Щойно Смолича прочитав трилогію "Прекрасні катастрофи" 2 перші читаються залпом а третя - занудна, ледве дочитав. Дякую Яриночко за те що Ви є і досліджуєте цю тему. Що б ще Смолича порадили прочитати. І ще кого б з наших авторів Ви радите. Дякую
Дякую за відгук! Пані Ярина теж перечиту коментарі, маю надію пізніше відповість на ваше питання! А від себе хочу сказати дякую за перегляд і любов до нашої літератури!
Нещодавно перепрочитала Тигролови Багряного ( в дорослому віці зовсім інші сенси), а найближчими днями буду читати Йогансена (збірка серії класики від Якабу). Дуже цікавий випуск! Дякую! Теза про переклади - в саме серце! Так мало текстів з нашої класики можу порекомендувати англомовним друзям, бо нема перекладів, нажаль!
Дякую за відгук! Так, теза про переклади була для мене болючим відкриттям. Наша прекрасна література - неймовірна, але через відсутність перекладів не так відома, як могла б бути відома в світі!
1) прочитала неймовірний роман Володимира Рафєєнка «Петрикор» про війну,евакуацію з Бучі,досвід біженства. Моє найбільше відкриття останніх років в укрсучліт-химерна,метафізична та поетична проза Рафеєнка Дуже глибоко, сміливо і цікаво працює з травмою,унікальний для Укр літри бурлескний химерний спосіб опису переживання досвіду війни 2) збираюся читати «Пригоди Укр літератури» Ростислава Семківа. Наш поп мастрід.Книжка моєї мріі.
Була вражена Йогансеном минулого року прочивавши "Подорож вченого доктора Леонарда...". Цього року хочу прочитати збірку "Подорож філософа під Кепом" і дозбирати серію "наші 20-ті". Дуже надихаюсь розмовами пані Ірини про 20-ті, особливо про Йогансена. Неймовірно, що він у нас був. Добре, що наразі маємо змогу знову відкривати його для себе . Також чекаю видання Йогансена в серії класики віж Вівату. Вся серія чудова як по змісту, так і по оформленню.
Схоже, я взяла приклад з Йогансена, тоді ще не підозрюючи про це: вступила в аспірантуру, але так і не захистилась)) Нещодавно відкрила для себе творчість Яновського, обовʼязково цього року планую почитати Підмогильного І дякую, дуже цікава розмова ❤
Дякую за відгук!🙌 Радію, що це надихає! У мене теж шлях в аспірантурі зараз і от я поки не хочу брати приклад з Йогансена 😊, але подивимось, як воно буде.
Дякую! Наші 20-ті для мене - це просто вибух творчості і натхнення! Слухаю з насолодою!
Дякую за відгук! Радію, що це корисно!🙌
Дуже цікаві теми ви обираєте! Дивлюсь і хочу це написати прямо зараз!❤
Дякую за ваш відгук! Радію, що корисно!
Цікава думка - впізнаваність письменника залежить від того, наскільки багато його перекладали! Дякую!❤
Мене вона теж дуже вразила, коли я це усвідомив!
Яка важлива і цікава розмова! Дякую! Хочеться більше таких гостей і таких розмов!
Дякую за теплий відгук!❤️
"Наш іспанський Йогансен". Звучить дуже круто. Дякую за думку!
Мені теж ця думка дуже до вподоби!
💙💛
"Література кожного народу - це найкраще дзеркало його життя."
Гарна думка! Дякую!🙌
Щойно Смолича прочитав трилогію "Прекрасні катастрофи" 2 перші читаються залпом а третя - занудна, ледве дочитав. Дякую Яриночко за те що Ви є і досліджуєте цю тему. Що б ще Смолича порадили прочитати. І ще кого б з наших авторів Ви радите. Дякую
Дякую за відгук! Пані Ярина теж перечиту коментарі, маю надію пізніше відповість на ваше питання!
А від себе хочу сказати дякую за перегляд і любов до нашої літератури!
Дуже показова історія про Максіма Горького і його відношення до українців. Дуже.
Так! Шкода, що я мало вивчав це раніше! І не знав про такі показові історії.
Нещодавно перепрочитала Тигролови Багряного ( в дорослому віці зовсім інші сенси), а найближчими днями буду читати Йогансена (збірка серії класики від Якабу).
Дуже цікавий випуск! Дякую!
Теза про переклади - в саме серце! Так мало текстів з нашої класики можу порекомендувати англомовним друзям, бо нема перекладів, нажаль!
Дякую за відгук! Так, теза про переклади була для мене болючим відкриттям. Наша прекрасна література - неймовірна, але через відсутність перекладів не так відома, як могла б бути відома в світі!
1) прочитала неймовірний роман Володимира Рафєєнка «Петрикор» про війну,евакуацію з Бучі,досвід біженства. Моє найбільше відкриття останніх років в укрсучліт-химерна,метафізична та поетична проза Рафеєнка
Дуже глибоко, сміливо і цікаво працює з травмою,унікальний для Укр літри бурлескний химерний спосіб опису переживання досвіду війни
2) збираюся читати «Пригоди Укр літератури» Ростислава Семківа. Наш поп мастрід.Книжка моєї мріі.
Дякую!🙌
Була вражена Йогансеном минулого року прочивавши "Подорож вченого доктора Леонарда...". Цього року хочу прочитати збірку "Подорож філософа під Кепом" і дозбирати серію "наші 20-ті".
Дуже надихаюсь розмовами пані Ірини про 20-ті, особливо про Йогансена. Неймовірно, що він у нас був. Добре, що наразі маємо змогу знову відкривати його для себе .
Також чекаю видання Йогансена в серії класики віж Вівату. Вся серія чудова як по змісту, так і по оформленню.
Неймовірна пані Ярина про неймовірного Йогансена. Можна ще зробити такий окремий подкаст! 😊
Схоже, я взяла приклад з Йогансена, тоді ще не підозрюючи про це: вступила в аспірантуру, але так і не захистилась))
Нещодавно відкрила для себе творчість Яновського, обовʼязково цього року планую почитати Підмогильного
І дякую, дуже цікава розмова ❤
Дякую за відгук!🙌
Радію, що це надихає!
У мене теж шлях в аспірантурі зараз і от я поки не хочу брати приклад з Йогансена 😊, але подивимось, як воно буде.
Ми не вчимось на історії, на жаль. Ніяк!
Дякую за відгук! Радію, що це корисно! Сумно, але справді часто не вчимось!
Надихнулась минулого року книгою Івана Багряного «Тигролови», в цьому році хочу прочитати «Повія» Панаса Мирного
Дякую за участь в конкурсі! Чому саме «Повія»?
Цікаво
Дякую за відгук! Радію, що це корисно!🙌