Ładujemy obornik John deere 6230 Premium Unia tytan 10 td premium dźwięk silnika sound engine mx t10

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 25 окт 2024

Комментарии • 36

  • @PrZeMo5040
    @PrZeMo5040 3 года назад +10

    Szybkość działania tura robi robote 💪

  • @mateuszm4449
    @mateuszm4449 3 года назад +2

    Mega robota idzie 😉

  • @TheLosiek94
    @TheLosiek94 3 года назад +5

    500kg by się zdało na tył 😉

  • @jarosawwieckowski7956
    @jarosawwieckowski7956 2 года назад

    Przy załadunku jak ja filmie za każdym razem używasz sprzęgła przy zmianie kierunku jazdy?

    • @pawel902
      @pawel902  2 года назад

      Cały czas, ciężko cokolwiek robić na samym rewersie

  • @adenko410
    @adenko410 3 года назад +4

    Polecam założyć przeciwwagę, bo przednia oś dostaje po pi...

  • @sepukupl6953
    @sepukupl6953 Год назад

    Z tego co widzę masz ustawione poziomowanie na ustawienie łycha więc domyka Ci łychę jak podnosisz i delikatnie otwiera podczas opuszczania. Jak przestawisz na ustawienie paleta będzie poziomować idealnie.

    • @pawel902
      @pawel902  Год назад

      Dokładnie jest jak piszesz

  • @Dawid6320
    @Dawid6320 3 года назад

    zajebiste!! zapraszam do mnie na obornik

  • @mati_dabros
    @mati_dabros 3 года назад

    Bardzo sprawnie ci to idzie ale przydała by się z tona balastu na tył. Ja już trzy dni walczę z tą robotą i jeszcze zostało koło tygodnia

  • @Stannerman
    @Stannerman 3 года назад

    Rozrzutnik brany na jakiś program czy za gotówkę?

    • @pawel902
      @pawel902  3 года назад

      Bez programu wzięty 😉

    • @Stannerman
      @Stannerman 3 года назад

      @@pawel902 można wiedzieć jaka cena, nie myślałeś wziąć tytana 11 ma szerszą skrzynię i większe koła?

    • @pawel902
      @pawel902  3 года назад

      @@Stannerman brałem to co było na placu, a po przesiadce ze zwykłego tandema 6t to ten rozrzutnik jest rewelacja. Koła mi wystarczają w moich warunkach jeszcze nie miałem problemów przez te koła. 3 lata temu zapłaciłem za niego 72 tys brutto tak jak stoi z deflektorami tylnymi

  • @CzystyTeam
    @CzystyTeam 2 года назад

    Mka czy premiumka lepsza?

    • @pawel902
      @pawel902  2 года назад

      Zdecydowanie Mka

  • @patrykfrackowiak9675
    @patrykfrackowiak9675 3 года назад

    A farmtrac z przeciwwagą z tyłu jeździłby na trzech kołach 😅🙈

  • @SebsoNism
    @SebsoNism 3 года назад +1

    Standardowo piszczace łożyska na zwrotnicach przy skręcaniu xd. Ładowarką by dłużej ładował bo trzeba czekać na wysunięcie teleskopu 😂😂😂😂

    • @pawel902
      @pawel902  3 года назад

      To nie łożyska, a końcówka drążka piszczy 🙃

    • @zaq-99
      @zaq-99 3 года назад

      To tylko te nowe m'ki z ładowaczem kończą łożyska po dwóch sezonach w oborniku , bynajmniej mój sąsiad już 3 komplet założył i niewiem już który komplet uszczelniaczy ale one to akurat przez nie umiejętne mycie pracowników a ciągnik nie ma jeszcze 6 tyś na liczniku. A u mnie w 6120m bez ładowacza tylko na tuzie Campbell(1100kg)i SaMaszka z kondycjonerem (1200kg) a uszczelniacz jeden też już wymieniony i traktor po ramę nie siedział w bagnie i nie jest myty jakoś dokładnie w miejscach newralgicznych(styki ,czujniki ,uszczelnienia siłowników czy właśnie nieszczęsne przednie zwolnice).
      Tak to jest w zetorze zaleje łożysko gnojowica tydzień się pojeździ zacznie rypić ...dwa razy smarownicą napompować smaru i chodzi jak nowe. Pozdrawiam

    • @SebsoNism
      @SebsoNism 3 года назад

      @@zaq-99 znajomy odkreca korek co pareset godzin żeby ciśnienie zeszło, wtedy uszczelniacz się dopasuje i nie leci

  • @Kamilos120
    @Kamilos120 3 года назад

    Ie ton wchodzi na ten rozrzutnik? Jak dobrze policzyłem to 9 razy i pełno

    • @robertkubiak3382
      @robertkubiak3382 3 года назад

      Jak gnój przegnity to 10 ton bez problemu i więcej też się zmieści. Tylko trochę mocniejsze łańcuchy mogli by montować bo się rozciągają szybko i koła zębate do łańcuchów powinny być głębsze bo szybko przeskakuje łańcuch jak trochę luzu ma

    • @pawel902
      @pawel902  3 года назад +1

      @@robertkubiak3382 koła są dosyć głębokie jak w fortschritt a z łańcuchami zbytnio problemów nie mam, ze 3 razy je może podciągałem odkąd go mam 🙃

    • @robertkubiak3382
      @robertkubiak3382 3 года назад

      @@pawel902 no ja mam takiego z 2015 roku zielono szary i koła były płytkie i przełożyłem na takie jak u fortschrita i od razu lepiej, ale jak już raz łańcuch się rozciągnął i przeskoczył na tych starych kołach to teraz muszę pilnować żeby był naciągnięty bo się luzuje

    • @robertkubiak3382
      @robertkubiak3382 3 года назад

      @@pawel902 a ja mam zaczepiany na górny zaczep i jest bardzo praktyczny bo nie trzeba uważać na ramiona podnośnika przy ostrych skrętach. Życzę bezawaryjnej pracy!

    • @pawel902
      @pawel902  3 года назад +1

      @@robertkubiak3382 ramiona do góry i nic nie zaczepia 🙃

  • @matiboss4337
    @matiboss4337 3 года назад

    Załóż balast na tył bo aż oczy bolą jak jest bez

  • @henryk9609
    @henryk9609 3 года назад

    Obciążnik na tył lepiej by szło i bezpieczniej

  • @krystoferekkk3480
    @krystoferekkk3480 3 года назад +1

    Ale ty szybko ładujesz, u mnie wolniej się ładuje bo tur powoli chodzi i nie mam rewersu

    • @kibic122
      @kibic122 3 года назад

      Załóż większą pompę to będzie szybciej podnosił