#10: Оцінка продуктивності.

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 8 авг 2023
  • Мабуть, в кожній компанії існує процес перегляду продуктивності співробітників. Хтось сприймає його як формальність або ще один HR процес, а хтось використовує дуже активно кожного кварталу.
    В цьому епізоді ми оглядаємо процес оцінки продуктивності, говоримо для чого він потрібен та які проблеми може вирішити. Ми обговорюємо, як упередження можуть впливати на якість оцінки та як зробити ваш процес максимально об'єктивним. Ми також розглядаємо, як контекст компанії впливає на оцінку продуктивності та чому варто проводити калібрацію перед прийняттям фінального рішення.
  • НаукаНаука

Комментарии • 7

  • @anastasiia.kovalchuk
    @anastasiia.kovalchuk 11 месяцев назад

    Вітаю з ювілейним випуском 🙂
    Дякую, що даєте можливість більше дізнатись про engineering management із різних кутів. Як рекрутеру, звичайно, дуже цікаво було послухати випуски про найм😉Бажаю продовжувати в тому ж дусі, більше просувати подкаст в комʼюніті і чекатимемо на нові епізоди.
    p.s. Окремо хочеться відмітити класний звук, вас приємно слухати)

  • @user-wo1tm7vg5z
    @user-wo1tm7vg5z 10 месяцев назад +2

    Дякую за ваші підкасти. Цікаво слухати. Іноді Хочеться трішки більше практичних деталей, наприклад цікавлять відповіді на наступні питання:
    1) скільки людей у вас в командах з якими ви безпосередньо проводити 1то1, періфоменс ревю? Скільки бажано щоб було, щоб не було перевантаження і це було результативно?
    2) як збираєте відгуки на колегу? Письомово? Усно? Чи є сталий перелік питань? Можливо можете ним поділитись
    3) чи логуються десь відгуки? У якому вигляді? Кому вони доступні?
    Дякую❤

    • @MrUnd3rground
      @MrUnd3rground 9 месяцев назад +1

      Привіт, дякую за запитання. Спробую відповістии тут, і подумаємо про додатковий епізод чи QnA.
      1) Залежить від команди, але правило - 7(+\-)2 в одній команді. Ми намагаємось не мати 2+ команди на одного ЕМ, але деколи бувають вийнятки (тимчасові, якщо йде хайрінг наприклад). Результативно вважаю правило 7 (+\-)2 , але і в дві команди можна справитись без перенавантаженнь
      2) Ми користуємось платформою для збору 360, де весь процес автоматизований. Але можна і в листах-excel. Бажано документувати, щоб потім була історія. Запитання можуть варьюватись від цілей, але шаблон схожий: основні досягнення(приклади і бізнес імпакт), сильні сторони (приклади), і точки росту
      3) так, в автоматизованій системі. Після повного циклу менеджер ділиться ними, з коментарями від себе. За бажанням\policies фідбеки від peers можна анонімізувати (в нас відгуки від peers, direct reports, manager), та людей номінує інженер, а менеджер аппрувить фінальний список

    • @user-wo1tm7vg5z
      @user-wo1tm7vg5z 9 месяцев назад

      @@MrUnd3rground дякую!

    • @user-wo1tm7vg5z
      @user-wo1tm7vg5z 9 месяцев назад

      @@MrUnd3rground ще запитаю: чи є у вас окремо від ЕМ ще скрам майстри? Чи ЕМ відповідає за усі agile scrum/kanban процедури? Тоді виходить у вас конфігурація product - EM - engineering team?

    • @8020EngineeringPodcast
      @8020EngineeringPodcast  9 месяцев назад

      @@user-wo1tm7vg5z скрам майстрів немає. Організація роботи команди та процеси входять в зону відповідальності ЕМ-а. При цьому акцент робиться на ефективності роботи команди, тому це не обов'язково має бути використання якогось одного підходу (scrum/kanban).

  • @maxdan2448
    @maxdan2448 Месяц назад +1

    Вище середнього може бути тільки 50% відсотків)) Смішно