По принцип, собствените марки на Билла("clever"), Лидл("Baroni","Siti"-много са там, няма да изреждам) и Кауфланд("K-classic") се водят като "по-ниска ценова категория" продукти, така че можеш да се ориентираш към тях.
Аз също харча много за храна може би над 500-600лева но сега като се замислям и аз може да пробвам това Но с около 6-7 лева на ден Купуваш 1 ориз за около 1и нещо и замразени зеленчуци микс това са ти 4-5 ядения за около 3лева Ориза ще се ползва и за супа на следващият ден може да вземеш пилешко бутче (1 кг пилешки бутчета са 3,40 лв) и да направиш супа. Зелето е много евтино + някакво месо пак стават няколко ядения, Яйцата също стават Леща спанак
Бобка като цяло това е готина идея хляба ти е най-важен. Сигурно с 2 хляба можеш да издържиш седмица което си е ок има хора който са нови в София тва е доста готина поредичка за Junk food. Продължавай✌️👌
Идея.Вместо всеки ден да пазаруваш използвай тея 21 лв и напазарувай за една седмица с тях на веднъж.За толкова пари можеш да си купиш и да си направиш хем здравословно и качественно и евтино.Пример:ориз е около 2 лв един кг ще ти стигне за около 12 храннения друго зеленчуците за 4-5 лв можеш да си купиш зеленчуци за 1 седмица който ще ги ядеш с ориза.След това можеш пастет лютеница хляб (ясно е че неможе да си купиш хляб с една седмица за напред).Напитки не е нужно само вода да приемаш можеш и от евтините газирани напитки който са в лидл или била.Аз лично приемам степчета често тъикато според проучвания е-та в тях са почти безвредни за тялото(а за мен е полезно че са и без калории).След това можеш да има по едно кисело мляко всеки ден за определено хранене като има кисело мляко за 60ст.Можеш и често да си правиш лесна супа който е и много вкусна с фиде нудълс или нещо друго няма значение
За жалост с по 3лв на ден оцеляват доста голяма част от хората в България. Това ще е добър урок за хората, които са свикнали с "лукса" и си мислят, че парите растат по дърветата...
Евалата. Доста оригинална идея. Писна ми от скапаните чаленджи които снимат всички. Междудругото има една баничарница в която продават килограм тесто за някакви стотинки ако ти се занимава да печеш :D.
Бобка слушай най-великия лайв хак за спагетките в тенджера оставяш необходимата вода да заври и слагаш там спагетите оставяш така 3минутки и добавяш подправките и си готов ,пробвай брутално е👌
Що не си купиш един пакет боб и не го напрайш на манджа ще има да ядеш поне 2 дена от него, (не знам колко струва в пакет с боб в София ама в моя град е доста евтин)
venom можеш да пробваш едно ястие по нашия край (сливен) му викаме бурания 2-3 яйца на очи запържени с малко червен пипер сипваш ги в чиния слагаш 2-3 лъжици кисело мляко и 1-2 натрошени глави чесън по избор.Кисело мляко 400гр примерно стига 4-5 порций стува към левче яйцата по 20 ст всяко.Бон апети.
братле тези спагети са супер само да ги направиш както трябва сложи ги в купа с вода и подправките и в микровълновата за 3 мин. разбъркай после за още 3 мин. изчакай да изстинат малко и си в играта
Боби, ако някой ден пак решиш да ядеш Нудъли, след като си сложил врялата вода в купичката със спагетите захлупи самата купа с някаква чиния и след 3-5 минути махни чинията(спагетите стават по-яки)!
пакет макарони 400 гр са към 70-80 ст. 1 пакетче кайма от 250гр е към 1,20 - 1,50 лв и едно шишенце доматен сок , може и с кетчуп и ще си направиш една тенджера макарони болонезе :D
В това предизвикателство можеш и да използваш ваучери или някакви безплатни отстъпки ,защото един yt-er го правеше това NYC и дори не беше изхарчил лимита си.
Продуктите на Lidl са хиляди-милиарди-трилиони-коприльони пъти по-качествени от тези в Била, Кауфланд и подобни. За парите си получаваш осезаемо повече качество и стойност. Остави това, че всичко е тяхна марка. Достатъчно е само да прочетеш и сравниш етикетите...
Ако така стои въпроса с 3 лв дали можеш да караш в софия целия ден не! Но ако е само за ядене да можеш. На мен само цигарите ми са 5 лв яденето също, вечерта ако искам да изляза с колата дрябва да сипя 20лв гориво тука отиваме на 30лв на ден, а вечерта ако искам да си взема нещо друго като сладолед примерно или седна на кафе отиват вече в зависимост какво ще правя вечерта общо 40-45лв на ден... Ти имаш метро до работата имаш връщане може и нещо автобус, ми ако пушиш или излезеш? Ти цяла седмица работа-вкъщи и обратното ли ще правиш?
това мисля че трябваше да си го свариш не съм виждал някой до сега да ги хапва така те са за бързо приготвяне но то малко е преувеличено трябва да се сварят малко или в микровълновата с вода и така омекват мн добре
С един приятел вече 5 дена харчим по левче на ден . Купуваме си 4 закуски - рогчета ,които са по 25ст. и всеки ден спестяваме общо по 2 лв за протеин . :D
Братле, не знам как на ден харчиш между 7-10лв. Хубаво, намираш се в София, но все пак съм сигурен, че нормален човек може спокойно да си копува нормални храни и с 4 лева на ден.
С толкова не можеш да си платиш метрото бе! :O
Добре че съм с карта
VoodooHeadsTV три лева на ден е новият софийски начин за отслабване
VoodooHeadsTV готю готю
:D :D :D
VoodooHeadsTV готик това е са мо за храна не за всичко
Ще ти кажа какво е евтин сандвич , сандвич с олио и шарена сол .
Оле, добре че дойде Бобката от бъдещето,щото щях да се чудя дали в заглавието в грешката.Nice one Боби от бъдещето,но и аз съм от там
По принцип, собствените марки на Билла("clever"), Лидл("Baroni","Siti"-много са там, няма да изреждам) и Кауфланд("K-classic") се водят като "по-ниска ценова категория" продукти, така че можеш да се ориентираш към тях.
Nikoi ne ta e pital djodjak
Аз също харча много за храна може би над 500-600лева но сега като се замислям и аз може да пробвам това Но с около 6-7 лева на ден
Купуваш 1 ориз за около 1и нещо и замразени зеленчуци микс това са ти 4-5 ядения за около 3лева
Ориза ще се ползва и за супа на следващият ден може да вземеш пилешко бутче (1 кг пилешки бутчета са 3,40 лв) и да направиш супа.
Зелето е много евтино + някакво месо пак стават няколко ядения, Яйцата също стават Леща спанак
Интересен начин за отслабване :D
:D
btw тоя кроасан ти прееба цялата икономика. :D Ще ти бъде много забавно
:Д
АА не точно аз нали понеже съм още в училище имам по 3лева джобни и не съм никак слаб такаа, чеееее
той говори за целият ден BosBo
Яка идея Бобка !
Искам още такива challenge-и !
Доста добри идеи имаш! Продължавай! Не ис като останалите кенсър шитпостъри. И всяка година разнообразяваш което е яко!
Добро предизвикателство, аз не бих успял. Боклук!!!
Супер много ме кефи идеята. Ще е nice ако качваш повече такива предизвикателства
Бобка като цяло това е готина идея хляба ти е най-важен. Сигурно с 2 хляба можеш да издържиш седмица което си е ок има хора който са нови в София тва е доста готина поредичка за Junk food. Продължавай✌️👌
Доста интересно предизвикателство браво👉👌
Идея.Вместо всеки ден да пазаруваш използвай тея 21 лв и напазарувай за една седмица с тях на веднъж.За толкова пари можеш да си купиш и да си направиш хем здравословно и качественно и евтино.Пример:ориз е около 2 лв един кг ще ти стигне за около 12 храннения друго зеленчуците за 4-5 лв можеш да си купиш зеленчуци за 1 седмица който ще ги ядеш с ориза.След това можеш пастет лютеница хляб (ясно е че неможе да си купиш хляб с една седмица за напред).Напитки не е нужно само вода да приемаш можеш и от евтините газирани напитки който са в лидл или била.Аз лично приемам степчета често тъикато според проучвания е-та в тях са почти безвредни за тялото(а за мен е полезно че са и без калории).След това можеш да има по едно кисело мляко всеки ден за определено хранене като има кисело мляко за 60ст.Можеш и често да си правиш лесна супа който е и много вкусна с фиде нудълс или нещо друго няма значение
Venom nai dobriq produljavai vse taka :)
За жалост с по 3лв на ден оцеляват доста голяма част от хората в България. Това ще е добър урок за хората, които са свикнали с "лукса" и си мислят, че парите растат по дърветата...
Аз харча за един цял ден,само 2 лева на ден,ще ти пратя клипче!
Евалата. Доста оригинална идея. Писна ми от скапаните чаленджи които снимат всички.
Междудругото има една баничарница в която продават килограм тесто за някакви стотинки ако ти се занимава да печеш :D.
В Дружба 1 от скарата на пазара за 70ст голяма питка с кебапче или взимаш с 2кебапчета и боб с лютеница като добавка в питка за 1.30
Ziruzavar Royale wow are sa se vidim we
Ziruzavar Royale za 5lv
Venelin Dinkov кви 5лв
Бобка слушай най-великия лайв хак за спагетките в тенджера оставяш необходимата вода да заври и слагаш там спагетите оставяш така 3минутки и добавяш подправките и си готов ,пробвай брутално е👌
Правиш много интересни видеа Много си як
от тези неща единственото качествено нещо беше кроасана 22 карата :DDD
Що не си купиш един пакет боб и не го напрайш на манджа ще има да ядеш поне 2 дена от него, (не знам колко струва в пакет с боб в София ама в моя град е доста евтин)
Щото само боб и вода не е манджа. Ще ти трябват доста над 3 лева
OMGGG ТОЧНО В МОМЕНТА В КОЙТО КАЗА 17:30 СТАНА 17:30 :ООО
Направи си спагети с кренвирши. Супер cheap и е доста вкусно.
venom можеш да пробваш едно ястие по нашия край (сливен) му викаме бурания 2-3 яйца на очи запържени с малко червен пипер сипваш ги в чиния слагаш 2-3 лъжици кисело мляко и 1-2 натрошени глави чесън по избор.Кисело мляко 400гр примерно стига 4-5 порций стува към левче яйцата по 20 ст всяко.Бон апети.
Тук му викаме буренак :д
JUST DO IT и в Монтана го знам като яйца по Панагюрски 😂
Е в София пак го знам като яйца по Панагюрски. Кви са тия буренаци бе бобка, селтак тъп :Д
Georgi Vasilev бих го пробвал
то това е официалното му име в нашите ресторанти не пише бурания :Д не знам защо му викаме така.
Da ima poveche kinti za koz
Представи си че има хора който ядът този тип хляб и пастет постоянно
братле тези спагети са супер само да ги направиш както трябва сложи ги в купа с вода и подправките и в микровълновата за 3 мин. разбъркай после за още 3 мин. изчакай да изстинат малко и си в играта
Браво, това е нещо готино и различно
soleti hrus hrus i si gotov :D
Правиш нещо подобно на London Hacks 1paund for day?
Ще се радвам на още такива видеа :^)
Джанки!
BNA - Bandata Na Anonimnite phahahhahahaha
Боби, ако някой ден пак решиш да ядеш Нудъли, след като си сложил врялата вода в купичката със спагетите захлупи самата купа с някаква чиния и след 3-5 минути махни чинията(спагетите стават по-яки)!
Във Видин с 3 лв живееш като цар
щото повечето мама плаща сигурно, ти така си мислиш :D
ultimatecompbg hehe mlukni we bastun gushter
Па, там в селата как да живееш?
Какви вериги за хранене има там
Ще бъде интересно, да видим как ще се справиш. :)
Venom може да изключим хляба защото така ще има да пазаруваш неща за сандвичи без да дадеш 1 лев от тези 3 за хляб.
otiwai v T Market brat si4ko e eftino
пакет макарони 400 гр са към 70-80 ст. 1 пакетче кайма от 250гр е към 1,20 - 1,50 лв и едно шишенце доматен сок , може и с кетчуп и ще си направиш една тенджера макарони болонезе :D
В това предизвикателство можеш и да използваш ваучери или някакви безплатни отстъпки ,защото един yt-er го правеше това NYC и дори не беше изхарчил лимита си.
Веном може да опиташ филии със пастет във принецесника ако имаш такъв ако не се опитай в тостера
Викаш пастет с картофи малко странно, ама ядеш noodles със хляб :D Буквално хляб с хляб брато :D
Бобка ходи вечер в Кауфланд някъде към 21:00 почти всяка вечер пускат някакви продукти на по 9ст./кг. като маруля, гъби и всякакви такива.
Това е като някаква сървайвал игра ;)
Много малко хора могад да направат нещо оригинални неща в youtube евала!! И в темаркет е евтино мисля
КамМаркет там можеш да си купиш една голяма бутилка кола за 54 стотинки не е кока кола ама пак е добре !!😉😉👍👍
6to we da nqmate fabrika za olio venim soka ot slanceto
Икеата до Ринг мола има ресторант на 2рия етаж и там си е бая евтино, можеш да видиш. Супата ти е левче или нещо от сорта. ;)
Едно нещо ще ми липсва като си отида от Англия-мега евтината храна. Качеството е окей, а на седмица за 30 паунда съм си абсолютно окей.
неколко добри идеи бате - яйца,овесени ядки с мляко, :D
Продуктите на Lidl са хиляди-милиарди-трилиони-коприльони пъти по-качествени от тези в Била, Кауфланд и подобни. За парите си получаваш осезаемо повече качество и стойност. Остави това, че всичко е тяхна марка. Достатъчно е само да прочетеш и сравниш етикетите...
Venom content cop-a ти се получи доста добре надявам се да направиш още такива видеа в бъдеще
В София сигурно има БГ Магазин,където храната е евтина
Ако така стои въпроса с 3 лв дали можеш да караш в софия целия ден не! Но ако е само за ядене да можеш. На мен само цигарите ми са 5 лв яденето също, вечерта ако искам да изляза с колата дрябва да сипя 20лв гориво тука отиваме на 30лв на ден, а вечерта ако искам да си взема нещо друго като сладолед примерно или седна на кафе отиват вече в зависимост какво ще правя вечерта общо 40-45лв на ден... Ти имаш метро до работата имаш връщане може и нещо автобус, ми ако пушиш или излезеш? Ти цяла седмица работа-вкъщи и обратното ли ще правиш?
Давай още 😍😍
Според мен е тъпо да си добавяш рестото към парите за следвашия ден защото в края на седмицата може да имаш 4-5лв и така се губи предизвикателството.
#100К очакваме
това мисля че трябваше да си го свариш
не съм виждал някой до сега да ги хапва така
те са за бързо приготвяне но то малко е преувеличено трябва да се сварят малко или в микровълновата с вода и така омекват мн добре
С един приятел вече 5 дена харчим по левче на ден . Купуваме си 4 закуски - рогчета ,които са по 25ст. и всеки ден спестяваме общо по 2 лв за протеин . :D
В някои градове ще е по-лесно за изпълнение това предизкивателство,защото примерно в Шумен цените сравнение от София са с 10-20 стотинки разлика :)
Макса в дружба няма по евтино място
Супер видео
Приличаш на Сами(тартора на Левски)
Nova pesen na mbt 👏✌
7:44 много много евтин магазин за храна аа сетих се китайски магазин нали на китайците всичко е евтино :Д
аз съм изкарал с 10 лева за седмица 3 кила картофи 2 глави лук 3 пакета макарони 1 пакет ориз 1 бира стара столица :) :D
Чешмяна вода тя е винаги у вас :d
Най евтиния магазин СБА 😂👌
Venom аз харча около 1-2 лв на ден защото живея в Пазарджик и там е мн. евтино и го правя с продължение от 1 клас
Ако изтеглиш приложението на KFC и му дадеш 5 звезди го покажеш на който и да работи във KFC ти дават там 2/3 крилца безплатно
Вениииииим дай сърце
HePiTO искаш ли съб за съб
iskash li dva shamara :D
Nqma pa
Kefrost 😂😂
xd
Това в пансиона ми е всекидневие :D
Първи :)
много як клип
Гледай във Варна какво се случва :D
Кво работиш ?
Тва го виждам точно след като осъзнах че съм си изхарчил парите и оставам с 3евро на ден в Копенхаген до 15юни 😂😂😂
Може да си вземеш нещо като кайма за принцеси или нещо от сорта
,,По ОКЕИСКА храна" хахаха
Вече е 2019година и хлябът симит 1,40
Това предизвикателство буквално описва какво е да си ютубър в България 😂
quality content
Когато получиш известие СЕГА, че този клип уж е нов и се зарадваш и гледаш бам - 4 май качен -.- страхотен ютуб 😅😅😅
az s banknoti ot 3 leva si bursha zadnika
Drujba brat
Братле, не знам как на ден харчиш между 7-10лв. Хубаво, намираш се в София, но все пак съм сигурен, че нормален човек може спокойно да си копува нормални храни и с 4 лева на ден.
Sofia Hacks
Когато си правиш тези спагети след като им сложиш чорбата се слага плоска чинията на Купата за да се отпуснат малко повече спагетите
Май Додо има нещо общо с това?
ххаххахахахах
за колко си купи тостера защото имам подобен за 10 лв
Можеше да отидеш на женския пазар и да си вземеш плодове и зеленчуци на доста ниски цени. Иначе много яка идея!
Живея в село Чавдар и съм с 2 лв на ден.
От тоя салам и котката ми не яде :)
Близо до мол софия има жълто магазинче, вкоето всичко е двойно по-евтино(големият чай на сан бенеде е 83 стотинки)
2022 и виждам хляб за 80 стотинки. Плаче ми се
Какво работиш
С такъв пастет храня котката ми.. XD
Да не събираш за кола или компютър ? :D
Bear Grylls Ultimate Survival
Venom в лидъл има много вкусна салата за 2.99лв Неска е със месо кисили краставички и майонеза мисля просто погледни в лидъл и нахранва
8:15 qk legen brat