Добрий день. Дякую за відео та за привіт))) Змістовно. З досвіду людини, яка пам'ятає статутні светри ЗСУ, дубок стекляху та DPM британії на його заміну: 1) Взуття. Haix P9 топ, єдине слабке місце-підошва (може тріснути при неправильному зберіганні). Але супер. На цю зиму спробую Belleville 675st з тінсулейтом 600 гр. 2) Термобілизна. 1 рівень-краще штатівська, 2 рівень - ЗСУ норм. Також норм 2 рівень армії Щвейцарії та Британії (він у них обох універсальний). 3) Штани. Для мене для руху - софтшел з утеплювачем. 4) Фліси, парки, пончо, арафатка, баф, каремат. Ви все сказали вірно. Використовую під британську парку австрійський утеплювач. Супер через високий воріт та те, що можна низ одягати окремо. 5) Шкарпетки. Раджу на них звертати особливу увагу! На зиму - ice або rock covert. 6) Казанок. Рекомендую звернути увагу на М39 ЗС Швеції. Там рідкий спирт. Є завжди де знайти... 7) Спальник. Мій досвід: швейцарський спальник з внутр. вкладкою та чохлом гортекс, якщо носити з собою. Або флісовий з нейлономим захистом від води, якщо є транспорт. Але останній габаритний. 8) Перчатки. Краще, як на мене, стрілецькі на собі перші, утеплюючі рукавиці зверху (якщо холодно або інколи буваєш в приміщеннях). Потім можна теплі зняти. 9) Шапки. Беріть дві. Непродувні. Можливо не товсті, щоб голова влізла під шолом. Щодо реверсивного комплекту Британії - думаю. Начебто ціна норм + не треба окремо брати зимовий маск.костюм. Але поки немає змоги приміряти, щоб купити дистанційно. Ще раз дякую. Всім раджу додивитися до кінця.
Дякую за доповнення. Бачу, що досвід +/- схожий. По котлу, то обходжусь флягою США з підкотельником. По пічкам, частіше є балони і сухий спирт, тому саме вони в використані. Від котєлків відмовився дуже давно. З останніх можу згадати крутий круглий котєлок чехів, але зараз взяв туристичний набір. Все залежить від задач. Тому в мене все ж йде до зменшення хабару і його заміщення. Кружка з кришкою теж нормально рішає. По термокостюму. Якщо буде змога, Армейка.юа в Харкові. Вони круті, знаю їх не перший рік.
Бажаю міцного. А є сенс міняти заводську заточку? Якщо є то вже треба вибирати кут, який потрібен сам під задачі і роботу по певним матеріалам, наприклад м'ясо має більший кут, дерево нижчий
@@serhiikolomoiets просто різака або філейника з нього не вийде. Точити ввігнуті спуски теж таке собі заняття, плюс воно зжере міцність леза, а це саме половий і дуракостійкий ніж, який можна в дерево забивати, колоти, стояти на ньому. Суть таких ножів - великий табірний ніж, якщо розумієте про що я.
Добрий день.
Дякую за відео та за привіт)))
Змістовно.
З досвіду людини, яка пам'ятає статутні светри ЗСУ, дубок стекляху та DPM британії на його заміну:
1) Взуття. Haix P9 топ, єдине слабке місце-підошва (може тріснути при неправильному зберіганні). Але супер. На цю зиму спробую Belleville 675st з тінсулейтом 600 гр.
2) Термобілизна. 1 рівень-краще штатівська, 2 рівень - ЗСУ норм. Також норм 2 рівень армії Щвейцарії та Британії (він у них обох універсальний).
3) Штани. Для мене для руху - софтшел з утеплювачем.
4) Фліси, парки, пончо, арафатка, баф, каремат. Ви все сказали вірно. Використовую під британську парку австрійський утеплювач. Супер через високий воріт та те, що можна низ одягати окремо.
5) Шкарпетки. Раджу на них звертати особливу увагу! На зиму - ice або rock covert.
6) Казанок. Рекомендую звернути увагу на М39 ЗС Швеції. Там рідкий спирт. Є завжди де знайти...
7) Спальник. Мій досвід: швейцарський спальник з внутр. вкладкою та чохлом гортекс, якщо носити з собою. Або флісовий з нейлономим захистом від води, якщо є транспорт. Але останній габаритний.
8) Перчатки. Краще, як на мене, стрілецькі на собі перші, утеплюючі рукавиці зверху (якщо холодно або інколи буваєш в приміщеннях). Потім можна теплі зняти.
9) Шапки. Беріть дві. Непродувні. Можливо не товсті, щоб голова влізла під шолом.
Щодо реверсивного комплекту Британії - думаю. Начебто ціна норм + не треба окремо брати зимовий маск.костюм. Але поки немає змоги приміряти, щоб купити дистанційно.
Ще раз дякую.
Всім раджу додивитися до кінця.
Дякую за доповнення. Бачу, що досвід +/- схожий.
По котлу, то обходжусь флягою США з підкотельником.
По пічкам, частіше є балони і сухий спирт, тому саме вони в використані. Від котєлків відмовився дуже давно. З останніх можу згадати крутий круглий котєлок чехів, але зараз взяв туристичний набір.
Все залежить від задач. Тому в мене все ж йде до зменшення хабару і його заміщення. Кружка з кришкою теж нормально рішає.
По термокостюму. Якщо буде змога, Армейка.юа в Харкові. Вони круті, знаю їх не перший рік.
Дякую за корисну інформацію!
Завжди будь ласка 🤗
Дякую
Будь ласка
Дякую цікаво ,взяв поради на озброєння;-)
@@СергійМельничук-в2я дякую 😊 стараємось 🤗
цікаво, дещо прояснює питання
Я старався, як міг, все пояснити🤗
один турнікет на шию.......що????
@@tonyvaro1955 якщо Ви того не вмієте, то у вас великі проблеми
Друже привіт .Питання не в тему.Під яким кутом заточувати ніж Біла Зброя "Вікінг".Дякую
Бажаю міцного. А є сенс міняти заводську заточку? Якщо є то вже треба вибирати кут, який потрібен сам під задачі і роботу по певним матеріалам, наприклад м'ясо має більший кут, дерево нижчий
@@LisovykUA на а все ж таки ? як би сам заточували???
@@serhiikolomoiets в завод. Не бачу сенсу міняти там заводську заточку. Втратить міцність РК. Сенс в тому, що він ріже середньо, але міцний
@@serhiikolomoiets просто різака або філейника з нього не вийде. Точити ввігнуті спуски теж таке собі заняття, плюс воно зжере міцність леза, а це саме половий і дуракостійкий ніж, який можна в дерево забивати, колоти, стояти на ньому. Суть таких ножів - великий табірний ніж, якщо розумієте про що я.
Дякую за відповіді