"ko var radīt vecā Jēkabpils tilta pār Daugavu nespēja veikt savu līdzšinējo funkciju."" Kāpēc tāda nespēja var rasties? tiltam espluatācijas termiņš ir tuvu beigām?
1) Kravas transports Jēkabpils centru var apbraukt, bet Krustpils centru ne, tāpēc tiek veicināts gaisa piesārņojums vietās ar augstu apdzīvotības intensitāti, un arī zeme paliek netīra, piemēram, no Ošukalna mizas šķēpelēm. 2) Vecā tilta nestspēja nepieļauj iespēju pārvadāt tankus u.tml. militāro aparatūru. 3) Ja notiek avārija uz/pie tilta, tad visas pilsētas satiksme ir paralizēta, tāpēc ir svarīgi vien tas, ka ir iespēja nokļūt no viena krasta otrā pa vairākiem ceļiem. 4) Veco tiltu nevar fundamentāli pārbūvēt, kamēr pa to pārvietojas satiksmes dalībnieki, bet tilts ir par šauru mūsdienu cilvēkam, jo 2 tantes ar tašām lāga samainīties nevar, bet velojoslu nav vispār. 5) 1962. g., kad tiltu uzcēla, tas bija paredzēts daudz mazākam lietotāju skaitam, jo pašlaik automašīnu īpatsvars ir vairākas reizes lielāks.
Pilsēta nevar esošo vienīgo tiltu uzturēt pienācigā kārtībā! Kā tiks galā ar vēl vienu tiltu un citas maksās!? Otrai lielākajai Latvijas pilsētai Daugavpilij arī ir tikai viens tilts pār Daugavu ,un viņi neprasa sev otru ,nesaprotu kapēc tas ir vajadzīgs šeit!
"ko var radīt vecā Jēkabpils tilta pār Daugavu nespēja veikt savu līdzšinējo funkciju.""
Kāpēc tāda nespēja var rasties? tiltam espluatācijas termiņš ir tuvu beigām?
1) Kravas transports Jēkabpils centru var apbraukt, bet Krustpils centru ne, tāpēc tiek veicināts gaisa piesārņojums vietās ar augstu apdzīvotības intensitāti, un arī zeme paliek netīra, piemēram, no Ošukalna mizas šķēpelēm.
2) Vecā tilta nestspēja nepieļauj iespēju pārvadāt tankus u.tml. militāro aparatūru.
3) Ja notiek avārija uz/pie tilta, tad visas pilsētas satiksme ir paralizēta, tāpēc ir svarīgi vien tas, ka ir iespēja nokļūt no viena krasta otrā pa vairākiem ceļiem.
4) Veco tiltu nevar fundamentāli pārbūvēt, kamēr pa to pārvietojas satiksmes dalībnieki, bet tilts ir par šauru mūsdienu cilvēkam, jo 2 tantes ar tašām lāga samainīties nevar, bet velojoslu nav vispār.
5) 1962. g., kad tiltu uzcēla, tas bija paredzēts daudz mazākam lietotāju skaitam, jo pašlaik automašīnu īpatsvars ir vairākas reizes lielāks.
Pilsēta nevar esošo vienīgo tiltu uzturēt pienācigā kārtībā! Kā tiks galā ar vēl vienu tiltu un citas maksās!? Otrai lielākajai Latvijas pilsētai Daugavpilij arī ir tikai viens tilts pār Daugavu ,un viņi neprasa sev otru ,nesaprotu kapēc tas ir vajadzīgs šeit!
Nu, saņēma naudu uz projektu un pazuda. Ne jausmas kā tas izdevās, bet nu ir kā ir, tilta celšanas šansi ir minimāli
70 km ierobežojums uz tilta, kur saskaņā ar līniju drīkst apdzīt???
nnnajs!
invalīdu un bērnu ratiņiem atkal projektā nav nobrauktuves uz tilta apakšu...