Чому я не слухаю і не колекціоную вініл

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 5 сен 2024

Комментарии • 124

  • @sergiin3566
    @sergiin3566 5 месяцев назад +7

    Назва відеоролика - це свого роду "клікбейт" :-)
    Дякую за відео!
    Слухаю музику з різних носіїв.
    Але я і за вініл також)))

    • @VintageVoyage-yv5go
      @VintageVoyage-yv5go  5 месяцев назад

      Дякую за коментар, дуже приємно.

  • @alexzorych6398
    @alexzorych6398 5 месяцев назад +7

    Не коректно порівнювати звук вінілу і сіді. Ви не казали про компресію і про заточки шібата. Могли б хочаб згадать про класику, яка писалась на Мелодії. Не вводьте в оману глядачів. Дякую.

  • @yourate8538
    @yourate8538 5 месяцев назад +7

    Майже з усім що ви сказали згоден окрім місця зберігання,бо якщо колекціонувати то і кількість дисків можна довести до абсурду,але і диски можуть з часом зноуватися навіть до дірок,і царапини,які так само впливають на звук цокотінням як на вінілі,і диски не люблять перепади температур і вологість...я доречі не любитель вінілу,сам слухаю в цифрі,просто описую свої випадки з недоліками

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад +5

      То Ви, ніколи не маючи якеісної вінілової платівки, та програвача, записали себе у "не любителі вінілу"? А спробуйте, маючи вільний час, "по приколу", зробити собі цю "іграшку", й відразу відчуєте різницю у відношенні до процесів. Слухати у цифрі - це один процес. Слухати одну улюблену платівку - зовсім інший. Думаю, що Вам стане жити - цікавіше!

    • @linoleumful
      @linoleumful 5 месяцев назад

      Вініл займає більше місця у висоту, але менше - у товщину. Треба, щоб хтось порахував різницю об'ємів))

  • @user-qx2me1os5l
    @user-qx2me1os5l 19 дней назад

    У винила, однозначно есть своя прелесть. Но, в основном , по факту, всё верно! Спасибо за видео!

  • @wirbel2140
    @wirbel2140 5 месяцев назад +15

    На мою думку люди які коллекціонують вініл вони цінять саме вініл і обкладинку, а не те що там записано. Це як стара Біблія з гарним переплетом і гарно оформленими стрінками, але те саме можна прочитати в сучасній книзі. Це фітіш і не більше, а поціновачи музики будуть слухати цифру через преміальні підсилювачи. в тому числі і лампові, і колонки.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад +5

      Вірно! Ваша думка, є саме ВАША думка. Ви, не маючи досвіду, просто - "думаєте". В реальноств - це не так. Окрім "вінілу" та обкладинки", люди цінують "звучання", що має кожен окремий реліз. Більш за те. Люди цінують "звучання", що його мають окремі виробники у різниї країнах. Ви повинні зрозуміти, що на якісному обладнанні, платівки звучать інакше, ніж на вініловому обладнанні бувшого срср, з яким знайомі люди на його бувших теренах

    • @alexzorych6398
      @alexzorych6398 5 месяцев назад

      Співчуваю. Ви - позорище українського контенту.

    • @alexzorych6398
      @alexzorych6398 5 месяцев назад

      Гляньте в Діскогс, змінете думку.

    • @linoleumful
      @linoleumful 5 месяцев назад

      @@alexandergolub5683 А якщо мастер платівки нарізаний з CD-диску?)

  • @andrewgavrik945
    @andrewgavrik945 5 месяцев назад +9

    Як можна порівнювати відтворення звуку на вініловому диску та на CD? Це зовсім різне звучання! Це як порівнювати авто одного класу, що краще, Хонда чи Мазда, чи Ніссан? Або яке морозиво вкусніше, ванільне, горіхове, шоколадне або фруктове? Однакові, але різні! Так само і звук. Щось краще звучить на вінілу, щось краще на СD. А ще мені, наприклад, подобається музика в багатоканальному форматі, але теж не вся музика звучить гарно у цьому форматі. Для різних життєвих ситуацій має бути свої носії музики. Смакуйте музику на різних носіях, чим вести пусті спори, що краще

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад +1

      Умнічка! Саме так! Питання! А якої реакції хотів цей ...пустовлов? Він хотів дешевої популярності. Що дуже неприємно.

    • @maxnovytskyi8816
      @maxnovytskyi8816 5 месяцев назад +2

      По перше, звук має бути таким яким його робив автор чи звукорежисер, якщо носій чи аудіо тракт системи його змінюють то це Ваші проблеми чи уподобання. По друге, що компакт-диск, що вініл мають чіткі технічні параметри їх розробляли інженера а не езотеричні істоти, тому все там порівнюється, особисті смаки тут ні до чого.

    • @andrewgavrik945
      @andrewgavrik945 5 месяцев назад

      @@maxnovytskyi8816 Отож! Я так і кажу- для кожного носія звуку звукорежисер робить свій мастерінг, з урахуванням особливостей носія. Тому один і той же музикальний твір на різних носіях звучить трохи інакше. Той же Пінк Флойд у мене є на вінілу, на CD, на блуреї, і звучання геть відрізняється. Яке з них відображає режисерську задумку, я не знаю, але подобаються усі.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад

      @@maxnovytskyi8816 Ви пишете якусь власну суб,єктивну нісенітницю. 1) По перше. що значать Ваші слова - "звук МАЄ БУТИ"? Хто це ВИЗНАЧАЄ. яким "має бути" будь який звук? Звук - НЕ "МАЄ БУТИ". а ПРОСТО - Є. Людина купує носій, і отримує - звук. А про те, яким він "має бути"(!) - може роздумувати й шизофренік у психоневрологічному диспансері.
      2) Ніхто тут не оцінює РІВЕНЬ якихось "ЗМІН" у "аудіо/тракті". Ніхто нічого не казав, про якісь "проблеми" зі "змінами". Здається. що Ви просто марите.
      3) Вірно! І СіДі і вініловий диск МАЮТЬ "чіткі технічні параметри, що їх розробляли інженера"!
      І ЩО З ТОГО? Порівнюйте іх, якщо Вам це потрібно! А людина (@andrewgavrik945 ) Вам каже, що ДЛЯ НЬОГО(!). НЕМАЄ ПОТРЕБИ У ПОРІВНЯННІ! Він(!) сприймає ці формати - ОКРЕМИМИ, і ЦІНУЄ ЇХ ОКРЕМО! (Вам. у Вашому диспансері - це не зрозуміло?)
      4) Коли мова йде про порівняння "форматів". то перш за все, мова йде НЕ тільки про "технічні особливості" та про ЕЗОТЕРИКУ, а про ОСОБИСТІ ПОГЛЯДИ та УПОДОБАННЯ. Божевільним, треба зрозуміти, що окрім них, існують і інші люди з власними поглядами на світ і його принади.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад

      ​@@maxnovytskyi8816 Ще раз. 1) Дурня! Звук = є таким. яким - є. І нічим він НЕ ПОВИНЕН бути. Як його зробили - так і буде. 2) Ніяких проблем зі "змінами аудіотрактів". ніхто ніде не помічав. Ви - про що? 3) Що компакт-диск, що вініл мають чіткі технічні параметри їх розробляли інженера а не езотеричні істоти, а тому, нічого тут "порівнювати" НЕ потрібно, а потрібно - СПОЖИВАТИ продукти так, як споживачам подобається. В залежності від "смаків". що можуть бути дуже різними. звичайно.

  • @user-fg4ht7dg5z
    @user-fg4ht7dg5z 3 месяца назад +2

    У мене до магнітної стрічки теж багато претензій (і механізмів які її протягують), але мені це не заважає насолоджуватись нею (як і вінілом).

  • @NickMukhin
    @NickMukhin 5 месяцев назад +3

    Дуже суб'єктивна думка. Що творять із цифровими записами сучасні криворукі звукоінженери під час запису, сведення і мастерінга або ремастерінга - взагалі не піддається контролю.

  • @artemokladov240
    @artemokladov240 4 месяца назад

    З переліку т.зв. "перетворень" засміявсь, дякую.

  • @dimonovichdima
    @dimonovichdima 4 месяца назад +3

    Понятное дело что много недостатков у винила.Но ради магии сойдёт))).

  • @yuriykorotkevych8838
    @yuriykorotkevych8838 24 дня назад

    Вініл недосконалий носій за багатьма параметрами, це так, але... Не намагаючись вас ні в чому переконати - кілька зауважень. Канавка тривимірна: цього достатньо, щоб успішно запхати туди два канали. Навіть чотири змогли. Так, звукове розділення каналів гірше, ніж коли канали фізично розділені, але цілком достатнє, щоб отримати гарний стереоефект. Окрім нижнього регістру: тут так, баси майже монофонічні. Але ж і наша здатність визначати напрямок на звук в басах майже зникає :) (В касетниках, з їхньою вузькою плівкою, розділення каналів теж далеко не ідеальне, хоч і краще за вініл, до речі.) Голка не царапає платівку: вона контактує з канавкою не вістрям, а боковою поверхнею конуса. Доведено експериментально, що та кількість прослуховувань однієї платівки, що пересічний меломан може досягти за життя, не впливає помітно на якість звука - за умови, що голка не зношена, а платівка чиста. Кількість перетворень, спотворень та копіювань з носія на носій, що зазнає оригінальний звук на шляху до вух слухача, для магнітного запису теж далеко не 0. Я вже не кажу про неприємний сюрприз, що може очікувати слухача при відтворенні касети, записаної, здавалося б, бездоганно, на іншому магнітофоні. Да і з цифрою тут теж не все ідеально, хоч і набагато краще, принаймні на рівні технічно можливого.

  • @user-my2iv1tq5v
    @user-my2iv1tq5v 3 дня назад

    До чого цей ролик, НАВІЩО. У кожного носія есть свої недоліки і есть пдюси. Я трохи старше за тебе років на шість і тоже з малечку начинав слухати вініл, потім була лента, потім касети, СD. В конці двухтисячних перейшов на mp3, через деякий час зрозумів що нема обемного звуку а тільки радіозвучання. Якось знаемий мині пояснив що задарма тобі нехто недасть слухати красиву обемисту музику ,треба гроші платить. Я повернувся і до вінілу і до CD і до касет , зрозуміло що маю непогані апарати і акустику і тепер можу з усім порівнювати. Вініл один з найкращих носіїв потім CD, (тільки фірминни) . Касети теж треба мати добротні( дорого стоять) . На сайт Spotify захожу там теж платить треба за добрумузику. Одним словом за все треба платить, тогощо есть авторскі права і тіхто робить цю музику хоче заробить гроші. Треба все зрівняти, і категорично всеодно нетреба засуджувати.

  • @eo5005
    @eo5005 Месяц назад

    Дуже цікавий вислів і спостереження про стерео звук на платівках!??Але,якщо взяти платівку The Beatles Yellow Submarine і прослухати на стерео програвачі,саме цю пісню,то можна почути два зовсім окремі канали,а значить - стерео??Як казали щось нізвідки появитись не може???

  • @angelofthedark1148
    @angelofthedark1148 5 месяцев назад +2

    На початку 90 х з появою компакт дисків майже всі ті кому зараз за 50 років масово почали викидати свої колекції вініла і сміялись з тих хто продовжував його слухати а зараз коли мода на вініл знову повернулася вони стали знову масово його купляти і слухати - буквально пару років назад закінчилась нарешті мода на ресивери - всім різко захотілось звуку 5.1 - 7.1 а коли надоїло всі знову почали вертатись до підсилювачів

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад +2

      Вірно! Коли з,явилися СіДі, колекції вініла - викидалися усюди. В усіх країнах! Люди сподівалися, що новий формат, зручний по усім показникам - повністтю замінить старий. Спочатку так і сталося! Але. Пройшов час. І виявилося! Що не тільки "мода". але й інші параметри "вінілового формату". виявилися НЕЗАМІННИМИ. Виявилося, що "формати" відрізняються кардинально, й пристосовані для РІЗНОГО споживання, у РІЗНИХ умовах. Виявилося, що "формати" НЕ замінюють, а ДОПОВНЮЮТЬ один одного. Таким чином - колекціонери "вінілу" мають компактдиски. А колекціонери СіДі - мають улюблені вінілові платівки. Бо - ПРИЗНАЧЕННЯ й "фізичне використання" форматів - СЛУГУЄ РІЗНИМ ЦІЛЯМ. )

  • @user-fg4ht7dg5z
    @user-fg4ht7dg5z 3 месяца назад

    Більше року знадобилось щоб пройти шлях від радянських вінілових програвачів (зі своїми ГЗМ) до "новодєла". Зараз Project Debut lll (ortafon). Як би точніше описати різницю: раніше половини вимови слів не чутно було (особливо сіпілянти). Тепер все неймовірне (але завжди можна вдосконалювати). Й досі вражає відсутність шумів навіть на старих платівках. Тепер питання до вінілових хейтерів: можливо ми розмовляємо про "різні вініли", бо старий мотлох з цвяхом на кінці тонарму, не має нічого спільного з програвачем 2022року. Якщо б хтось два роки тому сказав, що я буду мати таке захоплення (увлєченіє) - не повірив би.

    • @VintageVoyage-yv5go
      @VintageVoyage-yv5go  3 месяца назад

      Дякую, дуже приємно читати такі коментарі. Я просто замінив вініловий програвач на ламповий програвач компакт дисків. Думаю, що скоро вдасця зняти про це відео. Ще раз дякую за коментар і ще хочу сказати, що все, про що я розповідаю у своїх відео, це тільки мій досвід і не хочу, щоб хтось думав, що я проти чогось.

  • @Anatoliy_Yurenko
    @Anatoliy_Yurenko 5 месяцев назад +3

    Низькі частоти на вініл не видаляють, їх зменшують, а тон-коректор програвача підсилює ці ж частоти на стільки ж децибел. Так що ваш вислів "нічого не візьмеш з "нічого" (з нуля)" в корні невірний, ви сам помиляєшся і вводиш в оману своїх глядачів.
    Самий гнусний спотворювач звуку - дінаміки. Підсилювач за паспортом може мати коефіцієнт нелінійних спотворень 0, 001, а АС побутова совкова 2-3, закордонні 0,3-1.
    Магія ж лампового звуку в тому, що взаємна залежність струму та температури в лампі має період в секунди, а в напівпровідниках ця залежність співмірна з періодом самого звуку. Тому прилад фіксує одні показники нелінійних спотворень, а на слух реальна музика чи голос з лампи звучить приємніше.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад

      Приємно чути технічну специфікацію, що для мене, наприклад - "темний ліс". Респект спеціалісту!

    • @VintageVoyage-yv5go
      @VintageVoyage-yv5go  5 месяцев назад +2

      Зараз в мене стартував проект лампового програвача компакт дисків, коли зроблю, то зніму огляд і тест.

    • @Anatoliy_Yurenko
      @Anatoliy_Yurenko 5 месяцев назад +1

      @@VintageVoyage-yv5go
      Єдиний досвід з власного виробництва - "ультралінійний" ламповий підсилювач, вихідний каскад на двух 6Н14П. Дещо збільшена кількість виводів вихідного трансформатора "видала" дійсно приємний теплий звук. Гармоніки не заміряв, але на слух напівпровідникові підсилювачі з високими паспортними цифрами і поруч не стояли.
      На жаль той підсилювач (конструкція одного дня) згорів через пробитий дієлектрик совкового конденсатора між каскадами. Пропрацював 1,5 роки по 16 годин без вихідних. Дуже задоволений ним був. Вам раджу приділити якості комплектуючих пристальну увагу.
      Дякую за Ваші відео і побажання успіхів!

  • @OnThe100
    @OnThe100 5 месяцев назад +1

    Винил слушают, не потому что звук точный, а потому что он комфортный. Да с катушечника еще комфортнее. Но это уже сильно дороже.

    • @VintageVoyage-yv5go
      @VintageVoyage-yv5go  5 месяцев назад +1

      Як на мене, то нормальний вибір, я теж колись слухав вініл, але компакт диск згодом переміг. Дякую що висловили свою думку, мені дуже приємно.

  • @Valter2004
    @Valter2004 5 месяцев назад +1

    Було цікаво!

  • @bohdan2752
    @bohdan2752 5 месяцев назад +2

    Все це субєктивно. В наявності маю і вініл і касети і цифру. Вініл слухаю коли є вільний час щоб просто розслабитись і прослухати альбом. В цифрі переважно слухаю сучасну музику. По власним відчуттям вініл набагато легше сприймається і нема відчуття змученості від музики

  • @sc0or
    @sc0or 2 месяца назад

    Ну, то й що? Ці всі перетворювання - в рамці -60дБ. Вуху по-сараю, якщо мастерінг відмінний. А під вініл робили прекрасний мастерінг. Разом з високою якістю СД прийшов і ура-мастерінг, коли усі деталі навмисно гіпертрофувалися. Так що з Вами можна погодитися частково: купив вініл, помив один раз, узяв дорогий картрідж, перегнав на бобіну і поставив на полицю. Можна продати взад, якщо хочеться (особливо диски за 2к, хоча за такою ціною це вже виглядає як свого рода інвестиція)
    PS А от робити копію СД на касету - це вже поза усілякими "причинами". Чисто - фетишизм.

  • @alexandergolub5683
    @alexandergolub5683 5 месяцев назад +1

    @alexandergolub5683
    Саме так! Вініл - РАЗОМ з ВАЛЮТОЮ, ЗОЛОТОМ і АНТИКВАРІАТОМ - ОДНА з НАКРАЩИХ ІНВЕСТИЦІЙ НА ПЛАНЕТІ! Ці два діяча - просто не розуміють, про що кажуть.

  • @user-dc8yo5bn9m
    @user-dc8yo5bn9m 5 месяцев назад +2

    Соромно, що саме в украінському ютубі, найбільше тих, хто активно хейтить вінілову тему, не розуміючи якості і суті явища. Ось і цей персонаж, замісиь того, щоб підтримувати усі три "механічні" формати, відмовляє глядачів від одного з них, з невідомих, суто особистих причин. Соромно, що украінці так схильні до особистоі і суспільноі деградаціі..

    • @linoleumful
      @linoleumful 5 месяцев назад

      А своя голова вам навіщо?

  • @andreasstager1642
    @andreasstager1642 5 месяцев назад +2

    Всі механічні відтворювачі медіа - на свалку. Будь-який девайс, де є рухомі частини, це анахронізм. Бо навіщо тоді потрібен прогрес?

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад +2

      Ви, мабуть, тільки нещодавно навчилися розмовляти і писати. Раджу Вам пожити трохи на світі, й набратися досвіду. А зараз подумайте над запитанням. Всі механічні пристрої для відтворення інформації - на свалку? Вірно? Будь-який девайс, де є рухомі частини (сторінки), це анахронізм. вірно? То тільки такі діти, як Ви. будуть думати, що КНИЖОК. вже не буде. Бо навіщо тоді потрібен прогрес? Думаю, Вам ще треба вчитися думати не тільки кістками черепної коробки.

    • @andreasstager1642
      @andreasstager1642 5 месяцев назад

      Книжок ВЖЕ нема. Хто вміє рахувати гроші, в житті не буде палити купу бабла на макулатуру та захаращувати нею житло. Виключення - тільки дитяча література.
      Сам я вже 12 років користуюся тільки є-інком для читання, що і вам раджу.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад

      @@andreasstager1642 Дорогий пане. В особистому житті, Ви можете робити будь що. Навіть спати стоячи. Це - Ваше право, та Ваша справа. Але. Ваші уявлення не відповідають дійсності. Люди в усьому світі, витрачають "купу бабла" на реальну паперову макулатуру. І заперечувати цей факт, може тільки розумово недостатня людина, що фізіологічно не сприймає оточуюче середовище. На жаль.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад

      @@andreasstager1642 Книжки - є. І не бачити цього - божевілля. Або це невиправна здитинілість, що на загал, одне й те ж.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад

      @@andreasstager1642 Книжки - є. Цього не можливо не помічати. якщо не божевільний. А вдома. для себе, Ви можете робити все. що завгодно. Це не відмінить оточуючий світ.

  • @aleksamarskyy2908
    @aleksamarskyy2908 5 месяцев назад

    Для себе бачу зміст у середньоціновому програвачі із потужним мотором як муз. інструмент із безконтактним датчиком. Дуже цікава тема для профі та аматорів, і можна бавитися із таймкод. платівками - з таким використанням вони будуть вічними.

  • @alexandergolub5683
    @alexandergolub5683 5 месяцев назад +2

    ​ @VintageVoyage-yv5go Навіщо Ви почали ці дикунські розмови про "свалку"? Невже Ви дійсно не розумієте, що формати LP/CD - РІВНІ в сучасному світі? І до чого тут "ностальгія", якщо ЖИВІ СИМФОНІЧНІ КОНЦЕРТИ - ГОЛОВНА РОЗВАГА В ЄВРОПІ, наприклад? Як - БІБЛІОТЕКИ ЖИВИХ КНИЖОК? Ви - видали ДИКУНСЬКИЙ, ПОЗОРНИЙ для українця - сюжет.

    • @alexzorych6398
      @alexzorych6398 5 месяцев назад +1

      Автор в 5 років пиляв корундом флексі або шелаки і дума, шо й зараз так залишилось. Ви ше почитайте олігофренічні коменти, ото справжній позор.

  • @alexandergolub5683
    @alexandergolub5683 5 месяцев назад +1

    . 1) СД - не плохой формат в своём разряде. Удобство применения в "бытовых" "полевых" условиях. Сейчас его успешно заменяет "цифровой формат". Кухня. Машина. Гараж. Качество воспроизведения - вполне на уровне винилового. Однако! 2) Виниловый формат - предназначен для иного аврианта прослушивания. Стационарного. Специального. Специально - оборудованного. С необходтмостью(!) вставать и переворачивать. Конечно - БЕЗ ТРЕСКА. Потому, что качественная пластинка, на качественном оборудовании - ПОЧТИ НЕ ТРЕЩИТ.3) Много места - это ДОСТОИНСТВО формата. Точно так, как КНИГИ - занимают МНОГО МЕСТА. намного больше, чем электронные. Книги - читают и РАССМАТРИВАЮТ. Пластинки - слушают и РАССМАТРИВАЮТ. 4) Виниловые пластинки 70х годов - это АЛЬБОМЫ. в которых все песни ЗАНИМАЮТ СВОЁ МЕСТО. Точно так, как ГЛАВЫ в КНИГЕ. Потому, АЛЬБОМЫ - слушаются ЦЕЛИКОМ, а НЕ отдельными песнями. Понял - ребенок? ..учитесь малыши..

    • @angelofthedark1148
      @angelofthedark1148 5 месяцев назад +1

      Особенно понравилась твоя фраза '' Почти не трещит '' - щупать руками конверт и ставить пластинку на проигрыватель конечно приятно но кто тебе сказал что цифровые форматы нельзя слушать с первой песни до последней с такими же паузами как на пластинке - тот кто так же как и ты всю жизнь слушал альбомы как книгу с первой страницы до последней будет и в цифровом формате так же это делать а кто всю жизнь искал в альбомах только потенциальные хиты а все остальное не слушал тот и в цифре будет скакать с песни на песню

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад +1

      @@angelofthedark1148 Хорошо, умник. Сформулируй СЛОВАМИ - иначе! Сформулируй иначе эту фразу, для начала. Опиши, как звучит винил в состоянии Минт минус/Экселент плюс. Коротко! Для начала обсуждения. Потом обсудим остальное твоё "лайно". Если у тебя есть "ум", конечно.

    • @angelofthedark1148
      @angelofthedark1148 5 месяцев назад

      @@alexandergolub5683 Путо колхозное самоуверенное первый признак что у тебя нет ума это сходу всех обсирать потому что только ты можешь быть прав и никто другой - а по поводу '' Почти не трещит'' это значит что ты не музыку слушаешь а все время прислушиваешься есть треск на пластинке или его почти нет

  • @user-op2qz3y
    @user-op2qz3y 6 месяцев назад +4

    Винил это не удобно, переворачивать вставать.Еще треск, много места занимает. Песни звучат от их расположении на диске по разному.СД лучше и качественние !!

    • @_____.__
      @_____.__ 5 месяцев назад

      CD формат устарел, HiRes гораздо лучше!

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад

      1) СД - не плохой формат в своём разряде. Удобство применения в "бытовых" "полевых" условиях. Сейчас его успешно заменяет "цифровой формат". Кухня. Машина. Гараж. Качество воспроизведения - вполне на уровне винилового. Однако! 2) Виниловый формат - предназначен для иного аврианта прослушивания. Стационарного. Специального. Специально - оборудованного. С необходтмостью(!) вставать и переворачивать. Конечно - БЕЗ ТРЕСКА. Потому, что качественная пластинка, на качественном оборудовании - ПОЧТИ НЕ ТРЕЩИТ.3) Много места - это ДОСТОИНСТВО формата. Точно так, как КНИГИ - занимают МНОГО МЕСТА. намного больше, чем электронные. Книги - читают и РАССМАТРИВАЮТ. Пластинки - слушают и РАССМАТРИВАЮТ. 4) Виниловые пластинки 70х годов - это АЛЬБОМЫ. в которых все песни ЗАНИМАЮТ СВОЁ МЕСТО. Точно так, как ГЛАВЫ в КНИГЕ. Потому, АЛЬБОМЫ - слушаются ЦЕЛИКОМ, а НЕ отдельными песнями. Понял - ребенок? ..учись малыш..

    • @Vladyslav_Lazin
      @Vladyslav_Lazin 5 месяцев назад +1

      @@_____.__ Не факт. 16біт, 44,1кГц - забезпечують бездоганну якість звучання. Дальші покращення непомітні, бо люди взагалі мають 8-бітний слух, та не чують частоти вище за 16кГц.

    • @VintageVoyage-yv5go
      @VintageVoyage-yv5go  5 месяцев назад

      А ще можна запрограмувати ту послідовність пісень, яку хчеться, а з вінілом такого немає...

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад

      @@VintageVoyage-yv5go З вінілом - ЦЕ НЕ ПОТРІБНО. Для цього - ІСНУЄ СіДі.

  • @user-cn1jd5jc6b
    @user-cn1jd5jc6b 5 месяцев назад

    Роби своє відео частіше,бери інші теми.Молодець.

    • @VintageVoyage-yv5go
      @VintageVoyage-yv5go  5 месяцев назад

      Дяку, але частіше не виходить, бо дуже старий комп'ютер і дуже довго треба сидіти, щоб змонтувати більш меньш нормально.

  • @rightsector8073
    @rightsector8073 5 месяцев назад

    Тільки один коментатор цього сюжету щось спромогся опонувати автору. Решта коментарів тіпа - ".. він всьо бреше, він нічого не знае, та взагалі вініл це всьо і не можна порівнювати горіхове морозиво і шоколадне. Та тільки питання а шоколадне можна порівнювати із шоколадним, а горіхове із горіховим чи кудой його. Автор правий на всі 100%. Так само як відійшов програвач тіпа фонограф (хто не знае подивись у вікіпедії), як відійшов ламповий телевізор, праска на пару так само відійшов і вініл, хоча впевнений є прихильники праски на пару, лампового телевізора та програвача фонограф а ще краще того в який співав Єдісон.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад +3

      На справді, й Ви трохи "підбрехуєте". На жаль!
      1) Якщо автор бреше, явно не володіючи "предметом" про який каже, а Ви кажете, що він "правий на 100 відсотків", то очевидно, що Ваша позиція - "брехливувата" на відсоток брехні автора.
      2) Ви брешете навіть у дрібницях. Ніхто не казав тут, що "взагалі вініл це всьо" і " не можна порівнювати горіхове морозиво і шоколадне". Тут було сказано, що - будь які формати, мають свою якість, і займають своє, окреме місце у житті людей. А у всьому світі. на загал, "вініловий" та "Сіді" формати мають місце РАЗОМ та ОДНОЧАСНО, у одних і тих же слухачів, з ОГЛЯДУ на РІЗНІ "потреби" та "ситуації". Точно так, як у нормальних людей з нормальних суспільств, "електронні книги" працюють поряд з "паперовими". Тобто! Ніхто НЕ ПОРІВНЮВАВ "горіхове морозиво і шоколадне", а СПОЖИВАЄ ОБИДВА МОРОЗИВА - у РІЗНИХ СИТУАЦІЯХ.
      3) Звісно! Відійшло багато "речей". Паротяг. Ламповий телевізор. Праска на пару. Але! .
      Багато речей "зберегло" свої позиції, порівняно з "прогнозами".
      Наприклад - "Театри". "Живі Симфонічні концерти". "Лицарські обладунки" у військових. "Паперові" книги. "СD Диски"!
      Те саме з "вінілом". Сьогодні "формат вінілу". не менш актуальний, ніж формат СіДі. І сперечатися з цим - дебільне божевілля.
      Що Ви і робите.

    • @VintageVoyage-yv5go
      @VintageVoyage-yv5go  5 месяцев назад

      Дуже класний коментар!

  • @IvanIvanov-pq7ud
    @IvanIvanov-pq7ud 5 месяцев назад +1

    Лампові програвачі вінілу? - Ні, не бачив. Лампи ставили у трактах підсилення. Тому - або радіола, ябо, як на фото - магнітофон

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад +1

      Саме так! Автор сюжету - бреше і вигадує майже все. Мабуть хоче спробувати створити "хайп". на "протидії модній темі". На жаль!

    • @VintageVoyage-yv5go
      @VintageVoyage-yv5go  5 месяцев назад +1

      Так, а називався він Юність 301 і це ніяк не радіола, бо радіо там не було, тільки платівка і все.

  • @b3ndera
    @b3ndera 5 месяцев назад +2

    Нормальна людина так вініл в руках не триматиме. А за великим рахунком усім насрати, що ти там слухаєш чи не слухаєш, твої уподобання - це не привід "світитися" в інтернеті.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад

      Вірно! Цей придурень, вирішив привернути увагу "ШКАНДАЛЬНИМИ" заявами! Ще й кидає платівки "мелодії" на підлогу! Клоун у чорних окулярах. Жаль. що в українському ютубі з,являються дУрні. Іх тільки не вистачало..)

    • @semisemikon1973
      @semisemikon1973 5 месяцев назад

      Як і те, що і як слухаєш ти.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад +1

      Саме так! Автор намагався привернути до себе увагу скандальною поведінкою та шкідливою заявою.

    • @VintageVoyage-yv5go
      @VintageVoyage-yv5go  5 месяцев назад

      Цей вініл я купив на барахолці де він валявся на землі, тому на ньому хоч дрова коли, йому вже до ср....ки. А свої я давно продав... З вже відомих вам причин.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад

      ​@@VintageVoyage-yv5go Поважний пане! Мається на увазі відношення до "ФОРМАТУ". Ви, спеціальний чином, щоб продемонструвати своє ставлення, та щоб викликати у глядача відразу до вінілу, кидаєте його на підлогу. До чого тут - конкретний вініл? У той час, як у всьму світі люди викликають ПОВАГУ до цього формату, Ви - спеціальним чином - ЗНЕЦІНЮЄТЕ його. У Вас є завдання від московитського ФСБ? Ви бажаєте зберегти відірваність українців від популярної музики? Схоже на те.

  • @Vladyslav_Lazin
    @Vladyslav_Lazin 5 месяцев назад +4

    Ще про один факт забув згадати - неадекватні ціни на платівки.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад +1

      А яким чином Ви вирішуєте, що саме - "адекватно"? Здається, все має свою ціну. Чи не так?

    • @Vladyslav_Lazin
      @Vladyslav_Lazin 5 месяцев назад

      @@alexandergolub5683По кількості нулів в прайсі, звісно. Та. ще й по наглості бариг, які лицемірно заявляють, що все має свою ціну.

    • @Vladyslav_Lazin
      @Vladyslav_Lazin 5 месяцев назад

      @@alexandergolub5683 По кількости нулів у прайсі, звісно. А ще по лицемірним заявам бариг, яки кажуть, що "все має свою ціну".

    • @VintageVoyage-yv5go
      @VintageVoyage-yv5go  5 месяцев назад

      Якщо би я начав про це розповідати, то відео було схоже на антирекламу вінілових платівок, а я говорив тільки про себе, а мене ціна на вініл не цікавить... Хоча цей ролик і так було сприйнято як антиреклама, хоча це не так.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад

      ​@@VintageVoyage-yv5go Як це - не антиреклама? А хто БРЕХАВ, про надумані проблеми? А хто - з відразою кидав вініл? Ви - активно та з апломбом - ВІДМОВЛЯЄТЕ українців від ОДНОГО З ДВУХ(!) НАЙВІДОМІШИХ світових звукових стандартів! Подивіться ТУТ ЖЕ - У ЮТУБІ! Скільки розмов та музики - у форматі "вініл! Повторюю - навіть московити активно займають цю "нішу"! А що РОБИТЕ Ви? Відмовляєте українську молодь, яка й ТАК НЕ ЗНАЄ МУЗИКИ, ЩО ВИДАВАЛАСЯ НА ВІНІЛІ, від формату РІВНОГО формату СіДі! Ви - працюєте ворогом України? Тоді все зрозуміло.

  • @tolyantrain8887
    @tolyantrain8887 5 месяцев назад

    касетний магнітофон - 35дб стерео-еффект, вініл - 20-35дб в залежності від вашого звукознімача

    • @VintageVoyage-yv5go
      @VintageVoyage-yv5go  5 месяцев назад

      але ви погоджуєтесь зі мною, що голка в програвачі одна? а один - це моно...

    • @tolyantrain8887
      @tolyantrain8887 5 месяцев назад

      @@VintageVoyage-yv5goодна голка - але все ж стерео. Хоча іноді стереоефект на частоті 10кГц лише 6дб

    • @pomogator7819
      @pomogator7819 5 месяцев назад

      ​@@tolyantrain8887
      ruclips.net/video/Ahb8FtNsyS0/видео.htmlsi=i-24yHQqGD2O4xMR

  • @user-ff8zh6by5q
    @user-ff8zh6by5q 5 месяцев назад +1

    Тоді соухай mp3 😂

    • @user-ff8zh6by5q
      @user-ff8zh6by5q 5 месяцев назад

      Там точно є стерео😅

  • @alexandergolub5683
    @alexandergolub5683 5 месяцев назад +3

    Автор бреше з самого початку, намагаючись бути "оригінальним" 1) Не той вік у цього молодика на фото, щоб слухати "ламповий звук", та розуміти саме те, що почув.. Якщо, якусь дитину зняли на чорнобіле фото, разом з низькоякісним апаратом 60х рокыв у 1989 році, то це - нічого не важить. Брехня! Далі. 2). Всі ці його розповіді про "перші та "тисячні" платівки з під матриці" - нічого не важать. Ніякоі пробоеми - "погіршення звуку" в залежності від "перетворень". просто не існує у реальному світі, а є тільки в уяві псевдо/спеціаліста. 3) Ніхто ніколи - НЕ думає, що купуючи платівку у магазині, "отримає звук від "мастера". Люди у світі, купують платівки у магазинах останні 70 років, слухають їх на спеціалізованій якісній техніці, й отримують саме те. що бажають - якісний звук та враження. 4) Стерео! Автор, судячи по усьму, ніколи не чув реальних вінілових платівок, на реальних вінілових відтворювачах. Кожен може впевнитися у брехні автора, просто придбавши іноземний оригінал альбому "ДаркСайдОфЗеМуун" гурту ПінкФлойд, та якийсь недорогий Технікс кінця 70х років. Те саме, можна проробити з будь якими альбомами рок/гуртів початків 70х. Вінілові платівки НІКОЛИ НЕ БУЛИ ГІРШЕ СіДі формату. Тільки в уяві недосвідчених молодиків. 5) Автор знайомий тільки з досвідом срср. Дійсно, в ПІЗНЬОМУ срср, коли з,явилися більш якісні магнітофони, альбоми записували на стрічку. Але! Це робилося з метою збереження платівок, що КОШТУВАЛИ ЗАНАДТО ДОРОГО в срср, по перше, і - з метою ЗБЕРЕЖЕННЯ платівок від ВПЛИВУ СОВЄТСЬКОЇ ТЕХНІКИ, що була досить НИЗЬКОЇ ЯКОСТІ у БІЛЬШОСТІ слухачів. Японські програвачі - мало дуже мало людей. Програвання платівок на ЯКІСНОМУ програвачі, майже НЕ ВПЛИВАЄ на якість платівки, за життя ОДНІЄЇ Людини. 6) Автор - критично перебільшує, або ж карикатуризує "вплив сміття" на платівку. Бреше! 7) Автор бреше. Ніякої проблеми "регулярного миття" - не існує. 8) Автор - ідіот. Ніяких проблем з "подряпинами", на якісній апаратурі - не існує. 9) Він бачиф "фото" і "відео"! Ось - весь той "вініловий" досвід. який має цей самовпевнений дурень, що намагається справити "скандальне" враження на слухача, кидаючи на підлогу низькоякісну совєтську платівку. На жаль! Десятиліття колоніяльного стану, та ВІДІРВАНІСТЬ Украіни від "вільного світу" породили отаких низькоякісних персонажів, що спираючись на відсутність розуміння. та досвіду, а також на "совкові" враження, вводять український молодий загал в оману. Йому подобаються інші формати? Нехай! Але брехливо "ганити" найкращий у світі саме "звуковий" формат, що ВИТРИМАВ ІСПИТ ЧАСОМ, це просто - совковий ідійотизм, та ШКОДА для розбудови українського вінілового ютубу, що й так - не достатньо якісний. Самовпевнений дурень, автоматично потрапляє в категорію ворогів українства. Як то й буває з такими безмозкими = зазвичай.)

    • @user-yp3mb4up1f
      @user-yp3mb4up1f 5 месяцев назад +1

      Не опускацтесь до оскорблений,автор не отговаривал вас слушать ваш любимый формат.Он высказал свое личное видение,не более.А вы сразу ,,дурень,,обманщик,,.До смешного доходит.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад

      @@user-yp3mb4up1f Да нет! Это - не смешно. У меня оба формата - любимые. Автор тем и занимался, что под предлогом "личного отношения", именно "отговаривал" или "влиял" на представления людей, слабо знакоміх с предметом обсуждения. Вы знаете слова - "агитация" и "пропаганда"? Так вот эти действия, приняв НАМЕРЕННО АВТОРИТЕТНЫЙ ВИД, и производил автор сюжета. Более того! он ВРАЛ в большей части своих "аргументов". Это - плохо. Враньё - всегда плохо.

    • @VintageVoyage-yv5go
      @VintageVoyage-yv5go  5 месяцев назад

      Дякую за молодика, адже мій вік вже наближається до 50, в цьому році вже 47. А фото це зробив мій батько на початку 1978 року, коли мені був майже рік. Тому хто "брехун" це ще питання...

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад +1

      @@VintageVoyage-yv5go Звісно, що брехун - Ви. Я - нічого не збрехав. Ні слова! Що до того, що на початку 78 року(!), коли епоха вінілу вже закінчувалася, батько сфотографував Вас поряд з цим мотлохом? До чого тут Ваше - ЗНАННЯ ВІНІЛУ - у віці ОДИН РІК? До чого тут - оцей мотлох, біля якого Ви стоїте? Зрозуміло, що у 1986 році, у віці 10 років, коли Ви вже починали щось чути і розуміти - у Вашого батька НЕ БУЛО програвача Текнікс, й оригінальних платівок ДюПаплу! Що Ви можете знати про реальний вініл, його якість і манеру споживання? Нічого! То навіщо Ви взялися агітувати ПРОТИ одного з двух найкращих форматів? З бажання вразити глядача? Чи Від глупства? Схоже на те, й на те.

    • @linoleumful
      @linoleumful 5 месяцев назад

      Про "найкращий звуковий формат" ви все ж трохи підзагнали, бо основною причиною появи CD була типова причина, за якою взагалі впроваджується більшість інновацій: вирішення проблеми.

  • @user-lx7fv7dv9z
    @user-lx7fv7dv9z 5 месяцев назад +1

    Колекціювання вінілу це ще і непогана інвестиційя

    • @pomogator7819
      @pomogator7819 5 месяцев назад

      Так, якщо його купити і не розраховувати п'ять років і так само запакованим продати😂😂😂

    • @VintageVoyage-yv5go
      @VintageVoyage-yv5go  5 месяцев назад

      Так, але згоден, що в такому разі слухати його не прийдеться...

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад

      Саме так! Вініл РАЗОМ з ВАЛЮТОЮ, ЗОЛОТОМ і АНТИКВАРІАТОМ - ОДНА з НАКРАЩИХ ІНВЕСТИЦІЙ НА ПЛАНЕТІ! Ці два діяча - просто не розуміють, про що кажуть.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад

      ​@@VintageVoyage-yv5go Ви нарешті решт зрозуміли, що трохи не знаєтеся у предметі, й видали шкідливий для українців - продукт? Ви - НІЧОГО не знаєте про ЦІННІСТЬ вінілу.

  • @ingigerdaelsawerker
    @ingigerdaelsawerker 5 месяцев назад +2

    Я вас послухала, то назад , напевно вороття вже не буде. Колекціонери будуть завжди. Ніхто вже не буде хліб кіньми обробляти, хіба в історичних реконструкціях!

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад

      Поважна ingigerdaelsawerker Не зовсім зрозуміло, перепрошую, що Ви хотіли сказати. Можете трохи ясніше висловитись? Дякую.

    • @ingigerdaelsawerker
      @ingigerdaelsawerker 5 месяцев назад

      @@alexandergolub5683 Я підтримала ваше відео лайком! Я перенесла ваші слова на іншу площину у порівняннях, оскільки я фахівець агросфери. Я хотіла вам сказати, що немає сенсу вертатися у технології минулих поколінь. Лише інколи, при розробці нових технологій порівнювати з класичними методами!

  • @aleksamarskyy2908
    @aleksamarskyy2908 5 месяцев назад

    Програвач грамплатівок це прикольна забавка, гарно ж коли крутиться платівка? Було пару проф. програвачів, продав. Зараз подумую взяти щось до 450 євро чисто під прослуховування кільканадцяти своїх платівок і під скретч. Я зовсім не парюся про супер детальність із платівок, для цього є ФЛАК.
    СД є багато, але немає часу з тим бавитися, цифра це найзручніше.

  • @alexandergolub5683
    @alexandergolub5683 5 месяцев назад +2

    @alexandergolub5683
    @user-yp3mb4up1f Да нет! Это - не смешно. Автор тем и занимался, что под предлогом "личного отношения", именно "отговаривал" или "влиял" на представления людей, слабо знакоміх с предметом обсуждения. Вы знаете слова - "агитация" и "пропаганда"? Так вот эти действия, приняв НАМЕРЕННО АВТОРИТЕТНЫЙ ВИД, и производил автор сюжета. Более того! он ВРАЛ в большей части своих "аргументов". Это - плохо. Враньё - всегда плохо.

    • @VintageVoyage-yv5go
      @VintageVoyage-yv5go  5 месяцев назад

      Якщо хотів відговорити від купівлі вінілу, то обов'язково назвав би і ціни на вініл і ціни на програвачі і ціни на голки і так далі... Такщо будьту більш уважніше.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 5 месяцев назад +1

      @@VintageVoyage-yv5go Я дуже уважний! "Ціни" - це був би апофеоз антиукраїнської поведінки, добродію. Мені дуже прикро, що, на жаль, Ви маєте таку потребу відмовляти молодий український загал від "входження" до "займання вінілом". На жаль! На відміну від "західних людей" і навіть від московитів, у яких "вініловий формат", у сенсі що до знання платівок, альбомів і взагалі - рок/поп/прогресив музики 70х років САМЕ НА ВІНІЛІ - розбудовуються(!), а у нас, в українському сегменті - ледь жевріє..(!) І тут ще й Ви - зі своїм авторитетним умовлянням! Що до того, що Ви відмовляли би тим, що "..то обов'язково назвав би і ціни на вініл і ціни на програвачі і ціни на голки і так далі.." - якщо Ви й так ВПЛИВАЄТЕ НА НЕДОСВІДЧЕНУ МОЛОДЬ? І що НЕ так - з ЦІНАМИ? Навіщо Вам зачіпати сферу, у якій Ви не дуже знаєтеся? Я Вас НЕ РОЗУМІЮ! Наша молодь, на загал, взагалі НІЧОГО НЕ ЗНАЄ ПРО ОСНОВИ року, що ВИДАВАВСЯ саме на ВІНІЛІ, а що робите Ви? Ви авторитетно плюндруєте саму думку молодої людини, придбати програвач, і улюблену платівку 70х! Ви, як і всі наші українські профани, відрізаєте молодь від музичних джерел. А московити - цього не роблять! Бо, мабуть, звикли КЕРУВАТИ отакими недосвідченими людьми - як Ви. На жаль! Дуже прикро!

    • @linoleumful
      @linoleumful 5 месяцев назад +1

      @@alexandergolub5683 дуже дивна риторика. Прям дуже. Я прочитав і отупів.

    • @alexandergolub5683
      @alexandergolub5683 4 месяца назад

      @@linoleumful Не треба тупіти. Почитайте ще трохи. І потихеньку все у Вас буде добре. Читання - розвиває.