ДЕ ЧИТАТИ ЕЛЕКТРОННІ КНИГИ? Порівнюю популярні сервіси!📲

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 8 июн 2024
  • Вітаю на каналі Книжковий Душніла!
    Сьогодні розповідаю про сервіси де можна читати електронні книжки і порівнюю популярні сервіси!
    Сподіваюсь Вам буде цікаво!
    ---
    Мої інші соц.мережі:
    TG: t.me/dlyadushnil1
    TokTok: t.me/dlyadushnil1
    ---
    Підтримати канал:
    🔗Посилання на банку
    send.monobank.ua/jar/2cJSTcQkDx
    ---
    💳Номер картки банки
    5375 4112 1360 6259
    #буктюб_українською #книжковийблог #книжковіполиці #буктюб_ua #книги #книжки
  • РазвлеченияРазвлечения

Комментарии • 40

  • @kolobok.bolobok
    @kolobok.bolobok 21 час назад

    В питанні піратства є також спортивний інтерес. Нецікаво зпіратити готовий файл електронної книги. А от оцифрувати книгу, котру видавець свідомо не випускає в електронній версії, наївно гадаючи, що таким чином захистить себе від піратства, то це справжній виклик. :)

  • @Alder-Helga
    @Alder-Helga 29 дней назад +2

    Дуже корисне і допоміжне відео! Особливо у сьогоденні (з відключеннями світла, перебуваннями у бомбосховищах, чи взагалі - поза межами України). Також користуючись "абук" і "Google Play" (дуже зручно, якщо оплачувати іноземними картками, та ще й можливість обрати формат на "абуці"), також використовую читалку "ReadEra": там читаю усі книги, що купила на book-ye (є можливість обирати шрифт, міжрядковий інтервал, розмір тексту і також є функція озвучки українською). Для ПК використовую інший застосунок, але також дуже функціональний (і - безкоштовний, як і усі вищезгадані)
    Іще раз дякую за відео

    • @user-dh5jt8di1o
      @user-dh5jt8di1o 17 дней назад +1

      Відмовилась від "ReadEra" вже дуже давно, оскільки її власники з "країни, яка має зникнути". На жаль вони гарно замаскувалися, перереєструвалися, додали мови, але трохи глибше дослідження вивело мене туди(

  • @Neurodrive
    @Neurodrive 28 дней назад +3

    Якщо є вибір читати електронну чи фізичну паперову книгу, то майже завжди обираю електронну, а паперову купую як трофей на поличку. Частіше цього вибору немає, бо більшості книжок або просто не існує в електронному форматі, або вони продаються там, де мене це не влаштовує. Проблема у тому, що взагалі електронні книжки я читаю виключно на окремій читалці, бо на телефоні не можу - очам не ок, та й постійно відволікаєшся на сповіщення чи інші застосунки. Тому читаю на Kindle - максимальна імітація паперової книги з усіма потрібними особистими налаштуваннями і зручно читати будь-де і будь-коли. Але мене капець бісить, коли видавці не дають купити книгу файлом, а лише через якийсь там їх застосунок, котрий мене не влаштовує по функціоналу, як читача, і котрий неможна встановити на мій кіндл. Я розумію, що це робиться через дуже поширене у нас в країні піратство, але виходить страдають не тільки пірати, а й звичайні читачі, котрі готові купляти книжки файлами, бо тільки так їм зручно.
    Купую електронки або у видавців або у офіційних посередників партнерів-книгарень, але тільки файлами, щоб скачати можна було в epub форматі. Або на спеціалізованому сайті з ліцензією на продаж електронних книжок, він так і називається - epub.com.ua, вибір там не супер великий, але як є вже. За непопулярність електронної книги і не розвиненість цієї галузі на ринку «подякуємо» піратам.

    • @Serhii_Malovichko
      @Serhii_Malovichko  28 дней назад +1

      повністю розумію вас🤝🏼

    • @D.S.handle
      @D.S.handle 22 дня назад

      А Kindle дозволяє експорт придбаних книжок? Я думав що - ні.
      Наскільки я розумію то поширена практика, і з книжками так само як з фільмами - придбану річ ви можете подивитися тільки через сервіс де ви його придбали.

    • @Neurodrive
      @Neurodrive 19 дней назад

      @@D.S.handle при чому тут це? Я десь сказав, що дозволяє? Здається, Ви не зрозуміли проблеми. Є люди, котрі не читають електронні книги на телефоні, планшеті чи компʼютері, а читають виключно на спеціальних пристроях, спеціально розроблених для читання електронних книг. Кіндл - як один з прикладів такого пристрою, читалка, на яку, як і на інші пристрої подібного типу, можна закинути свій файл і читати так, як тобі зручно. Немає різниці Kindle у мене, PocketBook, Kobo, Onyx чи щось інше. Проблема саме в тенденції неможливості скачати файл і закинути собі на окремий пристрій, котрий спеціально розроблений для читання книжок. Мені просто по зручності подобається саме кіндл, тому і згадав його. Відповідно, усілякі застосунки якабу, лібраріуси для мене не підходять. І, так, я знаю про читалки з підтримкою сторонніх застосунків. Ситуація змушує в майбутньому придбати собі такий пристрій теж, бо скоріш за все скоро файлом книгу взагалі не придбаєш :\

  • @annafrolova3555
    @annafrolova3555 27 дней назад +1

    Дякую за відео! Я маю в телефоні також стандартну айфонівську читалку та лібраріус! Перша найкраща! Хотіла тільки додати, Сергію, Ви не сказали, що в додатку Лібраріус є унікальна функція Орендувати книгу!! Не на всі книги це діє, але на більшість. Це коштує майже вдвічі дешевше, дають доступ на 2 тижні! Це вигідно! Я цим користувалася! Але сам додаток , згодна, декілька разів злітав протягом читання 📖. Абук видалила, там книги, на мій погляд, найдорожчі!
    Дякую ❤

  • @user-mo4ym6ow4d
    @user-mo4ym6ow4d 24 дня назад +1

    У Якабу нормальний додаток з електронками, є підписка на КСД і Богдан. Трохи незручний пошук, зате ціна радує

  • @user-ih6cq4fu2w
    @user-ih6cq4fu2w 20 дней назад

    Дякую за корисне відео!

  • @safarija
    @safarija 4 дня назад

    Я іноді користуюсь додатком yakaboo і bookmate

  • @user-jd4bk3zk9v
    @user-jd4bk3zk9v 17 дней назад

    Теж погоджуюсь, що додаток від епл найкращий, бо можна редагувати міжрядкові інтервали.
    Про Абук не чула, зараз буду завантажувати.
    Ще є додаток Yakaboo, але мені він взагалі незручний, на жаль

  • @skmmiko1024
    @skmmiko1024 28 дней назад

    більше люблю паперові книги, але і електронні люблю читати. З додатків, які мені найбільше сподобались можу також виділити eBook і eReader Prestigio (можна робити іконку з книжковою полицею на андроїді). В одному з них можна купувати книжки, здається, але я завжди завантажую. Найголовніша моя вимога це щоб можна було виділяти цитати, тому ці супер)) Тепер доведеться скачувати ще один, через кількість сторінок до кінця розділу (бо ого, це скарб)❤

  • @D.S.handle
    @D.S.handle 22 дня назад

    Я можу читати англійською і в пошуці електронних версій книг мені дуже допомагає Google Play Books. Так, функціонально застосунок далекий від ідеального, але там доволі непоганий асортимент, та бувають непогані знижки. Особливо вигідним там є купувати збірки коміксів, майже постійно там є якісь знижки та десь 200-сторінкове видання можна придбати за менше ніж 190 грн.

  • @olhadidukh7497
    @olhadidukh7497 8 дней назад

    Я читаю на якабу, дешевша підписка (100 грн на місяць). Книжки лабораторії є і там (покупка). Читаю 99% електронні, бо я в Чехії, важко було б возити.
    І ще на сайті видавництв купувала (віхола).
    Але читаю еа телефоні
    Я прочитала коментарі і зрозуміла, що таким застосункам треба взагалі зробити версію для електронних читалок, бо це ппц

  • @Alder-Helga
    @Alder-Helga 29 дней назад

    Міжрядкові інтервали - це один з найголовніших факторів у читанні. Тому тут взагалі без розмов: 100% погоджуюсь

  • @user-vn8nc9iv6v
    @user-vn8nc9iv6v 26 дней назад

    Виделко-мікрофон прикольна штука😂 я фанат рідерів з є-інк екранами. Прийшлося до свого улюбленого покетбуку купувати ридер на андроїді. Я дуже хотіла б щоб всі зібрались в Гугл книгах. Бо у всіх інших є нюанси. У файлі книги набагато краще, але ж зрозуміло, що так з піратами борються

    • @D.S.handle
      @D.S.handle 22 дня назад +1

      Для виделко-мікрофона пропоную портманто «виделкофон» :D

  • @YaroslavaPasteruk
    @YaroslavaPasteruk 28 дней назад +1

    Є ще мобільні додатки кіндла і покетбука. Мені подобається, бо я маю покетбук і додаток на телефоні, вони синхронізуються і я можу читати книгу як на телефоні, якщо десь затримался в черзі так і в покетбуці

    • @D.S.handle
      @D.S.handle 22 дня назад

      Ще є Rakuten Books.

  • @user-zr1vg6is1q
    @user-zr1vg6is1q 29 дней назад

    читалка від айфона топова, хоча іноді підглючує теж( незручно переходити на виноски, іноді потім не повертає на сторінку, на якій читала, приходиться кожен раз про всяк випадок запамʼятовувати😅

    • @dashashulik793
      @dashashulik793 24 дня назад

      Мене теж це бісить, тому я підзабила трохи на ці виноски🥲 але жаль, хотілось би щоб це виправили

  • @Squarcialupi0013
    @Squarcialupi0013 29 дней назад +6

    Понад 15 років читаю електрону книгу. За весь період купив 2 книги, тому, що не розумію, з чого такі ціни, за середню електрону книгу 250-300 грн, коли паперова коштує 400! Тому, я краще куплю паперову. Як би, електронна книга коштувала 50-100 грн, і гадки не було піратити.

    • @D.S.handle
      @D.S.handle 22 дня назад +2

      Можете спробувати сприймати електроні книжки не як менш цінні варіанти паперових, а як ті що мають у собі альтернативну цінність - на відміну від паперових копій, електронна версія книги буде з вами де б ви не були.

    • @yukiame2488
      @yukiame2488 9 дней назад +1

      Окрім витрат на папір і друк і дешевшу логістику, електронні книжки потребують того самого, що й паперові, щоб існувати і дійти до читача: створення тексту, редактура, коректура, оформлення, маркетинг і т.п. Чому вони мають бути аж настільки дешевшими?

    • @Squarcialupi0013
      @Squarcialupi0013 9 дней назад

      @@yukiame2488 Не погоджусь. Текст вже існує, якщо є паперова книга. І він вже відредагований. Все, що потрібно зробити, це попрацювати з файлом для коректного відображання в книзі. І повірте, для мене звичайний txt формат переробити EPUB взагалі нічого не коштує. То, що казати про видавця. Витрати 0 грн. То з чого така ціна?

    • @Squarcialupi0013
      @Squarcialupi0013 9 дней назад

      @@yukiame2488 Не погоджусь з вами. Якщо існує паперова книга, значить є і файл з набраним і відредагованим текстом. Все, що треба зробити, це попрацювати з файлом для коректної роботи з книгою. Я давно читаю книгу, тому не один файл txt перевів в epub, і все, що мені це коштувало, - трохи часу, тому витрат для видавництва - 0 грн. Єдина проблема для видавця, це те, що файл потім гуляє інтернетом. Але повторю, якщо була б розумна ціна, я принципово купував би книги! Але не за 350 грн при ціні паперової в 400 грн

  • @Alder-Helga
    @Alder-Helga 29 дней назад

    Причини незручності читання в Google Play - країнські реалії й піратство (в даному випадку споживач формує реалії ринку). Дуже хотілося б якихось державних важелів у цьому питанні (як і у всіх розвинутих країнах- штраф за піратство/порушення закону перевищує суму легального придбання/дотримання закону😋

    • @D.S.handle
      @D.S.handle 22 дня назад +1

      Але ж то, ніби, не тіки в нас не можна завантажувати файли Google Play Books назовні, а й в інших регіонах також. Наскільки я розумію, kindle books та apple books (принаймні там де apple продає книги) теж дозволяють доступ до куплених книг тільки всередині своїх застосунків.

    • @kolobok.bolobok
      @kolobok.bolobok 21 час назад

      У розвинених країнах штраф за піратство тільки у випадку, якщо ви поширюєте піратську продукцію. За споживання піратського штрафу немає.
      Тому тут питання виключно в бідності споживача.

  • @iaweek
    @iaweek 29 дней назад

    Розглянь застосунок RORK. А також VOICE DREAM (але озвучка українською слабенька) московська і англійська на висоті.

  • @iaweek
    @iaweek 29 дней назад

    Назбирай 100 доларів на мікрофон DJI MICRO. Можливо і менше він коштує, не систему, а саме мікрофон. Це вихід.

  • @iaweek
    @iaweek 29 дней назад

    Гів мі майк 😂😂😂😂

  • @user-ov8ht4ny1v
    @user-ov8ht4ny1v 28 дней назад

    google play книжки і на андроїді жахливі

  • @user-ez2kg4km9x
    @user-ez2kg4km9x 29 дней назад

    Сергію, музика занадто гучна

  • @Asdvgk
    @Asdvgk 23 дня назад

    Кул рiдер __найкращий

    • @olhadidukh7497
      @olhadidukh7497 8 дней назад

      А ви туди легальні книги завантажуєте?