Як виховують дітей в Німеччині?

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 29 сен 2022
  • Про самостійність, (здоровий) егоїзм, довіру, самовпевненість та раннє статеве виховання дітей в Німеччині - у цьому відео.
    Курси німецької українською:
    deutschtrend.com/courses/deut...
    Мій інстаграм:
    / deutschtrend.ua

Комментарии • 420

  • @ecoforestawool8105
    @ecoforestawool8105 Год назад +141

    Ви дуже шикарна жінка.Україночка.Так приємно бути тут,в Німеччині і відчувати підтримку від наших.Дуже,дуже величезне дякую❤️

  • @Nadia-bj8pm
    @Nadia-bj8pm Год назад +11

    Гратулюю вам за чотирьох дітей,ви геройка! Дуже гарно виглядаєте

  • @christinerud2531
    @christinerud2531 Год назад +20

    Працюю виховатилем у Мюнхені, з усім вище сказаним погоджуюся.
    Дякую за чудову українську 💙💛

  • @user-ts2re1qy6p
    @user-ts2re1qy6p Год назад +40

    Дякую за чудову українську🇺🇦, слухаю і насолоджуюся ❤️💙💛!
    Так приємно знаходячись у Німеччині слухати рідну мову, ще й так професійно.
    Велика повага і здивування за чотирьох дітей😯😘

  • @user-vh2yq7dc3p
    @user-vh2yq7dc3p Год назад +80

    Можливо я не права… це МОЯ особиста думка… Але будучи лікарем акушер-гінекологом я би не хотіла, щоб мої діти в такому ранньому віці дивилися на процес пологів! Деякі мої дорослі пацієнтки були на межі втрати свідомості під час перегляду пологів, а тут ДІТИ! Може тому в Німеччині така мала народжуваність? Залякали з самого дитинства і бояться народжувати. Все таки батьки мають давати дозвіл на таку просвіту і ставити свої рамки. Всьому свій час.

    • @user-jy7ld6cs2c
      @user-jy7ld6cs2c Год назад +5

      А що було краше, коли подруги нам розказували те, що їм хтось зі старших подруг розповів...

    • @tanyas.3591
      @tanyas.3591 Год назад +9

      @@user-jy7ld6cs2c як Вашим дітям розповідають про секс у школі? Моїм дітям лише фізіологічно. Як урок анатомії, але на дитячому рівні. Що тут такого? Я навіть щось нове про яйцеклітину від дітей дізналася, аж соромно, що цього в школі не вчила

    • @idaboxberger3036
      @idaboxberger3036 Год назад

      Низкая рождаемость потому что дети это очень дорого даже с детскими пособиями

    • @idaguiligashvili978
      @idaguiligashvili978 Год назад +6

      ​@@idaboxberger3036 да нет, просто не хотят себя связывать, хотят ездить отдыхать, когда им хочется.Я вам сейчас докажу, что вы не правы. Детей не имеют люди с высшим образованием, то есть люди с высоким доходом, те которые могут себе многое позволить. Зато те, кто сидят на пособие имеют много детей. Это выгодно, пособия и главное оплата квартиры. И потом их не трогуют с работой. Они сидят. Всю жизнь на пособие. Я к сожалению не поняла про показ родов, но я это даже никогда неё слышала. Это не правда, меня сын здесь учился и теперь четверо внуков, никогда ничего подобного не слыша Ла. Зачем придумывать, а я все таки 24 года живу в Германии и всегда смотрела только немецкое ТВ и новости читаю только на немецком. У меня даже российского ТВ никогда не было. И я никогда не ездила в свой родной город, Санкт-Петербург

    • @Black_798
      @Black_798 Год назад

      Правильно!

  • @elisaangel0957
    @elisaangel0957 10 месяцев назад +4

    Українці мого віку 35 років вже з 17 років були автономні ,зараз не знаю яка ситуація в 17 літніх. Як і наші батьки.Ми мріяли скоріше поїхати навчатися в інше місто,бути самостійними ,приймати самими рішення. Так і ми виросли,автономними .а коли прийшлось під час війни з‘єднатися з батьками ,стало складно ,бо ми дорослі і автономні 🤷‍♀️

  • @user-ou4zp9ol8l
    @user-ou4zp9ol8l Год назад +14

    Шикарна жінка, шикарна українська! Тримаймося разом в Німеччині!!

  • @user-zs9fx1eo9k
    @user-zs9fx1eo9k Год назад +43

    А ще з нетерпінням чекаємо на ваші надзвичайно цікаві лекції з вивчення німецької українською мовою. Ми вже закінчили Модуль А2. Дуже потрібна Ваша підтримка з граматики німецької мови. Здоров'я, краси і гармонії!

  • @user-ek8qd5mm8u
    @user-ek8qd5mm8u Год назад +35

    Цікава тема,дуже сподобалась ваша розповідь. А яка гарна українська мова,я просто насолоджуюсь! Корисно і приємно проводити з вами час, дякую!

  • @user-gj6nb3vq5x
    @user-gj6nb3vq5x Год назад +13

    Дякую, Ольго! Цікаво було слухати. Зараз я виховую найменшого сина саме так. А ось розумію, що зі старшим робила помилки у вихованні. Шкода що час минув і я бачу як це вплинуло на дитину. Нажаль. Дійсно ми всі виховуємо так, як нас виховували наші батьки.
    Як добре що зараз ми можемо про це говорити, слухати, читати.

  • @alinabratash9007
    @alinabratash9007 Год назад +18

    Судячи з усього сказаного, можу зробити припущення, що ви дуже давно не були в Україні, бо сучасні молоді мами виховують дітей вже інакше. Дякую, що поділились своїми знаннями.

    • @roxana1328
      @roxana1328 7 месяцев назад

      Якщо інакше виховуюють то звідки стільки забарників і злодіів

    • @user-se8yk3ke7t
      @user-se8yk3ke7t 6 месяцев назад

      ​@@roxana1328ви думаєте в Німеччині менше злодії? Согаретт наркотики, статеві відносини з 14 років, гральні автомати на кожному кроці . Цей список можна продовжувати

    • @drabobra
      @drabobra 2 месяца назад

      @@roxana1328на бога, жінко! Давно бачили хабарників серед першачків? Чи по-вашому сучасна мама, це в якої дитині 40 стукнуло?

  • @Svitlosvh
    @Svitlosvh Год назад +13

    Слава Україні! Дякуємо за україномовний контент!

  • @mermaid6700
    @mermaid6700 Год назад +6

    Дуже і дуже шкода, що в нас такого не вчили, особливо відстоювати свої інтереси і говорити впевнено -НІ

  • @user-ge2qr1ss6o
    @user-ge2qr1ss6o Год назад +4

    Дякую Вам за вашу працю👍👍👍
    Зараз українцям не вистачає того позитиву👏👏👏
    Дякую Вам особисто за ваші уроки🙏🙏🙏

  • @crazybrain7854
    @crazybrain7854 Год назад +17

    Дуже цікава інформація) і ви гарно виглядаєте. Ніколи б не подумала, що у вас 4 дитини 😮

  • @lubovshirobokova5781
    @lubovshirobokova5781 Год назад +45

    Дуже подобається в вихованні дітей прививання поваги до усіх професій, ніхто не каже: "Не будеш вчитися, будеш двірником!". Також повага до вчителів, - нашим вчителям би стільки поваги і фінансового забезпечення, вони в Україні дійсно потужні і варті того. Повага до слабших, до тварин, осіб з обмеженими можливостями, біженців з різних країн, їхнє забезпечення, - просто вражає.
    Подобається нульова толерантність до мобільних, в Україні багато старшокласників страждає від пранків, відео, де вони не в вигідному становищі, знімають і розголошують багато з того, що не варто було б поширювати. В Німеччині таку можливість суттєво обмежили забороною користуватися мобільними і навіть діставати їх. Якщо будь-який вчитель бачить телефон в руках дитини, він зобов'язаний забрати його і віддати в секретаріат, звідки повернуть лише батькам.
    Подобається чітке планування на рік, повідомлення цього плану батькам перед літніми канікулами, тобто батьки можуть заздалегідь запланувати свої справи відповідно до канікул, вихідних у дітей, причому, на цілий рік вперед. Усі зустрічі з вчителями, збори та інша інформація розсилається заздалегідь, що сильно спрощує планування часу батьками.
    Ще подобається повага до уроків фізкультури і вчителів фізкультури, прививання з малечку захоплення спортом, бігом, плаванням. В молодшій школі дитину протягом року водять до басейну, вчать плавати, безпеки на воді і т.д.
    А ще суперова система шкільних автобусів - дитина може за 10-20 км самостійно доїхати до місця навчання і все буде вчасно, безпечно і зручно.
    Подобається система дошкільної освіти - діти можуть проживати своє дитинство на повну, гуляти протягом дня в будь-яку погоду в огороженому дворі дитсадочка з безліччю цікавезних іграшок, велосипедів, гірок, тактильних матеріалів, води. Влітку в спеку дітям набирають маленькі басейни, дозволяють гратися в купальнику, дути бульки, пригощають морозивом, фруктами, іншими ласощами. Це просто неймовірно, в наших садочках би так!
    Не подобається - не велике завантаження дітей в школі, музичне і позашкільне життя - раз на тиждень одна академгодина. Порівняно з Українськими стандартами шкільного навантаження і, до прикладу, музичної або художньої школи - сім-вісім уроків хімії-фізики-мови-математики і подібних предметів проти п'яти-шести уроків, три з яких трудове навчання (прибирання в саду школи), музика, релігія, фізкультура. Можливо діти таким чином мають більше справжнього дитинства, безтурботності, часу на спілкування з однолітками.

    • @vitaliiavita1063
      @vitaliiavita1063 7 месяцев назад +1

      Крутий коментар, дякую! Було цікаво почитати❤

    • @roxana1328
      @roxana1328 7 месяцев назад +4

      Ви добре все помітили. Я своіх німецьких дітей на три роки забрала в украіну щоб навчити скрипки віллончелі піаніно рисунку теніс. І ще три рази в тиждень були в солідному театрі не для масовоі публіки а де вони ліну костенко платона інгеборт бахман чи самюеля бекета твори дивились. Той театр мав найбільший вплив на іх мвітогляд. Тут нема того в такій кількості як в украіні. Є приватні уроки які страшно дорогі і не єфективні. А в 5 класі я привезла обох назад в мюнхен і дала в гімназію. Вони три іноземні мови легко вивчили і в гімназіі є останні два роки можливість вибрати посилене навчання з того предмету який найбільше подобається. Мистецтво тоді дуже добре вивчається і сильніше ніж в нашій худшколі. Комбінація двох коаін дала чудовий результат. Зараз вчаться обоє в універі і навчання тут довго і складно триває. Я не уявляю як би без украіни я того результату досягла

    • @choks38
      @choks38 6 месяцев назад +8

      дивуюсь , коли люди недоліком вважають те, що дітей в школі менше навантажують. Треба щоб як у нас було , так навантажити дитину непотрібним інформаційним гівном , щоб вона просто ненавиділа ту школу. я взагалі б покидав би з програми купу непотрібного. я не пам'ятаю , щоб хоча б раз в житті була ситуація , коли я такий думаю: та тут же ковалентний неполярник зв'язок, значить треба діяти таким то чином. Зате купу разів був свідком, коли люди не розуміють, на приклад які умови кредиту вигідніші. Ну звісно, навіщо вам розуміти , що таке фінанси, краще вам знати валентність вуглецю або теорему косинусів, бо це важливіше.

    • @nadyahoffmann4896
      @nadyahoffmann4896 3 месяца назад +1

      Согласна со всем , что вы написали. Вот только о загруженности детей в школе- не согласна . Загруз с уроками по полной будет с 11 по 13й класс, кто конечно по оценкам пройдёт в 11й. У моей дочери в 11м классе было 30 учеников , потом постепенно начали отсеиваться, или сами бросали, или отчислили по неуспеваемости . До 13 го класса дошло только 10 человек. Вот только они потом в конце года смогли сдать экзамены и получить абитур.
      На счёт музыкального , так это родители должны заботиться, есть разные музыкальные школы , возите пожалуйста после уроков куда хотите, также на разные виды спорта, или искусства , и увидите что времени после школы совсем мало . А дети ещё хотят и с друзьями поиграть . А если 2- 3-4 детей и каждый ребёнок ходит например на плаванье, на какой- то вид спорта , или искусства, музыки , немцы- родители заматываются возить своих детей. Это очень много времени забирает. Бываю дни, что после работы только в разъездах. А ещё домашнее задание. Дети в Германии все заняты чем-то после школы. Байдыки не бьют. А в выходные родители планируют повезти детей , или в зоопарк, кино, музей , детские развлекательные заведения , или всей семьёй покататься на велосипедах, лыжах, или побегать.
      Живу в Германии 30 лет, поэтому всю эту систему знаю.

    • @annapfortner7688
      @annapfortner7688 2 месяца назад +1

      Невелике завантаження дозволяє поза школою займатися тим , що кому подобається. Чому мають усі з різними інтересами, змогами тягнути усе , ще і за оцінки? Хтось плаває, хтось грає у футбол, хтось ходе на музику, хтось танцює, а хтось грає в теніс..

  • @user-zs9fx1eo9k
    @user-zs9fx1eo9k Год назад +21

    Привіт! Рекомендую своїм рідним подивитися це відео - дуже повчальне і корисне. Шкодую, що я не дотримувалася цих правил, коли зростали мої діти. Ніхто нас цьому не вчив, на жаль.... Дякую за Вашу роботу, час і бажання творити добро.

  • @olgaantonyuk7568
    @olgaantonyuk7568 Год назад +30

    Мої дівчата вчаться з весни в німецьких школах (3, 9, 11 класи). Так от старші діляться враженнями , що їхні німецькі однолітки дуже інфантильні, без амбіцій і особистих прагнень, порівняно з українськими підлітками. Склалося враження, що якраз наші діти більш підготовлені до дорослого життя з його складними викликами ніж німецькі діти. У меншої вже в 3 класі буде статеве виховання ( по спеціальній книжці ). Морально до цього теж готуюся . І це правда, що німецькі діти ведуть себе набагато відкритіше, спокійніше , впевненіше , але з тим і менш шанобливо ніж українці. Тут реально кожен сконцентрований на собі.

    • @Diana_Kun13
      @Diana_Kun13 Год назад

      У вас сексуальні блоки! Статеве виховання і розмови про секс це основа з основ!

    • @allaboutallful
      @allaboutallful Год назад +1

      вбсолютно згідна з вами,діти європейські дійсно сконцентровані на собі.

    • @Diana_Kun13
      @Diana_Kun13 Год назад +2

      @@allaboutallful і це круто! У них є поняття «я-особистість»

    • @allaboutallful
      @allaboutallful Год назад +10

      @@Diana_Kun13 ,і що далі ?Ми всі особистість!Але наші діти більш гнучкі, вміють швидко адаптуватися,краще вчаться і засвоюють,стресостійкі,вічливі, сором'язливі та скромні ,можливо не всі!Але я б сказало українські діти набагато розвинені ніж європейські,я маю трьох дітей, ми багато спілкуємся з іноземцями і мені наші дітки більше подобаєютьс ,не "мої" ,а "наші українці" ,а на рахунок самостійності,то я бачу навпаки,що наші більш відповідальні та самостійні,в кожного звісно свої спостереження та коло спілкування, це особисто мої.А ще мене дратує ,те що діти тут зовсім мало займаються спортом 1 год на тиждень, це зовсім нічого.Навіть самі вчителі в школі відзначаєть,що з українцями легко на уроках.Якщо чесно я колись думала,що в Європі краще, і виховання і навчання, але зараз за 7 місяців,я зрозуміла,що наша система навчання та виховання, краще в нормальній українській сім'ї в якій є любов до дітей та повага,не гірше ніж в європейських.

    • @Viktoria-cj6ef
      @Viktoria-cj6ef Год назад +2

      Труднощі українських дітей і німецьких , різні

  • @user-qw8ij3co2v
    @user-qw8ij3co2v Год назад +9

    Дякуємо вам за корисну інформацію! Дуже цікаво вас слухати 🙂
    Ви така красива жінка 😍😍😍
    І я в шоці, що у вас ЧЕТВЕРО дітей 😳👍👍👍

  • @kievcity4907
    @kievcity4907 Год назад +27

    Трохи з приводу ділитись чи ні, не дуже згодна. Син ходить в німецьку школу , мови ще не знає. І він розповідає, що діти німці його пригощають смаколиками. Навіть з круасаном якось прийшов . І син бере смаколики, щоб пригощати однокласників.
    Але шо мене більше всього дивує, заходиш в автобус, місць немає. Бо їдуть діти з портфелями. На одному сидінні дитина, на іншому портфель. І не важливо, чи ти з дитиною малою зайшов, чи сам. Ніхто портфель не прибере, поки не попросиш. А попросиш-таке лице зроблять, наче попросила прибрати в мене вдома. Діти тут егоїсти.

    • @angelinayevsiukova5846
      @angelinayevsiukova5846 Год назад +9

      О,хочь хтось написав про ці кляті портфелі! Мене це дуже обурює! Сидить великий лось, а біля нього стоїть першоклассниця, бо на сусідньому місці портфель його "величності"! Може це тут ще після корони, але як на мене, це категорично не правильно.

    • @kievcity4907
      @kievcity4907 Год назад +8

      @@angelinayevsiukova5846 так так. Я просто поки син в школі, з дочкою 3.10 їжджу по справам. Один раз в автобусі поступилися місцем дитині . Вгадаєте хто? Українська дівчина. Німці навіть не поворухнулися .

    • @philippweber2415
      @philippweber2415 Год назад +5

      Benutze einfach deinen Mund und frage, ob der Platz frei ist !!😂
      Geht ganz einfach!!

    • @angelinayevsiukova5846
      @angelinayevsiukova5846 Год назад +4

      @@philippweber2415 Ich mache das, aber ich denke, Kinder müssen ohne Fragen verschtehen. Das ist nur meine Meinung. Entschuldigen über Fehler, Deutsch ist nicht meine Muttersprache.

    • @philippweber2415
      @philippweber2415 Год назад +2

      @@angelinayevsiukova5846 im Prinzip gebe ich dir Recht!
      Ich fahre jeden Tag mit dem Zug zur Arbeit. Die meisten Menschen sind aber sehr freundlich, wenn man sie frägt, ob der Platz noch frei ist.
      Ich selbst nehme meine Tasche vom Platz, sobald eine ältere Person vorbeikommt.
      Ich lerne zwar aktuell die ukrainische Sprache, bin jedoch noch nicht in der Lage, flüssig zu sprechen.🙃

  • @revengeyou
    @revengeyou Год назад +5

    Були в готелі де переважна більшість німці. Ми тільки на третій день помітили, що дуже багато дітей. Батьки постійно розмовляють з ними. І не підвищують голос, як у нас. Дійсно малі дуже самостійні. Ті діти які можуть тримати тарілку вруках, самі обирали страви які вони будут їсти.

  • @user-hs6mi8mp8u
    @user-hs6mi8mp8u Год назад +6

    Всегда так воспитывали детей, живя в Украине, всегда учила самостоятельности, всегда имела терпение и давала возможность проявить себя ребёнку. Это классно

    • @roxana1328
      @roxana1328 7 месяцев назад

      Судити треба по результату. Сого діти в німеччині досягли. Моя старша вже 15 років лікар і 12000 в місяць полатку платить. 8 мов сама вивчила і оперні аріі професійно співає. І то не який такий геній а звичайна людина. Нобелівська премія ій не світить хоч докторську на пнглійський захистила. Таких тут дуже багато. То середняк. А справжня еліта іхня сидить в керівництві сіменсу чи ін закладів

  • @olgakor5435
    @olgakor5435 Год назад +10

    С праздником, всех нас учителей!терпения нам и любви к ученикам,к нашему делу.

  • @valentynavolya7822
    @valentynavolya7822 Год назад +7

    З профисійним святом Вас, пана Ольга. Натхнення, успіхів у Вашій справі! Щиро дякуємо за Ваші уроки.

  • @pavlozheltostan2217
    @pavlozheltostan2217 Год назад +1

    Дуже гарні, цивілізовані особливості виховання дітей, хоч і з деякими недоліками. Круто!

  • @WorldofTanks._57
    @WorldofTanks._57 Год назад +2

    Велике дякую за пояснення. Дуже гарно пояснюєте!! Слухаю і відчуття " як мед в вуха" !!! 💛💙

  • @user-qm6hr9de8l
    @user-qm6hr9de8l Год назад +3

    :) засоби протизаплідні. Дякую Вам за чудовий екскурс у життя німців, насправді іноді не знаєш як реагувати на дітей...а виявляється і не маєш ні на що реагувати :)

  • @user-sn7dp3xe2c
    @user-sn7dp3xe2c 7 месяцев назад +1

    В мене донька з 6 років займалася професійно художньою гімнастикою і це дуже її дисциплінувало .Зараз ми в Берліні їй 14 і вона і тут займається .Вирішує все сама ,підробіток знайшла, офіційно сама,в школі все вирішує сама ,за 1.5 роки я була один раз.Дуже самостійна дякуючи спорту.

  • @olenak9067
    @olenak9067 Год назад +18

    Захотіла на перших хвилинах нарисати своє враження від німецьких дітей і їх виховання.
    1. Тут принято довіряии дітям, довіряти в усьому - вдягнутись, поїсти, налити собі пити, самостійно добратись автобусом до школи, відпустити в парку атракціонів, екскурсія містом, шкрлярі всім класом на автобусі. Те ж і всадочку. Їзда велосипедом в школу. Ця довіра виховує впевнених дітей і довірливі відносини з батьками. Це невседозволеність, як багато хто вважає, це довіра!

    • @idaboxberger3036
      @idaboxberger3036 Год назад

      Молодец ну хоть одна здраво рассуждает

    • @annapfortner7688
      @annapfortner7688 2 месяца назад

      Добавлю, що самостійне прийняте рішення, його втілення несе досвід і відповідальність.

  • @leonidkryvda9070
    @leonidkryvda9070 Год назад +4

    Я в захваті! Дякую сердечно. Дуже прошу - продовжуйте свою надзвичайно корисну діяльність.

  • @vovet777
    @vovet777 Год назад +6

    Дуже цікаво слухати. надзвичайно корисна інформація. дякую 🫶

  • @user-vn9sh1st9b
    @user-vn9sh1st9b Год назад +21

    Дякую за Ваш канал!!! Дуже приємно і цікаво з Вами🤗❤️ Я живу з дочкою в Німеччині, їй 20 років, після початку війни в Україні. Працюю в дит. садку і цікаво спостерігати за маленькими німцями! Дітки відкриті до нового, сміливі і старші відносяться до них з повагою!
    У нас троє дітей і ми старались з чоловіком виховувати наших дітей самостійними! Це дуже важливо, щоб діти вміли собі давати раду.

    • @jenichanel6629
      @jenichanel6629 Год назад

      Доброго дня. Можна у вас поцікавитися, вашим досвідом, а саме, як ви влаштувалися працювати у дит. садок? Ви підтверджували ваш диплом? На якому рівні ваші знання нім. мови? Дякую.

  • @user-ox3bj8rv9u
    @user-ox3bj8rv9u Год назад

    Дякую за влог!

  • @liudmylashpylova2255
    @liudmylashpylova2255 Год назад +2

    Дякую за неймовірно цікаву інформацію. Зараз проживаю з двома дітками в Німеччині і спостерігаю за вихованням дітей тут, і дійсно все так як Ви розповідаєте. Думаю, дещо для себе також запозичу 👍❤️

  • @user-dc4gl2qg8e
    @user-dc4gl2qg8e Год назад

    Познавательное видео, спасибо 👍

  • @user-bx2rc9kv3y
    @user-bx2rc9kv3y Год назад +3

    Дуже приємно слухати такий контент на українській мові))) дякую Вам ! Було дуже цікаво))

  • @irynapryakhina7211
    @irynapryakhina7211 Год назад

    Дуже дякую!🙏🥰

  • @elvira7594
    @elvira7594 Год назад

    Дякуємо за цікаву інформацію!🌷

  • @viktoriia9287
    @viktoriia9287 Год назад

    Дуже цікаво було послухати! 😊

  • @olenahnatiuk512
    @olenahnatiuk512 Год назад +2

    Дякую ,дуже цікаво було)))

  • @natoko5653
    @natoko5653 Год назад

    Дякую, що поділилися з нами )

  • @user-fi3we8dn3u
    @user-fi3we8dn3u Год назад

    Спасибо за это видео , очень по делу, понравилось!)

  • @marinaberezickaya
    @marinaberezickaya Год назад

    Дякую, було цікаво та пізнавально.

  • @ulyanashklyaruk9066
    @ulyanashklyaruk9066 Год назад

    Дуже цікава тема!

  • @english_marinashubala
    @english_marinashubala Год назад +3

    Дуже цікаво ❤

  • @nadezhdalyshchenko2735
    @nadezhdalyshchenko2735 Год назад

    Дякую, дуже актуально та цікаво, багато чого відгукується!

  • @user-bd1wd6yb3y
    @user-bd1wd6yb3y 9 месяцев назад

    Гарне відео😊❤

  • @irinagladkaya375
    @irinagladkaya375 Год назад +2

    Дякую, дуже цікаве відео.

  • @user-bq9ih5px5n
    @user-bq9ih5px5n 6 месяцев назад +1

    Классный ролик! Тема очень важная и необходимая! Мне понравились принципы воспитания детей у немцев! Потрясающая страна Германия!

  • @lenaZawelja
    @lenaZawelja Год назад

    Дякую, дуже корисно і цікаво💙💛

  • @irazapadniuk9426
    @irazapadniuk9426 Год назад +9

    Тим не менш, скільки разів стикаюся, що дорослі 7-12 річні діти штовхають, відбирають, відштовхують від якогісь розваги малюків (3 роки), а їхні батьки просто стоять і на це дивляться. Не те що зауваження своїй дитині не зроблять, навіть не вибачаться. Ну й раз так, то доводиться мені самій осаджувати німецьких дітей. Вони, доречі, дуже дивуються, що їм роблять зауваження, наче такого ніколи в їх житті не було. Мабуть тому в них і "норм", що 9 річна дитина відштовхує 3 річну, щоб першому з'їхати з горки ((

    • @user-tp5bo2hq3i
      @user-tp5bo2hq3i Год назад +3

      Так, в Німеччині не прийнятно робити зауваження чужій дитині. Тому ті діти і дивувалися Вашим наріканням🤷‍♀️

    • @irazapadniuk9426
      @irazapadniuk9426 Год назад +3

      @@user-tp5bo2hq3i ну я теж дивувалася, коли 9 річна дитина відштовхує та відбирає щось у 3 річної. Може їх здивування таки колись переросте у ввічливість.

    • @user-tp5bo2hq3i
      @user-tp5bo2hq3i Год назад +3

      @@irazapadniuk9426 можливо) Дорослі німці ввічливі.

    • @nadyahoffmann4896
      @nadyahoffmann4896 3 месяца назад

      ​@@irazapadniuk9426Если та 3х летняя забрала у 9ти летней её игрушку. Зато 3х летняя учится, что надо спрашивать , если хочешь чужую игрушку, или нельзя брать не своё.

  • @user-kr5ib7bd8x
    @user-kr5ib7bd8x Год назад +2

    Дуже дякую за ваші цікаві відео та вашу працю 🥰

  • @user-gx2df9xn5p
    @user-gx2df9xn5p Год назад +3

    Дякую вам за такий цікавий контент.

  • @user-oj4hp1yc2l
    @user-oj4hp1yc2l 6 месяцев назад

    Ви неймовірна чудова жінка і мама, з величезним захопленням і повагою слухаю вас

  • @user-rd9gk1fg3i
    @user-rd9gk1fg3i 6 месяцев назад

    СУПЕР ЦЕ НОРМАЛЬНО!
    ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТАКЕ ЦІКАВЕ!
    БУДЕМ ВЧИТИСЬ ВИХОВУВАТИ ВПЕВНЕНИХ ДІТОК😉

  • @user-nv3qv4ne4i
    @user-nv3qv4ne4i Год назад +4

    Дякую за Вашу роботу!

  • @Vmanoylo1
    @Vmanoylo1 Год назад +2

    Дякую за цінну інформацію. Ви чудова ❤

  • @user-rz1wk1ye1w
    @user-rz1wk1ye1w 6 месяцев назад

    Дякую, дуже цікаве інформативне відео❤

  • @user-ww2ku9cq3t
    @user-ww2ku9cq3t Год назад

    Большое вам спасибо, круто. 🎉

  • @yuliiatsyvaniuk8805
    @yuliiatsyvaniuk8805 Год назад

    Дуже інформативне та цікаве відео! Величезне дякую!

  • @mariia4523
    @mariia4523 Год назад

    Дуже дякую Вам за це відео, мені було корисно його подивитися🙏🏻❤️

  • @elvista800
    @elvista800 10 месяцев назад

    Спасибо за полезную информацию 😊

  • @yari4079
    @yari4079 Год назад +1

    Я взагалі читала, що постсовкове "треба ділитись" травматично впливає на дитину . Дуже цікаво було послухати про німецьке виховання і порівняти з французьким. Дяка за укр контент

    • @kaidy9022
      @kaidy9022 3 месяца назад

      Мене так виховували, і я все одно не люблю ділитися,і дуже не люблю коли мене чимось пригощають, адже відмовлятись невічливо

  • @NataljaKompaniez
    @NataljaKompaniez Год назад +1

    Дякую за таку цікаву інформацію,дуже повчально

  • @mariiatkachova570
    @mariiatkachova570 Год назад

    Дуже дякую! Неймовірно цікаво було слухати!!!

  • @user-uf3ig8fq7m
    @user-uf3ig8fq7m 10 месяцев назад

    Дякую за працю - мені дуже цікаво .❤

  • @user-xj2gi1hc1t
    @user-xj2gi1hc1t Год назад

    Молодець, гарно висвітлюєш цікаві та важливі теми😊

  • @tanyagerman9854
    @tanyagerman9854 Год назад +2

    Как приятно вас слушать. Спасибо вам ❤

  • @user-zk6pd5tw7u
    @user-zk6pd5tw7u Год назад +1

    Дякую за відверту та розкриту розповість! Дізнався дуже багато нового)

  • @user-ui7cn8sy5y
    @user-ui7cn8sy5y 7 месяцев назад

    Дякую. Було дуже цікаво і повчально

  • @DianaTkachenko
    @DianaTkachenko Год назад

    Дякую за таку досить розкриту та корисну тему.

  • @user-dn4kc5zr2q
    @user-dn4kc5zr2q Год назад +2

    Большущее спасибо за информацию, было очень интересно слушать, очень интересовали эти вопросы)

  • @DaryaHluhova
    @DaryaHluhova Год назад +1

    Дякую, прижмно на вас дивитися та слузати. Цікава інформація для роздумів щодо виховання власної дитини.

  • @Innaru2009
    @Innaru2009 Год назад

    Пані, хочу відзначити вашу прекрасну українську мову, єдине на що хочу звернути вашу увагу: слово "рахувати" в українській мові не вживається в сенсі "вважати, або мати певну думку". Дякую за якісний і цікавий український контент. Успіхів!

  • @user-fi7cg1wq8r
    @user-fi7cg1wq8r Год назад

    Велике задоволення вас бачити і чути.👍👍👍✌️🌹🌺🌷💛💙

  • @user-eg3to3mi7q
    @user-eg3to3mi7q Год назад

    дуже дякую за Вашу розповідь. дуже корисну інформацію дізнаюсь 💙💛. ви немов "проводнік".

  • @user-zh4fo1tt6s
    @user-zh4fo1tt6s 8 месяцев назад

    Ви дуже гарно, доступно, та зрозумілою мовою доносите до нас про життя німців. Так, наш менталітет, наше виховання дітей, зовсім різні. Хочу сказати за себе. Девчому я згоден з їхнім вихованням, а девчому ні.

  • @user-rl2bx9ku6f
    @user-rl2bx9ku6f Год назад +3

    Історія про драбину нагадала про "тест готовності до школи" (Україна) на картинці дитина біжить і перечипляється через стілець. Так 4-річна дитина скаже, що винен стілець, а 6-річна дитина, яка має іти до школи, повинна вже усвідомлювати, що винна саме дитина, що це вона не помітила стілець.

  • @nataliyaurikh1696
    @nataliyaurikh1696 Год назад

    Дякую за рекомендації й поради!Якщо володієш інформацією,то вже легше!!!
    💙💛👋🤗

  • @user-tg9km8fn9d
    @user-tg9km8fn9d Год назад +6

    Дякую, дуже повчальне відео. Моєму синові 5 років і він ходить в садочок в Німеччині. Мене спочатку бентежило все те, що відбувалося у них садочку, але зараз бачу, що дитина просто щаслива і не знаючи взагалі мови, ходить в садочок з великим задоволенням. А в садочку у них "парадом" Заправляють самі діти 😁😁хочу лазити по деревах-будь ласка, хочу купатись в грязюці-пожалуста..... І тд, і тп... Головне, що йому там подобається, за 1,5 міс. в садочку син разу не захворів, а в Україні ми в садочок ходили -2дня ходить, тиждень дома😁
    А на рахунок зовнішнього вигляду німецьких дітей, особисто я трішки інколи збентежина,хоча мене не легко вразити. Незнаю, як буду поводити себе я, якщо моя дитина через 2-3 роки скаже мені:"Мам, а я татуху вирішив собі набити і язик проколоти"😂.І як мені дипломатично до нього донести, що не потрібно так себе оздоблювати? 😱

    • @deutschtrend5120
      @deutschtrend5120  Год назад +3

      Як правило про тату і пірсинг діти вирішують самі з 18 років, до повноліття батьки мають відповідальність за те, що відбувається з тілом дитини

  • @user-pu1ey6mh7r
    @user-pu1ey6mh7r Год назад

    Ваша робота нам подобається

  • @yaninavorobel3716
    @yaninavorobel3716 Год назад

    Дякую, дуже цікаві факти розповідаєте. Дуже корисно для тих хто планує тут почати своє життя .

  • @juliakramar9498
    @juliakramar9498 Год назад +2

    Яка ви стильна! Тема в яблучко!

  • @user-uq4ju2zu4e
    @user-uq4ju2zu4e Год назад

    Дякую

  • @marinagarabzeeva9296
    @marinagarabzeeva9296 Год назад +6

    Дуже дякую за таке корисне відео і гарну українську! Дуже дивно, що при тому що німці дітей не ругають і не примушують робити те що не хочеться, вони в них такі спокійні і тихі...щось тут не сходиться) в мене навпаки відчуття зашуганості якоїсь, дуже якесь "правильне" дитинство) а вцілому їх система виховання дуже імпонує

    • @philippweber2283
      @philippweber2283 Год назад +3

      Die Erziehung ist nicht überall gleich in Deutschland! Vor allem auf dem Land, wie ich selbst bestätigen kann!

    • @marfavasiljevna1909
      @marfavasiljevna1909 Год назад +3

      Они спокойные потому, что растут в спокойной обстановке, видят, как родители общаются между собой, как реагируют на стресс, в общем,берут пример с них и какими они будут при всем при этом? 😅

    • @olenad7227
      @olenad7227 Месяц назад

      @@marfavasiljevna1909дуже вірне зауваження, адже навчити дитину повчаннями не можливо, діти все копіюють з батьків та оточення🤗

  • @user-lr1hm2cm7c
    @user-lr1hm2cm7c 2 месяца назад

    Було цікаво

  • @user-ev4tq1jj5g
    @user-ev4tq1jj5g Год назад +1

    Яка ви гарна та розумна.Аня

  • @user-mi1ub6ds4n
    @user-mi1ub6ds4n Год назад

    Дякую за відео, дуже цікаво. В нашому садочку, хлопці деякі так бьються як півні)) і дуже часто 😁

  • @user-zj8rw5ls4h
    @user-zj8rw5ls4h Год назад +1

    Дякую! Було цікаво)
    Приємно вразили нетиповою для німців кількістю діток у Вашій родині.

    • @lubovshirobokova5781
      @lubovshirobokova5781 Год назад +2

      А мені чомусь навпаки одні багатодітні сім'ї трапляються, причому з різницею у віці у рік-півтора. Мамомобілі з прапорцями, прикрашені, з купою автокрісел)))))

    • @nadyahoffmann4896
      @nadyahoffmann4896 3 месяца назад

      ​@@lubovshirobokova5781В моём окружении тоже только многодетные немецкие семьи .

  • @user-ji8ho5cq7j
    @user-ji8ho5cq7j Год назад

    Дякую, за цікаву інформацію❤ Я збираюся підтверджувати свої педагогічні дипломи тут, сподіваюся, що знадобиться. Можливо можете порадити, на яку професію краще націлитися: вихователь чи супровід дітей, продовжений день у школі? Буду вдячна за будь-яку інформацію🌺

  • @Vasha-Sasha
    @Vasha-Sasha Год назад +2

    Дякую за ваше відео. У мене троє дітей. Середній син також Лук’ян. 😊
    Старшому зараз 14 років. Такий важкий період. Нічого не хоче робити. Переїхали до Відня через війну. У нього протест, що ми його вивезли з України. Дуже важко. Тут мені подобається толерантність до дитягоі думки, але наполягає сексуальна вседозволеність. ЛГБТ і інше. Дуже нав’язується дітям.

  • @user-pu7jf2wt8g
    @user-pu7jf2wt8g Год назад +6

    У меня была ситуация. Наш дедушка шёл на улицу с собакой и мой сын с ним. И малый захотел пойти в халате. Я была не против. А вот, от деда и мамы мне "было что послушать" (как? так? ужас и кошмар, стыд и позор 🤪)

  • @user-hd8bu3xw7s
    @user-hd8bu3xw7s Год назад +2

    Дякую за цікаву і корисну інформацію. Ви молодець!
    Я тут звернула увагу, що німці також приділяють значну увагу соціалізації дітей. Ми приїхали в Німеччину наприкінці березня і спочатку моя донька 14 років вчилася онлайн в українській школі, оформили її лише у липні в німецьку школу. І я постійно чула від знайомих німкень-вчительок і сусідів (пенсійного віку), що дитині потрібно обов'язково відвідувати школу для спілкування, незалежно знає вона німецьку мову чи ні. А моя донька зовсім не хотіла у школу, бо відчувала страх перед німцями через нову ситуацію для неї і через незнання мови.
    Є рація у тому, щоб діти змалечку вчилися самостійно вирішувати якісь життєві ситуації. А я намагаюся постійно опікуватися і допомагати доньці і роблю цим їй більше шкоди 😟

    • @olgawolf5915
      @olgawolf5915 Год назад +1

      Ні, ви не робите шкоди. Ви як кожна нормальна мама переживаєте за свою дитину. Тим більше що їй некомфортно і вона це проговорює.

  • @valeriasi8798
    @valeriasi8798 Год назад +3

    Добрый день!Було цікаво )Ми зараз з сім'єю знаходимось у Німеччині,та дійсно поведінка деяких німецьких дітей шокує.Наприклад ,коли на автобусній зупинці вони сидять прямо на асфальті,хоч поряд і є лавка.Якось бачили як вчителька зі своїм класом просто сіли біля авт.зупинки на землю,це нас дуже здивувало.

    • @philippweber2415
      @philippweber2415 Год назад

      Und jetzt?

    • @marfavasiljevna1909
      @marfavasiljevna1909 Год назад +4

      Це ваш перший виїзд за кордон? Бо в усій Європі діти так роблять 😂

    • @user-jj3si2ld8d
      @user-jj3si2ld8d Год назад +1

      ​@@marfavasiljevna1909Да,садяться сначала в поезде на полу возле туалета,а потом дома на кровать.Это личное дело.Меня убивает антисанитария в точках продаж,продавец берёт деньги и этими же руками без перчаток бутерброды с сырым мясом,и тут же немцы их едят, и это всё после эпидемии,такое ощущение, что эпидемия ничему не научила.

  • @julsimon8679
    @julsimon8679 Год назад +2

    Ще німецькі діти не сидять в гаджетах. У нас в Україні часто можна помітити, що дитині геть малесенькій, 1-2 роки вже дають телефон, аби зайняти, відволікти, тощо. Також тут є садочки, де не рекомендують Лего, бо дитина має розвивати уяву і гратися з натуральними матеріалами і натуральними формами, це теж дуже цікава особливість)

  • @IrynaBureviy
    @IrynaBureviy 8 дней назад

    Так, не нам їх судити. Кожен народ живе по своєму. Но з свого досвіду, нам трохи шкода що на дітей забивають, як є випадки коли в 6 тижнів відають вже в садочок, але і потім в старості "здоровий егоїзм" - відправляє батьків в дім пристарілих, бажано десь в інше місто, і бажано за їх пенсію. Думаю істина десь по середині. Як кажуть що занадто то не здраво. Дякую за відео, цікаво.

  • @olenapanchenko8442
    @olenapanchenko8442 Год назад

    Дуже гарна блузка

  • @roxana1328
    @roxana1328 7 месяцев назад +1

    Я сьогодні в доброму районі мюнхенаLehel спостерігара як батько двох дітей на ровері з каретк садив дітей і сказав що за проізд треба платити. І вони ніби дали йому гроші. То дуже заможні люди там живуть і виховують змалку чесність. А в украіні не платити за пооізд чи надурити когось то геройство

  • @GalynaSkuybida
    @GalynaSkuybida Год назад +10

    Дякую за цікаве й пізнавальне відео. Мої спостереження за німецькими дітьми і взагалі батьківсько-дитячими стосунками можна назвати двома словами "спокій і врівноваженість". Або українці якісь нервовіші, емоційніші, чи німці якісь спокійні, як слони) Одне слово, я приємно вражена і хотілося б це перейняти.
    Олю, поділіться, будь ласка, як виховуєте ви? У вас переважає німецька чи українська методика виховання? Що з німецького особисто вам абсолютно не прийнятне. Дякую!

    • @deutschtrend5120
      @deutschtrend5120  Год назад +19

      50 % - 50% : німецька дипломатичність з українською душею💙💛

  • @user-bk5ch3vt4w
    @user-bk5ch3vt4w Год назад

    І дякую за вашу чудову українську❤❤❤