Я Іван Шолох, киянин , 15 років, але завжди хотів бути командиром , а це відео допомогло зрозуміти, яка це складна та дуже відповідальна праця як у звичайного солдата , сердечно дякую, Слава Україні 🇺🇦!!
Просто вражений якістю матеріалу! Чекав побачити тут що завгодно, але не цей зважений, системний, доступний, наочний матеріал! Дякую творцям! Слава Україні!
Все это без огневой мощи 21 века под рукой командира не имеет смысла - больше и больше машин, дронов систем разрушения врага и тогда будет эффективны любые решения командира.
Відео чудове насправді, найприємніше, що розповідає офіцер із бойовим досвідом, і в аудиторії, по ходу, теж не новобранці. Але навіть ці алгоритми неможливо виконати силами неукомплектованої роти в умовах браку часу. Як ми робили: отримували завдання, з'ясовували обстановку, проводили взаємодію з сусідами, виходили на рекогносцировку, поверталися, коротко планували, де будуть позиції, де будуть укриття особового складу, які орієнтири можуть бути використані тощо. І все, на написання всіх документів уже немає часу, бо поночі вже треба їхати туди.
Бойовий статут Сухопутних військ дозволяє стискати кроки у плануванні. Так, цей Бойовий статут для механізованих підрозділів Сухопутних військ і, формально, не є юридично обов'язковим документом, наприклад, для нас, Сил територіальної оборони ЗСУ, але ж ми всі у нього заглядаємо і це не зайве )) Звісно, краще, по можливості, знати і дотримуватися порядку TLP чи MDMP (батальйон/дивізіон і вище), щоб планування було якіснішим. Всім нам якісної роботи і перемог!
І так, і ні. Приклад. Припущення що танк можна знищити ручними гранатометами... (їх основне призначення при діях в забудові). Ще приклад. Зовсім не відображен приклад дій, коли піхота при висуванні вражена мінометним вогнем, або більшими калібрами, можливо я не дуже уважно дивився матеріал і відповідь є, як вести атаку коли із двух взводів залишилось людец в строю максимум 2 відділення?
Дуже інформативне(!) та корисне відео. Покриває не лише саму тему, але і пов'язані аспекти. Чітке і виразне викладення матеріалу. Дякую за високоякісну роботу!
не шукав це відео, жодного відношення до військової справи немаю, увімкнув з цікавості, думав пару хвилин гляну шо воно таке і мене затягнуло) Якісно, чітко, зрозуміло. Це якісь нові рівні насправді
Відео круте, розжували TLP до основ, чітко з розстановкою, без мекань і бекань. Такому мають вчити в академіях і НЦ кадрових військових. Правда мобілізовані, які пройшли наші учебки через 15 хвилин такого бріфу попросять перекур, де задаватимуть одне одному питання: "ти розумієш, шо ротний розказує, бо я шось ні**я не поняв".
Ну так з суфлера читає, то ще б екати і бекати. Це так, як в школах на відкритих уроках, як кажуть без сучка та задоринки. Хотілося б живої подачі: може виглядати трохи гудзовато, але покаже розуміння і володіння матеріалом. Хоча на фоні того, що нічого немає, то добре.
@@Фізик-у6ю з суфлера, чи ні неважливо. важливо, що звучить органічно. в живу все воно розтягувалося би і туди мимоволі забивався б всякий інфоспам і повтори, а відео і так на 2.5 години.
@@tarask8611 я думаю, що Ви погодитеся зі мною, що все видно у порівнянні. На цьому ютуб-каналі є кілька відео з американським офіцером: він не читає з суфлера, світло в нього не виставлено для того, щоби картинка виглядала, при викладі матеріалу в нього є дрібні огріхи (це вказує на те, що він не зазубрив на пам'ять, а думає під час подачі матеріалу), але сприймається краще і органчніше. У нашому випадку я можу з великою ймовірністю припустити, що п. капітан не пережив зв'язки: планування-операція. На мою думку, якби він спланував, згідно керівних документів, хоча б кілька боїв та провів їх то і викладав би органічніше. Хоча хочу наголосити, що справа правильна і це потрібно робити. Хоча таке не слід виставляти у публічний доступ. Є на це вагомі аргументи.
@@Фізик-у6ю я був на піврічних курсах у США, там вміння проводити бріфи, заняття і виступи доводять до досконалості. сержантів там, навіть ми, офіцери, слухали розкривши роти. нам до впровадження таких підходів ще огого як далеко
Все абсолютно правильно і грамотно. Виключення: як утримати непідготовлений рубіж оборони і подібне. Чекаємо заняття з цього питання. А поки 🏃🏻♂️🐪👩🚀🇺🇦🇺🇦
Дякую за якісний, опрацьований матеріал. Аж сам захотів стати "Командиром роти" :-). До того ж побачив пару добре знайомих обличч ;-) Своїм довіряєш більше :-) Одне, якщо дозволите, зауваження. Тему зв'язку не розкрито. Можу помилятися, але на нараду Начальника Зв'язку батальйону навіть не запросили. Можуть бути проблеми: що робити у разі втрати (захоплення) р/ст? Що робити, якщо активна РЕБ противника? Основні частоти? Запасні частоти? Сигнал для зміни радіоданих? Розгортання та підтримка функціонування ССЗ Старлінк? Взаємодія в ефірі з приданими та сусідніми підрозділами? Активізація в ефірі перед початком операції може привернути увагу РЕР противника. Режим радіомовчання? Територія операції досить велика, важка з електромагнітної точки зору. Ретранслятор? Акумуляторів Моторолл при активному використанні вистачить на 4 - 5 годин. Запасні заряджені акумулятори все візьмуть? Система обміну інформацією через посильних, у разі придушення радіо та супутникового зв'язку? Без Начальника Зв'язку не обійтись! :-) У будь-якому випадку, ви підготували дуже ґрунтовний матеріал. Так тримати! Разом до Перемоги! Ваш АнголА
У бойових умовах Начальник зв'язку батальйону на брифінг роти не приїде з ймовірністю у багато відсотків, тому що всі сильно розосереджені і рот 4-5, а нач. зв'язку один... Просто на батальйон робиться схема зв'язку батальйону в межах MDMP процедури, яка може містити основний та запасні варіанти і мінятися в ході бойових дій @@vdehtyarov
Бойовий наказ це юридичний документ. Після віддання Бойового наказу, наступає юридична відповідальність як командира, який віддав Бойовий наказ, так і підлеглих, які будуть цей наказ виконувати. І тепер питання. Якщо в процедурі підготовки Бойового наказу, із алгоритма випадає одна складова, наприклад - відсутність повного забезпечення озброєнням, ПММ, засобами вогневої підтримки... Хто наважиться віддавати такий неповноцінний наказ? І хто наважиться його виконувати?
це вже залежить від ситуації,наприклад якщо вас оточили і ви всі вирішили прориватись не дивлячись на не хватку бк - все залежить від колективу який довіряє один одному,де кожен один одного знає як свого брата ....а от коли зібрали мобіків ,не навчили,вислали на позицію з одним АК74 і дали наказ утримувати позиції не маючи протитанкових засобів ,гранатів ,вдосталь патронів ,а на них видно що пруть колони бмп,танки та піхота - ну тут не доцільно тримати позицію бо це смерть ,нічим її тримати - самостійна евакуація я думаю є доречним ,головне доповісти усім підрозділам навколо аби вони знали і були готові до того що до них прийдуть вороги з того флангу звідки евакуювались - один із важливих чинників у запобіганні людських втрат - це зв'язок/комунікація ,завжди треба доповідати все що робиться і не робиться .В суді я не думаю що засудять 50 чоловік яких ненавчених кинули вважай без засобів стримування противника...Тож це вже проблема командира який кинув отак людей і нічим не інформував ,тупо по совковмому наказ виконати і похер що нічим
Треба мати молодого рекрута якого призначити ротним за належністю вищої освіти але без бойового досвіду, тобто такого що і не збирався робити військову кар'єру і міг потрапити через ТУК в рядові. Навіть якщо щось піде не так і його посадять він і тому буде вдячний, бо могли відправити рядовим необученим в штурм. Короче ідея в тому що не підставляти того хто вибудовує давно кар'єру і є цінним і досвідченим кадром, а якогось магістра політології рекрута. Він нічого особливо не втрачає, інші теж.
Між гратами і смертями я завжди оберу грати. Тим більше що із тюрми можна знову мобілізуватися тепер. Треба робити те що еффективно і все. Якщо посадять за правильний вчинок нічого поганого немає, і в тюрмі життя не закінчується а от якщо із-за тебе загинуть твої люди це виправити ти не зможеш вже ніколи, бо життя одне. Тому не коливаючись я завжди зроблю правильне а не законне якщо буде такий вибір.
Коментар для просування Пелю́стка (лат. pétalum від дав.-гр. πέταλον - «листок», «квітка») - внутрішній листок оцвітини у квітці покритонасінних рослин. У спеціалізованій ботанічній літературі часто вживають синонім листо́чок оцві́тини. Сукупність пелюсток квітки називають віно́чком (лат. corolla)[1]. Пелюстки розташовуються усередині чашечки.
Підготували фільм ну дуже ретельно, молодці. Напевне у реальних умовах таких повних розвідданих не буде. Але ставити задачу на кожну фазу в такому стилі підлеглим та передбачати дї расеянців-це навчатися тільки цьому роки потрібно.
Напевне, відео не про отримання розвідданих, а про процес планування) А в реальних умовах данних може бути і трохи більше, ніж у цьому прикладі - буває абсолютно різне
1 год.06 хв. Якби цинічно не звучало, але попередження населення у певний проміжок часу (перед початком операції) про можливий обстріл - це провал операції (тим більше з урахуванням того, що не знаєте настрій населення).
Чудове відео, передивився усе на одному подиху! Трохи стало зрозуміліше, як планують подібні бойові дії. Дуже дякую! Хоча сам план атаки трохи страшненький. Той взвод, що імітує атаку швидше за все опиниться під перехресним вогнем з двох ВОПів, включно з напевне вцілілим танком, можливо і БПМ, та ще й десь там бронегрупа. Що від того взводу залишиться? ІМХО, краще було б вибрати для прикладу якійсь більш оптимістичний сценарій.
За добу це все не підготувати без досвіду. + це планувати треба після рекогнестування. (В противному випадку планувати треба буде повторно, або резикувати людьми).
Дякую за відео. Пару запитань..:"...еффективно вржати техніку противника на 600-700м. за допомогою АТ-4..."? Вибачте але на практиці (а особливо враховуючи туман і пил ранішнього часу штурму про який вказано в плануванні) як можна говорити про 700 метрів ефективності з АТ-4 ?? Також цікаво що час тренування змістився на 21:30-22:30 враховуючи що сам штурм планується зранку а тривалість штурму куди більша ніжодна година (як виходить з відведеного часу по таблиці) що дуже відрізняється від прикладу двухмісячного консервативного натівського підходу багатообіцяюче зазначенго на початку відео.. Ви зазначали що час на деякі етапи може бути зменшений але виходить що чи не найголовніший етап практично унеможливлюється.... Також дивно що ні слова про можливість (принаймні противника викликати повітряну підтримку...) вибачте що придераюсь але оскільки відео навчальне то якось хочеться щоб не тільки вигядало гарно але й практично було одразу прикладним без недоліків....Слава Україні!
я розумію, що в ральних умовах планування буде далеко не так проведено як на відео, та все ж звідси можна почерпнути дуже багато корисного Але попри це - це дуже корисний матеріал як з навчально-методичної роботи, так і з пропагандистської точки зору, в тому плані, що це показує готовність і бажання війська прогресувати і прагнути бути ефективними Ну і сам по собі матеріал дуже якісно зроблений, враховуючи те, що це навчальний матеріал з великою кількістю тексту, термінології та інформації - ілюстративний супровід дуже якісний і дає змогу легше засвоювати почуте і розвіює враження монотонного монологу Дякую за роботу!
Все шикарно, але чесно не вистачає пункту про реакцію на форс-мажорні обставини. Наприклад, вихід із ладу іще одного пікапу або наступ супротивника 24го квітня о 4й ранку. Неймовірний матеріал, дивився на одному подиху. Дякую
Дякую за якісне відео! Серед ризиків проговорювали ймовірність придушення зв'язку засобами реб. Як тоді координуватимуться та передаватимуть цілевказання підрозділи?
НАРЕШТІ МИ ДО ЦЬОГО ПОЧАЛИ ЙТИ І СПОДІВАЮСЯ ДІЙДЕМО!
Я Іван Шолох, киянин , 15 років, але завжди хотів бути командиром , а це відео допомогло зрозуміти, яка це складна та дуже відповідальна праця як у звичайного солдата , сердечно дякую, Слава Україні 🇺🇦!!
розвивайся, хлопче, будь лідером, нехай Україна тобою пишається
Ну тоді все зрозуміло ви генії війни ще років 200 будете воювать ну силіще😅 дибіли по жизні
Я в ахуї цього дибілізма
Ворг.вас я штопаних роздєлає бо ви дибіли
Правильні думки друже, бажаю успіхів
Коментар для просування відео в ютубі. Слава Україні
Героям слава
Просто вражений якістю матеріалу!
Чекав побачити тут що завгодно, але не цей зважений, системний, доступний, наочний матеріал!
Дякую творцям!
Слава Україні!
Все это без огневой мощи 21 века под рукой командира не имеет смысла - больше и больше машин, дронов систем разрушения врага и тогда будет эффективны любые решения командира.
Як ти знаєш що це годний матеріал, і дійсно корисний на практиці?
Всіх халуїв зібрав яка нахер розвідка якщо розвідка просрала ти падло кулю собі в лоба чи слабо
Дуже дякую вашій команді за якісний та корисний україномовний випуск!
Дякую усім нашим Захисникам за захист нашої країни!
Тепер москалі почнуть українську вчити 🙂
Шикарно. Тепер я знаю як реально виглядає підготовка до бою і як іде аналіз і планування. Велике дякую
Відео чудове насправді, найприємніше, що розповідає офіцер із бойовим досвідом, і в аудиторії, по ходу, теж не новобранці.
Але навіть ці алгоритми неможливо виконати силами неукомплектованої роти в умовах браку часу.
Як ми робили: отримували завдання, з'ясовували обстановку, проводили взаємодію з сусідами, виходили на рекогносцировку, поверталися, коротко планували, де будуть позиції, де будуть укриття особового складу, які орієнтири можуть бути використані тощо. І все, на написання всіх документів уже немає часу, бо поночі вже треба їхати туди.
Бойовий статут Сухопутних військ дозволяє стискати кроки у плануванні. Так, цей Бойовий статут для механізованих підрозділів Сухопутних військ і, формально, не є юридично обов'язковим документом, наприклад, для нас, Сил територіальної оборони ЗСУ, але ж ми всі у нього заглядаємо і це не зайве ))
Звісно, краще, по можливості, знати і дотримуватися порядку TLP чи MDMP (батальйон/дивізіон і вище), щоб планування було якіснішим. Всім нам якісної роботи і перемог!
Щиро дякую команді ТрО за такий докладний та корисний матеріал! Ваш труд надзвичайно важливий.
Абсолютно для неопытных командиров взоводов и рот очень полезно
@@belovmaster7158 А саме такими в переважній більшості і є випускники військових кафедр, які отримали звання офіцерів 10-20 років тому.
Дуже цікво, повчально і професійно! Дякуємо авторам! Не зупиняйтесь!
Цікаво та пізнавально! Дякую авторам каналу!
Ви ,наш єдиний інструктор не тільки бзвп ,а й фахової підготовки... Слава Україні!!!
Військова кафедра здорової людини
Сумніваюся що військова кафедра дає таке опрацювання деталей і підготовку. То, або військовий ВУЗ або курси вузької направленості.
дає :)@@seniornorthwind4765
@@seniornorthwind4765а шкода. Якщо зайшов в ютуб, отримав матеріали і опрацював з інструктором. То воєнка вчить 2 роки, Карл. Але і близько не тягне…
Дякуємо за вашу працю! Героям Слава!
Традиційна подяка! До Перемоги - разом!
Як новому працівнику відділу планування операцій дуже цікаво і повчально вивчити це відео. Дякую. Слава Україні!
доступна подача матеріалу, досить професійно, молодці
Тема розкрита на всі 100% . Так тримати!
І так, і ні.
Приклад. Припущення що танк можна знищити ручними гранатометами... (їх основне призначення при діях в забудові).
Ще приклад. Зовсім не відображен приклад дій, коли піхота при висуванні вражена мінометним вогнем, або більшими калібрами, можливо я не дуже уважно дивився матеріал і відповідь є, як вести атаку коли із двух взводів залишилось людец в строю максимум 2 відділення?
Дуже інформативне(!) та корисне відео.
Покриває не лише саму тему, але і пов'язані аспекти.
Чітке і виразне викладення матеріалу.
Дякую за високоякісну роботу!
цікаво слухати розумного офіцера . все буде Україна!
Дякую за вашу працю!!!
не шукав це відео, жодного відношення до військової справи немаю, увімкнув з цікавості, думав пару хвилин гляну шо воно таке і мене затягнуло) Якісно, чітко, зрозуміло. Це якісь нові рівні насправді
Дякую за відео! Героям Слава!
Дякую, обов'язково подивлюсь
Крепкий відос! Дякунці
Канал і відео в ньому просто супер 👏👏👏
дякую
Відео круте, розжували TLP до основ, чітко з розстановкою, без мекань і бекань. Такому мають вчити в академіях і НЦ кадрових військових. Правда мобілізовані, які пройшли наші учебки через 15 хвилин такого бріфу попросять перекур, де задаватимуть одне одному питання: "ти розумієш, шо ротний розказує, бо я шось ні**я не поняв".
Ну так з суфлера читає, то ще б екати і бекати. Це так, як в школах на відкритих уроках, як кажуть без сучка та задоринки. Хотілося б живої подачі: може виглядати трохи гудзовато, але покаже розуміння і володіння матеріалом.
Хоча на фоні того, що нічого немає, то добре.
@@Фізик-у6ю з суфлера, чи ні неважливо. важливо, що звучить органічно. в живу все воно розтягувалося би і туди мимоволі забивався б всякий інфоспам і повтори, а відео і так на 2.5 години.
@@tarask8611 я думаю, що Ви погодитеся зі мною, що все видно у порівнянні. На цьому ютуб-каналі є кілька відео з американським офіцером: він не читає з суфлера, світло в нього не виставлено для того, щоби картинка виглядала, при викладі матеріалу в нього є дрібні огріхи (це вказує на те, що він не зазубрив на пам'ять, а думає під час подачі матеріалу), але сприймається краще і органчніше. У нашому випадку я можу з великою ймовірністю припустити, що п. капітан не пережив зв'язки: планування-операція. На мою думку, якби він спланував, згідно керівних документів, хоча б кілька боїв та провів їх то і викладав би органічніше.
Хоча хочу наголосити, що справа правильна і це потрібно робити. Хоча таке не слід виставляти у публічний доступ. Є на це вагомі аргументи.
@@Фізик-у6ю я був на піврічних курсах у США, там вміння проводити бріфи, заняття і виступи доводять до досконалості. сержантів там, навіть ми, офіцери, слухали розкривши роти. нам до впровадження таких підходів ще огого як далеко
@@tarask8611 перфекціонізм нам би не був зайвий
Все абсолютно правильно і грамотно. Виключення: як утримати непідготовлений рубіж оборони і подібне. Чекаємо заняття з цього питання. А поки 🏃🏻♂️🐪👩🚀🇺🇦🇺🇦
Дякую. Відео допомогло.
Це дуже добре!
Крутий матеріал. Дякую.
Дякую автору, за те що, це виложив, завдяки тому що, підари думають що ми так воюємо ми перемагаємо🎉🎉🎉
Дуже гарна та якісна лекція. Дякую авторам та ведучому!
Змістовно. Корисна інформація. Дякую.
Дякую! Дуже хорший матеріал!
Дякую за відео. Дуже змістовно.
Дуже класне, якісне та інформативне відео, дякую за вашу працю
Дякую. Цікаво. Це те що я шукав.
Хоч я і цивільний але такі знання можуть бути в нагоді.
круто! дякую за чудовий матеріал
Слава Україні! Дякую за роботу!
Щиро дякую за якісний контент !
Щиро дякую за якісний контент, я вражений якістю і легкості податку матеріалів....якщо можна буду дуже вдячний за наступні відео.
Дуже крутий матеріал! Дякую за навчання
Дуже круте та корисне відео! Дякую!!
Слава Україні, слава ЗСУ , слава всім героям і вічна пам'ять. Все буде УКРАЇНА!
Дуже потрібне відео
Дуже корине навчальне відео. Дякую за Вашу роботу.
Супер .Слава Україні 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Толкове відео. Дякую
Добре що є такий канал) дякую авторам
Дуже дякую. Це просто скарб ❤🎉
Відео інформаційне.+
дякую за відео!
Дякую за інформацію
Дякую за відео !!!
Дякую
Вчіться ...,більше знань не завадить .
💙💛🇺🇦💪🙏
Крутий матеріал
Потужно! Дякую!
Андрій вітаю!! рад бачити!!
Молодці!!!
Стисле та наглядне викладення Труп лідінг просіджіс було потрібне ще позавчора.
майже рік назад перекладали і викладали
ruclips.net/video/AEYEB_ZSpsc/видео.html
Дякую!
Слава Україні!🇺🇦💪💪💪
Дякую за якісний, опрацьований матеріал. Аж сам захотів стати "Командиром роти" :-). До того ж побачив пару добре знайомих обличч ;-) Своїм довіряєш більше :-) Одне, якщо дозволите, зауваження. Тему зв'язку не розкрито. Можу помилятися, але на нараду Начальника Зв'язку батальйону навіть не запросили. Можуть бути проблеми: що робити у разі втрати (захоплення) р/ст? Що робити, якщо активна РЕБ противника? Основні частоти? Запасні частоти? Сигнал для зміни радіоданих? Розгортання та підтримка функціонування ССЗ Старлінк? Взаємодія в ефірі з приданими та сусідніми підрозділами? Активізація в ефірі перед початком операції може привернути увагу РЕР противника. Режим радіомовчання? Територія операції досить велика, важка з електромагнітної точки зору. Ретранслятор? Акумуляторів Моторолл при активному використанні вистачить на 4 - 5 годин. Запасні заряджені акумулятори все візьмуть? Система обміну інформацією через посильних, у разі придушення радіо та супутникового зв'язку? Без Начальника Зв'язку не обійтись! :-) У будь-якому випадку, ви підготували дуже ґрунтовний матеріал. Так тримати! Разом до Перемоги! Ваш АнголА
важливі зауваження! дякую!
У бойових умовах Начальник зв'язку батальйону на брифінг роти не приїде з ймовірністю у багато відсотків, тому що всі сильно розосереджені і рот 4-5, а нач. зв'язку один... Просто на батальйон робиться схема зв'язку батальйону в межах MDMP процедури, яка може містити основний та запасні варіанти і мінятися в ході бойових дій @@vdehtyarov
Чудово!
Дякую Вам за підтримку!
Бойовий наказ це юридичний документ. Після віддання Бойового наказу, наступає юридична відповідальність як командира, який віддав Бойовий наказ, так і підлеглих, які будуть цей наказ виконувати. І тепер питання. Якщо в процедурі підготовки Бойового наказу, із алгоритма випадає одна складова, наприклад - відсутність повного забезпечення озброєнням, ПММ, засобами вогневої підтримки... Хто наважиться віддавати такий неповноцінний наказ? І хто наважиться його виконувати?
це вже залежить від ситуації,наприклад якщо вас оточили і ви всі вирішили прориватись не дивлячись на не хватку бк - все залежить від колективу який довіряє один одному,де кожен один одного знає як свого брата ....а от коли зібрали мобіків ,не навчили,вислали на позицію з одним АК74 і дали наказ утримувати позиції не маючи протитанкових засобів ,гранатів ,вдосталь патронів ,а на них видно що пруть колони бмп,танки та піхота - ну тут не доцільно тримати позицію бо це смерть ,нічим її тримати - самостійна евакуація я думаю є доречним ,головне доповісти усім підрозділам навколо аби вони знали і були готові до того що до них прийдуть вороги з того флангу звідки евакуювались - один із важливих чинників у запобіганні людських втрат - це зв'язок/комунікація ,завжди треба доповідати все що робиться і не робиться .В суді я не думаю що засудять 50 чоловік яких ненавчених кинули вважай без засобів стримування противника...Тож це вже проблема командира який кинув отак людей і нічим не інформував ,тупо по совковмому наказ виконати і похер що нічим
Треба мати молодого рекрута якого призначити ротним за належністю вищої освіти але без бойового досвіду, тобто такого що і не збирався робити військову кар'єру і міг потрапити через ТУК в рядові. Навіть якщо щось піде не так і його посадять він і тому буде вдячний, бо могли відправити рядовим необученим в штурм. Короче ідея в тому що не підставляти того хто вибудовує давно кар'єру і є цінним і досвідченим кадром, а якогось магістра політології рекрута. Він нічого особливо не втрачає, інші теж.
Я би погодився наприклад, якщо викладатися на 200% не має бути невдачі, але якщо за грати то хай так.
@@vgipnoze віддати неповноцінний бойовий наказ, це грати з однієї сторони, а з іншої - смерті людей: десятки, сотні, тисячі.
Між гратами і смертями я завжди оберу грати. Тим більше що із тюрми можна знову мобілізуватися тепер. Треба робити те що еффективно і все. Якщо посадять за правильний вчинок нічого поганого немає, і в тюрмі життя не закінчується а от якщо із-за тебе загинуть твої люди це виправити ти не зможеш вже ніколи, бо життя одне. Тому не коливаючись я завжди зроблю правильне а не законне якщо буде такий вибір.
Те що треба!
Дуже круто!
Кращі!
Дуже корисно 😊
Слава Україні
Розкривайте сили, які протидіють.🤙
Супер!
Кращий!
Чудово
Супер 🎉
Коментар для просування Пелю́стка (лат. pétalum від дав.-гр. πέταλον - «листок», «квітка») - внутрішній листок оцвітини у квітці покритонасінних рослин. У спеціалізованій ботанічній літературі часто вживають синонім листо́чок оцві́тини. Сукупність пелюсток квітки називають віно́чком (лат. corolla)[1]. Пелюстки розташовуються усередині чашечки.
Качественно и с расстановкой. Спасибо за работу
Чикаємо з нетерпінням наступних відео, з підготовкою поля боя, тай работаю командира
Це супер
Дякую за відео. Стає зрозуміло, чому на рівні батальйону вже потрібен штаб.
Клас!
Слава Україні.🇺🇦
Підготували фільм ну дуже ретельно, молодці. Напевне у реальних умовах таких повних розвідданих не буде. Але ставити задачу на кожну фазу в такому стилі підлеглим та передбачати дї расеянців-це навчатися тільки цьому роки потрібно.
Напевне, відео не про отримання розвідданих, а про процес планування) А в реальних умовах данних може бути і трохи більше, ніж у цьому прикладі - буває абсолютно різне
@@ValeriyReshetar Як на мене все ж забули у відео дати вказівки, що робити у випадку потрапляння на інженерні загородження та кого під це виділяють.
@@Nikita_Yezerskyi відео не про те трохи
До речі на PROM продаються плівки оверлей різної товщини. Ось так в пошуку прому ввести - Плівка-оверлей
1 год.06 хв. Якби цинічно не звучало, але попередження населення у певний проміжок часу (перед початком операції) про можливий обстріл - це провал операції (тим більше з урахуванням того, що не знаєте настрій населення).
Чудове відео, передивився усе на одному подиху! Трохи стало зрозуміліше, як планують подібні бойові дії. Дуже дякую! Хоча сам план атаки трохи страшненький. Той взвод, що імітує атаку швидше за все опиниться під перехресним вогнем з двох ВОПів, включно з напевне вцілілим танком, можливо і БПМ, та ще й десь там бронегрупа. Що від того взводу залишиться? ІМХО, краще було б вибрати для прикладу якійсь більш оптимістичний сценарій.
Дуже добре і корисне відео) Питання: а коли спить командир роти в ці дві-три доби запланованого штурму?
За добу це все не підготувати без досвіду. + це планувати треба після рекогнестування. (В противному випадку планувати треба буде повторно, або резикувати людьми).
🔥🔥🔥
Слава Україні 🇺🇦 Героям Слава ❤️
Дякую за відео. Пару запитань..:"...еффективно вржати техніку противника на 600-700м. за допомогою АТ-4..."? Вибачте але на практиці (а особливо враховуючи туман і пил ранішнього часу штурму про який вказано в плануванні) як можна говорити про 700 метрів ефективності з АТ-4 ?? Також цікаво що час тренування змістився на 21:30-22:30 враховуючи що сам штурм планується зранку а тривалість штурму куди більша ніжодна година (як виходить з відведеного часу по таблиці) що дуже відрізняється від прикладу двухмісячного консервативного натівського підходу багатообіцяюче зазначенго на початку відео.. Ви зазначали що час на деякі етапи може бути зменшений але виходить що чи не найголовніший етап практично унеможливлюється.... Також дивно що ні слова про можливість (принаймні противника викликати повітряну підтримку...) вибачте що придераюсь але оскільки відео навчальне то якось хочеться щоб не тільки вигядало гарно але й практично було одразу прикладним без недоліків....Слава Україні!
Толково
я розумію, що в ральних умовах планування буде далеко не так проведено як на відео, та все ж звідси можна почерпнути дуже багато корисного
Але попри це - це дуже корисний матеріал як з навчально-методичної роботи, так і з пропагандистської точки зору, в тому плані, що це показує готовність і бажання війська прогресувати і прагнути бути ефективними
Ну і сам по собі матеріал дуже якісно зроблений, враховуючи те, що це навчальний матеріал з великою кількістю тексту, термінології та інформації - ілюстративний супровід дуже якісний і дає змогу легше засвоювати почуте і розвіює враження монотонного монологу
Дякую за роботу!
Топ!
👍
40:50 Блин, а ведь очень удобный способ!!!
❤
Буде схожий фільм про MDMP?
Все шикарно, але чесно не вистачає пункту про реакцію на форс-мажорні обставини. Наприклад, вихід із ладу іще одного пікапу або наступ супротивника 24го квітня о 4й ранку. Неймовірний матеріал, дивився на одному подиху. Дякую
Слава ЗСУ!!!!
Дякую за якісне відео!
Серед ризиків проговорювали ймовірність придушення зв'язку засобами реб. Як тоді координуватимуться та передаватимуть цілевказання підрозділи?
У відео згадувались різнокольорові сигнальні ракети. Хоч дуже обмежений, але зв'язок.