Все, що треба знати про школу в Німеччині

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 9 фев 2025
  • Шкільна система в Німеччині: важливі аспекти та особливості, позподіл шкіл після початкових класів, про оцінки, вчителів та перспективи
    #німеччина #освіта #школа
    Найкрщі курси німецької:
    deutschtrend.c...
    Мій інстаграм:
    / deutschtrend.ua

Комментарии • 301

  • @СашаГ-й9ф
    @СашаГ-й9ф 11 месяцев назад +8

    Дуже подобається відсутність пресингу. Щодо оцінок, зовнішності і тд. Але майбутнє дитини зосереджено в руках класного керівника, котра в нашому випадку забила. Ігнорує потреби, питання дітей. Частіше пасивно але й агресивно. І на відміну від української системи, відчувається абсолютна байдужість з боку вчителя. Дуже болюче питання

  • @annavoronina6280
    @annavoronina6280 Год назад +11

    Моя дитина вчиться, а я зараз працюю в початковій школі у Вестфалії. І мене, як вчителя з України, вразило в початковій школі те, що дітей не ВЧАТЬ бути самостійними, а просто взагалі не цікавляться, чи зрозуміла щось дитина, чи виконала вона домашнє завдання. Від дитини вже з 1 класу автоматично вчитель очікує власної мотивації до навчання. Буквально з 6 років таким чином проходить "відбір": дехто під наглядом батьків вчиться і виконує завдання і вчиться. А багато хто просто грається весь урок або, якщо дуже активний та шумний - взагалі сидить в коридорі, де має робити завдання без контролю та допомоги вчителя. В старшій школі (в моєму випадку це реальшуле) вчителі також не контролюють клас. Якщо шумно - фізик як покарання не показує експеримент, а вчитель фізкультури 4 рази (цілий місяць!)скасовував заняття в спортзалі й діти писали 2 уроки правила поведінки на фізкультурі. Я взагалі була вражена таким підходом до освіти. Мені в Україні на педрадах ставили таку освіту в приклад, казали, що тут школа орієнтована на дитину. Але на уроках я від вчителів частіше чую звернене до дітей "Заткнись! Тобі слова не давали!"

    • @АллаСтепанова-д1т
      @АллаСтепанова-д1т 2 месяца назад

      Порадьте, будь ласка, як вчинити з підлітком 17 років, який приїздить до NRW у кінці грудня, проходить процедуру отримання захисту (2-3 місяці), вчиться онлайн у 11 українському класі і якому на початку вересня 2025 року виповнюється 18 років. Його змусять ходити до німецької школи чи можна буде протягом 3 місяців завершити навчання в українській школі?

  • @Тетяна-м7ь
    @Тетяна-м7ь Год назад +24

    Справа не тільки в школі, а в принципі, я ніколи не була і не збираюсь в Німеччину! але дивлюсь ваші відео - відірватись не можу, ну як так?😅 Ви чудова: вимова - мед для вух, візуал, подача, як слід відноситись до тих чи інших ситуацій - все цікаво, ви молодець! Дякую за якісний контент❤

  • @katekoshyk6781
    @katekoshyk6781 Год назад +42

    Ольго, дякую за відео) Я вже 4 роки в Німеччини, досі скептично ставлюся до їх системи освіти. Вона мені видається елітарною 🧐 Наче право на освіту мають усі, це навіть Pflicht.. але по факту: всі рівні, та хтось все ж таки рівніший)
    Оце розділення на хаупт, реальшулє та гімназію (у нас міттельшулє називається хауптшулє) - це якось дуже далеко від рівності прав та толерантності, про яку тут усі говорять.
    Взагалі, у мене склалося таке враження, що вони більше не на освіті зосереджені, а на соціалізації. Соціалізація це звісно важливо, але навчання при цьому дуже страждає. Учитель боїться (скоріш мабуть не хоче, не вважає за потрібне) щось вимагати від учнів. А батькам не рекомендується втручатися у процес. Таким чином дитині дуже легко відлинювати від роботи, лінитися, слухати на уроці в пів-вуха… і відповідно - поступово втрачати можливості і потенціал. А потім, якщо оговтаєшся (хоча навряд, бо ти вже у бульбашці хауптшулє) - то дорога до внз чи нормального аусбільдунга - відповідно чи закрита наглухо, чи майже непідйомна. Така система не дає багато шансів. Проте людина ж не робот😢

    • @anty_komunist
      @anty_komunist Год назад +8

      Це супер розрекламована країна як і інші з великої 7ки за виключенням Японії!!! Тут такий байзель і бардак про який ніхто ніколи не говорив і не скаже!!! Починаючи зі школи, почти, транспортної комунікації, манери їзди і баааааанків урядових установ і тд.

    • @irinapugachova7866
      @irinapugachova7866 Год назад +4

      Дякую. Я бачу така ж система і в Швейцарії . Дуже тривожно що буде з онуками. Як не попасти в касту "робочої сили" і звідки немає виходу?

    • @JulijaStenina-
      @JulijaStenina- Год назад +3

      а яким чином виглядає оце Ваше *ВИМАГАТИ* ??? ЩО повинен зробити вчитель, щоб вимагати ???

    • @katekoshyk6781
      @katekoshyk6781 Год назад +9

      @@JulijaStenina- вимагати можна різними способами. Що саме вас тут дивує? Якщо б від мене ніхто нічого не вимагав, то я б навіть не навчилась рахувати, бо арифметика мене зовсім ніколи не цікавила. Але, на щастя, це було однією з вимог - вивчити арифметику, і це мені в житті - о, диво! - дуже знадобилось.

    • @fagot46
      @fagot46 Год назад

      ​@@katekoshyk6781 батьки мають "вимагати". А насправді заохочувати. Достатньо навчити їх, як вчитися і як самоорганізуваватись. Тільки батьки найкраще знають особливості своїх дітей і мають знайти особливі слова та змінити свою поведінку, щоб мотивувати дитину. Усі примуси з боку вчителів багатьох дітей просто ламають морально. Я би не хотіла щоб моїх дітей примушували. інтернеті є роботи і виступи психологів, які допомогають батькам.

  • @risovashki992
    @risovashki992 Год назад +11

    В сучасній Українській школі.також немає вже давно обговорення оцінок. Також немає табелів перші 4 роки є свідоцтво досягень,яке видається 2 рази на рік.
    Саме через школу молодшої доньки повернулися того року з Німеччини в Україну!❤

    • @risovashki992
      @risovashki992 Год назад +4

      Ще доповню.перші 4 роки оцінок немає зовсім. Вчитель жодного разу не казала які діти..ні про кого ніколи.Тільки при особистому спілкуванні! Ця школа саме начальна перші 4 роки
      Далі чи гімназія чи звичайна школа,яку обирають також батьки з дітьми . Я дуже задоволена саме нашою школою.в мене 2-га дитина буде її закінчувати. Старша вже закінчила і школу і гімназію і універ
      І зараз також в Німеччині стикнулася з проблемами вступу ,маючи вже диплом в Укр.Виші. знаючи англ.досконало.а німецьку В1.

    • @choks38
      @choks38 Год назад

      @@risovashki992 вам пощастило, бо ваша дитина попала в школу, де дирекція школи реалізувала НУШ , а не там де вперто саботує.

    • @nadyahoffmann4896
      @nadyahoffmann4896 Месяц назад

      ​@@risovashki992У різних школах по різному. У мене внуки ходять в 4й, 2й і 1й класи. З другого класу є оцінки і семестровий табель. І в другому класі уже контрольні роботи пишуть.

  • @gradova.knitwear
    @gradova.knitwear Год назад +78

    Німецька школа, для нас виявилась причиною переїзду з Німеччини до Канади. І це не про знання , а як раз таки про відношення вчителя до дитини, таке враження, що тим вчителям все рівно на наших дітей. ( українців) Моя дитина попала з приватної київської школи в німецьку в то для неї був суцільний стрес. Я не витримала забрала дитину і жодного разу не пожалкувала , що змінила країну. Після першого дня в канадській школі дитина сказала « мама, це як моя київська школа» Звісно можливо в Німеччині є хороші школи, ми прожили біля Мюнхена рік і за цей рік були тільки сльози і стрес у дитини , тому з особистого досвіду скажу , що моїй дитини німецька школа не додала нічого крім тотального стресу в хронічного гастриту, бо харчування це теж історія жахів у німецькій школі. До сих пір не можу зрозуміти як дітей із Grundschule можна відправляти їсти на вулицю на ходу, в пилюку, грязюку де одні їдять інші бігають в навіть взимку.🤷‍♀️

    • @elena_bohdanova
      @elena_bohdanova Год назад +23

      Я вас дуже добре розумію, схожа ситуація, шукаємо, куди їхати, поки вся сім'я не з'їхала з глузду через школу

    • @NataliiaSkyba
      @NataliiaSkyba Год назад +9

      Доброго дня! 💛💙 Ми теж думаємо про переїзд… Підскажіть, будь ласка, чи потрібна Віза, які взагалі документи потрібно для переїзду в Канаду? Буду дуже вдячна за відповідь! ❤️

    • @elena_bohdanova
      @elena_bohdanova Год назад

      @@NataliiaSkyba а Канаді діяла програма KUAET для Українців. Зараз вони вже припинили прийом нових заяв. Тепер можна отримати візу за стандартними умовами

    • @fagot46
      @fagot46 Год назад +1

      Отут ви праві. Школу роблять вчителі. Якщо вчителі байдужі, то яка система освіти не має значення.

    • @gradova.knitwear
      @gradova.knitwear Год назад

      @@NataliiaSkyba так, звісно потрібна віза в Канаду. До 15 липня 2023 року була тимчасово запрошена програма видачі канадської візи для українців , наразі вона уже не діє. Але це не означає , що ви не можете спробувати податися на візу. Пробуйте і вірте, що все вийде.🙌

  • @chumaktetiana
    @chumaktetiana Год назад +14

    Залежить від школи та вчителя. Мій ходе в 4 клас в Німеччині я задоволена. Він на всю школу один з України. Навіть дітей з Казахстану та Росії не має. Майже всі німці і трохи сірійців. Дуже класна вчителька ,вони реально з дітьми займаються я бачу результат. А от в сусідньому селі там більше українців вони формуються в групи і вчитель не може з ними справитися то інші мами жаліються на навчання.

    • @katharinawagner6077
      @katharinawagner6077 11 месяцев назад +1

      Ну вот, дело в количестве мигрантов. Это и ежу понятно

    • @emmaljavin5788
      @emmaljavin5788 11 месяцев назад

      ​@@katharinawagner6077Мои дети учились с первого класса в школе в Германии,и мне ,как родителю ,и учителю из СССР ,вообще нет никаких притензий к учителям .Особенно в младших классах ,несмотря на то ,что в классе было не мало тех ,кто вообще не владел немецким .

  • @ТаняПилипенко-с1ю
    @ТаняПилипенко-с1ю Год назад +10

    Дякую, Оля! Ви так гарно розказали, простою людського мовою. Я навіть на курсах до кінця не зрозуміла за їхню цілу кучу шкіл. А після Вас прям розвиднилось. Все стало на свої місця. Успіхів Вам!

  • @alena.709
    @alena.709 Год назад +13

    Просто вы не умеете пользоваться немецкими школами. У меня трое детей учились в Германии начиная с начальной школы. В разных школах, разных землях, так как мы регулярно переезжали. Все окончили гимназии, двое поступили в Оксфорд, один - в Лондон, Imperial College ( это университет), без репетиторов, без дополнительных занятий. Немецкие гимназии великолепны. Все дети принимали участие в олимпиадах, в научных проектах, получили возможность перепрыгивать через классы, побывали от школы в других странах, в том числе в Японии, в Китае, младший сын получил возможность одновременно учиться в университете и делать абитур ( Frühstudium). Это он после этого поступил на Masterstudium в Лондон.
    Возможности для детей в Германи прекрасные. Ищите и найдете, стучитесь и вам откроют, спрашивайте, и вам помогут. Педагоги откликаются на заинтересованность семьи как правило очень хорошо. Для этого надо знать немецкий язык. Учите его ради детей.

    • @emmaljavin5788
      @emmaljavin5788 11 месяцев назад +1

      Полностью м вами согласна.Иои дети тоже тут пошли в школу ,получили хорошее высшее образование .Гимназии,ее ещё надо потянуть.Гесколькл иностранных языков,основы высшей математики .Мои дети учились ,я знаю , как это не легко и какой спрос .

    • @tetianazakharchuk9907
      @tetianazakharchuk9907 10 месяцев назад +1

      Я теж задоволена школою у Німеччині

    • @Life-xq2qu
      @Life-xq2qu 8 месяцев назад +1

      ​@@emmaljavin5788Основы высшей математики у нас в 9 классе есть;) В ней нет ничего волшебного. Хвастовство, не более.

    • @nadyahoffmann4896
      @nadyahoffmann4896 Месяц назад

      ​@@Life-xq2quВот дойдите до гимназии , потом скажете " хвастовство" , или нет.

  • @natasolomka6656
    @natasolomka6656 Год назад +20

    Дякую за відео! Цікаво було б дізнатись про розпорядок дня учня та позашкільний час ( гурти, секції), а також про харчування в школі.

    • @1nataliia2
      @1nataliia2 Год назад +1

      Все це платно там і не так доступно як в Україні.

    • @porhaucha
      @porhaucha 10 месяцев назад

      Знайома дівчинка ходить в секцію карате - меньше 10€ на місяць

    • @Life-xq2qu
      @Life-xq2qu 8 месяцев назад +1

      ​@@1nataliia2 інформативно капець, що платно і наскільки дорого?

  • @LenaLazareva80
    @LenaLazareva80 Год назад +14

    Дякую, прекрасно все викладено, дуже цікаво, жваво і корисно. Я, як вчитель Berufsschule, додам, що українським учням і батькам корисно поцікавитись, що таке Schulpflicht та Aufsichtspflicht в німецькій школі.

  • @СвітланаЛеонтович-н6о

    Спасибі вам за працю, інформативно .

  • @АлександраКугаенко-м4б

    Дуже дякую за роз'яснення)))

  • @ОльгаОтто-м9в
    @ОльгаОтто-м9в Год назад +7

    Дякую за вашу працю!

  • @svitlanameyer9467
    @svitlanameyer9467 Год назад +4

    класна информація, нарешті я зрозуміла цю систему, дякую!

  • @hannamonasteretska8490
    @hannamonasteretska8490 Год назад +3

    Щиро дякую! В Україні 2018 року відбулася шкільна реформа, були впроваджені нові правила, які направлені більше на учнів, як на суб‘єкта), а не об‘єкта. Мій середній син ходив в саму звичайну київську початкову школу і теж практично нічого не вимагали, а просили звернути увагу на деякі моменти)). Чим складне навчання в Німеччині, так це тим, що не достатній рівень німецької. Але все поступово, тому продовжуємо)🍀

  • @Mila_2020_
    @Mila_2020_ Год назад +2

    Дякую за висвітлення потрібної теми 🌷

  • @tanyas.3591
    @tanyas.3591 Год назад +3

    24:11 повторити клас можна, якщо щось потрібно допрацювпти. Наприклад, затяжна хвороба, соціальний аспект, карантин, проблеми в родині тощоі. Якщо немає мотивації до навчання, то я не раджу залишатися на другий рік. Працюю в сфері освіти та бачу, скільки дітей повторює клас, а потім все одно змінює тип школи

  • @porhaucha
    @porhaucha 4 месяца назад

    Дякую за відео. Подивилася другий раз після батьківських зборів - тепер все зрозуміло! Ще раз дякую!

  • @viktoriiapop7156
    @viktoriiapop7156 Год назад +2

    Щиро дякую Вам за інформацію.Якраз дуже актуально.
    Хотіла б більше дізнатися про вирішення конфліктів в школі.Як взагалі самі Німці вирішують,і як на вашу думку правильно.Дякую 😊

  • @olgakott5448
    @olgakott5448 Год назад +4

    Дякую Вам за цікаву і потрібну на даний момент інформацію

  • @НаталіяІллящук
    @НаталіяІллящук Год назад +5

    Дуже вдячна🎉

  • @armidavardanian6533
    @armidavardanian6533 Год назад +4

    Дякую, як завжди, надзвичайно корисно та інформативно.

  • @1nataliia2
    @1nataliia2 Год назад +4

    В Україні дуже схоже , дещо. В молодшій школі не ставлять оцінок і домашніх завдань немає. А в старшій і середній школі так само не озвучують оцінки . Все в електронному щоденнику. Також можна перездати якщо хочеш кращу оцінку. Мої діти в гімназії в Києві вчаться . Але знаю що в звичайних школа так само.

  • @sandratarotreading
    @sandratarotreading Год назад +2

    Дякую за ваше відео! ❤

  • @annavasilevskaya51
    @annavasilevskaya51 Год назад +3

    Дякую за таке наповнене Iнформацiэю вiдео ❤

  • @irynak3732
    @irynak3732 Год назад +3

    Класно і дуже познавально ❤

  • @arisha4644
    @arisha4644 Год назад

    Дуже інформативне відео, дякую)

  • @ИннаСоловьёва-л2ы
    @ИннаСоловьёва-л2ы Год назад +1

    Дуже дякую за відео!

  • @АннаТ-ь1п
    @АннаТ-ь1п Год назад +5

    Дякую за ваше відео.
    Син зараз в Німеччині в 10 класі, в гезамшуле,. В Україні він продовжує вчитись в 11 класі, щоб отримати атестат та буде намагатись вступити на підготовчий рік в університет англійською. Якщо є у когось історії з таким сценарієм, поделіться, буду вдячна.

    • @venezian6262
      @venezian6262 Год назад

      Якщо вам натраплять подібні історії, то зі мною теж поділіться)). Знаю, що після українського 11-го треба рік вчитись в штуденколег, але їх на всю Німеччину лише пару десятків.

    • @НеляЛещенко-д5ь
      @НеляЛещенко-д5ь Год назад

      Та же проблема у нас

    • @katharinawagner6077
      @katharinawagner6077 11 месяцев назад

      После Gesamtschule???

    • @user-ig8ui1nj3s
      @user-ig8ui1nj3s 11 месяцев назад

      Теж цікавить навчання після 10 класу в українській школі

  • @artemkrut6846
    @artemkrut6846 Год назад +5

    Могли би Ви розповісти про ВУЗи,як відбувається вступ і т п.🙏

  • @lerne-du
    @lerne-du Год назад +2

    Дякую ❤ Дуже важливо обрати лояльну школу до іноземців. У нас був досвід з початковою школою. Дуже здивувало холодне ставлення ще на етапі подання документів. Далі тільки важче. Добре, що вчасно нам порекомендували перевести документи в іншу школу. Ставлення до дитини - небо і земля. Але також важливо, щоб іноземців не було забагато 🫣 В школах з DAZ (Deutsch als zweite Sprache ) де вчаться багато іноземців, також багато конфліктів. Найчастіше з хлопчиками - мусульманами ( мабуть через різні менталітети). У нас біля такої школи швидка та поліція ледь не щодня. І це початкова школа... Також, на мою думку, не варто сподіватись, шо вашу дитину навчать німецької мови в садочку. Без зусиль з боку батьків того рівня не буде досить для нормального старту в початковій школі (маю для порівняння багато діток). Всім добра!

    • @katharinawagner6077
      @katharinawagner6077 11 месяцев назад

      А что, перед вами должны были расстелить красную дорожку?

    • @katharinawagner6077
      @katharinawagner6077 11 месяцев назад

      Так вы и есть иностранцы!😂😂😂😂 немцы своих детей не хотят отдавать с вами в классы. У кого есть средства отдают детей в частные школы

    • @nadyahoffmann4896
      @nadyahoffmann4896 Месяц назад

      ​@@katharinawagner6077Не говорите глупости. Все немецкие дети ходят в иностранцами в школу. Просто в какой-то школе их больше, в какой-то меньше.

  • @h.1704
    @h.1704 Год назад

    Дякую за інформацію!

  • @ОльгаВоркун
    @ОльгаВоркун Год назад +2

    Останній рік садочку, і немає жодної підготовки до школи. Бавляться і бавляться. Хоча на початкових зборах , була інформація що така підготовка буде. NRW

    • @nadyahoffmann4896
      @nadyahoffmann4896 Месяц назад

      В Німеччині діти ідуть в школу не підготовлені, така система.

  • @ukrainerin16
    @ukrainerin16 Год назад +2

    не тільки в пʼятих - шостих лишаються повторювати рік…
    в старших класах це теж не рідко трапляться…
    якщо дитина націлена на університет, то сама вирішує повторення року, якщо вважає, що щось не довчив з профільного предмету… і це не залежить від отриманих річних оцінок, а лише від вибору дитини та батьків…

    • @roxana1328
      @roxana1328 Год назад

      Добровільний повтор класу є набагато краще ніж потім мусить повторити

  • @lero4ka1007
    @lero4ka1007 Год назад +1

    Дякую! 💞

  • @ulajkimluk3971
    @ulajkimluk3971 Год назад +2

    Дякую за цікаве відео!
    Мої діти рік самостійно, без жодної допомоги вивчають німецьку мову, тут мають значні успіхи, в укр. школі дуже гарно вчились.
    І от зараз четвертий клас😮
    Я не маю того рівня, щоб покращити та допомогти їм у навчанні.
    Не хочеться втрачати можливість та йти на найнижчий рівень, тим більше, що діти самі хочуть вчитись та дуже стараються.
    Чи є якась порада з приводу навчання на 5 клас у цій ситуації?
    Дякую! Та успіхів Вам!

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 Год назад +1

      Не знаю, я якій Ви землі. Я б порекомендувала однозначно Gesamtschule, не реаль, а саме загальноосвітню. Мої діти в гімназії, вони народились у Німеччині, мовної проблеми немає, але я до 8 класу в гімназії робила з ними уроки.

  • @juliavoytsehovska8508
    @juliavoytsehovska8508 9 месяцев назад +1

    Дякую за відео, дуже зрозуміло багато питань. Прочитала коментарі про не «рівність» , так це теж є. Цікавить чи хтось стикався якщо ця не рівність іде від директора? І чи може директор кричати на дитину. Дякую за відповіді і досвід хто поділиться.

    • @nadyahoffmann4896
      @nadyahoffmann4896 Месяц назад

      В Германии ко всем детям одинаково относятся и не слушайте тех комментаторов. Просто та, что писала , наверное сама с учителями спорила, доказывала, а может и тон поднимала,что в Германии не принято вообще .

  • @ОльгаСаване
    @ОльгаСаване Год назад +2

    Ольго, дуже дякую за змістовне відео.
    Особисто мене вразила інформація про те, що без латині, яка вивчається у школі, є неможливим вступ до медичного або юридичного ВНЗ.
    Мій син приїхав до Німеччини у березні 2022 року, навчаючись у шостому класі. У березні-липні 2022 він навчався у вітальному класі школи. У серпні 2022-липні 2023 він навчався у вітальному класі гімназії. З серпня 2023 зарахований до регулярного 8 класу гімназії. Але до вивчення латині - не допущений, оскільки латинь вивчається у гімназії з 5 класу, і вчитель вважає, що приєднатися до її вивчення у 8 класі немає можливості. Син ще не визначився з майбутньою професією. Але…У мене - 15 лікарів у родині. Я - адвокат. Чоловік - прокурор. Плюс ще 3 юристи у нашій родині. Передбачувано, що син захоче обрати одну з цих двох професій. Тому вирішила перепитати. Чи дійсно жоден ВНЗ Німеччини не прийме мого сина після абітуру ні на юридичний, ані на медичний факультети? Заздалегідь дякую Вам за відповідь!🙏🏻

    • @JulijaStenina-
      @JulijaStenina- Год назад

      коли мене змусило життя - я вивчила латинь сама, без репетитора, по книжці, без інтернету і ютубу, без батьків-прокурорів. Ви робите з мухи слона

    • @tetianab268
      @tetianab268 Год назад +5

      @@JulijaStenina-причому тут це? Суть в тому, що без «бумажки про латинь» діти не мають права йти в медичний чи юридичний. Виходить що для діток закрита дорога.😢

    • @ОльгаСаване
      @ОльгаСаване Год назад +1

      @@tetianab268 Дуже дякую Вам за відповідь 🙏🏻

    • @tetianab268
      @tetianab268 Год назад

      @@ОльгаСаване нема за що. Єдиним варіантом для дитини це їхати в іншу країну і там вчитися на кого хоче.

  • @SmartPhoneEvh-ip1si
    @SmartPhoneEvh-ip1si Год назад +4

    Дивно, що коли людям не подобається школа, вони міняють країну, а не школу😅 в Україні теж є жахливі школи, а є прекрасні ліцеї

    • @DianaTkachenko
      @DianaTkachenko Год назад +4

      Не можливо змінити школу без значних підстав. Тобто переїзд. А так просто, від того що щось не подобається у школі, не переведуть дитину в іншу школу.

    • @lenai4120
      @lenai4120 6 месяцев назад +1

      Ви тут школу не змінете просто так. Потрібна причина, і те що вам не подобаєттся-не причина. У нас тут був хлопчик, якого морально добивали, прстійно знущалися і дражнили. І вчителі просто не помічали. Вірили дітям, що вони нічого не робили, не казали, а просто сміялися. І мама просили, умоляла, і в карітасі і в школі-нічого! в ітозі-поїхала в іншу країну. Ось так

  • @ОльгаОтто-м9в
    @ОльгаОтто-м9в Год назад +4

    Яка ви гарненька в цій сукні!

  • @samsuseruser5091
    @samsuseruser5091 Год назад

    БЛАГОДАРЮ ❤

  • @klizzma60
    @klizzma60 Год назад +1

    дякую за працю

  • @KonovalovaYelyzaveta
    @KonovalovaYelyzaveta Год назад +1

    Дуже дякую за відео! Ольго, отми вже поїзали в Іспанію, але на мене особисто, ви, таке справили враження, що я і досі мрію про Німеччину))))))

    • @Nativonko
      @Nativonko 4 месяца назад +1

      Підкажіть будь ласка, чи подобається Вам у Іспанії? Чи хочете ще у Німеччину. Мы у Німеччині, але навпаки, мрію переїхати звідси.

    • @KonovalovaYelyzaveta
      @KonovalovaYelyzaveta 4 месяца назад

      @@Nativonko в Іспанії ніхто не платить, як в Німеччині. В Іспанії немає такої інтеграції, навіть мовна школа це проблема... роботи немає ( я про роботу не знаю, це так кажуть люди) мої думки, що для стабільного життя Німеччина саме те. Може, там холодніше, або люди '''не такі'' але без мови всі будуть ''не такі''. Німеччина передова країна ЄС. Приїжджайте в Іспанію відпочивати/))))) мої родичі, що 10+ років живуть в Німеччині , кожен травень і вересень приїзжають в Іспанію на острови відпочивати і все чудово.)))

    • @Nativonko
      @Nativonko 4 месяца назад

      @@KonovalovaYelyzaveta дякую за відповідь, але, хто знає, можливо ви поживши в Німеччині, заспівали би по -іншому.

    • @KonovalovaYelyzaveta
      @KonovalovaYelyzaveta 4 месяца назад

      @@Nativonko я рік жила)) просто дійсно я налаштована скептично на переїзд в Іспанію з Німеччини. Тому так пишу

    • @Nativonko
      @Nativonko 4 месяца назад

      @@KonovalovaYelyzaveta я змінила би країну, але з дітьми це буде дуже складно

  • @АндрейНазарук-к8ф
    @АндрейНазарук-к8ф Год назад +1

    Чарівна жінка!

  • @yal0alena
    @yal0alena Год назад +3

    Ось я хочу зазначити ,що те що мій син має погані відмітки я узнала по факту у кінці року. Перші пів року в нього були нормальні оцінкки ,але за рік його 2 перетворились на 4 кі і навіть 5кі і як мати не розумію ,чому такі оцінки . Контрольні я підпісувала і там навіть 4к не було .Чому мені не повідомили раніше ,що є проблема? Мене поставили перед фактом і навіть хотіли перевести з Ріальшуле в Хаупшуле ,але я відмовилась, бо він вчиться вже 9му класі і да мені сказали ,що якщо він не здаст іспити ,то йому не дадуть ні якого документа ,що ми з 2022 по сьогодні вчилися в немецкій школі. Можу сказати ,що я з початку раділа ,що сина взяли в немецкій клас, бо він вчив немецку в Україні ,але тепер я в шоці ,бо що нам робити і як працювати з учителями ,щоб розуміти є проблеми чи ні? Якщо навіть щоденика не має і нічого ні хто не пише і не повідомляє.😔

    • @katekoshyk6781
      @katekoshyk6781 Год назад +4

      Так, батькам складно щось контролювати. Вони роблять це навмисно, щоб типу «природнім» шляхом відсіяти більш здібних дітей, так би мовити, від менш здібних, які надалі підуть отримувати робочі спеціальності. Це німецька елітарна освітня система 😥 Я так зрозуміла, що ви, як Elternteil, маєте самі контактувати з учителем через імейл і випитувати про успіхи своєї дитини. При цьому треба чітко дати зрозуміти учителю, що на толерантність та Datenschutz вам плювати , і ви хочете знати реальну картину, тобто без веселок, рожевих хмарок і єдинорогів. Вони дуже бояться «вкрасти у дітей дитинство» , але таким чином позбавляють дітей багатьох можливостей у майбутньому. Не дозволяйте їм перевести дитину в школу на рівень нижче, якщо ви впевнені у здібностях свого чада. Якщо проблема лише в мові - це ок, мовою дитина поступово оволодіє. Вони лише дають рекомендації, наскільки я знаю. Але не обов’язково ними керуватися.

    • @МирославаЛогунець
      @МирославаЛогунець Год назад +1

      Доброго дня.В нас така ситуація,що один син закінчив 9 клас в Україні .Ми непоступили нікуди.Приїхали в Німеччину і куди йому йти на навчання ?Чи в школу ,чи в училище неможу зрозуміти ,що нам робити.

    • @roxana1328
      @roxana1328 Год назад +1

      Так тут є. Дитина має сама хотіти вчитись. А батьки ні при чому то не іх життя

  • @hannamykoliuk8974
    @hannamykoliuk8974 Год назад

    Дякую 🙏

  • @OlyBoyko-z3t
    @OlyBoyko-z3t 11 месяцев назад

    В мене таке питання. Мій син навчається в німецькій школі з листопада 2023 у 8 класі. В школі мені дали документ, де рекомендували не прагнути здавати іспити в 9 класі. Які наслідки, якщо не здавати іспити? Де він зможе тут навчатися після 9 класу без цих іспитів?

  • @korsicanca
    @korsicanca Год назад +5

    Доброго дня! Дякую Вам за цікаве відео! Питання - як виглядає в Німеччині мистецька освіта? Чи є окремі музичні школи і куди після них можна вступати далі?

    • @katharinawagner6077
      @katharinawagner6077 11 месяцев назад

      😂😂😂 да никак.( живу 26 лет в Германии)

    • @nadyahoffmann4896
      @nadyahoffmann4896 Месяц назад

      ​@@katharinawagner6077Вы постоянно заводите людей в заблуждение. Зачем? В Германии есть всё и для детей и для взрослых. Живу 29 лет в Германии.

  • @НаталіяМельник-б8д

    Дочка закінчила в цьому році онлай 9 клас в Україні. ми тут пввтора року, а МІСЦЯ У ШКОЛІ ДОСІ НЕМА.... кругом твердили, що освіта ОБОВЯЗКОВААА! ...😅

    • @АннаТ-ь1п
      @АннаТ-ь1п Год назад +2

      от би нам так. я б так раділа шоб не було місця і він міг би просто в онлайні вчитись. А так втрачає час з 7 ранку до 15, а потім до 12 ночі сидить сам вчиться(

    • @НаталіяМельник-б8д
      @НаталіяМельник-б8д Год назад

      @@АннаТ-ь1п якщо сам вчиться, то у вас працьовита дитина. А нас вчаться за компанію або як мама контролює))

    • @ОльгаВоркун
      @ОльгаВоркун Год назад

      Вам так сказали в Шулеамт? Чи просто немає листа? У моїх знайомих був нюанс з прізвищем на почтовій скриньці

  • @Olenkagreen
    @Olenkagreen Год назад

    В Україні ще перед війною прийняли, що не можна оголошувати оцінки при всіх,повідомляют особисто. Навіть коли був коронавірус, оцінки присилали особисто кожному з батьків, не в групу з батьками.

  • @Olenkagreen
    @Olenkagreen Год назад +1

    В мене дитина, що помітила, що тут навіть відставання йде, у них був 9 клас, а інформація була з 7 класу

  • @AlonaMaurer
    @AlonaMaurer Год назад +1

    Дуже дякую за інформацію, якраз дві школярки в п'ятому і шостому класі. Діти дуже хочуть залишитися в гімназії, але одна проблема - німецька мова😢

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 Год назад +1

      Діти ще маленькі, вони швидко вивчать мову, за рік-максимально два. У мого сина сьогодні в 11 класі обрали старосту росіянку, вона лише 4 роки в Німеччині. Трохи акцент залишився, але взагалі дівчина не відрізняється від інших за її навчанням

    • @VikaMuro
      @VikaMuro Год назад

      @@tanyas.3591 нажаль, не всі. Моєму не дається німецька. І репетитора найняла вже, і в школу рік ходить, в класі майже всі німецькомовні. Так що...

  • @Sandra-mis
    @Sandra-mis Год назад +7

    Для мене тут системи навчання це просто жах. Син був в 4 колективах вже за півтора року, спочатку грундшуле. Там всім на всіх плювати. Потім в реальшуле попали, де було місце. Спочатку в VKLкласі був, потім кусочок в 5 му класі, і знову лишився на 5 клас.
    Ні одного німця в класі, як і у всій школі. Тільки турки, сірійці і венгри( ну і наших дітей туди напхали) . Це просто філіал аду! Немає змоги кудись перевестись, просто немає місць. Син не хоче туди ходити, бо його постійно цькують. Вони як шакали збиваються в зграйки і на когось нападають. Як мавпи з пальми(((
    В минулому році пригрожувала поліцією, і пішла би, якби оте матьйого, дитя венгерське, чіпнуло би мого сина!
    Про яке навчання може йти мова!!? Коли на уроці буває немає вчителя і вони просто дуріють. І нікому діла не має. А те що всіх виганяють зі школи на перерві, кому треба тий кисень, якщо дощ або холодно. Або просто НЕ ХОЧЕ зараз дитина там бути!!!
    Я дуже зла на всю цю супер Европу. Продумую подальші кроки, син в укр.онлайні вчиться ще, бо там хоч знання дають.

    • @АннаТ-ь1п
      @АннаТ-ь1п Год назад +2

      це вас не заспокоїть, але в школі де більшість німців теж булінг є неслабкий. В школі де вчиться син 4 українця всього,по 2 в різних класах, у сина в классі намагались спочатку цькувати, це було ще в травні 22, син і так був на стресі і там ледь до драки не дійшло. Більше їх німці не чіпають, але і не спілкуються, повний ігнор. Ті два хлопц в іншому класі досі терплять, їм і підножки ставлять і кажуть гадості з руснвими наративами, батьки ходили розмовляли, але не дуже хтось хоче допомагати, так і терплять діти, в інші школи ніяк перевестись не виходить.

    • @НаталіяМарченко-х5р
      @НаталіяМарченко-х5р Год назад +3

      Не можна терпіти. Треба звернутися до директора. Якщо не має реакції, викликати поліцію. Захищайте своїх дітей!

    • @nadyahoffmann4896
      @nadyahoffmann4896 Месяц назад

      В Німеччині потрібно за півроку, а то і за рік до навчального року подавати документи в школу.

    • @nadyahoffmann4896
      @nadyahoffmann4896 Месяц назад

      ​@@АннаТ-ь1пТо може російські німці?

  • @Verolinte.8
    @Verolinte.8 Год назад +1

    Красотка наша ❤❤❤

  • @magellan7313
    @magellan7313 Год назад +3

    Дякую. Підкажіть, будь ласка, як дитині роз'яснити про перспективи переходу з одного рівня на низчий, або вищий?

  • @innakhyzhna2543
    @innakhyzhna2543 11 месяцев назад +1

    Дуже дякую.Є питання. Після фахршуле із направленням Дизайн доступні університети за цим напрямом? А якщо дитина не хоче потім на лізайн далі йти, то куди іона може піти із цим абітуром?

  • @ЛюдмилаГоловчук-р8и
    @ЛюдмилаГоловчук-р8и 10 месяцев назад

    Будь ласка, торкніться ще теми інтеграційних курсів, як і коли можливий перехід, при тому що син ходив 2 рази в 4 клас з німцями, а на 5 в реалшуле всі пішли в інтеграційний, і не зрозуміло скільки прийдеться ходити, і в який потім клас переходити, в 5-ий, в 13 років 🙈чи можливо підтягувати програму 6-7 німецьких класів самостійно?

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 8 месяцев назад

      Не шукайте відповіді на форумах, тут розповсюджені розмови про досягнення дитини з класним керівником. Напишіть йому записку, що "хочу поговорити про майбутні перспективи моєї дитини та про необхідну підтримку з моєї сторони як мами". Такий інтерес дуже вітається

  • @valiaguk2002
    @valiaguk2002 4 месяца назад

    Підскажіть скасовано перший блок у школі що це означає

  • @mert5328
    @mert5328 Год назад

    В школі дитина рік навчалася в німецькому класі. Дитина багато розуміє, знає, але мало розмовляє, бо каже що страшно робити багато помилок. Написали рекомендацію - брюкенклас і в яку саме школу. Зверталися в інші, бо хотіла щоб дитина відвідувала саме німецький клас, але не взяли. Саме через те одне речення. Відгуки чула за ці класи не самі кращі - в них діти мову погано вчать.

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 Год назад +1

      Табель в Німеччині це як паспорт. Написали брюкен-класе, то вже не зміниш. Після брюкен-класе отримаєте рекомендацію стосовно типу школи.

  • @tanyas.3591
    @tanyas.3591 Год назад

    Ви, напевно, за Баварію розказуєте. В Нижній Саксонії все не так. У нас навіть з 4,00 пвсля початкової школи можна йти до гімназії. Але потім у 5-7 класах 25% дітей не тягне, та їх переводять до реаль-школи, у кращому випадку ІГС integrierte Gesamtschule. У нас також є Oberschule,з Hauptschulvildungsgang und Realschulbildungsgang

    • @katharinawagner6077
      @katharinawagner6077 11 месяцев назад

      Так в нижней саксонии давно снижена планка. Там почти нет немцев. Не надо нам в Баварии такого уровня,как в нижней саксонии. Не дай бог

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 8 месяцев назад

      ​@@katharinawagner6077як це нема німців? На Північному морі немає взагалі міграціонсхінтегрунд. Нижня Саксонія це одна з земель, де майже не можна влаштуватися на роботу з іноземним дипломом. Баварія та Баден-Вюртемберг мають до 15 % фахкрефти з ауслянд. А з приводу рівня освіти Нижньої Саксонії - то ми приблизно посередині серед інших федеративних земель, є більш проблематичні регіони Німеччини

  • @b.gggg.9318
    @b.gggg.9318 7 месяцев назад

    Скільки часу у біженців в Німеччині щоб відати документи до департаменту освіти ????
    Хтось каже 2 місяці після будуть проблеми

  • @OlyBoyko-z3t
    @OlyBoyko-z3t 11 месяцев назад

    Може хто знає, в мене таке питання. Мій син навчається в німецькій школі з листопада 2023 у 8 класі. В школі мені дали документ, де рекомендували не прагнути здавати іспити в 9 класі. Які наслідки, якщо не здавати іспити? Де він зможе тут навчатися після 9 класу без цих іспитів?

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 8 месяцев назад

      Іспит за 9 клас - це Hauptschulabschluss (перший базовий атестат). Якщо він його цього року не отримає, то можна ще спробувати наступного року (це для загальноосвітніх шкіл). Якщо сину 16, то він може перейти до пту- Berufseinstiegsschule, там також можна скласти цей іспит, але часто не за рік, а лише на другому році навчання.

  • @Siponanako
    @Siponanako 6 месяцев назад +1

    Скажіть, будь ласка, чи є в німецьких школах щоденник де задають д.з.?

    • @Wow_Viki
      @Wow_Viki Месяц назад

      так, все як в Україні: вчитель пише ДЗ на дошці, діти переписують у щоденник

  • @Dalayla_ua
    @Dalayla_ua 11 месяцев назад

    Пані Олю, вітаю.
    Цікаво, може ви знаєте про австрійську шкільну освіту? Чи ця градація на школи тут така сама як в Німеччині? Дякую

  • @ОксанаКушнир-р8д
    @ОксанаКушнир-р8д Год назад +1

    Дякую за відео ! Оля підкажіть ,зо саме вам не подобається в німец школі ? І чому більшість людей здобуває вищу освіту поза Німеччиною ?? Дякую

    • @nadyahoffmann4896
      @nadyahoffmann4896 Месяц назад

      Не більшість. Поза Німеччиною здобувають освіту медики, бо дуже довго чекати місце в університеті, зараз до 7 ми років, якщо ти не відмінник. А якщо середня оцінка 1, 5, то чекають уже років два, а якщо 2. 4 , то уже буде 6 років , після 2,5 уже нічого і документи подавати .І ще залежить куди ви хочете, в який університет. Набирають медиків дуже мало , тому так.
      Інші спеціальності не чула , щоб поза Німеччиною навчалися. Поза Німеччиною багато німецьких студентів , бо просто роблять семестр, або два в других країнах , щоб підтягти англійську, чи французьку мову та і для майбутнього це плюс .

  • @АлинаПавловнаКовалевская

    Оля, дякую за відео. А скажіть будь ласка, а чи є можливість потрапити в реалшуле, якщо це не 5 і не 6 клас? Ми залишились повторно в брюкенкласі. Я така засмучена, але розумію, що за рік опанувати іноземну мову до рівня німецьких однолітків дуже складно.

  • @AnkaGarkushina
    @AnkaGarkushina 10 месяцев назад +1

    Залишитися на другий рік - позор для сім'ї. І я яка два роки в 5 класі вчилася, бо так мама захотіла...

  • @tetjankaz
    @tetjankaz Год назад +3

    Добрый день, спасибо за видео! Скажите, если бы вы сейчас выбирали страну для учебы ваших детей, именно в школе, то какую бы выбрали?)

    • @ingaost
      @ingaost Год назад +1

      Финляндию

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 Год назад +9

      ​@@ingaostУкраїну. Школа Інтелект на Печерську.

    • @gradova.knitwear
      @gradova.knitwear Год назад +1

      @@tanyas.3591 ой а в мене там подруга працювала вчителем.

    • @gradova.knitwear
      @gradova.knitwear Год назад +1

      Я поміняла німецьку на канадську для своєї дитини і дуже задоволена.🙌

    • @olgamakarenko804
      @olgamakarenko804 Год назад

      ​@@gradova.knitwearможе станете спонсором для інших,раз Ви так активно рекламуєте канадську школу?Ви ж туди їхали до когось,а ге в невідомість. А тут так хвалите,то станьте спонсором,ми теж з радістю оцінено канадську освіту і шкільне харчування!

  • @anatoliibezborodov5961
    @anatoliibezborodov5961 Год назад

    Дуже дякую !

  • @irynapyvovarova2089
    @irynapyvovarova2089 Год назад

    Пані Ольго,я була б дуже вдячна якщо б Ви написали,чи можливо в Німеччині перевести дитину з гімназії у Secundarschule посеред навчального року, тобто, н-д,після першого семестру,чи обов'язково тільки в новому навч.році?

  • @AnkaGarkushina
    @AnkaGarkushina 10 месяцев назад

    Дивіться, в мене така ситуація, я в Україні зараз закінчую дев'ятий клас, а потім їду в Німеччину. Порадьте, куди далі йти, де вчитися?

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 8 месяцев назад +1

      Klasse Sprache und Integration при ПТУ, Berufseinstiegsschule. Можна спробувати до 10 класу загальноосвітньої школи потрапити, але не всі землі приймають

  • @elenajuravel3640
    @elenajuravel3640 Год назад +5

    Дякую за відео. Але в мене задача складніша трохи. Сину 17, буде 18. Рік у Берліні, німецька ще не досконала. У школу не беруть, тільки беруфшуле. Я так розумію дорога до вищої освіти вже зачинена( І час плине, а результату поки ніякого.

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 Год назад +4

      На базі українського 11 класу можна вступати в штудієнколег - підготовче відділення ВНЗ для іноземців з Non- EU

    • @elenajuravel3640
      @elenajuravel3640 Год назад

      @@tanyas.3591 в нього 9 класів української школи і рік коледжу архітектурного факультету. Тут пристроїли до економічної беруфшуле( хоч я писала де він навчався в Україні

    • @АннаТ-ь1п
      @АннаТ-ь1п Год назад

      мій син в цьому році 11 класник,вчиться онлайн в укр школі. ми маєм план з українським атестатом вступати на підготовчий рік до університету, хотілося б англійською, бо її знає краще.

    • @roxana1328
      @roxana1328 Год назад

      Та беруфшуле що тут зробить з нього коащого спеціаліста ніж наш університет. Я ще 95 приіхала тут докторську робити по спеціальності і все зрозуміла. Всі дипломи викинула. У нас нема спеціалістів. Все піар

  • @Medina-G-I
    @Medina-G-I Год назад

    Жаль что я не понимаю ваш язык, мне было очень интересно вас слушать. Всего вам хорошего.

    • @olgakudya8631
      @olgakudya8631 Месяц назад

      То вчить українську мову

  • @Siponanako
    @Siponanako 6 месяцев назад

    а як оцінюють знання в школі? Щось не дуже я зрозуміла як це 2,66 і 2,33...чим меньше бал тим краще?

    • @YuliiaArtimoshyna
      @YuliiaArtimoshyna 4 месяца назад

      1 - це найкраща оцінка, 6 - найгірша

  • @Анямідвижонок
    @Анямідвижонок Год назад

    Доброго дня .Підкажіть як можна мені зробити щоб на курс записатися з викладачем...Допоможіть

  • @АлёнаЕрик
    @АлёнаЕрик Год назад +1

    Доброго дня, пані Ольга. Скажіть будь ласка, що таке в Німеччині Oberstufenzentrum? Після велком класу дітей які досягли 16 років автоматично направляють у цю школу.

  • @ІннаЗагородня-ы2й

    Підкажіть будь-ласка, а Gemeinschaftsschule чим відрізняється від інших типів шкіл?

  • @ЛюбовМикитин-м2я

    Скільки разів дитина може залишатися у одному і тому класі? Дякую. Ваша інформація є дуже потрібною та цікавою.

    • @roxana1328
      @roxana1328 Год назад

      Один раз на три класи. А якщо два рази то викидають з гімназіі

  • @serdcemy
    @serdcemy Год назад +1

    Дякую. Цікаво послухати. Але дещо дуже вражає😱

  • @milabakhmat7385
    @milabakhmat7385 Год назад

    Дякую за інформацію!
    Десь читала про фін допомогу від соціал амту школяру на початку навч року. Підкажіть, будь ласка, чи є які критерії, щоб її отримати? Працюю, отримую лише кіндергельд на доньку

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 Год назад

      У принципі, для тих, хто отримує соціальну допомогу, ці гроші приходять автоматично. Всі ті, хто працює, витрачають на свою дитину гроші з зарплатні

    • @mr-nsoul
      @mr-nsoul Год назад

      Так, приходять, але іноді через 2-2.5 місяці від початку занять. Тому слід потроху відкладати до наступного навчального року. Особливо якщо це перший рік вашої дитини в школі. І не завжди допомога покриває всі витрати - здивуйтеся, отримавши список із 30+ пунктів.

    • @irynapakhnenko
      @irynapakhnenko Год назад

      Візьміть в секретаріаті школи Schulbescheinigung. Віддайте в Джобцентр. У вересні і лютому Вам виплатить 100+40 €. +-.

    • @mr-nsoul
      @mr-nsoul Год назад

      @@irynapakhnenko Так і зробили, але за півтора місяці очікування я з'ясував, що документи вкотре "втратили". В результаті видали у вигляді сертифікатів на канцтовари та спортивну форму, хоч ми все це вже придбали зі своїх грошей. Цього року гроші прийшли на карту через місяць ПІСЛЯ початку навчального року, але ми вже мали досвід, щоб підготуватися. Цим досвідом я й поділився.

    • @АннаТ-ь1п
      @АннаТ-ь1п Год назад

      для тих хто на ДЦ вони автоматично приходять, шось =-100евро, мені як раз вистачає на підручники

  • @AlinaBilast
    @AlinaBilast 4 месяца назад

    Беруфшуле розясніть будь ласка . ? 16 років сину

  • @lenaukrainian529
    @lenaukrainian529 Год назад +2

    Добре, що на батьківських зборах не збирають на штори, бо штор у школах щось я взагалі не бачила, так само як і квітів у класах.

    • @user-zh7bd6ji1s
      @user-zh7bd6ji1s Год назад +1

      В нашій школі жалюзі повсюди замість штор

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 Год назад

      ​@@user-zh7bd6ji1sу нас збирають на копії та на фонд класу, приблизно 30 та 50 євро на один навчальний рік за одну дитину

  • @КатеринаКарпова-в1т

    Чи є в Німеччині приватні школи, як в Україні? Чи тільки школи-пансіонати з проживанням?

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 8 месяцев назад

      Приватні школи є - у нас це від католицької або протестантської церкви, від турецької громади, плюс Монтесорі та Вальдорф як с Україні

  • @HannaTokarska
    @HannaTokarska Год назад

    Послушала видео и расстроилась, мой сын перешел в 4 класс, он у нас способный мальчик, поэтому груз ответственности у меня зашкаливает, всё хорошо, есть успехи, но немецкий язык, не то, что бы проблемы, но какой может быть уровень если ни я не говорю на немецком, а он учит его в лайтовом режиме в школе всего 6 месяцев, не знаю может в этом году произойдёт прорыв, но если нет, наверное средняя школа для нас начнется в Украине. Я боюсь, что таким решением лишаю ребенка лучшего будующего. К слову английский у него для его возраста очень хороший, на нём он и коммуницирует с учителями, но английский не немецкий..

    • @roxana1328
      @roxana1328 Год назад +2

      Навіть якщо в гімназію не візьмуть то професійна освіта тут чудова а потім через 3 роки має і абітуру і може в універі вчитись

  • @elenayanishevska8461
    @elenayanishevska8461 Год назад

    Gesamtschule не було названо? Що це, які можливості? Донька навчається в українському інтеграційному класі(6 клас), виходячи з рівня німецької її допустили до уроків англійської і математики. Які можливості після закінчення Gesamtschule?

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 Год назад

      Усі шанси є. Після 10 класу, якщо буде добре навчатися, може відвідувати гімназіальна ступінь.

    • @elenayanishevska8461
      @elenayanishevska8461 Год назад

      @@tanyas.3591 Дякую за відповідь💙💛

  • @ИринаЯнковенко-д9е

    У Німеччині зроблено все для того, щоб якнайменше дітей здобули вищу освіту і це жах!!! Потрібен обслуговуючий персонал. Розумні не потрібні в великій кількості. Буває таке, що дитина береться за розум у навчані в останніх класах, коли в німецьку гімназію вже не попадеш. Та й судячи з усього, туди взагалі складно попасти, якщо ти ні німець в любому віці. Мене, як мати трьох дітей, які націлені на навчання в університеті це дуже непокоїть. Може хтось і посперечається зі мною, але ми в нашому місті пройшли 9 кругів аду, та досі не змогли перевестися до гімназії, не зважаючи на знання, високі оцінки і інтенсивне навчання німецької поза межами школи

    • @iradobysh2009
      @iradobysh2009 Год назад +7

      Не вигадуйте,моя дитина закінчила гімназію. Після 10 класу Realschule, мала Durchschnitt 1,3 пішла в гімназію і пречудово вступила до університету (її запросили три університети з чотирьох ,до яких вона подавала документи)Але гімназія це підготовка до університету, обсяг матеріалу не порівняти з Realschule,багато на самостійне опрацювання,важко!!!!

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 Год назад +1

      ​@@iradobysh2009гімназія дає більш широкий обсяг матеріалу, багато на самостійну роботу. Я слідкувала в корону щоденно, які завдання отримують мої діти, майже щодня були твори: німецька, англійська, іспанська, політика, музика та історія. Постійні твори та творчі завдання

    • @Irene-jr3qg
      @Irene-jr3qg Год назад +1

      Це правда

    • @olgae.5957
      @olgae.5957 Год назад +1

      У Швейцарії так само. У гімназію не потрапити, навіть з дуже добртми оцінками, коли ти не місцевий

    • @iradobysh2009
      @iradobysh2009 Год назад

      @@olgae.5957 В Німеччині всі діти мають рівні права !Не слухайте ображених батьків,які звикли в Україні за гроші вчити дітей! Якщо дитина розумна і добре вчиться,її без проблем візьмуть до гімназії,а потім до університету !!!👆🏻І не важливо чи то німецька дитина чи то іноземець!В нас так!!!! А теперішні біженці пишуть всяку нісенітницю,що в їх там кудись не береть,туди коли вони самі хочуть!!!Вони навіть ще німецькою мовою не володіють 😑 нормально…Дитина має мати відповідний рівень знань,а другого шляху потрапити до гімназії і до університету НЕМАЄ!!!!

  • @Роксолана-о9з
    @Роксолана-о9з Год назад

    Олю, якщо матимете час, дайте відповідь,будь ласка, яка особливість Gemeinschaftsscule?

    • @EasyTV783
      @EasyTV783 Год назад

      Tam uzhstscha samie tupie nemzi

  • @НаталіяДовгалець-к9й

    Доброго дня, дякую за інформацію. Я працюю в сім'ї, земля Гессен. Хочу запитати,є в Німеччині приватні школи. Чим вони відрізняються від тих,що Ви розповіли? Тут дівчина,їй виповнилося 21 рік. Цього року вона закінчила приватну школу,я зрозуміла 10 клас.,
    з оцінками за математику 6
    З німецької 3
    З англійської 3
    В них був випускний .
    Троє дітей з класу залишаються ще в цій школі на три роки, а далі сказали батьки,що хочуть,щоб вона була державним службовцем.
    Ця дівчина без мами не робить ніякого уроку., постійно все з мамою,бо без мами вона не може нічого робити.
    Початкові класи вона відвідувала в звичайній школі,її мама розповіла,що вчителі сказали,що вона не тягне програму ,що там погані вчителі, і всяке таке....і перевели її у приватну школу.
    То що ця дівчина вчитиметься в школі до 24 років і це є нормально???
    ❤😮😊
    Дякую за відповідь ❤

    • @LenaLazareva80
      @LenaLazareva80 Год назад +7

      Вибачте, трошки не в тему, але… Якщо Ви працюєте в німецькій родині, то, напевно, підписували положення про Schweigepflicht…. Доречно було б його ще раз уважно перечитати ….

    • @СветаВайда-п1ц
      @СветаВайда-п1ц Год назад +1

      Спасибо за информацию, теперь буду знать как там с образованием

  • @LesyaUkrainka18
    @LesyaUkrainka18 Год назад +2

    Дуже дякую Вам ❤❤❤❤❤Продовжуйте будь ласка❤❤❤❤❤❤

  • @НатальяЛукьяненко-б1в

    Що мається на увазі- додаткову мову вчити в гімназії? Англійська мова теж іноземною вважається. Чи потрібно в гімназії третю мову вчити?

    • @katharinawagner6077
      @katharinawagner6077 11 месяцев назад +3

      Да, там Испанский, Французский, Латинский

  • @user-seljuk
    @user-seljuk Год назад +3

    " школи" " вузи"- це фабрики Клонів , не націлені на Виховання Особистрстей .
    Схема Навчання - " зубріння", стимул - " бали", оцінки ( не знання).
    Булінг , який перетворює любу школу на вязницю...

  • @ВаленсияВаленсия-ш3ъ

    Haubschule ще є

  • @music_piano_world
    @music_piano_world Год назад

    Spas fór de ynformázyý ❤

  • @СвтланаПремиум
    @СвтланаПремиум Год назад +2

    А підкажіть будь ласка, чим відрізняється IGS школа? Після неї є прямий шлях до вищої освіти? Дякую ❤

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 Год назад

      11-13 класи можна закінчити в ІГС або в гімназії. У гімназії не складають екзамени в 10 класі, бо програма складна, а в ІГС укладають. Якщо оцінки за екзамен не відповідає Realschulabschluss erweitert, то піти до гімназіального 11 класу не можна. За окремих випадків можна повторити 10 клас

    • @likipupki164
      @likipupki164 Год назад

      Є шлях, якщо гарно здасть "Абітуру". Але з низьким рівнем може не попасти на бажаний фах Universität

  • @lyubovsh372
    @lyubovsh372 Год назад +1

    Що таке Sekundarschule?

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 Год назад

      Школи всі секундарні: 5-10 класи це Sek I, школа 11-13 класи це Sek.II..у вашій землі то, напевно, загальноосвітні школи називаються секундарними, а гімназії є гімназії, але вони також секундарні, просто інші навчальні плани. Абітур можна скрізь отримати в Sek II

    • @lyubovsh372
      @lyubovsh372 Год назад

      @@tanyas.3591 дякую за відповідь.

  • @ВаленсияВаленсия-ш3ъ

    А Gesamtschule?

  • @praise3425
    @praise3425 Год назад +3

    В гимназии все наверное хорошо ,кроме отношения учителей к детям. Как к пустому месту.

  • @olhaleniuk7017
    @olhaleniuk7017 Год назад

    Цікаво. Дякую. Не знала, що з реальшулє не можна піти в більшість гуманітарних професій.

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 Год назад

      ? Що ви маєте на увазі під гуманітарною професією? На вихователя можна.

  • @KonovalovaYelyzaveta
    @KonovalovaYelyzaveta Год назад +1

    Отож, треба не забувати українську мову в тоді можна буде заквнчити любий внз в Україні, на контракті, і потім диплом підтвердити в Німеччині 😉

    • @YevheniiaHusieva
      @YevheniiaHusieva Год назад

      не треба ламати Німеччину, будь ласка 😂

    • @KonovalovaYelyzaveta
      @KonovalovaYelyzaveta Год назад +1

      ​@@YevheniiaHusievaдо чого тут! І думки такої нема. Вважаю, що Німеччина дуже правильна, логічна країна, де завдяки правилам, які працюють, ти при будь-яких варіантах, не пропадеш. Якщо ти звісно, по правилам буде діяти))))

    • @inna010100
      @inna010100 8 месяцев назад

      Ну ну ідея гарна тільки якщо диплом буде програміста або інженера у крайньому випадку вчитель. А іншими діпломами можна сраку підтерти.

    • @KonovalovaYelyzaveta
      @KonovalovaYelyzaveta 8 месяцев назад

      @@inna010100 чого це ''сраку підтерти'' ? Підтверджують дипломи, потім 1,5 роки отримують німецький та ц всьо