Про роботу інверторного генератора так детально ще ніхто не розповідав. Окрема подяка за детальний опис роботи генератора на газу з послідовністю підключення. Зробив багато висновків і вже знаю, що оберу собі Кьонер Сонен.
Дякую за відео, коротко, доступно інформативно, гарна робота! Дуже влучно сказано про те, що не потрібно дотягувати ключем шланг приєднання газу до моделей 3100IGSта 2100IGS. Це важливо!
Користуюсь моделлю 3000 на газу вже другий рік. Супер генератор, поставив неподалік і по шуму не заважає можна спокійно знаходитись на дворі. Відповідає дійсності що заявлено - це факт. Легкий , зручний та ергономічний. Дитина 8 років заводить сама) Дякую за огляд!
Почнемо з початку. Це НЕ НІМЕЦЬКА КОМПАНІЯ!!! Це КИТАЙСЬКА Компанія! Китайці роблять хитро, реєструють в Європі компанію на європейський лад, а продукцію насправді виробляють в Китаї. І так, в Німеччині також продають такі генератори. Брати можна, хоча й переоцінені, переплачуємо за уявну крутизну марки.
Не варто хвалитися відзнаками які ви показали на відео. Це "медальки" куплені за гроші, вони нічого не означають. Організатори подібних рейтингів, конкурсів зазвичай самі зв'язуються з брендами, та пропонують включити їх в свій ТОП за певну оплату
@archuk7775 в даному випадку автор заливав мастило бренду Oleo-Mac густини 10w-30. Крім того, можемо порекомендувати використовувати мастила від торгових марок STIHL, Husqvarna, AL-KO та Koner&Sohner)
Alternator - це не альтернатива а генератор на англійській мові! Альтернатива це alternative. Але в цілому відео досить гарне: зрозуміла викладка, пояснення про індекси моделей. Вподобайка
Він такий німецький , як і в мене Fogo польський. Це просто якісний Китай , навіть фурнітура схожа на Fogo , зроблено на одному заводі. На рахунок якості не маю зауважень , ціна тільки як за німецький бренд.
Вітаємо! На сьогодні більшість виробників переносять свої виробничі потужності у Китай, і в цьому немає нічого поганого. Це всього лише оптимізація виробничого процесу, не більше. Ключову роль у якості продукції грає не завод та країна, де він знаходится, а сам виробник, що контролює якість та затверджує стандарти виробничого процесу) Якщо ж говорити саме про Koner&Sohnen, то головний офіс та інженерний кампус компанії знаходяться у Німеччині. Розробкою та тестуванням продукції займаються Німці, а тому й бренд по праву можна вважати німецьким😊
@@DalekOff Айфон имеет право продаваться в любой стране, а этот ящик не имеет, т.к у него нет Европейского сертификата. Это даже не серый импорт, а черный. Его нельзя купить в Германии, т.к. в нем нет никакого качества, тем более немецкого. Примерно посчитал, что на входе в Украину он стоит на 30% дешевле, чем на сайтах у продаванов.
@@instrument_centr Каким тестированием, что ты мелешь? Какие пля, стандарты. В технике немецкой шаришь? Адрес главного и не главного офиса есть? Коня -соня , он же гога, он же Жора, и пяток марок нарисую только для КС4000iE. Только разного цвета крышки. Возми инструкцию с кони-сони и покажи где слить масло, а скачай с Lifan КР4500iЕ , там есть, хотя они не скрывают,что Китайский бренд. А если крышки делают красными, он Чехия, синие Италия. Ключевую роль в Украине является продаван накрутивший две цены и вешающий лапшу,что там немецкое качество. Я бы посмотрел на немца, который тестировал коня-соня и разрабатывал. Это единственный немец у которого руки из опы.
Альтернатор означає "генератор змінного струму", а не "інший".😂😂😂 Також не сказав про головну відмінність між звичайними та інверторними генераторами. Звичайний генератор повинен підтримувати постійну кількість обертів двигуна, бо саме вона формує частоту струму на виході. Інверторний генератор може мати будь-яку кількість обертів, бо напругу і струм формує інвертор. Саме тому інверторні генератори економлять пальне.
Не рекомендовано, через нестабільний тиск та домішки. Це може призвести до передчасної поломки та коливань в обертах двигуна. Рішення та майстри які можуть все правильно зробити є, але виробники не радять такий метод підключення.
Вітаємо! Хоч виробники не передбачають такого сценарія роботи, але газобензинові генератори працюють від магістрального газу. Але для підключення генератора вам потрібно звернутись до фахівця, який має досвід у встановленні генераторів на магістраль. Оскільки тиск у мережі може бути або занизьким, або ж зависоким, потрібно буде встановлювати або підвищуючий, або ж знижуючий редуктор.
0.4 л / кв - на початку відео - це просто так про якийсь ефімерний генератор бо вже потім нам кажуть що генервтор 2.8 квт при 50% навантаження пропрацює на 4 ліирах палива 2.7 години. ТОБТО більше 1 л / квт.
Вітаю, щось ви наплутали у себе в розрахунку. У відео саме 0,4 літри на 1 кВт/г потужності. У розрахунку ви за ули поділити на потужність генераторів, що б отримати витрату саме на 1 кВт/г
@@vasik363 Дякую, що намагались мене перевірити. Ось як порахував: 2.7год×2.8квт×0.5 = 3.78 квтг, бак 4 л, тобто трохи білтше 1 л на 1 квтг. Що тут не вірно?
@@dmytromural зрозумів різницю. Ви ще взяли 50% рекомендованого навантаження (вони ж тільки на обкатці!?). У відео 99% що рахують по номінальній потужностей...
@@vasik363 він у відео чітко каже все. 2.7 години на повному баку... Бак 4 л. розрахунок зроблено при 50% навантвження. Саме так написано і в характеристиках на оф. сайті. Тобто 0.4 л/квт - це про якійсь інший - ефімерний - генератор.
Доброго дня! Раді, що ви задоволені своїм вибором) Стосовно роботи на газу - так, він може. Але насамперед радимо знайти людину, у якої вже є досвід підключення таких генераторів до мережі. Тиску у магістралі може бути недостатньо, або ж навпаки - забагато. Залежно від цього треба буде ставити редуктор, що буде підвищувати або ж знижувати тиск)
@@DalekOffплотность газовой смеси в магистрале около 0,7-1,0 кг на кубометр, то есть сжать нужно раз в 500. Для этого нужен не редуктор, а компрессорная нагнетающая установка, которой необходимо работать как минимум от электричества. Газ необходимо в куда-то сжимать, самостоятельно подключать потребителей газа нельзя. Все эти издержки не рентабельны на малых мощностях и расходах газа.
@@andrewvyshnevsky6556 Не неси чепухи если не разбираешься в этом! Если ты не в курсе то на балон ставят редуктор для понижения давления(а не подключают на прямую к генератору)! Обычные генераторы с газ/бенз спокойно работают на магистральном газе
Каталог генераторів можете переглянути на нашому сайті - instr.com.ua/ua/generatory/ . Усі ціни офіційні, тобто встановлені виробником. А на сайті є пошукова система та зручні фільтри, які допоможуть вам обрати генератор під ваші потреби😊
ну блін якої імпульсної сили у цих генераторах просто видається 12 вольт замість 14.4 тому і акумулятор небуде заряджатись (а то авто зарядне що ви показали не видає блін ніяких імпульсів воно прості 14.4 вольта видає з однієї сторони + з другої -(воно називається імпульсним бо при трансформації з 220 і частоті 50 герц повишається до більш високих частот щоб використовувати малий трансформатор і потім після отримання тих перемінних14.4 вольта з високою зміною полярності випрямляється за допомогою діодгого моста на постоянний + і постоянний - (аа генератори топ)
Дякуємо за відгук! У відео малось на увазі, що для акумулятора важливо, щоб струм, який подається на нього під час заряджання, періодично змінював свою силу. Це і описано у характеристиках зарядного пристрою, показаного у відео. Такий принцип заряджання важливий для збереження ресурсу акумулятора. Але ви дуже гарно доповнили та розкрили цю тему👍 Дякуємо, ми обов'язково врахуємо надану вами інформацію при написанні майбутніх сценаріїв!
@@instrument_centrструм сам по собі змінюється в залежності від зарядки акума. це називається CC (constant current) який потім переходить у CV (constant voltage). Тобто звичайний блок живлення з обмеженням по струму - автоматично буде працювати в такому режимі. Імпульсами дійсно заряджають, але вбиті акуми, які вже потрібно реанімувати.
@@instrument_centr надіюся це станеться досить скоро, бо я вот вибираю між цих 2-х генераторів, і на ютубі такого порівняння немає…навіть булоб глянути всередину двох генераторів, де мідна обмотка товстіша, і запчастини надійніші, там де якісніше плата зроблена , матеріали корпусу іт.п..гарантую відео набере сотні тисяч переглядів
Якщо купувати для короткочасного використання і давати переодично "відпочити" і ні в якому разі не перевантажувати а використовувати максимум 2/3 потужності то цей далеко не найкращий китайський ширпотреб буде працювати. Це китайці зареєстровані в Німеччині,може є якась конторка в частіше може і не бути. Юридична адреса і все. Це як продають в Україні Elenberg під видом Німеччина а по суті китаєць з росіянином власником.
1. У меня инверторный генератор 4 кВт.. какую максимальную нагрузку можно подключать в эко режиме? 2. Можно ли с нагрузкой до 4 кВт постоянно использовать генератор в эко режиме? Дякую.
@@Nektoparanoik берешь инструкцию с кацапско- китаицкого генератора и все с картинками и сливными пробками. В местной инструкции этого нет. Я когда открыл инструкцию и прочёл ТРИ раза, просто ее выбросил в помойку.
@@instrument_centr Дофбоньки, кто купил коня-соня. Там если инструкцию посмотреть, просто ржачь. Возьми с китаицкого переведи и то больше полезной инфы, даже со схемой. Алени, скинуть вам инфы?
Вітаємо! Погоджуємось, при теперішніх інтервалах відключень такого об'єму паливного бака може бути замало для безперервної роботи генератора. Та річ у тім, що більшість генераторів формата валізи мають об'єм від двох до п'яти літрів, що і дозволяє зробити їх настільки компактними. А компактність, все-таки, є головною перевагою таких агрегатів🪶 Якщо вам не зручно періодично доливати паливо у бензобак, можна обрати не валізоподібний інверторний генератор, а стаціонарний. У нього буде значно більший бачок)
@@instrument_centr идеально - такие подключать к магистральному газу - при стационарном использовании - это надо ставить китайский карбюратор газ-бензин. Ну вообще я дома поставил мини-сес и блекауты проходят мимо меня
Німецька якість зломилась через дві годи. Вже три тижні в сервісному центрі. За цей час навіть не зробили діагностику бо в них завал. Гроші на вітер....
Ми не можемо відповідати за абсолютно кожну модель яка сходить з конвеєра виробника. Саме тому ми перед відправкою чи продажем повністю перевіряємо агрегат в роботі. Статистика продажів нашого магазину позитивна, за весь час не можемо згадати жодного заводського браку. А щодо роботи сервісного центру - нажаль така ситуація не тільки даного виробника, ай у кожного в Україні. Був період коли сервіси були просто перевантажені а майстрів з відомих причин не вистачає.
@@instrument_centrвиробники які цінують свій імідж, у випадку якщо не можуть виконати гарантійний ремонт у 14-ти денний термін видають акт компенсації, як того і вимагає чинне законодавство. Або хоча б як мінімум зв'язується з клієнтом і домовляються про збільшений термін ремонту а не хвалять і розказують історії про те як їм важко. Важко зараз всім.
Доброго дня! Ціни на сьогоднішній день такі: KS 2100i S - 30 599 грн, KS 2100iG S - 34 499 грн, KS 3100i S - 35 999 грн, KS 3100iG S - 39 999 грн. Усі ціни офіційні, встановлені виробником. Також хочемо повідомити, що при першій покупці у нашому інтернет-магазині ви матимете можливість отримати 5% знижки, що дозволить вам зекономити чималу суму при покупці😀
Нужно было сказать,что стоимость одной только платы(а её приобритение,ещё то,удовольствие) равна половине стоимости генератора,к тому же,выход её из строя,не такая уж редкость,об этом говорят в сервисах🤔 и как правило,вину возлагают на пользователя😂
Основная причина выхода из строя платы - это встречка! Люди тупо забывают отключить от сети генератор, а потом ноют и орут про брак и т.п. и требуют бесплатного ремонта (а это не гарантийный случай)
@@DalekOff да не только,встречка, в 3х случаях из 10,не качественная сборка или детали..ну естественно, вину перекладываем на покупателя🤗.не будет лишним,предупредить покупателя, о стоимости ремонта подобных девайсов,🤔
@@simbiozful Брак бывает везде(при том что большинство генераторов только названием отличаются, а начинка одинаковая)! У меня под боком ремонтник и 99% поломок это тупо прогорание клапанов из-за плохого топлива либо встречка
@@DalekOff оно то так,но брак браку рознь и брак в генах данного типа,обойдется покупателю гораздо дороже,чем на обычных,да еще и сами платы поискать нужно их нет в сервисах..у нас клиенты по несколько месяцев их ждут...был даже случай,что после замены,клиент через полтора месяца снова принес аппарат в ремонт
@@simbiozful Как повезет, у одного будет работать годами, а у второго с сервиса не вылазить! У меня на работе уже 6 лет работает, и всего 1 раз клапана поменяли, а так всегда на выезды таскаем, а во время отключения домой забирали
Вітаємо) У відео вказані характеристики, що заявляють виробники, з якими ми співпрацюємо. На практиці, споживання палива дійсно може відрізнятись в залежності від налаштувань карбюратора, якості самого палива або стану двигуна генератора😊
Не понятно как сливать из него отработанное масло... Или нам предлагается только доливать новое в старое?... Но тогда это уже косяк конструктива! Есть большие сомнения что эту технику разрабатывали настоящие немцы🙄
судя по расходу на 1 квт/ч КПД у инверторного генератора в 2 раза выше, чем у обычного? ггг, смешно. и оказывается заряжать аккумы надо импульсами? какое дилетанство...
Так да. Він же споживає менше для видачі наприклад 3кВт. В мене інвертор на 3квт за 50годин спожив 23літри. А звичайний бензиновий з номіналом в 3.2 за такий час спожив 48 л.
Наші вітання) Ви все чудово зрозуміли😃 Інверторний генератор менше споживає бензину, оскільки має менший за розмірами альтернатор, а, відповідно, й менший бензиновий двигун. І так, для заряджання акумуляторів потрібен імпульсний зарядний пристрій, оскільки він дозволить максимально зберегти ресурс акумулятора⚡ Він періодично збільшує та зменшує силу струму заряджання, щоб акумулятор не закипів. А при заряджанні акумулятора на 80-90% зменшує силу заряджання до мінімуму та "доводить" його до повного заряду.
Буквально за минуту наткнулся на инфу. Оказывается, если Немецко Коня-соня перекрасить в синий цвет, и продавать под брендом Украина, то он будет стоить на 10000 грн. дешевле. )))) . Гуглим EnerSol EPG-4000ISE , там двигатель собственной разработки)))))), продают на барабане в Харькове.))) Я лапоть, купил себе Немецкий, правда за 35 тыс, с доставкой вышло дороже, но модель KS 4000iE S. Меняем буквы и весь секрет. Надо было брать Lifan 4500, чисто китаец, а кто хочет хундай, еще переплатит в полтора раза. Китайцы ржут.
Где то отзыв о коне читал. Купили и он сразу поломался, притянули в сервисный центр, а запчастей нет, очередь на месяц. Плюнули на гарантию и отдали какую то контору.
В мене 2100 igs. Не перемикається сигнальна лампа вида палива. Не робить сумарний лічильник мотогодин. Звонив для консультаціі - нікого, як кажуть, немає вдома. Хтось можливо знає як усунути трабл?
Вітаємо! Нам шкода, що у вас сталась така прикра ситуація з генератором( Ось номер телефону офіційного сервісного центру Koner&Sohnen у Києві - (096) 967 43 31. У зв'язку з високим попитом на ремонт генераторів та мобілізацією деяких співробітників, їх сервісний центр працює понаднормово, тому на опрацювання заявок йде кратно більше часу. Та попри це, хлопці там фахові та відповідальні, тому ми впевнені, що вони допоможуть.
Кеня -соня не имеет ничего общего с Германией. У него нет Европейского сертификата, и посредственное качество. Взял его только из-за ценника, без диллера. Правда другую модель. Если красные крышки, то он из Чехии, Синие становится итальянским, зеленые Германия. Иногда делается Хундаем, желтый -Лифан. Документация, ну просто кривой перевод с китайского. Пришлось гуглить Lifan KR 4500iE и переводить. В инструкции коня-соня не указал даже как слить масло при замене. Есть на ютюбе только видос от торгашей, так коменты владельцев, они генератор наклоняли для слива. Свечу тоже сразу выбросить.
Я Вам так скажу. Генератор, він і нафіг не потрібен. Це дуже дорого. Це не по кишені простим людям, не говорячи вже про пенсіонерів. Стягнутися на генератор та купити можна, не проблема. А далі? Його експлуатація надто дорога. Про бензин я взагалі мовчу, але навіть газ, хоч і дешевше, а всеодно дві-три тисячі в місяць буде вилітати і то - це по мінімуму. Незрівнянно краще - система безперебійного живлення у вигляді зарядної станції чи просто акумулятора з інвертором.
Сильно ошибаешься. Аккумуляция электроэнергии подходит для питания слабомощных приборов (либо мощных но не долго). Посчитай в киллограмах самых эффективных NMC аккумуляторов, сколько нужно для накопления одного кВт*ч (3,6 МДж) энергии. В экв. бензина (сжиженного газа) это меньше 100 грамм. При КПД 100%, разумеется, на топливном генераторе две трети улетит в тепло и вибрации, но газом то можно непосредственно топиться. Это всегда дешевле и эффективнее. Топить/охлаждать помещения аккумуляторами практически невозможно. На крупных мощностях стоимость и сложность электрических преобразователей (сопутка аккумов) так задирает цену, что дешевле обмазываться сотым бензином. И чем ты будешь заряжаться при наличии электрики 4 часа в сутки? За какой счёт бидни люды купят аккумы? Напоминаю, 1 кВт*ч емкости это под тысячу долларов всесте с обвязкой и сборкой. За эти деньги можно купить самый слабый генератор и на сдачу взять бензина на несколько месяцев. Насчёт бидкающихся - пусть идут работать, а не протирать штаны.
Для хоть какого-то комфорта, нужно 10 кВт*ч в сутки на квартиру. Даже если разделить пополам и умножить на 50 квартир в подьезде, то будет 250 кВт*ч. В деньгах это будет тысяч двести долларов, плюс столько же на инвертора и зарядные устройства. Скидывайтесь с пенсионерами.
Хлопець, молодець! Дуже зрозуміло і змістовно. Розкрито всі питання. Гарна мова.!!!
Дякуємо за відгук, далі більше!
Про роботу інверторного генератора так детально ще ніхто не розповідав. Окрема подяка за детальний опис роботи генератора на газу з послідовністю підключення. Зробив багато висновків і вже знаю, що оберу собі Кьонер Сонен.
згоден, це круто було розкласти в собі
Отлизал так отлизал...за скидку или в схеме?
Дякуємо за високу оцінку!
Это чистый китай, причем среднего качества с накруткой 30% по цене.
@@246alfaА каков ваш выбор? Что бы вы предпочли купить за плюс - минус тот же бюджет?
Дякую за відео, коротко, доступно інформативно, гарна робота!
Дуже влучно сказано про те, що не потрібно дотягувати ключем шланг приєднання газу до моделей 3100IGSта 2100IGS. Це важливо!
Щиро дякуємо за такий детальний коментар!
Файне відео, дізнався багато корисної інформації про генератори. Дякую Сергій!!!
Стараємось для наших глядачів!
Користуюсь моделлю 3000 на газу вже другий рік. Супер генератор, поставив неподалік і по шуму не заважає можна спокійно знаходитись на дворі. Відповідає дійсності що заявлено - це факт. Легкий , зручний та ергономічний. Дитина 8 років заводить сама) Дякую за огляд!
Дякуємо вам за ваш відгук, він є дуже корисним😀
Почнемо з початку. Це НЕ НІМЕЦЬКА КОМПАНІЯ!!! Це КИТАЙСЬКА Компанія! Китайці роблять хитро, реєструють в Європі компанію на європейський лад, а продукцію насправді виробляють в Китаї. І так, в Німеччині також продають такі генератори. Брати можна, хоча й переоцінені, переплачуємо за уявну крутизну марки.
Тоді Apple також китайська компанія)
@@thats2easyвы не о том говорите🤔 для примера,возьмите европейскую и китайскую Теслы,небо и земля,по изготовлению(хотя и американские)😂
Вибачте за росiйску,нема украiнськоi розкладки
@@thats2easy Пісюн і палець.
В даному випадку українська
Не варто хвалитися відзнаками які ви показали на відео. Це "медальки" куплені за гроші, вони нічого не означають. Організатори подібних рейтингів, конкурсів зазвичай самі зв'язуються з брендами, та пропонують включити їх в свій ТОП за певну оплату
Молодці ! дуже гарно підготовлена інформація для звичайного користувача. Навідь бабуся зрозуміє ))
Дуже дякую за инфу 😊
Будемо робити ще більше!
@@instrument_centr а яке мастило ви викортовували ? Брент
@archuk7775 в даному випадку автор заливав мастило бренду Oleo-Mac густини 10w-30. Крім того, можемо порекомендувати використовувати мастила від торгових марок STIHL, Husqvarna, AL-KO та Koner&Sohner)
Найкраще відео про генератори, яке я бачив на ютуб. Дякую.
Alternator - це не альтернатива а генератор на англійській мові! Альтернатива це alternative.
Але в цілому відео досить гарне: зрозуміла викладка, пояснення про індекси моделей. Вподобайка
Дякуємо за конструктив💪
Дякую, дуже корисне відео
Гарне відео , підкажете будь ласка як працює лічильник мотогодин. У мене після зупинки , він обнуляеться.
Він такий німецький , як і в мене Fogo польський. Це просто якісний Китай , навіть фурнітура схожа на Fogo , зроблено на одному заводі. На рахунок якості не маю зауважень , ціна тільки як за німецький бренд.
В цьому світі майже все китайське(навіть айфон)! Якщо б його робили(збирали) в Німеччині, то він коштував би в 5 раз дорожче
Вітаємо! На сьогодні більшість виробників переносять свої виробничі потужності у Китай, і в цьому немає нічого поганого. Це всього лише оптимізація виробничого процесу, не більше. Ключову роль у якості продукції грає не завод та країна, де він знаходится, а сам виробник, що контролює якість та затверджує стандарти виробничого процесу) Якщо ж говорити саме про Koner&Sohnen, то головний офіс та інженерний кампус компанії знаходяться у Німеччині. Розробкою та тестуванням продукції займаються Німці, а тому й бренд по праву можна вважати німецьким😊
@@DalekOff Айфон имеет право продаваться в любой стране, а этот ящик не имеет, т.к у него нет Европейского сертификата. Это даже не серый импорт, а черный. Его нельзя купить в Германии, т.к. в нем нет никакого качества, тем более немецкого. Примерно посчитал, что на входе в Украину он стоит на 30% дешевле, чем на сайтах у продаванов.
@@instrument_centr Каким тестированием, что ты мелешь? Какие пля, стандарты. В технике немецкой шаришь? Адрес главного и не главного офиса есть? Коня -соня , он же гога, он же Жора, и пяток марок нарисую только для КС4000iE. Только разного цвета крышки. Возми инструкцию с кони-сони и покажи где слить масло, а скачай с Lifan КР4500iЕ , там есть, хотя они не скрывают,что Китайский бренд. А если крышки делают красными, он Чехия, синие Италия. Ключевую роль в Украине является продаван накрутивший две цены и вешающий лапшу,что там немецкое качество. Я бы посмотрел на немца, который тестировал коня-соня и разрабатывал. Это единственный немец у которого руки из опы.
@@246alfa ты шо вообще идиот? Эти генераторы по всей европе продаются! И в Германии и Польше, и Болгарии
Альтернатор означає "генератор змінного струму", а не "інший".😂😂😂
Також не сказав про головну відмінність між звичайними та інверторними генераторами. Звичайний генератор повинен підтримувати постійну кількість обертів двигуна, бо саме вона формує частоту струму на виході. Інверторний генератор може мати будь-яку кількість обертів, бо напругу і струм формує інвертор. Саме тому інверторні генератори економлять пальне.
Дякую за огляд, дуже допомогло мені в моєму виборі
Приємно знати!
Дякую.Красунчик 👏👍
Дякуємо за відгук💪
Относительно слова "сопротивление" как физическая характеристика проводника правильно использовать слово "опір"
Найкраща пізнавальна інфа. Пацан- профі.
Газові генератори працюватимуть на мережевому газу ?
Не рекомендовано, через нестабільний тиск та домішки. Це може призвести до передчасної поломки та коливань в обертах двигуна.
Рішення та майстри які можуть все правильно зробити є, але виробники не радять такий метод підключення.
❤
Добре розповів. Тільки не зрозуміло, а від магістрального газу (метану) генератор робе?
Вітаємо! Хоч виробники не передбачають такого сценарія роботи, але газобензинові генератори працюють від магістрального газу. Але для підключення генератора вам потрібно звернутись до фахівця, який має досвід у встановленні генераторів на магістраль. Оскільки тиск у мережі може бути або занизьким, або ж зависоким, потрібно буде встановлювати або підвищуючий, або ж знижуючий редуктор.
0.4 л / кв - на початку відео - це просто так про якийсь ефімерний генератор бо вже потім нам кажуть що генервтор 2.8 квт при 50% навантаження пропрацює на 4 ліирах палива 2.7 години. ТОБТО більше 1 л / квт.
Вітаю, щось ви наплутали у себе в розрахунку. У відео саме 0,4 літри на 1 кВт/г потужності. У розрахунку ви за ули поділити на потужність генераторів, що б отримати витрату саме на 1 кВт/г
@@vasik363 Дякую, що намагались мене перевірити. Ось як порахував: 2.7год×2.8квт×0.5 = 3.78 квтг, бак 4 л, тобто трохи білтше 1 л на 1 квтг. Що тут не вірно?
@@dmytromural зрозумів різницю. Ви ще взяли 50% рекомендованого навантаження (вони ж тільки на обкатці!?). У відео 99% що рахують по номінальній потужностей...
@@vasik363 він у відео чітко каже все. 2.7 години на повному баку... Бак 4 л. розрахунок зроблено при 50% навантвження. Саме так написано і в характеристиках на оф. сайті. Тобто 0.4 л/квт - це про якійсь інший - ефімерний - генератор.
@@dmytromural краще що в автор каналу прояснив ;) Що вони мали на увазі. З урахуванням постійних спроб прикрасити показники думаю що брали без 50%...
У мене KS 2100iG S і працює на ура! Весь дім на еко режимі на газі тягне!
Питання до знатоків: він може працювати на природньому газі?
Доброго дня! Раді, що ви задоволені своїм вибором) Стосовно роботи на газу - так, він може. Але насамперед радимо знайти людину, у якої вже є досвід підключення таких генераторів до мережі. Тиску у магістралі може бути недостатньо, або ж навпаки - забагато. Залежно від цього треба буде ставити редуктор, що буде підвищувати або ж знижувати тиск)
@@instrument_centr А ви не в курсі який тиск потрібен? По моделі редуктора нічого не знайшов, а звичайний редуктор(радянського типу) не підходить!
@@DalekOffплотность газовой смеси в магистрале около 0,7-1,0 кг на кубометр, то есть сжать нужно раз в 500. Для этого нужен не редуктор, а компрессорная нагнетающая установка, которой необходимо работать как минимум от электричества. Газ необходимо в куда-то сжимать, самостоятельно подключать потребителей газа нельзя. Все эти издержки не рентабельны на малых мощностях и расходах газа.
@@andrewvyshnevsky6556 Не неси чепухи если не разбираешься в этом! Если ты не в курсе то на балон ставят редуктор для понижения давления(а не подключают на прямую к генератору)! Обычные генераторы с газ/бенз спокойно работают на магистральном газе
А в мене не переходить на газ,не розумію в чому причина (
Де прдивитися каталог, щоб знати ціни?
Каталог генераторів можете переглянути на нашому сайті - instr.com.ua/ua/generatory/ . Усі ціни офіційні, тобто встановлені виробником. А на сайті є пошукова система та зручні фільтри, які допоможуть вам обрати генератор під ваші потреби😊
ну блін якої імпульсної сили у цих генераторах просто видається 12 вольт замість 14.4 тому і акумулятор небуде заряджатись (а то авто зарядне що ви показали не видає блін ніяких імпульсів воно прості 14.4 вольта видає з однієї сторони + з другої -(воно називається імпульсним бо при трансформації з 220 і частоті 50 герц повишається до більш високих частот щоб використовувати малий трансформатор і потім після отримання тих перемінних14.4 вольта з високою зміною полярності випрямляється за допомогою діодгого моста на постоянний + і постоянний - (аа генератори топ)
Дякуємо за відгук! У відео малось на увазі, що для акумулятора важливо, щоб струм, який подається на нього під час заряджання, періодично змінював свою силу. Це і описано у характеристиках зарядного пристрою, показаного у відео. Такий принцип заряджання важливий для збереження ресурсу акумулятора. Але ви дуже гарно доповнили та розкрили цю тему👍 Дякуємо, ми обов'язково врахуємо надану вами інформацію при написанні майбутніх сценаріїв!
@@instrument_centrструм сам по собі змінюється в залежності від зарядки акума. це називається CC (constant current) який потім переходить у CV (constant voltage). Тобто звичайний блок живлення з обмеженням по струму - автоматично буде працювати в такому режимі. Імпульсами дійсно заряджають, але вбиті акуми, які вже потрібно реанімувати.
Цікаво булоб порівняти 2 популярні генератори між собою, який економніший, стабільніше працює при навантаженнях, і т.п..
1)Інверторний генератор MaXpeedingRods MXR3500 ...3.0 квт і макс. 3.3 квт
2)Інверторний генератор Konner&Sohnen KS3100iS... 2.8 квт і макс 3.1 квт
Цілком погоджуємось) Наш канал активно розвивається, тому не виключено, що з часом ми матимемо цілу окрему рубрику з порівннями
@@instrument_centr надіюся це станеться досить скоро, бо я вот вибираю між цих 2-х генераторів, і на ютубі такого порівняння немає…навіть булоб глянути всередину двох генераторів, де мідна обмотка товстіша, і запчастини надійніші, там де якісніше плата зроблена , матеріали корпусу іт.п..гарантую відео набере сотні тисяч переглядів
Якщо купувати для короткочасного використання і давати переодично "відпочити" і ні в якому разі не перевантажувати а використовувати максимум 2/3 потужності то цей далеко не найкращий китайський ширпотреб буде працювати.
Це китайці зареєстровані в Німеччині,може є якась конторка в частіше може і не бути.
Юридична адреса і все.
Це як продають в Україні Elenberg під видом Німеччина а по суті китаєць з росіянином власником.
От немецкого там только название, а все остальное среднего качества китай, но работает как и все остальное...
Чому нема трифазних потужних інверторних генераторів?
Не супротив,не супротив, а ОПіР , ОПІР!!!
1. У меня инверторный генератор 4 кВт.. какую максимальную нагрузку можно подключать в эко режиме? 2. Можно ли с нагрузкой до 4 кВт постоянно использовать генератор в эко режиме? Дякую.
Снимите видео о замене масла. Полезно будет
@@Nektoparanoik берешь инструкцию с кацапско- китаицкого генератора и все с картинками и сливными пробками. В местной инструкции этого нет. Я когда открыл инструкцию и прочёл ТРИ раза, просто ее выбросил в помойку.
Підписуйтесь на канал та спостерігайте за контентом, скоріш за все зробимо в форматі Shorts 👌
@@instrument_centr Дофбоньки, кто купил коня-соня. Там если инструкцию посмотреть, просто ржачь. Возьми с китаицкого переведи и то больше полезной инфы, даже со схемой. Алени, скинуть вам инфы?
Із 3 топових генераторів цієї фірми один здох до 100 годин 2 гий 260 третій ще працює😊 300+
"Очень удобно" - объем топливного бака 4л - при блекаутах как минимум по 6 часов
Вітаємо! Погоджуємось, при теперішніх інтервалах відключень такого об'єму паливного бака може бути замало для безперервної роботи генератора. Та річ у тім, що більшість генераторів формата валізи мають об'єм від двох до п'яти літрів, що і дозволяє зробити їх настільки компактними. А компактність, все-таки, є головною перевагою таких агрегатів🪶 Якщо вам не зручно періодично доливати паливо у бензобак, можна обрати не валізоподібний інверторний генератор, а стаціонарний. У нього буде значно більший бачок)
@@instrument_centr идеально - такие подключать к магистральному газу - при стационарном использовании - это надо ставить китайский карбюратор газ-бензин. Ну вообще я дома поставил мини-сес и блекауты проходят мимо меня
Запчастини де?????????
а их нету,ахаха
ВІтаю! По запчастити можна звертатись до офіційного сервісу Koner&Sohnen) Посилання - koenner-soehnen.com/ua/service
220В чи 230В?
Всі генератори Koner&Sohnen за замовчуванням видають 230V
Німецька якість зломилась через дві годи. Вже три тижні в сервісному центрі. За цей час навіть не зробили діагностику бо в них завал. Гроші на вітер....
Ми не можемо відповідати за абсолютно кожну модель яка сходить з конвеєра виробника. Саме тому ми перед відправкою чи продажем повністю перевіряємо агрегат в роботі. Статистика продажів нашого магазину позитивна, за весь час не можемо згадати жодного заводського браку. А щодо роботи сервісного центру - нажаль така ситуація не тільки даного виробника, ай у кожного в Україні. Був період коли сервіси були просто перевантажені а майстрів з відомих причин не вистачає.
@@instrument_centrвиробники які цінують свій імідж, у випадку якщо не можуть виконати гарантійний ремонт у 14-ти денний термін видають акт компенсації, як того і вимагає чинне законодавство. Або хоча б як мінімум зв'язується з клієнтом і домовляються про збільшений термін ремонту а не хвалять і розказують історії про те як їм важко. Важко зараз всім.
Скільки стоїть такій генератор
Доброго дня! Ціни на сьогоднішній день такі: KS 2100i S - 30 599 грн, KS 2100iG S - 34 499 грн, KS 3100i S - 35 999 грн, KS 3100iG S - 39 999 грн. Усі ціни офіційні, встановлені виробником. Також хочемо повідомити, що при першій покупці у нашому інтернет-магазині ви матимете можливість отримати 5% знижки, що дозволить вам зекономити чималу суму при покупці😀
Нужно было сказать,что стоимость одной только платы(а её приобритение,ещё то,удовольствие) равна половине стоимости генератора,к тому же,выход её из строя,не такая уж редкость,об этом говорят в сервисах🤔 и как правило,вину возлагают на пользователя😂
Основная причина выхода из строя платы - это встречка! Люди тупо забывают отключить от сети генератор, а потом ноют и орут про брак и т.п. и требуют бесплатного ремонта (а это не гарантийный случай)
@@DalekOff да не только,встречка, в 3х случаях из 10,не качественная сборка или детали..ну естественно, вину перекладываем на покупателя🤗.не будет лишним,предупредить покупателя, о стоимости ремонта подобных девайсов,🤔
@@simbiozful Брак бывает везде(при том что большинство генераторов только названием отличаются, а начинка одинаковая)! У меня под боком ремонтник и 99% поломок это тупо прогорание клапанов из-за плохого топлива либо встречка
@@DalekOff оно то так,но брак браку рознь и брак в генах данного типа,обойдется покупателю гораздо дороже,чем на обычных,да еще и сами платы поискать нужно их нет в сервисах..у нас клиенты по несколько месяцев их ждут...был даже случай,что после замены,клиент через полтора месяца снова принес аппарат в ремонт
@@simbiozful Как повезет, у одного будет работать годами, а у второго с сервиса не вылазить! У меня на работе уже 6 лет работает, и всего 1 раз клапана поменяли, а так всегда на выезды таскаем, а во время отключения домой забирали
4:20 ви говорите не правду інверторний генереатор споживає більше палива.
Вітаємо) У відео вказані характеристики, що заявляють виробники, з якими ми співпрацюємо. На практиці, споживання палива дійсно може відрізнятись в залежності від налаштувань карбюратора, якості самого палива або стану двигуна генератора😊
На 2000 при обкатке расход бензина 250 гр
Не понятно как сливать из него отработанное масло... Или нам предлагается только доливать новое в старое?... Но тогда это уже косяк конструктива! Есть большие сомнения что эту технику разрабатывали настоящие немцы🙄
судя по расходу на 1 квт/ч КПД у инверторного генератора в 2 раза выше, чем у обычного? ггг, смешно.
и оказывается заряжать аккумы надо импульсами?
какое дилетанство...
Так да. Він же споживає менше для видачі наприклад 3кВт. В мене інвертор на 3квт за 50годин спожив 23літри. А звичайний бензиновий з номіналом в 3.2 за такий час спожив 48 л.
@@klaymor2324 при одинаковой мощности потребителей 3квт разница в 2 раза???
не смешите мне тапки
@@kotofaq добре
Наші вітання) Ви все чудово зрозуміли😃 Інверторний генератор менше споживає бензину, оскільки має менший за розмірами альтернатор, а, відповідно, й менший бензиновий двигун. І так, для заряджання акумуляторів потрібен імпульсний зарядний пристрій, оскільки він дозволить максимально зберегти ресурс акумулятора⚡ Він періодично збільшує та зменшує силу струму заряджання, щоб акумулятор не закипів. А при заряджанні акумулятора на 80-90% зменшує силу заряджання до мінімуму та "доводить" його до повного заряду.
Ціни заобрійні
и еще Ютьюб Американский
Китайский, на генераторе посмотри
Трата Тата тата
Alternator буквально перекладається як генератор змінного струму. Альтернативний, блет
UPD: кВт/год😂
ДЯкуємо за те, що виправили нас😂 Наступного разу будемо уважніші до таких деталей
Одноразова технiка
Буквально за минуту наткнулся на инфу. Оказывается, если Немецко Коня-соня перекрасить в синий цвет, и продавать под брендом Украина, то он будет стоить на 10000 грн. дешевле. )))) . Гуглим EnerSol EPG-4000ISE , там двигатель собственной разработки)))))), продают на барабане в Харькове.))) Я лапоть, купил себе Немецкий, правда за 35 тыс, с доставкой вышло дороже, но модель KS 4000iE S. Меняем буквы и весь секрет. Надо было брать Lifan 4500, чисто китаец, а кто хочет хундай, еще переплатит в полтора раза. Китайцы ржут.
Где то отзыв о коне читал. Купили и он сразу поломался, притянули в сервисный центр, а запчастей нет, очередь на месяц. Плюнули на гарантию и отдали какую то контору.
В мене 2100 igs. Не перемикається сигнальна лампа вида палива. Не робить сумарний лічильник мотогодин. Звонив для консультаціі - нікого, як кажуть, немає вдома. Хтось можливо знає як усунути трабл?
Вітаємо! Нам шкода, що у вас сталась така прикра ситуація з генератором( Ось номер телефону офіційного сервісного центру Koner&Sohnen у Києві - (096) 967 43 31. У зв'язку з високим попитом на ремонт генераторів та мобілізацією деяких співробітників, їх сервісний центр працює понаднормово, тому на опрацювання заявок йде кратно більше часу. Та попри це, хлопці там фахові та відповідальні, тому ми впевнені, що вони допоможуть.
Також, додатково, тримайте посилання з контактною інформацією про їх сервіс на офіціному сайті - koenner-soehnen.com/ua/service
Кеня -соня не имеет ничего общего с Германией. У него нет Европейского сертификата, и посредственное качество. Взял его только из-за ценника, без диллера. Правда другую модель. Если красные крышки, то он из Чехии, Синие становится итальянским, зеленые Германия. Иногда делается Хундаем, желтый -Лифан. Документация, ну просто кривой перевод с китайского. Пришлось гуглить Lifan KR 4500iE и переводить. В инструкции коня-соня не указал даже как слить масло при замене. Есть на ютюбе только видос от торгашей, так коменты владельцев, они генератор наклоняли для слива. Свечу тоже сразу выбросить.
Цена космос
Я Вам так скажу. Генератор, він і нафіг не потрібен. Це дуже дорого. Це не по кишені простим людям, не говорячи вже про пенсіонерів. Стягнутися на генератор та купити можна, не проблема. А далі? Його експлуатація надто дорога. Про бензин я взагалі мовчу, але навіть газ, хоч і дешевше, а всеодно дві-три тисячі в місяць буде вилітати і то - це по мінімуму. Незрівнянно краще - система безперебійного живлення у вигляді зарядної станції чи просто акумулятора з інвертором.
Про них ми вже готуємо наступне відео😉
Сильно ошибаешься. Аккумуляция электроэнергии подходит для питания слабомощных приборов (либо мощных но не долго). Посчитай в киллограмах самых эффективных NMC аккумуляторов, сколько нужно для накопления одного кВт*ч (3,6 МДж) энергии. В экв. бензина (сжиженного газа) это меньше 100 грамм. При КПД 100%, разумеется, на топливном генераторе две трети улетит в тепло и вибрации, но газом то можно непосредственно топиться. Это всегда дешевле и эффективнее. Топить/охлаждать помещения аккумуляторами практически невозможно. На крупных мощностях стоимость и сложность электрических преобразователей (сопутка аккумов) так задирает цену, что дешевле обмазываться сотым бензином.
И чем ты будешь заряжаться при наличии электрики 4 часа в сутки? За какой счёт бидни люды купят аккумы? Напоминаю, 1 кВт*ч емкости это под тысячу долларов всесте с обвязкой и сборкой. За эти деньги можно купить самый слабый генератор и на сдачу взять бензина на несколько месяцев.
Насчёт бидкающихся - пусть идут работать, а не протирать штаны.
Для хоть какого-то комфорта, нужно 10 кВт*ч в сутки на квартиру. Даже если разделить пополам и умножить на 50 квартир в подьезде, то будет 250 кВт*ч. В деньгах это будет тысяч двести долларов, плюс столько же на инвертора и зарядные устройства. Скидывайтесь с пенсионерами.
Скажи спасибо своему правительству и себе...
Все вірно Генератор потрібен тільки для підзарядки акумуляторів і підключенню більш потужних споживачів електроенергії .