Ну 15 баксів це не 300 євро. І якщо не намагатись спалити цю платку великим струмом, то 250-300 Вт вона видасть. А мені й більше не потрібно. Побіг купувати, бо заряджав від акума напряму і 100Вт трішки мало. Дякую. Як завжди приємно дивитись. Контент топовий.
Корисне відео. Теж підключав Ліферну батарею до екофлоу, щоб продовжити години роботи. А потім плюнув і купив класний інвертер Fchao, виявилось зручніше і головне тихіше, бо вентилятор в Екофлоу задовбував 😊
В мене Ecoflow Delta 2 Max. Він має два сонячних входи XT60i, які можуть приймати по 500 Вт кожен. Я купив акумулятор lifepo4 24V100Ah. Дріт від акумулятора вкінці розділяється і входить у 2 сонячні входи. Отримую так до 800 Вт заряджання, просто дротом. Не гріється, користуюсь так вже разів 10, коли основної батареї не вистачає. Виклав у себе свіже відео про цей сетап.
Спосіб дійсно робочий. Але недолік це ККД - при перетворенні з 12 до 40 втратимо 15-20% а далі на 220 ще з 10%. В кінцевому результаті з 100Аг отримаємо в кращому випадку 70. Може краще докинути 10$ тай буде інвертер і тоді акумулятор стане повноцінною зарядною станцією?
Дякую. Люблю ваші відоси) Підкажіть будь ласка: чи можна таку плату використати, щоб на саморобному lifepo4 акумі на 12в, підняти напругу до 19в і заряджати ноутбук напряму! (Зараз через інвертор 220в це роблю, але інвертор не маленький)
Можна.У мене перетворювач тільки на '1200' Вт Я так два своїх lenovo заряджаю. Правда довелося для кожного свій кабель робити (ноути диляться на резистор і реалізують систему свій/чужий)
10:34 підкажіть, будь ласка, яким довідником краще користуватися, щоб дізнатися справжню провідність дротів із силіконовою ізоляцією? Ви говорите, що 14AWG замалі для 40 А, хоча в більшості таблиць з інтернету показує, що вони проводять 55 А.
Калькулятор показує, що на дротах 14 avg при довжині 1 м та струмі 40 а втрачається потужність 27 вт. Воно вам треба? Якщо дроти будуть 10 awg, втрата буде 10 вт.
Прикольне відео. Корисне. Часто юзаю такі повишайки. Вельми корисні. В принципі, при їх ціні, можна і 2 шт паралельно підключити, щоб один не перевантажувався.
використовую модуль 1800Вт для зарядки батареї до електровелосипеда 72В ... а БЖ 45В виставив на вході модуля 30А клеми вхід вихід лайно повне відпаяв і замінив на адекватні ) підключення проводом 10мм2 так цей провід в них просто не влазив... Додав вентилятор 120мм зверху щоб обдував всі елементи, а малий знизу залишив... а то поки акум зарядить то страшні температури... жалію його )
@@rostikpetrochenkov6451 Звичайний гірський велосипед на нього мотор колесо прямоприводне + акум 45Аг 72В літій залізо 20S - на акум йде 19А на вході підвищувача 30 оптимальний режим заряду )
користуюся такою платою більше року, на вході вона в мене і 50 ампер тягнула, а на виході більше 23 ампер не буде, єдине гріється вона норм, їй треба корпус і норм охолодження, і тоді вона працює бомбезно! Я заряджаю нею акумулятори від серверного блока живлення, ця парочка ще та , ідеальна зарядка))
@bootuseua я ж кажу вам, треба хороше охолодження, бо кулер знизу охолоджує транзистор, а всі деталі зверху охолоджуються пасивно, тому їх бажано теж охолоджувати! До речі якщо що, я знаю заміну йому, бо в мене вона вже три рази горіла, але то все по моїй вині))) На сайті Алі, є їх характеристики, так от, якщо на вході 12 вольт, то вона нормально працює, при підвищенні до 30 вольт, якщо більше їй треба дуже добре охолодження, вище 30 вольт, напругу вхідну треба підвищувати, тому для ваших цілей у відео, треба брати два 12 вольтових акуми! Я своєю підвищував від сервака до 28,8-30 вольт і вона норм працює! На вході бувало і 47 ампер і 49 ампер, для неї норм, але це тільки до 30 вольт! Дуже великий коф перетворення, з 12 на 48 вольт це 4, якщо подасте 40 ампер на вхід, більше десяти не буде, плюс втрати! Короче 500-600 ватт вона тягне норм при малих напругах
Привіт, багато останнім часом досліджував варіанти розширення емкості своєї bluetti ac200pl, шукав багато також на англомовному ютубі, загалом усюди - аналогічні вашому рішення, тобто берем акум і підєднуємо її за допомогою входу для сонячних панелей. Але цікавий варіант розширення емності за допомогою акуму але через підєднання до рідного розьему expansion battery( він я так зрозумів на різних станціях він може відрізняетись), і цікаво саме щоб станція сама його заряджала( тобто працювала як з рідною додатковою батареєю) Можливо ви в курсі як добитись саме такого результату(навіть за умови покупки оригінального кабель підключення батареї за 100 баксів) Бо в технічних аспектах я не сказати що сильно розбирають Дякую!🤌
Як завжди вподобайка. З досвіду використання даної плати і її молодший версій (робимо прожектори хлопцям) захист при зниженні напруги на вході не відключає живлення а видає на вихід вхідну напругу з невеликим падінням.
Таким чином такого роду пристрій може замінити сонячні панелі , коли будете проводити тестування інверторів, що мають можливість підключення до фотовольтаїки. Чи не так?
підкажіть, а де можна замовити друк ? Хочу роздрукувати 2 корпуси для цієї плати? дякую. ПС. Яку технологію обрати? Який матеріал? Яка точність? Яка заповненність? Які параметри ще треба значи щоб зробити замовлення для друку ?
Дякую за відео. Це можливо мій вихід. В мене є анкер 757. На роз'ємі хт60 написано, що 11-30 В і 10 А. Хочу підключити сонячну панель, щоб була максимальна ефективність. Стаціонарні панелі по напрузі а в деяких випадках по струму більше дають. Якщо взяти цей блок і обмежити силу струму і напругу, то буде працювати від панелі? Чи потрібно ще щось? І друге запитання. Якщо подати більший струм то згорить станція чи ні, чи вона буде брати свої 10А. Дякую за відповідь
Как бы известно то, что зарядную станцию можно заряжать от внешнего СТОРОННЕГО аккумулятора, но это видео очень предметно, все по делу и без воды. То шо пригодится немного прокаченному чайнику 🎉🎉🎉
Скоріш за все більша напруга та менший струм вигідніше. Бо струм це втрати на нагрів проводів. Так само передають енергію по високовольтним лініям електропередач, кіловольти, та відносно малий струм)
а чи не згорить екофлоу, при підключенні акумуляторної збірки на 24В з 280 комірок, на пряму в порт сонячних панелей ? чи буде брати з нього скільки може і все буде норм ? дякую за відео !!
@@bootuseua 65V 10A MAX! дослівно, прям зі знаком оклику ! :) при цьому, на етикетці внизу станції вказано - Solar/DC Input/Solar-/DC-Eingang, 10-65V DC 10A 400W Max
@@bootuseua зрозумів. тобто, при прямому підключенні згаданої вище батареї, через XT60, станція не згорить, але заряджатиметься приблизно 240W. для того щоб отримати 400W при описаному з'єднанні і треба підвищувач в огляді. тепер розібрався. дякую ! тоді виходить для користування збіркою і інвертор не потрібен, тільки зарядка до збірки.
Прошу відео як заряджати збірку "домашню" на 12v від автомобіля, щоб з обмеженням по амперах було. Як варіант знайшов dc dc зарядка lifepo4, але коштує він 120$. Можливо підкажете альтернативу. Дякую
Що робити, якщо біля виходу не світиться світлодіод і на виході гапруга така ж як і на вході? Напруга не регулюється, я навіть регулятор замвнив, не допомогло(
Ох і в тему відео Давно так робив, вчора і заряджав і споживав по 220в одночасно. І щось пішло не так, саме сонячний вхід згорів. Станція xo, 700 Заряджав без обмеження струму , 20в з допустимих 28в Дa, платка така сама.
То у ВСІХ повишайок так. Вони не здатні дати напругу меншу, ніж напруга живлення. Бо весь струм тече послідовно через дросель і вихідний діод. Відповідно і захисту від КЗ повишайки не можуть мати (тут, правда, ввімкнули на вході ключ намосфеті, але то вже не частина повишайки).
Гадаю, що плата підвищення напруги стане в нагоді при роботі від сонячних панелей при їх паралельному зєднанні, бо струм з них перевалить за 10А а вольтаж до 50вольт недотягує.
Від станції за рахунок сонячної енергії можна заряджати акумулятор. Але тільки 12 вольт і до 10А. За 10 годин роботи від панелей можна накопичити 1квт. За умови заряджання від 220 вольт розеток станції і зарядного на 20А можно накопичити 2 квт за день.
Єдина проблема що такий конфіг це дуже резервний варіант. Тому сам акум то заряджається дуже повільно. І часто його використовувати для збільшення ємності станції не виходить.
@@bootuseuaдля батьків такий конфіг зробив. Ecoflow delta river 2 pro + lifepo4 100ah. Також 5 годин зарядка. Якщо відключення 1-2 раза на день, то норм. А так швидка зарядка станції вирішує.
Друже привіт, дякую за чудовий матеріал. Підкажіть будьласка, чи розгладали схему підключення 24В LifePo батареї у режимі розряд заряд до блюєтті?, скажімо у режимі виключилась напруга мережі - іде розряд аккумулятору - відновилось живлення - переключення на заряд аккумулятору. ТТ ідея забеспечити якусь автономнісь циклу роботи (типу блюєтті але із ємністттю прокачаною ємністтю до 4 кВ) :) так розумію про обмеження по видачі потужності. Дякую!
От дивлюся я на все це, та пригадується мені стара мемна картинка про тролейбус з хлібини... Якийсь самурайський шлях без мети - це вже не типовий шлях для основної категорії користувачів таких станцій(купив, включив, користуюся не парячись що там і як влаштовано), це і не шлях "я у мами інженерів" з найдешевшими інверторами, автомобільними(частіше за все б/в) акумуляторами і відчайдушними намаганнями заставити це все більш-менш стабільно працювати. Це також і не шлях справжнього DIY, де на всілякі блюйєті та подібне дивляться суто щоб підглянути інженерні рішення. Перші не будуть заморочуватися з перерізами дротів, перетворювачами та всіма цими експериментами, вони куплять ще одну станцію, або додаткову батарею, якщо наявна станція це підтримує. У других є купа часу на такі експерименти, є бажання, але частіше за все, просто немає грошей на такі станції. А треті принципово їх не купують. Тож, трохи не зрозуміло, для чого це все...
На ПРОМЕ брал 8AWG за 170грн/м (неплохая цена даже в сравнении если брать на Алике) - нормально работают на 35А, но без напилинга не удастся их подружить с XT-60. Если кому интересно, то могу написать название магазина (сразу не пишу чтобы не обвинили в рекламе да еще и на чужом канале 😊).
@@pinco2004 заходите в раздел монеток ищете силиконовые провода с оплатой монетками в 40-50%. Цена за 8авг около 4 баксов метр выбрали жмёте купить сейчас и до половины цены скидка монетками. Одно неудобство что это работает только на 1 метр обычно. То есть если захотите купить например 3 метра то скидка монетками будет сильно меньше.
запомни. и запиши - плата не отключантся при достижении минимального напрчжения, она просто не поднимает напряжение, при єтом соединяя напрямую с акумом.
Красавчик , я только подумал когда смотрел видео что можно в два провода пустить пополам разделив и увеличить сечение провода в два раза
Ну 15 баксів це не 300 євро. І якщо не намагатись спалити цю платку великим струмом, то 250-300 Вт вона видасть. А мені й більше не потрібно. Побіг купувати, бо заряджав від акума напряму і 100Вт трішки мало. Дякую. Як завжди приємно дивитись. Контент топовий.
Корисне відео. Теж підключав Ліферну батарею до екофлоу, щоб продовжити години роботи. А потім плюнув і купив класний інвертер Fchao, виявилось зручніше і головне тихіше, бо вентилятор в Екофлоу задовбував 😊
У Блюєттях тихенькі вентилятори.
Еще в прошлый блэкаут,собрал простую платку пушпула на IR2153 с синхронным выпрямлением.Все было под рукой.
Киловатт потужности ))
Вподобайка!!! Дякую за цікаве відео!!! 💙💛 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
В мене Ecoflow Delta 2 Max. Він має два сонячних входи XT60i, які можуть приймати по 500 Вт кожен.
Я купив акумулятор lifepo4 24V100Ah. Дріт від акумулятора вкінці розділяється і входить у 2 сонячні входи. Отримую так до 800 Вт заряджання, просто дротом. Не гріється, користуюсь так вже разів 10, коли основної батареї не вистачає.
Виклав у себе свіже відео про цей сетап.
З досвіду використання блюєтті - емоції самі теплі та позитивні
Та я теж задоволений. Хороші машинки.
супер, в очікуванні наступного відео, dc-шка і справді дуже цікава
Авто шо менша повишайка, тотгімно повне, пульсації підтнавантаженм шалені.
@@paradiseledi а як ті пульсації завадять зарядці?
Оце корисно. А то думав як утилізувати агм акумулятор , а тут такая ідея на ніч )
Лежить такий. Підключав до нього 3Д принтер та друкував від 12В батареї.
@@Optron5 О, теж хороший варіант застосування.
Підключаю 24в акум до екофло через МС4 без підвищувача, своїх 220-240Вт бере. Але і повишайка така лежить напоготові на випадок)
Спосіб дійсно робочий. Але недолік це ККД - при перетворенні з 12 до 40 втратимо 15-20% а далі на 220 ще з 10%. В кінцевому результаті з 100Аг отримаємо в кращому випадку 70. Може краще докинути 10$ тай буде інвертер і тоді акумулятор стане повноцінною зарядною станцією?
Не всім потрібно швидко заливати. Комусь і 240Вт норма, а втрати при цьому будуть менші. А можна й інвертор.
Дякую. Люблю ваші відоси)
Підкажіть будь ласка: чи можна таку плату використати, щоб на саморобному lifepo4 акумі на 12в, підняти напругу до 19в і заряджати ноутбук напряму! (Зараз через інвертор 220в це роблю, але інвертор не маленький)
Я не експерт, але якщо виставити потрібну напругу та струм то мабуть можна. Якщо у людей від цієї штуки працюють 3д принтер, то нотік потягне
Теоретично можна, якщо там не якийсь хитрий БП з сигнальним контактом.
Можна.У мене перетворювач тільки на '1200' Вт
Я так два своїх lenovo заряджаю. Правда довелося для кожного свій кабель робити (ноути диляться на резистор і реалізують систему свій/чужий)
@@AndriiTetiushev Дуже дякую!
@@UkrainianSpy Дуже дякую!
10:34 підкажіть, будь ласка, яким довідником краще користуватися, щоб дізнатися справжню провідність дротів із силіконовою ізоляцією? Ви говорите, що 14AWG замалі для 40 А, хоча в більшості таблиць з інтернету показує, що вони проводять 55 А.
Калькулятор показує, що на дротах 14 avg при довжині 1 м та струмі 40 а втрачається потужність 27 вт. Воно вам треба? Якщо дроти будуть 10 awg, втрата буде 10 вт.
@@ewavr Як називається той калькулятор?
@@wentel6просто можна ввести в інтернеті таблиця AWG і там будуть списки де товщина в мм² і ампери
Прикольне відео. Корисне. Часто юзаю такі повишайки. Вельми корисні.
В принципі, при їх ціні, можна і 2 шт паралельно підключити, щоб один не перевантажувався.
Супер, шукав таке відео
Ура, чекав на це відео, дякую❤❤❤
використовую модуль 1800Вт для зарядки батареї до електровелосипеда 72В ... а БЖ 45В виставив на вході модуля 30А
клеми вхід вихід лайно повне відпаяв і замінив на адекватні ) підключення проводом 10мм2 так цей провід в них просто не влазив...
Додав вентилятор 120мм зверху щоб обдував всі елементи, а малий знизу залишив... а то поки акум зарядить то страшні температури... жалію його )
мені цікаво навіщо така потужність вливання? Ще цікаво яка ємність батареї і чи дійсно це велосипед, а не полумотоцикл Суррон або подібний?
@@rostikpetrochenkov6451 Звичайний гірський велосипед на нього мотор колесо прямоприводне + акум 45Аг 72В літій залізо 20S - на акум йде 19А на вході підвищувача 30 оптимальний режим заряду )
користуюся такою платою більше року, на вході вона в мене і 50 ампер тягнула, а на виході більше 23 ампер не буде, єдине гріється вона норм, їй треба корпус і норм охолодження, і тоді вона працює бомбезно! Я заряджаю нею акумулятори від серверного блока живлення, ця парочка ще та , ідеальна зарядка))
Ну от при 43А вона в мене серйозно перегрілась.
@bootuseua я ж кажу вам, треба хороше охолодження, бо кулер знизу охолоджує транзистор, а всі деталі зверху охолоджуються пасивно, тому їх бажано теж охолоджувати! До речі якщо що, я знаю заміну йому, бо в мене вона вже три рази горіла, але то все по моїй вині))) На сайті Алі, є їх характеристики, так от, якщо на вході 12 вольт, то вона нормально працює, при підвищенні до 30 вольт, якщо більше їй треба дуже добре охолодження, вище 30 вольт, напругу вхідну треба підвищувати, тому для ваших цілей у відео, треба брати два 12 вольтових акуми! Я своєю підвищував від сервака до 28,8-30 вольт і вона норм працює! На вході бувало і 47 ампер і 49 ампер, для неї норм, але це тільки до 30 вольт! Дуже великий коф перетворення, з 12 на 48 вольт це 4, якщо подасте 40 ампер на вхід, більше десяти не буде, плюс втрати! Короче 500-600 ватт вона тягне норм при малих напругах
Привіт, багато останнім часом досліджував варіанти розширення емкості своєї bluetti ac200pl, шукав багато також на англомовному ютубі, загалом усюди - аналогічні вашому рішення, тобто берем акум і підєднуємо її за допомогою входу для сонячних панелей.
Але цікавий варіант розширення емності за допомогою акуму але через підєднання до рідного розьему expansion battery( він я так зрозумів на різних станціях він може відрізняетись), і цікаво саме щоб станція сама його заряджала( тобто працювала як з рідною додатковою батареєю)
Можливо ви в курсі як добитись саме такого результату(навіть за умови покупки оригінального кабель підключення батареї за 100 баксів)
Бо в технічних аспектах я не сказати що сильно розбирають
Дякую!🤌
було б все так легко, то давно так робили б. Там є цифрова комунікація між додатковими батареями та зарядною станцією.
Як завжди вподобайка. З досвіду використання даної плати і її молодший версій (робимо прожектори хлопцям) захист при зниженні напруги на вході не відключає живлення а видає на вихід вхідну напругу з невеликим падінням.
Таким чином такого роду пристрій може замінити сонячні панелі , коли будете проводити тестування інверторів, що мають можливість підключення до фотовольтаїки. Чи не так?
Як варіант. А ще ним можна заряджати акуми. Живити різні пристрої. Хтось живить ноутбук на 19В від 12В акума.
Підкажіть де брали акумулятор red odo
В описі під відео є.
підкажіть, а де можна замовити друк ? Хочу роздрукувати 2 корпуси для цієї плати? дякую.
ПС. Яку технологію обрати? Який матеріал? Яка точність? Яка заповненність? Які параметри ще треба значи щоб зробити замовлення для друку ?
@@gstas в телеграм форумі є. В описі під відео.
Що у вас за пристрій вимірювання температури? Може є посилання?))
@@rmnv_ огляд робив. Тепловізор Kaiweets
Дякую за відео. Це можливо мій вихід. В мене є анкер 757. На роз'ємі хт60 написано, що 11-30 В і 10 А. Хочу підключити сонячну панель, щоб була максимальна ефективність. Стаціонарні панелі по напрузі а в деяких випадках по струму більше дають. Якщо взяти цей блок і обмежити силу струму і напругу, то буде працювати від панелі? Чи потрібно ще щось? І друге запитання. Якщо подати більший струм то згорить станція чи ні, чи вона буде брати свої 10А. Дякую за відповідь
Струм можете не обмежувати, тільки напругу. Краще панель або панельки підібрати на 15-20 вольт
Пірометр з відео - хороший чи не дуже? Підкажіть модель...
Как бы известно то, что зарядную станцию можно заряжать от внешнего СТОРОННЕГО аккумулятора, но это видео очень предметно, все по делу и без воды. То шо пригодится немного прокаченному чайнику 🎉🎉🎉
Що краще с точки зору втрат при перетворенні 12в, більший струм та менша напруга, чи більша напруга, але менший струм? Наприклад 10А/24в проти 5А/48в
Скоріш за все більша напруга та менший струм вигідніше. Бо струм це втрати на нагрів проводів. Так само передають енергію по високовольтним лініям електропередач, кіловольти, та відносно малий струм)
Коли опуститься нижче 12v акумулятор то спрацює захист бмс плати в акумуляторі від перерозряду?
@@Insider9947 захист на акумі при 10В спрацює.
@ а сама блюеті буде заряжатись на 11в ?
а чи не згорить екофлоу, при підключенні акумуляторної збірки на 24В з 280 комірок, на пряму в порт сонячних панелей ? чи буде брати з нього скільки може і все буде норм ? дякую за відео !!
@@stateofrus242 А який струм написано біоя входу?
@@bootuseua 65V 10A MAX! дослівно, прям зі знаком оклику ! :)
при цьому, на етикетці внизу станції вказано - Solar/DC Input/Solar-/DC-Eingang, 10-65V DC 10A 400W Max
@@stateofrus242 більше 10А не візьме.
@@bootuseua зрозумів. тобто, при прямому підключенні згаданої вище батареї, через XT60, станція не згорить, але заряджатиметься приблизно 240W. для того щоб отримати 400W при описаному з'єднанні і треба підвищувач в огляді.
тепер розібрався. дякую !
тоді виходить для користування збіркою і інвертор не потрібен, тільки зарядка до збірки.
Прошу відео як заряджати збірку "домашню" на 12v від автомобіля, щоб з обмеженням по амперах було.
Як варіант знайшов dc dc зарядка lifepo4, але коштує він 120$.
Можливо підкажете альтернативу. Дякую
Отже хт60і виходить найефективніший спосіб, хіба що акум можна перерозрядити але якщо він з бмскою то норм. Чи я помиляюсь?
Загалом так, тільки бажано бмс налаштувати самому
Можна придбати два таких підвищувача напруги і з'єднати їх паралельно і буде все чотко ☺️
A бы провода напрямую к дорожкам плат припаял. 😊
Що робити, якщо біля виходу не світиться світлодіод і на виході гапруга така ж як і на вході? Напруга не регулюється, я навіть регулятор замвнив, не допомогло(
@@uadaptation а UVP ?
Я правильно розумію, що цю плату можна використовувати як mttp контроллер? Тобто заряжати аккум від сонця...
Не бажано. Краще MPPT
Ох і в тему відео
Давно так робив, вчора і заряджав і споживав по 220в одночасно.
І щось пішло не так, саме сонячний вхід згорів.
Станція xo, 700
Заряджав без обмеження струму , 20в з допустимих 28в
Дa, платка така сама.
Планую відремонтувати і знову так робити
Плавний пуск компресорного холодильника - це питання буде в топі для тих, хто взяв собі мінімальний гібридний інвертор на 1000кВА
Якби можно будо підключити щоб ЗС заряджала аккум - було б взагалі круть )
Нормальні модулі за притомні гроші. Під час першого блекауту від автомобільного акумулятора живив ноут. Зараз поки лежить на поличці.
у цього перетворювача СС робе ні так у понижуючого, а при досяганні струма відсічки, у нього падає вихідна напруга до вхідної
Перевірю.
То у ВСІХ повишайок так. Вони не здатні дати напругу меншу, ніж напруга живлення. Бо весь струм тече послідовно через дросель і вихідний діод. Відповідно і захисту від КЗ повишайки не можуть мати (тут, правда, ввімкнули на вході ключ намосфеті, але то вже не частина повишайки).
Цікаве відео. А коврик з котами просто супер. Може є в когось посилання?
@@AlexPodymov забуваю додавати. 5 хвилин
🐈⬛Килимок з котанами: s.click.aliexpress.com/e/_DEqUhIT
За корпус не зрозуміло. Там якийсь сайт і все і ніякої можливості замовити
Це модель для 3Д принтера.
А нащо взагалі дсдс, якщо можна просто взяти той самий редодо 24в напряму?
24В можна напряму, є сенс. А 12В - сенсу мало.
🎉🎉🎉🎉❤🎉🎉🎉🎉
Вподобака #210
вхідну напругу можна виставляти і на менших платах
Можна з'єднувати такі перетворювачі паралельно, збільшуючи потужність, оскільки вони мають обмеження по струму.
Гадаю, що плата підвищення напруги стане в нагоді при роботі від сонячних панелей при їх паралельному зєднанні, бо струм з них перевалить за 10А а вольтаж до 50вольт недотягує.
Від станції за рахунок сонячної енергії можна заряджати акумулятор. Але тільки 12 вольт і до 10А. За 10 годин роботи від панелей можна накопичити 1квт. За умови заряджання від 220 вольт розеток станції і зарядного на 20А можно накопичити 2 квт за день.
Струм сама станція поріже, головне за поріг напруги не вийти
Прикупив таку плату на аварійний випадок щоб від авто підзарядити 48В аккум. Бачу що в такому варіанті більше 300Вт не знімеш.
Можна й більше, але краще довше.
@@bootuseua 300Вт на 12В це вже 25А. як китайці самі пишуть не грузить вище 80%
4:46 дроселю трохи зле, мабуть надломили при доставці
При збірці.
Потужно
Ефективно
Єдина проблема що такий конфіг це дуже резервний варіант. Тому сам акум то заряджається дуже повільно. І часто його використовувати для збільшення ємності станції не виходить.
Мій при 20А за 5 годин заряджається.
@@bootuseuaдля батьків такий конфіг зробив. Ecoflow delta river 2 pro + lifepo4 100ah. Також 5 годин зарядка. Якщо відключення 1-2 раза на день, то норм. А так швидка зарядка станції вирішує.
В цілому класний варіант. Як не дивно таких відео дуже мало в українському сегменті ютуба.
Друже привіт, дякую за чудовий матеріал. Підкажіть будьласка, чи розгладали схему підключення 24В LifePo батареї у режимі розряд заряд до блюєтті?, скажімо у режимі виключилась напруга мережі - іде розряд аккумулятору - відновилось живлення - переключення на заряд аккумулятору. ТТ ідея забеспечити якусь автономнісь циклу роботи (типу блюєтті але із ємністттю прокачаною ємністтю до 4 кВ) :) так розумію про обмеження по видачі потужності.
Дякую!
Потрібен зарядний. Блюєття видає 13,5А 10А, а цього замало, щоб заряджати акум. Хоча можна. Краще окремий зарядний.
Оце вже нормальній колхоз, моя повага.
От дивлюся я на все це, та пригадується мені стара мемна картинка про тролейбус з хлібини... Якийсь самурайський шлях без мети - це вже не типовий шлях для основної категорії користувачів таких станцій(купив, включив, користуюся не парячись що там і як влаштовано), це і не шлях "я у мами інженерів" з найдешевшими інверторами, автомобільними(частіше за все б/в) акумуляторами і відчайдушними намаганнями заставити це все більш-менш стабільно працювати. Це також і не шлях справжнього DIY, де на всілякі блюйєті та подібне дивляться суто щоб підглянути інженерні рішення.
Перші не будуть заморочуватися з перерізами дротів, перетворювачами та всіма цими експериментами, вони куплять ще одну станцію, або додаткову батарею, якщо наявна станція це підтримує. У других є купа часу на такі експерименти, є бажання, але частіше за все, просто немає грошей на такі станції. А треті принципово їх не купують. Тож, трохи не зрозуміло, для чого це все...
Не ваше - йдіть повз.
цікавий варіант, але нє, внутрішній перфекціоніст страждає від такого
У Блюєтті є варіант для перфекціоністів.
На ПРОМЕ брал 8AWG за 170грн/м (неплохая цена даже в сравнении если брать на Алике) - нормально работают на 35А, но без напилинга не удастся их подружить с XT-60.
Если кому интересно, то могу написать название магазина (сразу не пишу чтобы не обвинили в рекламе да еще и на чужом канале 😊).
8AWG на алишке с монетками стоит около 2баксов.
@ , не видел таких цен
@ , наверное это на 5-10м+?
@@pinco2004 заходите в раздел монеток ищете силиконовые провода с оплатой монетками в 40-50%. Цена за 8авг около 4 баксов метр выбрали жмёте купить сейчас и до половины цены скидка монетками. Одно неудобство что это работает только на 1 метр обычно. То есть если захотите купить например 3 метра то скидка монетками будет сильно меньше.
@@pinco2004 в разделе монет ищете провод со скидками 40-50%, выбираете нужный, "купить сейчас" - и до половины цены можно списать монетами.
А навіщо перетворювач. можна заряжати напряму від акумулятора
@@maltusmeer От відео якраз на цю тему.
запомни. и запиши - плата не отключантся при достижении минимального напрчжения, она просто не поднимает напряжение, при єтом соединяя напрямую с акумом.