Попалася мені якось швейна машинка хускварна десь кінця 70-х років. Я всередину, а там плата компутера 💻 Вибір програм, памʼять - здивуванню моєму не було меж… В ті часи у нас ще активно на возах люди іздили 😂 а транзистор МП42 чи КТ315 був на рівні нанотехнологій 👀 Західний світ випереджав нас на років 30-40 в ті часи і зараз ми на межі вибору - або назад в минуле (де в моді валянки та бавовняна фуфайка) або вперед в майбутнє ☀️🇺🇦❤️
Колись, як мені халтурщики машину обшивали, то я казав, що б в тому гаражі поселився, так приємно клеєм пахне. Але, як прикинув, що вони там цвлий день сидять...
@@porterlv О, а в мене саме є така лінійка, і ще 30 см гарна металева теж. Але вони лежать без справ. А що - допомагає від чогось, від артриту, чи деменції? Чи від чого? Щоб знати - допоможе мені, чи ніт? 😀
Яке воно все гарне і аналогове😊 Цікаве рішення з трьома підсилювачами одночасно. На шильдику, виходячи, з цього "зведена" АЧХ для всього пристрою зразу.
@@porterlv і вони мають рацію) Будемо сподіватись вам хтось вініловий програвач презентує на ремонт, якусь японяку в ідеалі, років 80-их. Ото натішимось)
@@porterlv десь так... але ж, добре пам'ятаю, як пускали слюни на той імпорт... і робили самопали з фанери... такий час був... а зараз в кожній кімнаті то англічанин, то німець... фірмові... але того щенячого кайфу вже немає...
@@porterlv мав справу з проектуванням любительським правда для себе акустики і підсилювачів і тут все дуже гарно зроблено+швидкі динаміки з легенькими рухомими частинами-акустика бомба
Дивився недавно огляд сучасної дорогущої акустики "монітор аудіо", то був в неприємному шоці(((. І вони ще її розпиляли, щоб похизуватись виконанням(. То був жах((. А фіналом для мене стала заява оглядача (дуже поважного редактора журналу про хі енд), що звук буде з них добрий лиш тоді, як за 100500$ купити до них латунні шинки, що комутують клемник колонок на "bi wiring"!))) Тому, я не уявляю скільки б зараз коштувала акустика, якби в неї вложили такі речі і лабораторні заміри, тести, як в того хрюндіка. Зараз роблять виключно на вигляд((. Лиш одиниці чогось варті. Тому зараз, хіба професійну акустику брати замість домашньої)).
У мене є дуже похожі дві студійні пасивні Грюндік колонки. Але двополосні. Нічо нового нема кращого . Мабуть для оператора мікшера в студії звукозапису того часу . А це мабуть моно-монітор контрольний. Якість у 80-на грані фантастики. Та і зараз нічо нового доброго нема. Нове - це якісь баняки дзвенілко-дразнилки. А у Грюндіка - кайф на вухо. Даний девайс можна прецизійно ще поревізувати. Бо таки час бере своє , і деякі конди мабуть уже підсохли. Але на то треба купу часу потратити . Ех ! Ностальгія !😊
@@porterlv кнопка ззаду переключає лівий-правий , тому схоже на контрольний монітор студійний. Якщо взяти дві таких активні , то оті кнопки перекомутації л-п стерео ззаду - вноситимуть баламутство . Я думаю такий монітор спецом так заточено моно. Навіть шоб окремо порівнювати на слух л-п канали фонограми. Ну а навіщо тоді та кнопка на вході лівий-правий ?
Боюсь уявити які труднощі у вас викличе налаштування системи 5,1 чи 7,1 :) Ви знаєте що таке регулятор "баланс" чи роздільне регулювання гучності на мікшерному пульті? І все, нема плутанини. ;)
Я би для цікавості спробува ту банку розрядити..,вірівняв напруги на решті й підкинув BMS... Не довго , але пізнавально(чисто для себе .., якби не був не дуже зайнятий) Такої станції теж не бачив . Дякую😊
Під кришечкою екрану - мабуть активний триполісний/трисмуговий фільтр. 5.7 Ом - це може бути опір НЧ-голівки (тобто, маємо страву з 8-омною НЧ голівкою).
Аж схотілось Вашого дитинства. У моєму були пластикові пуделка з 3 Вт динаміками від трипрограмної "радіоточки". І я їх "пакращував" набиваючи синтипоновою ватою.
@@porterlvда, верно... Power handling: 100W/80W music / nominal output power возможно это замеры относительно мощности. Или относительно угла, но обычно по оси 0 градусов/ 30 / 60 градусов... в сети есть user и service manual... но думаю, что сами нашли....
Раніше чули музичні інструменти. та так само робили підсилювачі та акустику щоб було чутно вокал, музику. Зараз sub, Spl, кому ті музичні інструменти потрібні.
Я думаю, що і на 80 рік це була колонка преміум класу. Якість збірки, матеріалів і кількість роботи вражають. Я взагалі якось не думав що в 80 роки були активні колонки. 😅
Дві лінії АЧХ - це може бути тому, що вони окреслюють діапазон, в якому може знаходитися реальна АЧХ конкретної системи (десь на рівні номінальної потужності 80, чи то 100 Вт). Бо реальні динамічні голівки, все, ж мають відхилення чутливості по частоті, плюс-мінус кілька децибел. Людське вухо все це досить гарно усереднює. Але якщо об'єктивно міряти приладами - то ми наміряємо відхилення.
Тримайте щигля, не вгадалисте. якраз з тої шпаківні через звукову карту і без піщали. Фонограма дужжже стара, з фільму "Синевир". А от в кінці то уже підмішав в редакторі.
А ті діоди в випрямнику, я спочатку прийняв за фільтруючі кондюки плівкові!) А той синій діод, що біля них (арсенід/галієвий, чи що), то я досі не можу сприйняти як діод😂.
Ого, як поздороваюсь з Вами - тиждень руку мити не буду :) Рік чи три тому зустрів Костю транзитом на радіобазарі, лиш привітались. Як він, де він зараз?
@@porterlv А його бачив років 5 тому,приходив до нашого директора.Знаю ,шо якісь діла крутить з американцями.Фірма БРА давно почила,кожен за себе.Ми через Костю перевіряємо акустику.Там ще діє глуха камера з правом сертифікації.Це тепер фірма Звукотехніка та інформаційні системи.
Щодо "рівності та гладкості" декоративного графіку АЧХ на 2:00 : знаючи, як малювалися ці графіки на радянських системах тих часів, я би сказав, що він виглядає гладким, бо його просто згладили (усереднили і т.п). Але, ця акустична система - німецька, і досить симпатична - тому я нічого про це коментувати не буду. 🙂
Згадую, як з друзяками в гори їздили з палатками. Гамак між деревами натягнули, лежиш, слухаєш, як річка тече, дивишся на захід сонця і балдієш. Ще тоді був неодружений і безтурботний. Сумніваюсь, що ще відчую такий спокій, хіба в дерев'яному макінтоші)).
Відчуєте без проблем! Природа дозволяє відірватись від реальності на пару днів. Головне щоб рагулі з портативною колонкою і бухлом не підселились поряд...
Дякувати Богу, здається, жодного разу не було неадекватних сусідів!) Один раз був відволікаючий фактор в вигляді двох перезбуджених дівиць, які 2 дні тусувались голяка. Приїхали самі і шукали пригод!) А ми з колегами, як на зло, взяли батьків і ще трохи родини з собою!(( От і де є та справедливість!???)))) Вони до нас частенько приходили, то випити разом, то вогень їм розвести. Потім колега їм напхпв, чого вони минулого тижня не приїхали?)) Правда, він на ніч таки пішов їм " макаронів зварити"!)) А мене жаба в той момент розчавила катком!)))
З пісні: "Ой, дівчата, дівчатоньки, не дайте померти, я вам буду за бугая до самої смерти". :) А в знайомого після тих макаронів друшляк не свербів, не іржавів? :)
Шкода, що вона самонька(. До них ще попередній підсилювач такий крутезний йшов в комплекті. А тою кніпкою ззаді легко мінялось "лівий/правий" канал, щоб не совати ними)).
Скажу чесно, крайні рази навіть не старався добре припаяти, щоб не гріти ізоляцію зайвий раз, а просто прихвачував для тесту!) Разів 10 той блок розбирав!(( Гетинакс так потріскав, що навіть під лупою тріщин доріжок не було видно! Все в районі гнізда. Крайній раз вже просто всі доріжки в радіусі 2-3 см продублював зверху мідною жилкою витої пари. Аж тоді все запрацювало!)) А ті 3 підсилювачі - ідентичні. Лиш сигнал на них різний подається. Для ремонту- супер, бо можна з іншого деталі глянути і кола поміряти😊. Автентичну 12-ту гайку з високочастотника ті ламінатщики пірвали((. Вже закрутив схожу, яку дома знайшов.
@@porterlv Класика німецької електроніки початку 80-х 🎉 Розбирав і робив профілактику колонок Сіменс початку 90-х. Зовсім інша якість виконання і звук "неповноцінний". Було враження, що я розбираю звичайні китайськи колонки. 80-ті роки мабуть таки були "золотими" роками для ХайФаю.
Всі відомо, що прогрівання дротів - саме важливе в такій техніці. Тому, не розумію, чому автор поставив цю операцію аж на третє місце, після правильного збирання та фазування динамічних голівок.
Це по класіці тих років для Европи. Надлегкі целюлозні дифузори, тонки підвиси і пидивилювачи здатні таке контролювати. Це музика, SPL придумали потім.
О так. Навіть зі схемою інколи гавкаю на ПЗЧ на дикретних елементах. Бачили, як з мене прикалувався Хреновий кардан? Так і не зробив. Точніше власник вимагав автентичних деталей, прийшлось його післати на пошуки нормального майстра :)
А ви бачили скільки ті прилади для прогрівки коштують!?😮 І головне, їх хтось купує, і вірить в це! Мій одногрупник, мудрий інженер електрик, на АВВ в Швеції працює, вірить в ті прогрівки. Реально, мене то шокувало. Це не смішно((. Воно доказує, як легко маніпулювати більшістю людей((. Завтра пейсаті скажуть, що біле це чорне і половина повірить(.
Та ні, просто як перечитав багато "авторитетних" видань, то почав в це вірити((. Так і з офіційними лабораторіями(. Вони нам скажуть, що мобілка біля голови корисна і ми в це повірим((.
Пам'ятаю дивився, як американський народ бунтував проти додавання свинцю в бензин, бо свинець отуплює і призводить до раку. І після "нового" бензину ті показники стрімко скочили. А мудрий політик, що займався бензолем, заявив, що свинець, то хімічний елемент, який нам дав Бог! А все, що дає Бог, то природньо і корисно!))) От і спробуй щось сказати)). Відразу анафему вліплять і сатаністом назвуть!))
Попалася мені якось швейна машинка хускварна десь кінця 70-х років. Я всередину, а там плата компутера 💻
Вибір програм, памʼять - здивуванню моєму не було меж…
В ті часи у нас ще активно на возах люди іздили 😂
а транзистор МП42 чи КТ315 був на рівні нанотехнологій 👀
Західний світ випереджав нас на років 30-40 в ті часи і зараз ми на межі вибору - або назад в минуле (де в моді валянки та бавовняна фуфайка) або вперед в майбутнє ☀️🇺🇦❤️
Крутецький огляд!) На весь ютуб жодного огляду внутрянки не знайшов.
Пан Іван свою справу теж любить, зразу видно!)
Та ше би! Тих клеїв нанюхається - вічно посміхається. Я у нього за 15 хв як надихаюсь - півдня посолов'їлим хожу :)
Капець((. Робота важка((...
Так, проте Ви би мали уже звикнути що я для красного слівці люблю трохи роздути ;)
Колись, як мені халтурщики машину обшивали, то я казав, що б в тому гаражі поселився, так приємно клеєм пахне. Але, як прикинув, що вони там цвлий день сидять...
А голова потім не боліла?
За Івасюка величезний лайк, два коменти і побажання міцного здоров'я!
Файна музіка, пробирає до глибини душі. :) Навіть краще ніж хор ім. Г. Верьовки.
Для мене це особливий вид сатисфакції. Дякую автору за такий контент.
А хочете, так, щоб кінчити? :) Тут гляньте: ruclips.net/video/myvHaMCIEfM/видео.html
Ух, круто! Qualität - качество в переводе с немецкого. Ну, в общем, про качество Грюндиг они не зря писали, имели полное право.
Я так з Вами і мову підівчу. А то знімецької знаю лише те, що було в документальних фільмах про життя садівників і сантехніків :)
За Івасюка окремий лайк крім штатного можна ставити)
А Ви бачили фільм, з котрого та пісня? Та і "Червона рута" звідти - "Синєвир".
@@porterlv не впевнений, знаю його з відео Загону кіноманів)
@@porterlvколись хотів глянути, але не знайшов на Українській мові і не дивився (2013, чи 14-го року). Чи може то не той я дивився?
Шикарний апарат 👍 вартий на життя. Також булоб цікавим порівняти його з чимось сучасним
Можу порівняти хіба по масогабаритах, з сучасною пралкою :)
Гарний подарунок, як фонова бубнілка на робоче місце.
Так. Як і будь-яка інша АС, вартістю 100 грн - 1000000 грн.
Володю, якби я мав металеву лінійку на 5 дециметрів, то би надавав Вам нею по пальцях, для профілактики.
@@porterlv О, а в мене саме є така лінійка, і ще 30 см гарна металева теж. Але вони лежать без справ. А що - допомагає від чогось, від артриту, чи деменції? Чи від чого? Щоб знати - допоможе мені, чи ніт? 😀
Хз чи поможе, але для провілактики не зашкодить. І, в нашому віці уже до землі потроху тре звикати...
Гарний вінтаж супер техніку колись робили Німці
Яке воно все гарне і аналогове😊
Цікаве рішення з трьома підсилювачами одночасно. На шильдику, виходячи, з цього "зведена" АЧХ для всього пристрою зразу.
Нові "Д" класу аналогічно роблять. А от в древнє вперше побачив.
Клас D - то не тру (true), тру то А чи A/B. Я ще той меломан, але я люблю чисто аналогові підсилювачі звуку.
Подейкують, що "А" то не тільки круто а й в хаті тепло :)
@@porterlv і вони мають рацію)
Будемо сподіватись вам хтось вініловий програвач презентує на ремонт, якусь японяку в ідеалі, років 80-их. Ото натішимось)
Щось такого - старого є у мене в старих відео каналу. Але не таке щоб дуже пацавате.
Вподобайка!!!566 Дякую за цікаве відео!!! Повернули у молодість!!! Хай Щастить!!!
14:37 - Божечки! Який це кайф!
Дяка в iд вiйськових
Збираемо кошти
Погано розумую, про що Ви. Але раз не сварите, то теж Вам дякую. :)
Ще всі з'єднання треба лижною маззю змащувати щоб добре грало 😂
Дякую за цікаво-пізнавальне відео!
Ага, значит сталкера смотрите.
Схоже, я не в темі, хоча був фанатом ждалкера багато років...
на той час, це бомба... та й зараз, досить пристойна !
Будьмо щирі... Як чумадан без ручки - тяжко нести, шкода викинути :)
Таки так(. Треба мати палац, щоб таке всяке вміщати((. Мій колега пару кімнат під такий музей виділив.
@@porterlv десь так... але ж, добре пам'ятаю, як пускали слюни на той імпорт... і робили самопали з фанери... такий час був... а зараз в кожній кімнаті то англічанин, то німець... фірмові... але того щенячого кайфу вже немає...
круто!
Так! Сам волочусь. :)
колонка супер
Провiд пвс одеса кабель наша, то якiсть добра звучить добре. Вiйськовий то купили за своi бухту 100м кабеля, грае музика та танцюемо i спимо
Погано розумію, що хотіли сказати, але раз вам так добре - то най буде.
суперова акустика-а ті що з лобзиком унікальні люди:)-думаю акустика дорожча ніж ламінат з роботою:)
Ой ні разу не факт.
@@porterlv мав справу з проектуванням любительським правда для себе акустики і підсилювачів і тут все дуже гарно зроблено+швидкі динаміки з легенькими рухомими частинами-акустика бомба
Дивився недавно огляд сучасної дорогущої акустики "монітор аудіо", то був в неприємному шоці(((. І вони ще її розпиляли, щоб похизуватись виконанням(. То був жах((. А фіналом для мене стала заява оглядача (дуже поважного редактора журналу про хі енд), що звук буде з них добрий лиш тоді, як за 100500$ купити до них латунні шинки, що комутують клемник колонок на "bi wiring"!)))
Тому, я не уявляю скільки б зараз коштувала акустика, якби в неї вложили такі речі і лабораторні заміри, тести, як в того хрюндіка.
Зараз роблять виключно на вигляд((. Лиш одиниці чогось варті. Тому зараз, хіба професійну акустику брати замість домашньої)).
@@taraspavlyk4932 можу порадити польську тага гармоні-недорого і гарно зроблена.в рази краще відомих по ціні якості-користуюсь років з 10 певно
У мене є дуже похожі дві студійні пасивні Грюндік колонки. Але двополосні.
Нічо нового нема кращого . Мабуть для оператора мікшера в студії звукозапису того часу . А це мабуть моно-монітор контрольний. Якість у 80-на грані фантастики. Та і зараз нічо нового доброго нема. Нове - це якісь баняки дзвенілко-дразнилки. А у Грюндіка - кайф на вухо. Даний девайс можна прецизійно ще поревізувати.
Бо таки час бере своє , і деякі конди мабуть уже підсохли. Але на то треба купу часу потратити .
Ех ! Ностальгія !😊
Чому відразу монітор і студія? Чому нікому не приходить в голову що то є половина стереокомплекту? ;)
А ще grundig xv7500 в якості преампа в комплекті йшов.
@@porterlv кнопка ззаду переключає лівий-правий , тому схоже на контрольний монітор студійний. Якщо взяти дві таких активні , то оті кнопки перекомутації л-п стерео ззаду - вноситимуть баламутство . Я думаю такий монітор спецом так заточено моно. Навіть шоб окремо порівнювати на слух л-п канали фонограми. Ну а навіщо тоді та кнопка на вході лівий-правий ?
Боюсь уявити які труднощі у вас викличе налаштування системи 5,1 чи 7,1 :)
Ви знаєте що таке регулятор "баланс" чи роздільне регулювання гучності на мікшерному пульті? І все, нема плутанини. ;)
Вони навіть в каталогах, типу квеллє, ішли лише парами.
Я би для цікавості спробува ту банку розрядити..,вірівняв напруги на решті й підкинув BMS...
Не довго , але пізнавально(чисто для себе .., якби не був не дуже зайнятий)
Такої станції теж не бачив .
Дякую😊
А сенс? Казав же, що заряджається мало не миттєво (ємності як у ААА баарейки) :(
Під кришечкою екрану - мабуть активний триполісний/трисмуговий фільтр.
5.7 Ом - це може бути опір НЧ-голівки (тобто, маємо страву з 8-омною НЧ голівкою).
Там просто рц ланцюг. Я такий ремонтував в армii
Думаю, після перегляду до кінця, ви найшли відповіді на свої питання. :)
Я колись знайшов гдр цвітний телювізор,теж 78-80 років,і порівнюючи з совковими 80-90видно різницю в деталях.
цвітний телювізор! Ви зробили мій день веселим. :)
Класс))
Хі-фі, чи як там модно було казати? :) То вам не інтернаціонал.
як в дитинстві побував, бомба нічого й сказати ,для повного феншую ще потрібно спеціальний аудіофільний мережевий дріт :))
Аж схотілось Вашого дитинства. У моєму були пластикові пуделка з 3 Вт динаміками від трипрограмної "радіоточки". І я їх "пакращував" набиваючи синтипоновою ватою.
Жирне дитинство так то )
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Три, шість, дев'ять... Ого, 14 вподобайок на раз - джекпот! :)
Так так стараюсь пролайкнути всі коментарі коли є час,бо ютуб сам не пропонує українських авторів
🤭🤭🤭🤭🤭🤭🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Колонка активная. там стоит кроссовер.
деление на 2 части - низкочастотник и середина+высокочастотник. по этому 2 ачх
Тоді лінії би сильно відрізнілясь по частотах. А цього нема.
@@porterlvда, верно...
Power handling: 100W/80W music / nominal output power
возможно это замеры относительно мощности.
Или относительно угла, но обычно по оси 0 градусов/ 30 / 60 градусов...
в сети есть user и service manual... но думаю, что сами нашли....
Там басовик 19064, 23,5см, 25Hz резонанс. Тільки в ЗЯ використовувати бо розріве підвіс.
Он чого його так запакували, мов матрац :)
Немцы вообще тяготели к схеме закрытого ящика тогда. В отличии от японцев, которые порты ставили.
Різні культури - різні смаки і мода. Усе по своєму унікальне і добре.
Раніше чули музичні інструменти. та так само робили підсилювачі та акустику щоб було чутно вокал, музику. Зараз sub, Spl, кому ті музичні інструменти потрібні.
Я думаю, що і на 80 рік це була колонка преміум класу. Якість збірки, матеріалів і кількість роботи вражають.
Я взагалі якось не думав що в 80 роки були активні колонки. 😅
Навіть раніше були. Але на лампах. :)
Дві лінії АЧХ - це може бути тому, що вони окреслюють діапазон, в якому може знаходитися реальна АЧХ конкретної системи (десь на рівні номінальної потужності 80, чи то 100 Вт). Бо реальні динамічні голівки, все, ж мають відхилення чутливості по частоті, плюс-мінус кілька децибел. Людське вухо все це досить гарно усереднює. Але якщо об'єктивно міряти приладами - то ми наміряємо відхилення.
Майже зрозумів, що ви кажете. Роблю висновок, що ті лінії таки добре а не зле. :)
@@porterlv Не сильно ясно, бо я сам не дуже розуміюся про акустичні системи. 😀
Головне, щоб і Ви Івасюка шанували та Кобзаря :)
Вангую, що на 15:00 - звук йшов з програвача (чи магнітофона?) із неналаштованою швидкістю носія (диску, чи плівки)??
Тримайте щигля, не вгадалисте. якраз з тої шпаківні через звукову карту і без піщали. Фонограма дужжже стара, з фільму "Синевир". А от в кінці то уже підмішав в редакторі.
То термозапобіжники такі, як транзистори п213 виглядають)). Теж перше думав, що то транзистори)).
ВИ серйозно?! Ото я неуч...
З тих деталей, якби не схема і місця, де вони ввімкнені, то добру половину б не впізнав що воно таке...
Ото Ви мене витєгнули! Мов вчителька любимчика на держіспиті :)
А ті діоди в випрямнику, я спочатку прийняв за фільтруючі кондюки плівкові!) А той синій діод, що біля них (арсенід/галієвий, чи що), то я досі не можу сприйняти як діод😂.
А тепер знову макнули, як молодого. :) Навіть не звернув уваги на той синій діод...
Пластикова задня кришка не диринчить при великій гучності басів?
Ні, штивна як камінь.
Піщалки летять через збудження відповідного каналу чи преампа.Таке часто буває.
Скільки ми їх з молоду напалили на дискотеках... Плоскі мембранні. Добре знав дорогу до Кості Баклаєва в інститут звуку. :)
@@porterlv Так я знаю Баклаєва,зробив хороші навушники на плоских магнітах.Ще знайомий з Приходьком,що розробляв підсилювачі Амфітон.
Ого, як поздороваюсь з Вами - тиждень руку мити не буду :) Рік чи три тому зустрів Костю транзитом на радіобазарі, лиш привітались. Як він, де він зараз?
@@porterlv А його бачив років 5 тому,приходив до нашого директора.Знаю ,шо якісь діла крутить з американцями.Фірма БРА давно почила,кожен за себе.Ми через Костю перевіряємо акустику.Там ще діє глуха камера з правом сертифікації.Це тепер фірма Звукотехніка та інформаційні системи.
То він ще за старою адресою? Амерам теж колонки тулив модні, амери платежездатні на відміну від наших.
Щодо "рівності та гладкості" декоративного графіку АЧХ на 2:00 : знаючи, як малювалися ці графіки на радянських системах тих часів, я би сказав, що він виглядає гладким, бо його просто згладили (усереднили і т.п). Але, ця акустична система - німецька, і досить симпатична - тому я нічого про це коментувати не буду. 🙂
Треба ті питання з Костею Баклаєвим обговорити. Він матиме про що розповісти, давно його не бачив не чув...
Немцы народ педантичный. Напишите в грюндиг или их музей, спросите что означают линии.
Трохи сильно зле шпрехаю дойчлядською. Та й, маю надію, що тут мудрих доля нам принесе з поясненнями.
Супер! Уклін за відео. За червону руту дякую
Три рази переробляв, щоб гугля не гавкала на авторські.
А в середині цілий телевізор😮, тільки без ламп
Ви праві, жодної нема, навіть кінескопа не найшов.
@@porterlvА там точно світлодіод, а не жарівка?
Хм... Ото в мене заземлили. Тре піти у схему подивитись.
це колекційна в музей чи продається? почім вінтаж?
Ще про то не думав. Як маєте пропозиції - емейльте.
квалітат - то якість. Тобто наклейка, що динамік пройшов контроль якості. Грубо кажучі - ОТК
Не витримала німецка якість російської попси. Згоріла піщала кєбеням... А Івасюка, он, переносить нормально. :) Для доброї акустики тре добру музику.
Сітки на отворах нч для того щоб деякі решти того що заповнює не міг попасти в магнітний зазор. В деяких система сам матеріал в сітках.
Мо, щоб під дифузор не попало? - То очевидно. А магнітний зазор ховає демпферна/центровочна шайба з середини на купольна кришка ззовні.
Німці таки винахідники. Ім зробити ветелївані катушки з одного боку то є нормально.
Погано розумію, про що Ви...
5:24 А це блок живлення 😂😂😂 не вгадав !
А шо, дядько трохи майстер а тохи ламер... Кому зара легко? :)
Дядька Андрей теперь с музякой в мастерской ))))
Я вже своє відтанцював, мені тепер найкращою музикою є тишина. :) Або шум вітру у верхівї соснового лісу.
Згадую, як з друзяками в гори їздили з палатками. Гамак між деревами натягнули, лежиш, слухаєш, як річка тече, дивишся на захід сонця і балдієш. Ще тоді був неодружений і безтурботний. Сумніваюсь, що ще відчую такий спокій, хіба в дерев'яному макінтоші)).
Відчуєте без проблем! Природа дозволяє відірватись від реальності на пару днів. Головне щоб рагулі з портативною колонкою і бухлом не підселились поряд...
Дякувати Богу, здається, жодного разу не було неадекватних сусідів!) Один раз був відволікаючий фактор в вигляді двох перезбуджених дівиць, які 2 дні тусувались голяка. Приїхали самі і шукали пригод!) А ми з колегами, як на зло, взяли батьків і ще трохи родини з собою!(( От і де є та справедливість!???)))) Вони до нас частенько приходили, то випити разом, то вогень їм розвести. Потім колега їм напхпв, чого вони минулого тижня не приїхали?)) Правда, він на ніч таки пішов їм " макаронів зварити"!)) А мене жаба в той момент розчавила катком!)))
З пісні: "Ой, дівчата, дівчатоньки, не дайте померти, я вам буду за бугая до самої смерти". :) А в знайомого після тих макаронів друшляк не свербів, не іржавів? :)
Можливо, так ще позначали криву імпедансу, частотного відклику, звукового тиску, або тролінг, щоб аудіофули голову ламали.
А мо і одне з другим на раз.
7:50 Що сказав дядько Іван?
Що сказав дядько Іван у зв'язку з чим? ... відповідаючи на що?
питання знято додивився до кінця.@@porterlv
то певно про кількість купюр з Замком Любарта@@porterlv
Вам того краще не відати. Або на край спаліть тай несіть, самі все побачите, переживете, усвідомите :)
Думаю що то якийсь студійний монітор.
Використовувати його можнапо-різному.
на монітор треба хочаб 1 широкополосний динамік , високими голос не витягнеш ,це просто активні колонки домашні
А в режимі підставки під вазони то взагалі не суттєво, мабуть :)
Шкода, що вона самонька(. До них ще попередній підсилювач такий крутезний йшов в комплекті. А тою кніпкою ззаді легко мінялось "лівий/правий" канал, щоб не совати ними)).
Раз та самонька - значить десь сумує її пара. Мо вони колись зустрінуться у добрих руках? :)
Мрію почути їхню зустріч на власні вуха😊!
Слухав на ютубі, але то те саме, що мамзель голу на телевізорі спостерігати)).
треба тих будівельників пальці в лещата, то вони скажуть де на ній чекушку дусять @@porterlv
GRUNDIG То тема.
Знаю по ТБ.
Ем... Знаєте по техніці безпеки? А! По ледвебаченню?
Таке враження що вперше монітор побачили
1978 року - вперше. В тім, продовжуйте спостереження :)
Гетинакс репнув. Олег з кропивницького
Га? Спробуйте писати повними реченням - ми тоді вас зрозуміти зможемо...
@@porterlv я вiйськовий та ваш пiдписник
Навіть не знаю, мені тішитись чи боятись :) Дякую.
Добре, а гетинакс при чім і чого він репнув?
Випаював той попередній підсилювач і ремонтував плату, бо гетинакс тріснув напроти гнізда (штекером до стіни товкнули, мабуть).
Ого, я навіть не помітив... Добре, що хоч не бакланив попередника як завше :)
Але як би і Вам де дісталось, то знайте, що я любя :)
Скажу чесно, крайні рази навіть не старався добре припаяти, щоб не гріти ізоляцію зайвий раз, а просто прихвачував для тесту!) Разів 10 той блок розбирав!(( Гетинакс так потріскав, що навіть під лупою тріщин доріжок не було видно! Все в районі гнізда. Крайній раз вже просто всі доріжки в радіусі 2-3 см продублював зверху мідною жилкою витої пари. Аж тоді все запрацювало!)) А ті 3 підсилювачі - ідентичні. Лиш сигнал на них різний подається. Для ремонту- супер, бо можна з іншого деталі глянути і кола поміряти😊.
Автентичну 12-ту гайку з високочастотника ті ламінатщики пірвали((. Вже закрутив схожу, яку дома знайшов.
Можливо це 2 або 3 каскади просто 1 підсилювача
Тут на кожен динамік - свій підсилювач.
В схему зазирніть, спецом показав - ТРИ! підсилювача.
сподіваюся до телефону підключали посрібленим дротом
Я хз яке там покриття по міді від сірководню пердячих газів :)
Мені досить було короткого звукового тесту в кінці, щоб почути, що дроти не прогріті.
Звичайно, навряд чи ви свої навушники прогрівали :)
Я запізнився на стрім ?!?! 😢
То ніц страшного, сідайте, вмикайте з почату. До півночі то безплатно. :)
@@porterlv
Класика німецької електроніки початку 80-х 🎉
Розбирав і робив профілактику колонок Сіменс початку 90-х. Зовсім інша якість виконання і звук "неповноцінний". Було враження, що я розбираю звичайні китайськи колонки.
80-ті роки мабуть таки були "золотими" роками для ХайФаю.
@@electrosheff2600Кляті капіталісти! Вже в 90-х робили техніку різної якості, на будь-який гаманець!
Біда в тому, що до нас везуть саме дешеве. А ми з того самого дешевого у нас вибираємо дешевше або саме найдешеве...
Але модель зветься "aktiv", а не "aktive", хоча, по-англійськи мало б бути "aktive".
Треба буде з тим щось зробити! Мабуть правильно буде змалювати з корпуса прилада.
Я, коли в пошуковику забивав, то теж все aktive писав))).
Так тут по німецьки написано, і усе правильно у данному випадку
Бо я уже поправив після зауваження ;)
Раніше робили а зараз якісь смд
Після ламп для більшості то теж "космос" був.
@@porterlv ну то само собою
Всі відомо, що прогрівання дротів - саме важливе в такій техніці. Тому, не розумію, чому автор поставив цю операцію аж на третє місце, після правильного збирання та фазування динамічних голівок.
На четверте! Правильна послідовність прикручування динаміка важливіша! Адже наголошую про це :) А... То ви ще не бачили... Ну, вже скоро.
Це по класіці тих років для Европи. Надлегкі целюлозні дифузори, тонки підвиси і пидивилювачи здатні таке контролювати. Це музика, SPL придумали потім.
А що є "потім придумане SPL" ???
Вкючай . Квітку Цісик.... На таких ВЛАСНИХ. Штуах
то не вихідні транзистори, а термодатчики
Якби один авторитетний чувак тет не заявив те саме, я би Вам нахамив, від невігластва (свого). Дякую.
Ті всі термозапобіжники ввімкнені послідовно з обмоткою реле, що керує силовим трансом. Геніально просто придумано.
100ват/ 80 номінальна
А я хіба не так казав? :)
Складна техніка. Це не ЛМка на чотири канали
О так. Навіть зі схемою інколи гавкаю на ПЗЧ на дикретних елементах. Бачили, як з мене прикалувався Хреновий кардан? Так і не зробив. Точніше власник вимагав автентичних деталей, прийшлось його післати на пошуки нормального майстра :)
Замiсть ремонту барахла за грошi краще збирати фпв дрони, волонтери платять кошти
То чого ви ще тут? Ходімо до роботи.
Бачив тільки, що пропонують збирати за свої 🤷♂️
@@МирославБазилевич пропонують, хто пригодиться то за свої і збирає. А так 800грн за одного платять, за день 2 штуки виходить зібрати
Мартишка гитариста аудіофіла
Курча, пишіть повними реченнями, бо не зрозуміло, вам дякувати чи сварити. :)
Щось має бути цікаве бачу, ахах прогріти дроти... Аудіофілія то самообман.
Не кажіть "ідіот" поки не подивитеся до кінця. ;) Особливо, якщо ви вперше на каналі.
А ви бачили скільки ті прилади для прогрівки коштують!?😮
І головне, їх хтось купує, і вірить в це! Мій одногрупник, мудрий інженер електрик, на АВВ в Швеції працює, вірить в ті прогрівки. Реально, мене то шокувало. Це не смішно((. Воно доказує, як легко маніпулювати більшістю людей((. Завтра пейсаті скажуть, що біле це чорне і половина повірить(.
Мо у одногрупника професійна деформація? Або Альцгеймер який...
Та ні, просто як перечитав багато "авторитетних" видань, то почав в це вірити((. Так і з офіційними лабораторіями(. Вони нам скажуть, що мобілка біля голови корисна і ми в це повірим((.
Пам'ятаю дивився, як американський народ бунтував проти додавання свинцю в бензин, бо свинець отуплює і призводить до раку. І після "нового" бензину ті показники стрімко скочили. А мудрий політик, що займався бензолем, заявив, що свинець, то хімічний елемент, який нам дав Бог! А все, що дає Бог, то природньо і корисно!))) От і спробуй щось сказати)). Відразу анафему вліплять і сатаністом назвуть!))