What professions will artificial intelligence replace? Yours, too. And here's why.

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 16 мар 2023
  • Forget about consultants, doctors, and accountants, artificial intelligence is ready to replace them! And I'll tell you about other professions that will become redundant for the sake of future technology. Get your popcorn ready and watch my video!
    #AI #artificialintelligence #Poltava #Ukraine #technology #future #robots #extinctionofprofessions
  • ХоббиХобби

Комментарии • 75

  • @dmitrysizonenko3140
    @dmitrysizonenko3140 Год назад +2

    Дуже годний відос! Лайк, підписка, дзвіночок )

  • @syvocholyi
    @syvocholyi Год назад +1

    Гарний і якісний контент. Підписочка👍

  • @slavashtepa4815
    @slavashtepa4815 Год назад +2

    Дуже цікавий формат і контент, продовжуй! Підписка, лайк, дзвіночок)

    • @nallien
      @nallien  Год назад

      Дякую ✌️

  • @BohdanS15
    @BohdanS15 5 месяцев назад +2

    Думаю, ви дещо помиляєтесь, по багатьох пунктах. Особливо там, де є людський фактор в контексті відчуття краси, моди і стилю. Тому що ШІ може створити щось на основі існуючих даних, але не може задати цілком новий вектор в моді чи стилі.
    Приміром, в певний момент серед топ моделей світу стали популярні люди з нетиповими пропорціями тіла та нестандартною зовнішністю, як от люди з ветиліго, веснянками, рудим кольором волосся, ямочками на підборідді і т.д. Це все стало можливим тільки тому, що якомусь видатному дизайнеру випадково попалась на очі така людина, і він чи вона подумали: "хм, це ж шедеврально!", і задали такий тренд у світі. ШІ ніколи не зможе створити нічого подібного, так як в нього немає відчуття прекрасного в поєднанні з випадковими подіями і житті. Він лиш знає, що вважалось прекрасним і що жахливим в минулому. Якщо ми повністю довіримся штучному інтелекту, то життя просто стане нудне й одноманітне. Тим більше, що людській уяві й творчості треба самовираження. Ви можете запитати ШІ як доглядати за бородою чи яка довжина дредів оптимальна, але рішення про їх наявність все одно приймаєте ви, а не нейронка, погодьтесь. І ви обрали такий стиль, тому що самі його створили або якась інша людина його створила до вас.
    Також, лікарів не замінить нейронка, так як складні хірургічні операції вимагають швидкого прийняття рішень і дій щодо пацієнта, до того ж незаплановане обладнання та медикаменти можуть і не бути під рукою у робота-хірурга. Тому це може бути лише під наглядом живої людини.

    • @nallien
      @nallien  5 месяцев назад

      Отут з вами не погоджусь, так як сам працюю як раз у сфері краси моди та стилі вже понад 10 років. І чудово бачу як все це розкладається на складові. Погляньте в телеграмі на останні генерації зображень. Для нейронок взагалі не є проблема створити щось нове, навпаки це їх фішка. Люди взагалі переоцінюють свою унікальність, як рису нашого виду. Теж саме стосується і відкриттів, в тч наукових, і безлічі інших сфер. І це все навіть не торкаючись теми саме штучного інтелекту (якого ще офіційно не існує)

    • @BohdanS15
      @BohdanS15 5 месяцев назад +1

      @@nallien Як я вже сказав, те, що ШІ інтелект щось може, не означає, що людина йому це дозволить. Ви ж бачите самі, як гільдія акторів Америки в 2023 році намагалася регулювати використання нейронки у виробництві фільмів, щоб та не замінила людьку працю. Людині треба проявляти свою творчість і почуття. Люди не захочуть, щоб все замість них робили нейромережі, адже тоді ім самим нічого буде робити. ШІ застосовуватимуть тільки там, де це полегшує життя людини чи мінімізує небезпечні ситуації.

    • @nallien
      @nallien  5 месяцев назад

      @@BohdanS15 ШІ поки що не існує. Зараз основний грааль розробників - як раз ШІ. Думаєте так просто в це вкидають такі гроші? В тім - поживемо і побачимо

  • @anatoliy327
    @anatoliy327 4 месяца назад

    В цiкавий час живем такi технологiй💥💯🤖

    • @elektronik_info
      @elektronik_info 2 месяца назад +1

      Так, на 100%, але в ще в дуже небезпечний, коли вільний людині з вільним правом вибору надають право вибору без вибору!

  • @yanshik9476
    @yanshik9476 Год назад +4

    Таке питання:
    А яке місце людини в цьому світлому майбутньому ?

    • @nallien
      @nallien  Год назад +1

      гарне питання, у мене немає відповідей. я більше бачу антиутопію.

  • @elektronik_info
    @elektronik_info 2 месяца назад +1

    Вітаю! А щось стосовно зацікавлених в розвитку ШІ компаній (власників)… чи не будуть вони впливати на напрямок відповіді?! тобто на їх корегування… для впливання на суспільство! Наприклад я - бачу в цьому не тільки користь, але і зброю для глобального впливу на вибір людини чи групи людей! Нажаль будуть зацікавлені особи/компанії для маніпуляції вихідної інформації від ШІ і це реальна проблема! Тому що, як перевірити правдивість інформації котру буде нам надавати ШІ в незалежності від напрямку чи галузі? Машинний код хоч він і розумний, але все одно створений людиною для людини і тут більше запитань ніж відповідей. Розумієте, про що я?

    • @nallien
      @nallien  2 месяца назад

      Звісно

    • @anastasee_ya
      @anastasee_ya 18 дней назад

      Теж саме одразу подумала, коли розповідали про журналістів та джерела інформації. Мене це злякало!

  • @surveillance1
    @surveillance1 5 месяцев назад

    ти растамен чи любитель справжнього Хіп-Хапу? (а він був в 90их)

    • @nallien
      @nallien  5 месяцев назад

      Пхах, ні те ні те

  • @user-nm3gz9ck5g
    @user-nm3gz9ck5g 7 месяцев назад

    Здравствуйте! Скажите пожалуйста! Где в Украине обучают Веб 3.0 разработки?

    • @nallien
      @nallien  7 месяцев назад

      Багато онлайн платформ та курсів - думаю почати краще з будь-чого безкоштовного, в т.ч. і на ютубі, а там вже залежно від напрямку - можна буде підшукати відповідне навчання.

    • @user-nm3gz9ck5g
      @user-nm3gz9ck5g 7 месяцев назад

      @@nallien Веб 3.0 в Украине не могу найти, поэтому и спросил у вас. Их не то, что не багато, а их нет.

    • @nallien
      @nallien  7 месяцев назад

      @@user-nm3gz9ck5g в гуглі бачу різні варіанти та конкретно не знаю за них. На мою думку слід вчити такі теми з англомовних площадок (udemy наприклад) або з інфи в Мережі. А в наші дні мабуть самий просунутий варіант - вивчати за допомогою… chatGPT. Не жартую. Він ідеально підходить для навчання і здатен пояснити майже все

  • @iamisyou
    @iamisyou Год назад +2

    В профессиях останется только то, что связано с Выбором. К примеру, дизайнер будущего будет подбирать автоматически сгенерированный интерьер с учётом контекста, в широком смысле слова. От пожеланий и условий клиента, соотнося это с актуальной модой и возможностями производств. Из профессий, которые выживут, уйдет вся однообразная нудная возня, за которые мы их ненавидим, и останется лишь суть решаемых задач и ответственность специалиста.
    PS. К слову, репортажная фотография, думаю, останется, только это уже будет видеография в 24к) со стоп-кадрами нужных ракурсов(когда нужно фото), и сниматься это будут дронами, удаленно. Аля как в романе SNUFF Пелевина, где главный герой оператор такой камеры, репортирующей бесконечную войну в некой Уркаине (а роман то 2011ого!:)

    • @nallien
      @nallien  Год назад +1

      Так ті самі побажання ж може враховувати й АІ.а так згоден. реформація буде, до чого призведе - сказати складно.
      що до репортажки - то маленькі дрони, що створюють повну 3д картинку з місця - і також автоматично, нащо там людина. просто автоматична фіксація подій. в тім це не означає що люди не будуть цим займатися.

  • @user-wy5tg3pj4y
    @user-wy5tg3pj4y 5 месяцев назад

    Будеш Оператором AI так само як зараз це робив. Тільки вже як послугою

    • @nallien
      @nallien  5 месяцев назад

      Цілком можливо

  • @user-lk4qz1et2l
    @user-lk4qz1et2l 11 месяцев назад +2

    Творчі професії наприклад танцюрист, актори, співаки, ці професії також замінить ШІ 🤷🤦...яка мотивація жити за просто так, не маючи ні цілі ні мети

    • @nallien
      @nallien  11 месяцев назад +1

      Також так гадаю. А мотивація жити - в житті, в моменті. Я не бачу іншого сенсу в цьому вирі хаосу

  • @user-xq9zy5sl3h
    @user-xq9zy5sl3h Год назад

    На мою думку, в майбутньому всі, або майже всі люди будуть користуватися плодами ШІ. А так як роботи на той час майже ні в кого не буде, ШІ та роботи які нею керуватимуться, будуть забезпечувати нашу житті діяльність за просто так. Такого розуміння як багатство чи бідність просто не стане, бо кожен з нас людей матимуть все і водночас нічого. Людство поступово інтегруватиметься в кіборгів, все почнеться з малого, чіпів в голові для покращення розумової діяльності, в подальшому ці зміни будуть суттєво наростати, до зникнення людини як біологічного виду зі збереженням емоцій. На цю тему можна багато фантазувати, то мабуть все. Знайшов твій канал завдяки ТікТок.

    • @nallien
      @nallien  Год назад

      В мене схожий сценарій в голові, хоча не думаю що застану його 😅

    • @user-xq9zy5sl3h
      @user-xq9zy5sl3h Год назад +1

      @@nallien Уявіть яким може бути chatGPT в 2033 році і порівняйте його з 2013-тим! Його не було...

    • @nallien
      @nallien  Год назад +1

      @@user-xq9zy5sl3h тільки те й роблю що уявляю _) тільки не нейронки а АІ

  • @ammianfox9016
    @ammianfox9016 5 месяцев назад

    Цікаво було б побачити відео, де автор розглядає мінуси ШІ, та його впровадження у реальне життя, для людей.

  • @alexeygulak5612
    @alexeygulak5612 Год назад

    Корупцію не зупинити, тому мабуть на деяких посадах, просто не дадуть змоги робити штучному інтелекту... Та й у роботі руками на виробництві багато сюрпризів завдяки керівництву , або неспрогнозованим ситуаціям, тому мабуть багато професій де треба робити фізично залишаться... МАБУТЬ))))

    • @nallien
      @nallien  Год назад +2

      Процесс не швидкий, та й ми навіть уявити не можемо до чого призведе. Але те, що деякі люди будуть використовувати (та вже використовують) АІ для власного збагачення - то факт. І багато чого сумного є і буде :(

  • @user-lk4qz1et2l
    @user-lk4qz1et2l 11 месяцев назад +2

    А людям як гроші заробляти? 😱

    • @nallien
      @nallien  11 месяцев назад

      Якщо уявити що АІ прям тут і зараз - то так, багато старого зникне, але ж ми не маємо гадки що зʼявиться натомість, які нові сфери де потрібна буде людина

  • @user-yy9zx4iv2s
    @user-yy9zx4iv2s 6 месяцев назад

    Ви там про вакцинацію щось були згадали. А, що Ви мали на увазі, що там було не так?

    • @nallien
      @nallien  6 месяцев назад

      Я не антиваксер, як що ви про це. Є таке поняття як колективний імунітет- і воно рятує тисячі життів

    • @user-yy9zx4iv2s
      @user-yy9zx4iv2s 6 месяцев назад

      @@nallien Так, я саме про це. Дякую за відповідь.
      Мені Вас шкода.
      Якщо Ви, будучи айтішником, вірите у маячню під назвою "колективний імунітет", то мені Вас дуже шкода.
      Але переконувати ні в чому не буду, бо навряд чи в цьому є сенс.

    • @nallien
      @nallien  6 месяцев назад

      @@user-yy9zx4iv2s ну, мабуть так. Хорошим прикладом була оспа. Сподіваюсь що ви досконало розумієте що таке колективний імунітет. Якщо у вас є діти - то мабуть ви б не хотіли щоб з ними разом ходили до школи/садочку ті діти, хто не був вакцинований від невиліковних хвороб.
      Щодо ковіда і його використання для в чиїхось цілях - то інша історія. І чи працює від нього вакцина- ще одна історія. І чому так - ще одна і так далі. Але на мій погляд - не слід всі історії змішувати в одну.
      Бажаю здоров’я.

    • @user-yy9zx4iv2s
      @user-yy9zx4iv2s 6 месяцев назад

      @@nallien Дітей поки-що не маю. Але мені було б все-одно які діти ходили б з моїми до школи при умові наявності ДІЄВОЇ вакцини.
      І таке поняття як "колективний імунітет" вважаю брехнею...
      Ну, от як би Ви поставилися до людини яка б Вам почала впарювати про те, що існує комп’ютерний колективний імунітет від шкідливого ПЗ?)
      Те, що не слід всі історії змішувати в одну - правда. Тут з Вами погоджуюся.
      Але я не знаю чи буду вакцинуватися якоюсь вакциною після оцього наглого і підлого розводняка під назвою "антиковідна вакцинація".
      Бо, виявляється, не все, що називається ліками, є насправді ліками...

    • @nallien
      @nallien  6 месяцев назад

      @@user-yy9zx4iv2s так так завжди було, а поняття «колективного імунітету» це можна сказати математика. І вона працює. І якщо одна вакцина має низьку ефективність це не означає що інші не працюють. І ми багато з нас живі завдяки саме їм. Банально «стовбняк». Почитайте✌️

  • @oldschool7518
    @oldschool7518 Год назад +1

    Не верю на счет музыкантов робот или программа не сможет воспроизвести музыку как играли а 70-80-90 тот же zz top или ac/dc

    • @nallien
      @nallien  Год назад

      рекомендую загуглити яку музику створюють нейрони прямо зараз, до того як з'явиться АІ ;)

  • @ammianfox9016
    @ammianfox9016 5 месяцев назад

    Ще така думка виникла, активніше і швидше, у своїй більшості, будуть замінені ті професії, що не потребують створення машини, яка буде здійснювати фізичну дію. Іншими словами бухгалтера простіше замінити ніж вантажника, тому що щоб замінити бухгалтера потрібен тільки крутий софт з ші, а щоб замінити вантажника, крім ші, потрібна ще і власне машина яка буде здійснювати фізичну роботу, а це вже дорожче і складніше. Тобто замінені будуть і ті і інші професії, але з різною швидкістю.

    • @nallien
      @nallien  5 месяцев назад

      Так, та чи надовго? Робот від tesla вигляда цілком. Є вже «вантажники» і це вже, розумієте?

    • @ammianfox9016
      @ammianfox9016 5 месяцев назад

      @@nallien З вантажником - це приклад, перший, що спав мені на думку, можна привести інші приклади, де використовується високоточна моторика людських рук, де треба швидко і в не зовсім зручних умовах працювати. Я до того що поки така робота буде робитись людьми, і це буде дешевше, ніж створення складних у створенні та обслуговуванні, високоточних машин, таку роботу поки, що будуть виконувати люди.

    • @nallien
      @nallien  5 месяцев назад

      @@ammianfox9016 декілька складів Амазону були повністю автоматизовані років… 6 тому?

    • @ammianfox9016
      @ammianfox9016 5 месяцев назад

      @@nallien у цьому ПОКИ ЩО проблема, ці машини добре працюють у пристосованих спеціально підготованих "тепличних" місцях типу складу, але не в польових умовах. Я не сперечаюсь з тим, що і тут людей з часом посунуть, просто кажу, що це складніший та триваліший процес.

    • @ammianfox9016
      @ammianfox9016 5 месяцев назад

      @@nallien До речі, цікаво, у вас є якісь прогнози на найближчих 10 років? Візьмемо навіть грубу до 2035. Тобто скажімо водії автобусів, касирки в супермаркетах, та й взагалі продавці у магазинах, персонал у новій пошті укрпошті, будова, маю на увазі велике будівництво типу житлових багатоквартирних будинків, у цих галузях ще будуть працювати люди, саме в Україні?

  • @user-ce3xf4hr9t
    @user-ce3xf4hr9t 3 месяца назад

    а мени от що цикаво на що будуть жити ци люди коли всих заминять робтами то хто и на що бути що купувати екомика гарантовано згине аж цикаво яквоно буде

    • @nallien
      @nallien  3 месяца назад

      Не загнеться економіка, так буде спад, та пригадаємо як научно-технічна революція проходила. Всі думали що машини замінять людей, а натомість машини дали нечуваний зріст економіки і нові, до того не відомі робочі місця

    • @user-ce3xf4hr9t
      @user-ce3xf4hr9t 3 месяца назад

      @@nallien ну я в людство вирю людина истота тупа жадибна егоистична по факту
      по друге тоди и зараз це зовсим дви ризни революции як приклад поява фотоапарата так зникла стара складна технлогия а на ее замину пришла нова але фтография та фотографи не куди не зникли а зараз зявляеться така технология де фотграф людина нафиг не потрибен
      так зявляться нови робочи миста але от в чему проблема поступово створюеться и народжуеться свит де людина як робитник взагали не порибна от у чему штука
      уся риночна еконмика просто звалиться якшо машини заменять 40 видсоткив працивникив або навить и бильше и велике питаня а чи зявиться 40 видсоткив нових робочих мисьць
      и на що будуть жити оци 40 видсоткив для комунистичнго суспильства автоматизация благо а для ринкового капитализму це прирва куди ми вси так уперто бижемо
      звичайнор ми отримаемо скорише всего щось по середени вид цего сцинарию

    • @nallien
      @nallien  3 месяца назад

      @@user-ce3xf4hr9t я вважаю що ми зараз просто не можемо уявити що буде робити людина. І так, фотографію боялися художники, та втім і тим і цим місце знайшлось під сонцем.

    • @user-ce3xf4hr9t
      @user-ce3xf4hr9t 3 месяца назад

      @@nallien ну звичайно . не можемо я просто пояснив що та революция и та що видбуваеться зараз це дви ризни револьции
      як приклад це замина киних кебив на авто але хочь кеби и зминились их заминили на авто але потреба в водиеви залишилась а от потреба в кинях видпала и людина в цему приклади це кинь потреба в якому видпадае а що створюесться на томисть куди пидуть працювати оци мильени водиев що зараз заминять штучним интелектом куди пидуть мильени инших працивникив от у чому питаня а якшо людини ниде працювати то в нее нема и грошей а нема грошей то нема змоги щось купувати то виникае логичне питаня а який сенс тоди в цых автоматизованих завадах и фабриках тому людство при такому розвитку подий рано чи пиздно буде змушено зминити принципи видносин миж собою або елити винещать усих зайвих и створять свою утопию де буде жити купка людей яки повнистью будуть залежни вид роботив та инших машин чому ни або свит подилеться на два вша каста с и нища без ии технлогий

  • @user-cb2kt1vf9d
    @user-cb2kt1vf9d 5 месяцев назад

    ну нарахунок бухгалтерів у вас наївний погляд 😂Це якщо система зміниться у плані податків,то тоді так,але це далеке майбутнє (в принципі стосовно майже всіх перелічених професій)🤷

    • @nallien
      @nallien  5 месяцев назад

      Згадайте як Н рочків тому доводилося вести бухоблік на папері, носити фізичні звіти а подекуди переписувати цифри з БД. А що зараз? Звіти формуються автоматично, цифрові підписи і вивантаження в один клік.
      І це все без АІ чи навіть нейронок.

    • @user-cb2kt1vf9d
      @user-cb2kt1vf9d 5 месяцев назад

      так це все було,але ваш погляд трішки 😬однобічний.попробую пояснити-зввт формується автоматично тільки тоді коли там присутні дані обліку(у вашому прикладі ви оперуєте звітами для спрощеної системи і то у звіт ту єдину цифірку з якої потрібно сплатити податок,потрібно ввести рученьками ).А там де є облік на загальній системі всі дані потрібно заносити,наразі 🤷,рученьками з багатьох документів ,які ,накінець то ,вже є в електронному вигляді а не тільки у паперовому.Можливо ,колись ,коли облік стягування податків буде спрощено по максимуму,бухгалтери "відімруть"як мамонти 😬.Єдине у чому погоджуюсь, що це наступить всерівно ✌️

    • @nallien
      @nallien  5 месяцев назад

      ​@@user-cb2kt1vf9d тобто ви гадаєте, що так само буде необхідно і в майбутньому вводити данні вручну? Чесно кажучи не знаю чому у вас прямо зараз не сформовано автоматизацію звітів. Якщо ви ведете хоча б якусь БД - то на її основі формується будь який звіт. Існує купа систем (в далекі 2005-ті роки я працював з 1С, коли був на загальній системі) які самі дбають про оновлення відповідних форм в залежності від законодавства та чинних правил.
      Те що конкретно ваша компанія не запроваджує хоча б часткову автоматизацію - я би сказав і є "однобоким баченням ситуації".
      Ви могли б вжезараз написати нескладний скрипт, який вигрібав би данні з вашої БД... ну чи з Exel якщо БД нема - і формував би всі данні відповідно шаблону. Без нейронок та тим паче АІ про який йдеться мова.

    • @user-cb2kt1vf9d
      @user-cb2kt1vf9d 5 месяцев назад

      @@nallien звичайно що ні 🤷,маю надію що більшість наших підприємств вже стали "просунутими"🤔😬

    • @user-cb2kt1vf9d
      @user-cb2kt1vf9d 5 месяцев назад

      @@nallien і мова не про "формування звітності" а про ведення обліку🤷.

  • @vladimirnovikov4746
    @vladimirnovikov4746 6 месяцев назад

    Красава... крутой контент и на Украинском, спасибо!