Перше, що здивувало, так це трейлер "Поклик Ктулху". Невже це на нас чекає? І я про фільм а не Ктулху ))) Ніколи не розглядав фільми з передмістя саме в цьому ключі. Оце так пояснення. Дякую!
1:00 я думаю, що людина боїться невідомого, саме тому були вигадані релігії, щоб людям хоч якось все пояснити, щоб вони перестали все боятися. Темряви бояться не тому, що там хтось є, а тому, що не знають хто там є.
Я тільки послухала про фільми жахів і побачила вирізки з трейлерів, вже запрацювала уява. Буду домовлятися з "кріслом", що я не їстівна) Дякую за випуск
Дякую за цікаве не відео! не хаилюйтесь за тіньовий бан, перегляди відновляться. У вас крутезні по своїй глибині і унікальності відео, жива аудиторія, для багатьох ваш канал улюблений. І час витрачений на нього це дійсно вагомий внесок в українську культуру, освіту населення, рух нашої нації вперед)
Дякую за випуск загалом і Лавкрафта зокрема!:) Страшне і моторошне з точки зору читацького чи глядацького сприйняття - дуже індивідуальні категорії. Щоб боятися певних творів, треба мати відповідний досвід. Але Лавкрафт і зараз іноді відчитується моторошно, саме через те, що він рідко детально описує страшне, і ця невідомість і створює належну атмосферу.
Так. Я б сказав, що в більшості його описи виглядають скоріше дивно для сучасного читача, але моменти, насправді моторошні, теж є. Здається, це виникає тоді, коли він не заморочується власне словесним описом страшного, а воно стає таким само собою, витікаючи із сюжету. Приміром, "Істота на прозі" була дійсно страшною.
@@MelnykSerg мені здається, що "Тінь над Інсмутом" моторошна, але виключно за рахунок напруженості сюжету, цього мотиву втечі від страшного, яке скрізь. Трохи нагадує за принципом досягнення ефекту моторошного "Безнадію" Кінга. А ще мене "пробрали" "Криси у стінах" - саме тому, що я знаю з власного досвіду цей звук, коли криси десь шурхотять і шкребуться.
Дяка що дозволи глянути із перспективи страху. Учора саме додивалась серіал і досі роздумую. Як же вчасно відео, та ще із каналу, що мислить у схожому напрямку
Кожного разу, коли дивлюсь ваші випуски, дуже хочеться показати їх тим технарям, які говорять, що гуманітарії непотрібні. Як завжди, вийшло чудово. Дуже несподівано (для мене) дізнатися про зв'язок між жанром хорору та політичними подіями у США :) І ще, вважаю, що фільм "Вони серед нас" є дуже недооціненим. Там класно показана соціальна нерівність та відчуття, що нагорі соціальної піраміди живуть іншопланетяни.
Дійсно дуже цікаво! Але з клікбейтами та назвами ще працювати, бо матеріал цукерка, але її ніхто не розгортає, бо десь там щось збоку з гайповою назвою. Одна згадка "Гра в кальмара" в назві вже би помножила в рази перегляди.
Один із попередніх фільмів автора "Гри в кальмара": "Суворе впробування" спричинив широкий резонанс в Південній Кореї і навіть призвів до змін у законодавстві.
"Гра в кальмара" - серіал про людей, які хотіли легкої наживи: виграти в лотерею, ставки на спорт, займалися рекетом чи грабунком інших. А корпорація, яка цю гру організувала (її бізнес був, як іронічно, побудований на "легких і швидких кредитах" ) просто зіграла на бажанні потенційних гравців - отримати "задарма" багацько грошей. Їх не примушували - їм давали вибір ;) Цей серіал більше повчальний, ніж моторошний.
В деяких оглядах намагаються притягнути важке становище простих людей у Кореї. Але ж серед героїв серіалу практично немає тих, хто потрапив би в халепу не зі своєї провини.
До чого тут Остап притягнув ковід, я взагалі не збагну… Сам автор «вигадав» (переніс сюжет інших творів на корейські реалії) все це більше 10 років тому, коли ніякого ковіду не було, зате була якась там чергова економічна криза в Кореї, а він намагався заробити гроші способом близьким до лотереї (хотів писати сценарії, та ще й так, щоб йому за це платили). І описує він сам свій твір як «story that was an allegory about modern capitalist society»…
@@Rom1ch7 То це класно! Роздуплилися нарешті (я про наших можновладців), а то все було забито Донцовою та "вєлікой классікой руссскава народа". У вас чудова робота.
Трошки про жахи дитинства. Я виросла в селі і поки мама працювала, мене виховувала прабабця. Тож лякала вона мене такими речами, як "посадити в кучу" - тобто по суті, закрити десь, де дитина помре з голоду :) Я цього контексту про голод тоді не розуміла та й бабця то не зі зла робила, якщо ви про це подумали. То скоріше її багаж пережитого голоду та репресій. Але ота куча для мене завжди була темним та моторошним місцем під піччю, де жив бабай (це буквально така заглибина під піччю, де зазвичай лежала картопля взимку чи онучі). Те, що там жив бабай я знала теж від бабці, але спати на печі ніколи не було моторошно) А от потрапити в ту темінь під піч і в лапи бабая - так.
@@pidpilnahumanitarka я родом з Волинської області, Камінь-Каширський р-н. Там (та й не тільки там) побутують приказки по типу "діти, діти, шо з вами робити? В кучу загнати, їсти не дати" чи "посадити на лопату, кинути через хату" (теж було трошки страшно, коли хтось казав, що ой, ти така вредна, ану йди сюди, посаджу на лопату й перекину через хату!. В найтяжчі життєві часи на початку нульових мама теж користувалась такими примовками. Але про зв'язок з голодом та історію використання цих приказок я дізналася прочитавши статтю про сексуальне життя та народження дітей в українських селах. Там про відсутність контрацепції, суспільний осуд, не/нормативність тих чи інших сімейних сценаріїв в суспільстві. Стаття дуже ґрунтовна і класна, доречі. Власне, практика, коли небажану/слабку дитину в багатодітній сім'ї лишали помирати з голоду чи в наслідок свідомого недбальства батьків (з грудничками приміром) була доволі розповсюджена. Тож подібне казали, коли не було чим прогодувати сім'ю. Бабця пережила кілька голодів та відбула заслання в Сибіру, де теж голодувала.
Вперше закричала від жаху, коли після фільму про відьом, виходячи на вулицю,побачила, як до вікна притулилась гілка, силует якої був схожий на людину.😵😁
Класно ви змінюєте крупності кадру наче наголошуючи зміною крупностей на словах і фразах. Це додає динамічності оповіді. Той хто монтує - молодець)
О, скільки цікавого! Взагалі приємно послухати якісний контент чудовою українською! Дякую!
"Пам'ятай, чужинець, тут господар - українець!" ледве зупинив, щоб прочитати.
Сприйнялось прямо в процесі перегляду, контекст ж!🙃
Спасибі тобі добродію .тепер я знаю шо то було
Ох, спасибі, а то я не могла ніяк зупинити на цій миті і прочитати))
0,25 швидкість допомогла побачити ))
я навіть із швидкістю 0,25 не з першого разу зловив!
Вражає глибина опрацювання матеріалу. Дякую, дуже цікаво
Чудовий випуск. Мем про чужинця дуже влучний вийшов, враховуючи прізвище Остапа:)
Дякую, відправила старшому синові - дуже в тему сьогодні)
Дякуємо!
Вподобайка і коментар, для підтримки та популяризації каналу, та просування відео.
Чудовий випуск! Дякую!!
Дякую за роботу
Заходить до хати мурло волохате, і тихо говорить комусь: «Я з’їв твою маму, я з’їв твого тата, а зараз за тебе візьмусь!».
Ви так захопливо розповідаєте - хочеться слухати і слухати! дякую))
Каналу та автору дякую. Здоров'я та процвітання Вам!
Довго ловила, але нарешті піймала: "Пам'ятай, чужинець, тут господар - українець!"😎 Дякую за цікавезний матеріал!
Цікавезно! Дайте ще! Дякую👍🇺🇦
Випуск супер! Живу в США і екскурс в американську історію дуже цікавий і вірний. 👍
Перше, що здивувало, так це трейлер "Поклик Ктулху". Невже це на нас чекає? І я про фільм а не Ктулху )))
Ніколи не розглядав фільми з передмістя саме в цьому ключі. Оце так пояснення. Дякую!
1:00 я думаю, що людина боїться невідомого, саме тому були вигадані релігії, щоб людям хоч якось все пояснити, щоб вони перестали все боятися.
Темряви бояться не тому, що там хтось є, а тому, що не знають хто там є.
За Uniexpert респект! Порада що треба
Люблю ваш розум!
Дуже цікаво про жахи, але мало. Хочеться ще.
Дякую за випуск. Всі влучні і гарні речення вже надрукували інші, а тому - було дуже цікаво.
тихо сиджу під враженнями від перегляду. Гарний виклад та очікувані відчуття.
Уподобайка!
Тобто: "Чужий проти Хижака" для українців більш зрозумілий :)
жах, скільки всього можна побачити крім самих жахів! вподобайка! дякую! 👍🇺🇦
Я тільки послухала про фільми жахів і побачила вирізки з трейлерів, вже запрацювала уява.
Буду домовлятися з "кріслом", що я не їстівна)
Дякую за випуск
Завдяки вам, я минулого року відмовився від жартів про гуманітаріїв (сам хімік). Просто рідкісна зустріч слів "гуманітарний" і "наука". Дякую)
завжди слухаю вас із задоволенням. Продовжуйте бути складними, простих достобіса навкруги.
Дякую за цікаве не відео! не хаилюйтесь за тіньовий бан, перегляди відновляться. У вас крутезні по своїй глибині і унікальності відео, жива аудиторія, для багатьох ваш канал улюблений. І час витрачений на нього це дійсно вагомий внесок в українську культуру, освіту населення, рух нашої нації вперед)
Так цікаво про жахливе, дякую дуже.💛💙
Vřele děkuji za skvělou práci.
Чудовий випуск. Не задумувалася раніше, що в жахах, виявляється, криється ціла історія поза сюжетом.
Люблю подібні відео на Гуманітарці, примушують дивитись ширше на будь який культурний продукт. Дякую!
За момент з бестіарієм однозначно вподобайка!)))
"Який жах"!) Особлива подяка за доданий перелік фільмів із відеоряду) Окремі картини захотілося переглянути.
"Пам'ятай, чужинець, тут господар - українець!"
Купа вподобайок
Вподобайка та коментар!
З дитинства обожнюю Гоголя. І тремтів, і хотів читати.
Дуже дякую за змістовний і актуальний випуск!
Моторошне не люблю, рідко читаю і ніколи не дивлюся. Але ж це Остап розповідає про моторошне, тому перегляд і лайк!
Аналогічно - тільки тому іДодиаилася це відео та поставила вподобайку).
Як завжди дуже повчально та цікаво!!! Велика подяка👍👍🇺🇦🇺🇦
дякую за відео дякую за роботу коментар для рекомендацій ютубом
Прекрасний випуск!
Коментуйте, люди. Нехай ТПГ побачить більше людей.
Як завжди цікаво і змістовно. Дякую вам за вашу працю!
Дякуємо за працю...
Дякую за відео!
круто, дуже ґрунтовно і цікаво!)
Дякую за випуск загалом і Лавкрафта зокрема!:) Страшне і моторошне з точки зору читацького чи глядацького сприйняття - дуже індивідуальні категорії. Щоб боятися певних творів, треба мати відповідний досвід. Але Лавкрафт і зараз іноді відчитується моторошно, саме через те, що він рідко детально описує страшне, і ця невідомість і створює належну атмосферу.
Так. Я б сказав, що в більшості його описи виглядають скоріше дивно для сучасного читача, але моменти, насправді моторошні, теж є. Здається, це виникає тоді, коли він не заморочується власне словесним описом страшного, а воно стає таким само собою, витікаючи із сюжету. Приміром, "Істота на прозі" була дійсно страшною.
@@MelnykSerg мені здається, що "Тінь над Інсмутом" моторошна, але виключно за рахунок напруженості сюжету, цього мотиву втечі від страшного, яке скрізь. Трохи нагадує за принципом досягнення ефекту моторошного "Безнадію" Кінга. А ще мене "пробрали" "Криси у стінах" - саме тому, що я знаю з власного досвіду цей звук, коли криси десь шурхотять і шкребуться.
Дякуєм за просвітницьку діяльність на радість людям .
Ах, нарешті інтелектуальна передача, яку я можу подивитись із келихом пива та тарілею пляцок.
Дуже цікавий випуск
Я коли мию голову, то згадую фільм Дзвінок, бо маю довге темне волосся і коли дивлюсь в дзеркало, то схожа на ту дівчинку. Брррр.
Дуже цікавий ролік, бажаю авторам невичерпної енергії
Дякую за цікавий випуск та вашу роботу!
Дуже цікаво))) Дякую за вашу працю))) Я навіть подивилась фільм "They live" завдяки тому що побачила його в вашому ролику.
Вогонь! Дякую!
Дякую за цікавий випуск, не переживайте, краще реальні перегляди, ніж накручені
Дякую, дуже цікаве відео. Багато корисної інформації для себе дізналась
Молодці! Цікаво. З мене вподобайка і комент.
Дяка що дозволи глянути із перспективи страху. Учора саме додивалась серіал і досі роздумую. Як же вчасно відео, та ще із каналу, що мислить у схожому напрямку
Що за серіал, моторошний?
Дякую за відео) дуже цікаво. Як художниця провела багато паралелей з тим, як працює жах і моторошне в літературі, кіно і в картинах.
Все ніяк не міг второпати, навіщо люди - одні знімають, а інші дивляться - ті фільми жахів... Щира подяка за просвітлення..
заледве піймала той мем про чужинця)) але ж і квест ви придумали)) Крутий випуск, дуже дякую за відео!
цікава робота 👍 дякую! 👏✌️
От за, що я люблю україномовний контент, що рекламують дійсно потрібні сервіси!
Дякую за вашу роботу!
Кожного разу, коли дивлюсь ваші випуски, дуже хочеться показати їх тим технарям, які говорять, що гуманітарії непотрібні. Як завжди, вийшло чудово. Дуже несподівано (для мене) дізнатися про зв'язок між жанром хорору та політичними подіями у США :)
І ще, вважаю, що фільм "Вони серед нас" є дуже недооціненим. Там класно показана соціальна нерівність та відчуття, що нагорі соціальної піраміди живуть іншопланетяни.
дякую! і вдруге хочеться подивитись- так насичено і страшно
Дійсно дуже цікаво! Але з клікбейтами та назвами ще працювати, бо матеріал цукерка, але її ніхто не розгортає, бо десь там щось збоку з гайповою назвою. Одна згадка "Гра в кальмара" в назві вже би помножила в рази перегляди.
Дякую!
Дякую, було цікаво!
Дуже цікаво, щиро дякую! З нетерпінням чекатиму на окремий випуск поза "Бестіарієм", якщо ви його зробите. Сил вам, натхнення і нових підписників!
Остап Українець надзвичайне відео зробив. Дуже особлива інформація, прекрасна подача. Манера оповідання та монтаж відео першокласні.
Чудовий випуск
Класний контент, от би так нам проводили уроки літератури. Дякую
Один із попередніх фільмів автора "Гри в кальмара": "Суворе впробування" спричинив широкий резонанс в Південній Кореї і навіть призвів до змін у законодавстві.
Дякую , цікавий випуск !
"Гра в кальмара" - серіал про людей, які хотіли легкої наживи: виграти в лотерею, ставки на спорт, займалися рекетом чи грабунком інших. А корпорація, яка цю гру організувала (її бізнес був, як іронічно, побудований на "легких і швидких кредитах" ) просто зіграла на бажанні потенційних гравців - отримати "задарма" багацько грошей. Їх не примушували - їм давали вибір ;) Цей серіал більше повчальний, ніж моторошний.
В деяких оглядах намагаються притягнути важке становище простих людей у Кореї. Але ж серед героїв серіалу практично немає тих, хто потрапив би в халепу не зі своєї провини.
До чого тут Остап притягнув ковід, я взагалі не збагну… Сам автор «вигадав» (переніс сюжет інших творів на корейські реалії) все це більше 10 років тому, коли ніякого ковіду не було, зате була якась там чергова економічна криза в Кореї, а він намагався заробити гроші способом близьким до лотереї (хотів писати сценарії, та ще й так, щоб йому за це платили). І описує він сам свій твір як «story that was an allegory about modern capitalist society»…
"Пам'ятай, чужинець, тут господар - українець!" так і є :)
Дякую, цікаво, підтримую завжди
Чергової годноти завезли. Подяка за контент 😌
Дуже цікава тема, дякую. P.s. підтверджую, на друкарні, де працюю також зараз величезне завантаження. Зараз гаряча пора держ замовлень
І що зараз держава у друкарнях замовляє?
Мені теж цікаво.
Більшість книг, про події чи про постаті із української історії, ну і художні твори сильних укр письменників на кшталт Любка Дереша
@@Rom1ch7 То це класно! Роздуплилися нарешті (я про наших можновладців), а то все було забито Донцовою та "вєлікой классікой руссскава народа". У вас чудова робота.
@@ЯрославаВітер-ъ2о щоб було точніше то держава замовляє книги у видавництв, а ті вже замовляють книги на друкарні
16:05 - навіть на 0.25 не з першого разу розгледів :-))) Браво!
Трошки про жахи дитинства. Я виросла в селі і поки мама працювала, мене виховувала прабабця. Тож лякала вона мене такими речами, як "посадити в кучу" - тобто по суті, закрити десь, де дитина помре з голоду :)
Я цього контексту про голод тоді не розуміла та й бабця то не зі зла робила, якщо ви про це подумали. То скоріше її багаж пережитого голоду та репресій. Але ота куча для мене завжди була темним та моторошним місцем під піччю, де жив бабай (це буквально така заглибина під піччю, де зазвичай лежала картопля взимку чи онучі). Те, що там жив бабай я знала теж від бабці, але спати на печі ніколи не було моторошно) А от потрапити в ту темінь під піч і в лапи бабая - так.
Дуже цікаво, про кучу ще не чули.
А звідки ви дізналися про те, що це пов'язано з голодом?
І також звідки ваша прабабця?
@@pidpilnahumanitarka я родом з Волинської області, Камінь-Каширський р-н. Там (та й не тільки там) побутують приказки по типу "діти, діти, шо з вами робити? В кучу загнати, їсти не дати" чи "посадити на лопату, кинути через хату" (теж було трошки страшно, коли хтось казав, що ой, ти така вредна, ану йди сюди, посаджу на лопату й перекину через хату!. В найтяжчі життєві часи на початку нульових мама теж користувалась такими примовками. Але про зв'язок з голодом та історію використання цих приказок я дізналася прочитавши статтю про сексуальне життя та народження дітей в українських селах. Там про відсутність контрацепції, суспільний осуд, не/нормативність тих чи інших сімейних сценаріїв в суспільстві. Стаття дуже ґрунтовна і класна, доречі. Власне, практика, коли небажану/слабку дитину в багатодітній сім'ї лишали помирати з голоду чи в наслідок свідомого недбальства батьків (з грудничками приміром) була доволі розповсюджена.
Тож подібне казали, коли не було чим прогодувати сім'ю. Бабця пережила кілька голодів та відбула заслання в Сибіру, де теж голодувала.
Дякую за чудовий україномовний контент
16:05 Пам'ятай, чужинець, тут господар-українець!
Остап ?
Дякую❤️
Чудовий випуск, але стільки інформації, на окрему лекцію вистачить, я б почитала.
Як завжди все круто! дякую
Сподобався випуск. Дякую
Дуже гарний випуск. Треба ще реклама телефонів гадалок, мольфарів, спеціалістів з еСТеБе. Ну типу для іншого виду українських "загроз"))))
светр чудовий , потрібно як той мерч росповсюджувати
Блин так редко выходите, отличный канал, капля в море идиотизма
І додаток, і застосунок - таки обидва варіанти рівні))) Дякую!
Дякую за цікаве відео!
Мені подобається у вас грунтовність аналізу.
Супер цікаво, дякую. Обожнюю Лавкрафта і його прадавніх богів.
Коли продовження Бестіарію?
Вперше закричала від жаху, коли після фільму про відьом, виходячи на вулицю,побачила, як до вікна притулилась гілка, силует якої був схожий на людину.😵😁
Чудове відео, було дуже цікаво)
Вітаннячко і вподобайка 👍
Таак, 25-й кадр таки існує)