Agile (metodyka zwinna) - wszystko co powinieneś o niej wiedzieć

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 3 янв 2025

Комментарии •

  • @fitgracz
    @fitgracz Год назад +1

    Bardzo merytoryczny materiał, podany w przystępnej formie. Dzięki! 💪

  • @elennell
    @elennell Год назад +2

    Mariusz dziękuje ci za te filmiki 🎉 10/10

  • @jolmj6217
    @jolmj6217 Год назад +1

    Bardzo trafne podsumowanie na końcu materiału. Doświadczenie i wiedza pozwala z łatwością skupiać się na perfekcji. Ale tylko te podstawy na to pozwalają.

  • @katarzynajakubiec3184
    @katarzynajakubiec3184 4 месяца назад +1

    Bardzo dziękuje za materiał :) Przed prezentacją nie miałam pojęcia o tej metodyce. Więc bardzo dziękuje! Bardzo Pan mi rozjaśnił temat. Przy okazji jedna uwaga, czy nie lepiej by było udostępnić w większym rozmiarze prezentacje dla widza? Jest ona na tyle mała, że ciężko to przeczytać, gdy jest w niej więcej treści.

    • @zarzadzanieprojektami-mkapusta
      @zarzadzanieprojektami-mkapusta  4 месяца назад

      @@katarzynajakubiec3184 Hmm… to moze byc niezla myśl. Może zrobimy takie miejsce dla subsrybentów newslettera. Dzięki za inspirację :)

  • @olimpiagral1583
    @olimpiagral1583 Год назад

    Panie Mariuszu, fajnie się Pana słucha. Jestem świeżo upieczonym Projekt managerem w UK. Robimy projekty dla Sektoru Recyklingowego, budujemy linie i maszyny do sortowania które złożone są ze struktur i maszyn sortujących. Jestem ciekawa czy ma Pan jakie materiał pasujący do dużych projektów Bespoke. Pozdrawiam

    • @zarzadzanieprojektami-mkapusta
      @zarzadzanieprojektami-mkapusta  Год назад +1

      O to może być ciekawe tutaj :) - ruclips.net/video/Ma2f--nlPpI/видео.html Wydaje się, że to na pierwszy rzut oka podobne wyzwania :)

  • @cubik001
    @cubik001 Год назад +2

    Wszystko ładnie i pięknie tylko w teorii i podręcznikach zarządzania. Czy Pan Mariusz może przedstawić praktycznie, rzeczywiste realizowanie zadań na jakimś prawdziwym i zaawanowanym przykładzie/ projekcie? Przyklad nie na zasadzie wykonanie czynności jedna po drugiej czy zwinnie, przy bruzdowaniu, kładzeniu przewódow i tynkowaniu scian ;) Proponuję nagranie właśnie takiego filmu z realizacji. Pozdrawiam

    • @zarzadzanieprojektami-mkapusta
      @zarzadzanieprojektami-mkapusta  Год назад +1

      Jaki przykład będzie odpowiedni? I jak przygotuję taki case to co z tego będę miał? :)

    • @cubik001
      @cubik001 Год назад +2

      Proponuję project IT /bankowy/ Start'up'owy (product, usługa) z istniejącymi zmiennymi i problemami. Dla całościowego procesu, lub pewnego etapu np developmentu lub wdrażania/ uruchomienia. Profity z tego są takie (moim skromnym zdaniem) że zobrazuje to real life case, jak i gdzie używać metodologie zarządzania, a ludziom oglądającym Pana przeskoczy trybik w głowie, i zobrazuje jak przełożyć wiedzę teoretyczną w praktykę, co znów przełoży się na wyrzut serotoniny i ogólne zadowolenie ;) Pozdrawiam

    • @zarzadzanieprojektami-mkapusta
      @zarzadzanieprojektami-mkapusta  Год назад +1

      Zobrazuje na pewno. Serotonina spoko. Pomysł na case też spoko. Po case'y zapraszam na nasze newslettery :). Ten agile'owy pokazywałem do tej pory tylko na studiach podyplomowych. Dobrze, że mi o nim przypomniałeś :). Zrobimy webinar pod to. Stay tuned.

  • @user-jdr93q8yer9g
    @user-jdr93q8yer9g 11 месяцев назад

    Ludzie byli "zwinni" zanim to stało się modne. Wszelkie adżajle, kajzeny i inne modne słówka to nic innego jak ubieranie "chłopskiego rozumu" w marketingowy papierek, żeby sprzedawać przepłacone szkolenia.

    • @zarzadzanieprojektami-mkapusta
      @zarzadzanieprojektami-mkapusta  10 месяцев назад

      I tak i nie.

    • @zarzadzanieprojektami-mkapusta
      @zarzadzanieprojektami-mkapusta  10 месяцев назад

      Chodzi o to, że nazwanie pewnych rzeczy i sposobów działania pozwala rozwijać się tej wiedzy i ją propagować. A ściema marketingowa to inny temat.
      Ludzie robią projekty i bez naszych szkoleń, ale… okazuje się, że dzięki nim robią to dużo lepiej, sprawniej, bo świadomie.
      W żadnej dziedzinie bez szkoleń nie ma postępu.