую за науку, планую взимку долучитися.
Дякую за науку! Знання безцінні. Сам вподобав та поширив і усіх свідомих українців закликаю зробити те саме. Не допоможемо самі собі, не допоможе нам ніхто. З нами Бог та Україна!
Дякую за підтримку!
Дякую ЗСУ за те що робите світ чистіше.
Дуже Вам вдячний за чергову лекцію !!!
Дякую за науку! Інформація дуже важлива і в учебках про таке швидшеза все не говорять.
Дякую
Дякую за корисний контент!
Дякую за важливу та корисну інформацію!
Дякую за пояснення! Усе чітко і зрозуміло! Переможемо!
Так і буде!
Вітаю! Дякую за цікаве відео, Слава ЗСУ ! Вподобайка на підтримку !
як завжди, корисне відео
Дякую!
Ні пуху, ні пера!
Дякую за відео і коментарі! В будь якому разі для себе щось корисне знаходиш
Дякую за службу
Дякуємо
🤙🇺🇦❤️🖤
Толково 👍
Дякую,друже,за інформативні відео.Дуже хочу почути про тактику роботи стрільців в обороні та атаці.Типові дистанції бою?Максимальні дистанції бою?Куди ціляться та як стріляють(одиночні/черги)?Дообладнання стрілецької зброї?Ваша оцінка реальної ефективності стрілецького вогню? І так далї.
Буду дуже вдячний.
Треба писати довгі безглузді коментарі , щоб просувати відео!!
Дякую за відео , дуже корисно.
:) дякую
Дякую за вашу роботу!
Декілька днів тому було відео де боєць батальйону к 52 тримав позицію один проти шести…,в той же час читав інформацію,що на іншій позиції наших четверо чи шестеро забились у бліндаж де їх штурмова група закидали гранатами..
Завжди виникало питання:як не допустити штурмову групу до окопу? Іде мінометний обстріл,літають фпв,скиди…
Має бути прихована спостережна позиція? Як діяти,коли всі поховались по норах??
Ktoś musi czuwać w okopie. Przydatny jest też peryskop.
В тому і суть відбиття штурму, що позиція має бути готова до того щоб не ховатись в бліндаж.
У відео про ПКМ ви казали що в подальшому розкажете про облаштування позиції кулеметника. Було б класно побачити таке відео від вас
якщо протяжність вашоі лініі відповідальності , завелика , то особовий склад буде розтянутий , висновки , кожен боєць майстер своєі справи , відповідальність за себе і підрозділ , звязок , і совокупність засобів ураження , плюс підтримка , артилеріі , мінометів , фпіві , і дуже треба увагу , уділити , суміжним підрозділам , стики зон відповідальності , і як учили нас в свій час бойові офіцери і прапорщики , скільки б у вас не було в підпорядкуванні людей , " боевое охранение" меншим числом , спасаю більше число , афганістан.вч 42227 гайжунай .
Такі люди мають будувати і превіряти якість лінії оборони, а не бараги які хочуть заробити.
Стосовно фортифікацій. Я вражений як в нас втановлюють бетонні доти на рівнинах, а зверху роблять наспи який мало того, що виділяється по рельєфу так ще колір грунту сильно контрастує і це дот видно за кілька кілометрів
Це лютий треш, і таке всюди.
А все ж насправді дуже просто. Цивільні, якими такі позиції споруджуються, повинні робити це з відома, під контролем та наглядом начальника інж. служби чи групи інж. забезпечення бригади, що є відповідальною за оборону конкретного району. Він же має нести повну відповідальність за якість, місце розташування, замаскованість такої позиції. Відповідальність не на словах, а з умовою, що якщо така позиція буде обладнана недбало, то він сам її і триматиме.
@@bungalobarbudosua6023, ну так роблять згідно відповідно планів придуманих міністерством оборони. Це в штаті в Києві придумули такі укріплення. Вище командування генеральське потужно кваліфіковане.
Дякую за Вашу працю. Є якась рекомендація який окоп має бути в протяжності на певну кількість людей? 2 пункт, так не класти усі яйці в один кошик. Хтось казав, тре дбати про зброю, бо це твій єдиний друг
Героям Слава
Вітаю! Цінна інформація. Цікава Ваша думка, скільки +- часу боєць може ефективно виконувати обов'язки на бойовій позиції (скільки оптимально має тривати зміна)?
Залежно від того на якому етапі на даний момент облаотування позиції.
Якщо позиція тільки облаштовується - то зміни лиш для того щоб від виснаження не повмирати.
І в загальному я не прихильник змін
На вопі повинен бути взвод. І його повинен міняти інший взвод.
@bungalobarbudosua6023 Скільки часу, безперервно, беззмінно, взвод може ефективно виконувати бойову роботу на позиції?
Залежно від того яка ситуація.
В мене рота безперестанку на позиціях два роки. Ніхто не мінявся, завдяки чому всі штурми відбиті.
Але там де каби прилітають по посадках, або де ВАЖКІ штурми через день - звичайно швидше всього так не вийде.
@@vitaliy8797 залежить від багатьох факторів. Навіть від запасу продуктів і їхньої номенклатури. Якщо люди вміють приготувати з наявного навіть без вогню це один варіант, а якщо їдять сухпайок це інша і значно гірша ситуація.
Підтримки та подяки коментар, що складається з декількох слів.
А чому не розробляються системи проти м'ясних штурмів?
Типу покращених фортифікаційних загороджень та об'єднання їх з металевою сіткою Егоза, сльозоточивий газ, повітряний підрив оборонних гранат-скидів на висоті 2-5 м над землею?
А що там розробляти? Скиди гранат зазвичай так і відбуваються.
Про фортифікацію взагалі мовчу. Там де стоїть адекватний підрозжіл і командування - єгоза натягнута.
@bungalobarbudosua6023 на всяких відео не видно скидів з системою типу "Laser Deton"...
Капають окопи екскаватором і кидають туди складену сітку, яку не розтягують. А в суміжних містах до цих позицій дорожники кладуть асфальт та саджають клумби квітів...а тепер відступають з тих позицій.
Я більше звертаю увагу на позиції що на даний момент утримуються..
Фортифікація на оперативних рубежах чи на запасних кільцях оборони то вже не мій масштаб.
Дякую.
@@ДмитроСкляренко2012Є і така дурість, і можливо навіть занадто багато такого дебіліз у
+
Из России, против войны. Сейчас танки работают издали как арта, наводят и корректируют с дронов, либо сначала идёт разведка, карта ориентиров и вперёд. Хороший вариант это посмотреть тем же мавиком ссвою позицию с разных углов, разного зума и, естественно в IR режиме. То что война это искусство обмана это ещё Сунь Цзы писал. Война это не дуэль это добивание, это медик в качестве приоритетной цели, это засады на эвакуацию и прочая грязища, потому война это ужас и все выжившие после неё солдаты, даже без ранений, никогда психически не будут прежними.
Вітаю
Що думаєте про бронековдри та їх використання в облаштуваннях позицій
Якраз те що треба
@ Дороге задоволення)
Краще розберіть фінансове питання... Скільки буде коштувати 1 куб викопаної землі, 1 куб брусу, 10м єгози, 20 мін ТМ-62 .... скільки коштує обладнати під ключ 1 позицію.
В основному мова йде про влаштування передових позицій, і тоді це не про гроші, а про кількість і навченість особового складу, доставку тих самих матеріалів до позицій. Чи треба на це все гроші? Звісно треба, але все впирається в організаційні проблеми.
Можна рахувати для ВОПа який будується за 20км від нуля, але знову ж таки, основні проблеми будуть з людьми і організацією, а не безпосередньо з грошима.
Мавпи виду людина розумна мають ще довго жити без воєн (років 150-200) для того, щоб стати мавпами людина цивілізована. А поки-що війна, як явище, офіційно на Землі не заборонена, то нам, мавпам виду людина розумна, треба створити парламент Землі і за це всім разом проголосувати. Парламент Землі створить уряд, суд, закони і армію Землі в яку об'єднаються всі армії. Головним законом Землі стане закон, що забороняє війну на Землі і в сонячній системі. І тоді, при спробі будь-якої держави, чи організації почати війну, уряд Землі відразу це зафіксує і суд Землі накаже війну зупинити. Для цього армія Землі розгромить нападників, заарештує всіх причасних до розв'язування війни і суд накаже всіх винних в порушенні закону по закону. І тоді, поживши довгенько без воєн, ми зрозуміємо, що віна - це дикість, рецидив дикого існування, коли було потрібно, для того щоб просто жити, вбивати тварин, щоб їх з’їсти. Але тварин ставало все менше, а людей все більше. Тоді виникла конкуренція за м’ясо і люди почали вбивати один одного, при чому часто з’їдаючи вбитих. І так продовжувалося тисячі років, поки не появилася писемність і якась культура, держави. Державний устрій вже не вимагав їсти вбитих ворогів і полонених, але війни продовжував для захоплення територій і населення інших земель. І нам нібито передовим, а насправді псевдо-цивілізованим пора нарешті стати цивілізованими ! Цивілізовані люди не воюють в принципі, навіть роботами. Вони всі спірні питання вирішують в суді згідно законів, які самі і приймають. І головний закон, що демонструє цивілізованість є офіційна заборона війни !
Вже були всякі ООНи і всяка така схожа дичина. Що вони зробили?
То є життя.
Слабших ображають в садочку, в школі, в армії, в політиці і так далі.
Нас і щимлять всі з усіх сторін тому що ми слабкі. Моє бачення на даний момент таке.
+!
Такий самий стрьомний почерк як в мене )))
:) це ще не найгірше в мені :)
++
Треба відступати на облаштовані замасковані комфортні позиції
Іноді можна і наступати з під вогню в бік противника, якщо лінія зіткнення на достатній відстані.
О, запиляйте відео про найкращі лопати для окопування, які по відгукам прям топ. Це ж тепер зброя 1
Подумаю.
хехе, гарний клікбейт на прев'ю поставили)
:)
Тоді яка оптимальна довжина має бути бойової позиції?🤔
Не більше ніж 10м на бійця.
Залежно ще від того як там з резервами і так далі.
І залежно від тактики командира.
Є люди які спеціально запускають орків в свої траншеї - і потім просто дронами їх там затискають.
Важко обороняти, коли немає підтримки арти чи танчика.
Важко. Дуже важко.
А як впливають на бойові спроможності побиті бусифіковані кріпаки?
Коли бусифіковані кріпаки потрапляють до командира-нитіка, то впливають максимально погано.
Метровий бункер тримає пряме влучання 152 снаряду, а закриті ходи сполучення захищають від фпв.
Напишіь рапорт комбригу, щоб техніку дали і побудували.
Про метровий бункер і 152 мм - дуже смішно :)
@bungalobarbudosua6023 коли солдатами затикають діри на фронті, щоб вони по норах виживали, стає не смішно, дивлячись на безтурботне життя цивільних.
Допоки не буде укріпрайонів кацапи будуть продавлювати фронт.
@@bungalobarbudosua6023бліндаж в три накати колод 152 трощить на друзки
@bungalobarbudosua6023 метровий залізобетон може пробити лише спеціальний снаряд
Що міряють метром? Площу чи насип на стелю?
(с) Константин Фартушный
--------------------------------------------
Строго по цьому відео.
Пропущено слово " вогневих" . Вогневих позицій.
Це принципова помилка автора, що він розглядаю " позиції" відірваною від " системи вогню" .
Стійкість позицій залежить в першу не від фортифікацій , а від якості системи вогню.
Система вогню повинна спиратись в першу чергу на вогонь непрямою наводкою.
Не прямою наводкою!
Це критично важливе розуміння для побудови вогневих позицій.
Тобто , ви, як командир , спочатку повинні скласти систему вогню. Так , з карточок вогню. А вже потім відбудовувати позиції.
Я кажу про " карточку" і маю на увазі не дурний малюнок на папері. А розуміння стрілка особливостей його зброї. Тобто " карточка" спочатку. Спочатку стрілок має вибрати позицію , а вже потім свій вибір оформити "документально" . Довести офіцеру чому і де саме він вважає потрібно встановити вогневий засіб ...
2. Другим фактором стійкості оборони, є можливість відновлення вогневого потенціалу. Так, на вогневий потенціал впливає і фортифікаційне обладнання позицій. Так, впливає.
Але набагато більше впливає на вогневий потенціал то можливість поповнення БК.
Повністю приймаю вашу точку зору, оскільки вона я повністю правильна. Дещо я виклавв трьох крайніх відео, дещо буде далі. Оргпнізації истеми вогню буде присв'ячено як мінімум 2 відео. Вийду з лікарні і займусь цим.
Дякую.
Позиції з габонів розкажіть плюси і мінуси !!!
на жаль поки головний фактор це ніяка підготовка мобілізованих....іноді два рази постріляти дадуть і все....без перебільшення 😢...а так вдячний... слава ЗСУ
Держитес украйнци❤
Вклоняю коліно, перед людьми , що вірять у можливість виграти цю війну Корпусами, мотивацією .... та і взагалі людьми. географічними назвами.
То ваш вибір, а не Ваша доля.
А я, як завжди. Добре що зявився ШІ.
Без бомб, без повітряної компоненти , війну не виграти. Навіть не так. Досить виграти повітря, щоб виграти і море.
Нам потрібні бомби. Бо бомби це інфраструктурна зброя. Проти агломерації. Бомби вагою від 100 до 250 кг.
Тож два питання до ШІ.
1. Яка ракета виробництва росії може збити літак на відстані 12 км та на висоті меньше 20 метрів?
2. Який літак, літає нижче 20 метрів, та має вантажопідйомність не меньше 800 кг.
Відповідь
1. немає
2. Агро літаки. Та А-29Н, АТ6, РС-21 та Кюркюш.
Можно звісно спитати , який з них краще. Відповідь буде , то що має крила з вуглепластику. Бо композитне крило не бачить радар. Саме тому в описі Кюркюш та А29Н стоїть позначка, що він виконує частину функцій Ф16. безпосередня підтримка піхоти.
За рахунок чого???
Тож якою має бути бомба, щоб могла подолати відстань в 12 км при скиданні з висоти 100 метрів під кутом 45 градусів зі швидкістю Тукано. звісно вагою 250 кг?
Яка швидкість А29?
Проблема завжди в логіки питання. Та послідовності питань.
Як курка та яйце.
Що вам потрібно? бомба чи літак?
ПС. 67% німців за надання військової допомоги Україні. Це просто назва. надання.
Скандинави балти ця цифра майже 90%.
Це цифри віри в перемогу. мої цифри.
4"30 то шо сидиш і дивишся чи попаде чи ні і якшо попаде то всьо?? і шо логічно технічно нічого не зробиш крім того як піти ? а якісь додатковий тунель 2-3 м в бік в глибину?
то виглядає війна отак десь?...пілся того всього тебе як піхоту закидують десь на голу позицію і ти сам роздупляешся виживаєш як можеш, поки чудом не прийде заміна і так по колу? тобто конкретних планів в тебе якихомь не буде ітд..мінЯй тоді рід військ хіба шо.. а шоб змінити його треба вивчитись, знати ітд
Можна молитись. Переважно ми молимось.
Якщо викопаєте тунель - буде супер. Є тільки пару малесеньких нюансів :)
@@bungalobarbudosua6023 ааа ну та ,,, викопати ше треба буде, якщо не задихнусь ітд..жостко..
@@bungalobarbudosua6023Молитва заспокоює. Це правда. Повертається спокій і починаєш міркувати розслудливо наскільки це можливо в таких умовах.
Дякую
+